Grudniowe mamusie 2014 cz. III - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-28, 18:36   #3421
basiabasia989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 640
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Inka czy zamówiła ta druga komodę z pięcioma szufladami? Bo zastanawiam się czy kupić taka czy taka która ma też normalne półki... Co będzie bardziej praktyczne na ciuszki dla małej? Szuflady czy półki?

Sent from my GT-I8160 using Wizaz Forum mobile app
__________________
39/40
basiabasia989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 18:53   #3422
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
Linka-z ciekawości-Jagoda ma swój pokoik czy te wszystkie sprzęty w Waszej sypialni?
Zrobilam krem z dyni z curry i jem 3talerz...
o kochana my mamy kawalerkę we wnęce jest kącik Jagdy , bedzie to przedzielone firankami makaronami - jak skonczę to wstawie zdjęcia w kąciku jest tylko łozeczko , komoda i szafa na stałe a komoda kąpielowa ( z praewijakiem i wanną i półkami na kosmetyki i pieluszki) bedzie mobilna - tzn moze stać w łazience , kuchni albo przyjezdzac na przewijanie do kącika jej jezdzi ładko nawet po dywanach jedną ręka i ma hamulce jak coś

Cytat:
Napisane przez Hasiap Pokaż wiadomość
Linka świetnie wygląda kącik Jagody

A z tą pralką to w sumie współczuję grzyba, ale zaciekawiłaś mnie takim "odświeżeniem". Chyba jutro spróbuję zrobić puste pranie z domestosem i później z octem. Tak na wszelki wypadek. Ostatnio mi się filtr zapchał, mąż go czyścił więc teraz przyda się takie odświeżenie. Pralka ma lekko ponad 2 lata ale nigdy nie wpadłam na to żeby puścić puste pranie z domestosem dla oczyszczenia.
Jak nie masz mocno brudnej pralki to polecam :
1) wyczyscic domestosem te gume najpierw i dobrze drzwiczki - zakamarki tej gumy wyczyść nasaczonym domestosem patyczkiem do uszu
2) wymontuj szufladki i wyczyść domestosem
3) wlej do szulfadki 0,5 litra domestosa ( zielonego) i ustaw pranie na 90 stopni ok 2h
4) wlej do szufladki 2 litry octu i znowu pusc na pusto na 90 stopni pranko

.... po tych zabiegach pralka pachnie nowościa i masz 100% pewności ze nie ma tam zadnego zyjatka
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 18:53   #3423
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Basia jeszcze nie zamowilam,ale u Nas stanie na drugiej identycznej Bo u sumie 5 szuflad jest nam nie potrzebnych w tym tygodniu bedziemy zamawiac

Ale jestem zla ! wlasnie zadzwonila do mnie przyjaciolka,z pretensjami dlaczego nie ide na urodziny naszej kolezanki... Nosz... cholera jasna gdyby to jej ciaza byla zagrozona to srala by tak ze masakra ale moja latwo jest ignorowac
Mowie jej ze musze lezec,a ona do mnie ze "U mnie tez mozesz lezec" i kto wyszedl na wredna s*ke ?? No kto ?? No oczywiscie Ja,ale ze zadna z nich ani razu mnie w szpitalu nie odwiedzila,po szpitalu tez nie za bardzo im sie chce do mnie przyjsc,to o tym nikt nie mowi to jest fajne ...
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 19:34   #3424
Joanna_JSZ
Raczkowanie
 
Avatar Joanna_JSZ
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 38
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Wróciłam z zakupów, ale nic nie kupiłam. Byliśmy z TŻ-tem w Decathlonie, bo chciał sobie obejrzeć kurtki i buty, ale nie znalazł nic ciekawego.

