Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-04, 13:31   #3511
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Nienawidzę cielistych rajstop. Albo obrzydliwie świecą, albo właściwie nic nie kryją, więc nie widzę sensu ich noszenia. I czy tylko mnie te cieliste niemiłosiernie GRYZĄ?
Ja ogólnie nienawidzę rajstop. Dostaję nerwicy, jeśli jakims cudem muszę założyć. Nie mam teraz ani jednej pary. Za tydzień swiadkuję na ślubie i muszę znaleźć kieckę... płakać mi się chce. Jeśli będę musiała mieć coś na nogach (nie wiem jaka pogoda będzie), to pewnie zdecyduję się na pończochy.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:34   #3512
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Nienawidzę cielistych rajstop. Albo obrzydliwie świecą, albo właściwie nic nie kryją, więc nie widzę sensu ich noszenia. I czy tylko mnie te cieliste niemiłosiernie GRYZĄ?
Również nienawidzę i nie noszę nigdy.
Miałam podobny problem raz jak Ilcia, świadkowałam na ślubie, sukienka zwiewna, granatowa, więc czarne kryjące rajstopy wyglądały z nią strasznie. Mama mi kupiła jakieś drogie cieliste typu wcale ich nie widać. Jaka byłam szczęśliwa, gdy okazało się, że w dniu ślubu było 26 stopni i nie ubrałam rajstop wcale.



Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2015-09-04 o 13:39
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:40   #3513
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Ten temat na pewno juz obgadalyscie, ale nie mam wi-fi i nie jestem na biezaco, a musze wyrazic swoja dezaprobate dla krolowej nieesi. Jeszcze rok temu mowila,ze im dluzej jest za granica, tym mniej teskni za rodzina i wkurzaja ja pewne rzeczy w Polsce, a teraz Ojczyzna jawi jej sie jako ziemia obiecana ze wzgledu na centra handlowe i stadiony, no zal. Ciekawe ile jej zaplacili za promowanie tej strony o powrotach, ale jak dla mnie to osiagnela dno
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:43   #3514
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;52649466]Ten temat na pewno juz obgadalyscie, ale nie mam wi-fi i nie jestem na biezaco, a musze wyrazic swoja dezaprobate dla krolowej nieesi. Jeszcze rok temu mowila,ze im dluzej jest za granica, tym mniej teskni za rodzina i wkurzaja ja pewne rzeczy w Polsce, a teraz Ojczyzna jawi jej sie jako ziemia obiecana ze wzgledu na centra handlowe i stadiony, no zal. Ciekawe ile jej zaplacili za promowanie tej strony o powrotach, ale jak dla mnie to osiagnela dno [/QUOTE]
A to mi się wydawalo, że ona zawsze podkreślała, że tęskni za rodziną. Ale z tego filmiku o powrocie wywnioskowałam tylko to, że chce wrócić, żeby mieć z kim zostawiać Jamesa.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:46   #3515
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
A to mi się wydawalo, że ona zawsze podkreślała, że tęskni za rodziną. Ale z tego filmiku o powrocie wywnioskowałam tylko to, że chce wrócić, żeby mieć z kim zostawiać Jamesa.

Zrobila kiedys q&a i powiedziala cos w tym stylu, bo ktos zapytal jak radzi sobie z tesknota za rodzina.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:49   #3516
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Ja ogólnie nienawidzę rajstop. Dostaję nerwicy, jeśli jakims cudem muszę założyć. Nie mam teraz ani jednej pary. Za tydzień swiadkuję na ślubie i muszę znaleźć kieckę... płakać mi się chce. Jeśli będę musiała mieć coś na nogach (nie wiem jaka pogoda będzie), to pewnie zdecyduję się na pończochy.
Ilcia, nie wiem jakim budżetem chcesz dysponować na zakup kiecki, ale polecam przejechać się do Ptaka w Rzgowie. Ładne, porządne materiały, żadne tam chińskie szmatki.
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 13:51   #3517
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

http://www.callmeblondieee.pl/moda/c...9%A5%EF%B8%8E/

Basia i jej torebka na blogu i standardowo komentarze dotyczące wydawania pieniędzy
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 13:57   #3518
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Rajtkoburza w komentach u Szusz. Laski linczują ją za to, że nie lubi cielistych rajstop. Nawet nie wiedziałam, że ubierając zimą czarne, kryjące rajstopy do czarnej sukienki łamię zasady elegancji... Gdybym miała większe cycki to by mi w tym momencie opadły.


