co byście chciały na rocznicę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 07:37   #1
angel_karolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 157

co byście chciały na rocznicę?


Drogie Wizażanki,
w niedzielę mamy pierwszą rocznicę, od miesiąca mieszkamy razem. Mój Ukochany wczoraj zapytał, co bym chciała dostać. Oczywiście, ja bym chciała niespodziankę, ale wiem, że to dla Niego trudne więc może mu jednak coś podpowiem.
Sęk w tym, że nie bardzo wiem co. Od jakiegoś czasu marudzę, że nie mamy w domu noży porządnych, ale prezent w postaci noży na rocznicę? Brrr...
Ode mnie dostał (nie pytajcie dlaczego już dostał to generalnie Jego wina) dwa karnety na gokarty i portfel Wittchen.
Co ja mogę sobie zażyczyć? Myślę, że w granicach 400 złotych.

Dziewczyny, pomóżcie - ja jestem taką osobą, która nie lubi wydawać na siebie kasy zbytnio, w domu wszystko generalnie jest. Na prezent to jakieś "dobra luksusowe" raczej...
angel_karolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 07:39   #2
pytton
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 443
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

kwiatka
nie wiem po co wydawać tyyyyyyle pieniędzy na prezenty, skoro to ma być od serducha i symbolicznie.
pytton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 07:49   #3
angel_karolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 157
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Ja powiedziałam, że chcę buzi. Ale nie będę się z Nim kłócić jeśli uważa inaczej...
angel_karolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 07:49   #4
Wikttoria
Raczkowanie
 
Avatar Wikttoria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 414
GG do Wikttoria
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez angel_karolcia Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki,
w niedzielę mamy pierwszą rocznicę, od miesiąca mieszkamy razem. Mój Ukochany wczoraj zapytał, co bym chciała dostać. Oczywiście, ja bym chciała niespodziankę, ale wiem, że to dla Niego trudne więc może mu jednak coś podpowiem.
Sęk w tym, że nie bardzo wiem co. Od jakiegoś czasu marudzę, że nie mamy w domu noży porządnych, ale prezent w postaci noży na rocznicę? Brrr...
Ode mnie dostał (nie pytajcie dlaczego już dostał to generalnie Jego wina) dwa karnety na gokarty i portfel Wittchen.
Co ja mogę sobie zażyczyć? Myślę, że w granicach 400 złotych.

Dziewczyny, pomóżcie - ja jestem taką osobą, która nie lubi wydawać na siebie kasy zbytnio, w domu wszystko generalnie jest. Na prezent to jakieś "dobra luksusowe" raczej...
Od drogich prezentów za 400zl wolałabym batonika czy lizaka - oby tylko z jego inicjatywy!!! Chłopak idzie na łatwiznę Może zaproponuj kolację?
Wikttoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 07:56   #5
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez angel_karolcia Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki,
w niedzielę mamy pierwszą rocznicę, od miesiąca mieszkamy razem. Mój Ukochany wczoraj zapytał, co bym chciała dostać. Oczywiście, ja bym chciała niespodziankę, ale wiem, że to dla Niego trudne więc może mu jednak coś podpowiem.
Sęk w tym, że nie bardzo wiem co. Od jakiegoś czasu marudzę, że nie mamy w domu noży porządnych, ale prezent w postaci noży na rocznicę? Brrr...
Ode mnie dostał (nie pytajcie dlaczego już dostał to generalnie Jego wina) dwa karnety na gokarty i portfel Wittchen.
Co ja mogę sobie zażyczyć? Myślę, że w granicach 400 złotych.

Dziewczyny, pomóżcie - ja jestem taką osobą, która nie lubi wydawać na siebie kasy zbytnio, w domu wszystko generalnie jest. Na prezent to jakieś "dobra luksusowe" raczej...
Przed moimi urodzinami mój TŻ miesiąc pytał mnie co chcę dostac. Powiedziałam że nie powiem... i dostałam najbardziej niesamowitą niespodziankę w moim zyciu

Czasem warto pozwolić facetowi pomyśleć
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 07:58   #6
angel_karolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 157
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Kolacja nie bardzo wchodzi w rachubę - jest 6 tygodni po operacji szczęki i jedzenie miksujemy, bo nie bardzo gryzie...