19Inka90 - no rzeczywiście, ja też bym była na Twoim miejscu zła, ale nie przejmuj się Kochana.
__________________
18.08.2012

Czekamy na Ciebie...
Joanna_JSZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 20:04   #3425
madziqqq
Rozeznanie
 
Avatar madziqqq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 948
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

aj Inka szkoda nerwów olej i tyle
Podpowiedzcie jakie kolory pasują do a'la turkusu?
madziqqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 20:06   #3426
maczuma
Rozeznanie
 
Avatar maczuma
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 944
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Madziqqq, szary i biały, albo beże/brązy
__________________
Jan 20.12.14
maczuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 20:16   #3427
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Madziqqq Jak Ci balsy ida ?
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-28, 20:22   #3428
basiabasia989
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 640
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

bo mam dylemat...zamawiam komodę i nie wiem ciuszki dziecka lepiej mieć poukładane w szufladach czy na półkach za drzwiczkami??? większość z Was zamawiała chyba komody z szufladami? nie mam jeszcze ubranek i nie wiem jak to gabarytowo wygląda
__________________
39/40
basiabasia989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 20:24   #3429
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez basiabasia989 Pokaż wiadomość
bo mam dylemat...zamawiam komodę i nie wiem ciuszki dziecka lepiej mieć poukładane w szufladach czy na półkach za drzwiczkami??? większość z Was zamawiała chyba komody z szufladami? nie mam jeszcze ubranek i nie wiem jak to gabarytowo wygląda
ciuszki wole w szafie zdecydowanie , widze co mam natomiast pierdoły , czapeczki , kosmetyki , leki , smoczki itd wole w komodzie
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 20:51   #3430
Hasiap
Rozeznanie
 
Avatar Hasiap
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 663
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
Jak nie masz mocno brudnej pralki to polecam :
1) wyczyscic domestosem te gume najpierw i dobrze drzwiczki - zakamarki tej gumy wyczyść nasaczonym domestosem patyczkiem do uszu
2) wymontuj szufladki i wyczyść domestosem
3) wlej do szulfadki 0,5 litra domestosa ( zielonego) i ustaw pranie na 90 stopni ok 2h
4) wlej do szufladki 2 litry octu i znowu pusc na pusto na 90 stopni pranko

.... po tych zabiegach pralka pachnie nowościa i masz 100% pewności ze nie ma tam zadnego zyjatka
Tak też zrobię jutro Dzięki za rady

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Ale jestem zla ! wlasnie zadzwonila do mnie przyjaciolka,z pretensjami dlaczego nie ide na urodziny naszej kolezanki... Nosz... cholera jasna gdyby to jej ciaza byla zagrozona to srala by tak ze masakra ale moja latwo jest ignorowac
Mowie jej ze musze lezec,a ona do mnie ze "U mnie tez mozesz lezec" i kto wyszedl na wredna s*ke ?? No kto ?? No oczywiscie Ja,ale ze zadna z nich ani razu mnie w szpitalu nie odwiedzila,po szpitalu tez nie za bardzo im sie chce do mnie przyjsc,to o tym nikt nie mowi to jest fajne ...
Inka powiem Ci tak - jest przykro - to na pewno - ale uważam, że jeśli koleżanki nie są w stanie zrozumieć, że jedna impreza urodzinowa jest mniej ważna niż zagrożona ciąża, to one raczej są pseudo-koleżankami niż tymi prawdziwymi. Tym bardziej że nie pofatygowały się do szpitala jak piszesz. Ja okrajam mocno takie osoby, bo do życia nie jest mi potrzebnych stu znajomych, na których w razie potrzeby i tak nie ma co liczyć, tylko kilku znajomych obok siebie, ale zaufanych, na których można liczyć niezależnie od tego czy jest dzień czy noc i jaka sytuacja zastana..
__________________
Klaudia
Hasiap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 21:13   #3431
antosia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 523
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Ja wlasnie pralke tez odkarzam domestosem bądz czyms podobnym (gdzies co 3-4 miesiące), i co miesiąc dodatkowo z litem octu wlączam pranie Mam na grzyby i plesnie uczulenia (pojawia sie problem z oddychaniem), wiec muszę uwazać
Cytat:
Napisane przez basiabasia989 Pokaż wiadomość
bo mam dylemat...zamawiam komodę i nie wiem ciuszki dziecka lepiej mieć poukładane w szufladach czy na półkach za drzwiczkami??? większość z Was zamawiała chyba komody z szufladami? nie mam jeszcze ubranek i nie wiem jak to gabarytowo wygląda
Zalezy jak Ty lubisz Ja lubie miec wszystkie ciuchy na wieszaku bądz w komodzie, stąd wybrałam komody Jak ci wygodniej jest ulozone w szafce za dzwiczkami to lepiej zdecyduj sie na szafkę
antosia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 21:23   #3432
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez antosia5 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie pralke tez odkarzam domestosem bądz czyms podobnym (gdzies co 3-4 miesiące), i co miesiąc dodatkowo z litem octu wlączam pranie Mam na grzyby i plesnie uczulenia (pojawia sie problem z oddychaniem), wiec muszę uwazać
Mój mąż alergik i wiecznie ma jakies wysypki i suche place i tak mysle czy to go nie uczulało...ja sie przyznaje nie czysciłam pralki 8 lat.... dopiero teraz przy praniu rzeczy dla dziecka mnie naszło ze musi byc raczej mikrobiologicznie czysta
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 21:33   #3433
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

