Mamy sierpniowe 2018 cz. IV - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-27, 10:38   #571
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

ANGE osobiście bo muszą fizycznie zobaczyć skierowanie i dopiero ci termin wyznaczają. Tylko raz byłam bo drugi raz kazał mi przyjść się zbadać po ciąży.

Wy się porodów boicie a ja piątku jak Tż po telefon przyjedzie i nie wiem czy nie zaszyć sobie buzi z tej okazji ale kiedyś muszę się przecież z nim zmierzyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

NOBO jak się nie zgodzisz na kolejną oxy, założenie balona to co oni innego mogą zrobić jak rozwarcie nie postępuje stąd statystyki i na pewno kilka % cc jest za "kopertę"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08

Edytowane przez Panterka1313
Czas edycji: 2018-06-27 o 10:42
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:41   #572
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez zielinka_87 Pokaż wiadomość
Z tego co ja przeszłam w poprzedniej ciąży to na puchnięcie zalecany miałam właśnie odpoczynek i leżakowanie. Byłam 3 dni w szpitalu, porobili badania m.in na białko w moczu pod kątem zatrucia ciążowego, 3 dni diety surowkowej żeby wysikać nadmiar wody, ale właśnie odpoczynek i zakaz ruchu

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Zielinka ja wlasnie tez zastanawiam sie nad tym zatruciem, bo mam bardzo nagly skok wagi i te dwa dni mroczkow przed oczami. Dzis podjade zbadac cisnienie do apteki, tylko moj lekarz jest na urlopie do 10.07.....
Jutro ide zrobic badania, moze zrobie tez pod katem bialka. Do tej pory cisnienie mialam niskie, tydz temu 120/80, bialka w moczu nie mialam.

Troche mnie martwi co sie dzieje.

Na ta diete przeszlas sama? Czy ktos zalecil?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Normalne na tym etapie ciąży, a zwłaszcza latem. Po porodzie zejdzie momentalnie. Gorzej możesz się czuć bo jesteś z natury aktywna i Cię nosi. Ale już niedługo i będziesz śmigać z młodym w wózku

Wrócił temat masażu chińską bańką, próbowałam, ale wydaje mi się, że po tym pojawiło się więcej pajączków, więc odpuściłam, szczotkuję tylko ciało (jak pamiętam).
Jakie są metody zredukowania (bo w usunięcie zbytnio nie wierzę) cellulitu przy pajączkach? Czy najpierw pozamykać naczynka?
Naczynka jak pozamykasz to i tak efekt bedzie chwilowy.

Jestes z okolic Poznania prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:41   #573
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

CHLO może plusz elektrolity?

Coś wizaz dziś wam szwankuje ostro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:44   #574
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Dziewczyny juz rodzące a jak wspominacie rodzenie łożyska i ewentualne zszywanie? Bo ja tego nie czułam juz w ogole, w duzo moich znajomych mowilo że to gorsze niz sam poród
Rodzenie łożyska było rozrywką w porównaniu z tym co było wcześniej. Zszywanie gorzej, ale dostałam dożylnie jakiś genialny środek przeciwbólowy, który chciałam zabrać na wynos

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Prawda! Podpisuję się rękami i nogami.
Poza tym, mimo że miałam krzyżowe i spędziłam dobę w szpitalu za nim się młody urodził to dobrze wspominam poród. Na pewno to też częściowo zasługa położnych, tż.
Boję się też, nie powiem że nie. Ale chyba bardziej tego że mi wyjdzie GBS dodatni i będzie trzeba szybko jechać cp zdążą antybiotyk podać albo tego że tz nie dojedzie niż samej akcji co jak co ale z mamą rodzić bym nie chciała..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dodatni GBS to moja kolejna obawa, no ale nic z tym nie zrobię, jak będą mnie chcieli odesłać, to się położę na podłodze i nie ruszę.

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Naczynka jak pozamykasz to i tak efekt bedzie chwilowy.

