Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-08, 17:44   #631
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiesz, że UE to około 500 milionów, więc te kilka-kilkanaście milionów muzułmanów nadal nie czyni z nas kontynentu islamskiego.
We Francji muzułmanie to 10% społeczeństwa. Ale mają dużo więcej dzieci niż pozostałe 90%.

Integracja - żadna. Zerowa. Dosłownie.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 17:50   #632
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Nie chodzi o to by prywatne osoby pomagały (chyba, że chcą), tylko żeby państwo we współpracy z organizacjami pozarządowymi się tym zajęły. To nie kwestia prywatnych, pojedynczych osób.
Na razie Caritas chce się tym zająć, we współpracy z państwem. Ciekawe, kiedy przyłączy się Owsiak i inni.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 17:50   #633
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
We Francji muzułmanie to 10% społeczeństwa. Ale mają dużo więcej dzieci niż pozostałe 90%.

Integracja - żadna. Zerowa. Dosłownie.
Jakieś dane możesz przytoczyć, z wiarygodnych źródeł? Zwłaszcza co do integracji. Nie wiem czy wiesz ale nie wszyscy muzułmanie to mieszkańcy patologicznych gett. Wśród najwyższych władz Francji są muzułmanie (w tym muzułmanki), którzy popierają np. prawa kobiet czy prawa LGBT, rozdział religii od państwa. To nie jest tak, że 100% muzułmanów to ''dzikusy'' jakie przedstawiają te przeraźliwe filmiki.

Edytowane przez 201605090949
Czas edycji: 2015-09-08 o 17:51
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 17:55   #634
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Korwin zmasakrował "tolerancyjnych" i "łowców zasiłków" w Europarlamencie:
https://www.youtube.com/watch?v=v7CQkivQNQI

Edytowane przez Imperialista
Czas edycji: 2015-09-08 o 18:37
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:00   #635
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
zmasakrował
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:03   #636
lomo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 017
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Korwin zmasakrował "tolerancyjnych" i "łowców zasiłków" w Europarlamencie:
https://www.youtube.com/watch?v=VZDKz-obCMo

To nie ten link.
lomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:05   #637
Albi Lupin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Chetnie pomoglabym kazdemu!
Bardzo chetnie!
Ale nie komus kto moze wywolac tutaj wojne. Obawiam sie o zycie swoich dzieci.
Nie osoby, ktore wlasna kupa obrzucaja autokary wjezdzajace do krajow europejskich, poniewaz CHCA SIE DO NICH DOSTAC.
Nie osoby, ktore rozkradaja z takich wlasnie autokarow bagaze obcych im ludzi.
Nie i kropka.
Wedlug mnie oni zatrzymali sie w ewolucji wiele lat temu.

I dlaczego to zazwyczaj mlodzi mezczyzni? Islam im nakazuje by przetrwali najsilniejsi?
Widzieliscie moze zdjecia jaki syf ci ludzie robia wokol siebie?
Kogos takiego tutaj NIE CHCE!!!
Wyjatkowo zgadzam sie z Putinem.
U nas powinno byc tak samo.
Swiat zmierza w strone wojny, nie oslabiajmy naszego panstwa i nie otwierajmy go na wojne. Polska tego pozaluje, bardzo. Jeszcze nie stanelismy na nogi po naszych przejsciach, a juz chcemy ponownie miec tutaj wojne?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1441731851762.jpg (114,8 KB, 33 załadowań)
Albi Lupin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 18:06   #638
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

W ogóle Korwin to raczej nikogo nigdy nie masakruje, tylko jemu i jego wyznawcom tak się zwykle wydaje.

Co do oceniania sytuacji względem pojedynczych filmików to podobne filmiki można by nagrać na marszu niepodległości z naszymi ''narodowcami'' z ONRu itd. i też by cała Europa gadała, że Polska to patologia, nie szanuje mienia publicznego itd. itd.

Widzę, że Kopacz ogłosiła że przyjętych będzie więcej uchodźców, ale mają być porządnie weryfikowani. Jeżeli faktycznie będą, to jestem za!

Edytowane przez 201605090949
Czas edycji: 2015-09-08 o 18:07
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:07   #639
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
We Francji muzułmanie to 10% społeczeństwa. Ale mają dużo więcej dzieci niż pozostałe 90%.

