Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-18, 19:24   #781
xsun
 
Avatar xsun
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 335
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
ano że to, że za jakosc i "hand made"sie placi ;-) nie znam Maxineczki osobiscie ale nie wydaje mi sie zeby wypuscila na rynek badziew.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

swoja droga, ciekawe czy Maxi będzie podobnie jak np Hania, rozsyłała pędzle do innych Youtuberek?
Wydaje mi się, że nie, ona z yt trzyma się chyba tylko z Katosu i CMB (chyba, że się mylę i z kimś jeszcze), więc ewentualnie im?
xsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 19:25   #782
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Białko, w wewnętrznym kąciku i słabiej w kierunku tęczówki, z drugiej strony nic i drugie oko nic. W ciągu dnia jest różowe bardziej, wieczorem często mocno czerwone.
to niestety nie pomogę jeśli coś takiego się dzieje na skórze, to brak którejś z witamin, nie pamiętam której dokładnie.
a może to uczulenie na jakiś kosmetyk? nie zmieniłaś czegoś ostatnio, ale nie używasz czegoś na tyle długo by się poposuło?
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 19:27   #783
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Nie rozumiem. Coś sie ciekawego tam w któryś momencie dzieje, bo jestem przy 3 minucie i mam dość z nudów.
Tak daleko nie zaszłam, ale widziałam że pali na początku filmu. Zastanawiam się czy to nawiązanie do przebitki, o której wspominały dziewczyny. Pierwszy raz widzę palącą youtuberkę
__________________
T]
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 19:29   #784
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez kokillka Pokaż wiadomość
no raczej. Szczególnie tak w małym mieszkanku. Nie chodzi mi tu o kwestie nauczenia bycia dobrym dla człowieka i nie wyrządzania mu krzywdy. Tylko o kwestie charakteru, to nie są spokojne pieski. I nie są też lekkie, a rosną bardzo szybko. Fakt są to kochane psiaki, ale moje dwie znajome mają tą rasę i wiem, że nie jest lekko. Poza tym po zachowaniu Julki nie wydaje mi się, żeby była stanowcza osobą . Może i jest dzielna.bo wychowuje samotnie syna ale potrafi tez płakać przez 5 min w filmie i powiedzieć, ze w jej życiu jest ciężko ,bo klawiaturę ma zalaną

no nie, goldeny akurat są na ogół uległe i chętnie współpracujące z człowiekiem. Nie powinny sprawiać większych problemów wychowawczych. Ciężkie rasy to np owczarki azjatyckie, staffordy czy nawet husky ale nie goldeny. Tyle że jak ktoś kupuje psa nie mając o nich zielonego pojęcia, bo ładny, bo dla dziecka to jasne, każda rasa będzie ciężka.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 19:31   #785
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez smolinosek86 Pokaż wiadomość
Tak daleko nie zaszłam, ale widziałam że pali na początku filmu. Zastanawiam się czy to nawiązanie do przebitki, o której wspominały dziewczyny. Pierwszy raz widzę palącą youtuberkę
ona chyba w każdym vlogu pali także nic nowego
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 19:37   #786
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

A synek Julki nie ma alergii na sierść psów?
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 19:41   #787
marcia321
Zadomowienie
 
Avatar marcia321
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 375
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;53847477]Takie sobie to wszystko. Mysle, ze sporo osob wyskoczy tak ubranych na Wigilie czy I albo II Swieta, raczej malo kto szuka inspiracji, aby zalozyc na dupe czarne portki, jakas bluzke i szpilki. Na dodatek ta pierwsza sukienka strasznie ja skraca, wygląda jak kurka.[/QUOTE]

za mną jakoś te nie przemawiają te stylizacje na święta a sukienka z asos najbradziej jestem na nie chyba bym się skłaniała założyć ją na sylwestra
marcia321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 20:08   #788
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Magdalena Pieczonka chyba pozazdrościła Maxi i też wypuściła dziś pędzle w zestawie. 13 sztuk za 899 zł. http://www.lovenue.pl/product-pol-32...Pieczonka.html
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:13   #789
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Wiecie co, ostatnio polubiłam Florence Beauty. Kiedyś strasznie mnie nudziła, a teraz lubię jej spokój.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:15   #790
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Nie wiem co Julka mówiła o reakcji ludzi na psiaka na snapie, ale na ytb wymieniła jeden z powodów swojej decyzji o kupnie psa.
Julia Kobus
+Bellissima Psycholog Alexa tez tak twierdzi! Piesek pomoze mu w rozwoju, w lepszym rozwoju

