Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 10:23   #4051
Monalisaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez sinsinsin Pokaż wiadomość
Krzysztof ma teraz salon na ul. Za Groblą 3/4
Upewniam się: Ten Krzysztof, który miał salon w Victoria Center?
Monalisaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:21   #4052
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ten sam
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 16:39   #4053
UrbangirlPOZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Exclamation Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Kochani "forumowicze" posiadający 1-10 postów PROSIMY nie polecajcie tak bardzo tego super-znalezionego-przed-chwilą-przypadkiem-salonu ...

TO wychodzi bardzo niewiarygodnie - nie zarzucając nikomu kryptoreklamy (skądże

pozdrawiam wszystkich serdecznie !
UrbangirlPOZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 10:17   #4054
j_z88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez IWONA8800 Pokaż wiadomość
dziewczny kto jest najlepszm kolorsta?z kim macie najmilsze wspomnienia?zastanawiam sie nad p. tomkiem betlejem, warto?przeczytałam mnóstwo starych recenzji ale czy kóras z was ostatnimi czasy była u niego?bardzo prosze o pomoc srasznie zalezy mi na doborze odpowiedniego odcienia jeszcze zaden frzjer nie potrafił mi w tym pomóc

ja bylam u p.Tomka Betleja i jestem bardzo zadowolona, w przyszlym miesiacu znow sie wybieram na odrost . na pewno Cie wyslucha i pomoze CI wybrac odpowiedni kolor , takze ja szczerze polecam koloryzacje u niego
j_z88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 20:11   #4055
asia997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Byłam w Diamante jak radziłaś u Pani Mileny na trwałej Hedlines. Jestem zadowolona z efektu (mam lekie dość duże falo - loki i dzięki temu włosów wydaje się więcej, i są uniesione), Pani Milena jest bardzo miła, cały czas się trosczyła żeby było mi jak najlepiej, kawka z expresu, gazetki (i tu naprawdę byłam pod wrażeniem), z chęcią podzieliła się ze mną wieloma informacjami na temat pielęgnacji włosów. Zapłaciłam 140 zł. Polecam
asia997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 17:45   #4056
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
ten sam
Podaj mi proszę numer do Krzysztofa.

Edytowane przez pinivini
Czas edycji: 2010-05-22 o 18:26
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 14:44   #4057
ela1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Sen2000 Pokaż wiadomość
Czy ktoś był w tym salonie i może zdać relację? Mają ciekawe promocje.

http://www.salonmagia.eu/cms/

Byłam w tym salonie ok 2 tyg temu. Chciałam dokonać zmiany i udało się. Ogólnie jestem zadowolona.
ela1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 18:09   #4058
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ostatnio dużo pochwał słyszałam na temat Michała z Hair Design. Byłyście, słyszałyście coś o nim?
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 19:45   #4059
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Była może któraś z was na Czecha w studio cichy czy jakoś tak??
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 20:35   #4060
pinivini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 244
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

czy ktokolwiek może mi przesłać nr do Krzysztofa?

PLEASE
pinivini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 07:34   #4061
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

ja Krzysztofa odradzam po ostatniej wizycie u niego. Wlosy mialy się ladnie ukladać a po myciu żyja swoim życiem.... :/
Wczoraj bylam u osiedlowej fryzjerki na farbie, poprawila mi to ciecie i jest o wiele lepiej. Byc moze mial gorszy dzien ale dla mnie to nie jest niestety argument.
Nr wysle Ci na priv ale jeszcze sie zastanow
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 09:36   #4062
Sen2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 69
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Ja też po mojej ostatniej wizycie nie polecam Krzysztofa.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez juhu84 Pokaż wiadomość
Była może któraś z was na Czecha w studio cichy czy jakoś tak??
Gdzie to jest dokładnie bo nie kojarzę. Nazwa na pewno jest poprawna?
Sen2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 17:54   #4063
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez juhu84 Pokaż wiadomość
Była może któraś z was na Czecha w studio cichy czy jakoś tak??
Jeśli o te okolice chodzi mogę polecić salon Jeniffer na ul.Bliźniąt (os.zodiak)

