Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 11:06   #91
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

owoce na redukcji nie są zbytnio polecane
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 11:56   #92
PannaBiedroneczka
Raczkowanie
 
Avatar PannaBiedroneczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 50
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Ech a ja mam dzisiaj jakiegoś doła
Za oknem 22 stopnie a mnie się nic nie chce i jem czekoladę właśnie
Dzisiaj zrobiłam 100 brzuszków i 30 przysiadów, zaczęłam robić 8 min abs ale po 5 minucie wyłączyłam
Na śniadanie zjadłam granata i pomarańcza bo nic innego mi nie wchodzi a na obiad będzie żurek...
i w ogóle to sie załamałam moimi nogami i tym cellulitem i rozstępami 20 lat i rozstępy,,,

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Mi chodzi głównie o to, że dziewczyny jedzą za mało. np:

śniadanie- jabłko, mandarynka, pomarańcz i muesli czekoladowe
obiad- filet + ryż + warzywa na oliwie , herbata rumiankowa
kolacja- wasa x2 z serkiem czosnkowym i ogórkiem
podwieczorek - jogurt waniliowy


przecież tu nawet 1000 kcal nie ma
Hmm może i mało jem, ale czuję sie bardzo dobrze i czuję uczucie sytosci.
Dla mnie to wystarczjąco w ciagu dnia, wiadomo ze czasami jem wiecej a czasami mniej, zaleznie od tego co mam w lodówce albo jaki mam dzień.
__________________
.
PannaBiedroneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:53   #93
ewcia19
Rozeznanie
 
Avatar ewcia19
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Dziewczyny spokojnie nie każdy chce prowadzić idealnie zdrową diete. Mi np wystarcza jak na obiad zjem rybe z warzywami i tyle nie musze jej jeść cały dzień. To nie jest wątek o idealnych jadłospisach. Pozatym są osoby co w ogóle nie chcą jeść takich rzeczy i nic nam do tego niech każdy je to co lubi. Moja siostra np w ogóle nie je ryb i mięsa i ma super figure

A tak w ogóle to u mnie kolejny udany dzień, w sumie nie ćwiczyłam (tylko 15 min hh), ale nie zjadłam nic słodkiego tylko piwko mi wyskoczyło wieczorem, ale cóż życie towarzyskie ma swoje prawa
__________________


Staram się bo warto!

ewcia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:35   #94
32aneta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

ewcia19 to miejsce dla takich watków jest na krzywym zwierciadle

tutaj jest forum fitness i promujemy zdrowy styl życia

mozecie sobie pogryzać jedno jabłko dziennie i zapijać litrem octu, wasz interes, ale róbcie to gdzie indziej
32aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 14:55   #95
ewcia19
Rozeznanie
 
Avatar ewcia19
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Cytat:
Napisane przez 32aneta Pokaż wiadomość
ewcia19 to miejsce dla takich watków jest na krzywym zwierciadle

tutaj jest forum fitness i promujemy zdrowy styl życia

mozecie sobie pogryzać jedno jabłko dziennie i zapijać litrem octu, wasz interes, ale róbcie to gdzie indziej
Ale tu nikt nie je jednego jabłka dziennie

Moim zdaniem dieta oparta na praktycznie samym białku też nie jest zdrowa.

Tu większość dziewczyn ćwiczy i ogranicza słodycze, więc to chyba zdrowo
__________________


Staram się bo warto!

ewcia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:27   #96
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Cytat:
Napisane przez ewcia19 Pokaż wiadomość
Ale tu nikt nie je jednego jabłka dziennie

Moim zdaniem dieta oparta na praktycznie samym białku też nie jest zdrowa.