Boże, jestem nieelegancka;-;

Praktycznie nie nosze cielistych, tylko ciemne, najlepiej kryjące <3
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 14:00   #3519
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Ilcia, nie wiem jakim budżetem chcesz dysponować na zakup kiecki, ale polecam przejechać się do Ptaka w Rzgowie. Ładne, porządne materiały, żadne tam chińskie szmatki.
Nie ma mnie w Łodzi na mazurach jestem całe wakacje. Zapłacę ile będzie trzeba, bylebym wyglądała jak czlowiek. Ja w sukienkach wyglądam wyjątkowo szkaradnie, większość tych, które mi się podobają na manekinach, jest na osoby okoły 160-165cm. Jako swiadkowa czuję, że powinnam wyglądać dobrze i to mnie dobija. Olflakonia by mnie ukamieniowała, ale nienawidzę kiecek. Co ze mnie za kobieta
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 14:07   #3520
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Boże, jestem nieelegancka;-;

Praktycznie nie nosze cielistych, tylko ciemne, najlepiej kryjące <3
Spoko, nie jesteś sama. Też jestem nieeleganckim bezgusciem, bo akceptuję w sumie tylko czarne kryjące rajty
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 14:15   #3521
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Dłuższy czas przeglądałam forum pobieżnie, więc nie pamiętam, czy ten filmik Megi był wstawiany/komentowany. Jeśli tak, to pardą.


Borze, uwielbiam ją coraz bardziej. Lubię słuchać osób, które bez pasywnej agresji (np. Maja Pszczółka) opowiadają o swoich przekonaniach i chęci zmieniania życia na lepsze. Z każdym kolejnym słowem usłyszanym, miałam coraz mocniej ochotę wskoczyć do komputera i ściskać osobę. Czujemy podobnie "o życiu". #
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 14:15   #3522
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
A to mi się wydawalo, że ona zawsze podkreślała, że tęskni za rodziną. Ale z tego filmiku o powrocie wywnioskowałam tylko to, że chce wrócić, żeby mieć z kim zostawiać Jamesa.
Moje pierwsze wrażenie podczas oglądania filmiku. Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć w to, że wróciłaby do Polski mając w UK prace, męża anglika, nowe mieszkanie itp.
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 14:29   #3523
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
http://www.callmeblondieee.pl/moda/c...9%A5%EF%B8%8E/

Basia i jej torebka na blogu i standardowo komentarze dotyczące wydawania pieniędzy
mamy 2015, ile lat upłynie, zanim orędowniczki rozsądnego wydawania pieniędzy przestaną pod każdym postem/filmikiem rozliczać ludzi z ich zakupów?

akurat z Basi mam trochę bekę od czasu pasztetowej i dziewczyn wątpiących w oryginalność jej torebki ale po co to komentować w ogóle? Sunbeamjess, która jest chyba moją ulubioną vlogerką, zrezygnowała ostatnio z birthday hauli, podejrzewam że w dużej części przez niepochlebne komentarze. I szkoda, bo fajniej było oglądać te Chanele i inne Louboutiny niż chińskie szmatki ze współprac.
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 14:30   #3524
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
A mi się podoba spokojnie bym sobie coś takiego strzeliła
Trochę creepy trochę feszyn, też mi sie podoba

Yousuck, kocham sunbeamsjess (chociaż jak ją tu wrzucam to nie ma odzewu albo jest fuj ). Nie wydaje mi się, żeby miała ogromną ilość hejtu pod tymi filmami, na pewno cośtam piszą, ale myślę, że ona po prostu wyrosła z takich filmików (chociaż ja bym chętnie obejrzała ). Wkurza mnie to, że tak mało dodaje.