Integracja - żadna. Zerowa. Dosłownie.
10% w ogóle. Wśród osób poniżej 20 roku w życia to już 30%. W Paryżu i Marsylii ro 45%. Dzietność Francuzek to chyba 1,6 czy 1,8. A muzułmanek coś koło 5.
W Belgii 50% dzieci rodzi się w islamskich rodzinach, a sami muzułmanie stanowią 25%.
Kilka lat temu szacowano, że za 35 lat ponad 20% ludzi w Europie będzie muzułmanami. Ale to było przed Syrią.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:07   #640
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Jakieś dane możesz przytoczyć, z wiarygodnych źródeł? Zwłaszcza co do integracji.
Z wiarygodnych źródeł co do integracji to żadne. Jedynie moje własne doświadczenia. Wieloletnie. W tym wiele lat dzielenia życia z Francuzem, wiele lat życia z francuską belle famille, wielu, bardzo wielu francuskich znajomych, francuską pracę, całe moje francuskie życie. Sorry, co jak co, nikt na Wizażu mi nie będzie wciskał, że muzułmanie sie świetnie zintegrowali we Francji
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:12   #641
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;52696902]10% w ogóle. Wśród osób poniżej 20 roku w życia to już 30%. W Paryżu i Marsylii ro 45%. Dzietność Francuzek to chyba 1,6 czy 1,8. A muzułmanek coś koło 5.
W Belgii 50% dzieci rodzi się w islamskich rodzinach, a sami muzułmanie stanowią 25%.
Kilka lat temu szacowano, że za 35 lat ponad 20% ludzi w Europie będzie muzułmanami. Ale to było przed Syrią.[/QUOTE]

Skąd wytrzasnęłaś te dane, że 25% ludzi w Belgii to muzułmanie itd.?
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 18:12   #642
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
W ogóle Korwin to raczej nikogo nigdy nie masakruje, tylko jemu i jego wyznawcom tak się zwykle wydaje.

Co do oceniania sytuacji względem pojedynczych filmików to podobne filmiki można by nagrać na marszu niepodległości z naszymi ''narodowcami'' z ONRu itd. i też by cała Europa gadała, że Polska to patologia, nie szanuje mienia publicznego itd. itd.

Widzę, że Kopacz ogłosiła że przyjętych będzie więcej uchodźców, ale mają być porządnie weryfikowani. Jeżeli faktycznie będą, to jestem za!
Ja w Grecji w telewizji co godzinę oglądam nie "filmiki" tylko przygnębiające relacje z wysp. O dziwo te relacje pokrywają się z tym, co ukazują "filmiki". Dzicz. Dzicz złożona z niemal samych wrzeszczących chłopów. Ja bym filmików nie lekceważyła. Akurat te z Grecji to sama prawda.
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:15   #643
Albi Lupin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 163
Dot.: Uchodźcy z Syrii - przyjmować czy nie?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Chrześcijan z Bliskiego Wschodu bym przyjmował, bo jesteśmy krajem chrześcijańskim i "swoich" trzeba miłować. Trzeba tylko wymyśleć, jak przeprowadzić selekcję. Natomiast czytając relacje z Paryża czy Sztokholmu doszedłem do wniosku, że muzułmanów spoza byłego Związku Radzieckiego kategorycznie nie wolno przyjmować. Chociaż poczytajcie sobie lepiej o Czeczenach w Polsce. Na takie przypadki nie można składać skarg, tylko dzwonić do chłopaków z NOP:

http://pikio.pl/uchodzcy-o-polskim-o...two-islamskie/
Lol slucham?
Jakim krajem?
Polska jest krajem swieckim i wyznanie powinno nas najmniej obchodzic.
Ci ludzie to malpy bez kultury i wcale nie chodzi o ich religie.
Tak malpowatych chrzescijan tez bym nie przyjmowala.
LUDZIE TU NIE CHODZI O RELIGIE A O BRAK KULTURY TYCH MALPISZONOW.
CHRZESCIJANIE TEZ MOGA ZROBIC WIELE ZLEGO.
Rownie dobrze mozna ocenic - po co pomoc ksiezom? Toc to pedofile
w dodatku chrzescijanie bardzo podobnie narzucali (i narzucaja) swoja wiare.
Przypominam ze w szkolach bywaja obowiazkowe modlitwy, w szkolach sa krzyze na scianach, a czesto jest brak etyki i dziecko nie ma wyboru, musi isc na religie.
Wiec jesli mamy oceniac to kulture, zachowanie, a nie wyznanie. Nie badzmy tak plytcy
Albi Lupin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:38   #644
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez lomo Pokaż wiadomość
To nie ten link.
Już poprawiam. Ja już wiem na kogo będę głosował, a wy?
https://www.youtube.com/watch?v=v7CQkivQNQI
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:43   #645
lokilook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 363
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Sprzed godziny z niemieckiej prasy: Merkel ostrzega, że kraje wschodniej Europy, które nie zgodzą się na przyjęcie uchodźców mogą spodziewać się ograniczenia dostępu do unijnych pieniędzy oraz... zamknięcia granic.

