Przeszłość TŻ ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-19, 15:36   #1
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188

Przeszłość TŻ ...


Tylko proszę nie myślcie sobie nie wiadomo czego po przeczytaniu.

A więc ostatnio męczy mnie przeszłość mojego TŻ. Jak sobie tylko o tym pomyśle nachodzi mnie wielkie obrzydzenie i dziwne uczucie. Jeżeli chodzi o partnerów seksualnych to miałam tylko jednego [nie śmiać się]. Mój TŻ miał wiele ... A najgorsze że jest to że on dwa lata temu robił to z którą tylko popadnie.. Z tłumaczeniem że mu się bardzo chciało .... z tzw. "kołtunami" marginesami społeczeństwa ... z dziewczynami ktore miały więc penisów w pochwie niż ja makaronu w ustach że się tak wyraże. Jak zobaczyłam na jego osiedlu jedną z jego "zaliczeń" myślałam że się pożygam.. Jeszcze powiedział że czasami robił to bez prezerwatyw. :/ Z tymi kołtunami ... Aż naszło mnie obrzydzenie do niego. Zaczełam płakać że kiedyś tak robił .. Że miał wiele poprzedniczek przede mną i na dodatek takie "dziewczyny" o ile tak nazwać można kogoś kto daje komu zechcę ... Żal. TŻ zaczął mnie pocieszać, powiedział że to było dwa lata temu.. że to beznadziejna przeszłość i że jakby mogł to by zmienił. Powiedział że nie znał mnie wtedy i był głupi małolatem. I żebym nie wracała do tej przeszłości.
No dobrze.. Ja wiem że to przeszłość.. Że to było i już nie wróci. ze teraz jest inny i kocha mnie nad życie i bardzo szanuję.
Tylko dlaczego ja nie mogę przestać myśleć o tej jego przeszłości Ja chyba nawet jest zazdrsona o tą przeszłość ... I zawsze jak sobie pomysle co robił kiedyś to ... takie dziwne uczucie.

Może mi ktoś dać jakąś radę ??
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 15:43   #2
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Fakt to przeszłość czyli coś juz za nim.
Ale wcale Ci się nie dziwię, że o tym myslisz.
Nie mniej jednak, jesli chesz z nim byc musisz jakos ograniczyc te mysli, bo tak sie nie da...

Ja natomiast zastanawialabym se, czy te jego stosunki bez prezerwatywy nie wziagnely go w jakies chorobska itd.....
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 15:45   #3
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Cytat:
Napisane przez mariposa91 Pokaż wiadomość
Tylko proszę nie myślcie sobie nie wiadomo czego po przeczytaniu.

A więc ostatnio męczy mnie przeszłość mojego TŻ. Jak sobie tylko o tym pomyśle nachodzi mnie wielkie obrzydzenie i dziwne uczucie. Jeżeli chodzi o partnerów seksualnych to miałam tylko jednego [nie śmiać się]. Mój TŻ miał wiele ... A najgorsze że jest to że on dwa lata temu robił to z którą tylko popadnie.. Z tłumaczeniem że mu się bardzo chciało .... z tzw. "kołtunami" marginesami społeczeństwa ... z dziewczynami ktore miały więc penisów w pochwie niż ja makaronu w ustach że się tak wyraże. Jak zobaczyłam na jego osiedlu jedną z jego "zaliczeń" myślałam że się pożygam.. Jeszcze powiedział że czasami robił to bez prezerwatyw. :/ Z tymi kołtunami ... Aż naszło mnie obrzydzenie do niego. Zaczełam płakać że kiedyś tak robił .. Że miał wiele poprzedniczek przede mną i na dodatek takie "dziewczyny" o ile tak nazwać można kogoś kto daje komu zechcę ... Żal. TŻ zaczął mnie pocieszać, powiedział że to było dwa lata temu.. że to beznadziejna przeszłość i że jakby mogł to by zmienił. Powiedział że nie znał mnie wtedy i był głupi małolatem. I żebym nie wracała do tej przeszłości.
No dobrze.. Ja wiem że to przeszłość.. Że to było i już nie wróci. ze teraz jest inny i kocha mnie nad życie i bardzo szanuję.
Tylko dlaczego ja nie mogę przestać myśleć o tej jego przeszłości Ja chyba nawet jest zazdrsona o tą przeszłość ... I zawsze jak sobie pomysle co robił kiedyś to ... takie dziwne uczucie.

