bardzo pilne.Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 07:44   #1
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839

bardzo pilne.Pomocy!


Witam.
Mam poważny klopot.
Muszę rozliczyć się z urzędem Pracy z dotacji . Byłam tam wczoraj z wszystkimi fakturami, i urzędniczka poprosiła mnie o dostarczenie jej dziś potwierdzenia,że zapłaciłam za 3 faktury które przyjechały do mnie wraz z towarem z warszawy. Faktury mam, ale nie mam takiego potwierdzenia, ponieważ kurier z DHL mi go nie zostawił. Dzwoniłam do dhl i dostałam odpowiedź, że oni nie maja obowiązku wydania mi takiego potwierdzenia i nie wydadzą. Dzwoniłam też do firmy z Warszawy gdzie zamawiałam towar, ale jej szef nie może mi wydać takiego dokumentu, bo ja mu bezpośrednio nie zapłaciłam, tylko dałam gotówkę dhl, a dopiero dhl zapłaciło jemu. Urzad oczekuje dzis tego potwierdzenia lub zwrotu dotacji. Co ja mam zrobić w takiej sytuacji?


W DHL wytłumaczono m, że taką maja politykę firmy i dla nich wydanie mi towaru jest jednoznaczne z tym, ze zapłaciłam, dlatego nie dali mi tego potwierdzenia. Urząd Pracy nie akceptuje natomiast takiego wytłumaczenia

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2010-09-02 o 07:47
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 08:52   #2
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

to niech dhl napisze ci to na piśmie postawi pieczątkę i podpisze
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 08:52   #3
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
W DHL wytłumaczono m, że taką maja politykę firmy i dla nich wydanie mi towaru jest jednoznaczne z tym, ze zapłaciłam, dlatego nie dali mi tego potwierdzenia. Urząd Pracy nie akceptuje natomiast takiego wytłumaczenia
Poproś urzędnika, żeby pokazał Ci zapis w regulaminie, iż wystawiona faktura, gdzie jest przecież napisane iż zapłaciłaś "gotówką za pobraniem" nie jest dowodem, iż zapłaciłaś za towar.

Chyba ktoś w tym urzędzie nie powinien tam pracować.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:10   #4
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

rzecz w tym, ze na fakturze jest napisane:
Forma płatności: pobranie dhl zapłacono : 0 zł
Termin płatnosci jest bowiem aż dwutygodniowy ( ponieważ fakturę wystawiała ta firma z warszawy, dlatego napisano 0 zł, bo kiedy faktura była drukowana nie mieli jeszcze moich pieniędzy. To oczywiste.


DHL nic mi nie chce wystawić. Mówią,że nie muszą
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:14   #5
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
DHL nic mi nie chce wystawić. Mówią,że nie muszą
No musieć nie muszą, ale po ludzku jak poprosisz to mogą ?

Dałaś kurierowi pieniądze tak, po czym podpisałaś się na kwicie, kurier też tak ? To masz prawo dostać kopię tego kwitu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:18   #6
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Mam prawo, ale oni nic nie muszą.Prosiłam, wytłumaczyłam jaka jest sytuacja. Ja i tak ich zgłoszę do biura praw konsumentów, ale teraz to nie jest ważne. Muszę coś zrobić, bo będę musiała przez jednego takiego #@$#%$#@$ zwrócić dotację. Czy jest jakies wyjście?

o, i jeszcze teraz to:Powiedzieli, że mogą mi to przesłać, ale pod warunkiem że im zapłacę ( !!!!! co za chamstwo!) i dopiero po 3 dniach roboczych. A ja mam czas do dziś. Chyba juz po mnie

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2010-09-02 o 09:21
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:21   #7
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

No raczej nie ma, pozostaje napisać pismo do urzędu iż dowód wpłaty dostarczysz wtedy, kiedy dhl dostarczy gotówkę firmie, w której kupiłaś sprzęt.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 09:22   #8
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

pieniądze już dawno zostały dostarczone to nic nie zmienia
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:26   #9
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
pieniądze już dawno zostały dostarczone to nic nie zmienia
No to niech firma wystawi Ci dokument, gdzie jest napisane "Pani A zapłaciła za towar taki i taki" i pieczątka.