oj Linka trochę mi dałaś do myślenia tą pralką. ja jednak mimo wsyzstko unikam domestosa w powierzchniach które mają kontakt z żywnością lub ciałem. czyli używam tylko do kibla. chociaż moja współlokatorka kiedyś pokazała mi jak pięknie spalone garczki wyżera
ja każde białe pranie wzbogacam sodą-sypie na oko- bo utrzymuje biel ubrań. odkamieniam sprzęty kuchenne octem, a wannę jak mi zajdzie brązowym przy baterii traktuję kwaskiem cytrynowym... i w sumie to warto by i pralkę przepuścić jakąś mieszanką....

ale mi TŻ niespodziankę zrobił-wyszłam na popołudnie spotkać się z koleżanką to calutki dom wysprzątał i pranie zrobił i komodę którą zajmował zwolnił (przeniósł się do szafy) żeby była dla młodego...
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 21:39   #3434
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez karooka Pokaż wiadomość
NaamaH - oby to nic poważnego. Trzymamy kciuki!
Joanna - witamy z powrotem cieszymy się, że z małym wszystko ok! Na pewno urodzi się zdrowy i będzie oczkiem w głowie mamusi
Bimbunia - dzięki za info, ale Hartan nie podoba mi się wizualnie i ma strasznie płytką budę. Mutsy głównie ze względu na to, że bliska znajoma 2dzieciaków w nim obwoziła i zadowolona. Ale to jeszcze nie jest pewny wybór... Marzy mi się Stokke i Bugaboo ale doszłam do wniosku, że jednak aż tak rodziców naciągać nie będę Co do Camarelo - rzeczywiście ma dobre opinie. Kurczę i znów pozostaję w punkcie wyjścia i nie wiem na co się zdecydować... Moje warunki:
-raczej pompowane koła
-dobra amortyzacja
-duża budka
-spacerówka z możliwością ustawienia pozycji pionowej (w innych młodsze dzieci niestety się ześlizgują)
-przekładana rączka
-jakby była zapinana torba na dole to już w ogóle super
doradzicie? waham się między X-lander XA, Mutsy 4rider, Jane Muum Reverse i Maxi Cosi Mura 4. Jeszcze chwila i oszaleję
Ze stokke już sie wyleczylam, ma fatlaną amortyzację i dziecko nie może się położyć w spacerówce jak jedzie przodem do kierunku jazdy. Jak znów zachoruje to kupie uzywany, widzialam nawet za 1000zł. A bugaboo bedziemy pewnie zamawiać prosto z fabryki z chin i kosztuje wtedy 500 dolarów. Będziemy zamawiać za dwa tygodnie no i zobaczymy co z tego wyjdzie.
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 21:45   #3435
Basjenia
Zadomowienie
 
