Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.III - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-17, 12:29   #4651
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Zjadło mi dłuuuugiego posta, odezwę się zatem później ;(
Od 18 do 5 rano walczyliśmy na budowie, później Wam opowiem, miłego weekendu
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 12:31   #4652
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez alicia4 Pokaż wiadomość
Ja jeżdżę do bełchatowa (słok, wawrzkowizna)
aha też tam czasem jeździmy, bo w sumie mamy najbliżej...


martucha84
- jejku, ale ten czas leci... Ty już niedługo się rozpakujesz...

Cytat:
Napisane przez beatka_krk Pokaż wiadomość
No wiec tak w skrocie...mam juz jednego dwulatka Dominika, drugi rosnie i rosnie, ma juz 33 tygodnie, rozpycha sie jak nie wiem i tez jest chlopczykiem. Obecnie jestem w Uk, tutaj urodzilam pierwszego i bede rodzic drugiego malucha...na szczescie pogoda mi nie doskwiera tak jak Wam dziewczynki, tu jest o wiele chlodniej i czesciej pada wiec dla mnie w tym stanie to idealnie, choc normalnie to narzekam...
Oczywiscie nie moge za Wami nadazyc, napisalam pierwszy post wczoraj w nocy, a dzis z rana juz tyle do czytania...
Na razie co moge powiedziec-jak kupujecie ciuszki dla maluchow unikajcie tych z kapturem- w ogole niepraktyczne, dziecku nie jest wygodnie...Szczerze mowiac moj Dominik pierwsze trzy miesiace to tylko w body i spioszkach chodzil. Nie przydaly mi sie zadne buciki, spodnie z twardego materialu itp...
Co do materacow, zwracajcie uwage na to, zeby byly dosc twarde ( jak polozysz dziecko na materacu to materac nie powinien sie zapasc) i zero poduszek do pierwszego roku zycia.
Poza tym mam takie pytanko...jak sobie radzicie ze spaniem w nocy??? Ja za nic w swiecie nie moge sie ulozyc i juz nic nie dziala (nawet poduszka miedzy kolanami). Jakies sparwdzone pomysly na sen??
Beatko, dzięki za te rady...
Nie mam problemów z pozycją spania.. gorzej z jej zmianą, bo ciężko mi się przekręcić na drugi bok poduszka między kolanami to dla mnie mega nieporozumienie.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 13:14   #4653
1985ewa
Rozeznanie
 
Avatar 1985ewa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 680
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
no to moja relacja po wizycie u pana doktora

maluszek jest donoszony plucka i wszystko wszystko ok mamy zielone swiatlo (jestemy na przelomie 36/37 tygodnia ale to juz raczej 37) ma okolo 2800  pan doktor powiedzial ze max 3500 bedzie miec wiec mysli ze wszystko pojdzie gladko (oby)
no i co wazne nic sie poki co niezaczyna dziac tzn lozysko wysoko wod duzo szyjka zamknieta twarda ale juz sie troche skrocila no i powiedzial ze brzuszek powoli opada wiec gratuluje spostrzegawczym dziewczyna

wg usg powinien sie rozpakowac miedzy 6 a 13 sieprnia (zalezy od pomiaru)  dlatego mam wizyte na 6 jak sie nic do tego czasu nie wydarzy to jade ostatni raz do niego i on powie kiedy mam przyjechac do szpitala a jak sie wydarzy to sie widzimy w szpitalu no i powiedzial ze jak zaczne krwawic plamic odejda wody bede miala skurcze to mam dzwonic do niego wszystko mi powie i spotykamy sie w szpitalu, a jak nie odbiera to jechac a oni go powiadomia  jestem dziwnie spokojna 

aha za tydzien mam zrobic morfo i uklad krzepniecia, wzial mi wymaz na paciorkowce i w srode mam wyniki jak cos wychoduja mam tez dzwonic.. dostalam skierowanie do szpitala na porod wow jak to "powaznie juz brzmi"

no i ze teraz to juz z gorki niczym mam sie nie denerwowac stresowac tylko czekac


aha mam 103 w pasie 65 kg czyli od poczatku ciazy przytylam 12 kg
To już niedługo trzymamy mocno kciuki
Cytat:
Napisane przez cellaris Pokaż wiadomość
Na dodatek brzusio pobolewa, tak bardzo delikatnie w dole jak przed okresem, macie tak czasem ?
Ja mam tak czasem i też się zastanawiałam czy to normalne
__________________

1985ewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 13:31   #4654
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez 1985ewa Pokaż wiadomość

Ja mam tak czasem i też się zastanawiałam czy to normalne
No to jak jest nas dwie to pewnie nic strasznego Ja już też tak miewałam, jakoś z 2-3 dni trzyma a potem tydzień spokój, jak pytałam kiedyś ginke o to to się szczególnie nie przejęła więc może to rzeczywiście mała sie rozpycha. Wczoraj mi tak szalała,że pod wiec zór mnie autentycznie macica bolała jakby mi ją ktoś skopał i jeden wielki siniak tam miała. No energiczna panna mi rośnie
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:21   #4655
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Martucha gratuluję udanej wizytki no szykuj sie juz kochana, wychodzi na to że idziesz na pierwszy strzał

Zuziczka już Ci dziewczyny pisały, ale ja też napiszę staraj się teraz więcej odpoczywać i będzie dobrze tylko jednego nie rozumiem, bo szyjka jest ok a jest rozwarcie przecież to właśnie szyjka się rozwiera U mnie w 28 tyg. było wszystko pozamykane, zobaczymy jak na wizycie w czwartek

Cellaris ja też tak mam ostatnio dosyć często.


