Ubrania w Wielkiej Brytanii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-13, 17:51   #1
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151

Ubrania w Wielkiej Brytanii


Poniewaz wátek "Kosmetyki w Wielkiej Brytanii" odbiega ostatnio od temtu, postanowilam specjalnie dla Was zalozyc wátek o ubraniach w Wielkiej Brytanii.Piszcie
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:00   #2
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Ja zaraz po swoim przyjeździe tutaj wybrałam sie do kuzyna mojego tż do Londynu . I swoje pierwsze zakupki zrobiłam tutaj http://www.sportsdirect.com/Product.pasp .

Kupiłam sobie buty firmowe sportowe i jestem bardzo zadowolona tym bardziej ze ceny w tym kraju mnie powalaja na kolana

Widziałam tam też kilka świetnych topów . Napewno odwiedze ten sklep na wiosne gdy pojawi sie kolekcja letnia .


Tu u mnie w Witney nie widziałam ładnych ciuchów czy butów ale wybieram sie do oXfordu a tam widziałam kilka fajnych sklepów z okienka autobusu.

No o Londynie nie wspomne bo tam to widziałam miliony fajnych butów.

Byłam w Primaku ale w tym Londynskim i szczerze oprócz kilku torebek i majtek nic mi sie tam nie podobało. Podobno w Oxfordzie sa fajniejsze ciuchy wiec pojde i zobacze.



Może polecicie jakies sklepy z butami i fajnymi cicuchami ......moze jakies linki ?>?


Bo ja sie narazie nie orientuje
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:44   #3
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

O, wątek dla mnie
W jakich sklepach mogę znaleźć jakieś ładne, dziewczęce sweterki albo cuś?I kiedy tez wielki przeceny się zaczynają?
Poza Primarkiem, bo tego bym nie przezyla. Nie moge tego sklepu, przynajmniej w w Sheffield

No i buty!
Gdzie jakieś ładne, czarne, dość eleganckie buty mogłabym znaleźć?
Są jakieś ciekawe sieci sklepów obuwniczych?
Bo ja się nie znam, a Tz to już w ogóle.

z góry dziękuję
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:45   #4
anaiss
Raczkowanie
 
Avatar anaiss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 246
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Szczerze powiedziawszy ja mam problem z kupnem jakis fajnych butow, pewnie dlatego ze ich po prostu nie ma.Zakupy butow robie zawsze jak jestem w Polsce na urlopie. Chyba ze wizazanki znaja jakis fajny sklep z obuwiem i moga dac linka, bylabym wdzieczna.
__________________

anaiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:47   #5
anaiss
Raczkowanie
 
Avatar anaiss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 246
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
O, wątek dla mnie
W jakich sklepach mogę znaleźć jakieś ładne, dziewczęce sweterki albo cuś?I kiedy tez wielki przeceny się zaczynają?
Poza Primarkiem, bo tego bym nie przezyla. Nie moge tego sklepu, przynajmniej w w Sheffield

No i buty!
Gdzie jakieś ładne, czarne, dość eleganckie buty mogłabym znaleźć?
Są jakieś ciekawe sieci sklepów obuwniczych?
Bo ja się nie znam, a Tz to już w ogóle.
Znajoma angielka powiedziala mi ze wielkie przeceny zaczynaja sie 26 grudnia, sklepy otwarte sa od rana i rowniez od rana ustawiaja sie dlugie kolejki . Tez planuje udac sie w ten dzien na polowanie
__________________

anaiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:49   #6
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
Znajoma angielka powiedziala mi ze wielkie przeceny zaczynaja sie 26 grudnia, sklepy otwarte sa od rana i rowniez od rana ustawiaja sie dlugie kolejki . Tez planuje udac sie w ten dzien na polowanie


Ja jadę 27 grudnia
Dzięki!
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:54   #7
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
Znajoma angielka powiedziala mi ze wielkie przeceny zaczynaja sie 26 grudnia, sklepy otwarte sa od rana i rowniez od rana ustawiaja sie dlugie kolejki . Tez planuje udac sie w ten dzien na polowanie

Sugerujesz ze jak 1,5 tyg temu kupiłam buty nike przecenione z 55 f na 20 f to po 26.12 moge kupic jeszcze taniej ?