Avatar Basjenia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 156
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

dziewczyny butelkowe- co sądzicie o lovi? dostałam ostatnio na targach ich butelkę antykolkową 0+ ale jakoś nigdy lovi nie pojawiało się u nas na forum.... bo?macie jakieś zdanie na ten temat?
Basjenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 21:52   #3436
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Linka z tymi makaronikami od razu skojarzyło mi się to https://www.facebook.com/sosrodzice/...type=1&theater


basia ja wybrałam komody, bo jak otwieram szufladę, to wszystko widzę z góry (ubrania też można poukładać w taki sposób, żeby nie leżały jedno na drugim i wtedy wszystko widać ). Chętnie dokupię jeszcze szafę na wieszaki dla małej, ale to jak już będziemy mieć swoje 4 kąty, bo teraz nie mam miejsca i nawet tylu rzeczy dla niej

TZ złożył wszystko, komody są ekstra i już nie mogę się doczekać jak powkładam do nich ubranka i inne rzeczy malutkiej
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-28, 22:29   #3437
bimbunia_
Raczkowanie
 
Avatar bimbunia_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 332
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość


A Ja mam pytanie,czy kluje was tak jakby szyjka ?? Wczoraj mi jeszcze nic nie bylo,a dzisiaj pobolewa,i sie zastanawiam co z tym fantem zrobić ...
mnie kłuje strasznie i boli spojenie łonowe, ale jeszcze sie nie poskarzylam lekarce bo myślałam że to pęcherz.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
mojego posiewu, czyli na pewno wyjdzie ten MRSA dziewczyny co ja mam teraz robic?? Moja lekarka nie da antybiotyku bo sa za silne(kat. C) A ja sie boje, ze dojdzie to do dziecka. Pytalam lekarke co bedzie jak ten wynik wyjdzie dodatni, a Ona na to ze nie wie.. wnecie nic nie moge znalezc.. kurcze
Cokolwiek by nie powiedziala idź do jakiegoś sprawdzonego lekarza po drugą opinię. tam gdzie mysza może idź na konsultacje[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------



zegnam się i do usłyszenia się z Paniami za tydzień z kawałkiem po urlopie

Edytowane przez bimbunia_
Czas edycji: 2014-09-28 o 22:30
bimbunia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 06:02   #3438
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
[/COLOR]
mnie kłuje strasznie i boli spojenie łonowe, ale jeszcze sie nie poskarzylam lekarce bo myślałam że to pęcherz.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------



Cokolwiek by nie powiedziala idź do jakiegoś sprawdzonego lekarza po drugą opinię. tam gdzie mysza może idź na konsultacje[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------



zegnam się i do usłyszenia się z Paniami za tydzień z kawałkiem po urlopie
Udanego urlopu i oczywiście czekamy z zazdrością na opowieść z włoskiego szaleństwa
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 06:06   #3439
sjero
Raczkowanie
 
Avatar sjero
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 340
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

dzień dobry, myślę, że pora się ujawnić i przywitać

podczytuję was od dłuższego czasu, ale średnio lubię pisać

Termin porodu mam na 29.12, spodziewamy się córeczki, Natalki

Nie wiem, co wypadałoby jeszcze napisać, więc na tym poprzestanę
sjero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 06:37   #3440
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez bimbunia_ Pokaż wiadomość
zegnam się i do usłyszenia się z Paniami za tydzień z kawałkiem po urlopie
Miłego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez sjero Pokaż wiadomość
dzień dobry, myślę, że pora się ujawnić i przywitać

podczytuję was od dłuższego czasu, ale średnio lubię pisać

Termin porodu mam na 29.12, spodziewamy się córeczki, Natalki

Nie wiem, co wypadałoby jeszcze napisać, więc na tym poprzestanę
hej To już trzecia Natalka w tym wątku
To Twoje pierwsze dziecko? Wyprawka przygotowana?
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:02   #3441
sjero
Raczkowanie
 
Avatar sjero
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 340
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
hej To już trzecia Natalka w tym wątku
To Twoje pierwsze dziecko? Wyprawka przygotowana?
heh, no właśnie spodziewaliśmy się, że Natalek będzie dużo, ale trudno

tak, to pierwsze dziecko 3 lata się staraliśmy i w końcu się udało

Wyprawka przygotowana, łóżeczko już stoi wózek mamy wybrany, ale czekamy na początek grudnia z kupnem, żeby nie tracić bez sensu gwarancji. W sumie brakuje tylko pierdół, typu przewijak, wanienka, kosmetyki, rzeczy apteczne dla mnie i dla małej.
sjero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:16   #3442
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Kobietki Kochane
Mam najwspanialszego ukochanego mężczyznę pod słońcem właśnie poszedł mi do sklepu po nutelle i chalke wysnilo mi się to śniadanie dzisiaj o 6 rano