Klempaa, a co to była za niespodzianka, jeśli możesz się pochwalić?
angel_karolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 07:59   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Niech ci da gotówkę ,zamiast coś wymyślac na siłe ,
Swoja drogą pierwsza rocznica i juz problem z wymysleniem niespodzianki czy prezentu ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 08:02   #8
angel_karolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 157
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Niech ci da gotówkę ,zamiast coś wymyślac na siłe ,
Swoja drogą pierwsza rocznica i juz problem z wymysleniem niespodzianki czy prezentu ?
Dla mnie jest usprawiedliwiony, jeśli chodzi o brak pomysłów. Z resztą, do tej pory radził sobie z wymyślaniem na inne okazje bez zarzutu. Tym razem pyta. Nie widzę w tym nic złego.
angel_karolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:02   #9
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez angel_karolcia Pokaż wiadomość
Kolacja nie bardzo wchodzi w rachubę - jest 6 tygodni po operacji szczęki i jedzenie miksujemy, bo nie bardzo gryzie...

Klempaa, a co to była za niespodzianka, jeśli możesz się pochwalić?

To dość osobista sprawa, poza tym musiałabym zbyt wiele tłumaczyć Bo było to skoplikowane, ale powiązane z wieloma rzeczami, które lubię, które robiliśmy razem... Postarał się bardziej niż sadziłam że może.

I tym samym sam sobie sznur ukrecił- nigdy w życiu nie powiem mu co chciałabym dostac
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:07   #10
Wikttoria
Raczkowanie
 
Avatar Wikttoria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 414
GG do Wikttoria
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

My z moim TZ absolutnie nigdy nie mówimy sobie co chcemy. Co to byłaby za frajda? Nie wierzę że nie stać go na wymyślenie niespodzianki Idzie na łatwizne i tyle
Wikttoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:12   #11
english_blackberry
Rozeznanie
 
Avatar english_blackberry
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 607
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

dopiero pierwsza rocznica i już problem z wyborem? ojeeeej
niech facet pogłówkuję, na pewno coś wymyśli.
english_blackberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 08:13   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez angel_karolcia Pokaż wiadomość
Dla mnie jest usprawiedliwiony, jeśli chodzi o brak pomysłów. Z resztą, do tej pory radził sobie z wymyślaniem na inne okazje bez zarzutu. Tym razem pyta. Nie widzę w tym nic złego.
dziwne byłoby gdybyś napisała inaczej
Ile okazji może być w ciągu roku ?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:21   #13
angel_karolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 157
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Tak jak się spodziewałam, zaraz Forumowiczki udowodnią mi, że mój facet jest leniwy, mało kreatywny a jak pociągniemy wątek to dojdzie do pointy, że mnie na pewno zdradza i nie kocha...
Wydaje mi się, że są w mężczyźnie ważniejsze cechy niż umiejętność wymyślania niespodzianek, które zapierają dech w piersiach to kobiety mają taką zdolność, faceci są zwykle praktyczni

Odpowiedzi pojawiło się ponad 10 a żadna tak naprawdę mi nie pomogła...
angel_karolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:22   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Skoro pyta, to powiedz czego chcesz - czy to kolczyki, ładna torebka, czy kupon na masaż. Nieważne. Ale nie popełniaj błędu i nie kryguj się, że "nie, nic mi nie musisz kupować, zadowolę się kwiatkiem i Twoim spojrzeniem". Brzmi romantisz, ale potem facet niczego Ci nie kupi na drugą rocznicę (bo zapamięta, że poprzednio niczego nie chciałaś, o niczym nie marzyłaś) i będzie zonk. Daj mu się wykazać finansowo, skoro sam chce.

Możesz np. powiedzieć "chcę ten wisiorek i chętnie go dla Ciebie założę, gdy pójdziemy razem do kina - zapraszam".

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-09-30 o 08:24
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:24   #15
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez angel_karolcia Pokaż wiadomość
Tak jak się spodziewałam, zaraz Forumowiczki udowodnią mi, że mój facet jest leniwy, mało kreatywny a jak pociągniemy wątek to dojdzie do pointy, że mnie na pewno zdradza i nie kocha...
Wydaje mi się, że są w mężczyźnie ważniejsze cechy niż umiejętność wymyślania niespodzianek, które zapierają dech w piersiach to kobiety mają taką zdolność, faceci są zwykle praktyczni

Odpowiedzi pojawiło się ponad 10 a żadna tak naprawdę mi nie pomogła...

