Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-31, 16:41   #1291
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
Wiesz co ja wlasnie zaczynam brac Vitapil bo ma niezle opinie na temat przyspieszania wzrostu moze sprubuj
Może spróbuję , chciałabym miec jak najszybciej minimum z dodatkowych 10 cm włosów . A na wakacje mają już byc dłuugie
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 17:11   #1292
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
a ja polcam inneov ale trzeba zjeść 3 opakowania minimum ostatnio mam tez forte pharma expert włosy ale to wypróbuje po nowym roku
a tez w lutym zaczne kuracje inneov, mam nadzieje ze bedzie na mnie dobrze dzialalo
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 14:47   #1293
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Może spróbuję , chciałabym miec jak najszybciej minimum z dodatkowych 10 cm włosów . A na wakacje mają już byc dłuugie
To ja Ci życzę w nowym roku plus 10 cm
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 09:38   #1294
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dziewczynki mam do was pytanie. czy Vitapil mozna brac jednoczesnie z Silica? Czy to juz za duzo? obecnie lykam Silice, tran i drozdze i jedna tabletke cynku dziennie ale wlosy nadal leca. i myslalm zeby dodac jeszcze Vitapil ale nie chce sobie zaszkodzic???
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 10:59   #1295
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
dziewczynki mam do was pytanie. czy Vitapil mozna brac jednoczesnie z Silica? Czy to juz za duzo? obecnie lykam Silice, tran i drozdze i jedna tabletke cynku dziennie ale wlosy nadal leca. i myslalm zeby dodac jeszcze Vitapil ale nie chce sobie zaszkodzic???
Moim zdaniem jeżeli nie widzisz poprawy po Silice, to zamiast niej możesz zacząć brać Vitapil. Razem to jednak byłoby już za dużo. Ale nie wiem jak wtedy z cynkiem ponieważ Vitapil zawiera dość fajna dawkę cynku a Ty dodatkowo jeszcze łykasz. To już musiałabyś sprawdzić dawkę, żeby z tym nie przesadzić. Ale jeszcze niech wypowiedzą się inne dziewczyny
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:54   #1296
amore pomidore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Inneov- warto kupić?

mi włosy zaczęły wypadać w sierpniu i to masakrycznie....;/ najpierw stosowalam olejek rycynowy(ok.miesiąca), ale to nic nie pomoglo..., pózniej poszlam do dermatologa i przepisal mi loxon chyba 5% (ok 35zl) oraz bralam bellisse(ok 15zl). nie bylo widac efektow, ale nadal to stosowalam. w miedzyczasie kupilam sobie radical(mgiełke plus szampon do wlosow zniszszonych i wypadajacych) po jakis 3 miesiacach stosowania, widac efekty! wlosy juz tak bardzo mi nie wypadaja i sa mocniejsze. mysle ze kazdy preparat pomaga, gdy sie go dluzej stosuje...ja zaczelam widziec efekty po ok. 3 miesiach. aha jezeli chodzi o ten loxon to mozna go rowniez kupic bez recepty, tyle ze loxon 2%(ok 30zl.) polecam. Za tydzien znow ide do dermatologa, zeby nie zaprzestac kuracji. i jeszcze jedno...bierzcie tabletki na wzamacnainie wlosow i to caly czas, bo to na[prawde pomaga! pozdrawiam
amore pomidore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 14:00   #1297
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Inneov- warto kupić?

zauważyłyście może po ktoryms z tych preparatów zmniejszenie przetłyszczania włosow?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 20:59   #1298
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Inneov- warto kupić?

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
zauważyłyście może po ktoryms z tych preparatów zmniejszenie przetłyszczania włosow?
wiem ze nie do mnie pytanie i tego kosmetyku nie ma na liscie ale po SEBORADIN LOTION mnie sie wydaje ze mniej sie tluszcza, przynajmniej mnie
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 10:04   #1299
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mija 50 dni brania Maxivitu Dla Niej. Efektów jakiś dużych nie zauważyłam, ale może to jeszcze za krótko. Włosy przestały mi tak bardzo wypadac, ale na pewno szybciej nie rosną. Na paznokcie też jakoś nie podziałał, chociaż moje ogólnie są zdrowe i szybko rosną więc trudno mi coś na ten temat napisac .
Teraz zastanawiam się czy kupic kojejne opakowanie, czy lepiej coś innego
Czy możesz napisać w jakiej formie jest Maxivit dla niej? Tabletek, tabletek powlekanych, kapsułek?
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 11:14   #1300
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
To ja Ci życzę w nowym roku plus 10 cm
Dziękuję , mam nadzieję że jak najszybciej się spełni

