Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-24, 21:08   #1321
Marthulka
Przyczajenie
 
Avatar Marthulka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

jakiś czas temu wyczytałam gdzieś, że ponoć tabletki "heviran" (opak.200mg ok. 20zł) pomagają i rzeczywiście - spróbowałam, zrobiłam sobie kurację ok. 2 tygodni - opryszczka, którą wtedy miałam szybciej mi się zagoiła, a teraz czasem czuję takie mrowienie na ustach i czuję strach przed bąblami - jak na razie jest to tylko strach, bo rano budzę się bez bąbli - kiedyś, gdy tylko pomyślałam o tym na drugi dzień miałam już kilka czerwonych śladów, a teraz nic.
Niestety, opryszczki nie da się w 100% wyleczyć, ale polecam tabletki - Heviran i krem Herpex, bo po maści Erazaban to miałam uczucie, że pęcherzyki się mnożą)
__________________
... nie wiesz, czego nie wiesz i drogo za to płacisz
Marthulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 21:09   #1322
paskuda050892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Unhappy Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

hej ja mam ten sam problem ...blizny;/ od pol roku wychodza mi krostki na ramionach i nawet na dekoldzie ja uwielbiam je wyciskac a pozniej to prowadzi do tego ze zaczyna wychodzic ich wiecej , robia sie strupki ktore tez lubie drapac ;/ uzywam balsamow z witamina A , masci na zadrapania nio ale nie widze roznicy ...nie mam duzych dziur poprostu sa blade a jedne blizny wygladaj jak strupki bo sa brazowe cio ja mam zrobic ...wstydze sie nawet ubrac bluzki na krotki rekawek myslalam nawet ze solarium mi pomoze gdy sie opale na czekoladke ale z tego co czytalam to tylko pogorszy ... blagam dajcie mi cos co jest skuteczne i pomoze mi !!!

Edytowane przez paskuda050892
Czas edycji: 2009-05-28 o 21:56
paskuda050892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 12:45   #1323
arik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Hejka!

Dużo się już oczytałem o trądziku, jego przyczynach i konsekwencjach, jak i o masie różnych preparatów. Zdecydowałem się w końcu zadać pytanie komuś mądrzejszemu ode mnie.

Mam 20 lat i w końcu chciałbym finalnie pozbyć się, lub znaleźć jakiś sposób na mój mały problem. W okresie gimnazjalnym przechodziłem lekki trądzik jednak tylko na twarzy i to szczególnie w okolicy nosa... Od jakichś czterech lat sytuacja wydaje się być stabilna, jednak od czasu do czasu tworzą mi się duże bolące hm, nie wiem jak to nazwać - powiedzmy chrosty. Po jakimś czasie borykania się z nimi, kąciki nosa przybrały czerwonawy odcień, co bardzo wyraźnie widać bo mam bardzo bladą cerę. I tutaj pytanie, czy to są blizny po owych chrostach czy przebarwienia? Jak to rozpoznać? Czym się ich pozbyć?

W tychże "kącikach" nosa do teraz robią mi się małe pojedyncze chrostki. Czym się ich pozbyć?

Cały nos, szczególnie czubek i grzbiet - stale, od kiedy pamiętam mam zasypany wągrami... nieszczególnie je lubię i chciałbym aby znikły.

Tymczasowo upatrzyłem sobie krem SVR Lysanel Active i NO-SCAR jednak nie wiem czy ten wybór jest adekwatny do mojego małego problemu...
arik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 19:57   #1324
MoniaBRD
Raczkowanie
 
Avatar MoniaBRD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 49
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Cytat:
Napisane przez paskuda050892 Pokaż wiadomość
hej ja mam ten sam problem ...blizny;/ od pol roku wychodza mi krostki na ramionach i nawet na dekoldzie ja uwielbiam je wyciskac a pozniej to prowadzi do tego ze zaczyna wychodzic ich wiecej , robia sie strupki ktore tez lubie drapac ;/ uzywam balsamow z witamina A , masci na zadrapania nio ale nie widze roznicy ...nie mam duzych dziur poprostu sa blade a jedne blizny wygladaj jak strupki bo sa brazowe cio ja mam zrobic ...wstydze sie nawet ubrac bluzki na krotki rekawek myslalam nawet ze solarium mi pomoze gdy sie opale na czekoladke ale z tego co czytalam to tylko pogorszy ... blagam dajcie mi cos co jest skuteczne i pomoze mi !!!