No nie mów mi, że nie da się tego załatwić, bo nawet takiej faktury gdzie jest napisane, że "zapłacono 0 zł" nie możesz sama sobie zaksięgować! Musisz mieć dowód wpłaty i tyle.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:29   #10
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Jedyne co mi przyszło do głowy, to poprosc firmę z warszawy, by przesłała mi w mailu dokument na którym jest napisane, że DHL dostarczył im pieniadze w takiej wysokosci jak na fakturach które posiadam.Postaram sie ich uprosić.
No to niech firma wystawi Ci dokument, gdzie jest napisane "Pani A zapłaciła za towar taki i taki" i pieczątka.

Nie mogą tego zrobić, bo nie ja im zapłaciłam tylko DHL.

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2010-09-02 o 09:32
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 09:49   #11
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Nie mogą tego zrobić, bo nie ja im zapłaciłam tylko DHL.
Rany boskie, ale nie wystawili faktury DHL tylko Tobie. Ty kupiłaś, nie dhl i Ty zapłaciłaś, nieważne czy przez dhl czy przez coś innego.

Dhl dostarczył im pieniądze za towar kupiony przez Ciebie, w Twoim imieniu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 10:02   #12
renab
Raczkowanie
 
Avatar renab
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 74
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Nie wiem, co zrobisz, ale na Twoim miejscu zrobiłabym tak:
wrzuć do wyszukiwarki przesyłek DHL http://www.dhl.com.pl/pl.html numer tej przesyłki (zakładam, że masz gdzies numer listu przewozowego?), może tam jest wyszczególniona forma/kwota płatności, wtedy byloby to pomocne dla Ciebie w rozmowie z DHL.
Jesli nic tam nie ma, ani kwoty zapłaty ani kwoty pobrania, to powiedz DHL-owi, że jak tylko UP Cię obciąży to wystąpisz z powództwem cywilnym do sądu o zwrot pełnej kwoty dotacji od nich, bo z powodu ich niekompetencji znajdziesz się w opałach. I będzie ich to kosztowało ciut więcej, bo jeszcze koszty procesu.

A w międzyczasie śmigaj do Dyrektora UP i powiedz, jaka jest sytuacja.

Trzymam kciuki
__________________
Biorę udział w konkursie Blog Roku 2010:

http://www.blogroku.pl/noszebiustonosze,gwda3,blog.html

moje codzienne zmagania tutaj :

http://www.noszebiustonosze.blox .pl
renab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 10:25   #13
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Rany boskie, ale nie wystawili faktury DHL tylko Tobie. Ty kupiłaś, nie dhl i Ty zapłaciłaś, nieważne czy przez dhl czy przez coś innego.

Dhl dostarczył im pieniądze za towar kupiony przez Ciebie, w Twoim imieniu.
naturalnie, ale mają je zaksięgowane jako sumę pieniędzy która zapłacił DHL. Tez tego nie rozumiem za bardzo, ale oni uważaja, że to DHL im zapłacił, a nie ja, więc nie dadzą mi dokumentu potwierdzającego, że zapłaciłam za ten towar.
Renab, jadę do urzędu pogadać z dyrektorem.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 11:48   #14
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No to niech firma wystawi Ci dokument, gdzie jest napisane "Pani A zapłaciła za towar taki i taki" i pieczątka.

No nie mów mi, że nie da się tego załatwić, bo nawet takiej faktury gdzie jest napisane, że "zapłacono 0 zł" nie możesz sama sobie zaksięgować! Musisz mieć dowód wpłaty i tyle.
dokładnie.

W ogóle co oni za fakturę Ci przysłali? Od razu jak ją otrzymałas powinnas interweniować. Pomimo że to wysyłka za pobraniem faktura powinna wyglądać "normalnie" bo teraz to się nie dziwię, że urząd Ci nie chce tego przyjąć.

Bo według mnie potwierdzenie z DHL i tak by Ci nic nie dało bo oni Ci wystawią że zapłaciłas kwotę X a Ty wciąż masz na fakturze 0 zł. Czyli potwierdzenie zapłaty nie byłoby zgodne z fakturą.

Powinnaś tą firmę pogonić, a nie urząd czy DHL.

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
rzecz w tym, ze na fakturze jest napisane:
Forma płatności: pobranie dhl zapłacono : 0 zł
Termin płatnosci jest bowiem aż dwutygodniowy ( ponieważ fakturę wystawiała ta firma z warszawy, dlatego napisano 0 zł, bo kiedy faktura była drukowana nie mieli jeszcze moich pieniędzy. To oczywiste.



