Praca w CCIG Wrocław kilka pytań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 10:31   #1
agataa95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 96

Praca w CCIG Wrocław kilka pytań


Myślę o rozpoczęciu pracy w CCIG od nowego roku i mam w związku z tym kilka pytań.

1. Jak wygląda rozpoczęcie tej pracy? Czy są jakieś szkolenia? Czy jest to trudna praca i na czym dokładnie polega?

2. Czy naprawdę jest taki elastyczny grafik? W Internecie można znaleźć dużo negatywnych opinii o tym pracodawcy. Ile minimalnie godzin w tygodniu trzeba przepracować?

3. Czy jest możliwość wzięcia sobie np. tygodnia wolnego? I czy pracuje się tam też w niedziele? W jakich godzinach jest ta praca?

4. Czy mogę w każdej chwili z takiej pracy zrezygnować, czy obowiązuje jakiś okres wypowiedzenia?
agataa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 11:17   #2
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Praca w CCIG Wrocław kilka pytań

Cytat:
Napisane przez agataa95 Pokaż wiadomość
Myślę o rozpoczęciu pracy w CCIG od nowego roku i mam w związku z tym kilka pytań.

1. Jak wygląda rozpoczęcie tej pracy? Czy są jakieś szkolenia? Czy jest to trudna praca i na czym dokładnie polega?

2. Czy naprawdę jest taki elastyczny grafik? W Internecie można znaleźć dużo negatywnych opinii o tym pracodawcy. Ile minimalnie godzin w tygodniu trzeba przepracować?

3. Czy jest możliwość wzięcia sobie np. tygodnia wolnego? I czy pracuje się tam też w niedziele? W jakich godzinach jest ta praca?

4. Czy mogę w każdej chwili z takiej pracy zrezygnować, czy obowiązuje jakiś okres wypowiedzenia?
również jestem ciekawa, dołączam się do pytania
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 21:25   #3
nimiriel
Raczkowanie
 
Avatar nimiriel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 410
Dot.: Praca w CCIG Wrocław kilka pytań

1. 4 dni szkolenia wstępnego, potem słuchanie rozmów innych, + coachingi w razie potrzeby, już indywidualnie. Praca przeważnie polega na dosprzedaży usług dodatkowych czy przedłużaniu umów, telefony komórkowe, stacjonarne czy internet.
2. Są projekty, które można dzwonić tylko po południu, ale większość to 8.20-21 - teamy poranne zostały połączone z popołudniowymi, stąd taka możliwość. Z mojego doświadczenia najlepiej widziane jest przychodzenie do pracy na 4-6h dziennie, ale na mniej też da się dogadać. W tygodniu pn-pt 18h minimum + 18h na miesiąc w soboty (jeśli studiujesz dziennie) a 9h dla zaocznych.
3. Jest możliwość, tylko wszystko trzeba wcześniej uzgodnić z managerem, najlepiej ze sporym wyprzedzeniem. Da się dogadać z większością W niedziele w ogóle nie pracujemy, tylko w soboty.
4. W umowie będzie zapis o 30dniowym okresie wypowiedzenia, ale można spokojnie się dogadać, żeby nie czekać tyle - wszystko zależy od zagrafikowania w danym czasie.
Ogólnie, pracuję grubo ponad rok i ze wszystkich CC to jedynie polecam
Pozdrawiam.

Edytowane przez nimiriel
Czas edycji: 2012-12-05 o 21:30
nimiriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 12:46   #4
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Praca w CCIG Wrocław kilka pytań

Cytat:
Napisane przez nimiriel Pokaż wiadomość
1. 4 dni szkolenia wstępnego, potem słuchanie rozmów innych, + coachingi w razie potrzeby, już indywidualnie. Praca przeważnie polega na dosprzedaży usług dodatkowych czy przedłużaniu umów, telefony komórkowe, stacjonarne czy internet.
2. Są projekty, które można dzwonić tylko po południu, ale większość to 8.20-21 - teamy poranne zostały połączone z popołudniowymi, stąd taka możliwość. Z mojego doświadczenia najlepiej widziane jest przychodzenie do pracy na 4-6h dziennie, ale na mniej też da się dogadać. W tygodniu pn-pt 18h minimum + 18h na miesiąc w soboty (jeśli studiujesz dziennie) a 9h dla zaocznych.
3. Jest możliwość, tylko wszystko trzeba wcześniej uzgodnić z managerem, najlepiej ze sporym wyprzedzeniem. Da się dogadać z większością W niedziele w ogóle nie pracujemy, tylko w soboty.
4. W umowie będzie zapis o 30dniowym okresie wypowiedzenia, ale można spokojnie się dogadać, żeby nie czekać tyle - wszystko zależy od zagrafikowania w danym czasie.
Ogólnie, pracuję grubo ponad rok i ze wszystkich CC to jedynie polecam
Pozdrawiam.
oo nie wiedziałam, że poranni z popołudniowymi połączeni
Ja tam pracowałam 3 miesiące. Niestety nie czuję się dobrze w sprzedaży... Ale ogólnie wspominam bardzo dobrze atmosferę i ludzi, z którymi pracowałam
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 15:03   #5
agataa95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 96
Dot.: Praca w CCIG Wrocław kilka pytań

A czy nie ma problemu z wzięciem wolnego na okres świąteczny, ferie itp., bo wtedy pewnie większość studentów tam pracujących chciała by mieć wolne.

W jakich terminach jest to szkolenie i ile godzin trwa?

Myślicie, że poradziłabym tam sobie w pracy, jeśli jestem nieśmiała?
agataa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:00   #6
agataa95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 96
Dot.: Praca w CCIG Wrocław kilka pytań

A czy naprawdę grafik jest taki elastyczny? Czyli mogę sobie go ułożyć tak jak chcę? I w jakich godzinach jest szkolenie przed rozpoczęciem pracy? No i czy naprawdę tak łatwo załatwić sobie wolne, zastanawiam się nad pracą tam, ale wiem, że w piątek przed świętami i na majowy weekend chciałabym mieć wolne. Czy w soboty też mogę sobie przychodzić tak jak chce, czyli 3 soboty pod rząd po 6 godz. i jedna wolna? Tyle pytań, ale słyszałam też negatywne opinie o CCIG, a także o tym że namawiają tam do zakładania konta w konkretnym banku i na inne nie chcą wpłacać pieniędzy, prawda to?
agataa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 14:37   #7
agataa95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 96
Dot.: Praca w CCIG Wrocław kilka pytań

A jak z zarobkami w CCIG?
agataa95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 13:23   #8
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Praca w CCIG Wrocław kilka pytań

to jest ten obóz pracy, że jak się z przerwy spóźnisz minutę to już naliczają karę, którą musisz zapłacić ? gdzie jak zachorujesz to za każdy dzień nieobecności też płacisz ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-19 14:23:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.