Panny Młode 2015 cz. 16 :) - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-30, 08:17   #2761
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Ola- mój sam z siebie nie chce, powiedział, ze akurat ta tradycja, ze zobaczy mnie dopiero w sukni w dniu ślubu mu się bardzo podoba Nawet na zdjęcia sukien, które mi się podobają nie chce patrzec :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 08:17   #2762
n91adine
Zadomowienie
 
Avatar n91adine
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 030
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Dzień dobry!

Mam pytanie sezonu: Macie jakiś przepis na idealną garderobę? Robię czystki, wywaliłam 3/4 szafy, część z tego mam nadzieję, że sprzedam i dostałam duży przelew od mojej ukochanej babci i zamierzam całość przeznaczyć na wypełnienie tej szafy jakoś... sensownie. Macie pomysł na jakieś must have w szafie?
n91adine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 08:21   #2763
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Rozrywkom :P.
U nas za oknem ktos grilla zrobił i generalnie imprezka wciaz trwa . Wlasnie puścili what does the fox say?

Misia tak mi sie skojarzylo, ze chyba pytałas czy planujemy miec Brytyjczyków na weselu? Nie pamietam czy odpisalam . Tak, bedziemy mieli kilka osob . Po Polsku umieją mniej wiecej powiedziec tylko "cześć, jak sie masz, dziekuje, żaba"


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ta piosenka jest najbadziej bezdennie głupią piosenką roku 2013 i do tej pory 2014 też
Cytat:
Napisane przez olunia2015 Pokaż wiadomość
Hej Jak tam nowy dzionek?
Widzę, że jeszcze nie dopisano mnie do PM 2015r. na 30.05.2015r.
jeśli jesteś pm 2015 to masz błąd w podpisie
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 08:25   #2764
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez olunia2015 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o tym aby przyszły maż pomagał wybierać suknie ślubna, jeździł po salonach z nami itd.?

Ja nie chce wole zeby zobaczyl mnie w sukni w dniu slubu i liczę na jakieś 'wow' ale pokazałam mu kilka przykładowych zdjęć żeby sprawdzić czy mamy podobną wizję sukni- na szczęście tak

Wysłane przy użyciu Tapatalka
__________________
15-08-15
13-06-17



Edytowane przez starry_eyes
Czas edycji: 2014-03-30 o 08:26
starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 08:27   #2765
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Bry

Parenaście stron wcześniej była już o tym mowa
Ja będę wybierać z moim Panem G suknię ślubną jest to najbardziej krytyczna osoba jaką znam więc pasuje jak ulał
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 08:44   #2766
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

A my nie mozemy sie jeszcze dotrzec w tej sprawie Ja chce sie trzymac tradycji, a TZ chce ze mna wybierac suknie.

A garnitur bedziecie razem wybierac? Bo moj TZ powiedzial, ze skoro on nie zobaczy sukni, to ja nie moge garnituru! A jestem jedna z tych PM, ktore wszystko musza kontrolowac :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 08:47   #2767
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Hej

Ale dziś mam senny dzień a co do wybierania sukni to ja nie chcę, żeby P. ze mną wybierał. Nie umiem nic trzymać przed nim w tajemnicy i wiem, że będzie mnie kusiło, żeby opowiedzieć o sukience, ale będę twarda Marzy mi się, żeby zobaczył mnie już całą gotową i olśnił go mój widok
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 08:50   #2768
joasia-a
Zakorzenienie
 
Avatar joasia-a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 9 667
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
A my nie mozemy sie jeszcze dotrzec w tej sprawie Ja chce sie trzymac tradycji, a TZ chce ze mna wybierac suknie.

A garnitur bedziecie razem wybierac? Bo moj TZ powiedzial, ze skoro on nie zobaczy sukni, to ja nie moge garnituru! A jestem jedna z tych PM, ktore wszystko musza kontrolowac :p
No też razem
Ja też jestem taka że średnio lubię spontaniczność i muszę mieć wszystko dobrze zaplanowane, ale ślub akuratnie należy do takichrzeczy, bo tegonie da się w 100 % przewidzieć i zaplanować :P
Ale garnitur teżbędziemy razem wybierać
I tak efekt pod ołtarzem będzie inny niż w salonie.. Wybierzemy niedopasowaną suknię, to raz, będę bez makijażu (na co dzień maluję tylko rzęsy tuszem ;P), nie będę miała fryzury, nie będzie dodatków.. i tak efekt finalny będzie całkiem inny :P