Edytowane przez Hadassah
Czas edycji: 2015-09-04 o 14:36
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 14:57   #3525
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Nienawidzę cielistych rajstop. Albo obrzydliwie świecą, albo właściwie nic nie kryją, więc nie widzę sensu ich noszenia. I czy tylko mnie te cieliste niemiłosiernie GRYZĄ?
Haj fajf, mam to samo - co gorsza, gryzą mnie każde spodnie, które zakładam po ich wypraniu, chodzę i się drapię jak debil To w ogóle nie zależy od tego, czy używam proszku, żelu czy kapsułek, więc podejrzewam, że musiałabym mieć taki proszek dla dzieci czy coś A rajstopy - koniec świata, jeszcze ledwo ubiorę to już podarte.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:06   #3526
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
mamy 2015, ile lat upłynie, zanim orędowniczki rozsądnego wydawania pieniędzy przestaną pod każdym postem/filmikiem rozliczać ludzi z ich zakupów?

akurat z Basi mam trochę bekę od czasu pasztetowej i dziewczyn wątpiących w oryginalność jej torebki ale po co to komentować w ogóle? Sunbeamjess, która jest chyba moją ulubioną vlogerką, zrezygnowała ostatnio z birthday hauli, podejrzewam że w dużej części przez niepochlebne komentarze. I szkoda, bo fajniej było oglądać te Chanele i inne Louboutiny niż chińskie szmatki ze współprac.
Mnie się kompletnie ani torebka, ani kosmetyczka, ani ten portfel LV nie podobają. Za dopłatą bym ich nie nosiła, totalnie nie mój styl. Ale już większość markowych torebek Szusz to bym z chęcią przygarnęła
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:10   #3527
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Dłuższy czas przeglądałam forum pobieżnie, więc nie pamiętam, czy ten filmik Megi był wstawiany/komentowany. Jeśli tak, to pardą.


Borze, uwielbiam ją coraz bardziej. Lubię słuchać osób, które bez pasywnej agresji (np. Maja Pszczółka) opowiadają o swoich przekonaniach i chęci zmieniania życia na lepsze. Z każdym kolejnym słowem usłyszanym, miałam coraz mocniej ochotę wskoczyć do komputera i ściskać osobę. Czujemy podobnie "o życiu". #
o tak. dla mnie megi >nissiax > reszta minimalistycznego świadka > Maja
Ktoś tu wrzucał light by coco. Ona też jest fajna, ale już jest stroje w ogóle mi się nie podobają.
Maja Pszczółka to jakaś głebsza tradża. Jak tylko przystopowała z wegaotodoksiarstwem (wydaje mi się, że jej chłopak był zawsze bardziej ogarnięty pod tym względem) zaczęła z minimalizmem.

Dla mnie ona jest tak emocjonalną, nieposkładaną i ewidentnie muszącą się ciągle dowartościowywać osobą, że śmiech pusty mnie ogarnia jak czytam o Mai w roli lajfstal kołcza (pomijając co sądzę o kołczerstwie).

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Myślę, że mała (biorąc pod uwagę inne kanały) popularność Nissiax wiąże się z tym, że Aga nie przeprowadza konkursów, poza instagramem jest mało aktywna sołszylmidjowo (jak wspomniałaś, nie ma FB), i, o ironio, jej filmiki zawsze są o czymś konkretnym i pojawiają się raz na jakiś czas, a nie szalenie często - plus YT to wyłącznie jej hobby. Bardzo podoba mi się to, w którą stronę idzie jej kanał; wiem, że nie wszystkim odpowiada jej weganizm, minimalizm, jogowanie i tak dalej, ale dla mnie jest jedną z jutubowych perełek, które stawiają na jakość, a nie ilość. A poza tym jest dla mnie również ogromną inspiracją, szczęśliwą kobietą rozwijającą się na wielu płaszczyznach, uwielbiam takich ludzi
Możesz rozwinąć? Piszę jako ktoś pośrodku - ani jej fanka, ani kogoś, kogo denerwuje
rozumiem, że może być ogromną inspiracją, ale gdzie Ty te wiele płaszczyzn u niej widzisz? Bo ja widzę tylko urodę i zdrowy styl życia. I niespecjalny rozwój nawet i na tych płaszczyznach, bo o ile cenne poznać jej wiedzę praktyka, jestem pewna, że wykonuje sumiennie swoją pracę, ale już o weganiźmie czerpie wiedzę z filmików na youtubie, a po recenzjach książek z jej branży widać, że wiedzę to ona ma skromniutką ( typowy praktyk po prostu).

Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2015-09-04 o 15:12
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:18   #3528
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;52649466]Ten temat na pewno juz obgadalyscie, ale nie mam wi-fi i nie jestem na biezaco, a musze wyrazic swoja dezaprobate dla krolowej nieesi. Jeszcze rok temu mowila,ze im dluzej jest za granica, tym mniej teskni za rodzina i wkurzaja ja pewne rzeczy w Polsce, a teraz Ojczyzna jawi jej sie jako ziemia obiecana ze wzgledu na centra handlowe i stadiony, no zal. Ciekawe ile jej zaplacili za promowanie tej strony o powrotach, ale jak dla mnie to osiagnela dno [/QUOTE]

Filmiku nie oglądałam (wiem, że ytberzy teraz reklamują tę stronę), ale pragnę zauważyć, że Aga też mogła zmienić zdanie
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:18   #3529
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Możecie podać link do kanału tej Maji Pszczółki?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 15:23   #3530
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Możecie podać link do kanału tej Maji Pszczółki?
https://www.youtube.com/user/mayathebee2626
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:36   #3531
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

w temacie torebek: Bogusia i jej wielka kosmetyczka

201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:45   #3532
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
w temacie torebek: Bogusia i jej wielka kosmetyczka

Ja rozumiem ze ludzie mają różne gusta i upodobania, ale dla mnie ta torebka nadaje się tylko na kosmetyczkę. Nawet nie chodzi już o te kolory które są totalnie walące po oczach, ale sam jej kształt i materiał mnie odrzucają. Mówię zdecydowane nie dla takich torebek
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:45   #3533
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Trochę creepy trochę feszyn, też mi sie podoba

Yousuck, kocham sunbeamsjess (chociaż jak ją tu wrzucam to nie ma odzewu albo jest fuj ). Nie wydaje mi się, żeby miała ogromną ilość hejtu pod tymi filmami, na pewno cośtam piszą, ale myślę, że ona po prostu wyrosła z takich filmików (chociaż ja bym chętnie obejrzała ). Wkurza mnie to, że tak mało dodaje.
serio się nie przyjęła? imo ma super styl i bardzo dobre podejście widzów i prowadzenia kanału w ogóle. i potrafi sprawić, że współprace, z topshopem na przykład, są faktycznie ciekawe. w wakacje nie dodawała chyba zbyt często przez wyjazd. w ogóle dla mnie przykład, jak prowadzić udany kanał, tj. zachować "klimat" youtube (bez filmików wyreżyserowanych na tip-top i wielkiego budżetu) a jednocześnie nie popaść w "u mnie dalej remont, suszi powiedz coś do kamery"

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
w temacie torebek: Bogusia i jej wielka kosmetyczka
torebka-potwór, ale Bogusia ładnie wygląda
__________________
there is a light that never goes out

Edytowane przez yousuck
Czas edycji: 2015-09-04 o 15:47
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:46   #3534
cantmakeit
Raczkowanie
 
Avatar cantmakeit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 137
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Dziewczyny, często śmiejecie się z Baski i pasztetowej... może ktoś przybliżyć temat??
cantmakeit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:47   #3535
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Czarne rajstopy do sukienki złe? SErio? Skąd ona te mądrości życiowe bierze?
Ja przez 360 dni w roku chodzę w spódnicach i sukienkach, jak więc miałabym przetrwać jesień, zimę?
Poza tym skoro na wybiegu noszą rajstopy kryjące to czemu ja nie miałabym tego robić?

Ona sobie sama wymyśla chyba te zasady, z d**y bierze
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:50   #3536
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
dzis się zakochałam *.*

Bylam na termach, o dziwo ludzi nie bylo wcale, wiec sobie poszłam na taki " wir" poplywac w kolko i nie umiałam się wydostać ;-; zrozpaczona plywalam w kolko kilkanaście minut próbując wyplynac. Pan który mnie wyciągał byl taki przystojny <3 powiedzial ze mam rozważyć kapiel w brodziku dla dzieci i bron boże nie iść na zjeżdżalnie, bo jak utknę w środku to mnie nie będą wyciągać, mysle ze tez mnie kocha
"Wiry namiętności"

chciałam Ci tylko przypomnieć, że jeszcze nie zdążyłaś się odkochać w tym z tramwaju, a już nowy nadpłynął...