Po traumatycznych przejściach u "mistrzów w gaww" mówiłam sobie że już nigdy więcej nie pójdę do fryzjera, zapuszczam włosy i już. Niestety przestały rosnąć , zaczęły wypadać i w ogóle takie oklapłe i nijakie były..
Postanowiłam dać szansę osiedlowym zakładom. Nie bardzo miałam ochotę znowu ładować 100 zł w krótkie ścięcie i wyglądać jak wyliniały wielbłąd.
Zwiedziłam wszystkie znalezione zakłady na Rusa, okolice Zodiaka, Tysiąclecia .. i drogą eliminacji padło na Jeniffer. Zależało mi na bobie z dość krótkim tyłem( na taki artystyczny nieład). Wyszłam bardzo zadowolona, Tz który nie znosi krótkich fryzur był zachwycony( po bobie z gaww prawie się rozpłakał jak mnie zobaczył pierwszy raz)

Nie wiem co dokładnie chcesz zrobić z włosami ale myślę że skoro w ciemno szukasz czegoś w tych okolicach to warto tam zawitać
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 18:16   #4064
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
ja Krzysztofa odradzam po ostatniej wizycie u niego. Wlosy mialy się ladnie ukladać a po myciu żyja swoim życiem.... :/
Wczoraj bylam u osiedlowej fryzjerki na farbie, poprawila mi to ciecie i jest o wiele lepiej. Byc moze mial gorszy dzien ale dla mnie to nie jest niestety argument.
Nr wysle Ci na priv ale jeszcze sie zastanow
przykro mi, tym bardziej, że to ja Ci namiary podawałam
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 20:39   #4065
mufi1212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a czy ktoś słyszał coś o salonie Krzywa Grzywa???
mufi1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 06:48   #4066
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Jeśli o te okolice chodzi mogę polecić salon Jeniffer na ul.Bliźniąt (os.zodiak)

Po traumatycznych przejściach u "mistrzów w gaww" mówiłam sobie że już nigdy więcej nie pójdę do fryzjera, zapuszczam włosy i już. Niestety przestały rosnąć , zaczęły wypadać i w ogóle takie oklapłe i nijakie były..
Postanowiłam dać szansę osiedlowym zakładom. Nie bardzo miałam ochotę znowu ładować 100 zł w krótkie ścięcie i wyglądać jak wyliniały wielbłąd.
Zwiedziłam wszystkie znalezione zakłady na Rusa, okolice Zodiaka, Tysiąclecia .. i drogą eliminacji padło na Jeniffer. Zależało mi na bobie z dość krótkim tyłem( na taki artystyczny nieład). Wyszłam bardzo zadowolona, Tz który nie znosi krótkich fryzur był zachwycony( po bobie z gaww prawie się rozpłakał jak mnie zobaczył pierwszy raz)

Nie wiem co dokładnie chcesz zrobić z włosami ale myślę że skoro w ciemno szukasz czegoś w tych okolicach to warto tam zawitać


---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Chciałabym dobre cięcie i kolor

Gdzie to jest dokładnie bo nie kojarzę. Nazwa na pewno jest poprawna?[/QUOTE]
Nazwa poprawna, fryzjer jest w wieżowcu, była podana nawet strona www ale nie wchodzi

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------


juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 07:10   #4067
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

A fakt pomyłka.. "Jennifer" przez 2 "n".
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 09:58   #4068
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
przykro mi, tym bardziej, że to ja Ci namiary podawałam
nie masz za co Ty nożyczek mu nie trzymałaś hihi
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 10:18   #4069
dankafiranka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez asia997 Pokaż wiadomość
Byłam w Diamante jak radziłaś u Pani Mileny na trwałej Hedlines. Jestem zadowolona z efektu (mam lekie dość duże falo - loki i dzięki temu włosów wydaje się więcej, i są uniesione), Pani Milena jest bardzo miła, cały czas się trosczyła żeby było mi jak najlepiej, kawka z expresu, gazetki (i tu naprawdę byłam pod wrażeniem), z chęcią podzieliła się ze mną wieloma informacjami na temat pielęgnacji włosów. Zapłaciłam 140 zł. Polecam
O! to super, cieszę się, że dobrze Tobie poleciłam, że jesteś zadowolona Ja teraz zafundowałam sobie u nich zaawansowaną pielęgnację, bo mam jakieś suche i matowe włosy ( chyba po tych mrozach i czapce). Jak na razie jest lekka poprawa ale dopiero wykonałam jeden zabieg. pozdrawiam D.
dankafiranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 10:46   #4070
CarrieB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez zuzannaaa Pokaż wiadomość
CarrieB,