A jak rozpoznac skurcze porodowe bo wiem ,że to rodzaj bólu jak na okres, ale napina się przy tym brzuch czy tylko boli?

koncert udany, wytrwałam do końca, a nogi bolały mnie już masakrycznie tzn. stopy. Chyba nie nadaję się już na takie wyjścia mówiłam tżowi że jak chce to niech sobie zostanie jeszcze, ale solidarnie poszedł ze mną
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:30   #4656
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

hej
klarissa uważaj kochana takie upały dobrze nie służą jezdzie,ja sama też wszędzie pędze,ale bym wolała,aby ktos juz mnie woził,ale ja nie będę się prosić,jakoś jeszcze daje rade,ale jak coś dziwnie sie czuję zaraz staje odetchnąć
i sliczne ciuszki
Ilona ty już zime chcesz nie ja za zime pojedziekuje nie lubie,wiem upały mecza,ale tak z 20stopni by stykło
śliczne zakupki
bordowa a to kłamczuch-mój też mówił rzuci rzuci,ale ja wiedziałam że nie rzuci,i nadal gdera ,ze rzuci,ale ja nie wierze,ja sama tez wiem jak trudno rzucić,ale jak sie chce to można
ale sam fakt kłamie,ze nie pali a wychodzi co innego,mój jest najlepszy z piwami wypil 1 piwo,ja zawsze mu na to chcesz siebie kłamac to kłam ja wiem,że to nie 1 piwo,ja umiem go poznac ile mniej wiecej wypił i zawsze tylko głupio sie pyta skad ja to wiem i jak to widzę
angelikaw ja ostatnio też tak usłyszałam w sklepie od osoby tam pracujace,ze po co stoje przecież jestem w ciaży i mam pierwszeństwo,a ludzie są tacy,ze nie przepuszczą
martucha to super,mozesz już spokojnie sie rozpakowywać
cellaris mnie nieraz tak pobolewa,ale lakarz mowil,ze nieraz tak moze być
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:48   #4657
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Tylko dwa zdjecia w miare do mnie przemawiaja.
Jednak latanie i robienie zdjec samemu jest ciezkie, ledwo zdaze doleciec, stanac, zrobic neutralna mine i juz trzask! No i nie zawsze zdazylam doleciec przed ten statyw. Wiec na uduchowiona matke-Polke-ciezarną nie wygladam.

Zreszta popatrzcie same, jak was golizna nie odstrasza

http://www.flickr.com/photos/sasanka3/4801871422/

http://www.flickr.com/photos/sasanka3/4801858012/
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!-Alek 15.09.10
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpgi2xjkbz.png
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 15:31   #4658
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
A tu moje najnowsze zakupy no i mój kosz dla malucha na pierwsze 3 miesiące a potem kojec turystyczny Ale się cieszę
świetne zakupy! z tego co się dowiadywałam to łóżeczko turystyczne jest dobrym wyborem i sama takie mam

Cytat:
Napisane przez beatka_krk Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki!!! Jestem tu nowa, jeszcze za bardzo nie wiem co i jak, czytam forum codziennie, ale jakos jeszcze nigdy nie udalo mi sie nic napisac, a tu znalazla sie okazja....
witamy miło, że postanowiłaś do nas dołączyć. Pisz jak najwięcej!

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość

Bordowa, u mnie by takie numery nie przeszły... Nie rozumiem, jaki jest cel ukrywania przed ukochaną osobą takich rzeczy?
I nie wierzę, że ktoś ukradł kartę i robi zakupy na kwotę 10zł, skoro może zaszaleć jednorazowo!!! Każdy głupi wie, że ukradziona/zagubiona karta może być w każdej chwili zablokowana, więc złodziej wykorzystuje to na maxa przy pierwszej okazji, a nie bawi się w tak śmieszne sumy.
Sorki za szczerość, ale jak słyszę o krętactwie facetów, to wzbudza to we mnie złość i obrzydzenie.
zgadzam się... jak tam Bordowa, pogadaliście??

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
[wg usg powinien sie rozpakowac miedzy 6 a 13 sieprnia (zalezy od pomiaru)

dostalam skierowanie do szpitala na porod wow jak to "powaznie juz brzmi"

no i ze teraz to juz z gorki niczym mam sie nie denerwowac stresowac tylko czekac
o jasny gwint to już tak nidługo a zaraz potem my

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Tylko dwa zdjecia w miare do mnie przemawiaja.
Jednak latanie i robienie zdjec samemu jest ciezkie, ledwo zdaze doleciec, stanac, zrobic neutralna mine i juz trzask! No i nie zawsze zdazylam doleciec przed ten statyw. Wiec na uduchowiona matke-Polke-ciezarną nie wygladam.