Jeśli tak to swietnie po 28.12 bede 3 dni w Londynie az sie boje wyjsc na miasto
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 18:57   #8
Erin
Raczkowanie
 
Avatar Erin
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gdańsk/Warrington
Wiadomości: 158
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Ja osobiście teraz nic a nic nie qpuje z ciuszków poniewaz rowniez SZYKUJE SIE NA WIELKIE WYPRZEDAZE POCZĄWSZY OD 26.12 (boxing day). Tylko mam nadzieje ze to nie lipa i ze naprawde beda wieeelkie obnizki
Erin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 18:59   #9
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Właśnie.
Jak duże są te przeceny?
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 19:19   #10
anaiss
Raczkowanie
 
Avatar anaiss
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 246
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Właśnie.
Jak duże są te przeceny?
Z tego co pamietam najwieksze przeceny sa chyba po polowie stycznia, tylko tez wtedy wybor jest mniejszy, bo duzo jest juz wykupione.Ale skoro anglicy juz w drugi dzien swiat, od rana okupuja sklepy to chyba ceny musza byc atrakcyjne.
__________________

anaiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 19:22   #11
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam najwieksze przeceny sa chyba po polowie stycznia, tylko tez wtedy wybor jest mniejszy, bo duzo jest juz wykupione.Ale skoro anglicy juz w drugi dzien swiat, od rana okupuja sklepy to chyba ceny musza byc atrakcyjne.
Dziękuję
To elegancko się składa, bo w połowie stycznia tez będę w EN
A Bodyshop jakies przeceny ma czy e tam?
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 21:32   #12
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Ja uwielbiam sklepy w Anglii (ceny troche mniej w wiekszosci sklepow ). Jak jade na zakupy to mam wrazenie ze wszystkiego jest tu pelno, w kilkunastu fasonach - w Polsce mam wrazenie ze jak cos modne albo jak jest na cos popyt to niczego innego nie uswiadcze - co roku mam problem z butami i kurtkami (te koszmarne czuby i cienkie szpilki na zime brrr ) , a tu wszytskiego jest mnnostwo ze czesto nie wiem na co mam sie zdecydowac. Mam tez wrazenie ze moda tutaj znacznie rozni sie od Polskiej, tutaj wszystko przychodzi 'pierwsze' i jak po 2 miesiacach wracam do PL to czuje sie troche nieswojo i nie modnie bo wszyscy nosza cos innego I naprawde czasami mam wrazenie ze wygladam jak glupek, choc nie ubieram sie jakos ekstrawagancko... Co wy o tym myslicie???
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 21:37   #13
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
O, wątek dla mnie
W jakich sklepach mogę znaleźć jakieś ładne, dziewczęce sweterki albo cuś?I kiedy tez wielki przeceny się zaczynają?
Poza Primarkiem, bo tego bym nie przezyla. Nie moge tego sklepu, przynajmniej w w Sheffield

No i buty!
Gdzie jakieś ładne, czarne, dość eleganckie buty mogłabym znaleźć?
Są jakieś ciekawe sieci sklepów obuwniczych?
Bo ja się nie znam, a Tz to już w ogóle.

z góry dziękuję
Mieszkasz w Sheffield masz jeden z najlepszych shoppingow w okolicy. Meadowhall. Ja uwielbiam tam jezdzic. Choc ostatnio mi sie nie chce i wybieram sie na mniejsze zakupki do siebie.
Jesli chodzi o buty, to nabardziej przeze mnie porzadane zwykle sprzedaje Faith- El Dantes.
http://www.faith.co.uk/productlist.a...language=en-GB

