Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 20:54   #1
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Arrow

Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6


Kontynuacja tego wątku.

UWAGA!!!

Test ciazowy na obecnosc w moczu hormonu betaHCG wykonujemy nie wczesniej niz 10 dni po stosunku. Najlepszy czas to 14 dni od stosunku.

Komórka jajowa żyje 24 godziny, plemnik natomiast w drogach rodnych przeżywa do 72 godzin.

Do zapłodnienia dochodzi pomiędzy 12 a 24 godziną od stosunku.
Zapłodniona komórka jajowa zagnieżdża się w macicy 6 dnia od stosunku.

Umownie mówi się, że ciąża jest od chwili zapłodnienia. Tym samym niektóre testy ciążowe wykrywają 6 dniową ciążę od chwili zapłodnienia, co daje nam około tygodnia od chwili stosunku. Lepiej jednak zaczekać minimum 10 dni (przypominam, że plemniki potrafią żyć do 3 dni w drogach rodnych i czekać na owulację i na to trzeba brać poprawkę).

(gonadotropinę kosmówkową, czyli beta HCG, która jest wykrywanyw w moczu wytwarzana jest juz przez samą zapłodnioną komórkę zanim ta zagnieździ się w jamie macicy).
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:12   #2
PotulnaZolza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 135
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Jej, znów piszę w tym wątku. Jestem, powiedzmy, troszeczkę zdruzgotana.
Powiem tak. Uprawiałam seks bez zabezpieczenia z dnia 28/29, był to mój 30/31 dzień cyklu. Okres wystąpił dnia 3 października, czyli to był mój 35 dzień cyklu. Zaznaczam, że był to normalny, obfity okres. No i później cały miesiąc nie było nic, zero współżycia. Trochę pobolewał mnie brzuch, ale to brałam na karb stresu, zmian pogodowych, może jakiegoś lekkiego potrucia lub coś w tym stylu. Współżycie było w sobote, czyli 35 dnia cyklu, znów bez zabezpieczenia, bezpłodne, dni przed okresem, tego jestem pewna. Dzisiaj mam 37 dzień cyklu, a okresu jak nie ma tak nie ma. Fakt, czasami zdarzały mi się takie spóźnienia i nie bardzo się jeszcze tym stresuje, ale fakt faktem, jest to już poważniejsze i po prostu nachodzą mnie głupie myśli - a może to ciąża, a może coś innego. Podbrzusze wczoraj bolało mnie jak przed okresem, mam większy apetyt jak przed okresem, ogólnie czuję się jak przed okresem, ale jak na złość nie chce się pojawić ^^ Może jakieś propozycje? Na razie nie chcę wykonywać testu ciążowego, bo nie chcę niepotrzebnie wydawać pieniędzy. Chciałabym się dowiedzieć, czy ciąża może być możliwa przez ten stosunek 35 dc (dla mnie to wątpliwe)? Czy spóźnienie okresu to przez ten lekki stres, ciągłe zmiany pogody? Bo też tak miewałam, ale już sama nie wiem... Może któraś mi pomoże?

Edycja: Jeszcze chciałam dodać, że niedawno byłam u gina, zbadała mnie i powiedziała, że wszystko jest w porządku, jestem mega zdrowa i normalnie wypisała tabletki anty. Czy gin może wykryć 4-tygodniową ciążę?

Edytowane przez PotulnaZolza
Czas edycji: 2009-11-09 o 21:16 Powód: dodanie
PotulnaZolza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:21   #3
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