Zreszta popatrzcie same, jak was golizna nie odstrasza

http://www.flickr.com/photos/sasanka3/4801871422/

http://www.flickr.com/photos/sasanka3/4801858012/
piękne kochana właśnie podziwiałam Twój avatar, brzusio sporawy i śliczny!

u nas właśnie rozpętała się mega burza a my siedzimy przy mrożonej kawce i drożdżowcu z malinami, jabłkiem i jagodami chcecie po kawałku??
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"

Edytowane przez naked21
Czas edycji: 2010-07-17 o 15:33
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 15:32   #4659
mszu
Zadomowienie
 
Avatar mszu
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 180
GG do mszu
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Tylko dwa zdjecia w miare do mnie przemawiaja.
Jednak latanie i robienie zdjec samemu jest ciezkie, ledwo zdaze doleciec, stanac, zrobic neutralna mine i juz trzask! No i nie zawsze zdazylam doleciec przed ten statyw. Wiec na uduchowiona matke-Polke-ciezarną nie wygladam.

Zreszta popatrzcie same, jak was golizna nie odstrasza

http://www.flickr.com/photos/sasanka3/4801871422/

http://www.flickr.com/photos/sasanka3/4801858012/
Zuzi....! Super wyszło! Naprawde rewelka! Szkoda, ze nie jestes z Wawki. Moglbysmy sobie jakos wzajmnie fotograficznie dopomoc.
Ja tez kobinowałam ze statywem, bo moją połowkę fotografia zupelnie nie intresuje, chyba ze sa to rozneglizowane niecieżarne (ofkors) azjatki i inne ciemnowlose pieknosci...no coz
Tak czy siak, mi sie bardzo podoba nie-matko-Polko cieżarna


naked, oj ty niedobra... ale mi smaka narobiłas.... ja dzis cały dzien jestem o Litpon Ice Tea, nie mam siły jesc... a tym bardziej sobie szykowac... moj TZ tez sie kwapi, wiec głodujemy
__________________




Jestem, bo fotografuję....
http://martalipinska.blogspot.com/

_________________
fotografia rodzinna, noworodkowa, niemowlęca, ciążowa i ślubna

Edytowane przez mszu
Czas edycji: 2010-07-17 o 15:41
mszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 15:50   #4660
Zuziczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 908
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

naked- dzieki Co smieszne, brzuch na zdjeciach wychodzi mi duzy, a w rzeczywistosci nawet lekarz stwierdza, ze nie za bardzo Niespecjalnie mi rosnie i ciagle ma 94/95cm. Tylko ja cala taka kulkowata sie zrobilam, hehe

Mszu- ano szkoda, do Wawy troche daleko jednak Ale jak bedziesz w Poznaniu to wpadaj, cos ci potrzaskam Komus łatwiej niz sobie
Moj mezulo to czasem bardzo chce mi porobic zdjecia, tylko nie za bardzo umie (to moj konik) i potem uda mi sie wybrac kilka z wieeeeelu.


Ojej, ojej, nie chce zapeszac, ale jakies chmury zebraly sie na Grunwaldzie (dzielnia Poznania) i moze bedzie deszcz
__________________
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni!-Alek 15.09.10
http://www.suwaczki.com/tickers/relgx1hpgi2xjkbz.png
Zuziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 16:11   #4661
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

zuziczka no śliczne zdjęcia ja ci powiem wcale nie widać na nich,że tyle co przed obiektyw dobiegłaś.

naked aleś mi smaka tym drożdżowcem narobiła, gdyby nie ten upał to bym sobie upiekła

dra, gabisun dzięki za uspokajające wieści o tym pobolewaniu, w sumie już prawie mi przeszło
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 16:48   #4662
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Astorianka - ja tez przez te upały z domku nie wychodze, masakra jakaś, jeszcze męzulka nie ma, w Gdyni jest i całkiem mi się nudzi

co do sprzatania, to w taki upał uważaj mocno na siebie, nie przepracowywuj się

bordowa - jak mężuś? Dalej idzie w zaparte, czy przyznal się, ze z niego taki kłamczuszek?

martucha84 - super, że wszystko u Was dobrze Boże jak ten czas leci, już niegługo nadejdzie ten MOMENT.. eh boje się
Ty rzeczywiście jestes dziwnie spokojna, ja to juz mega się boję) a u mnie 32tc3d

NIKaP-n - ciekawa jestem co tam się u WAS przydażyło

Zuziczka - świetne zdjęciapięknie wyszłaś/liście z Olusiem
Natchnełaś mnie i chyba sama tez sobie takie trzasne..męża nie ma więc bede robić samowyzwalaczem))

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
u nas właśnie rozpętała się mega burza a my siedzimy przy mrożonej kawce i drożdżowcu z malinami, jabłkiem i jagodami chcecie po kawałku??
U mnie tez burza, w koncu chłodniej!!! Pierwszy raz od dawna otworzylam okna i zrbiło się chłodniej w domku
a i poprosze ciasteczko do kawki
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 17:14   #4663
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

dziewczyny, ale Wam zazdroszczę tej burzy! Wczoraj u nas troszkę grzmiało, troszkę popadało, ale potem i tak duchota wróciła... A ogródki i tak musiałam podlewać, bo sucho było...