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Czy możesz napisać w jakiej formie jest Maxivit dla niej? Tabletek, tabletek powlekanych, kapsułek?
Tabletek powlekanych
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:22   #1301
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dziękuję, w takim razie mogę zamawiać
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 22:19   #1302
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Ja zaczęłam 2 opakowanie Siliki. Biorę ja rano, po śniadaniu, a przed śniadaniem łykam cynk (opakowanie 10 mg). Zanim zaczęłam brać Silikę, próbowałam Skrzypu polnego z witaminami i mikroelementami. Po 1 opakowaniu pojawiły się efekty - twarde pazurki, włosy zwiększyły grubość. Wzięłam się za Silikę tylko i wyłącznie z powodu dobrych opinii na tym forum, a nie dlatego, że nie pomagał Po tych wszystkich specyfikach moje włosy bardzo szybko rosną, są sztywniejsze (wcześniej były cieniutkie, przetłuszczające się, bardzo słabo rosły i przylegały do skóry głowy). Cały dzień "trzymają" objętość, mogę je myc co 2 dzień (to dla mnie duży sukces). Po skończeniu Siliki chcę znowu wrócić do skrzypu, bo słyszałam, że Sikika w większych ilościach, niż 2 opakowania, nie pomaga (trzeba robić przerwy). Dodatkowo biorę cynk, gdyż Silika go nie zawiera, a miał go w składzie skrzyp. No więc nie wiem, co mi do końca pomaga, więc... Strzeżonego Pan Bóg strzeże itd:P W sumie rano biorę 2 tabletki i tyle
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 15:47   #1303
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam 2 opakowanie Siliki. Biorę ja rano, po śniadaniu, a przed śniadaniem łykam cynk (opakowanie 10 mg). Zanim zaczęłam brać Silikę, próbowałam Skrzypu polnego z witaminami i mikroelementami. Po 1 opakowaniu pojawiły się efekty - twarde pazurki, włosy zwiększyły grubość. Wzięłam się za Silikę tylko i wyłącznie z powodu dobrych opinii na tym forum, a nie dlatego, że nie pomagał Po tych wszystkich specyfikach moje włosy bardzo szybko rosną, są sztywniejsze (wcześniej były cieniutkie, przetłuszczające się, bardzo słabo rosły i przylegały do skóry głowy). Cały dzień "trzymają" objętość, mogę je myc co 2 dzień (to dla mnie duży sukces). Po skończeniu Siliki chcę znowu wrócić do skrzypu, bo słyszałam, że Sikika w większych ilościach, niż 2 opakowania, nie pomaga (trzeba robić przerwy). Dodatkowo biorę cynk, gdyż Silika go nie zawiera, a miał go w składzie skrzyp. No więc nie wiem, co mi do końca pomaga, więc... Strzeżonego Pan Bóg strzeże itd:P W sumie rano biorę 2 tabletki i tyle
Większe zapotrzebowanie na cynk organizm rejestruje wieczorem więc dla lepszego działania proponowałabym łykać silikę (czy skrzyp) rano a cynk do kolacji na przykład
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 19:10   #1304
sylvia k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 26
Wink Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A ja sobie zamowilam oenobiol anti chute zobaczymy czy zadziala na szybszy porost.
sylvia k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 20:50   #1305
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sylvia k Pokaż wiadomość
A ja sobie zamowilam oenobiol anti chute zobaczymy czy zadziala na szybszy porost.
Nie slyszalam o tym środku , a myślałam że wiem prawie wszystko
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 21:56   #1306
sylvia k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Sa to tabletki na wypadanie wlosow i stymulujace ich wzrost,polecany jest rowniez osobom,ktorym wolno rosna wlosy oraz na tzw.lysienie hormonalne.Czytalam o nich na francuskich forach i dziewczyny bardzo zachwalaly.Problem w tym,ze w Polsce nie mozna ich dostac w stacjonarnych aptekach,tylko internetowych.
sylvia k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 20:30   #1307
stabilo31stabilo31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 45
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

belissa
__________________
"Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje..."