Może mi ktoś dać jakąś radę ??
Jest gdzieś tutaj wątek o tym, że TŻet rozlicza dziewczynę z jej byłych i tam jej dziewczyny pisały, że on nie ma prawa wypytywać jej o przeszłość.
I to samo napiszę tobie:
- nie roztrząsaj tego, to już przeszłość
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 15:48   #4
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Przeszłość TŻ ...

jeżeli chcesz to myśl o tym, ale staraj się mniej.
uwierz w to, że to już przeszłość.
że nie może nic cofnąć, a tym bardziej Ty nie możesz.
pociesz się[?] myślą, że jest teraz z Tobą, kocha Cię i żałuje tego, co było kiedyś.

no i tak jak poprzedniczka, zastanawiałabym się nad jakimiś chorobami..
może akurat o tym warto z Nim pogadać?
ale na spokojnie..

3maj się
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 15:49   #5
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jest gdzieś tutaj wątek o tym, że TŻet rozlicza dziewczynę z jej byłych i tam jej dziewczyny pisały, że on nie ma prawa wypytywać jej o przeszłość.
I to samo napiszę tobie:
- nie roztrząsaj tego, to już przeszłość
Popełniłam kiedyś podobny błąd-wnikałam baardzo w przeszłośc mojego ówczesnego TŻta, komplikowało mi to życie, ciągle do tego wracalam, myslałam...

Z kolejnym TŻtem juz tego błędu nie popełniłam, wiem tyle ile powinnam, szczegóły mnie nie interesują.

Przeszłość to przeszłość.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 15:50   #6
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Przeszłość TŻ ...

ja bym go wysłała na badania na choroby weneryczne i sama tez poszla sprawdzic czy mi czegos nie podarowal;/
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 15:53   #7
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jest gdzieś tutaj wątek o tym, że TŻet rozlicza dziewczynę z jej byłych i tam jej dziewczyny pisały, że on nie ma prawa wypytywać jej o przeszłość.
I to samo napiszę tobie:
- nie roztrząsaj tego, to już przeszłość
Owszem, w tamtym przypadku rada była słuszna.
Co innego normalne że tak powiem dziewczyny, a co innego gdy chłopak zadawał się z dziewczynami, które baaardzo lekko podchodzą do seksu, że się tak eufemistycznie wyraże. I na dodatek prezerwatywy nie używał.
Gdyby jakaś dziewczyna miała taką przeszłość i zwierzyla się z niej swojemu TŻtowi, jest duża szansa, że pewnie by od niego usłyszała brzydkie słowo, i teksty o tym, że się nie szanuje...i by ją zostawił. A tutaj radzi się "zapomnieć o przeszłości".

Nie mogłabym być z facetem, który zaliczał kiedyś co popadnie i to hmmm..."najniższego sortu" panny.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 15:53   #8
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Wiem, ze to dla Ciebie trudne ale to przeszłosc
i jakos postaraj sie o tym nie myslec...Jezeli mowi, ze cie bardzo kocha
i załuje swojej przeszłosci to moze rzeczywiscie tak jest...nie przejmuj sie na zapas i powodzenia Ci zycze
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 15:57   #9
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Owszem, w tamtym przypadku rada była słuszna.
Co innego normalne że tak powiem dziewczyny, a co innego gdy chłopak zadawał się z dziewczynami, które baaardzo lekko podchodzą do seksu, że się tak eufemistycznie wyraże. I na dodatek prezerwatywy nie używał.
Gdyby jakaś dziewczyna miała taką przeszłość i zwierzyla się z niej swojemu TŻtowi, jest duża szansa, że pewnie by od niego usłyszała brzydkie słowo, i teksty o tym, że się nie szanuje...i by ją zostawił. A tutaj radzi się "zapomnieć o przeszłości".

Nie mogłabym być z facetem, który zaliczał kiedyś co popadnie i to hmmm..."najniższego sortu" panny.
No to niech go zostawi, w czym problem? przecież nie mam nic przeciwko temu
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 15:59   #10
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Przeszłość TŻ ...

no coz,nikt nie wybiera przeszlosci,ma sie taka przeszlosc jaka sie ma,robilo sie to co robilo,choc czasem bywaly to glupstwa i beznadziejne zachowania.
wg mnie dobrze,ze wiesz o tej przeszlosci TZ. jesli Ci o niej powiedzial,to dobrze. wydaje sie,ze chce o niej zapomniec. jest teraz z Toba. i to dla Ciebie wszystko robi. a ze kiedys byl mlodszy, bardziej napalony i mniej myslal,to juz na to nic nie da sie zrobic. nie mysl tyle o tym,staraj sie skoncentrowac na terazniejszosci,bo przeciez teraz On nalezy tylko i wylacznie do Ciebie
to ze On mial wiele partnerek seksualnych a Ty tylko jendego partnera w zadnym wypadku nie powinno wpedzac Cie w kompleksy.. moj TZ jest moim pierwszym i mam nadzieje ostatnim
a Tobie radze zajac sie TZ,spedzac wspolnie czas,cieszac sie ze jestescie razem
bo gdy bedziesz wciaz myslec o tamtym to tylko moze spowodowac jakies niedomowienia miedzy Wami....
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:00   #11
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
ja bym go wysłała na badania na choroby weneryczne i sama tez poszla sprawdzic czy mi czegos nie podarowal;/