Zuziczka - śliczny brzuszek

naked - oj nie kuś... dla drożdżówki jestem w stanie wieeeele zrobić
Tymczasem wcinam racuchy, które rodzice przywieźli dziś od babci. Przejechały pół Polski (babcia mieszka pod Gdańskiem)
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 18:05   #4664
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez cellaris Pokaż wiadomość
martucha że co? że jak? że niby już za chwile na nas kolej? Ty weź nie żartuj. Ja tu jeszcze mam kupę rzeczy do kupienia/zobienia i jakoś "porodówkowo" się nie czuję, no ale wczoraj z mamcią obliczałyśmy jak ona mnie i moje siostry rodziła oblookałam usg i wyszło mi,że u mnie to też jeszcze tylko jakieś 8/9 tygodni bo na pewno do 6 października nie dociągnę. No nic kochana...trzymam kciuki by było szybko, bezboleśnie i ogólnie ok .
nawet mi nie gadaj.. jak pomysle ze to moze byc lada dzien.... a teoretycznie w ciagu najblizszych max 3-4 tygodni to mi tak dziwnie... zegar tyka tyk tyk tyk tyk tyk...

angelikaw 1985ewa gabisun dra naked21 Mpik82 dziekuje za wsparcie i mile slowa...

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
koncert udany, wytrwałam do końca, a nogi bolały mnie już masakrycznie tzn. stopy. Chyba nie nadaję się już na takie wyjścia mówiłam tżowi że jak chce to niech sobie zostanie jeszcze, ale solidarnie poszedł ze mną
ciesze sie ze koncert udany

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
odwaznie.... ladnie
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 18:33   #4665
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Dzisiejsza pogoda to koszmar, czekam na jutro bo podobno ma się ochłodzić.

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
D

maluszek jest donoszony plucka i wszystko wszystko ok mamy zielone swiatlo (
Super, możecie czuć się bezpiecznie. Teraz tylko czekać, aż maluch postanowi wyjść na zewnątrz.

Cytat:
Napisane przez cellaris Pokaż wiadomość
Na dodatek brzusio pobolewa, tak bardzo delikatnie w dole jak przed okresem, macie tak czasem ?
Ja tak od czasu do czasu mam, strasznie tego nie lubię, bo takie ćmienie mnie zawsze niepokoi.

Cytat:
Napisane przez Zuziczka Pokaż wiadomość
Tylko dwa zdjecia w miare do mnie przemawiaja.
Fajnie i to pierwsze dosyć odważne. Super pamiątka.
Jak się będę w sierpniu nudziła na zwolnieniu też popstrykam z samowyzwalaczem.

Cytat:
Napisane przez naked21 Pokaż wiadomość
siedzimy przy mrożonej kawce i drożdżowcu z malinami, jabłkiem i jagodami chcecie po kawałku??
ale bym zjadła...
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 20:13   #4666
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Jezu Zwariuje

Przyjechali do nas Brat TZ i jego narzeczona. Nie zniosę ich chyba. Ona jest głupsza nie wiem od kogo a On jest największym hamem jakiegoz nam. Pojechałam na zakupy poprosiłąm gfo żeby ze mna pojechał bo TZ nie może przez nogę jedyne co zrobił to włożył mi do wózka 8 piw kupe słodyczy i nawet nie oddał mi kasy!!!. Już nic nie mówię Ale ja rozumiem że gotuje obiady karnie ich ale dlaczego mam mu sponsorować picie. Co za tym Niesamowite jest to jak można wychować różne osoby Jeszcze siedzi i żłopie to piwsko i beka chyba się że rzygam Przepraszam za wyrażenia co za typ!!!!
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 20:41   #4667
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Jezu Zwariuje

Przyjechali do nas Brat TZ i jego narzeczona. Nie zniosę ich chyba. Ona jest głupsza nie wiem od kogo a On jest największym hamem jakiegoz nam. Pojechałam na zakupy poprosiłąm gfo żeby ze mna pojechał bo TZ nie może przez nogę jedyne co zrobił to włożył mi do wózka 8 piw kupe słodyczy i nawet nie oddał mi kasy!!!. Już nic nie mówię Ale ja rozumiem że gotuje obiady karnie ich ale dlaczego mam mu sponsorować picie. Co za tym Niesamowite jest to jak można wychować różne osoby Jeszcze siedzi i żłopie to piwsko i beka chyba się że rzygam Przepraszam za wyrażenia co za typ!!!!
o rany! współczuję... A Twój TŻ nie może im zwrócić uwagi?