szczerze to mi solarium pomagało :P miałam kiedys na plecach. w sumie to uzywalam tylko i wylacznie sudocremu.. nie wiem czy pomogło czy też nie w każdym razie teraz nie narzekam. tylko niestety z plecow jakby przeniosło mi sie na buzke i to dosyć poważnie :/ teraz na szczeście sytuacja jest pod kontrolą jednak wystąpił nowy problem - blizny ;] najlepszym rozwiązaniem byłby laser.. ale niestety w tym momencie to za droga zabawa jak dla mnie
MoniaBRD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 21:19   #1325
paskuda050892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Unhappy Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

nio wlasnie tez myslalam o tym ale koszty sa zabojcze;/ jednak postanowilam ze na poczatek sprobuje jakies masci na blizny tylko nie wiem jakiej i w tym jest problem ;( jesli zakupie masc a tez nie pomoze wybiore sie do dermatologa bo juz rady nie daje ... a mam takie pytanko jeszcze czy jesli bede chodzic na solarium moge jednoczesnie leczyc te blizny smarujac je czy nie bardzo ? i jaka masc byscie polecili najlepiej
paskuda050892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 13:45   #1326
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

bo tak to już jest z wirusami, że jak raz wnikną do naszego organizmu to juz się ich nie pozbędziemy... wiadomo, ze najskuteczniejsze są szczepionki, no ale niestety na opryszczkę jeszcze ich nie ma... udowodnione, że póki co najskuteczniej na wirusa opryszczki działa acyklowir, który jest zawarty np. w heviranie, więc dlatego te tabletki działają tak skutecznie, upośledzają wirusa... słyszałam, ze 75% leczonych pozbyło się opryszczki na dosć długo
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 15:17   #1327
paskuda050892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

mam pytanko to jaki krem jest lepszy na blizny bo nie moge sie zdecydowac NO-SCAR czy SOLCOSERYL???
paskuda050892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 15:09   #1328
Marthulka
Przyczajenie
 
Avatar Marthulka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

Cytat:
Napisane przez paskuda050892 Pokaż wiadomość
mam pytanko to jaki krem jest lepszy na blizny bo nie moge sie zdecydowac NO-SCAR czy SOLCOSERYL???
z tego co wiem, to solcoseryl stosuje się przy ranach, żeby się szybciej goiły sorry, że to napiszę, ale pierwszy kontakt z tym żelem miałam gdy weterynarz mojego psa zapisał to gdy pękł guz na ogonie - wszystko się idealnie zagoiło i nie było śladu - lekarz też był lekko w szoku - później stosowaliśmy go (tzn. żel) sami przy trudno gojących się ranach i było ok
... co do No-scar'u to nie mam pojęcia, ale reklamowała to moja apteka, że właśnie łagodzi blizny po trądziku i tego typu podobne ... jeżeli oba mają takie samo lub zbliżone działanie to warto spróbować na początek z tańszym lekiem
... u mnie nie ma bardzo widocznych śladów po opryszczce może dlatego, że co jakiś mniej wiecej rok - robię u kosmetyczki kwasy - tzn. dobiero drugi raz hihi (właśnie po takim jednym kwasie też wyskoczylo mi zimno, ale zaczełam wtedy kurację Heviranem i teraz to nawet nie mam po tym śladu
... na opryszcze to polecam zastosować kurację Heviranem, a gdy pojawią się pęcherzyki to zastosować Herpex, kiedyś stosowałam Hascovir (też pomagał, ale nie tak jak Herpex przynajmniej w moim przypadku)
__________________
... nie wiesz, czego nie wiesz i drogo za to płacisz
Marthulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:25   #1329
aanitkaa
Zadomowienie
 
Avatar aanitkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 488
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

też mam blizny poopryszczkowe i to takie ze jak tylko zmarzne albo sie zgrzeje na słońcu to moment sie czerwienia i je widać
kupiłm sobie cepan ale ból w tym ze cuchnie czosnkiem i trzeba go stosowac regularnie 2-3 razy dziennie
__________________
Z czasem słowa stygną, więc odświeżaj je....



aanitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 16:38   #1330
paskuda050892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Wink Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

dziekuje ci z calego serca Marthula zdaje sie na ciebie
P.S a podobno jest jeszcze na blizny Dermatix wie moze ktos czy czasem on lepszy nie bedzie nio jest troszke drozszy ale podobno to co drogie to lepsze;p

