Dominacja w łóżku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-03-23, 13:29   #1
LukaszBorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1
Lightbulb

Dominacja w łóżku


Hej, jestem z swoją dziewczyną (pierwszą) od dłuższego czasu, jesteśmy też☠swoimi pierwszymi osobami z którymi to robimy.

Pierwsze robienie sobie miło czy nawet większe kroki były super , ale już od jakiegoś czasu mówi mi że chciała bym był tym dominującym, a ja nie mam pojęcia jak . Stara się mnie nakierować mówiąc bym dał klapsa, lub chwycił za ręce, ale głupio się czuję☠kiedy mówi jak to robić

Dziewczyny jak z własnej inicjatywy mogę☠ją zaskoczyć, sprawić by poczuła dodatkowe podniecenie?

Dodatkowo coś co mnie zawszę hamuje kiedy robię jej na przykład dobrze to to że mówi bym mówił coś☠do niej, coś brzydkiego, a ja mam pustkę i nie wiem. Co mogę jej mówić? Wtedy i ogólnie?

Dajcie znać, jak chciałybyście lub jesteście "dominowane" i uważacie to za podniecające lub hoot
LukaszBorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-15, 19:03   #2
teobromina
Raczkowanie
 
Avatar teobromina
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 221
Dot.: Dominacja w łóżku

Z jednej strony narzekasz, że nie masz pojęcia jak, a z drugiej głupio się czujesz, gdy partnerka próbuje Cię nakierować. Zdecyduj się.
Przede wszystkim spytaj ją, co lubi, dowiedz się wprost. To, co lubią wizażanki, wcale nie musi przekładać się na to, co lubi akurat Twoja partnerka.
Spytaj partnerki, co by chciała, żebyś jej mówił, jakie brzydkie i niegrzeczne słowa chce usłyszeć.
Ustalcie pożądane scenariusze zawczasu.
A później się bawcie.
teobromina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-19, 15:16   #3
hanecznikova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 135
Dot.: Dominacja w łóżku

ROZ-MO-WA! Przede wszystkim zapytaj się jej (i wysłuchaj), czego ona chce. Jeżeli lubi jak się ją dominuje, to pewnie ma sprawdzone rzeczy, które ją rajcują.
hanecznikova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-23, 14:16   #4
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: Dominacja w łóżku

Cytat:
Napisane przez LukaszBorek Pokaż wiadomość
Hej, jestem z swoją dziewczyną (pierwszą) od dłuższego czasu, jesteśmy też☠swoimi pierwszymi osobami z którymi to robimy.

Pierwsze robienie sobie miło czy nawet większe kroki były super , ale już od jakiegoś czasu mówi mi że chciała bym był tym dominującym, a ja nie mam pojęcia jak . Stara się mnie nakierować mówiąc bym dał klapsa, lub chwycił za ręce, ale głupio się czuję☠kiedy mówi jak to robić

Dziewczyny jak z własnej inicjatywy mogę☠ją zaskoczyć, sprawić by poczuła dodatkowe podniecenie?

Dodatkowo coś co mnie zawszę hamuje kiedy robię jej na przykład dobrze to to że mówi bym mówił coś☠do niej, coś brzydkiego, a ja mam pustkę i nie wiem. Co mogę jej mówić? Wtedy i ogólnie?

Dajcie znać, jak chciałybyście lub jesteście "dominowane" i uważacie to za podniecające lub hoot
To sie nie zastanawiaj tylko ustalcie sobie safe word i po prostu ją dominuj. Dawaj jej klapsy, lekko przyduszaj, ciagnij za włosy, rób te wszystkie podstawowe rzeczy z każdej listy dominacji. Jezeli nie będzie chciała to powie ci safe word, ty odstąpisz od akurat tej jednej rzeczy i po sprawie.
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-23 15:16:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.