Dobra.. zmykam na autobus i do pracy korzystajcie z pięknej pogody i nie siedzcie dużo na wizażu! :P
__________________
UNIATARNÓW
joasia-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 08:51   #2769
okaro
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Ryczący Lublin
Wiadomości: 1 710
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

niby też bym chciala, żeby Tż był krytyczny, ale taki nie jest. chociaz po piwie by mi może powiedział xD... A na poczatku naszego związku, tzn. po ok. roku zapytalam go jakie damskie ubrania mu sie nie podobają. Powiedzial, że ogólnie wszystkie ciuchy damskie mu się podobają, czasem mniej czasem bardziej, ale jedyne czego naprawde bym nie chciał, żebym ubierała to TO:http://stylio.pl/images/redaction/goth2_620.jpg i inne podobne:P. Podesłał mi inny strój, ale nie umiem go teraz znaleźć:P, ale bardzo podobny do tego.
okaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:05   #2770
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Rozrywkom :P.
U nas za oknem ktos grilla zrobił i generalnie imprezka wciaz trwa . Wlasnie puścili what does the fox say?

Misia tak mi sie skojarzylo, ze chyba pytałas czy planujemy miec Brytyjczyków na weselu? Nie pamietam czy odpisalam . Tak, bedziemy mieli kilka osob . Po Polsku umieją mniej wiecej powiedziec tylko "cześć, jak sie masz, dziekuje, żaba"


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U nas będzie to prawdopodobnie Jamajczyk Słów, które umie po polsku, wolałabym nie przytaczać... :P (TŻ go uczy). Ja się tylko zastanawiam, czy oni zrozumieją, o co w tym chodzi

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Magda ostatnio ktos robil grilla na balkonie obok mnie Dym byl wszedzie! Az dziwne, ze nikt nie wezwal policji :P

Macie rodzine w Wielkiej Brytanii? To robicie dwujezyczne wesele?

A ja juz od 40min na uczelni :-( :-( :-(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Magda i ja mieszkamy w UK, stąd moje pytanie.


Co do sukienki, to wybierać będę bez TŻta, mimo że zawsze najlepiej mi doradza, ale garnitur on będzie ze mną

Edytowane przez misiaa91
Czas edycji: 2014-03-30 o 09:10
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:07   #2771
Bacardi_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bacardi_
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 464
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez okaro Pokaż wiadomość
niby też bym chciala, żeby Tż był krytyczny, ale taki nie jest. chociaz po piwie by mi może powiedział xD... A na poczatku naszego związku, tzn. po ok. roku zapytalam go jakie damskie ubrania mu sie nie podobają. Powiedzial, że ogólnie wszystkie ciuchy damskie mu się podobają, czasem mniej czasem bardziej, ale jedyne czego naprawde bym nie chciał, żebym ubierała to TO:http://stylio.pl/images/redaction/goth2_620.jpg i inne podobne:P. Podesłał mi inny strój, ale nie umiem go teraz znaleźć:P, ale bardzo podobny do tego.
o matko
__________________

Czekamy na Ciebie

Bacardi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 09:16   #2772
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
U nas będzie to prawdopodobnie Jamajczyk Słów, które umie po polsku, wolałabym nie przytaczać... :P (TŻ go uczy). Ja się tylko zastanawiam, czy oni zrozumieją, o co w tym chodzi


Magda i ja mieszkamy w UK.


Co do sukienki, to wybierać będę bez TŻta, mimo że zawsze najlepiej mi doradza, ale garnitur on będzie ze mną
Jamajczyk? Niezle! U mojej kolezanki byli Grecy na weselu. Bylo bardzo smiesznie Maja oni taka swoja tradycje, ze po oczepinach kazdy kto chce zatanczyc z PM musi wrzucic do kapelusza. Mezczyzna tanczy z PM, a pozostali ponowie tancza zorbe na okolo nich. I sie tak zmieniaja. Tylko to nie wyglada jak u nas, ze wrzucaja po 10zl, ale jak najwiecej - wedlug nich malo to wstyd Para Mloda na tych tancach zarobila 5tysiecy!