Edytowane przez paskuda050892
Czas edycji: 2009-06-01 o 14:45
paskuda050892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:24   #1331
Betty01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Cytat:
Napisane przez paskuda050892 Pokaż wiadomość
nio wlasnie tez myslalam o tym ale koszty sa zabojcze;/ jednak postanowilam ze na poczatek sprobuje jakies masci na blizny tylko nie wiem jakiej i w tym jest problem ;( jesli zakupie masc a tez nie pomoze wybiore sie do dermatologa bo juz rady nie daje ... a mam takie pytanko jeszcze czy jesli bede chodzic na solarium moge jednoczesnie leczyc te blizny smarujac je czy nie bardzo ? i jaka masc byscie polecili najlepiej
witam wszystkich, dzisiaj trafiłam na to forum z tymi samymi problemami... jeśli chodzi o mój sposób na pryszcze i blizny to trafiłam, zupełnie przez przypadek, a właściwie to dzięki mojej Mamie na krem z masy perłowej "NO-SCAR perła Inków". Kupiła mi go, ponieważ miałam kiedyś wypadek i mam kilka blizn na ręce. W rzeczywistości jest to krem przeciw bliznom, ale wyczytałam w ulotce, że jest też skuteczny na pryszcze i zaczęłam go stosować. Faktycznie mi pomaga, pryszcze szybciej znikają, blizny są jaśniejsze, ale cały czas pojawiają się nowe pryszcze, a ja nie umiem się oprzeć pokusie ich wyciśnięcia czy też rozdrapania... najgorsze jest to, że moje pryszcze są wszędzie, na buzi, plecach, ramionach i dekolcie więc używanie tego kremu jest dość czasochłonne, bo dobrze jest go porządnie wmasować. Jeśli chodzi o cenę to niestety nie jest najtańszy, bo kosztuje około 60-70zł, ale naprawdę warto...

pozdrawiam serdecznie
Betty01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 10:50   #1332
beataf144
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

witam was przyłączam sie do wątku
beataf144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 10:59   #1333
paskuda050892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

bettyo1 slicznie ci dziekuje teraz jednak zdecyduje sie na ten krem ...tylko ze ja nie mam cierpliwosci i moge szybko sie poddac ale chyba dam rade ;p;p;p i mam to samo cio ty wyjdzie krosta i juz mnie korci by ja zdrapac;/
P.S a i chcialam zapytac czy przy stosowaniu tego kremu moge chodzic na solarium albo ile musze odczekac ?
witamy cie serdecznie Beataf144

Edytowane przez paskuda050892
Czas edycji: 2009-06-01 o 14:09
paskuda050892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 18:46   #1334
Betty01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Cytat:
Napisane przez paskuda050892 Pokaż wiadomość
bettyo1 slicznie ci dziekuje teraz jednak zdecyduje sie na ten krem ...tylko ze ja nie mam cierpliwosci i moge szybko sie poddac ale chyba dam rade ;p;p;p i mam to samo cio ty wyjdzie krosta i juz mnie korci by ja zdrapac;/
P.S a i chcialam zapytac czy przy stosowaniu tego kremu moge chodzic na solarium albo ile musze odczekac ?
witamy cie serdecznie Beataf144
wiesz co prawda jest taka, że ja też nie zawsze pamiętam, żeby się posmarować tym kremem:P tam jest napisane, że można go stosować kilka razy dziennie, ale ja staram się, żeby to było choć raz na dzień, najlepiej po kąpieli na dobrze osuszoną skórę no i trzeba pamiętać, żeby poświęcić troszkę czasu na porządne wmasowanie (nawet w ulotce jest zaznaczone, że jest to warunkiem efektów)... a jeśli chodzi o korzystanie z solarium to powiem tak, nie pamiętam, żeby w ulotce były jakieś przeciwwskazania, sama chodzę i póki co nie mam żadnych skutków ubocznych, co prawda chodzę rzadko i od niedawna, wiadomo, wakacje się zbliżają i trzeba jakoś wyglądać jednak jeśli planujesz iść któregoś dnia na solarium to lepiej tego dnia zrezygnować z kremu, tak na wszelki wypadek

pozdrawiam
Betty01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 21:03   #1335
paskuda050892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

dzieki jestes wielka ...bo ogolnie solke odpuszcze sobie jak bede ten krem stosowac ale czy gdy moja kuracja sie skonczy ( a wtedy nie gwarantowane jest ze te blizny znikna calkowicie )i zdecyduje sie na solarium to te blizny od solarium nie beda bardziej widoczne? tego sie tez obawiam ;/
P.S jak dlugo trzeba go uzywac by uzyskac efekty ? jedna tubka starczy