PotulnaZolza, test ciążowy kosztuje mniej niż 10 zł. Warto się denerwować?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:26   #4
PotulnaZolza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 135
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Kurczę! Mniej niż 10 złoty? U mnie w mieście najtańszy kosztuje 22 złote, bo ostatnio moja koleżanka kupowała Wiem, że to niedużo pieniędzy fakt, ale sama nie jestem do ciąży przekonana - niby skąd, niby jak. Ale chyba jednak wybiorę się do apteki. Chociaż liczyłabym na jakaś odpowiedź
PotulnaZolza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:34   #5
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez PotulnaZolza Pokaż wiadomość
Jej, znów piszę w tym wątku. Jestem, powiedzmy, troszeczkę zdruzgotana.
Powiem tak. Uprawiałam seks bez zabezpieczenia z dnia 28/29, był to mój 30/31 dzień cyklu. Okres wystąpił dnia 3 października, czyli to był mój 35 dzień cyklu. Zaznaczam, że był to normalny, obfity okres. No i później cały miesiąc nie było nic, zero współżycia. Trochę pobolewał mnie brzuch, ale to brałam na karb stresu, zmian pogodowych, może jakiegoś lekkiego potrucia lub coś w tym stylu. Współżycie było w sobote, czyli 35 dnia cyklu, znów bez zabezpieczenia, bezpłodne, dni przed okresem, tego jestem pewna. Dzisiaj mam 37 dzień cyklu, a okresu jak nie ma tak nie ma. Fakt, czasami zdarzały mi się takie spóźnienia i nie bardzo się jeszcze tym stresuje, ale fakt faktem, jest to już poważniejsze i po prostu nachodzą mnie głupie myśli - a może to ciąża, a może coś innego. Podbrzusze wczoraj bolało mnie jak przed okresem, mam większy apetyt jak przed okresem, ogólnie czuję się jak przed okresem, ale jak na złość nie chce się pojawić ^^ Może jakieś propozycje? Na razie nie chcę wykonywać testu ciążowego, bo nie chcę niepotrzebnie wydawać pieniędzy. Chciałabym się dowiedzieć, czy ciąża może być możliwa przez ten stosunek 35 dc (dla mnie to wątpliwe)? Czy spóźnienie okresu to przez ten lekki stres, ciągłe zmiany pogody? Bo też tak miewałam, ale już sama nie wiem... Może któraś mi pomoże?

Edycja: Jeszcze chciałam dodać, że niedawno byłam u gina, zbadała mnie i powiedziała, że wszystko jest w porządku, jestem mega zdrowa i normalnie wypisała tabletki anty. Czy gin może wykryć 4-tygodniową ciążę?
Czekaj na @ - powinien być lada dzień, a tak na przyszłość to się zdecyduj czy chcesz prowadzić solidne obserwacje własnego organizmu czy grać z nim w "rosyjską ruletkę" i schizować?
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:37   #6
PotulnaZolza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 135
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Prowadzę obserwacje organizmu od początku tego roku - od stycznia. Temperatura i śluz codziennie rano, na czczo o tej samej porze. Ale to naprawdę doprowadza mnie do szewskiej pasji i dlatego zdecydowałam się na tabsy, aby ponownie nie schizować tak, jak czasami
Dzięki Ci bardzo za odpowiedź, czekam na ten utęskniony okres i zaczynam tabletki - nie mam ochoty już się bać, wolę pewniejsze bezpieczeństwo Dzięki jeszcze raz za odpowiedź !
PotulnaZolza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:55   #7
JustynaL89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 31
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Hej, ja rowniez mam problem, maly/ duzy, sama nie wiem... od pewnego czasu wspolzyje z chlopakiem bez zabezpieczenia, zawsze mialam okres i to na poczatku miesiaca, a teraz tylko bylo troszke krwi, troszke tz ze jak sikalam to mialam taki bialy sluz i on byl nieco czerwony/ zaczerwieniony... co to moze oznaczac?? boje sie ze to cos moze byc powaznego... Ale czy to ciaza?? czekam, moze jeszcze dostane, w tamtym miesiacu okres zaczal sie mi 10 pazdziernika...
JustynaL89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 22:03   #8
anita-p
Raczkowanie
 
Avatar anita-p
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Od siebie dodam tylko tyle, że jeśli chcecie wykonać test ciążowy, to polecam ten na beta-HCG z krwi. Z powodzeniem wykrywa już 1-tygodniową ciążę (nie mylić z czasem jaki minął od stosunku). Odkąd poczytałam o zawodności testów aptecznych już im nie ufam. Nawet jeśli 4 z nich dadzą wynik negatywny, to i tak nie uwierzę Poza tym 4 testy to min 40 zł, a jeden z krwi 25. Rachunek prosty, a pewność 100% i to w niedługim czasie.
__________________