DHL nic mi nie chce wystawić. Mówią,że nie muszą
I faktura powinna wyglądać*:
Forma płatności: pobranie dhl
Do zapłaty: xxx,xx zł
Termin płatnosci: 2 tygodnie

to normalna sytuacja kiedy Ty najpierw otrzymujesz towar a oni dopiero potem dostaja pieniądze


*mniej więcej oczywiście, faktur nie wystawiam, więc się na tym nie znam... ale chodzi mi o przesłanie.

Edytowane przez agusiajnw
Czas edycji: 2010-09-02 o 11:54
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 12:46   #15
renab
Raczkowanie
 
Avatar renab
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 74
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Agusiu, rozliczanie dotacji otrzymanych z UP odbywa się na trochę innych zasadach. Jeśli otrzymałaś towar i zapłaciłaś kurierowi - urząd prosi o list przewozowy z potwierdzeniem - pobrano XYZ złotych , dnia... i czytelny podpis kuriera, który wziął kaskę. Tu nie chodzi o zasady księgowe, choć one są ważne, a udowodnienie, że pieniądze zostały wydatkowane na określony cel. Tymczasem nasza Koleżanka jest w kropce, bo nie może tego udowodnić, tu pies pogrzebany.
__________________
Biorę udział w konkursie Blog Roku 2010:

http://www.blogroku.pl/noszebiustonosze,gwda3,blog.html

moje codzienne zmagania tutaj :

http://www.noszebiustonosze.blox .pl
renab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:25   #16
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Cytat:
Napisane przez renab Pokaż wiadomość
Agusiu, rozliczanie dotacji otrzymanych z UP odbywa się na trochę innych zasadach. Jeśli otrzymałaś towar i zapłaciłaś kurierowi - urząd prosi o list przewozowy z potwierdzeniem - pobrano XYZ złotych , dnia... i czytelny podpis kuriera, który wziął kaskę. Tu nie chodzi o zasady księgowe, choć one są ważne, a udowodnienie, że pieniądze zostały wydatkowane na określony cel. Tymczasem nasza Koleżanka jest w kropce, bo nie może tego udowodnić, tu pies pogrzebany.
no ale chyba gdzieś to musi być zaksięgowane?

No ale nawet pomijając to... to wciąż wydaje mi się że z tamta firma jest cos nie tak... Bo wystawiają fakturę Ninlil (że ona kupiła), a wpłatę zaznaczają że dokonał DHL - przecież to się kupy nie trzyma

DHL faktycznie mógłby wydac to potwierdzenie, ale z jednej strony on jest tylko pośrednikiem... A sprzedawca łaski nie zrobi jak napisze zaświatczenie zgodne z prawdą.
Ja bym zastosowała pismo do tego sprzedawcy żądając zaświadczenia o tym że zapłaciłam za towar bo jak cofna dotację to kieruje sprawę do sądu. I ciekawa jestem jak przed sądem będzie się tłumaczyc że przeciez to DHL był tak miły i zapłacił z własnej kieszeni bo przeciez ja nie zapłaciłam

Edytowane przez agusiajnw
Czas edycji: 2010-09-02 o 14:23
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 14:52   #17
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Agusiu, rozliczanie dotacji otrzymanych z UP odbywa się na trochę innych zasadach. Jeśli otrzymałaś towar i zapłaciłaś kurierowi - urząd prosi o list przewozowy z potwierdzeniem - pobrano XYZ złotych , dnia... i czytelny podpis kuriera, który wziął kaskę. Tu nie chodzi o zasady księgowe, choć one są ważne, a udowodnienie, że pieniądze zostały wydatkowane na określony cel.
Tak, i nie ma znaczenia,czy na potwierdzeniu będzie napisane co kupiłam czy nie, ma się zgadzać kwota.

No ale nawet pomijając to... to wciąż wydaje mi się że z tamta firma jest cos nie tak... Bo wystawiają fakturę
Ninlil (że ona kupiła), a wpłatę zaznaczają że dokonał DHL - przecież to się kupy nie trzyma

Tak to niestety jest, ze firma z Warszawy nie może mi wystawić potwierdzenia wpłaty, bo ja im nie płaciłam. Nic w tym dziwnego. Takie potwierdzenie może mi wystawic tylko firma DHL która otrzymała ode mnie pieniadze. I to był najwiekszy problem, bo oni nie chcieli tego zrobić.
Byłam w Urzędzie, wytłumaczyłam o co chodzi, ale mało rozgarniety urzędnik ne chciał przyjąć tego do wiadomości. Wysłałam do Warszawy papiery z prośba o przesłanie potwierdzenia, że DHL wpłacił widniejacą na fakturze kwotę firmie w której składałam zamówienie. Przesunęłam tez termin rozliczenia o tydzień by miec pewność, ze zdążę.
Przy okazji dowiedziałam się, ze w dotacji nie uwzględniono wszelkich kosztów transportu.