Sjero A wiec znalazła się kolejna grudniowa dziewczynka Ale fajnie a takie pytanie,bo chyba kojarze Twój nick z mam styczniowych ?? Dobrze kojarze czy pomyłka ??
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:17   #3443
sasia25
Rozeznanie
 
Avatar sasia25
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 903
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez sjero Pokaż wiadomość
heh, no właśnie spodziewaliśmy się, że Natalek będzie dużo, ale trudno

tak, to pierwsze dziecko 3 lata się staraliśmy i w końcu się udało

Wyprawka przygotowana, łóżeczko już stoi wózek mamy wybrany, ale czekamy na początek grudnia z kupnem, żeby nie tracić bez sensu gwarancji. W sumie brakuje tylko pierdół, typu przewijak, wanienka, kosmetyki, rzeczy apteczne dla mnie i dla małej.
3 lata, to troszkę się naczekaliście, ale widać było warto
Możesz napisać jaki wózek wybrałaś, bo tu dziewczyny poszukują tych naj

Ja też muszę dokupić wanienkę, łóżeczko, termometr, dodatkowy ręcznik dla małej i jakieś pierdoły kosmetyczne. Do końca października chcę wszystko mieć gotowe.

Ja wózek mam chyba od sierpnia, ale jakoś tak nie myślałam o gwarancji, która mi teraz już leci. Pewnie i tak znudzi mi się spacerówka i kupię za 1-2 lata jakąś inną

Inka mój dzisiaj o 6 rano usłyszał "chcę kulki z mlekiem" Na szczęście były w domu więc miałam "śniadanie" do łóżka

To już 31 tc

Edytowane przez sasia25
Czas edycji: 2014-09-29 o 07:22
sasia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:35   #3444
sjero
Raczkowanie
 
Avatar sjero
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 340
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Sjero A wiec znalazła się kolejna grudniowa dziewczynka Ale fajnie a takie pytanie,bo chyba kojarze Twój nick z mam styczniowych ?? Dobrze kojarze czy pomyłka ??
dobrze kojarzysz, ale przestałam się tam wypowiadać, bo za dużo plotkowania, a za mało konkretów jak dla mnie

Cytat:
Napisane przez sasia25 Pokaż wiadomość
3 lata, to troszkę się naczekaliście, ale widać było warto
Możesz napisać jaki wózek wybrałaś, bo tu dziewczyny poszukują tych naj

Ja też muszę dokupić wanienkę, łóżeczko, termometr, dodatkowy ręcznik dla małej i jakieś pierdoły kosmetyczne. Do końca października chcę wszystko mieć gotowe.

Ja wózek mam chyba od sierpnia, ale jakoś tak nie myślałam o gwarancji, która mi teraz już leci. Pewnie i tak znudzi mi się spacerówka i kupię za 1-2 lata jakąś inną

Inka mój dzisiaj o 6 rano usłyszał "chcę kulki z mlekiem" Na szczęście były w domu więc miałam "śniadanie" do łóżka

To już 31 tc
wózek to Riko Nano, kolor Carbon oglądaliśmy na żywo i został zaakceptowany przez TŻta, bo wcześniej twierdził, że jemu to obojętne wizualnie podobał mi się jeszcze Mutsy 4Rider, ale raz, że za dużo ich jeździ, a dwa, że czytałam, że nie polecany dla niskich, a ja jestem knypek rozważałam też Jedo Fyn, ale Riko zwyciężył

z wanienką mam mały dylemat wciąż się waham, czy kupować normalną wanienkę, czy tą z ikei. Wczoraj mieliśmy jechać do ikei zobaczyć ją na żywo i obczaić takie zawieszane koszyczki, które niby są na przewijak wolnostojący z ikei, ale wydaje mi się, że na łóżeczko tez da się powiesić (http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30199283/), ale pół dnia przespałam, bo jakaś taka zdechła byłam.