Jestes z okolic Poznania prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z Poznania.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:44   #575
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Skoro twój urlop to nie czekaj i idź do innego. Skonsultujesz i się dowiesz na czym stoisz czy tylko za bardzo panikujesz i jeden problem mniej do zmartwień ; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:46   #576
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Skoro twój urlop to nie czekaj i idź do innego. Skonsultujesz i się dowiesz na czym stoisz czy tylko za bardzo panikujesz i jeden problem mniej do zmartwień ; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To na Katowickiej jest Proendermologia, mozesz udac sie na darmowa konsultacje, mysle, ze bardzo fajnie Ci doradza. Jest kilka mozliwosci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:47   #577
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
To na Katowickiej jest Proendermologia, mozesz udac sie na darmowa konsultacje, mysle, ze bardzo fajnie Ci doradza. Jest kilka mozliwosci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, po porodzie wrócę do tematu.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 10:48   #578
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Pomyliłas cytowania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:48   #579
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Fiolla Pokaż wiadomość
Rodzenie łożyska było rozrywką w porównaniu z tym co było wcześniej. Zszywanie gorzej, ale dostałam dożylnie jakiś genialny środek przeciwbólowy, który chciałam zabrać na wynos



Dodatni GBS to moja kolejna obawa, no ale nic z tym nie zrobię, jak będą mnie chcieli odesłać, to się położę na podłodze i nie ruszę.



Z Poznania.
O kurcze to wypas, ja mialam tylko miejscowo jakieś psikadlo.

Edytowane przez NoBoTak
Czas edycji: 2018-06-27 o 10:49
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:49   #580
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

U mnie rodzenie łożyska i zszywanie było już z dzieckiem na piersi, ja nie czułam tego, może trochę zszywanie - dostałam chyba jakieś znieczulenie miejscowe.


Panterka, pokłóciłaś się z Tżetem? Czasem warto odpuścić, chociaż wiem ,że hormony szaleją na końcówce ciąży.
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:55   #581
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez acidka Pokaż wiadomość
Widzisz, mamy z OM praktycznie ten sam tp i Ty się martwisz, że synek duży a ja, że córeczka mała (mi wyszło w poniedziałek na wizycie, że ok. 2 kg i mam za tydzień konsultacje, czy przybiera, czy nie ).
A przy pierwszym porodzie rodziłaś w okolicach terminu, wcześniej czy później?
Pamiętaj, że poród porodowi nierówny, nawet jeśli 1-szy miałaś bardzo trudny, to ten nie musi taki być. No ale ja myślę, że tu dużą rolę gra nastawienie psychiczne i na prawdę dobrze jest być dobrej myśli. Wiadomo, że to samo w sobie nie "załatwi" porodu, ale wszędzie piszą, że stres, napięcie spowalniają rodzenie



To podobnie. I co? Wszystko było ok ostatecznie?
Dzięki za wsparcie



Ojej Ja bym zrobiła tak jak dziewczyny radzą. Poza ciążą zawsze wybieram coś z ibuprofenem, bo paracetamol nie pomaga, w ciąży jakoś "nabierał mocy" i jednak jak nie mogłam sobie poradzić z bólem głowy to zażywałam i było lepiej.



Bereniko, mnie, podobnie, jak Gosi, w poniedziałek na wizycie powiedział, że kłucia w pochwie/szyjce na tym etapie to norma. Na KTG pisały się mi lekkie skurcze (też czułam) i też położna powiedziała, że to nic niepokojącego już teraz.



Ech... Moja córcia tak mi zagorączkowała w nocy z czw na pt - od rana jak zmierzyłam miała 38,7-38,8, ale się zbijała temperatura. Dobę to trwało i od soboty znów zdrowa Tylko na gardle jakieś kropeczki. Oby Wam szybko przeszło!





Ja dziś planuję przegląd ubranek i posegregowanie ich do prania. Szwagierka chce mi dać, to czego mi brakuje po swojej córci, a że jedziemy do nich w weekend to poczułam się w końcu zmobilizowana Pewnie będę prosić o wszystko, co ma na rozmiar 50 i jakieś ubranka na krótki rękaw, bo jednak córcię miałam jesienną i podejrzewam, że większość bodów jednak mam na długi.