Fajnie.
Z korzyścią dla nas

A tak na poważnie- bezczelny szantaż! Jak zwykle mamy tańczyć jak nam zagra.
lokilook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:57   #646
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Od siebie na dziś dodam, że tak jak nie podoba mi się postawa ksenofobów i rasistów wyzywających uchodźców od brudasów, dzikusów, powielających bzdurne informacje o tym, że jakiś uchodźca to terrorysta czy bojownik ISIS, nakręcających się bezmyślnie, tak też coraz bardziej denerwuje mnie skrajna lewica, która każdemu jak leci jedzie od ksenofobów i rasistów, często w ogóle bez podstaw, bez zastanowienia się. Jak jesteś z jakiegoś powodu nawet nie na nie, a po prostu na tak ale z rozwagą, to oberwie ci się od rasistów i ksenofobów. Trochę mi to przypomina sytuację gdy pewien fanatyk (który teraz też każdego wyzywa od ksenofobów z okazji omawiania problemu uchodźców, ludzi którzy nie mają z rasizmem i ksenofobią nic wspólnego) zaatakował mnie, że jestem homofobem bo nie popieram rozbierania się na Paradach Równości (chociaż same parady i idee jakie niosą wspieram jak najbardziej). Szkoda, że te mocno skrajne i fanatyczne postawy najłatwiej się wybijają w mediach.
Zgadzam się z Tobą w pełni. To żadna nowość, że skrajne opinie wygłaszane są najgłośniej, ale przykry jest ten brak przebicia racjonalnych głosów takich jak Twój. Ja nie trafiłam ani w polskich, ani brytyjskich mediach (a jak już coś czytam, to z całego spektrum) na sensowną analizę problemu. Każdy idiota potrafi recyklingować frazesy - czy to o utopijnej wizji świata, gdzie dzieci nie giną wskutek wojny, czy o zderzeniu cywilizacji i końcu kultury białego człowieka... a mało kto potrafi odłożyć emocje na bok. Dla mnie reakcja mediów jest na miarę sprawy Madzi z Sosnowca, a to już o wiele za dużo na mój i tak już wyśrubowany próg żenady. Dlatego mam, w tej kwestii przynajmniej, zerowe zaufanie dla etyki dziennikarskiej - bo raz dostajesz obraz agresywnych młodych mężczyzn (w domyśle - prymitywnych dżihadystów), albo ckliwe historie, jak ta o Australijce, która od lat udostępnia pokój uchodźcy.
Istotnie ciekawa jest kwestia ruchów równościowych. Wydaje mi się, że w Polsce ten temat pozostaje obcy, bo jesteśmy - mimo wszystko - zbyt homogenicznym społeczeństwem. Widać to na przykładzie gender studies, na temat których dyskusja spokojnie mogłaby konkurować z problemem uchodźców o miano największego kuriozum dziennikarskiego XD - czyli albo zbiorowa histeria, albo środowisko zajmujące pozycje skrajne (taka Krytyka Polityczna na przykład) którą przedstawia się jako jedyną przeciwwagę.
Fajnie, że dotychczas omijał nas problem gett nieasymilujących się mas imigrantów czy radykalizujących się muzułmanów. Sądzę natomiast, że problem upolitycznionych fundamentalizmów religijnych, które stają się siłą potencjalnie wywrotową, wymaga odpowiedzi stanowczej, ale niebudowanej na podziale "oświeceni my" vs muzułmanie. Radykalny Islam trafia na podatny grunt w grupach wykształconych i pozornie zokcydentalizowanych imigrantów II generacji - i to jest wielkie wyzwanie, jak ten proces zahamować.
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 19:13   #647
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Już poprawiam. Ja już wiem na kogo będę głosował, a wy?
https://www.youtube.com/watch?v=v7CQkivQNQI
Korwin jak zwykle pojechał po bandzie, ale jedyne do czego można się w tej wypowiedzi przyczepić to "śmieć ludzki" (ostro, chamsko). Reszta prawdziwa do bólu.
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 19:13   #648
kotnaplocie
Raczkowanie
 