a do kogo i gdzie się zapisałaś?
Zaryzykowałam i wybrałam się do Maestro. Zawsze upierałam się na ścinanie i cieniowanie włosów tak, aby sie układały do prostowania (z natury mam jednak fale). Obcinał mnie Bartek, namówił mnie, aby nie walczyć z naturą, tylko dostosować fryzure do natury włosów i oczywiście kształtu twarzy, stylu życia. Efekt? Poza szamponem i odżywką (a jestem już po 4 myciu, nie stosuję suszarki, prostownicy itp, żadnych żeli, pianek, lakierów itd., po prostu układam włosy palcami i fryzura sama się trzyma!!! Koleżanki chwalą cięcie i cieniowanie (trwało prawie godzinę), no i zazdroszczą, że mam praktycznie zero pracy przy nich
CarrieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 21:56   #4071
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

jestem po kolejnej wizycie w Le Grand i jest to moj ukochany salon, nigdy go juz nie zdradze, a przede wszystkim Leny, ktora jest mistrzem koloryzacji <3



po tym jak inna fryzjerka dobrala zbyt ciemny dla mnie kolor czekolady, przy ktorym male zaczerwienienie na mojej twarzy wybijalo na odleglosc, Lena wyszla z niego do slicznego blondu, z ktorego jestem ogromnie zadowolona


wpadam do Le Grand od prawie 2 lat i mam juz porownanie jesli chodzi o inne salony, byc moze sa tam wysokie ceny, ale za odpowiednia usluge sie placi i jest tego wart ;]


podkusilo mnie skorzystac z uslug Angelo Rivieri i zaliczam to do jednej z wiekszych wpadek w mojej przygodzie z fryzjerami.......ciecie fatalne, grzywke i jej boczne strony sama bym sobie lepiej podciela i to po sporym spozyciu uzywek alkoholowych, katastrofa...........oczy wiscie na ratunek pobieglam do Le Grand, odpowiedni fryzjer, umiejetnosci i po problemie

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2010-04-01 o 22:29
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 22:35   #4072
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
jestem po kolejnej wizycie w Le Grand i jest to moj ukochany salon, nigdy go juz nie zdradze, a przede wszystkim Leny, ktora jest mistrzem koloryzacji <3



po tym jak inna fryzjerka dobrala zbyt ciemny dla mnie kolor czekolady, przy ktorym male zaczerwienienie na mojej twarzy wybijalo na odleglosc, Lena wyszla z niego do slicznego blondu, z ktorego jestem ogromnie zadowolona


wpadam do Le Grand od prawie 2 lat i mam juz porownanie jesli chodzi o inne salony, byc moze sa tam wysokie ceny, ale za odpowiednia usluge sie placi i jest tego wart ;]


podkusilo mnie skorzystac z uslug Angelo Rivieri i zaliczam to do jednej z wiekszych wpadek w mojej przygodzie z fryzjerami.......ciecie fatalne, grzywke i jej boczne strony sama bym sobie lepiej podciela i to po sporym spozyciu uzywek alkoholowych, katastrofa...........oczy wiscie na ratunek pobieglam do Le Grand, odpowiedni fryzjer, umiejetnosci i po problemie

no to tylko sie cieszyc-bo ja z Le Grnad mam same ZŁE wspomnienia! Zwłaszcza jeżeli chodzi o koloryzacje!!!
A teraz już jestem całkowicie załamana.....kolezanka polecila mi "super fryzjerkę", poszłam do niej-to co mam na głowie to KATASTROFA!!!!!!! Włosy wcale się nie układają-chyba pozostanie mi tylko przedłuzenie( Jestem zalamana-chyba mam strasznego pecha w życiu-jeżeli chodzi o fryzjerów
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 19:36   #4073
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

a u kogo bylas w le grand?