--------

u nas nareszcie się ochłodziło... temp. spadła do 25stC, wieje chłodny wiatr i zaczęło padać... oł jeeee
A zanim nastąpiło załamanie pogody zdążyłam się jeszcze wypluskać w basenie, co mnie przyjemnie ochłodziło i zrelaksowało
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 23:46   #4668
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Zuzi bardzo smaczne fotki super. Co do Czarodziejskiej góry... przebrnęłam Sama se takie studia wybrałam ;P
Rozwarcie nie jest normalne w 30tc, ja mam 36tc i wszystko zamknięte- jak lekarka stwierdziła, i tak powinno być.
Uważaj na siebie Kochana, trochę zwolnij. Rewelacja foty, przejrzałam sobie wszystkie Ta na Ratajczaka tez fajna.
Ale Twoje- zwłaszcza 2, 3 i wszystkie brzuchatkowe są the best


Ilona opierdziel gnoja. Nie miałabym w ogóle oporów. Są różne sytuacje życiowe, ale idiotów nie toleruję.

Astorianka to na pewnoa rwa kulszowa. Ja miałam przez jeden dzień na tyłku taki ból (poślad), a później przez ok. 3-4 tygodnie (nasilający i zwalniający) ból w stopie. To ponoć Maleństwo uciska na jakiś nerw.

Klarissko super ciuszki, jakie chłopskie ?

Ineczko widzę, że Klari już wszystko wytłumaczyła. Grunt, to nie łam się. U mnie się wszystko po diecie
unormowało i juz nie muszę jej trzymać, zrobiłam małą dyspensę weekendową, ale wracam do niej, bo sie wyśmienicie
czułam, a i nie przytyję za dużo, a to też miłe. Co do wagi, cukrzyca ciążowa nie atakuje pulpecików, nie ma na nią reguły. Może przydarzyć się kązdemu, zwiększone ryzyko u osób, które mają w rodzinie- jakikolwiek typ cukrzycy.
Na 25 babek, z którymi zawsze widuję sie w poradni diabetologicznej- tylko 2 były pulpetowe jak ja

bordowa rozumiem Cię. Najbardziej mnie wkurza kłamolenie, nienawidzę tego. Faceci są jak dzieci. Tyle razy powtarzam, że wszystko da się wyjaśnić, pogadać, zrozumieć. Oprócz kłamstwa... Mojemu też zdarza się minąć z prawdą, na szczęście w pierdołach , i tak się potem przyzna Wie, że działa to na mnie jak płachta na byka.
Na szczęście w poważnych sprawach zna wagę mówienia prawdy.

Mpiczku nie martw się, zobaczysz, że szybko przeleci. Ale ja znów wiem, co czujesz


malwina zupełnie nie mam pojęcia co chłopcu na chrzest... Może łańcuszek z medalikiem, albo znakiem zodiaku?

martucha aż się wierzyć nie chce, no nie? Ja też dizwnie spokojna, co więcej wydaje mi się, że już tak "wydoroślałam", że bóle porodowe też przeżyję. Haha, na pewno potem zmienię zdanie. Trzymaj się Kochana i przetrzyj nam szlak

beatka witaj


A teraz szybka relacja z zeszłej nocy:
Pojechałam z mężykiem na budowę, bo On już pada. Chciałam MU chociaż picie robić, coś podać.
Wpadłam w taki wir roboty, że od 18 do 5 rano cięłam styropian pod wymiar, podawałam narzędzia, sprzątałam.
Nasz juniorek też dokładał energii, kopiąc mamę. Raz to miałam nawet wrażenie, że mamuni łapkę w "małą" włożył, aż Go Tatuś trochę ochrzanił, że to jego terytorium
Stopy w kostkach miałam tak spuchnięte (cały czas na nogach), że ledwo szłam. Ale udało się
O 8 wchodziła ekipa od podłogówki i musiał być wszędzie styropian ułożony.
Także już podłogówka z głowy, i do przodu
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 06:14   #4669
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

IlonaN2, współczuję takiego chama w rodzinie. Ja już bym z nim była na wojennej ścieżce. Bekać to sobie może narzeczonej do ucha, jak mu pozwoli, a nie wśród normalnych ludzi.

NIKaP-n, dziękuję za wsparcie. Niestety, panikuję. Niby norma po 1 h przekroczona jest o 1, ale w poprzedniej ciąży miałam poziom glukozy o wiele niższy. Zastanawiam się, czy fakt, że zostało to wykryte dopiero teraz - 29 tydz., nie wpłynie źle na dziecko. Dlaczego wcześniej nie robią tych badań? Miałabym czas, żeby szybciej zareagować.
Jutro mam test po 1h i po 2, zobaczymy, co wykaże. Od piątku, odkąd się dowiedziałam, nie jem słodyczy, ani żadnego pieczywa. Trzymam się z grubsza tych tabel z indeksami. Nie chcę też przesadzić w 2 stronę i nic nie jeść. Lekarz kazał tylko zmienić dietę, nie skierował mnie nigdzie, zalecił drugie badanie, nie wiem czy to dobrze.Nika, masz może jakiś gotowy jadłospis, żeby go od razu wdrożyć w życie?

edit: jeszcze mi się przypomniało, czy jadłyście jakiekolwiek pieczywo? Czytam, że Wasę można i pumpernikiel. Co sądzicie?
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!