Tu większość dziewczyn ćwiczy i ogranicza słodycze, więc to chyba zdrowo
Jeżeli jest poniżej 1000kcal to nie jest zdrowo
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:54   #97
gosia1852
Przyczajenie
 
Avatar gosia1852
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

no to jeśli chodzi o mnie i kalorie, które zjadłam to dziś przeszłam samą siebie..;/
śniadanie: 2 jajka sadzone,pomidor, buraczki, 2 jabłka
II śniadanie owsianka mleko 1,5
obiad: 3 klopsy mielone, buraczki
kolacja owsianka

mam wrażenie, że przesadziłam z tymi klopsami;/ ale cóż żyje się dalej
gosia1852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 18:13   #98
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Cytat:
Napisane przez gosia1852 Pokaż wiadomość
no to jeśli chodzi o mnie i kalorie, które zjadłam to dziś przeszłam samą siebie..;/
śniadanie: 2 jajka sadzone,pomidor, buraczki, 2 jabłka
II śniadanie owsianka mleko 1,5
obiad: 3 klopsy mielone, buraczki
kolacja owsianka

mam wrażenie, że przesadziłam z tymi klopsami;/ ale cóż żyje się dalej
brawo. ile owsianki? 3-4 lyzki? dalej KZ

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez ewcia19 Pokaż wiadomość
Tu większość dziewczyn ćwiczy i ogranicza słodycze, więc to chyba zdrowo

Cytat:
Napisane przez PannaBiedroneczka Pokaż wiadomość
Ech a ja mam dzisiaj jakiegoś doła
Za oknem 22 stopnie a mnie się nic nie chce i jem czekoladę właśnie
tak tak. najpierw maxymalne obciecie kalorii a potem zażeranie sie byle czym.
Gratuluje ,,to chyba zdrowo"
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:45   #99
gosia1852
Przyczajenie
 
Avatar gosia1852
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

[QUOTE=Mini82;25764584]brawo. ile owsianki? 3-4 lyzki? dalej KZ[COLOR="Silver"]


5 łyżek płatków owsianych plus 1 pszennych..że niby mało???
gosia1852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:47   #100
linkaaa4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 18
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

No chyba przesadzacie! Nie życzymy sobie tutaj obrażania nas! Bo nie jedna z Was użyła bardzo niemiłych słów w stosunku co do nas, m.in. "I jak takie jednostki mają rodzić zdrowe dzieci" Po pierwsze to nie jestem "taką jednostką", bo jestem człowiekiem, a po drugie 9 miesięcy temu urodziłam bardzo zdrowe dziecko, które do tej pory mi nie zachorowało, więc niby po czym to wnioskujesz?
Poza tym właśnie to jest forum fitness a nie dietetyka! Chodzi głównie o aktywność fizyczną a nie jak idealnie komponować swój jadłospis!
Ponad to nie jesteśmy dietetykami żeby wiedzieć dokładnie jak się odżywiać tylko normalnymi kobietami które chcą trochę poprawić wygląd swojego ciała. A z tego co widzę, wy nie jesteście moderatorami ani administratorami forum, żeby bruździć nam tutaj na wątku!
linkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:59   #101
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