Edytowane przez monikao
Czas edycji: 2007-12-13 o 21:40 Powód: link
monikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 21:55   #14
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez monikao Pokaż wiadomość
Mieszkasz w Sheffield masz jeden z najlepszych shoppingow w okolicy. Meadowhall. Ja uwielbiam tam jezdzic. Choc ostatnio mi sie nie chce i wybieram sie na mniejsze zakupki do siebie.
Jesli chodzi o buty, to nabardziej przeze mnie porzadane zwykle sprzedaje Faith- El Dantes.
http://www.faith.co.uk/productlist.a...language=en-GB
Nie mieszkam tam (jeszcze)
Jeżdżę do Tż A Ty mieszkasz gdzieś blisko?
A centrum rzeczywiście fajne, ale Tż nie lubi, a samej to nie za bardzo
Ale go wyciągnę

Dzięki za stronkę
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 22:00   #15
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Nie mieszkam tam (jeszcze)
Jeżdżę do Tż A Ty mieszkasz gdzieś blisko?
A centrum rzeczywiście fajne, ale Tż nie lubi, a samej to nie za bardzo
Ale go wyciągnę

Dzięki za stronkę
Nie ma za co. Mieszkam 40 min od Sheffield. Niedaleko Mansfield. Mozemy sie kiedys umowic na zakupki, jesli bedziesz miala ochote. Moj tz nienawidzi zakupow wiec jestem zdana na siebie.
monikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 22:04   #16
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Oo, bywałam w tych okolicach
Jak juz sie osiedlę, to na pewno skorzystam z propozycji wspólnych zakupów