Co nie wyklucza zdolnosci myślenia

Mówię Ci z doświadczenia- daj się chłopu wykazać

Poza tym jak mamy Ci doradzić? Nie znamy Cię, nie wiemy, co lubisz... sama powinnaś wiedzieć co byś chciała. A jesli nie wiesz -> daj się wykazać facetowi
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:27   #16
angel_karolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 157
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Skoro pyta, to powiedz czego chcesz - czy to kolczyki, ładna torebka, czy kupon na masaż. Nieważne. Ale nie popełniaj błędu i nie kryguj się, że "nie, nic mi nie musisz kupować, zadowolę się kwiatkiem i Twoim spojrzeniem". Brzmi romantisz, ale potem facet niczego Ci nie kupi na drugą rocznicę (bo zapamięta, że poprzednio niczego nie chciałaś, o niczym nie marzyłaś) i będzie zonk. Daj mu się wykazać finansowo, skoro sam chce.

Możesz np. powiedzieć "chcę ten wisiorek i chętnie go dla Ciebie założę, gdy pójdziemy razem do kina - zapraszam".

Dzięki za radę, Doris... Mam dylemat, bo waham się pomiędzy prezentem typu bransoletka albo perfumy a praktycznymi prezentami... W gruncie rzeczy, te noże nie są głupim pomysłem, znalazłam też fajny komplet garnków. W domu to ja gotuję i zarządzam kuchnią, on za to bardzo lubi jeść.. Prezent w postaci garnków byłby poniekąd dla nas obojga. Tylko czy to nie lekki nietakt? Chociaż... Skoro chcę garnki to po co mam mówić, że marzę o bransoletce?
angel_karolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:28   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

(...)
Mówię Ci z doświadczenia- daj się chłopu wykazać
(...)
Ale może się wykazać w inny sposób - pakując to ładnie, jadąc po to do sklepu, dokupując coś do tego. Mój TŻ nie przepada za robieniem mi niespodzianek, dopiero po kilku latach związku wie co na bank mi sprawi przyjemność i czasami wyskakuje z fajnym drobiazgiem. Ale jeśli chodzi o poważniejsze prezenty, to woli nie ryzykować. Ona może mu ogólnie opisać co by chciała, a on niech walczy .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:30   #18
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ale może się wykazać w inny sposób - pakując to ładnie, jadąc po to do sklepu, dokupując coś do tego. Mój TŻ nie przepada za robieniem mi niespodzianek, dopiero po kilku latach związku wie co na bank mi sprawi przyjemność i czasami wyskakuje z fajnym drobiazgiem. Ale jeśli chodzi o poważniejsze prezenty, to woli nie ryzykować. Ona może mu ogólnie opisać co by chciała, a on niech walczy .
A to też prawda


Autorko- jeśli chcesz garnki, mów, że chcesz i tyle Nietakt? A niby czemu? toż to Twój TŻ, najbliższa ci osoba
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:31   #19
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez angel_karolcia Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki,
w niedzielę mamy pierwszą rocznicę, od miesiąca mieszkamy razem. Mój Ukochany wczoraj zapytał, co bym chciała dostać. Oczywiście, ja bym chciała niespodziankę, ale wiem, że to dla Niego trudne więc może mu jednak coś podpowiem.
Sęk w tym, że nie bardzo wiem co. Od jakiegoś czasu marudzę, że nie mamy w domu noży porządnych, ale prezent w postaci noży na rocznicę? Brrr...
Ode mnie dostał (nie pytajcie dlaczego już dostał to generalnie Jego wina) dwa karnety na gokarty i portfel Wittchen.
Co ja mogę sobie zażyczyć? Myślę, że w granicach 400 złotych.