Edytowane przez paskuda050892
Czas edycji: 2009-06-01 o 21:16
paskuda050892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 12:33   #1336
MoniaBRD
Raczkowanie
 
Avatar MoniaBRD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 49
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

ja Ci powiem tak.. na blizny solarium nie jest najlepszym rozwiązaniem ponieważ mogą ciemniec.. a wtedy jeszcze gorzej się ich pozbyć. ogólnie powszechnie wiadomo, że solarium nie jest lekarstwem na trądzik :P ja jednak nigdy tym się jakos mocno nie przejmowałam i chodziłam.. i np to było dla mnie najlepszym lekarstwem na syfki na plecach kiedy miałam krosty na twarzy zrezygnowałam z solarium ponieważ stosowałam różne maści i kwasy więc wolalam nie ryzykować. teraz kiedy mam blizny tez nie chodzę. wolę skupić się na wybieleniu ich a dopiero potem pomysle o opalanku ale i tak zauwazyłam poprawę. stosuję tonik garniera z serii 'czysta skóra' mam wrazenie ze wybiela, znalazłam także w internecie przepis na maseczke aspirynową. wg mnie tez pomaga i ogolnie cera po niej jest fajniutka.
pozdrawiam
MoniaBRD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:52   #1337
tadex
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: EL , DE Emsland
Wiadomości: 443
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

na blizny dobra jest masc a aptece contractubex dośc droga około 45zł
ja zakupiłam narbe niemiecka masc na blizny zobaczymy czy coś da dam wam znac .
A w Pl można taniej kupić w aptece masc cebulową lub cepan na blizny
tadex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 20:07   #1338
paskuda050892
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 13
Wink Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

dziekuje wam bardzo
paskuda050892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 13:16   #1339
mala gadula
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NIEMCY
Wiadomości: 38
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

dziewczyny a co myślicie o mikrodermobrazji czy ktoś robił u komsetyczki i blizny jakos zeszły ?
mala gadula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 16:15   #1340
bibiana666
Raczkowanie
 
Avatar bibiana666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Opole/Wrocław
Wiadomości: 325
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Cześć dziewczyny. Wybaczcie,że pakuje się z buciorami do tego wątku,ale nie mogę już czytać tego,co niektóre z Was tu piszą.Proszę Was,nie eksperymentujcie ze swoją twarzą,nie polecajcie sobie tu tych wszystkich maści i własnych,odkrytych sposobów.Rozumiem,że chcecie sobie pomóc,ale najlepiej zainwestować w dobrego lekarza i trzymać się jego rad.Możecie sobie tymi cudami zrobić krzywdę i zaszkodzić cerze-na własne życznie.Wspierajcie sie,opisujcie przebiegi kuracji i efekty,jednak nie wypowiadajcie się na tematy,o których nie macie zbytniego pojecia;.ew.doświadczenia .
Litości,każdy chciałby mieć ładną skórę,ale czy jestescie aż tak zdesperowane,żeby myć twarz szamponem ,chodzić na solarium?
Każda cera ma inne wymagnia,trądzik występuje pod różnymi postaciami,także jednemu maść pomaga,drugiemu-nie.Co to jest za leczenie przed komputerem? Wizażanki,po drugiej stronie monitora ,macie do czynienia z taką samą osobą jak Wy-dziewczyn bez odpowiednich kompetencji,leczących się metodą prób i błędów.
Skóra na twarzy,w szczególności u trądzikowców jest bardzo wrazliwa i delikatna.Przypiekanie jej w solarium,stosowanie specyfików z alkoholem,nadmierne przesuszanie i innego typu eksperymenty - nie pomogą.Opalanie też nie pomaga- słońce utrwala blizny,powoduje wysuszenie cery i chwilową poprawę,jednak z czasem wszytsko wraca z podwojoną siłą.Pamiętajcie,że podstawą w pielęgnacji jest więc nawilżanie.Im bardziej odwodniona skóra,tym większa produkcja sebum,a przecież bakterie i zarazki uwielbiają takie środowisko!
Zostawiam do przemyślenia.
__________________
bibiana666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 20:31   #1341
aga70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 350
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