Edytowane przez Ineczka33
Czas edycji: 2010-07-18 o 07:38
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 08:14   #4670
ania13.03
Zadomowienie
 
Avatar ania13.03
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 812
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Witam w niedzielny poranek. W weekendy na szczescie troszke mniej do czytania wiec mozna nadrobic zaleglosci
Ostatnio kompletnie brakuje mi czasu na wszystko ale za jakies 2 tygodnie mysle zaczac urlop wiec powinno byc juz lepiej
Wspolczuje Wam strasznie tych upalow. U mnie na szczescie od kilku dni fajnie, chlodno ale nie zimno
Mala strasznie buszuje w brzuszku, czasem az sie w nocy budze bo tak sie kokosi Wyprawka prawie skonczona, teraz jeszcze tylko przemeblowac pokoj zeby lozeczko bylo blizej naszego lozka i bedzie super.
Dziewczyny mam takie pytanie, czy mozna jakos wyczuc kiedy dzidzius odwraca sie glowka w dol? Nie mam pojecia kiedy bede miala nastepne usg a leci juz 29 tydzien wiec mysle, ze mala moglaby sie juz zaczac odwracac.
Kupilismy nowy wozek Tamtem starszy jednak mi sie odwidzial
No i najwazniesze: Martucha gratuluje serdecznie donoszonej ciazy To juz tak niedlugo. Podziwiam Cie, ze jestes spokojna bo ja juz zaczynam panikowac
Dla przypomnienia wklejam aktualne fotki z moim ogromnym brzucholkiem Buziaki dla Was
__________________
02.10.2010 - Gabi

18.01.2013 - Lili
ania13.03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 09:02   #4671
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Dzień Dobry

martucha
- ale Ci fajnie Dzidzia gotowa do wyjścia. Już niedługo będziesz mamusią

ania13.03 - Twój brzuszek jest zgrabniutki i nieduży. Ja jestem w tym samym tyg. i chyba mam podobnej wielkości

Dziś kolejny upalny dzień. Od rana ponad 30 st. Zaraz jedziemy na zkaupy i chyba nie wyjdę z działu mrożonki Później na obiad do rodziców.

Zamówiłam kolejne rzeczy dla maluszka m.in. szczotkę do włosków, nożyczki, wanienkę, Fridę itp. i wkładki laktacyjne dla siebie.
Dziś sprawdzę ceny pieluch w Makro.

Miłej niedzieli!
__________________
Żona mojego męża to fajna babka

Edytowane przez Majka232
Czas edycji: 2010-07-18 o 09:05
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 09:21   #4672
tulumka
Raczkowanie
 
Avatar tulumka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 269
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Częśc beatka!

Jeśli chodzi o bluzy z kapturem to lubiłam zakładać dziecku od początku. Bardzo grube spodnie to faktycznie średni pomysł. Ostatnio kupiłam jedną czy dwie pary takich cieniutkich dżinsów. Myślę, że będą wygodne dla dziecka.

Ostatnio w Auchan wyczaiłam ich firmowe pieluchy. Jak dla mnie lepsze, wygodniejsze od hagów, no i tańsze.
tulumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 09:22   #4673
IlonaN2
Zadomowienie
 
Avatar IlonaN2
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 917
GG do IlonaN2
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Witam
Już nie wytrzymałam Nie dość że obudzili się pół godziny termu to jeszcze wstał i pyta co na śniadanie no zagotowałam się i powiedział Że służąca to ma w domu u siebie a tu mu ręce do dupy nie przyrosły i jak chce jeść to niech sobie zrobi TŻ go zrypał Zabrał narzeczoną i wyszli an rynek a potem jadą do domu.

Boże oni maja po 23 lata za rok we wrześniu ślub i im serdecznie współczuję jak zamieszkają razem Nawet kibla po sobie posprzątać nie umieją A w ogóle dostali mieszkanie 50 m2 od jej rodziców i są nie zadowoleni bo ściany nie talkie kolory mają No jak to usłyszałam to powiedziałam co że jak by mieli tak jak większośc ludzi czyli kredyt na 30 lat i raty do spłaty co miesiąc to by mieli prawo narzekać
IlonaN2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 09:37   #4674
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Jezu Zwariuje

Przyjechali do nas Brat TZ i jego narzeczona. Nie zniosę ich chyba. Ona jest głupsza nie wiem od kogo a On jest największym hamem jakiegoz nam. Pojechałam na zakupy poprosiłąm gfo żeby ze mna pojechał bo TZ nie może przez nogę jedyne co zrobił to włożył mi do wózka 8 piw kupe słodyczy i nawet nie oddał mi kasy!!!. Już nic nie mówię Ale ja rozumiem że gotuje obiady karnie ich ale dlaczego mam mu sponsorować picie. Co za tym Niesamowite jest to jak można wychować różne osoby Jeszcze siedzi i żłopie to piwsko i beka chyba się że rzygam Przepraszam za wyrażenia co za typ!!!!
no co za tupet! nie wiem czy bym to skomentowała, ale na bank obdarzyłabym kolesia takim żałosnym spojrzeniem, że już pewnie nigdy więcej by tak nie zrobił. Naskarżyłaś swojemu TŻ??