Więcej ma mówić w kolejnych vlogach. Też uważam, że to nie jest odpowiedni czas na psa. Teraz ma wolne i wydaje jej się, że jest ok, co będzie jak wróci z pracy i zastanie demolkę? Będzie klikajcie w reklamy żebym miała na nową kanapę? Dostosuje pęcherz szczeniaka do drzemek syna, które i tak nie są o regularnych porach, bo dziecka nie da się zaprogramować? Nie mam nic do do tego aby dziecko dorastało z psem, pod warunkiem, że wszystko jest na 100% przemyślane.
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:19   #791
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

ode mnie ostatni już makijaż paletą zoeva cocoa blend - dla zainteresowanych



a dla reszty sprzed chwili Zmalowana z ulubieńcami
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 20:30   #792
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Nie wiem co Julka mówiła o reakcji ludzi na psiaka na snapie, ale na ytb wymieniła jeden z powodów swojej decyzji o kupnie psa.
Julia Kobus
+Bellissima Psycholog Alexa tez tak twierdzi! Piesek pomoze mu w rozwoju, w lepszym rozwoju

Więcej ma mówić w kolejnych vlogach. Też uważam, że to nie jest odpowiedni czas na psa. Teraz ma wolne i wydaje jej się, że jest ok, co będzie jak wróci z pracy i zastanie demolkę? Będzie klikajcie w reklamy żebym miała na nową kanapę? Dostosuje pęcherz szczeniaka do drzemek syna, które i tak nie są o regularnych porach, bo dziecka nie da się zaprogramować? Nie mam nic do do tego aby dziecko dorastało z psem, pod warunkiem, że wszystko jest na 100% przemyślane.
Dlaczego Alex uczęszcza do psychologa?


Nadal mam wrażenie, że ta decyzja nie była przemyślana i taka bardziej na zasadzie: zobaczymy jak się ułoży.
Serio, nie wyobrażam sobie sprowadzać do domu psa w jej sytuacji.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:40   #793
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Dlaczego Alex uczęszcza do psychologa?
Gdy jest sądowe rozstrzyganie o opiece nad dzieckiem, to zawsze dziecko jest pod opieką psychologa. To norma
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:42   #794
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez diamelen Pokaż wiadomość
Gdy jest sądowe rozstrzyganie o opiece nad dzieckiem, to zawsze dziecko jest pod opieką psychologa. To norma
Rozumiem, ze mówisz o systemie francuskim?
Ani w systemie brytyjskim ani polskim psycholog w takich sytuacjach nie jest kwestią obowiązkową czy konieczną.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:44   #795
paulina800
Rozeznanie
 
Avatar paulina800
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
U Magdy Pieczonki na insta. zestaw Jej kilkunastu pędzli za 899 zł
__________________
bloguję http://ive85.blogspot.com
paulina800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 20:47   #796
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Nie wiem co Julka mówiła o reakcji ludzi na psiaka na snapie, ale na ytb wymieniła jeden z powodów swojej decyzji o kupnie psa.
Julia Kobus
+Bellissima Psycholog Alexa tez tak twierdzi! Piesek pomoze mu w rozwoju, w lepszym rozwoju