anita-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 22:07   #9
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez JustynaL89 Pokaż wiadomość
Hej, ja rowniez mam problem, maly/ duzy, sama nie wiem... od pewnego czasu wspolzyje z chlopakiem bez zabezpieczenia, zawsze mialam okres i to na poczatku miesiaca, a teraz tylko bylo troszke krwi, troszke tz ze jak sikalam to mialam taki bialy sluz i on byl nieco czerwony/ zaczerwieniony... co to moze oznaczac?? boje sie ze to cos moze byc powaznego... Ale czy to ciaza?? czekam, moze jeszcze dostane, w tamtym miesiacu okres zaczal sie mi 10 pazdziernika...
Możesz być w ciąży. Zrób test.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 22:08   #10
ona0605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Witam was nie wiem czy bedziecie w stanie mi odpowiedziec na moje pytanie ale brzmi ono tak. Mam 23 lata od pewnego czasu dokladnie od ponad tygodnia mam bole w podbrzuszu nie sa one bardzo silne jednakze odczuwam je,oraz uplawy sa intensywniejsze niz wczesniej. Bol przypomina mi bol jak przed miesiaczka jednak ona sie nie dawno skonczyla... Nie wiem jak to interpretowac...miesieczk a zaczela mi sie 29paz. kurcze dotychczas tak nie mialam bardzo prosze o jakies rady... ;/
ona0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 22:15   #11
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

masz upławy i dokuczliwe bóle od jakiegoś czasu - biegusiem do lekarza
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 22:20   #12
ona0605
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Wiem...bede musiala isc tylko ze wlasnie czytalam troszke na necie i rokowania na takie objawy nie sa ciekawe.....
ona0605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 22:51   #13
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

W poprzednim watku Ci odpisalam. Niestety, ale tutaj moze pomoc tylko lekarz.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 00:34   #14
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez ona0605 Pokaż wiadomość
Witam was nie wiem czy bedziecie w stanie mi odpowiedziec na moje pytanie ale brzmi ono tak. Mam 23 lata od pewnego czasu dokladnie od ponad tygodnia mam bole w podbrzuszu nie sa one bardzo silne jednakze odczuwam je,oraz uplawy sa intensywniejsze niz wczesniej. Bol przypomina mi bol jak przed miesiaczka jednak ona sie nie dawno skonczyla... Nie wiem jak to interpretowac...miesieczk a zaczela mi sie 29paz. kurcze dotychczas tak nie mialam bardzo prosze o jakies rady... ;/
idz do gina
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 06:31   #15
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez PotulnaZolza Pokaż wiadomość
Prowadzę obserwacje organizmu od początku tego roku - od stycznia. Temperatura i śluz codziennie rano, na czczo o tej samej porze. Ale to naprawdę doprowadza mnie do szewskiej pasji i dlatego zdecydowałam się na tabsy, aby ponownie nie schizować tak, jak czasami
Dzięki Ci bardzo za odpowiedź, czekam na ten utęskniony okres i zaczynam tabletki - nie mam ochoty już się bać, wolę pewniejsze bezpieczeństwo Dzięki jeszcze raz za odpowiedź !
To nie rozumiem zupełnie co cię doprowadzało do schiz? Nie umiałaś sobie wyznaczyć fazy płodnej i niepłodnej?
Jeśli faktycznie prowadziłaś rzetelnie obserwacje w tym cyklu (na który schizujesz) to tym bardziej śpij spokojnie i czekaj na @ i z głowy.