Dziewczyny, pomóżcie - ja jestem taką osobą, która nie lubi wydawać na siebie kasy zbytnio, w domu wszystko generalnie jest. Na prezent to jakieś "dobra luksusowe" raczej...
to na rocznice sie prezenty kupuje?! myślała, że takie dni spędza się razem - kąpiel romantyczna, kolacja, wieczór pełen współżycia, wyjazd we dwójkę.
Przepraszam ale dla mnie bez sensu są prezenty na rocznice ;/

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez angel_karolcia Pokaż wiadomość
Ja powiedziałam, że chcę buzi. Ale nie będę się z Nim kłócić jeśli uważa inaczej...
jak buzi skoro Ty mu dałaś prezent i dlatego on czuje, że powinien Ci coś kupić :/
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-30, 08:32   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez angel_karolcia Pokaż wiadomość
Dzięki za radę, Doris... Mam dylemat, bo waham się pomiędzy prezentem typu bransoletka albo perfumy a praktycznymi prezentami... W gruncie rzeczy, te noże nie są głupim pomysłem, znalazłam też fajny komplet garnków. W domu to ja gotuję i zarządzam kuchnią, on za to bardzo lubi jeść.. Prezent w postaci garnków byłby poniekąd dla nas obojga. Tylko czy to nie lekki nietakt? Chociaż... Skoro chcę garnki to po co mam mówić, że marzę o bransoletce?
Nie, praktyczny prezent kupcie sobie wspólnie na Święta BN w grudniu. A Ty daj sobie kupić coś seksownego. Np. perfumy, czy bransoletkę. Wybierz to o czym tak naprawdę marzysz i co sprawi Ci przyjemność. Coś, co - gdy będziesz na to patrzyła - będzie kierowało Twoje ciepłe myśli ku Twojemu facetowi. Ja bym powiedziała: "bransoletka, bo nią się pochwalę, że tak o mnie dbasz i kuse czerwone majteczki tylko dla Twoich oczu" .
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:34   #21
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez Wikttoria Pokaż wiadomość
Od drogich prezentów za 400zl wolałabym batonika czy lizaka - oby tylko z jego inicjatywy!!! Chłopak idzie na łatwiznę Może zaproponuj kolację?
nie chłopak, tylko ona też poszła. Kupiła mu prezent, wiadomo pewnie o tym była wcześniej rozmowa taka przypadkowa. Może facet nie myślał, że w ogóle rocznice traktuje się jako dzień do świętowania osobno? bo na to wychodzi - ty sięw duszy ciesz sam z prezentu i ja będę ze swojego. To chyba powinno być wspólne.

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie, praktyczny prezent kupcie sobie wspólnie na Święta BN w grudniu. A Ty daj sobie kupić coś seksownego. Np. perfumy, czy bransoletkę. Wybierz to o czym tak naprawdę marzysz i co sprawi Ci przyjemność. Coś, co - gdy będziesz na to patrzyła - będzie kierowało Twoje ciepłe myśli ku Twojemu facetowi. Ja bym powiedziała: "bransoletka, bo nią się pochwalę, że tak o mnie dbasz i kuse czerwone majteczki tylko dla Twoich oczu" .
no już lepiej takie coś... chociaż coś "wspólnie" będziecie robić.
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:36   #22
angel_karolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 157
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Nie, praktyczny prezent kupcie sobie wspólnie na Święta BN w grudniu. A Ty daj sobie kupić coś seksownego. Np. perfumy, czy bransoletkę. Wybierz to o czym tak naprawdę marzysz i co sprawi Ci przyjemność. Coś, co - gdy będziesz na to patrzyła - będzie kierowało Twoje ciepłe myśli ku Twojemu facetowi. Ja bym powiedziała: "bransoletka, bo nią się pochwalę, że tak o mnie dbasz i kuse czerwone majteczki tylko dla Twoich oczu" .

Hm, Doris, muszę się z Tobą zgodzić... Z garnkami się wstrzymam. Niedługo będzie okazja spotkania ze znajomym złotnikiem i może wtedy coś wybierzemy...