fitness - to nie tylko termin odnoszacy sie do wysilku fizycznego ale to caloksztaklt form i metod dbania o cialo. Wiekszosc fitness kojarza sie z klubami fitness gdzie macha sie rękami i nogami i uprawia inne cardio. Ale to tez silownia ( szersze pojecie fitness sylwetkowego - to dalej fitness) ale i sposob odzywiania sie. Odpowiedni sposob odzywiania się.
Jesli sie wam nie podoba stworzcie sam watek o cwiczeniach nie wklejajac bzdurnych jadlospisow ktore zawsze nieodpowiednie natkną sie z krytyką.
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 19:03   #102
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Cytat:
Napisane przez linkaaa4 Pokaż wiadomość
No chyba przesadzacie! Nie życzymy sobie tutaj obrażania nas! Bo nie jedna z Was użyła bardzo niemiłych słów w stosunku co do nas, m.in. "I jak takie jednostki mają rodzić zdrowe dzieci" Po pierwsze to nie jestem "taką jednostką", bo jestem człowiekiem, a po drugie 9 miesięcy temu urodziłam bardzo zdrowe dziecko, które do tej pory mi nie zachorowało, więc niby po czym to wnioskujesz?
Poza tym właśnie to jest forum fitness a nie dietetyka! Chodzi głównie o aktywność fizyczną a nie jak idealnie komponować swój jadłospis!
Ponad to nie jesteśmy dietetykami żeby wiedzieć dokładnie jak się odżywiać tylko normalnymi kobietami które chcą trochę poprawić wygląd swojego ciała. A z tego co widzę, wy nie jesteście moderatorami ani administratorami forum, żeby bruździć nam tutaj na wątku!
Dokładnie. Popieram:ehem :
Zakładałam ten wątek po to, aby osoby ćwiczące mogły wymienić się swoimi doświadczeniami i poszukać wsparcia w wytrwałości. Nie jest to wątek z działu dietetyka, więc proszę sobie darować wszelkie uwagi. Wpatrzenie tylko w jedną ścieżkę uważam za niewłaściwe. Wiadomo, że każdy jest inny i dla każdego sprawdza się coś innego. Nie życzę sobie wszelkich wycieczek osobistych. Jak np.: 32aneta masz sensowną radę to jasne napisz, ale bez wycieczek osobistych!!! Co to niby miało być o tym, że "i jak później takie jednostki maja rodzic zdrowe dzieci??"??!!??!! To miał być miły i przyjemny wątek do rozmowy, a widzę, że atmosfera strasznie się skwasiła. Jeśli owe "super mądre jednostki" mają nas za takie głupie to nie traćcie na nas czasu i nie zaśmiecajcie nam wątku swoimi objawionymi prawdami. Nie dla każdego jest dieta białkowa. Obciąża ona nerki i wątrobę. Poza tym wszelkie rady żywieniowe są uogólnione, każdy sam własnoręcznie powinien wziąć je pod lupę i sprawdzić, czy dla niego są one dobre. Ciągle np.: czytam o jedzeniu 5 małych posiłków - u mnie się to w ogóle nie sprawdza. Nie jestem w stanie tak jeść, rozregulowuję sobie cały organizm i przy okazji zajęcia dzienne. Jest wiele ścieżek do celu a że ktoś wybrał inną drogę do celu? Co nas to obchodzi. Każdemu według potrzeb. Nawet jeśli dziewczyny za mało jedzą, to prędzej czy później same zauważą, że np.: bardziej im wypadają włosy lub są bardziej zmęczone. Życie to metoda prób i błędów. To co dla jednego dobre jest niekoniecznie dobre dla drugiego nie można wszystkich przyłożyć do szablonu i na siłę dopasowywać!!!! Kurcze rozpisałam się, ale naprawdę się wkurzyłam
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 19:39   #103
32aneta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Osobistych wycieczek nie ma, bo was nie znam i w sumie jest mi obojetne co wam wypadać będzie. Sama przeszłam przez wiele diet i wiem co to znaczy rozregulować sobie organizm. Nikt tutaj nie pisze o diecie białkowej, tylko o dobrze skomponowanych posiłkach. No i minimum 1200 kcal, to podstawa. I efekty takiego traktowania nie wychodza po tygodniu, tylko po wielu latach czasem. Nie chcecie słuchać rad, to proszę bardzo głaszczcie sie dalej po główkach

Poza tym to forum publiczne i moge pisać co chcę

Edytowane przez 32aneta
Czas edycji: 2011-03-16 o 19:41
32aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 21:13   #104
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Cytat:
Napisane przez 32aneta Pokaż wiadomość

Poza tym to forum publiczne i moge pisać co chcę
Forum publiczne nie oznacza, że możesz pisać co chcesz. Nie możesz nikogo obrażać, a że nawet nie dostrzegasz swojego napiszę łagodnie - nietaktu - to już Twój problem. A radzić można w merytoryczny i nie uwłaczający nikomu sposób. Też wypróbowałam kilka diet. Mam swoich faworytów i diety, które zdecydowanie odradzam. Dla mnie Twoja dieta się nie sprawdziła a znowu moja mojej koleżance nie pomogła. Nawet nie chce mi się pisać na ten temat, bo nie temu służy ten wątek.

