Lifting bez skalpela ? nici liftingujące - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-23, 08:50   #181
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Reje Pokaż wiadomość
Witaj. Napisz proszę jaką decyzje podjelas w sprawie tych nici? Ja również założyłam takie nici,poprawiając owalny, chętnie bym je usunęła ale nie dopytalam na czym to polega , sierota ze mnie. Cięcie policzków??? Brzmi strasznie

a dlaczego chcesz je usunąć ?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 15:19   #182
Reje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Założyłam je miesiąc temu, nie jest źle ale to jednak ciało obce, nie wiem czy się przyzwyczaję.
Reje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 14:17   #183
jana2007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 17
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Kurczę, ale bezczelna reklama!Doktorek pewnie nie ma pacjentek...
jana2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 23:14   #184
Costarica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Czy miał ktoś robione te nici by unieść piersi? Jeżeli tak to gdzie i jakie efekty ,i na jakim rozmiarze? Dzięki
Costarica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 17:14   #185
andziutek
Zadomowienie
 
Avatar andziutek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 296
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Dziewczyny, mam pytanie. Mam lekką asymetrie oczu, na jednym oku powieka bardziej opada i tym samym mam też lekką asymetrię łuku brwiowego. Widać to szczególnie na zdjęciach. Szukam sposobu, aby jakoś to wyrównać. Myślicie, że takie nici Barb były by właściwe? Podciągnęłabym tylko jeden łuk brwiowy, aby oczy wyglądały bardziej symetryczne.Jak myślicie ile nici byłoby potrzebnych? Czy w ogóle któraś z Was podnosiła łuk brwiowy tym sposobem?
__________________
''W każdym detalu, akordzie i dźwięku
Bez Ciebie życie nie miało by sensu...
Nic bez Muzyki
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'

Edytowane przez andziutek
Czas edycji: 2016-08-29 o 17:24
andziutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 14:03   #186
DeeDeeDee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 13
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Costarica Pokaż wiadomość
Czy miał ktoś robione te nici by unieść piersi? Jeżeli tak to gdzie i jakie efekty ,i na jakim rozmiarze? Dzięki
Nici są za słabe dla podniesienia tak dużego obszaru jak piersi i pośladki. Niestety dla tych obszarów trzeba zastosować bardziej inwazyjne metody
DeeDeeDee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 14:42   #187
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Robiłam sobie nici PDO rok temu, podobno efekt ma się jeszcze trochę trzymać, ale widzę, że jest naprawdę dobrze. Jestem zadowolona z tak szybkiego (w porównaniu do skalpela) zabiegu. Jeśli zastanawiacie się nad dobrym gabinetem to mogę wskazać xxx. Profesjonalne podejście do klienta , a myślę, że to ważne przy takim trochę ingerującym jednak zabiegu.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-09-30 o 17:41 Powód: Reklama.
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 09:55   #188
beauty and smart
Raczkowanie
 
Avatar beauty and smart
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Hej Dziewczyny!

Czytam Was i zastanawiam się czy któraś może miała lifting pośladków nićmi? Zastanawiam się nad tym zabiegiem zeby tyłek trochę unieść, ale nie wiem czy warto.. Orientujecie się może?
beauty and smart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 17:40   #189
pantofelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 31
Nici liftingujace- Gliwice, Zabrze i okolice

Witam,

moze ktos polecic dobrego lekarza/lekarkę która porafi zakladac nici PDO ? Gliwice, Zabrze, okolice.. konkretnie chodzi mi o policzki, chomiki.

Moze ktos robil ten zabieg u dr Markowicz z Zabrza?