Jak Wam ida przygotowania z wyspy? Wszystko przez internet?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:17   #2773
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
U nas będzie to prawdopodobnie Jamajczyk Słów, które umie po polsku, wolałabym nie przytaczać... :P (TŻ go uczy). Ja się tylko zastanawiam, czy oni zrozumieją, o co w tym chodzi

hahaha... chyba wiem o jakie słowa chodzi
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:38   #2774
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez okaro Pokaż wiadomość
ja tez mam 9.2015, a malo PMek z tej daty
ja ja ja !) 19.09
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:41   #2775
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez olunia2015 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o tym aby przyszły maż pomagał wybierać suknie ślubna, jeździł po salonach z nami itd.?
Cześć Dziewczyny

Pierwszy raz jestem na tym wątku i znalazłam tyle ważnych inspiracji i pomocnych rzeczy że aż mam rumieńce

Jestem szczęśliwą narzeczoną od 9 marca i planujemy ślub na 2015 r.

A`propos tego co napisała Olunia2015 to mój Tż przed zaręczynami twierdził, ze on jakby przyszło do wybierania to on by chciał w tym uczestniczyć i mi doradzić. Ale jak "maszyna ruszyła" z podejmowaniem różnych decyzji widzę, że on coraz mniej ma ochotę na dyskutowanie o ślubie.
Wydaje mi się, że to zależy głównie od samego Tż - jak nie chce to nie ma co go zmuszać Chętnych do oglądania sukien zawsze można znaleźć wśród koleżanek.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:48   #2776
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość

Ja liczę na to, że jak zamówię sobie trochę rzeczy do robienia dekoracji to przyda mi się to na przyszłość. Lubię takie rzeczy to wszystkie kartki będę robić własnoręcznie. Chociaż najpierw chyba zakupię rzeczy do decoupage, bo od tego chciałabym zacząć. Zaproszenia, zawieszki na wódkę, winietki itp. będę robić później.
kurcze tez chciałabym robic sama... podobaja mi sie tez kule na stoły z wycinancyh małych kwiatków... takie papierowe kwiatki szpileczkami w styropian wbijane? nie wiem nie moge znaleźć teraz tego.. i zastanawiam sie czy wiecie może gdzie kupuje sie takie... "wycinacze" wzrorków? cos jak dziurkacz ale zeby robiło kwiatka

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez olunia2015 Pokaż wiadomość
aaa... no to przepraszam bardzo
jednak zmiana czasu mi nie słuzy

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Dziewczyny a co myślicie o tym aby przyszły maż pomagał wybierać suknie ślubna, jeździł po salonach z nami itd.?
ja mojego podpytuje w googlu w czym mnie widzi i w ogole...chyba nie wezme tego jakos super pod uwage ale milo posluchac ze widzi mnie w tym i tym wiedzac ze oooo to mogłabym miec
ale do salonów bym go nie brałą

w ogole ja bym chciałą błogosławienstwo miec dzien wczesniej jakas kolacja czy cos zeby K. zobaczył mnie dopiero w dniu slubu jak bede szła z Tatą do ołtarza

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Jamajczyk? Niezle! U mojej kolezanki byli Grecy na weselu. Bylo bardzo smiesznie Maja oni taka swoja tradycje, ze po oczepinach kazdy kto chce zatanczyc z PM musi wrzucic do kapelusza. Mezczyzna tanczy z PM, a pozostali ponowie tancza zorbe na okolo nich. I sie tak zmieniaja. Tylko to nie wyglada jak u nas, ze wrzucaja po 10zl, ale jak najwiecej - wedlug nich malo to wstyd Para Mloda na tych tancach zarobila 5tysiecy!

Jak Wam ida przygotowania z wyspy? Wszystko przez internet?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Kto zna paru Greków? chetnie zaprosze

nie trzeba byc na Wyspach zeby zalatwiac przez internet.. ja z Wrocławia do swojego slubu mam 200km wiec wiekszosc robie przez inetenrt

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Pierwszy raz jestem na tym wątku i znalazłam tyle ważnych inspiracji i pomocnych rzeczy że aż mam rumieńce

Jestem szczęśliwą narzeczoną od 9 marca i planujemy ślub na 2015 r.