Edytowane przez sjero
Czas edycji: 2014-09-29 o 07:38
sjero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:42   #3445
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Sasiowa zapomnialam ze dzisiaj 31tc zaczynamy

Sjero To plotkowanie takie zle u Nas tez sie zdarza,pomarudzic na tz,na lekarzy,na znajomych Aczkolwiek zawsze temat dzieciowy jest
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:48   #3446
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cześć
Jestem laboratorium, piłam to paskudztwo, już zapomniałam jakie to ochydnie słodkie, ale wypiłam. Mieszałam i mieszałam, ale nie chciało się rozpuścić, bo dali w zimnej wodzie

Dzisiaj już mi lepiej. Tż miał chwilowy atak złości i przeprosił za to co powiedział. Nie mniej jednak i mój tż i teściowie powinni doskonale rozumieć moją sytuację, bo ich najstarsza córka urodziła córkę w 99 w 26 tc, która zmarła po godzinie. Nie oszczędzała się, bo myślała, że to będzie jak z jej matką i teściową, które zasuwały w ciąży i nic im nie było ( na gospodarstwie na wsi ). Drugą córkę urodziła w terminie, moja teściowa zabrała ją od męża i teściowej żeby mogła ciąże donosić, żeby nie daj Boże nie kazali jej coś robić. Całą tą ciąże musiała leżeć a to w domu, a to w szpitalu, bo takie miała problemy... chyba zapomnieli ? Albo trzeba następnej tragedii, żeby tok myślenia się zmienił...

Lolcia z tym gronkowcem to skonsultuj się u innego lekarza, znajdź dobrego, poczytaj opinie. Wiem, że dziewczyny miały w poprzednim wątku gronkowca, ale jedna na skórze a druga w kanale rodnym, ale mały o ile pamiętam i tak został zakażony, chociaż urodził się przez cc. W pierwszym przypadku,ciężarna leżała w szpitalu jakieś 2 czy 3 tyg przed terminem cc i dostawała antybiotyk i dziecko zdrowe, a w tym drugim gronkowiec nie był leczony,bo dopiero jak się mały urodził to wyszło jak było.

Wczoraj dzwonił szwagier i ich mały Mikołaj co się urodził 19.09 dostał gronkowca ma krosty jak czyraki, bolesne jakimiś antybiotykami smarują te pryszcze :/ teściowa mówi, że to uleczalne, bo kiedyś jej siostrzeniec to miał. Ja nie wiem czy to jakiś przypadek zachorowania czy mama miała gronkowca ? Mały urodził się naturalnie, chociaż mama miała ostry stan zapalny to może przez to ? Podejrzewali hpv na szczęście nie miała, a wtedy miało być cc....

Zaczyna mi się robić nie dobrze po tej glukozie, ale to chyba z głodu...

Witam nową koleżankę
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:49   #3447
sjero
Raczkowanie
 
Avatar sjero
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 340
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Cytat:
Napisane przez 19Inka90 Pokaż wiadomość
Sjero To plotkowanie takie zle u Nas tez sie zdarza,pomarudzic na tz,na lekarzy,na znajomych Aczkolwiek zawsze temat dzieciowy jest
złe nie jest, wiadomo, że trochę plotek nikomu nie zaszkodziło tylko ilość wątków styczniowych mamuś świadczy o tym, ile tego plotkowania jest ja nie zawsze mam czas siedzieć przy kompie, do was jak wlezę, to mam góra 3-4 strony do nadrobienia, a tam kilkanaście, z czego w zasadzie same plotki nie mam zamiaru wyłazić na zołzę, po prostu ja wolę sobie poczytać o tym, co kto kupił, co komu dolega itp

aha, właśnie - któraś z was (wybaczcie, ale nie mam pamięci do nicków), pisała, że ma wysokie crp. Możesz mi powiedzieć, jakie masz dokładnie?
Ja miałam 15, po 3 tygodniach wzrosło do 24, po tygodniu powtarzałam i wyniosło 22. Teraz kończę antybiotyk, ale nie mam zielonego pojęcia, z czego to może być