Z gory dzieki za odzew!!
pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 10:53   #190
krystyna69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 10
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Jestem sporą fanką nici, dobrze założone mogą zdziałać cuda. Warto iść na konsultacje do lekarza medycyny estetycznej, czasami robią dni darmowych konsultacji - trzeba śledzić media społecznościowe albo strony www gabinetu. Do bezoperacyjnego liftingu powiek polecają teraz plazma IQ: http://www.mttestetica.pl/102,Nowo%C5%9Bci, może to jest dla Ciebie rozwiązane?
krystyna69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 16:41   #191
Jula1280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 5
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Dermatolog to lekarz który przez kilkanaście lat uczy się o budowie skóry, tkanki podskórnej, chorobach ogólnoustrojowych wpływających na jej wygląd itdd. to też jedyna specjalizacja na której uczą medycyny estetycznej ( BO TO CZĘŚĆ TEJ WŁAŚNIE SPECJALIZACJI ). Stomatolog to lekarz który zna się na zębach, jeśli skończy potem chirurgię szczękową to również oficjalnie na kościach twarzoczaszki. Pytanie który wybitny specjalista chirurgii szczekowo-twarzowej będzie zajmował się nićmi.Chyba tylko taki co nie umie zarobić we własnej specjalizacji. Czyli zapewne kiepski.
Jula1280 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-24, 00:51   #192
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

hej mam pytanie - znalazłyśmy z mamą fajną lekarkę w naszym mieście, ja robilam botoks na zmarszczkę miedzy brwiami a moja mama potrzebowala podnieść opadające policzki i chomiki. lekarka zrobila jej nici kwasem hialuronowym. zaplaciła ok 3000 zl, chyba za 3 amułki (bylo to minimum więc twarz wygladala na lekko odswiezoną bez spektakularnego efektu)... efekt po roku zniknął.
czytając o tym zabiegu, ktory utrzymuje sie dłuzej, kosztuje mniej lub porownywalnie zastanawiam się dlaczego u osoby ok 60 letniej lekarka zaproponowala kwas...??? czy ktos moglby mi odp może jednak nie jest az taka fajna )
będę wdzięczna
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 11:07   #193
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Co polecacie na ZMARSZCZKI od usmiechania się?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-15, 01:13   #194
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Tzn jakie? Zalacz zdjecie.

Czy ktorejs z Was zostały trwale ślady tzn. Linia nici widoczna pod skòrą? Zwłòknienia?
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 08:11   #195
Ewa7506
Raczkowanie
 
Avatar Ewa7506
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
hej mam pytanie - znalazłyśmy z mamą fajną lekarkę w naszym mieście, ja robilam botoks na zmarszczkę miedzy brwiami a moja mama potrzebowala podnieść opadające policzki i chomiki. lekarka zrobila jej nici kwasem hialuronowym. zaplaciła ok 3000 zl, chyba za 3 amułki (bylo to minimum więc twarz wygladala na lekko odswiezoną bez spektakularnego efektu)... efekt po roku zniknął.
czytając o tym zabiegu, ktory utrzymuje sie dłuzej, kosztuje mniej lub porownywalnie zastanawiam się dlaczego u osoby ok 60 letniej lekarka zaproponowala kwas...??? czy ktos moglby mi odp może jednak nie jest az taka fajna )
będę wdzięczna
Efekt zniknął wraz z kwasem. Dużo lepsze i trwalsze efekty dałoby połączenie kwasu (volumetria) i grubszych nici np. Barb z haczykami. Przetestowałam to rozwiązanie u siebie i efekt jest fajny. Lekarka być może nie zaproponowała takiego rozwiązania bo tego typu nici założyć poprawnie to sztuka. Jak sama opisywałam w rękach nieodpowiedniego lekarza mogą narobić kłopotów.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Tzn jakie? Zalacz zdjecie.