A`propos tego co napisała Olunia2015 to mój Tż przed zaręczynami twierdził, ze on jakby przyszło do wybierania to on by chciał w tym uczestniczyć i mi doradzić. Ale jak "maszyna ruszyła" z podejmowaniem różnych decyzji widzę, że on coraz mniej ma ochotę na dyskutowanie o ślubie.
Wydaje mi się, że to zależy głównie od samego Tż - jak nie chce to nie ma co go zmuszać Chętnych do oglądania sukien zawsze można znaleźć wśród koleżanek.
O to jak mój K...

wydaje mi sie ze i mój (od 22.02) i Twoj od zaręczyn muszą ochłonąć... .tożto też było 10000chwil przygotowań starń i stresow
ja swojego angażuje prosząc zeby poogladał google i powiedział np "jaki kolor zaproszen Ci sie podoba" bez konkretów nic...
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:52   #2777
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
kurcze tez chciałabym robic sama... podobaja mi sie tez kule na stoły z wycinancyh małych kwiatków... takie papierowe kwiatki szpileczkami w styropian wbijane? nie wiem nie moge znaleźć teraz tego.. i zastanawiam sie czy wiecie może gdzie kupuje sie takie... "wycinacze" wzrorków? cos jak dziurkacz ale zeby robiło kwiatka
Też chciałabym zrobić samodzielnie ozdoby na stół. Widziałam piękne inspiracje na różnych blogach i stronach. Też coś w konwencji kuli z wodą i kwiatami

Takie dziurkacze kiedyś widziałam w empiku i na pewno w sklepie plastycznym. Można też z all zamówić.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
O to jak mój K...

wydaje mi sie ze i mój (od 22.02) i Twoj od zaręczyn muszą ochłonąć... .tożto też było 10000chwil przygotowań starń i stresow
ja swojego angażuje prosząc zeby poogladał google i powiedział np "jaki kolor zaproszen Ci sie podoba" bez konkretów nic...
Myślę, że masz rację!

Mój właśnie stwierdził, ze za dużo na raz decyzji i on musi ochłonąć bo same oświadczanie było dla niego stresujące.Póki co nie wybraliśmy jeszcze sali właśnie przez te że on "musi ochłonąć"...
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:57   #2778
okaro
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Ryczący Lublin
Wiadomości: 1 710
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

u nas chyba nie bedzie zagranicznych gosci.Chyba, że ktos sobie przyprowadzi jako osobe towarzyszacą:P.

A tak w ogole to nie zmieniłam godziny i zaspalam:/
okaro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:03   #2779
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Magda ostatnio ktos robil grilla na balkonie obok mnie Dym byl wszedzie! Az dziwne, ze nikt nie wezwal policji :P

Macie rodzine w Wielkiej Brytanii? To robicie dwujezyczne wesele?

A ja juz od 40min na uczelni :-( :-( :-(

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Nie mamy rodziny w UK, ale tu mieszkamy od ponad 5 lat. Mamy wiec troche znajomych i kilka osob chcemy zaprosić .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 10:09   #2780
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

U mnie być może będą Holendrzy i Norwegowie (Norwedzy?)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:10   #2781
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Jamajczyk? Niezle! U mojej kolezanki byli Grecy na weselu. Bylo bardzo smiesznie Maja oni taka swoja tradycje, ze po oczepinach kazdy kto chce zatanczyc z PM musi wrzucic do kapelusza. Mezczyzna tanczy z PM, a pozostali ponowie tancza zorbe na okolo nich. I sie tak zmieniaja. Tylko to nie wyglada jak u nas, ze wrzucaja po 10zl, ale jak najwiecej - wedlug nich malo to wstyd Para Mloda na tych tancach zarobila 5tysiecy!

Jak Wam ida przygotowania z wyspy? Wszystko przez internet?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Internet
Nie wiem, jakie oni mają tradycje :P Co do planowania, to my głównie przez Internet, ewentualnie Rodzice pomagają

Cytat:
Napisane przez _Schmetterling Pokaż wiadomość
hahaha... chyba wiem o jakie słowa chodzi
Ty niegrzeczna!

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Pierwszy raz jestem na tym wątku i znalazłam tyle ważnych inspiracji i pomocnych rzeczy że aż mam rumieńce

Jestem szczęśliwą narzeczoną od 9 marca i planujemy ślub na 2015 r.