Włoski
30,31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,42, 43,44,45cm
stabilo31stabilo31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 13:50   #1308
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Miałam kupic Vitapil, ale mama kupiła mi dziś rano Merz Spezial. Liczę na dobre rezultaty
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 14:57   #1309
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

witam!
uzywałm belisse-ie pomogła
pozniej vitapil-troche pomógł.treaz uzywam vita-femin i przymierzeam sie do inneov oraz klorane
CZY KTOS UZYWAŁ tabletki ducray, vita-femin i klorane?jakie efekty?
pozdrawiam
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 12:35   #1310
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Brałam Skrzypovitę przez ponad miesiąc równocześnie z Merz Spezial, efektem było trochę nowych włosków przy linii czoła, pod grzywką Rezultat niezbyt powalający ale też krótko łykałam te tabletki. Jednak szukam czegoś konkretnego - co powinnam brać, by włosów rosło więcej, by były grubsze i mocniejsze?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 13:37   #1311
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Kończę pierwsze opakowanie Skrzypovity
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 13:45   #1312
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Oliwkaaa80 Pokaż wiadomość
Kończę pierwsze opakowanie Skrzypovity
i?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 14:10   #1313
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Efektów jakichś specjalnych nie zauważyłam. Może na paznokciach, dużo szybciej rosną, ale jest mi to obojętne, bo obcinam krótko. Rosną mi nowe włosy, ale przedtem też rosły. Będę brała jeszcze jedno opakowanie, a potem przerwa.
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:16   #1314
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

polecam:
vitapil
vita-femin
zincas
compositium B
przymierzam sie do ducray, klorane, inneov moze revalid
tylko nie wiem które lepsze
ale za miesiacna razie włoski odrastaja ale i tez wciaz wypadaja
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 16:17   #1315
alexz johnson
Zadomowienie
 
Avatar alexz johnson
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 438
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dziewczyny, a co sadzicie o tym ?
http://esentia.pl/BioOgrody_Wyciag_z...ety_p33206.htm
jest tez w wersji forte np. w aptece DOZ
alexz johnson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 09:50   #1316
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny ja polecam Belisse, kończę teraz drugie opakowanie i efekty są. Po pierwsze włosy zaczęły mi szybciej rosnąć, farbowałam włosy ok. miesiąca temu i mam prawie 3 cm odrost, normalnie włosy mi rosły tak ze 2 - 2,5 cm miesięcznie. Dodatkowo mam masę nowych włosów, które czasami są cieżkie do oswojenia i śmiesznie sterczą, jak antenki, no i mogę sobie zrobić już grzyweczkę z nowych włosów.
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 11:39   #1317
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja polecam inneov ale brałam dzielnie przez 3 miesiące , dermatolożka mówiła mi , że trzeba go jeść dłużej....zaniedługo zrobię przerwę i mam nowe cudo expert włosy forte pharma o bardzo ciekawym składzie;
aminokwasy, wyciag z arbuza, wit a b c e selen mangan zelazo cynk wyciag z wonogron , z drzewa karite drozdze piwne i łopian ......wzbogacony skład inneovciekawe miał to ktoś
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 11:46   #1318
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

ja wlasnie zamowilam 3 opakowania inneov z allegro, mam nadzieje ze da efekty!
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:20   #1319
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
Ja polecam inneov ale brałam dzielnie przez 3 miesiące , dermatolożka mówiła mi , że trzeba go jeść dłużej....zaniedługo zrobię przerwę i mam nowe cudo expert włosy forte pharma o bardzo ciekawym składzie;
aminokwasy, wyciag z arbuza, wit a b c e selen mangan zelazo cynk wyciag z wonogron , z drzewa karite drozdze piwne i łopian ......wzbogacony skład inneovciekawe miał to ktoś
a miałas powazne wypadanie? inneov zageścil ci wlosy-tj zaczeły rosnac nowe czy po prostu przestały ci wypadac?
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 17:53   #1320
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Włosy wypadają mi nadal ale i rosną...po innych suplementach nie widziałam takiej reakcji dlatego uważam że inneov jest najlepszy ale ważne żeby przyjmować go więcej niż 3 miesiące
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.