Czy ktorejs z Was zostały trwale ślady tzn. Linia nici widoczna pod skòrą? Zwłòknienia?
Sądzę, że zaaplikowanie nici zbyt płytko pod skórą może spowodować trwałą deformację skóry. Sama miałam taką przygodę i myślę, że bez interwencji drugiego lekarza ślady na twarzy byłyby widoczne. Nie wiem czy 5 czy 10 lat. Nie zdecydowałam się sprawdzać
To są nici chirurgiczne i tworzą pod skórą blizny stabilizujące opadające poliki. Świetne rozwiązanie ale tylko w rękach dobrego lekarza.
Ewa7506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 22:12   #196
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Probuję znaleźć autentyczne zdjęcia po i nie daje rady.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-15, 22:48   #197
beata485
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez ewpiorko Pokaż wiadomość
jestem 1 miesiac po zabiegu z uzyciem nici PDO. moim problemem były tzw "chomiczki" ...czyli zacierający się owal policzków. dla mnie były to po prostu zwisające policzki, moja zmora. okazało się sie wystarczą 3 nici z kazdej strony zeby skorygować owal i róznice widac od razu po zabiegu. nie jestem nowicjuszem jesli chodzi o zabiegi med estetycznej dlatego bez obaw postanowiłam wypróbowac to dobrodziejstwo i moge powiedziec ze nie ma czego sie bac tylko działac ;] !!!
Ja miałam zabieg na czoło robiony dzisiaj,więc efektu jeszcze nie ma żadnego,faktycznie ból przy znieczuleniu znikomy,ja za 5 nici płaciłam 350 zł
beata485 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 09:57   #198
linda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 34
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Mój znajomy, który jest chirurgiem namawiał mnie, abym absolutnie nie robiła BOTOKSU. Nie prosiłam o rozwinięcie tematu, wiedziałam o co chodzi.

Drogie Panie, przede wszystkim musicie wiedzieć, że nie informują nas o SKUTKACH UBOCZNYCH jakiegokolwiek zabiegu. Dlaczego? Dlatego, aby zarabiać na nas duże piniądze.

Nie mogą informować o skutkach ubocznych, ponieważ będzie się bały wykonać na sobie zabieg, mają informować nas tylko o pozytywnych - nawet tych nierealnych...

Mam znajomą (lat 42), która zrobiła operacyjnie lifting twarzy. Pięknie naciąganięta skóra. Zabiegi wstrzykiwania to są tylko na chwilę... wyda się więcej pieniędzy i niestety jest wiecej skutków ubocznych. Ja za 10-15 lat zdecyduję się na operację. Znajoma już kolejny rok wygląda pięknie i nie musi ingerować w twarz jak to jest z zabiegami medycyny estetycznej. Kiedyś wstrzykiwalam sobie kwas hialuronowy i ekekty były tylko na chwilę. Na pewno nie zdecydowałabym się na botoks, ponieważ odoradził mi to znajomy bardzo dobry specjalista. Oczywiście obcej osobie nie będzie odradzać a wręcz zachęci, bo na tym się zarabia.

Kobiety nie ufajcie za bardzo lekarzom. Większość chce tylko zarobić. Nie twierdzę, że są i uczciwi lekarze. Ja odwiedzając kilka salonów kosmetycznych/ spa itd. w różnych miejscowościach prawie zawsze widziałem parcie na pieniądze, namawianie nie na najdroższe zabiegi. Przecież nie każdy jest naiwny i da się zmanipulować, tym bardziej, że zajmuję się psychologią. Tylko jedną Panią Doktor poznałam, która była uczciwa. Niestety musiałam się przeprowadzić i teraz od dwóch lat szukam dobrego "uczciwego" (w dzisiejszych czasach ciężko! ) lekarza .

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Poprawa tekstu :



Mój znajomy, który jest chirurgiem namawiał mnie, abym absolutnie nie robiła BOTOKSU. Nie prosiłam o rozwinięcie tematu, wiedziałam o co chodzi.

Drogie Panie, przede wszystkim musicie wiedzieć, że nie informują nas o SKUTKACH UBOCZNYCH jakiegokolwiek zabiegu. Dlaczego? Dlatego, aby zarabiać na nas duże piniądze.