Avatar kotnaplocie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mondello
Wiadomości: 324
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Hvid, odpowiadając na Twoje pytanie: ja mam w domu w Mondello dwie rodziny imigrantów obecnie. Mam duży dom, mamy rodzinna tradycje pomagania ludziom ( jak byłam małym dzieckiem kiedyś zanocowal u nas cały autokar robotników z Rumunii, którzy przyjechali tu zwabieni fałszywa oferta pracy ), regularnie mam w domu couchserferow, wiec po prostu zdecydowaliśmy sie pomoc. I jakoś nikt mnie nie zaciukał, nawet, jak wpadam do domu prosto z plazy w bikini, nikt nie ma o noc pretensji, nikt nic nie wymaga. Poprzedni ludzie, którzy u nas mieszkali, już stanęli na nogach i nie żerują na państwie. No litości, tacy ludzie tez przyjezdzaja
kotnaplocie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 19:21   #649
andy_andy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 203
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ciekawe czy z takim podejsciem Merkel wygra kolejne wybory. Niemcy podobno sa wściekli i rownie jak Polacy przeciwni. W co ona gra?
Pokojowa Nagroda Nobla? Tak twierdzą niektórzy.
Kto wie.
andy_andy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-08, 19:22   #650
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez kotnaplocie Pokaż wiadomość
Hvid, odpowiadając na Twoje pytanie: ja mam w domu w Mondello dwie rodziny imigrantów obecnie. Mam duży dom, mamy rodzinna tradycje pomagania ludziom ( jak byłam małym dzieckiem kiedyś zanocowal u nas cały autokar robotników z Rumunii, którzy przyjechali tu zwabieni fałszywa oferta pracy ), regularnie mam w domu couchserferow, wiec po prostu zdecydowaliśmy sie pomoc. I jakoś nikt mnie nie zaciukał, nawet, jak wpadam do domu prosto z plazy w bikini, nikt nie ma o noc pretensji, nikt nic nie wymaga. Poprzedni ludzie, którzy u nas mieszkali, już stanęli na nogach i nie żerują na państwie. No litości, tacy ludzie tez przyjezdzaja
Tylko jaka mamy pewność, że ci którzy do nas przyjadą też będą tacy? Naprawdę uważasz, że 12tys osób znajdzie dobre prace, wynajmą mieszkania i w pół roku nauczą się języka polskiego? A do tego zaakceptują nasze tradycje i obyczaje?
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 19:24   #651
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Skąd wytrzasnęłaś te dane, że 25% ludzi w Belgii to muzułmanie itd.?

http://www.euroislam.pl/index.php/20...astion-islamu/
http://www.euroislam.pl/index.php/20...omba-zegarowa/
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-sw...ej,160048.html
http://www.pro-life.org.pl/2009/08/m...uralny-my.html
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/c...ji_302887.html

Edit: w kwestii dzietności Francuzek i francuskich muzułmanek nie mam teraz źródła. Widziałam te dane razem z jakąś mapką ze 2-3 lata temu, kiedy się tym tematem bardzo interesowałam. Niestety nie pamiętam adresu, a w zakładkach nie mam, bo zmieniłam w międzyczasie kompa.