A może znasz jeszcze inną stronkę z butami?
Bo ja nie orientuje sie nic a nic...
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 22:26   #17
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anaiss Pokaż wiadomość
Szczerze powiedziawszy ja mam problem z kupnem jakis fajnych butow, pewnie dlatego ze ich po prostu nie ma.Zakupy butow robie zawsze jak jestem w Polsce na urlopie. Chyba ze wizazanki znaja jakis fajny sklep z obuwiem i moga dac linka, bylabym wdzieczna.
To ja się dziwię, że ciężko Ci znaleźć buty - ale to może różnica gustów. Ja uwielbiam trochę ekstrawagancką, londyńską modę (mówię o Londynie, bo tu mieszkam, jak ubierają się dziewczyny i kobiety w reszcie Anglii, ciężko mi powiedzieć). Dużo kolorowych i nieprzeciętnych butów można kupić w Camden... to tak za niższe ceny, idąc już trochę w górę - firma Office moim zdaniem ma świetne kolekcje. Jeszcze wyższe ceny (na które niestety mnie nie stać, ale buty są rewelacyjnej jakości) to Kurt Geiger - cudowne projekty!! Ah, żebym tylko na to wszystko pieniążki miała . Póki co kupuję dużo fajnych butków w sklepach "niemetkowych", niedaleko mojego domu jest też sklep z rzeczami początkujących projektantów i tam znalazłam sporo butów na obcasie, niebagatelnych, wygodnych, za fajne ceny (do 40 funtów). Szczerze mówiąc polecam rozejrzeć się w małych sklepach, w Anglii jest ich zatrzęsienie, a jakość obuwia (czy ubrań) często jest nie gorsza od popularnych sklepów na tzw. high street.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 22:31   #18
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam sklepy w Anglii (ceny troche mniej w wiekszosci sklepow ). Jak jade na zakupy to mam wrazenie ze wszystkiego jest tu pelno, w kilkunastu fasonach - w Polsce mam wrazenie ze jak cos modne albo jak jest na cos popyt to niczego innego nie uswiadcze - co roku mam problem z butami i kurtkami (te koszmarne czuby i cienkie szpilki na zime brrr ) , a tu wszytskiego jest mnnostwo ze czesto nie wiem na co mam sie zdecydowac. Mam tez wrazenie ze moda tutaj znacznie rozni sie od Polskiej, tutaj wszystko przychodzi 'pierwsze' i jak po 2 miesiacach wracam do PL to czuje sie troche nieswojo i nie modnie bo wszyscy nosza cos innego I naprawde czasami mam wrazenie ze wygladam jak glupek, choc nie ubieram sie jakos ekstrawagancko... Co wy o tym myslicie???
Satine, mam dokładnie takie same spostrzeżenia. Szczerze mówiąc, kiedy spędzałam wakacje w Polsce, to już po kilku tygodniach zaczęło mi brakować atmosfery Londynu, po prostu widoku ludzi, którzy nie wyglądają jak zdjęci z taśmy fabrycznej. Może to trochę gorzko brzmi, co mówię, ale uważam, że to prawda! Gdy wracam do Polski np. z okazji świąt, zawsze mam wrażenie, że ludzie ubierają się smutno i szaro. Mody angielskiej można nie lubić i uważać, że jest dziwaczna, ale ciężko nie przyznać, że jest kolorowa i widać, że ludzie w większości większą wagę przywiązują do tego, co noszą, i więcej w to wkładają fantazji. Oczywiście i tu jest mnóstwo osób ubranych bez pomysłu, ale równoważy to ogromna ilość tych, którzy pomysł mają i nie boją się go wypróbować
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 07:11   #19
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Moze Ja w koncu napisze cos od siebie. Najbardziej podoba mi sié w Londynie (podejrzewam,ze w calej angli tak jest) to ze ludzie nie zwracajá zbytniej uwagi na to jak ktos sié ubral. Nie ma patrzenia i obgadywania ze np. ten ubral trampki do garnituru.. ze zalozyl rózowá koszule..czy cos w tym stylu. Ludzie noszá co chcá , jak chcá i do czego chcá. Osobiscie podoba mi sié láczenie stylu eleganckiego ze sportowym. Spokojnie do eleganckiego plaszcza mozna ubrac buty sportowe. Slyszalam,ze tak jest tez w Stanach. Kolega opowiadal mi jak to kobiety chodzá po ulicy w garsonkach i adidasach. Nie méczá stóp butami na obcasie..dopiero zmieniajá jak dojdá do biura-Ja jestem na tak

Na poczátku ciézko mi bylo sié odnalesc w tym kraju. Jestem dosc szczupla i mialam problemy ze znalezieniem spodni dla siebie. Wszystko co bralam do réki i mialo rozmiar 8 (lub 6-zalezy od numeracji) okazywalo sié za duze. Moze nie wygládalo na duze ale za to na pupie bylo zdecydowanie "za duzo materialu"..
Pamietam jak znajomi polecili mi TK Maxxa,ze mozna tam fajne rzeczy znalesc,ale jakos nie udawalo mi sié odnalesc czegos dla siebie..a to za duze, a to brzydkie... W koncu trafilam na sklep odpowiedni dla mnie: Jane Norman. Majá bardzo fajne spodnie-jak dla mnie oczywiscie. Wszystko sprawá gustu,ale mi sié podoba Wiékszosc ubran mam z tego sklepu. Pozatym Krisp ma fajne rzeczy,ale jakos do tej pory nie udalo mi sie w nim nic kupic. Sklepy typu PRIMARK-nie dla mnie. Kupuje tam tylko skarpetki Jakos wybredna jestem i nie mam tez ochoty na siedzenie w sklepie (np.TK Maxxx) kilka godzin by znalesc cos dla siebie-to nie na moje nerwy Jedynie przy torebkach moge postac dluzej..
Fajny i tani sklep w jakim bylam to MATALAN. W ostatnie wakacje opkupilam sié tam za naprawe male pieniádze i jestem bardzo zadowolona z tych rzeczy do tej pory.Pozatym nie ma tam takiego tloku jak w innych sklepach -choc nie wiem jak jest w weekend bo bywalam w tygodniu. Z butami tez mialam problem. W tym kraju kupilam tylko 2 pary butów-Adidasy Lacosty i Buty na obcasie-na wesele znajomych. Te ostatnie kupilam na Oxfordzie w sklepie WALK -mieli tam duzy wybór i niektóre nawet mi sié podobaly-a jesli chodzi o buty wlasnie to chyba najbardziej wybredna jestem. Polecam chodzenie do duzych centr handlowych. Jest tam pelno sklepów i zawsze cos mozna znalesc dla siebie.
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-14, 10:02   #20
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