A co do sugestii, że rocznice się spędza razem itp - mieszkamy razem, więc wspólne kąpiele, wieczory seksu itp są na porządku dziennym.
angel_karolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:38   #23
Wikttoria
Raczkowanie
 
Avatar Wikttoria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 414
GG do Wikttoria
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez angel_karolcia Pokaż wiadomość
Tak jak się spodziewałam, zaraz Forumowiczki udowodnią mi, że mój facet jest leniwy, mało kreatywny a jak pociągniemy wątek to dojdzie do pointy, że mnie na pewno zdradza i nie kocha...
Wydaje mi się, że są w mężczyźnie ważniejsze cechy niż umiejętność wymyślania niespodzianek, które zapierają dech w piersiach to kobiety mają taką zdolność, faceci są zwykle praktyczni

Odpowiedzi pojawiło się ponad 10 a żadna tak naprawdę mi nie pomogła...
To nie o to chodzi żeby krytykowac Twojego faceta. nie daj sobie nigdy wcisnąc kitu że to kobieta jest kreatywna w niespodziankach a facet to dobrze jak kwiatek przyniesie. O takie rzeczy troszcza się obie strony. Mój Tz nie zawsze trafione prezenty kupował - ale nie chodzi o to. Dla mnie to jest (przepraszam za porównanie) róznica jak pomiędrzy masturbacja a seksem - skutek niby ten sam a jakby przyjemnośc większa A to czy wolisz majtki czy kolczyki to chyba nie zadecydujemy za ciebie.
Wikttoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:40   #24
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Puść wodze fantazji i pomyśl o czymś czego chcesz a czego nigdy byś sobie sama nie kupiła. Myśl biegnie od razu do perfumerii i jubilera Na którąś rocznicę TŻet zabrał mnie do perfumerii i razem wąchaliśmy damskie perfumy i razem wybraliśmy takie które nam się podobają, było to ze 4 lata temu a ja nadal je uwielbiam
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:40   #25
natalkaqwert
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pomorze :)
Wiadomości: 146
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

na twoim miejscu moze wlasnie bym poprosila o bielizne. podala rozmiary. i wtedy i on bedzie mogl sie wykazac, czy kupi stringi, czy bokserki. czy stanik czy gorset. a moze to bedzie sexowna bielizna nocna ...
ja na rocznice nie kupowalam niczego i rowniez niczego nie oczekiwalam. wraz z TŻ przypadkiem na spacerze zorientowalismy sie ze to juz rok. poszlismy na kolacje, spedzilismy razem czas.
natalkaqwert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:42   #26
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez angel_karolcia Pokaż wiadomość
Oczywiście, ja bym chciała niespodziankę, ale wiem, że to dla Niego trudne więc może mu jednak coś podpowiem.
Skoro chciałabyś niespodziankę, to powiedz, że chcesz niespodziankę. Pozwól mu się wykazać Możesz mu dać wskazówki, np. że chciałabyś coś romantycznego. Albo praktycznego.

Cytat:
Od jakiegoś czasu marudzę, że nie mamy w domu noży porządnych, ale prezent w postaci noży na rocznicę? Brrr...
Co kto lubi Jedni wolą dostawać romantyczne prezenty od serca, a inni wolą coś praktycznego. Nie ma zasady, że na rocznicę powinno się dostawać "to i to", ale nie powinno się dostawać "tego i tego" bo coś nie pasuje na prezent. Jeśli chcesz te noże (ale to Twoje "brrr" wskazuje, że chyba nie) to nie kieruj się tym, że to nie wypada na rocznicę.