Dzisiejsze podsumowanie:
10 min twistera na ugiętych nogach
squaty i lunges
może jeszcze zmobilizuję się na agrafke i great abs

pozdrawiam Ćwiczące
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 21:34   #105
linkaaa4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 18
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Dokładnie "Forum jest publiczne i możemy pisać na nim, co nam się podoba, i dlatego jeśli mamy takie życzenie to będziemy zamieszczać tutaj nasze menu a Wam nic do tego! Nie chcecie to nie czytajcie, a jak chcecie poczytać to nie musicie od razu tego krytykować i złośliwie komentować! Zamiast głupich komentarzy i "wyśmiewania się" mogłybyście coś kulturalnie podpowiedzieć - skoro już za takie biegłe w tym temacie się uważacie.

Poza tym po waszych postach widać że albo jesteście instruktorkami fitness albo pół życia siedzicie na siłowni i obsesyjnie dbacie o to ile czego zjadłyście! Nie dajmy się zwariować! Spójrzcie ile jest takich ludzi którzy odżywiają się tak samo jak Wy, a ile jest takich którzy jedzą "normalnie" to co większość ludzi.
linkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 21:36   #106
32aneta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Może i pojechałam po was, ale uwierzcie mi, ze przegladając wątki na tym forum nóż mi sie w kieszeni otwiera. Nie namawiam was do stosowania mojej "diety" bo zadnej konkretnej nie stosuję, po prostu jem zbilansowane posiłki. Nie interesują mnie wasze ćwiczenia ani nie namawiam was do swoich. Ale sądze, że gdybym zobaczyła wiekszość z was na ulicy to pewnie stwierdziłabym, ze wyglądacie w porządku i nie musicie sie wcale odchudzac. I najbardziej mnie denerwuje to, ze tak młode osoby rujnuja sobie zdrowie na swoje własne zyczenie. Przeraza mnie to, ze przy wzroscie 170 cm ideałem na tym forum jest waga 50 kilo

To juz chyba tyle ode mnie i powodzenia zyczę, mam nadzieję, ze nie zrobicie sobie zbyt wielkiej krzywdy.

Edytowane przez 32aneta
Czas edycji: 2011-03-16 o 21:37
32aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 21:38   #107
linkaaa4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 18
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

A za pomocne rady uważam jedynie posty Anni, która konkretnie pisze co jeść a czego nie, inne komentarze są tu zbędne!
linkaaa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 21:41   #108
32aneta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

linkaaa4 ale ze wszystkich osób, które tutaj sie udzelaja tylko Ty jedna podziekowałas ani za rady i napisałas, ze weźmiesz je pod uwagę. Reszta wie lepiej.

Ja też jem jak normalny człowiek, a nie jakas kulturystka, tez mam zachcianki na słodkie i często im ulegam i nie wszystko ważę i dokładnie wymierzam co do grama. Wiec uwierz, ze się da

Edytowane przez 32aneta
Czas edycji: 2011-03-16 o 21:42
32aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 00:02   #109
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Cytat:
Napisane przez 32aneta Pokaż wiadomość
"linkaaa4 ale ze wszystkich osób, które tutaj sie udzelaja tylko Ty jedna podziekowałas ani za rady i napisałas, ze weźmiesz je pod uwagę. Reszta wie lepiej."
..