Cytat:
Napisane przez Marthulka Pokaż wiadomość
jakiś czas temu wyczytałam gdzieś, że ponoć tabletki "heviran" (opak.200mg ok. 20zł) pomagają i rzeczywiście - spróbowałam, zrobiłam sobie kurację ok. 2 tygodni - opryszczka, którą wtedy miałam szybciej mi się zagoiła, a teraz czasem czuję takie mrowienie na ustach i czuję strach przed bąblami - jak na razie jest to tylko strach, bo rano budzę się bez bąbli - kiedyś, gdy tylko pomyślałam o tym na drugi dzień miałam już kilka czerwonych śladów, a teraz nic.
Niestety, opryszczki nie da się w 100% wyleczyć, ale polecam tabletki - Heviran i krem Herpex, bo po maści Erazaban to miałam uczucie, że pęcherzyki się mnożą)
ja ten strach przed bąbelkami mam co lato, kiedy robi się ciepło a ja nie potrafię powstrzymać sie od opalania
ale tak jak ty ufam Heviranowi i wiele osób również.
aga70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 18:28   #1342
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

dzien dobry
ja mam pytanie dotyczące zabiegów kosmetycznych.
O przebarwieniach naczytałam się tonę i plamach i bliznach że mam mętlik w głowie. każdy poleca co innego , w sunmie wiadomo kazda z nas ma inną cerę i inny problem.
mój problem jest taki tona blizn po tradziku (głupia byłam wyciskałam )
na dodatek dziury po twarzy jak by mnie ktoś szpilkami pokół !!
dziurki się łączą i powstają dziury wiem ze to nic innego jak rozszerzone pory . używam seri kosmetyków seba med i innych na tądzik masci na blizny ale to słaby efekt. jestem osobą systematyczna więc naprawdę robie to jak trzeba.
Prosze o porade Panią kosmetolog! jakie zabieg mogę wykonać w gabinecie by znikneły pory te wstrętne dziury i blizny?
Błagam o porade
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 15:45   #1343
Mycha84
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 709
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

ja tez mu ufam, bo od roku nie miałam opryszczki w ogóle :P
a czytałam na innym forum, ze dziewczyna po kuracji heviranem już od 6 lat nie ma oprychy
Mycha84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 11:17   #1344
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
dzien dobry
ja mam pytanie dotyczące zabiegów kosmetycznych.
O przebarwieniach naczytałam się tonę i plamach i bliznach że mam mętlik w głowie. każdy poleca co innego , w sunmie wiadomo kazda z nas ma inną cerę i inny problem.
mój problem jest taki tona blizn po tradziku (głupia byłam wyciskałam )
na dodatek dziury po twarzy jak by mnie ktoś szpilkami pokół !!
dziurki się łączą i powstają dziury wiem ze to nic innego jak rozszerzone pory . używam seri kosmetyków seba med i innych na tądzik masci na blizny ale to słaby efekt. jestem osobą systematyczna więc naprawdę robie to jak trzeba.
Prosze o porade Panią kosmetolog! jakie zabieg mogę wykonać w gabinecie by znikneły pory te wstrętne dziury i blizny?
Błagam o porade

Kosmetologiem to ja nie jestem. Ale słyszałam o neodermie. Jest to pilling ziołowy, który silnie złuszcza naskórek. Skóra schodzi płatami niczym u węża. Dziury i zmarszczki się spłycają, a plamy znikają. Z tego co wiem koszt jednego zabiegu to ok. 300 zł. Dobra jest również microdermabrazja. Z tym, że na mniejsze zmiany.
Na duże dziury potrądzikowe czy też po ospie wykonuje się laseroterapię. Ale to jest bardzo inwazyjny zabieg i stosowany w ostateczności. Coś takiego widziałam w telewizji na jakimś mądrym programie. Pani była pod narkozą, a na gałki oczne miała nałożone metalowe miseczki, chroniące przed uszkodzeniem oczu.

I teraz moje pytanie. Czy ktoś z forum miał robioną neodermę w Poznaniu. Ewentualnie jaki gabinet kosmetyczny poleca.