Nie mogą informować o skutkach ubocznych, ponieważ będzie się bały wykonać na sobie zabieg, mają informować nas tylko o pozytywnych skutkach - nawet tych nierealnych...

Mam znajomą (lat 42), która zrobiła operacyjnie lifting twarzy. Pięknie naciąganięta skóra. Zabiegi wstrzykiwania to są tylko na chwilę... wyda się więcej pieniędzy i niestety jest wiecej skutków ubocznych. Ja za 10-15 lat zdecyduję się na operację. Znajoma już kolejny rok wygląda pięknie i nie musi ingerować w twarz jak to jest z zabiegami medycyny estetycznej. Kiedyś wstrzykiwałam sobie kwas hialuronowy i ekekty były tylko na chwilę. Na pewno nie zdecydowałabym się na botoks, ponieważ odradził mi to znajomy bardzo dobry specjalista. Oczywiście obcej osobie nie będzie odradzać a wręcz zachęci, bo na tym się zarabia.

Kobiety nie ufajcie za bardzo lekarzom. Większość chce tylko zarobić. Nie twierdzę, że są i uczciwi lekarze. Ja odwiedzając kilka salonów kosmetycznych/ spa itd. w różnych miejscowościach prawie zawsze widziałam parcie na pieniądze, namawianie mnie na najdroższe zabiegi. Przecież nie każdy jest naiwny i da się zmanipulować, tym bardziej, że zajmuję się psychologią. Tylko jedną Panią Doktor poznałam, która była uczciwa. Niestety musiałam się przeprowadzić i teraz od dwóch lat szukam dobrego "uczciwego" (w dzisiejszych czasach ciężko! ) lekarza .
linda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 10:20   #199
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Linda, a może rozwiniesz temat skutków ubocznych ?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-17, 10:50   #200
linda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 34
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

U mnie w rodzinie jest lekarz, więc wiem jak to wygląda. Piszecie, żeby ufać lekarzowi bo jest on profesjonalistą. Jest profesjonalistą w podpisywaniu z koncernami farmaceutycznymi i innymi w celu zarabiania większych pieniędzy i dostawania prezentów !

Nie powinien tego robić, ponieważ jest to nieetyczne (czego uczyli go w szkole), w dzisiejszych czasach nieetyczne jest nie oszukiwanie klienta. Etycze jest wręcz dojenie z niego kasy. Ja nie ufam lekarzom. Nawet temu z rodziny. Tylko w tragicznych sytuacjach korzystam z ich/jego usług. Czyli ostatnim razem to 7 lat temu. Bynajmniej ten lekarz z mojej rodziny mnie nie oszukuje i mówi jak jest, bo i tak na mnie nie zarobi. Nie bądźcie naiwni wierząc w to co wam lekarz mówi. Już samo pójście do trzech innych lekarzy pokaże ci jsk jest, każdy przepisze inne leki (te leki, które musi wypisywać bo podpisał kontrakt. .. u mnie lekarz non-stop dostaje prezenty...). Włącz myślenie! Dzisiaj nikomu się nie ufa. Trzeba szukać uczciwego fachowca.
linda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 00:12   #201
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Obudzilyscie się Panie ze lekarzom się nie ufa? żadna nowość.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 12:22   #202
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez linda22 Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie jest lekarz, więc wiem jak to wygląda. Piszecie, żeby ufać lekarzowi bo jest on profesjonalistą. Jest profesjonalistą w podpisywaniu z koncernami farmaceutycznymi i innymi w celu zarabiania większych pieniędzy i dostawania prezentów !