Bo może reszta widzi, że rady nie do końca są mądre. Ja też jem jak normalny człowiek, a nie jakas kulturystka, tez mam zachcianki na słodkie i często im ulegam i nie wszystko ważę i dokładnie wymierzam co do grama. Wiec uwierz, ze się da
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 03:12   #110
ewcia19
Rozeznanie
 
Avatar ewcia19
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

A ja zaszalałam i wypiłam 2 duże piwa z sokiem ale to nic dziś ide na siłownie i to spale
__________________


Staram się bo warto!

ewcia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 14:39   #111
PannaBiedroneczka
Raczkowanie
 
Avatar PannaBiedroneczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 50
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Hej dziewczyny! Znalazłam dzisiaj takie ćwiczenia
http://www.modeling.pl/?sub=artykuly...8&dz=11&page=1
jak myślicie pomogą na te 'pućie' między udami? ;> ;P
wyglądają dosyć fajnie,,, a ja chciałabym troszkę wyszczuplić i ujędrnić te nieszczęsne nogi
__________________
.
PannaBiedroneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 14:46   #112
gosia1852
Przyczajenie
 
Avatar gosia1852
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Cześć.ja również mam kłopoty z udami..i ćwiczę w ten sposób..niestety od tygodnia nawaliło mi kolano więc coraz trudniej jest mi wykonywać te ćwiczenia;/ ale myślę, że regularne ćwiczenia pomogą
gosia1852 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 15:41   #113
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

ja dzisiaj zaliczyłam pierwsze 20 min na hh ( 20 min to łączny czas) strasznie głupkowato wyglądam jak kręcę, bo nie opanowałam dobrej pozycji nóg i wyginam się i jak kręcę to jakoś wolno to kółko się kręci, muszę chyba mieć więcej wprawy, ale to z czasem przyjdzie

wieczorkiem zrobię jeszcze 8 min ABS i albo te ćwiczenia od Biedroneczki ( dzięki za link ) albo 8 min legs albo 20 min orbitreka

za jedzenie powinnam dostać srogie baty: na śniadanie 2 parówki kromka pieczywa ciemnego z ogórkiem, II śniadanie 7 days (nie mogłam się oprzeć ), coś na kształt lunchu: 1,5 gołąbka z mięsem, obiad właściwy: spaghetti, kolacja (do godz 19) jogurt i kiwi a w międzyczasie herbata z miodem

wiem, że jadłospis beznadziejny, ale miałam masę rzeczy na głowie i jadłam po prostu to, co było w lodówce
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 16:00   #114
ewcia19
Rozeznanie
 
Avatar ewcia19
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Cytat:
Napisane przez shimmmy Pokaż wiadomość
ja dzisiaj zaliczyłam pierwsze 20 min na hh ( 20 min to łączny czas) strasznie głupkowato wyglądam jak kręcę, bo nie opanowałam dobrej pozycji nóg i wyginam się i jak kręcę to jakoś wolno to kółko się kręci, muszę chyba mieć więcej wprawy, ale to z czasem przyjdzie

wieczorkiem zrobię jeszcze 8 min ABS i albo te ćwiczenia od Biedroneczki ( dzięki za link ) albo 8 min legs albo 20 min orbitreka

za jedzenie powinnam dostać srogie baty: na śniadanie 2 parówki kromka pieczywa ciemnego z ogórkiem, II śniadanie 7 days (nie mogłam się oprzeć ), coś na kształt lunchu: 1,5 gołąbka z mięsem, obiad właściwy: spaghetti, kolacja (do godz 19) jogurt i kiwi a w międzyczasie herbata z miodem

wiem, że jadłospis beznadziejny, ale miałam masę rzeczy na głowie i jadłam po prostu to, co było w lodówce

NIe jest tak źle

U mnie dziś tak sobie z jedzeniem, bo nawet nie miałam czasu mysleć, ale przed siłownią i po zjadłam duże porcje ryby
__________________


Staram się bo warto!

ewcia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 21:03   #115
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

A ja dzisiaj tylko 10 min twistera an ugiętych nogach na czczo i 300x agrafka
nie ma czasu. Jutro znowu koło
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 22:00   #116
Maalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar Maalgorzata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: M-k
Wiadomości: 65
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