Aaa... Jeszcze jedno. Na świeże zaczerwienie kapitalny jest krem No Scar z masy perłowej. Kosztuje ok. 40 zł za 40 ml. Jest dostępny w aptekach. Przetestowałam go. Jest rewelacyjny. Już po dwukrotnym zastosowaniu zauważyłam, że przebarwienie rozjaśniło się. Trochę gorzej z tymi zadomowionymi. No ale na to trzeba czasu i cierpliwości.

Edytowane przez Pat7
Czas edycji: 2009-06-24 o 12:15
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 12:47   #1345
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez Pat7 Pokaż wiadomość
Kosmetologiem to ja nie jestem. Ale słyszałam o neodermie. Jest to pilling ziołowy, który silnie złuszcza naskórek. Skóra schodzi płatami niczym u węża. Dziury i zmarszczki się spłycają, a plamy znikają. Z tego co wiem koszt jednego zabiegu to ok. 300 zł. Dobra jest również microdermabrazja. Z tym, że na mniejsze zmiany.
Na duże dziury potrądzikowe czy też po ospie wykonuje się laseroterapię. Ale to jest bardzo inwazyjny zabieg i stosowany w ostateczności. Coś takiego widziałam w telewizji na jakimś mądrym programie. Pani była pod narkozą, a na gałki oczne miała nałożone metalowe miseczki, chroniące przed uszkodzeniem oczu.

I teraz moje pytanie. Czy ktoś z forum miał robioną neodermę w Poznaniu. Ewentualnie jaki gabinet kosmetyczny poleca.

Aaa... Jeszcze jedno. Na świeże zaczerwienie kapitalny jest krem No Scar z masy perłowej. Kosztuje ok. 40 zł za 40 ml. Jest dostępny w aptekach. Przetestowałam go. Jest rewelacyjny. Już po dwukrotnym zastosowaniu zauważyłam, że przebarwienie rozjaśniło się. Trochę gorzej z tymi zadomowionymi. No ale na to trzeba czasu i cierpliwości.
bardzo dziekuję Pani za pomoc musze poszukac gaminetu co wykonuja ta neoderme jeszcze cena jest przystepna 300zł. na taki zabieg pod narkoza bała bym sie a i nie mam aż tak złej buzi tak mi się wydaje. musze poszukac gabinetu we wrocławiu dziekuje
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:01   #1346
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Hej.
Czy któraś z was używała płynu na przebarwienia Synchroline thiospot skin roller?
Dzisiaj przez przypadek natrafiłam na niego w internecie i tak się zastanawiam czy warto zaryzykować.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."

Edytowane przez veronicas15
Czas edycji: 2009-06-24 o 20:06
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 21:08   #1347
madziula12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 84
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

Prawdę mówiąć jest wiele środków dostępnych bez recepty w aptekach na blizny, ale czy nie lepiej zapobiegac niż leczyć? Jesli jest problem z nawracającą opryszczką to lekarz powinien coś zaradzić od tego w końcu są.
madziula12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 21:13   #1348
Justynka_xc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 272
Dot.: Jak zlikwidować blizny poopryszczkowe ?

Opryszki pojawiają mi się bardzo czesto.. wystarczy za duzo slonca albo zbyt duzy mroz a nawet silny wiatr ostatnia opryszcza trzymala mi sie bardzo dlugo, nie wiem dlaczego strasznie powoli sie goiła i wlasnie zostala po niej blizna, w kaciku ust, czerwony slad.. sama sie zastanawiam co z tym zrobic teraz ale juz kolejnych opryszczek nie musze sie obawiac, wybralam serie tabletek
__________________


Justynka_xc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 16:36   #1349
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Mi się udało Trochę wytrwałości i przebarwienia widać tylko z odległości kilku cm. Stosowałam Acne-derm, dwa razy dziennie, ok. 3 i pół miesiąca.
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:32   #1350
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: komu udalo sie SKUTECZNIE USUNAC przebarwienia(potradzikow e) ?

Cytat:
Napisane przez dance makabre Pokaż wiadomość
Mi się udało Trochę wytrwałości i przebarwienia widać tylko z odległości kilku cm. Stosowałam Acne-derm, dwa razy dziennie, ok. 3 i pół miesiąca.
oj to musiałaś miec małe te przebarwienia mnie acne derm nie ruszył zastanaiwam się na skinorenem ale cena odstrasza a skład ten sam co acne wiec nie wiem czy warto ... ale ja nie smarowałam 3 m może dlatego a nie całe 2
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.