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Dla przypomnienia wklejam aktualne fotki z moim ogromnym brzucholkiem Buziaki dla Was
kolejna śliczna i zgrabna Mamuśka super!

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Witam
Już nie wytrzymałam Nie dość że obudzili się pół godziny termu to jeszcze wstał i pyta co na śniadanie no zagotowałam się i powiedział Że służąca to ma w domu u siebie a tu mu ręce do dupy nie przyrosły i jak chce jeść to niech sobie zrobi TŻ go zrypał Zabrał narzeczoną i wyszli an rynek a potem jadą do domu.
dobrze, że chociaż są siebie warci na szczęście wyjeżdżają, a Ty się lepiej nie stresuj, różni ludzi chodzą po tym świecie i najlepiej ich tolerować i widywać jak najrzadziej

______________

u nas dziś zdecydowanie chłodniej pada deszcz, temp w granicach 21 st można odetchnąć i jakoś żyć powiem Wam, że to moje dzieciątko to chyba ostatnio nie sypia... praktycznie non stop w ruchu a najlepsze jest to, że ma tyle miejsca w tym wielkim brzuchu a i tak się jeszcze rozpycha z reguły pupką jadę w przyszłym tygodniu na 4d podglądnąć co on taki żywotny
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 09:41   #4675
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez Szczęśliwa Pokaż wiadomość
Super, możecie czuć się bezpiecznie. Teraz tylko czekać, aż maluch postanowi wyjść na zewnątrz.
no jak dla mnie to najfajniej by bylo jaki czas "zniw" jak to mawia moj maz byl tak za ok 2 tygodnie

IlonaN2 szkoda slow... ehsss dobrze ze powiedzieliscie im co nie co.. niech jada.. ehssss... ludzie dom chca "zakladac" a zero oleju w glowie.. a "kolory nie te".. no az si wierzyc nie chce... jednym slowem tragedia...

NIKaP-n no ja nieskromnie powiem mam nadzieje ze ty bedziesz dzielnie preznie szla a ja cie bede "kryla" powiedz mi gdzie ty chcesz rodzic? bo moja przyjaciolka poznanianka jest ciekawa gdzie mozna w poznaniu w "godnych" warunkach urodzic.. ona mieszka na starym rynku, i wogole to pokazala mi fotki wozka dla dzidziusia z kolejorza no i zaraz po urodzeniu mam jej powiedziec ile ma mlody bo chca nam spioszki kolejorza wyslac
wariatka;D

ania13.03 wiesz co ja tez panikowalam.. ale jak poszlam na usg i lekarz powiedzial ze plucka ok ze od 36 tyg uznaje sie ze jest donoszone ze ma zielone swiatlo (ale ja wole zeby jeszcze ze 2 tyg sobie posiedzial) no i ze jest naprawde wszytko ok to sie uspokoilam... ale co bedzie jak zacznie sie akcja to nie wiem ahh no i pieknie wygladasz

Majka232 dziekuje
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2010-07-18 o 11:21
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 10:16   #4676
malwina1204
Rozeznanie
 
Avatar malwina1204
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez beatka_krk Pokaż wiadomość
Witaj Beatka! Pisz co u ciebie! Kogo tam nosisz pod serduchem?


No wiec tak w skrocie...mam juz jednego dwulatka Dominika, drugi rosnie i rosnie, ma juz 33 tygodnie, rozpycha sie jak nie wiem i tez jest chlopczykiem. Obecnie jestem w Uk, tutaj urodzilam pierwszego i bede rodzic drugiego malucha...na szczescie pogoda mi nie doskwiera tak jak Wam dziewczynki, tu jest o wiele chlodniej i czesciej pada wiec dla mnie w tym stanie to idealnie, choc normalnie to narzekam...
Oczywiscie nie moge za Wami nadazyc, napisalam pierwszy post wczoraj w nocy, a dzis z rana juz tyle do czytania...
Na razie co moge powiedziec-jak kupujecie ciuszki dla maluchow unikajcie tych z kapturem- w ogole niepraktyczne, dziecku nie jest wygodnie...Szczerze mowiac moj Dominik pierwsze trzy miesiace to tylko w body i spioszkach chodzil. Nie przydaly mi sie zadne buciki, spodnie z twardego materialu itp...
Co do materacow, zwracajcie uwage na to, zeby byly dosc twarde ( jak polozysz dziecko na materacu to materac nie powinien sie zapasc) i zero poduszek do pierwszego roku zycia.
Poza tym mam takie pytanko...jak sobie radzicie ze spaniem w nocy??? Ja za nic w swiecie nie moge sie ulozyc i juz nic nie dziala (nawet poduszka miedzy kolanami). Jakies sparwdzone pomysly na sen??
co do snu mam tak samo jak ty żadna pozycja mi nie odpowiada a poduszka już nie chce działaś ...jedeynie kołudre prawie całą podkładam pod jedną noge ale to nie jest już spanie jak dawniej ;/
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribbo0mr04q.png