Powiedziałam mu to.. Spytała czy nie wiedział wtedy że istnieje coś takiego jak choroba weneryczna.. Stwierdził że był za bardzo pijany i mało rozważny....

Ja jestem zdrowa i wszytsko ze mną dobrze bo chodze regualarnie do ginekologa.

A co do mojego TŻ :conf used:

Jak o tym pomyśle.................. ................ ((


Ale skoro mi nic nie jest a uprawaiałm seks tylko z nim to najwidoczniej on jest też zdrowy. Brzydzi mnie tylko to co kiedyś robił ...
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 16:00   #12
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Łatwo jest pisać "to tylko przeszłość". Zgadzam się, że niezdrowe jest zadręczanie się, gdy TŻ przed nami miał inną dziewczynę, był w związku, który jednak nie wyszedł.
Ale w przypadku, gdy TŻ zaliczał co popadnie niczym zwierzątko, wykazując się bezmyślnością (brak używania gumy), to już łatwo tak "to tylko przyszłość" myśleć się nie da.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:02   #13
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Cytat:
Napisane przez mariposa91 Pokaż wiadomość
Powiedziałam mu to.. Spytała czy nie wiedział wtedy że istnieje coś takiego jak choroba weneryczna.. Stwierdził że był za bardzo pijany i mało rozważny....

Ja jestem zdrowa i wszytsko ze mną dobrze bo chodze regualarnie do ginekologa.

A co do mojego TŻ :conf used:

Jak o tym pomyśle.................. ................ ((


Ale skoro mi nic nie jest a uprawaiałm seks tylko z nim to najwidoczniej on jest też zdrowy. Brzydzi mnie tylko to co kiedyś robił ...
ja bym na Twoim miejscu zrobiła badania na HIV i inne choroby weneryczne, bo niektore z nich mogą przez dłuższy czas nie dawać żadnych objawów...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:03   #14
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Gdyby jakaś dziewczyna miała taką przeszłość i zwierzyla się z niej swojemu TŻtowi, jest duża szansa, że pewnie by od niego usłyszała brzydkie słowo, i teksty o tym, że się nie szanuje...i by ją zostawił.

No właśnie dziewczynom odrazu mówi się że się nie szanują albo się wyzywa..

A chłopaki ... ? im przecież można wszytsko :/
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:04   #15
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Zrobić mu testy na hiv i wirusowe zapalenie wątroby (jak tz pójdzie oddać krew, to mu to przebadają za free , ale nie wiem, jaki tam jest wymóg odnośnie, hm, rozwiązłości seksualnej, a kłamać w formularzu nie polecam, egoizm powinien mieć jakieś granice. Zresztą, nie wiem, czy tego na kasę chorych nie można zrobić, przypuszczam, że można), liczyć się z tym, że umiłowanie, by brać, co się nadarza, skoro wcześniej nie wybrzydzał, z palcem w nosie może powrócić.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:06   #16
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Dziewczyny ja go naprawdę bardzo kocham.. Jest między nami wspaniale. Tylko po prostu męczy mnie ta przeszłość... Ale obiecałam sobie że postram się o tym tak nie myśleć i nie dręczyć się tym... W końcu t0o było dawno .. kiedyś.... A dziś jest dziś. I TŻ jest wsapniałym chłopakiem.
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:08   #17
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Moze i masz racje
nie mysl o tym i kochajcie sie
zycze szczescia
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:08   #18
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Zrobić mu testy na hiv i wirusowe zapalenie wątroby (jak tz pójdzie oddać krew, to mu to przebadają za free , ale nie wiem, jaki tam jest wymóg odnośnie, hm, rozwiązłości seksualnej, a kłamać w formularzu nie polecam, egoizm powinien mieć jakieś granice), liczyć się z tym, że umiłowanie, by brać, co się nadarza, skoro wcześniej nie wybrzydzał, z palcem w nosie może powrócić.

Niedawno mówił mi że rok temu robił testy i że wszytsko z nim dobrze.
Ale potqwierdzenia nie mam..

LEcz wierze w to że jest z nim wszytsko dobrze.