W sobotę chcę też kupić w ikei komódkę i od poniedziałku zacząć pranie i układanie ubranek. Rzuciłam już okiem na to, co mam w torbie i nie mogę, jakie one są malutkie! Cuteness overload
Niska waga wyszła na usg u mojej prowadzącej, ona to zlała kompletnie, pomimo mojej ciężkiej, wtedy ciąży. Niby była jednym z lepszych położników w Poz, a fuszera jak cholera. Jakoś 4 dni po tym usg trafiłam do szpitala, bo słabo czułam ruchy i na usg szpitalnym waga była szacowana na 3 kg, 5 dni pozniej mialam cc i córa urodzona z waga 2950 g. Także szpitalne usg było wykonane bdb. To co mogę Ci polecić to po pierwsze na usg niech zrobi przepływy, zapytaj o stopień łożyska. Ew. częstsze ktg. To nie jest tak, że hipertrofia bierze się z niczego. To znaczy, że coś gdzieś zawodzi i bezpieczniej jest znaleźć przyczyne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 10:56   #582
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
O kurcze to wypas, ja mialam tylko miejscowo jakieś psikadlo.
Rozpruli mnie trochę, żeby ssawka od próżniociągu się zmieściła, było co zszywać.
Kazali mi potem 6 godzin leżeć, więc to chyba jakieś mocniejsze dragi były.
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:58   #583
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Dziewczyny juz rodzące a jak wspominacie rodzenie łożyska i ewentualne zszywanie? Bo ja tego nie czułam juz w ogole, w duzo moich znajomych mowilo że to gorsze niz sam poród
Rodzenie łożyska pikus, nie miałam już skurczów, kazała mi bes tego raz poprzeć, pociągnęła i wyszło, nawet nie poczułam. Za to zszywanie dls mnie masakra, wolałam już te parte. Dostałam miejscowo znieczulenie, sle i tak wszystko czułam, ns każde wbicie igły podskakiwalam na fotelu, a najgordze było szycie w środku gdzie musza włożyć to takie metalowe coś, żeby mieć dojście i ulga wielks dopiero po wyjęciu tego. Takie mam wspomnienie przy szyciu po obu porodsch, więc nie liczę, że tym razem będzie lepiej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:02   #584
Fiolla
Raczkowanie
 
Avatar Fiolla
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 457
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
O kurcze to wypas, ja mialam tylko miejscowo jakieś psikadlo.
[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;84445696]Rodzenie łożyska pikus, nie miałam już skurczów, kazała mi bes tego raz poprzeć, pociągnęła i wyszło, nawet nie poczułam. Za to zszywanie dls mnie masakra, wolałam już te parte. Dostałam miejscowo znieczulenie, sle i tak wszystko czułam, ns każde wbicie igły podskakiwalam na fotelu, a najgordze było szycie w środku gdzie musza włożyć to takie metalowe coś, żeby mieć dojście i ulga wielks dopiero po wyjęciu tego. Takie mam wspomnienie przy szyciu po obu porodsch, więc nie liczę, że tym razem będzie lepiej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dzięki, przypomniałaś mi o tym uczuciu rozpierania jak wziernik zakładają. Faaak, to nie było miłe.

W piątek się dowiem, czy mogę aniball stosować, jeśli tak, to zamawiam i do dzieła.
Fikumiku, Ty używałaś o ile pamiętam, miałaś do niego dedykowany żel czy kupowałaś inny?
Fiolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:05   #585
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