Amelia 2.11.2010-53cm,2900g
malwina1204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 10:40   #4677
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

cześć
wstyd się przyznać, ale dopiero wstałam... Pół nocy spć nie mogłam, bo najpierw duchota, a potem była burza i padał deszcz (a rynna jest na ścianie obok naszego pokoju). Ale dzięki temu powietrze na zewnątrz jest rześkie, aż przyjemnie oddychać! Przed chwilą też padało, ale niestety już przestało...


Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
A teraz szybka relacja z zeszłej nocy:
Pojechałam z mężykiem na budowę, bo On już pada. Chciałam MU chociaż picie robić, coś podać.
Wpadłam w taki wir roboty, że od 18 do 5 rano cięłam styropian pod wymiar, podawałam narzędzia, sprzątałam.
Nasz juniorek też dokładał energii, kopiąc mamę. Raz to miałam nawet wrażenie, że mamuni łapkę w "małą" włożył, aż Go Tatuś trochę ochrzanił, że to jego terytorium
Stopy w kostkach miałam tak spuchnięte (cały czas na nogach), że ledwo szłam. Ale udało się
O 8 wchodziła ekipa od podłogówki i musiał być wszędzie styropian ułożony.
Także już podłogówka z głowy, i do przodu
Ale Wam zazdroszczę.. Też chciałabym budować swój domek... Jestem zdolna do poświęceń w tej kwestii.. niestety wszystko rozbija się o brak kasy ;/

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dziś kolejny upalny dzień. Od rana ponad 30 st.
Współczuję...
Udanych zakupów

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Witam
Już nie wytrzymałam Nie dość że obudzili się pół godziny termu to jeszcze wstał i pyta co na śniadanie no zagotowałam się i powiedział Że służąca to ma w domu u siebie a tu mu ręce do dupy nie przyrosły i jak chce jeść to niech sobie zrobi TŻ go zrypał Zabrał narzeczoną i wyszli an rynek a potem jadą do domu.

Boże oni maja po 23 lata za rok we wrześniu ślub i im serdecznie współczuję jak zamieszkają razem Nawet kibla po sobie posprzątać nie umieją A w ogóle dostali mieszkanie 50 m2 od jej rodziców i są nie zadowoleni bo ściany nie talkie kolory mają No jak to usłyszałam to powiedziałam co że jak by mieli tak jak większośc ludzi czyli kredyt na 30 lat i raty do spłaty co miesiąc to by mieli prawo narzekać
o kurde... Duże dzieci...
Współczuję Ci takich wizyt ;/

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Dla przypomnienia wklejam aktualne fotki z moim ogromnym brzucholkiem Buziaki dla Was
Ślicznie wyglądasz
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 10:45   #4678
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

ania13.03 ślicznie wygladasz i brzusio zgrabniutki ładniutki
ja też jestem ciekawa jak to jest z odwracaniem dziecka,ja jako,ze na NFZ nie wiem czy już sie odwróciło czy nie nastepne usg w 35tc dopiero a ja gówkuje odwróciło sie nie odwrócilo i czy nadal synek synkiem czy jakies zmiany chodz z jakiś tydz temu tak mnie coś bolało jakby sie dzidz przekręcał,ale jaka prawda jest nie wiem
Ilona współczuje co za człowiek

dziś chłodniej można trochę odetchnąć
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:02   #4679
Szczęśliwa
Zadomowienie
 
Avatar Szczęśliwa
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 191
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Hej Kobietki U nas dzisiaj od 7 rano do 10 padało i burza za burzą, jest więc o niebo lepiej niż wczoraj jest czym oddychać.

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Jezu Zwariuje!
Współczuję takich gości, naprawdę! Powinni pomagać ze względu na stan TŻ i Twoją ciążę.

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Dlaczego wcześniej nie robią tych badań? Miałabym czas, żeby szybciej zareagować.
Większość z nas miała to badanie robione znacznie wcześniej, norma to po skończonym 24 tygodniu, nie wiem dlaczego Ty dostałaś skierowanie tak późno.
Może się okaże po drugim badaniu, że jest ok.

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Dla przypomnienia wklejam aktualne fotki z moim ogromnym brzucholkiem Buziaki dla Was
fajnie wyglądacie, a brzuszek nie taki wielki
__________________
Pozdrawiam, Ewcia

Nasza córcia jest już z nami. Dagusia- 23.09.2010r.
Szczęśliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:19   #4680
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

zuziczka ladny brzuszek ale podziwiam za odwage ze nie boisz sie w necie takich fot umieszczac, ja bym sie bala...

u nas popadalo ale dalej duszno masakra....
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.