ps. Robiłam też zakupy w Gdańsku, gdzie przysłano mi faktury na których jest napisane: ZAPŁACONO GOTÓWKĄ, a Urzad i tak chce dodatkowe potwierdzenie Tylko, ze tu akurat nie ma poblemu, bo firma bez problemu przesle mi to pismo.Poproszono mnie nawet o numer kontaktowy do Urzędu, by pracownik firmy mógł tam zadzwonić, bo nie wiedział do końca czego oni oczekują. Oddzwonił do mnie i śmiał się, ze nadal nie wie o co chodzi, bo to jakis absurd i urzędnik nie potrafił mu wyjasnić sedna sprawy, ale i tak przefaksuje mu potwierdzenie zakupu, dla mojego swietego spokoju.
Tak więc nawet nadawca poczki przewozowej był zaskoczony tak absurdalnymi wymaganiami ze strony urzędu.

Edytowane przez Ninlil
Czas edycji: 2010-09-02 o 15:12
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 15:37   #18
renab
Raczkowanie
 
Avatar renab
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 74
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

No, coś tam odciągnęłaś w czasie, ale nie czekaj na ostatni dzień, idź za ciosem!

Będzie ok

Pozdrówka
__________________
Biorę udział w konkursie Blog Roku 2010:

http://www.blogroku.pl/noszebiustonosze,gwda3,blog.html

moje codzienne zmagania tutaj :

http://www.noszebiustonosze.blox .pl
renab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 15:38   #19
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

dziękuję.
Nie potrafię zrozumieć tych bezsensownych wytycznych z urzedu. to jakaś paranoja.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 12:30   #20
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Tak to niestety jest, ze firma z Warszawy nie może mi wystawić potwierdzenia wpłaty, bo ja im nie płaciłam. Nic w tym dziwnego. Takie potwierdzenie może mi wystawic tylko firma DHL która otrzymała ode mnie pieniadze. I to był najwiekszy problem, bo oni nie chcieli tego zrobić.
Słuchajcie może jestem tępa, ale na prawdę nie mogę tego pojąć - dla mnie jest to mega dziwne. To kto im w takim razie zapłacił? DHL ze środków własnych?...

Czyli jakbys zrobiła przelew na poczcie to też nie Ty byś zapłaciła tylko poczta? Bo w końcu to za jego pośrednictwem wpłynęły pieniądze.

Pozatym jeszcze jedno mnie zastanawia - skoro na fakturze masz kwotę 0zł to chyba nie trzeba miec potwierdzenia , że nic nie zapłaciłaś

Nie znam się na dotacjach z urzędu, ale to wszystko jest tak nielogiczne i nierzetelne że nie mogę wyjść z podziwu
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 12:36   #21
renab
Raczkowanie
 
Avatar renab
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiadomości: 74
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

"Dziwny jest ten świat"...
__________________
Biorę udział w konkursie Blog Roku 2010:

http://www.blogroku.pl/noszebiustonosze,gwda3,blog.html

moje codzienne zmagania tutaj :

http://www.noszebiustonosze.blox .pl
renab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 17:49   #22
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
Pozatym jeszcze jedno mnie zastanawia - skoro na fakturze masz kwotę 0zł to chyba nie trzeba miec potwierdzenia , że nic nie zapłaciłaś
Dokładnie o to chodzi.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 12:32   #23
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: bardzo pilne.Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
rzecz w tym, ze na fakturze jest napisane:
Forma płatności: pobranie dhl zapłacono : 0 zł
Termin płatnosci jest bowiem aż dwutygodniowy ( ponieważ fakturę wystawiała ta firma z warszawy, dlatego napisano 0 zł, bo kiedy faktura była drukowana nie mieli jeszcze moich pieniędzy. To oczywiste.


DHL nic mi nie chce wystawić. Mówią,że nie muszą
Ja do 26 wrzesnia musze sie rozliczyc i po tym co przeczytalam az sie boje

Jak Ci sie udało ?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez kycia1
Czas edycji: 2010-09-04 o 12:45
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.