AISHA pewnie że tak i to na maxa. Pamiętasz jak pisałam że piątek coś załatwiamy, sobota on robi ze stolarzem i ma wianek a ze mną spędza niedziele bo rocznica? No to od rocznicy jest foch bo się musiał raz w życiu posłuchać i dostosować do "życzenia" pt nie przyjeżdżaj do mnie. Eee to nie hormony grubsza sprawa do tego stopnia że nie wiem czy chce z nim być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:09   #586
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Znalazłam swój pierwszy test pozytywny może miłe wspomnienia z nim związane pomogą. Wszystko pamiętam kiedy go robiłam nawet która godzina była a potem jak komu powiedziałam że ktoś mieszka w brzuchu 20180627_120752.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:14   #587
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;84445696]Rodzenie łożyska pikus, nie miałam już skurczów, kazała mi bes tego raz poprzeć, pociągnęła i wyszło, nawet nie poczułam. Za to zszywanie dls mnie masakra, wolałam już te parte. Dostałam miejscowo znieczulenie, sle i tak wszystko czułam, ns każde wbicie igły podskakiwalam na fotelu, a najgordze było szycie w środku gdzie musza włożyć to takie metalowe coś, żeby mieć dojście i ulga wielks dopiero po wyjęciu tego. Takie mam wspomnienie przy szyciu po obu porodsch, więc nie liczę, że tym razem będzie lepiej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]O rany to ja nic nie czułam, nawet nie wiedzialam ze to coś wkładają
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:16   #588
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Dobrze że wszystko tak dokładnie piszecie bo ze szkoły rodzenia nawet o 1/3 nie powiedzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:20   #589
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cześć Witam się po wizycie i usg. Dziś u mnie 33+5 waga małego 2066g. Lekarka mówi, że ładnie rośnie, ale według tabelek na necie to znów dolna granica kurcze jakoś mi to w głowie siedzi. Poza tym wszystko jest ok - I stopień łożyska, bez patologii, wszystkie ułożenia, przepływy ok.
A druga sprawa to następną wizytę mam 11.07, potem moja ginka ma urlop co mi dzisiaj oznajmiła i powiedziała, że spotkamy się już po porodzie. Stwierdziła, że jak na 16.07 mam konsultacje w szpitalu to oni mnie już przejmą. No ale kurde to jest konsultacja do cc a nie wizyta lekarska jako taka z badaniami itp. Nie mam tam lekarza prowadzacego. Coś czuje, że jeszcze bede musiała do innego lekarza iść na koniec, co jest kompletnie bez sensu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 11:20   #590
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Zielinka ja wlasnie tez zastanawiam sie nad tym zatruciem, bo mam bardzo nagly skok wagi i te dwa dni mroczkow przed oczami. Dzis podjade zbadac cisnienie do apteki, tylko moj lekarz jest na urlopie do 10.07.....
Jutro ide zrobic badania, moze zrobie tez pod katem bialka. Do tej pory cisnienie mialam niskie, tydz temu 120/80, bialka w moczu nie mialam.

Troche mnie martwi co sie dzieje.

Na ta diete przeszlas sama? Czy ktos zalecil?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Naczynka jak pozamykasz to i tak efekt bedzie chwilowy.

Jestes z okolic Poznania prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To była dieta szpitalna. Lekarz tak kazał żeby wodę wysikać. Tylko surówki i tylko 3 dni.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:21   #591
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Dziewczyny juz rodzące a jak wspominacie rodzenie łożyska i ewentualne zszywanie? Bo ja tego nie czułam juz w ogole, w duzo moich znajomych mowilo że to gorsze niz sam poród
Mi się łożysko nie chciało urodzić. Po urodzeniu dziecka skurcze momentalnie mi minęły mimo podłączonej oksytocyny. Położna naciskała mi na brzuch a ja trzymałam jej rękę żeby tego nie robiła i się siłowałysmy. Nie bolało to ale miałam jeszcze w głowie że tam było dziecko i przez 9 mc chroniłam brzuch jak mogłam.

Szycie gorzej, miejscami mnie bolało. Lekarz niby twierdził że tam gdzie boli to skóra i nie da się znieczulić. No nie wiem. Pękłam na swój sposób nie byłam nacinana więc ciężko stwierdzić
Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Zielinka ja wlasnie tez zastanawiam sie nad tym zatruciem, bo mam bardzo nagly skok wagi i te dwa dni mroczkow przed oczami. Dzis podjade zbadac cisnienie do apteki, tylko moj lekarz jest na urlopie do 10.07.....
Jutro ide zrobic badania, moze zrobie tez pod katem bialka. Do tej pory cisnienie mialam niskie, tydz temu 120/80, bialka w moczu nie mialam.