A`propos tego co napisała Olunia2015 to mój Tż przed zaręczynami twierdził, ze on jakby przyszło do wybierania to on by chciał w tym uczestniczyć i mi doradzić. Ale jak "maszyna ruszyła" z podejmowaniem różnych decyzji widzę, że on coraz mniej ma ochotę na dyskutowanie o ślubie.
Wydaje mi się, że to zależy głównie od samego Tż - jak nie chce to nie ma co go zmuszać Chętnych do oglądania sukien zawsze można znaleźć wśród koleżanek.
Witam nową PMkę! Pozdrowienia dla Anwen!
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:13   #2782
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

mój tż nawet średnio chce patrzeć na suknie w necie jak oglądam bo on chce niespodziankę ale wie, że nie będę miała długiej sukni i ogólnie wie w co celuję
a poza suknią pomaga mi we wszystkim, a jak mówię że robię sama ozdoby, zaproszenia i tak sobie wyliczam czasem "no 55 zaproszeń około mam do zrobienia to zajmie mi tyle i tyle..." to zawsze mnie poprawia, że robimy po połowie przecież i że będzie dużo szybciej więc do takich rzeczy to nawet jak bardzo lubię je robić sama to i tak mi się wtryni z pomocą na bank ale jakieś pół roku po zaręczynach dopiero zaczął łapać o co chodzi bo wcześniej standardowo "miał czas"
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:24   #2783
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

dzień doberek

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
mój tż nawet średnio chce patrzeć na suknie w necie jak oglądam bo on chce niespodziankę ale wie, że nie będę miała długiej sukni i ogólnie wie w co celuję
mojego nie jarają suknie ślubne i się nimi nie zachwyca ale mam nadzieję, że jak ja ją założę to zmieni zdanie
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:25   #2784
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Hejo. 3 dni mnie nie było a tyle nowych PMek przy było witam wszystkie Ja teraz u Tz jestem i tak to jest nie mam jak pisać. Ale. Dziś chcemy zrobić romantyczną kolację. Jak go zapytałam co mialoby być na niej to mi odp cHmm chipsy? I świece? Romantyczne bardzo :-D lecę się kąpać i.obiad czeka. Papa
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:25   #2785
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Pierwszy raz jestem na tym wątku i znalazłam tyle ważnych inspiracji i pomocnych rzeczy że aż mam rumieńce

Jestem szczęśliwą narzeczoną od 9 marca i planujemy ślub na 2015 r.

A`propos tego co napisała Olunia2015 to mój Tż przed zaręczynami twierdził, ze on jakby przyszło do wybierania to on by chciał w tym uczestniczyć i mi doradzić. Ale jak "maszyna ruszyła" z podejmowaniem różnych decyzji widzę, że on coraz mniej ma ochotę na dyskutowanie o ślubie.
Wydaje mi się, że to zależy głównie od samego Tż - jak nie chce to nie ma co go zmuszać Chętnych do oglądania sukien zawsze można znaleźć wśród koleżanek.
witaj
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:26   #2786
aga99792
Zakorzenienie
 
Avatar aga99792
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 12 213
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

A co do sukni to Mój chcialby ze mną po salonach cchodzić ale kategorycznie mu zabrobilanlniane. Wiec pow że garnituru też nie bd z nim wybierac oczywiście będę
aga99792 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:26   #2787
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez okaro Pokaż wiadomość
u nas chyba nie bedzie zagranicznych gosci.Chyba, że ktos sobie przyprowadzi jako osobe towarzyszacą:P.
u mnie nie będzie nikogo z zagranicy
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:27   #2788
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Buenos Laski chciałam w klubie napisać a tam mi wystakuje zbyt lakoniczna wypowiedź i że niby musi jeden wyraz minimum zawierac
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:30   #2789
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez olunia2015 Pokaż wiadomość
-

Dziewczyny a co myślicie o tym aby przyszły maż pomagał wybierać suknie ślubna, jeździł po salonach z nami itd.?
mój by się zanudził

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
A garnitur bedziecie razem wybierac? Bo moj TZ powiedzial, ze skoro on nie zobaczy sukni, to ja nie moge garnituru! A jestem jedna z tych PM, ktore wszystko musza kontrolowac :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Garnitur razem wybierzemy
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:37   #2790
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

U nas suknie wybiore czy tez dam uszyc w towarzystwie mamy. Ale garnitur tez razem wybieramy, no jakby inaczej
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 22:12:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.