Więcej ma mówić w kolejnych vlogach. Też uważam, że to nie jest odpowiedni czas na psa. Teraz ma wolne i wydaje jej się, że jest ok, co będzie jak wróci z pracy i zastanie demolkę? Będzie klikajcie w reklamy żebym miała na nową kanapę? Dostosuje pęcherz szczeniaka do drzemek syna, które i tak nie są o regularnych porach, bo dziecka nie da się zaprogramować? Nie mam nic do do tego aby dziecko dorastało z psem, pod warunkiem, że wszystko jest na 100% przemyślane.
a jak pies nie pomoże w rozwoju i jak nie będzie akceptowany/za drogi to co?
może przesadzam, ale zwierzęta są bliskie memu sercu i martwi mnie taka ryzykowna decyzja
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 21:16   #797
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

ja napisze tyle - szkoda mi tego psa.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 21:21   #798
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
a dla reszty sprzed chwili Zmalowana z ulubieńcami
ale pięknie wygląda na miniaturce (odpalać filmiku jednak nie będę)
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 21:23   #799
mevi_evi
wow
 
Avatar mevi_evi
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 141
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez floooowers Pokaż wiadomość
ode mnie ostatni już makijaż paletą zoeva cocoa blend - dla zainteresowanych



a dla reszty sprzed chwili Zmalowana z ulubieńcami
Dzięki, zaraz się zabieram za oglądanie! Czy u zmalowanej coś wartego uwagi czy wystarczy poczekać na streszczenie?
mevi_evi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 21:41   #800
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Mostly, co do masełkowych oreo- dupy nie urywają, się zawiodłam. Ten krem to masełowo orzechowo-podobne coś, niestety. Co wcale nie powstrzymało mnie przed zjedzeniem połowy paczki naraz
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 21:45   #801
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

O kurczę, cenio się z tymi pędzlami. Zawsze się zastanawiam, jak ten biznes działa, tzn. dlaczego jest to jeden z wiodących produktów wypuszczanych przez youtuberki. Wydaje się, że jak ktoś nie jest profesjonalnym makijażystą, to nie kupuje regularnie nowych pędzli (chociaż pamiętam całkiem imponującą kolekcję Gabi - ale to już youtuberka) Uwielbiam makijaż i jestem skłonna przyoszczędzić na coś lepszego, ale zauważyłam, że wraz z wejściem na rynek nowych tańszych marek i polepszeniem oferty już obecnych (np. GR czy Wibo), a także powstaniem kilku dobrych sklepów internetowych, nie ulegam tak bardzo czarowi firm profesjonalnych/high-endowych. Za 899 zł pędzle musiałyby malować mnie same
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 21:51   #802
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
O kurczę, cenio się z tymi pędzlami. Zawsze się zastanawiam, jak ten biznes działa, tzn. dlaczego jest to jeden z wiodących produktów wypuszczanych przez youtuberki. Wydaje się, że jak ktoś nie jest profesjonalnym makijażystą, to nie kupuje regularnie nowych pędzli (chociaż pamiętam całkiem imponującą kolekcję Gabi - ale to już youtuberka) Uwielbiam makijaż i jestem skłonna przyoszczędzić na coś lepszego, ale zauważyłam, że wraz z wejściem na rynek nowych tańszych marek i polepszeniem oferty już obecnych (np. GR czy Wibo), a także powstaniem kilku dobrych sklepów internetowych, nie ulegam tak bardzo czarowi firm profesjonalnych/high-endowych. Za 899 zł pędzle musiałyby malować mnie same
I robić kawę rano

W sumie zgadzam się z Tobą. Makijaż w żadnym wypadku nie jest moją pasją i nigdy nie będzie. Ma dla mnie funkcję czysto użytkową, więc spokojnie wystarczają mi pędzle klasy Real Techniques, Hakuro, Sephora.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 22:00   #803
floooowers
Raczkowanie
 
Avatar floooowers
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 237
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez mevi_evi Pokaż wiadomość
Dzięki, zaraz się zabieram za oglądanie! Czy u zmalowanej coś wartego uwagi czy wystarczy poczekać na streszczenie?

hmmmm to w sumie zależy, mnie trochę męczy ostatnio.

standardowo, kudły, olejki itd.
__________________
https://youtu.be/l5NsnN3Hytc Makijaż od A do Z- Zoeva Rose Golden, romantyczne oko | Basia Make-up
floooowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 22:16   #804
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV



Life Managerka zastanawia się nad zamknięciem kanału. Ostatnio czytałam jej bloga do 2 w nocy tak mnie wciągnął, a w szczególności dział Poniedziałek freelancera.