Nie powinien tego robić, ponieważ jest to nieetyczne (czego uczyli go w szkole), w dzisiejszych czasach nieetyczne jest nie oszukiwanie klienta. Etycze jest wręcz dojenie z niego kasy. Ja nie ufam lekarzom. Nawet temu z rodziny. Tylko w tragicznych sytuacjach korzystam z ich/jego usług. Czyli ostatnim razem to 7 lat temu. Bynajmniej ten lekarz z mojej rodziny mnie nie oszukuje i mówi jak jest, bo i tak na mnie nie zarobi. Nie bądźcie naiwni wierząc w to co wam lekarz mówi. Już samo pójście do trzech innych lekarzy pokaże ci jsk jest, każdy przepisze inne leki (te leki, które musi wypisywać bo podpisał kontrakt. .. u mnie lekarz non-stop dostaje prezenty...). Włącz myślenie! Dzisiaj nikomu się nie ufa. Trzeba szukać uczciwego fachowca.

Fajnie, ale nie o to Ciebie pytałam
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 10:03   #203
Wbw1989
Przyczajenie
 
Avatar Wbw1989
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Hej.

Ja obecnie jestem po wypelnieniu brody kwasem hialuronowym. 2 ml.

Moja linia rzuchwy wyglada lepiej. Wyszczuplona.

Co najlepsze - zawsze myslalam ze mam okragla twarz - okragle policzki - lecz kosmetyczka stwierdzila ze moj ksztalt twarzy to kwadrat.

W poniedzialek zapisalam sie u niej na Nici.

Po 2 na strone - podobno to wystarczy a efekt bedzie taki jaki chce uzyskac. Tj. Wyszczuplic tak twarz aby byla fajnie " wcieta ". Uwydatnily sie kosci policzkowe.

Jestem szczupa na calym ciele tylko ta buzia jakby odcieta od kogos innego...
Wbw1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-03, 17:24   #204
linda22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 34
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Nie muszę odpowiadać tobie na pytanie.

Moja wypowiedź jest skierowana do innych osób.
linda22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 14:33   #205
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez linda22 Pokaż wiadomość
Nie muszę odpowiadać tobie na pytanie.

Moja wypowiedź jest skierowana do innych osób.

Pewnie, że nie musisz ale ja zaczynasz o czymś pisać, to wypadałoby to podeprzeć jakimiś konkretami a tak Twoja wypowiedź jest niewiarygodna
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-07, 07:51   #206
Ewa7506
Raczkowanie
 
Avatar Ewa7506
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 38
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Pewnie, że nie musisz ale ja zaczynasz o czymś pisać, to wypadałoby to podeprzeć jakimiś konkretami a tak Twoja wypowiedź jest niewiarygodna
Poza już opisywanymi od dawna skutkami ubocznymi w postaci opadających powiek, migren itd... to jest ciekawe:

"Najnowsze badania kanadyjskich naukowców nie napawają optymizmem. Odkryto, że botoks może być przyczyną wiotczenia mięśni i gromadzenia się w ich miejscu tłuszczu.


W badaniu opublikowanym w magazynie Journal of Biomechanics - naukowcy z Uniwersytetu Calgary piszą o nowo odkrytych skutkach ubocznych stosowania botoksu.
Analizowano długofalowe działanie toksyny o nazwie Botulinum A - potocznie zwanej botoksem. Badanie przeprowadzono na grupie 18 królików i trwało sześć miesięcy. Kanadyjscy naukowcy odkryli, że w kończynach, do których wstrzykiwano substancję następował częściowy zanik mięśni - sięgający nawet 50% - informuje w raporcie UK's Daily Mail. Co gorsza zanik mięśni następował w mniejszym stopniu również w miejscach, gdzie nie wstrzykiwano botoksu, co oznacza, że jego negatywne skutki obejmują całe ciało, a nie tylko ostrzykiwany obszar.
Główny autor badania Rafael Fortuna stwierdza:
Badania wskazują na to, że zanikająca tkanka mięśniowa zostaje zastępowana tkanką tłuszczową. Powinniśmy być zatem znacznie bardziej ostrożni i świadomi tego, że zastrzyki z botoksu mają nie tylko negatywne skutki uboczne dla mięśni, w które wprowadzamy Botulinum A, ale obejmują one również inne części naszego ciała. Substancja dociera bowiem nie tylko bezpośrednio do miejsca, w którym robiony jest zastrzyk".