ooo, Lovely_Girl ty mnie chyba znasz dobrze ze zalozylas ten watek - jestem shopocholiczka.
wlasnie wczoraj bylam na zakupach po kurtke dluzsza z kapturem i wyobrazcie sobie ze byly tylko w jednym sklepiewszedzie plaszcze - a plaszcz juz mam. poza tym w New Looku juz sa obnizki, kupilam tam wczoraj 2 swetry. ogolnie wyprzedaze juz sie zaczely chociaz wiadomo ze najwieksze beda po swietach
co do sklepow ktorych nienawidze to 1 miejsce TK Maxx - kupa szmat i drogo, brrr.
za to uwielbiam Berskhe i Zare, fajny tez byl River Inland ale cos spadl na psy.
A co do ciuchow ogolnie to jest ich wiecej ale i tak to samo w kazdym sklepie. co nie znaczy ze i tak nie musze przejsc wszystkich
co do butow to uwielbiam aldo, poza tym mozecie zajrzec do schuh, dune, brantano, clarks, footlocker, ravel.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 10:35   #21
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Ja nie wiem, co Wy z tymi butami
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 10:43   #22
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, co Wy z tymi butami
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
To ja się dziwię, że ciężko Ci znaleźć buty - ale to może różnica gustów. Ja uwielbiam trochę ekstrawagancką, londyńską modę (mówię o Londynie, bo tu mieszkam, jak ubierają się dziewczyny i kobiety w reszcie Anglii, ciężko mi powiedzieć). Dużo kolorowych i nieprzeciętnych butów można kupić w Camden... to tak za niższe ceny, idąc już trochę w górę - firma Office moim zdaniem ma świetne kolekcje. Jeszcze wyższe ceny (na które niestety mnie nie stać, ale buty są rewelacyjnej jakości) to Kurt Geiger - cudowne projekty!!
Przejrzalam strone Office i Kurta Geigera... buty jak buty...pelno takich w sklepach.. Jedne podobajá mi sié bardziej inne mniej... Widac Ty lubisz inny styl i Tobie odpowiadajá-innym nie
Jeszcze mnie nie pogielo zeby dac za buty 180 funtów-z calym szacunkiem do innych..indywidualn a sprawa Zazdroszcze Ci ze nie masz takiego problemu jak my ...
__________________
~SZCZÉSLIWA

Edytowane przez Lovely_Girl
Czas edycji: 2007-12-14 o 10:45 Powód: dopisalam zdanie:)
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 11:03   #23
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Przejrzalam strone Office i Kurta Geigera... buty jak buty...pelno takich w sklepach.. Jedne podobajá mi sié bardziej inne mniej...
A, w takim razie poproszę o stronę z butami innymi niż buty jak buty nie zrozum mnie źle, nie wykłócam się, każdemu podoba się co innego, tylko chcę zobaczyć, jakie to w takim razie te inne niż wszystkie

Ceny Kurta Geigera w wielu przypadkach to 80 funtów, nie 180.