Troche mnie martwi co sie dzieje.

Na ta diete przeszlas sama? Czy ktos zalecil?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Naczynka jak pozamykasz to i tak efekt bedzie chwilowy.

Jestes z okolic Poznania prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przy zatruciu ciążowym jest wysokie ciśnienie. Warto mierzyć sobie codziennie. Takie powyżej 140/90 jest niepokojące.

Zdrówka dla wszystkich chorowitek . Pogoda nam się popsuła to od razu widać niestety efekty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kasia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:39   #592
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Jedna lipcowka pisze że rodzi i żaden szpital w Lublinie nie chciał jej przyjąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:43   #593
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Jedna lipcowka pisze że rodzi i żaden szpital w Lublinie nie chciał jej przyjąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego?
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:45   #594
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Pokaż wiadomość
Dlaczego?
Pewnie z powodu strajków. Jakieś tam są pozostaje jej świdnik. Tam jest super opieka. Ja nie narzekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:48   #595
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Ale wizaż szwankuje.. widzę wasze posty po kilkanaście razy

MalaGosia jak tam?!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:51   #596
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Ale wizaż szwankuje.. widzę wasze posty po kilkanaście razy

MalaGosia jak tam?!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie dziękuję, wszystko w normie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 11:51   #597
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

OLA pisała o 40km to raczej wybrała Lubartów chociaż Lubartów bliżej jest niż 40km hmmm może Kraśnik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08

Edytowane przez Panterka1313
Czas edycji: 2018-06-27 o 11:54
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 12:00   #598
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Tylko nie ma reguły że najpierw poleci ciśnienie. Choć jak sie ma ciśnieniomierz w domu to warto sobie mierzyc ale od czasu do czasu jeśli są obrzęki pobrać mocz pod kątem utraty białka bo RR potrafi walnąć jak go już całkiem sporo ucieknie.

I chlo jeśli będziesz mieć ucieczkę białka to nie możesz stosować samej diety surowkowej. Wtedy musisz uzupełniać białko ale to już lekarz powinien ogarnąć. Mi ostatecznie zatrucie się nie potwierdziło więc miałam same surówki i leżakowanie przez 3 dni
Cytat:
Napisane przez kasia. Pokaż wiadomość
Mi się łożysko nie chciało urodzić. Po urodzeniu dziecka skurcze momentalnie mi minęły mimo podłączonej oksytocyny. Położna naciskała mi na brzuch a ja trzymałam jej rękę żeby tego nie robiła i się siłowałysmy. Nie bolało to ale miałam jeszcze w głowie że tam było dziecko i przez 9 mc chroniłam brzuch jak mogłam.

Szycie gorzej, miejscami mnie bolało. Lekarz niby twierdził że tam gdzie boli to skóra i nie da się znieczulić. No nie wiem. Pękłam na swój sposób nie byłam nacinana więc ciężko stwierdzićPrzy zatruciu ciążowym jest wysokie ciśnienie. Warto mierzyć sobie codziennie. Takie powyżej 140/90 jest niepokojące.

Zdrówka dla wszystkich chorowitek . Pogoda nam się popsuła to od razu widać niestety efekty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 12:05   #599
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Co do porodu to szycie potem i rodzenie łożyska to pikuś. Przy pierwszym dostałam głupiego jasia do szycia przy drugim było na żywca, ale do bólu porodowego się umywa ;-). Łożysko bez problemu rodziłam, jedno parcie i wyskakiwało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 12:09   #600
zielinka_87
Zakorzenienie
 
Avatar zielinka_87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 6 295
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Co do porodu to szycie potem i rodzenie łożyska to pikuś. Przy pierwszym dostałam głupiego jasia do szycia przy drugim było na żywca, ale do bólu porodowego się umywa ;-). Łożysko bez problemu rodziłam, jedno parcie i wyskakiwało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde, a dla mnie szycie to była masakra

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Endozołzo, nie wygrasz
LUF

18cs, 5cs po laparo
szczęście trwało za krótko (8tc)

I ivf
II ivf Beta 9dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1244



zielinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 09:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.