Ja mam tylko jeden pędzel- do pudru jakiś z Top choice od 3 lat. I od kliku miesięcy planuje zakup zestawu Hakuro.Dla mnie cena pędzli Maxi jest odpowiednia, ale dla osób zajmująch się makijążem, albo fanek Maxi.
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 22:16   #805
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Ciekawa jestem tych pędzli Maxi Do twarzy jakoś nie używam pędzli, a do rozświetlacza/bronzera/różu wystarczają mi jakieś z Rossmanna, ale do oczu chciałabym coś fajnego Lubię Maxineczkę, doceniam jej warsztat, myślę, że pędzle będą godne swojej ceny. Czekam na recenzje
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 22:18   #806
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez mevi_evi Pokaż wiadomość
Dzięki, zaraz się zabieram za oglądanie! Czy u zmalowanej coś wartego uwagi czy wystarczy poczekać na streszczenie?
U Zmalowanej jak zawsze (a przynajmniej ja tak z nią mam), o tych ulubieńcach gada mega chaotycznie, w sumie nic nie wiadomo oprócz tego, że poleca i lubi.

Edytowane przez Ace_
Czas edycji: 2015-12-18 o 22:19
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 22:25   #807
yunis3001
Raczkowanie
 
Avatar yunis3001
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 67
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Malibuwakcji --> insta Ilci
Zawsze to czytam mailwubikacji 😀

Wysłane z mojego D5103
yunis3001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 22:27   #808
smolinosek86
Zadomowienie
 
Avatar smolinosek86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 105
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem tych pędzli Maxi Do twarzy jakoś nie używam pędzli, a do rozświetlacza/bronzera/różu wystarczają mi jakieś z Rossmanna, ale do oczu chciałabym coś fajnego Lubię Maxineczkę, doceniam jej warsztat, myślę, że pędzle będą godne swojej ceny. Czekam na recenzje
ja mam kilka pędzli - do cieni języczkowy IsaDora ( mam go już 6 lat, używam niemal codziennie, a wygląda jak nowy ,http://www.taw9eel.com/en/isadora-ey...ush-small.html), puchaty pędzel do bronzera (ale ja używam głównie do różu) Artdeco od 9 lat w użyciu codziennie, trochę na rączce widać upływ czasu (http://www.sonjas-kosmetikstudio.de/...der-brush.html), pędzle Elizabeth Arden, które kupiłam na urodziny, gdy byłam w USA 6 lat temu i moim zdaniem są cudownie miękkie i porządne (https://www.vanitytrove.com/b/elizab...makeup-brushes ), poza tym mam kilka tańszych z Avon, Ingrid, MUR, Bourjois, Donegal, Sense&Body, Oriflame i jakoś dają radę. No ale ze mnie żadna makeup artist
Chyba bym nie wydała na coś, czego nie potrzebuję 100 zł, ale jakbym chciała mieć coś porządnego raz na wiele lat to nie ma co oszczędzać. Te moje 3 wyszczególnione pędzelki to koszt od około 50 zł za ten do cieni i w górę, ale są w użyciu już kilka lat
__________________
T]

Edytowane przez smolinosek86
Czas edycji: 2015-12-18 o 22:30
smolinosek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 22:32   #809
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
Odnosząc się do sprawy z dentystą, mój D. ma przyjść do niej na początku przyszłego tygodnia, ma spróbować to wyjąć (choć dodała, że to wątpliwa sprawa), jeżeli jej się nie uda, zostaje tylko ten mikroskopijny (ale widzę po komentarzach, że i to nie daje 100% gwarancji na usunięcie). Ogólnie mówił, że dentystka stwierdziła, że powinien się cieszyć, że mu o tym powiedziała, bo niektórzy dentyści potrafią to zataić i wydaje się dopiero po jakimś czasie. Rzeczywiście powód do szczęścia.