Lovely co masz na myśli mówiąc "zazdroszczę Ci, że nie masz takiego problemu jak my"?
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 11:11   #24
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

ja sobie wczoraj zakupilam buty z przeceny za £15 bardzo fajne, szare. Najwiecej ile dalam za buty to £60 wiecej nie planuje, zreszta szczerze to mi szkoda.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 11:16   #25
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
ja sobie wczoraj zakupilam buty z przeceny za £15 bardzo fajne, szare. Najwiecej ile dalam za buty to £60 wiecej nie planuje, zreszta szczerze to mi szkoda.
Ja też ostatnio za 15 . Ale na buty jestem w stanie wydać dużo więcej, po prostu mam stojącą (a raczej chodzącą i biegającą ) pracę, co powoduje duże zmęczenie i w tym momencie nawet gdy nie pracuję, chcę mieć NAPRAWDĘ wygodne obuwie, żeby stopy i całe nogi odpoczywały. Co do butów to mam wrażenie, że cena naprawdę dużo zmienia (tak samo w przypadku obuwia dostępnego w Anglii, jak i w Polsce, np. butów na obcasie zbyt tanich nie kupuję, bo zwykle nie są dobrze wyprofilowane - wiem z praktyki, nie z wymysłów).

Ale za te piętnaście funtów kupiłam bardzo ładne i wygodne balerinki.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 11:40   #26
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

A ja lubię butki z Barratts zawsze tam coś ciekawego upatrzę, kiedyś kupiłam nawet dwie pary butów naraz

Zazwyczaj zaopatruję się w sklepie, a tu macie stronkę
http://www.barratts.co.uk/


Co do ubrań to może jestem za wybredna, albo nie wiem co bo zadne mi sie tu nie podobają chyba, że znajdę coś po 3 miesiącach ciężkich poszukiwań Wolę się zaopatrywać w Polsce.
Może ten wątek mnie naprowadzi na jakieś ubraniowe perełki
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 11:44   #27
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Ja tez jestem Big Spender. Szczegolnie jesli chodzi o buty i kosmetyki. Jak pisalam wczesniej moj ukochany projektant butkow to El Dantes. Mam bardzo wrazliwe stopy (narciarska przeszlosc) wiec wazne jest dla mnie wyprofilowanie i material w srodku (koniecznie skora) a niestety i w Polsce i w Anglii trzeba za to placic drozej. Tak samo mam z bielizna, duzy biust. Moze znacie jakies tansze sklepy z duzymi rozmiarami? (34 FF lub G)
monikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 11:56   #28
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

monika ja ci niestety nie pomoge z bielizna - mam rozmiar B, ale nastepnym razem jak bede robic zakupy bielizniane to spojrze
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 12:07   #29
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez monikao Pokaż wiadomość
Tak samo mam z bielizna, duzy biust. Moze znacie jakies tansze sklepy z duzymi rozmiarami? (34 FF lub G)[/SIZE]
Na dużych biustach się nie znam, bo sama takim nie grzeszę... ale zdaje mi się, że coś kiedyś czytałam o La Senzy? Ta firma ma chyba wybór większych rozmiarów. Kuknij tutaj: http://www.lasenza.co.uk/dd_bra.htm - mam nadzieję, że to Ci pomoże, Moniko!
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 12:19   #30
monikao
Raczkowanie
 
Avatar monikao
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Meden Vale (UK)
Wiadomości: 242
Dot.: Ubrania w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez iwONKA595 Pokaż wiadomość
monika ja ci niestety nie pomoge z bielizna - mam rozmiar B, ale nastepnym razem jak bede robic zakupy bielizniane to spojrze
Cytat:
Napisane przez Olaola Pokaż wiadomość
Na dużych biustach się nie znam, bo sama takim nie grzeszę... ale zdaje mi się, że coś kiedyś czytałam o La Senzy? Ta firma ma chyba wybór większych rozmiarów. Kuknij tutaj: http://www.lasenza.co.uk/dd_bra.htm - mam nadzieję, że to Ci pomoże, Moniko!
Dziekuje bardzo dziewczyny.
monikao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:41.