---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
O! Przepiękne żyjątka, buzie jak u myszek
Czuję do nich uczucia, odkąd zostałam przez jednego osiurana (w podziękowaniu za nakarmienie bananem).
tajemnica idealnej cery Mostly rozwiązana...
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:51   #3537
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez cantmakeit Pokaż wiadomość
Dziewczyny, często śmiejecie się z Baski i pasztetowej... może ktoś przybliżyć temat??
Baśka odkładała kasę na torebkę LV (albo coś w ten deseń) do własnoręcznie wykonanej koperty, oszczędzając jak się da, łącznie z jedzeniem chleba z pasztetem 3 razy dziennie. Wydaje mi się, że trochę za często się to cytuje w formie "jednej, absolutnej prawdy", a konsumowanie chleba z pasztetem było mocno przerysowaną formą oszczędzania. Ot, taki dobór słów u Baśki, no ale...
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:59   #3538
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Hahahaha <3

Swoją drogą - muszę się tym podzielić - byłam dzisiaj na izbie u Chazana trafiłam do szpitala świętej rodziny - mimo nieciekawej, choć już opanowanej w pełni sytuacji - uśmiech w kąciku mi się pojawił, taki chichot losu trochę. Przyznam, że atmosfera całkiem całkiem, ile tam jest hajsu w tych murach, leśna góra się chowa. Ale ja w sumie mało widziałam w tej kwestii - moja pierwsza wizyta na izbie.
Aby nie budować tajemniczej aury jak niejedna jutuberka czyni - pokonał mnie okres przy metrze wilanowska do utrat przytomności i wycia z bólu na zmianę, zdrętwiałych kończyn i niestety cyrku z tym związanego ;( nie cierpię takich sytuacji. Do tego pół dnia zmarnowane, mniej bloków zobaczę :/
Munia, aż się przeraziłam, jak doczytałam końcówkę - oby nevaeva!

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Fasolkę! Przez czocherową babcię nazwa "fasola" jest jednoznaczna.
Chyba że pozdrawiasz również fasolę mifika, wtedy okej, nie mam nic przeciwko!
dobrze, że nie napisała "ucałuj fasolę"

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Oczywiście pozdrawiam fasolę i fasolkę.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Znowu kupiłam tę odżywkę z kiepskim składem, która nic dobrego nie robi, ale tak bardzo uwielbiam jej zapach, że nie umiałam przestać o niej myśleć... #perfumydowłosów

jajaja, kiedyś były takie "perfumy" Puzzle z Coty - to ten zapach!

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
oh nie dlaczego to napisałaś! po tej rekomendacji (uwielbiam "pachnidła" do włosów!) będę musiała ją kupić!

a sama mam podobną sytuację z odżywką dove intense repair, która też niewiele robi z moimi włosami ale jej zapach jest taki świeży i utrzymuje się do dwóch dni po umyciu! (a może i więcej ale nie wiem bo myję głowę co drugi dzień )
U mnie ostatnio najdłużej się trzyma zapach odżywki Nivea - long repair.
Ale nawet coś tam robi z tymi włosami

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2015-09-04 o 16:18
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 16:00   #3539
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Nienawidzę cielistych rajstop. Albo obrzydliwie świecą, albo właściwie nic nie kryją, więc nie widzę sensu ich noszenia. I czy tylko mnie te cieliste niemiłosiernie GRYZĄ?
Przyłączam sie do nienawidzących rajstop. Sa obrzydliwe.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 16:13   #3540
Akfarela
Raczkowanie
 
Avatar Akfarela
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 67
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XL

Ode mnie: uwielbiam czarne kryjące rajtki! Najbardziej te z Calzedoni (ii?) 100 lub 40-tki, jednyny ich minus to cena :/ W moim przypadku są bardzo wytrzymałe i przeżywają kilka prań (normalnie w pralce, nie - leżąc namoczone przez noc w misce :P) Z tego co wiem w outletach Calzedoni można dorwać je po rozsądniejszej cenie, ale w trójmieście takiego nie ma (a może jest? wiecie coś?)
W sumie to lubie wszystkie rajstopy nic mnie nie gryzie.
__________________
pharmacy.
M. <3
Akfarela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 22:20:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.