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2015-09-08 o 19:57
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 19:26   #652
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez kotnaplocie Pokaż wiadomość
Hvid, odpowiadając na Twoje pytanie: ja mam w domu w Mondello dwie rodziny imigrantów obecnie. Mam duży dom, mamy rodzinna tradycje pomagania ludziom ( jak byłam małym dzieckiem kiedyś zanocowal u nas cały autokar robotników z Rumunii, którzy przyjechali tu zwabieni fałszywa oferta pracy ), regularnie mam w domu couchserferow, wiec po prostu zdecydowaliśmy sie pomoc. I jakoś nikt mnie nie zaciukał, nawet, jak wpadam do domu prosto z plazy w bikini, nikt nie ma o noc pretensji, nikt nic nie wymaga. Poprzedni ludzie, którzy u nas mieszkali, już stanęli na nogach i nie żerują na państwie. No litości, tacy ludzie tez przyjezdzaja
Rumuni to są fantastyczni ludzie i ich się nie boję. Za to boję się muzułmanów. A korzystanie z couchsurfing zawiesiłam właśnie przez bezustanne nagabywanie ze strony muzułmanów. Fajnie, że pomagasz i super, że odbywa się to bez zgrzytów, ale bierz poprawkę na to, że masz po prostu dużo szczęścia, że akurat do Ciebie trafili bezproblemowi lokatorzy. We Włoszech kobiecie, która współprowadziła ośrodek pomagający imigrantom odpłacili się owi imigranci zbiorowym gwałtem i próbą morderstwa.
http://pamelageller.com/2015/08/ital...nts-gang.html/
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.

Edytowane przez psycho_social
Czas edycji: 2015-09-08 o 19:31
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 19:39   #653
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez psycho_social Pokaż wiadomość
Korwin jak zwykle pojechał po bandzie, ale jedyne do czego można się w tej wypowiedzi przyczepić to "śmieć ludzki" (ostro, chamsko). Reszta prawdziwa do bólu.
"Śmieciami ludzkimi" nazwał osoby, którzy do Europy jadą w jednym celu - brania zasiłków.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 19:40   #654
andy_andy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 203
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Z ciekawostek, jakie dziś przeczytałem:
- wicekanclerz Niemiec Sigmar Gabriel oświadczył, że Niemcy są w stanie przyjmować co roku pół miliona imigrantów z Azji i Afryki, przez kilka lat.
- w jednym z prowizorycznych centrów dla"uchodźców" w Niemczech pojawili się salafici, aby nawiązać kontakt z przybyszami
- ponoć (według wpisów na stronie bryt. dziennika "The Guardian") niektórzy uchodźcy po przybyciu do Niemiec zaczęli znikać z miejsc zakwaterowania (w jednym przypadku z około 1000 osób, 300 miało się gdzieś ulotnić)
andy_andy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 19:43   #655
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez andy_andy Pokaż wiadomość
Z ciekawostek, jakie dziś przeczytałem:
- wicekanclerz Niemiec Sigmar Gabriel oświadczył, że Niemcy są w stanie przyjmować co roku pół miliona imigrantów z Azji i Afryki, przez kilka lat.
- w jednym z prowizorycznych centrów dla"uchodźców" w Niemczech pojawili się salafici, aby nawiązać kontakt z przybyszami
- ponoć (według wpisów na stronie bryt. dziennika "The Guardian") niektórzy uchodźcy po przybyciu do Niemiec zaczęli znikać z miejsc zakwaterowania (w jednym przypadku z około 1000 osób, 300 miało się gdzieś ulotnić)
Gabriel w wyścigu o miano najbardziej znienawidzonego polityka idzie łeb w łeb z Angelą. Tragiczny kretyn.
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 19:46   #656
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Ja się boję, że to co się teraz dzieje to jest wstęp do trzeciej wojny światowej. Ludzie nie chcą pomagać uchodźcom kosztem własnych interesów, co władze UE i większości krajów mają głęboko w dupie i robią z ludzi idiotów wmawiając im, że agresywne byczki to wygłodzeni uchodźcy. To wygląda jak jakiś spisek europejskich mediów, władz UE i kogoś jeszcze (?). Wiem, że brzmię jak nawiedzona fanka teorii spiskowych, ale naprawdę w obliczu terroryzmu ISIS Europa otwiera bramy dla każdego, nie identyfikując nawet tożsamości tych ludzi. Nie rozumiem tego.
Europejczycy nie chcą uchodźców, przez skrajną lewicę w siłę wzrośnie skrajna prawica. Może w Niemczech rodzi się właśnie kolejny Hitler, kto wie.
Żal mi tylko tych biednych dzieci, które giną próbując dostać się do Europy i sierot, które umrą bo nikt się nimi nie zainteresuje. Wszak one nie drą japy, że im Europa musi pomóc. One są bezbronne, zdjęcia ich zwłok nie wylądują na okładce gazety, więc Europa w swoim humanitaryzmie ma je w dupie. A takie dzieci i najzwyklejsze rodziny byłabym w stanie zaakceptować, w skali prawie 40 milionów 12 tysięcy ludzi to nie tak dużo.
Akurat w tej sprawie mogliby zrobić referendum.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 19:52   #657
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez andy_andy Pokaż wiadomość
- ponoć (według wpisów na stronie bryt. dziennika "The Guardian") niektórzy uchodźcy po przybyciu do Niemiec zaczęli znikać z miejsc zakwaterowania (w jednym przypadku z około 1000 osób, 300 miało się gdzieś ulotnić)
Zapewne pojechali dalej na północ, Skandynawowie lepiej płacą i mają jeszcze głupsze społeczeństwo niż Niemcy.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 19:52   #658
psycho_social
doktór potwór
 