Edytowane przez sjero
Czas edycji: 2014-09-29 o 07:52
sjero jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:54   #3448
19Inka90
Wtajemniczenie
 
Avatar 19Inka90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 469
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Chociaz co do mam styczniowych to Hasiap ostatnio podsumowala ze im to sie dopiero pali klawiatura Fakt faktem przegonily nas juz o II czesci

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Wlasnie wsuwajac rogalika giganta ponarzekam na dolegliwosci Zgaga o zgrozo !! Juz mnie tak meczy od tygodnia wieczor w wieczor ze chyba zaczelam tesknic za mdlosciami,tam chociaz szybka wizyta w kibelku i bylo po sprawie
__________________

Emilka
19Inka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:56   #3449
Justyssia87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 622
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

alez wy znowu piszecie
witam się po weekendzie.

roksape- a sprobuj tylko odejść ja sie z moim codziennie kłuce, pewnie z tego mam chore gardło, może to Cię pocieszy

Hasiap- no ja też wszystko planuje, na tydzien lub 2 do przodu a potem sie wsciekam ze nie wypaliło, już mam prezenty na świeta kupione i menu zrobione na grudniowe i styczniowe urodziny i obiady pomrozone zeby po ciazy tylko wyjac i zjesc Dzis musze torbe do szpitala przepakowac bo tamta widze jakaś brudna jest. A w ogole to ty bedziesz rodzić 3tyg predzej?termin mamy na 29 listopad a Ty 11go masz cc zaplanowane(jak waga bedzie ok) to jakos szybko to 19dni predzje, prawie 3tyg Mi lekarzmowi 38tc lub 39tc ale ze ja urodzilam syna prawie 2tyg predzej to ejst ryzyko ze teraz tez zacznie prędzej wychodzic, wiec chyba 38tc.

co do wózka ja mam bebetto luca i jestem zadowolona, oczywiscie nie jeżdze nim poki co ale prowadzi sie fajnie wyglada tez fajnie, praktyczne zapięcia i wygodne wpiecie na stelaż, lekki, materiał b.fajny po praniu nic sie z nim nie dzieje ogolnie ejstem na tak.

Mnie tez kłuje w szyjce ale nic sie tam raczej nie dzieje.

Czy wy tez macie takie chore sny dalej????????? boze ja jestem jzu taka zmeczona tymi snami wszystko jest takie realne ze budze sie przerażona, codziennie sni mi sie juz poród ale cc a nie sn!! sn sie nie boje ból nie taki starszny, ale cc???? matko, to takie realne że mnie tną i czuje jak szarpia mna zeby dziecko wyjac, ze dostaje bolu brzucha potem az do cycków, ze odrętwiały brzuch mam i w ogole...fuj okropne sny, dzis to juz tak rodziłam ze sie przebudizlam i dziecka szukalam w pokoju!!!potem sobie uświadomiłam ze w brzuchu jest, jak mnie kopnął, masakra jakaś!!! Przez 2lata nie mialam czucia w bliźnie po cc, te miejsce jest odrętwiale i ohydne w dotyku i dalej mam słabsze czucie tam i jak sobie pomysle ze znów mnie to spotka eh.. Smuce z rana wybaczcie.

W ogole zrobilam sobie menu obiadów i kolacji na 2tyg do przodu i mam taki spokój ide i po prostu gotuje tak wiec ide gotowac i przepakować te torbe, wpadne potem miłego dnia papa jak mi sie cos jeszcze przypomni to odpisze.

PS: domestos do pralki?? ble, a jak sie źle wypłuka i bedzie na ubraniach potem?chyba bym sie nie odważyła, spróbojcie jakoś naturalnie może, tyle ejst przpeisów w necie ocet i soda rewelacja albo ściereczki z nanosrebrem
Justyssia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:59   #3450
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Grudniowe mamusie 2014 cz. III

Inka mnie też zgaga pali,czasami tak mocno, że czuję żar w przełyku

Nie opuszczę Was, chociaż nie chciałam Wam smęcić o ciągłych problemach... za bardzo bym się za Wami stęskniła
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-12 22:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.