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez JustynaL89 Pokaż wiadomość
Hej, ja rowniez mam problem, maly/ duzy, sama nie wiem... od pewnego czasu wspolzyje z chlopakiem bez zabezpieczenia, zawsze mialam okres i to na poczatku miesiaca, a teraz tylko bylo troszke krwi, troszke tz ze jak sikalam to mialam taki bialy sluz i on byl nieco czerwony/ zaczerwieniony... co to moze oznaczac?? boje sie ze to cos moze byc powaznego... Ale czy to ciaza?? czekam, moze jeszcze dostane, w tamtym miesiacu okres zaczal sie mi 10 pazdziernika...
Zrób test!
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 07:41   #16
serduszkowata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 848
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez ona0605 Pokaż wiadomość
Witam was nie wiem czy bedziecie w stanie mi odpowiedziec na moje pytanie ale brzmi ono tak. Mam 23 lata od pewnego czasu dokladnie od ponad tygodnia mam bole w podbrzuszu nie sa one bardzo silne jednakze odczuwam je,oraz uplawy sa intensywniejsze niz wczesniej. Bol przypomina mi bol jak przed miesiaczka jednak ona sie nie dawno skonczyla... Nie wiem jak to interpretowac...miesieczk a zaczela mi sie 29paz. kurcze dotychczas tak nie mialam bardzo prosze o jakies rady... ;/
Proponuję wybrać się do lekarza
serduszkowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:27   #17
Ewqa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Witam!
pisze bo mam nadzieje ze mi cos podpowiecie. Ostatnio wspołzyłam z moim mezem 8 listopada był to 14 dzien cyklu, dzien pozniej miałam sluz napewno na 12 cm zrobiłam test owulacyjny i był ujemny. wiem ze plemniki zyja 3 dni tak wiec mam pytanie komu wierzyc testowi czy mojemu organizmowi. I wazne pytanie czy moge byc w ciazy. ??
Po 2 tygodniach zrobie test ciazowy ale wole sie spytac was moze mi cos odpowiecie
Ewqa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:51   #18
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Ewqa86 Pokaż wiadomość
Witam!
pisze bo mam nadzieje ze mi cos podpowiecie. Ostatnio wspołzyłam z moim mezem 8 listopada był to 14 dzien cyklu, dzien pozniej miałam sluz napewno na 12 cm zrobiłam test owulacyjny i był ujemny. wiem ze plemniki zyja 3 dni tak wiec mam pytanie komu wierzyc testowi czy mojemu organizmowi. I wazne pytanie czy moge byc w ciazy. ??
Po 2 tygodniach zrobie test ciazowy ale wole sie spytac was moze mi cos odpowiecie
Śluz płodny zazwyczaj poprzedza owulację więc nic nie stoi na przeszkodzie by plemniki sobie w nim spokojnie do owulacji przeczekały. Proponuję teścik w dni spodziewanej @ lub 14 dni po stosunku i z głowy.
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:52   #19
sundae93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 18
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Kilka dni temu kochaliśmy się z chłopakiem, użyliśmy prezerwatywy, ale niestety pękła...odrazu wziełam patentex oval, kilka razy... (pomyślałam, że może to coś pomóc), poza tym on nie doszedł (wydaje nam się ze wycofal go pare chwil po pęknieciu) dodatkowo gumka była z płynem plemnikobojczym, a ja mialam dni niepłodne...nadal się denerwuje
miesiaczke powinnam dostac lada dzien(jutro lub pojutrze),wydzielina jest gesta, o dziwnym zapachu(nigdy wczesniej sie z nim nie spotkalam), barwa:przezroczysta z takimi lekko bialymi kawalkami, a ilosc normalna jak dla mnie

Edytowane przez sundae93
Czas edycji: 2009-11-10 o 10:58
sundae93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 11:54   #20
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez sundae93 Pokaż wiadomość
Kilka dni temu kochaliśmy się z chłopakiem, użyliśmy prezerwatywy, ale niestety pękła...odrazu wziełam patentex oval, kilka razy... (pomyślałam, że może to coś pomóc), poza tym on nie doszedł (wydaje nam się ze wycofal go pare chwil po pęknieciu) dodatkowo gumka była z płynem plemnikobojczym, a ja mialam dni niepłodne...nadal się denerwuje
miesiaczke powinnam dostac lada dzien(jutro lub pojutrze),wydzielina jest gesta, o dziwnym zapachu(nigdy wczesniej sie z nim nie spotkalam), barwa:przezroczysta z takimi lekko bialymi kawalkami, a ilosc normalna jak dla mnie
wzielas patentex oval? a co? ze niby on mialby zabic jakies plemniki tak? bez sensu, nie martw sie o okres, dostaniesz pewnie lada dzien
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:42   #21
paulinka1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Prosze pomóżcie mi 6 listopada powinnam dostać miesiączke jednak żadnych oznak że dostane nie ma.. zawsze bolały mnie piersi tydzień przed jednak do tej pory niec takiego sie nie pojawiło czy moge być w ciąży?????
A na dodatek gdy współżyłam ostatnio z moim chłopakiem poczułaM skórcz jakby macicy był to taki ból że musieliśmy przestać i trwał prze minimum dwa dni Czym to mogło być spowodowane pomóżcie prosze o szybka odpowiedz
paulinka1312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:46   #22
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez paulinka1312 Pokaż wiadomość
Prosze pomóżcie mi 6 listopada powinnam dostać miesiączke jednak żadnych oznak że dostane nie ma.. zawsze bolały mnie piersi tydzień przed jednak do tej pory niec takiego sie nie pojawiło czy moge być w ciąży?????
A na dodatek gdy współżyłam ostatnio z moim chłopakiem poczułaM skórcz jakby macicy był to taki ból że musieliśmy przestać i trwał prze minimum dwa dni Czym to mogło być spowodowane pomóżcie prosze o szybka odpowiedz
A zabezpieczyliście się jakoś?
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 14:02   #23
paulinka1312
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Nie zabezpieczamy sie...
paulinka1312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 14:24   #24
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez paulinka1312 Pokaż wiadomość
Nie zabezpieczamy sie...
Skoro się nie zabezpieczacie, to jak myślisz, możesz być w ciąży?