Avatar psycho_social
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 636
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość
Ja się boję, że to co się teraz dzieje to jest wstęp do trzeciej wojny światowej. Ludzie nie chcą pomagać uchodźcom kosztem własnych interesów, co władze UE i większości krajów mają głęboko w dupie i robią z ludzi idiotów wmawiając im, że agresywne byczki to wygłodzeni uchodźcy. To wygląda jak jakiś spisek europejskich mediów, władz UE i kogoś jeszcze (?). Wiem, że brzmię jak nawiedzona fanka teorii spiskowych, ale naprawdę w obliczu terroryzmu ISIS Europa otwiera bramy dla każdego, nie identyfikując nawet tożsamości tych ludzi. Nie rozumiem tego.
Europejczycy nie chcą uchodźców, przez skrajną lewicę w siłę wzrośnie skrajna prawica. Może w Niemczech rodzi się właśnie kolejny Hitler, kto wie.
Żal mi tylko tych biednych dzieci, które giną próbując dostać się do Europy i sierot, które umrą bo nikt się nimi nie zainteresuje. Wszak one nie drą japy, że im Europa musi pomóc. One są bezbronne, zdjęcia ich zwłok nie wylądują na okładce gazety, więc Europa w swoim humanitaryzmie ma je w dupie. A takie dzieci i najzwyklejsze rodziny byłabym w stanie zaakceptować, w skali prawie 40 milionów 12 tysięcy ludzi to nie tak dużo.
Akurat w tej sprawie mogliby zrobić referendum.
Wystarczyłoby wspomóc Grecję i Włochy wysyłając tam ludzi, którzy pomogliby na miejscu szybko i sprawnie identyfikować choćby wstępnie, kto jest Syryjczykiem, a kto nierobem z takiego Iraku na przykład. Uchodźców brać w tryby przyznawania azylu,a resztę jak najszybciej odsyłać. Bo same Włochy i Grecja nie wyrabiają finansowo i liczebnie z organizacją takiej selekcji, kiedy są dzień w dzień zalewane nowymi krzykaczami. Taniej, szybciej i bez narażania innych krajów. No, ale po co rozwiązywać problem tam? Lepiej robić syf i zamieszanie na pół Europy. W przemyt włączane są coraz nowsze rejony: Bułgaria i Rumunia już alarmują o nowych ścieżkach przerzutu imigrantów.
__________________
You look 100% better when I can't see you.

Ja idę, on się patrzy.

Edytowane przez psycho_social
Czas edycji: 2015-09-08 o 19:54
psycho_social jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 20:07   #659
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

http://natemat.pl/154093,magda-gessl...zyc-katastrofa

Nie znosze baby, ale ma odwage powiedziec co mysli. Teraz dowie sie, ze jest ksenofobem i rasista.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 20:09   #660
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;52697803]http://www.euroislam.pl/index.php/20...astion-islamu/
http://www.euroislam.pl/index.php/20...omba-zegarowa/
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-sw...ej,160048.html
http://www.pro-life.org.pl/2009/08/m...uralny-my.html
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/c...ji_302887.html

Edit: w kwestii dzietności Francuzek i francuskich muzułmanek nie mam teraz źródła. Widziałam te dane razem z jakąś mapką ze 2-3 lata temu, kiedy się tym tematem bardzo interesowałam. Niestety nie pamiętam adresu, a w zakładkach nie mam, bo zmieniłam w międzyczasie kompa.[/QUOTE]
Błagam, euroislam.pl to jest portal spiskowy. W Belgii jest kilka % muzułmanów, a nie 25%, nie mam pojęcia na jakiej podstawie to napisali.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-06 11:34:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.