Podpisywał tylko jakieś dokumenty odnośnie uczuleń, alergii itp. nic nie było wspomniane o powikłaniach, dentystka też nie wspominała na początku, że coś takiego może wystąpić.



Od razu na wizycie zrobiła mu zdjęcie zęba, na którym widać tą igłę i, z tego co on mówił, igła jest wielkości połowy całego zęba, czyli jakby nie patrzeć jest wielka, myślałam,że tylko jakieś odłamki a tu proszę . D. mówi, że ciągle ją czuje i go boli. Na wizycie dentystka dziwiła się, że go niby boli, jak ma znieczulenie.. Czy taka faktycznie jest cena - nie wiem, tyle powiedziała dentystka, może chce polecić "swojego specjalistę", który tyle za to śpiewa, to też Warszawa, więc i specjaliści sobie życzą różne sumy.

W ogóle co najlepsze ten ząb jest martwy, ona uznała, że da się go odbudować, leczyła go właśnie kanałowo i taka niespodzianka.


Szukałam właśnie informacji na temat ceny i nie wiem, czy ja źle szukam, czy dentystka nieźle popłynęła z ceną, ale koszty usunięcia narzędzia zamykają się do 500-600 zł.
Cytat:
Napisane przez xsun Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam, ten ząb jest martwy + kawałek ma go ułamanego (różne miał z nim przygody i jeszcze teraz to). Więc jeżeli się okaże, że dentystka nie da rady go wyciągnąć, trzeba pod mikroskopem to chyba lepiej go już usunąć i ewentualne wstawić implant, koszt chyba byłby podobny, ewentualnie trochę większy, ale miałby spokój, bo z tym nie wiadomo co może się dziać dalej, a dodatkowo jak czytam i słyszę to nie zawsze da się usunąć narzędzie, nawet pod mikroskopem.
Wiesz co, na Waszym miejscu podzwoniłabym po różnych lekarzach i zapytała o ceny usunięcia tej igły mikroskopowo, jeśli dentystce nie uda się jej wyjąć. Chyba że tak jak pisała inna dziewczyna (przepraszam, nie pamiętam nicka), na tę cenę składa się szereg czynności do wykonania. Trudno mi coś dalej doradzić, ale trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie, wiem jak dentyści potrafią popsuć nerwy.

Natomiast jeśli chodzi o implant, to koszt raczej nie będzie podobny, a ponad dwa razy większy (ceny zaczynają się od 5tys), sama jestem posiadaczką. Ok 2,5tys kosztuje sama korona, którą można by było osadzić na korzeniu zęba, ale po wyrwaniu korzenia nie będzie, więc konieczna jest tytanowa śruba (która kosztuje minimum kolejne 2 tys). Ale (odpukać) w większości gabinetów można rozłożyć na raty przecież.

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Rozumiem, ze mówisz o systemie francuskim?
Ani w systemie brytyjskim ani polskim psycholog w takich sytuacjach nie jest kwestią obowiązkową czy konieczną.
Ano. Dziecko często jest poddawane badaniom biegłego psychologa sądowego, zwłaszcza jeśli chodzi o przyznanie opieki nad dzieckiem jednemu z rodziców, ale o jakiejkolwiek długotrwałej opiece mowy nie ma.

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2015-12-18 o 22:56
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 22:50   #810
mevi_evi
wow
 
Avatar mevi_evi
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 141
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIV

Cytat:
Napisane przez Ace_ Pokaż wiadomość
U Zmalowanej jak zawsze (a przynajmniej ja tak z nią mam), o tych ulubieńcach gada mega chaotycznie, w sumie nic nie wiadomo oprócz tego, że poleca i lubi.
A czy jest coś z Clinique? odpuszczę sobie w takim razie, poczekam na ulubieńców roku, a nóż ktoś mi coś fajnego podpowie

A Wy dziewczęta jakich macie 3 ulubieńców roku?
mevi_evi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-07 18:14:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.