Cytat:
Co ja mogę sobie zażyczyć?
Wszystko, na co masz ochotę i co Ci przyjdzie do głowy
Pomyśl sama co chcesz dostać. Jeżeli nic Ci nie przychodzi do głowy, to moim zdaniem nie powinnaś sama nic wymyślać na siłę tylko po to żeby ułatwić TŻ zadanie. Jesteście razem krótko, więc nie wyczerpały mu się jeszcze chyba pomysły
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:43   #27
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
(...)
no już lepiej takie coś... chociaż coś "wspólnie" będziecie robić.
Wspólnie to należy robić fajne rzeczy przez cały rok. W rocznicę spędzą czas, jak chcą, ale wcale nie musi być to cały dzień i romantyczny scenariusz, bo często takie z góry zaplanowane sprawy nie wypalają - coś się może wydarzyć w pracy, ktoś może mieć słabsze samopoczucie, czy zły humor. Prezent to fajna sprawa i wcale nie musi być to prezent w postaci "zróbmy coś razem". Facet chce, wykazuje inicjatywę, więc czemu mu to odbierać? A potem po kilku latach związku jest płacz, że on ani kwiatków, ani prezentów, ani zaproszeń. A często już od początku jest "nie, kochanie, nic mi nie kupuj, no coś Ty, zrobię kolację, napijemy się wina, to będzie mój prezent, najlepszy". Dla osób, które spędzają ze sobą bardzo mało czasu, czas jest dla nich luksusem, spędzenie całego dnia we dwoje to będzie super prezent. A autorka wątku i jej facet - przecież spędzą czas razem i wcale nie musi być to zaplanowany czas, czy czas w prezencie.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-09-30 o 08:45
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:53   #28
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wspólnie to należy robić fajne rzeczy przez cały rok. W rocznicę spędzą czas, jak chcą, ale wcale nie musi być to cały dzień i romantyczny scenariusz, bo często takie z góry zaplanowane sprawy nie wypalają - coś się może wydarzyć w pracy, ktoś może mieć słabsze samopoczucie, czy zły humor. Prezent to fajna sprawa i wcale nie musi być to prezent w postaci "zróbmy coś razem". Facet chce, wykazuje inicjatywę, więc czemu mu to odbierać? A potem po kilku latach związku jest płacz, że on ani kwiatków, ani prezentów, ani zaproszeń. A często już od początku jest "nie, kochanie, nic mi nie kupuj, no coś Ty, zrobię kolację, napijemy się wina, to będzie mój prezent, najlepszy". Dla osób, które spędzają ze sobą bardzo mało czasu, czas jest dla nich luksusem, spędzenie całego dnia we dwoje to będzie super prezent. A autorka wątku i jej facet - przecież spędzą czas razem i wcale nie musi być to zaplanowany czas, czy czas w prezencie.
to tylko moja opinia była, przecież nie będę proponowała czegoś, czego sama nie stosuję.
Co do prezentów... to jeśli dostaje "od Święta" to w przyszłości też będzie dostawała od Święta.

Moje zdanie wynika z tego, że ja z TŻ mamy wspólne konto, jak ja czegoś potrzebuję, czy chcę coś, czy on widzi że mi się coś podoba to nie ma problemu i wtedy kupujemy. Dlatego prezenty dla mnie takiej wartości nie mają, jak wspólnie spędzony romantycznie czas
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:56   #29
angel_karolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 157
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez LadyMK Pokaż wiadomość
Moje zdanie wynika z tego, że ja z TŻ mamy wspólne konto, jak ja czegoś potrzebuję, czy chcę coś, czy on widzi że mi się coś podoba to nie ma problemu i wtedy kupujemy. Dlatego prezenty dla mnie takiej wartości nie mają, jak wspólnie spędzony romantycznie czas
My też mamy wspólne konto, ale poza nim każdy ma swoje, wspólne pieniądze są na opłaty, żarcie itp. Inne wydatki każdy w swoim zakresie. Bez sensu byłoby kupować mu prezent za wspólną kasę, czyż nie?

Hm, może ja po prostu nie jestem romantyczna
angel_karolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 08:57   #30
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: co byście chciały na rocznicę?

Cytat:
Napisane przez angel_karolcia Pokaż wiadomość
Dzięki za radę, Doris... Mam dylemat, bo waham się pomiędzy prezentem typu bransoletka albo perfumy a praktycznymi prezentami... W gruncie rzeczy, te noże nie są głupim pomysłem, znalazłam też fajny komplet garnków. W domu to ja gotuję i zarządzam kuchnią, on za to bardzo lubi jeść.. Prezent w postaci garnków byłby poniekąd dla nas obojga. Tylko czy to nie lekki nietakt? Chociaż... Skoro chcę garnki to po co mam mówić, że marzę o bransoletce?
o i tu mi sie przypomina moja kolezanka ktora zazyczyla sobie kiedys do domu prezent. Maz uwazajac pozniej ze ja takie zadowalaja , przy kazdej okazji kupowal cos do domu - jakis robot , jakies sztucce etc. nic proznego co to kobiete cieszy najbardziej

Skonczylo sie placzem do mnie-> kolezanki, jak na dzien kobiet , zamiast kwiatka dostala.... wiadro , mopa nowego i plyn do mycia podlog
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2010-09-30 o 08:58
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:51.