No to dolaczam i ja do was dziewczyny Tez poczatek maja to dla mnie okres kiedy chce wygladac lepiej, bo wtedy wypada moj bal licencjata i chce sie prezentowac dobrze w sukience. Ale chodzi mi tez od lugofalowe efekty, o zmiane trybu zycia. Przybylo mi 9 kg po lekach i teraz ztabieram sie za ich zrzucanie. Na razie mam 61 kg. A wymiary to
udo – 56 cm
biodra – 99 cm
pas – 85 cm
talia – 68cm
biust – 79cm
Od 3 dni jem regularnie co 3 godziny posilki, zdrowsze, wiecej warzyw, gotowane mieso, owoce. Problem jednak polega na tym, ze nie moge jesc za duzo blonnika, szczegolnie takiego nieprzetworzonego np. otreby, chleb razowy itp. Niestety dla zdrowych ludzi jest on zbawienna miotelka, a dla moich chorych jelit metalowa szczota :P Wiec pozostaja mi warzywa, najlepiej zmiksowane, przetarte, ugotowane. Jakos staram sie to wprowadzac, chociaz wiadomo, ze czasem ciezko znalezc czas. Na razie staram sie przygotowywac sobie salatki do szkoly, brac jakies przekaski typu suszone owoce, pestki dyni, orzechy. Lepsze to niz kupienie batona czy zapiekanki. No i oczywiscie cwicze. skacze na skakance, pajacyki, marszobieg, przysiady, brzuszki i kilka cwiczen silowych, ktore znalazlam w gazetach Oprocz tego wlaczam sobie jakies filmiki z aerobikiem i wyginam cialo :P Na razie od 3 dni cwicze codziennie i codziennie rano sie mierze.
Licze na wsparcie i wymiane doswiadczen
Pozdrawiam!
Maalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 22:06   #117
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

witaj, Małgosia
oczywiście możesz liczyć na nasze wsparcie, bo przecież od tego tu wszytskie jesteśmy. ja podobnie jak Ty mam do zrzucenia 7-8kg. względnie pozbyłam się już 1-2 kg (drobne wahania wagi).

dieta to podstawa, ale nie można ograniczać się całkiem, bo organizm musi mieć dostarczane wartości odżywcze. dobrze zrezygnować z produktów z białej mąki, słodyczy, napojów gazowanych... warzywa, chude mięso, nabiał- pyszne i zdrowe ogólnie wyznaję zasadę MŻ i WR jako najlepsza dieta
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 18:17   #118
ewcia19
Rozeznanie
 
Avatar ewcia19
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

A ja dziś wszamałam kawe z cukrem i ciastko, bo wyszłam z koleżanka i głupio było siedzieć przy niczym ale ostatni raz daje sie namówić
__________________


Staram się bo warto!

ewcia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 18:47   #119
Maalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar Maalgorzata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: M-k
Wiadomości: 65
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

mnie jutro czeka troche bardziej lasuchowy dzien. Wpadam do taty na ulubiony obiad, a wieczorem z przyjaciolmi na piwo, ale pocwicze za to wiecej. Poza tym stwierdzilam, ze nie ma sensu sobie odmawiac wszystkiego i zawsze. Raz w tygodniu mozna chyba sobie pozwalic na niewielkie odstepstwo? Byle z iloscia tez nie przesadzic.
No i zabieram sie do cwiczen juz Wy tez dziewczyny
Maalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 19:48   #120
ewcia19
Rozeznanie
 
Avatar ewcia19
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Cel: zgrabne ciało Termin: 1 maja 2011

Cytat:
Napisane przez Maalgorzata Pokaż wiadomość
mnie jutro czeka troche bardziej lasuchowy dzien. Wpadam do taty na ulubiony obiad, a wieczorem z przyjaciolmi na piwo, ale pocwicze za to wiecej. Poza tym stwierdzilam, ze nie ma sensu sobie odmawiac wszystkiego i zawsze. Raz w tygodniu mozna chyba sobie pozwalic na niewielkie odstepstwo? Byle z iloscia tez nie przesadzic.
No i zabieram sie do cwiczen juz Wy tez dziewczyny

Oczywiście nie ma co przesadzać, ani w jedną, ani w drugą strone
__________________


Staram się bo warto!

ewcia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.