Co do bólu to proponuję jak najszybciej wizytę u gina. Zbada Cię i może wyjaśni czym ból był spowodowany.
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 15:19   #25
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez Lick The Lollipop Pokaż wiadomość
Skoro się nie zabezpieczacie, to jak myślisz, możesz być w ciąży?

Co do bólu to proponuję jak najszybciej wizytę u gina. Zbada Cię i może wyjaśni czym ból był spowodowany.

+ test ciążowy.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 15:26   #26
AGNES12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cześć dziewczyny
mam takie małe pytanko na które pewnie znam odpowiedź ale wolę się upewnić. Z moim przyszłym mężem już od trzech miesięcy współżyjemy bez zabezpieczenia i nic, może w tym miesiącu się uda. Mój przyszły mąż ma bardzo ciężką prace czy to że jest zmęczony może wpływać na to że nie mogę zajść w ciążę chodzi o to że, no plemniki są mniej sprawne aby dostać się do mojego jajeczka a propo byłam u gin. u mnie wszystko gra
AGNES12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 15:43   #27
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Jago, proszę, zmień w tytule prawdopdonieństwo na prawdopodobieństwo szczególnie, że to zbiorczy...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 17:51   #28
jeszczepanna
Raczkowanie
 
Avatar jeszczepanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 222
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

W_isienka jako jedyna mi odpowiedziałaś - dziękuje
Moje wątpliwości dziś rozwiane, przyszła @
Ale i tak czuje że coś jest nie tak, wiem że musze zbadać hormony. Wizyta u gin za tydzień - oby wszystko było dobrze...

Agnes 12... my staramy sie pół roku, meżuś tez dużo pracuje. Na razie nam sie nie udaje. Na pewne sprawy potrzeba czasu - sama sobie tak tłumacze.
__________________
JużNiePanna
jeszczepanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 18:01   #29
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez AGNES12 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
mam takie małe pytanko na które pewnie znam odpowiedź ale wolę się upewnić. Z moim przyszłym mężem już od trzech miesięcy współżyjemy bez zabezpieczenia i nic, może w tym miesiącu się uda. Mój przyszły mąż ma bardzo ciężką prace czy to że jest zmęczony może wpływać na to że nie mogę zajść w ciążę chodzi o to że, no plemniki są mniej sprawne aby dostać się do mojego jajeczka a propo byłam u gin. u mnie wszystko gra
Może tak byc,że Twoj mezczyzna jest zmeczony i dlatego nie mozesz zajsc w ciazy aczkolwiek to dopiero 3 miesiace
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 18:08   #30
saura
Raczkowanie
 
Avatar saura
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 199
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopdonieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez AGNES12 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
mam takie małe pytanko na które pewnie znam odpowiedź ale wolę się upewnić. Z moim przyszłym mężem już od trzech miesięcy współżyjemy bez zabezpieczenia i nic, może w tym miesiącu się uda. Mój przyszły mąż ma bardzo ciężką prace czy to że jest zmęczony może wpływać na to że nie mogę zajść w ciążę chodzi o to że, no plemniki są mniej sprawne aby dostać się do mojego jajeczka a propo byłam u gin. u mnie wszystko gra
Agnes nic na siłę. moja siostra z mężem byli załamani. badania powychodziły źle, że nie będą mieć maluszka. a tu bach udało im się poprostu przestali myśleć "staramy się".
bądźcie cierpliwi napewno się uda
saura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.