ja zawitalam tam do trzech fryzjerek, dwie bardzo fajna koloryzacje uskutecznily, jedna juz nie pracuje, druga to Lena, natomiast ostatnia mnie nie zachwycila niestety

u Leny bylam bodajze 5 razy, 2 razy ratowala mnie z tarapatow ze swietnym skutkiem i dzieki niej rowniez wyszlam z prawie czarnego brazu, do slicznego blond


zapewne fryzjer fryzjerowi nie jest rowny nawet w tym samym salonie
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 11:57   #4074
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mufi1212 Pokaż wiadomość
a czy ktoś słyszał coś o salonie Krzywa Grzywa???
tez własnie jestem ciekawa bo mieszkam niedaleko
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 16:33   #4075
dorika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Question Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

witam,
proszę o pomoc.
Od znajomych dostałam dwa namiary do fryzjerów:
Pan Marek - w salonie Trendy na Katowickiej
Pani Ania - w salonie Bronek na Winogradach
kogo wybrać?
chodzi o ścięcie i przywrócenie koloru blond - włosy średniej długości
dorika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 00:00   #4076
konik1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

Witam czy ktoś wie gdzie obecnie pracuje Przemek z Lafayette w galerii pestka?
konik1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 12:34   #4077
wiola102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kinga8888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z was była u tzw.fryzjera dla wtajemniczornych tj.Krzysztofa Nawrota przy ul.Niedziałkowskiego?Kied yś chciałam się do niego wybrać ale terminy ok.trzy miesiące mnie zniechęciły,a może warto czekać?Marze o fryzjerze który będzie potrafił dobrać mi kolor do mojego typu urody,określi czy w odcieniach ciepłych czy zimnych jest mi dobrze ale szukam i narazie nic.
ja do niego chodze od lat - tnie swietnie, ale trzeba byc cierpliwym bo dlugo-np. moje wlosy do ramion, cienkie, superproste z natury okolo 1,5h do 2 h na samo cięcie..pare razy z powodu terminow (ok3-4mc) szukalam innych fryzjerow - lubie czasem spontaniczne cięcia..ale zawsze wracam do Krzysztofa bo po prostu jest dobry.Nie wiem jak koloryzacja-ale strzyzenie zawsze swietnie.
wiola102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 15:34   #4078
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez wiola102 Pokaż wiadomość
ja do niego chodze od lat - tnie swietnie, ale trzeba byc cierpliwym bo dlugo-np. moje wlosy do ramion, cienkie, superproste z natury okolo 1,5h do 2 h na samo cięcie..pare razy z powodu terminow (ok3-4mc) szukalam innych fryzjerow - lubie czasem spontaniczne cięcia..ale zawsze wracam do Krzysztofa bo po prostu jest dobry.Nie wiem jak koloryzacja-ale strzyzenie zawsze swietnie.
4m-ce?!!! nawet do czesanki tyle nie czekałam!
a możecie napisać coś więcej? jak kształtują się ceny? czy fryzjer doradza czy raczej trzeba mieć własną wizję? specjalizuje się w cięciach klasycznych, raczej spokojnych czy ma w zwyczaju namawianie do awangardy?
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-07, 18:46   #4079
moonia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer w Poznaniu

poszukując kogos kto zajmie sie moimi wlosami trafilam na to forum. dzieki Wam zdecydowałam sie na pracownie fryzjerska Tomasza Betleja. bedzie cięcie i modelowanie zastanawiam sie jeszcze nad jakims kolorem. macie doświadczenia z koloryzacją w tej pracowni? wizyta w przyszlym tygodniu. dam znać jak wyszło pozdrawiam
moonia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-08, 07:44   #4080
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez zuzannaaa Pokaż wiadomość
4m-ce?!!! nawet do czesanki tyle nie czekałam!
a możecie napisać coś więcej? jak kształtują się ceny? czy fryzjer doradza czy raczej trzeba mieć własną wizję? specjalizuje się w cięciach klasycznych, raczej spokojnych czy ma w zwyczaju namawianie do awangardy?

przyłączam się do pytania, również chętnie dowiem się szczegółów
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.