Nie... Teraz mój TŻ jest naprawdę inny niż z opowiadań co kiedyś było. On świata poza mną nie widzi i tylko ja się dla niego liczę.
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:10   #19
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Zapewniam Cię, moja droga, że jeśli chodzi o ''te sprawy'', to spokojnie swoje ma za uszami, albo pragnęłoby mieć, z połowa facetów. Juz tak ładnie napisałam (byłoby: większość... ), coby naród się zbytnio nie rzucał.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 16:10   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Cytat:
Napisane przez mariposa91 Pokaż wiadomość
No właśnie dziewczynom odrazu mówi się że się nie szanują albo się wyzywa..

A chłopaki ... ? im przecież można wszytsko :/
A sama jak określiłaś te dziewczyny? Jako "kołtuny". To nie Twoja sprawa z iloma facetami spały. Twój facet robił tak samo, a nie nazywasz go w ten sposób. Oceniaj wszystkich jedną miarą.

Sama niestety musisz rozeznac, czy Twojemu facetowi wystarczy jedna kobieta i jeden związek. Może tak, może nie. Ale myślenie o tym co robił tego nie zmieni. Bardziej przejmuj się teraźniejszością. A może nagle jego przeszłośc tak Ci się narzuca, bo wyczuwasz podświadomie jakieś niepokojące sygnały?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:13   #21
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A może nagle jego przeszłośc tak Ci się narzuca, bo wyczuwasz podświadomie jakieś niepokojące sygnały?

:conf used:

Nie wiem.... Po prostu to dla mnie jest obrzydliwe.
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:15   #22
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Ale w końcu przeszłość to przeszłość........

a ja kocham go nad życie.
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:15   #23
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Przeszłość TŻ ...

A tak z ciekawości - jak 2 lata temu był głupim małolatem, to kim jest dzisiaj?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:16   #24
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Wiem ze sie tym martwisz i czujesz obrzydzenie...
ale wy sie przeciez kochacie o to jest najwazniejsze...
skup sie teraz na tym..
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:18   #25
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Jak go kochasz nad życie, to co zrobisz, przełknij to i tyle.
Kobito, hm, wielu facetów traktuje seks w stylu: żeby sobie pociupciać , spokojnie mogłabym się założyć, że jemu te dziewczyny mniej zajmowały miejsca w głowie, gdy je bzykał, , niż Ty przeznaczasz im obecnie.

Jak coś da się rozwiązać, nie martw się, jak się nie da, martwienie się nic nie pomoże.
Każdemu zyczyłabym umiejętności wcielenia tego w życiu. ()

Nie zadręczaj się, bo się wypalasz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:21   #26
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości - jak 2 lata temu był głupim małolatem, to kim jest dzisiaj?

Naprawdę teraz jest inny niż z wcześniejszych opowiadań. Wiadomo ma wady jak każdy... Ale teraz jest wspaniały. Od 10 miesięcy kiedy jesteśmy razem jest dla mnie kochany i w ogóle ...Jeszcze nigdy nie miałam czegoś takiego jak teraz. Nigdy nie wiedziałm kogoś tak zakochanego we mnie i k0ogoś kto mnie tak kocha i jest w stanie zrobić dla mnie wszytsko .... Teraz jest naprawdę normalnym chłopakiem.
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:22   #27
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Przeszłość TŻ ...

No i widzisz. Jak to mówią, każdemu trzeba dać 2 szansę.
Nara.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:22   #28
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Jak go kochasz nad życie, to co zrobisz, przełknij to i tyle.
Kobito, hm, wielu facetów traktuje seks w stylu: żeby sobie pociupciać , spokojnie mogłabym się założyć, że jemu te dziewczyny mniej zajmowały miejsca w głowie, gdy je bzykał, , niż Ty przeznaczasz im obecnie.

Jak coś da się rozwiązać, nie martw się, jak się nie da, martwienie się nic nie pomoże.
Każdemu zyczyłabym umiejętności wcielenia tego w życiu. ()

Nie zadręczaj się, bo się wypalasz.

Spróbuję się nie zadręczać
Dziękuje.
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:24   #29
mariposa91
Zadomowienie
 
Avatar mariposa91
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 188
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Jak to jeden z moich idoli piłkarkich mówił:

Nie WaŻne Kim Byłes Ważne Kim Jesteś.


Dziękuje dziewczyny za rady.
Postaram się nie zadręczać tym.
__________________
Zostańmy Sami....







mariposa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 16:28   #30
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Przeszłość TŻ ...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Kobito, hm, wielu facetów traktuje seks w stylu: żeby sobie pociupciać .
co prawda to prawda
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.