Zastrzyki z botoksem stały się popularne po 2002 roku, kiedy to uzyskano oficjalną zgodę na ich stosowanie. Statystyki Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej wskazują, że w 2009 roku w samych Stanach Zjednoczonych ponad 2,5 miliona Amerykanów korzystało z zabiegów tego typu.
Nie znany był jednak, jak dotąd długoterminowy wpływ leku na organizm człowieka ze względu na stosunkowo niedługi czas korzystania z tego typu rozwiązań w kosmetyce.
Znaliśmy natomiast krótkoterminowe powikłania, o których zresztą pisało i mówiło się raczej niechętnie. Statystycznie u 3% pacjentów kilka dni, lub kilka tygodni po zabiegu obserwuje się opadanie powiek oraz widoczne osłabienie mięśni.
Dzieje się tak ponieważ substancja paraliżuje mięśnie (nie rozluźnia!), dzięki czemu skóra się wygładza. Jednak paraliż mięśnia powoduje to, że przestaje on pracować, w wyniku czego maleje i pokrywa się tkanką tłuszczową. Podsumowując - warto zapamiętać, że toksyna dociera również do innych mięśni naszego ciała powodując podobne skutki.
Powszechnie uważa się, że kiedy botoks przestaje działać (co następuje po około 3-5 miesiącach) mięśnie powoli powracają do swojego poprzedniego kształtu - jak się teraz okazuje niekoniecznie takiego samego."
Ewa7506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 03:36   #207
Wbw1989
Przyczajenie
 
Avatar Wbw1989
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Jestem 5 dni po zabiegu.
Mam zalozone 3 nici na prawym policzku a 2 na lewym.
Opuchlizna caly poniedzialek, wtorek, sroda juz o wiele mniej. Czwartek prawie wcale a dzis tj. Piatek nic nie widze.
Czekam 2 tyg . aby wszystko sie ulozylo - i wtedy ewentualnie dokonamy korekty jesli jest asymetria - co ponoc baaardzo rzadko sie zdarza.
Ja jestem zadowolona.
Znajomi ktozy nie widzieli mnie dłuższy czas i nie wiedzieli o zabiegu - odrazu mowili ze mam szczuplejsza buzie.
Ja sie ciesze !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wbw1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 22:19   #208
Ormianka
Przyczajenie
 
Avatar Ormianka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 18
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Wbw1989 Pokaż wiadomość
Jestem 5 dni po zabiegu.
Mam zalozone 3 nici na prawym policzku a 2 na lewym.
Opuchlizna caly poniedzialek, wtorek, sroda juz o wiele mniej. Czwartek prawie wcale a dzis tj. Piatek nic nie widze.
Czekam 2 tyg . aby wszystko sie ulozylo - i wtedy ewentualnie dokonamy korekty jesli jest asymetria - co ponoc baaardzo rzadko sie zdarza.
Ja jestem zadowolona.
Znajomi ktozy nie widzieli mnie dłuższy czas i nie wiedzieli o zabiegu - odrazu mowili ze mam szczuplejsza buzie.
Ja sie ciesze !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hej. Czyli nici sprawdzają się także przy okrągłej twarzy/służą wyszczupleniu twarzy?
Co za tym idzie, można z nich korzystać przed 30 rokiem życia? ;-)
Ormianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-25, 22:31   #209
Wbw1989
Przyczajenie
 
Avatar Wbw1989
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

No pewnie ! Ja dlatego z tego skorzystalam. Polecam jeszcze kwas w brode.
Uzyskasz jeszcze lepszy efekt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wbw1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-27, 17:46   #210
Ormianka
Przyczajenie
 
Avatar Ormianka
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 18
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

A mogłabyś polecić doktor, która zakładała Ci nici?
Ormianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-11 11:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.