JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-23, 17:08   #1051
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez agussssia Pokaż wiadomość
hej . postanowiłam się dołączyć do was. moze będzie mi łatwiej bo ostatnio mi jakoś nie idzie. pootrzeba mobilizacji.
waże 53 przy 160 wzrostu niby waga mi odpowiada ale jak by to powiedzieć troche tłusta jestem (uda i brzuch )

myśłicie ze trening 3 razy w tyg po 40 min wystarczy ., czy może 4?
żeby jakoś wyglądać w to lato

jezeli chodzi o treningi powiem ile ja cwicze-3 razy w tygodniu po 80 minut,lacznie z rozgrzewka i rozciaganiem oraz areobami po silowym. ale diete ciezkoooo utrzymac,duzo bialka,malo wegli,uff
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 17:18   #1052
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość

Hiszpania to u tego znajomego w domku?


Za godzinkę idę biegać, a jutro bieganie to chyba o 5.30 będzie
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 17:54   #1053
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość


Za godzinkę idę biegać, a jutro bieganie to chyba o 5.30 będzie
ile biegasz? jakim tempem? Dziewczyny,wstawcie jakies swoje zdjecia,pragne motywacji
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 18:43   #1054
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

no z dieta ciężko ,.

ja poćwiczyłam 40 min na orbitreku
ale wcześniej zjadłam 100 gram nerkowców

a i zrobiłam sobie zdjęcie w białych rurkach troszke przyciasnych dla porównania za jakiś czas. ; )
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:34   #1055
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
ile biegasz? jakim tempem? Dziewczyny,wstawcie jakies swoje zdjecia,pragne motywacji
Dystans to 7-10 km, tempo raczej wolniejsze, bo 10 km robię w ponad godz. Teraz będę pracować nad szybkością
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 23:31   #1056
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cześć Fitnesski Piękne

Moniczorku - pan od fitnessu to chyba w Twoim "tureckim" stylu? byliście już na zapoznawczej kawce?

Vette - słodziaku Ty już miałam pisać, gdzie zaginęłaś wstaw jakieś zdjęcie małej ślicznotki

Anulcia - i zdrówka dla córeczki

Madziu - koniecznie fotki!!! oj, to teraz w urokliwym miejscu mieszkasz zazdraszczam! jeszcze 2-poziomowe
Ja skakankuje 5 minut dziennie więcej to nawet chyba nie chcę, bo się bojam ale może Vette coś powie i się zachęcę
Madziu Verona!!! Bosko!!!

Gunia - ja też pierwsze słysze, że masz dzieciaczka ale faaaajnie mozliwe, że mi to umknęło, bo wbił mi się w głowę Twój "wielki tyłek" ale poka fotki synusia!!! najlepiej ze sobą a jak ma na imię?

Dziewczynki - zazadraszczam Wam tych super wyjazdów, ja w tym roku może na tydzień skoczę nad polskie morze albo gdzieś. Niestety różne poboczne wydatki mnie wciąz obciążają zdecydowanie potrzebuje bogatego, nie skąpego pana w życiu nie myślałam, że wypowiem takie zdanie bo ja idealistka jednak jestem

Cytat:
Napisane przez agussssia Pokaż wiadomość
hej . postanowiłam się dołączyć do was. moze będzie mi łatwiej bo ostatnio mi jakoś nie idzie. pootrzeba mobilizacji.
waże 53 przy 160 wzrostu niby waga mi odpowiada ale jak by to powiedzieć troche tłusta jestem (uda i brzuch )

myśłicie ze trening 3 razy w tyg po 40 min wystarczy ., czy może 4?
żeby jakoś wyglądać w to lato
Cześć Agusia myslę, że jak przejrzysz ten wątek to będziesz wiedziała, co i jak ćwiczymy
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2011-03-23 o 23:32
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 07:20   #1057
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Hej

Ja już w pracy, kawusie popijam...ale mam problemy ze wstawaniem
To nie tylko mi umknelo dziecko guni

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Dystans to 7-10 km, tempo raczej wolniejsze, bo 10 km robię w ponad godz. Teraz będę pracować nad szybkością
Woo podziwiam ... spory dystans...a szybkosci i kondycji nabierzesz z czasem

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Cześć Fitnesski Piękne

Moniczorku - pan od fitnessu to chyba w Twoim "tureckim" stylu? byliście już na zapoznawczej kawce?

Vette - słodziaku Ty już miałam pisać, gdzie zaginęłaś wstaw jakieś zdjęcie małej ślicznotki

Anulcia - i zdrówka dla córeczki

Madziu - koniecznie fotki!!! oj, to teraz w urokliwym miejscu mieszkasz zazdraszczam! jeszcze 2-poziomowe
Ja skakankuje 5 minut dziennie więcej to nawet chyba nie chcę, bo się bojam ale może Vette coś powie i się zachęcę
Madziu Verona!!! Bosko!!!

Gunia - ja też pierwsze słysze, że masz dzieciaczka ale faaaajnie mozliwe, że mi to umknęło, bo wbił mi się w głowę Twój "wielki tyłek" ale poka fotki synusia!!! najlepiej ze sobą a jak ma na imię?

Dziewczynki - zazadraszczam Wam tych super wyjazdów, ja w tym roku może na tydzień skoczę nad polskie morze albo gdzieś. Niestety różne poboczne wydatki mnie wciąz obciążają zdecydowanie potrzebuje bogatego, nie skąpego pana w życiu nie myślałam, że wypowiem takie zdanie bo ja idealistka jednak jestem



Cześć Agusia myslę, że jak przejrzysz ten wątek to będziesz wiedziała, co i jak ćwiczymy
No w sumie Pan coś rzeczywiście z Turka ma ;> tylko taki grozniejszy jest...jak ktos na zajeciach nie wyrabia i zwalnia to mówi...ja tu narzucam tempo, a jak sie nie podoba to out...taki brutalny

Iwonko jesli chodzi o bogatego Pana...to tez mialam kiedys inne zdanie, ale teraz sadze że to by moglo zdecydowanie w zyciu pomoc i życie ułatwić

Też planuje teraz dołaczyć skakanke
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 15:26   #1058
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Gunia - ja też pierwsze słysze, że masz dzieciaczka ale faaaajnie mozliwe, że mi to umknęło, bo wbił mi się w głowę Twój "wielki tyłek" ale poka fotki synusia!!! najlepiej ze sobą a jak ma na imię?
No tak,zamiast się chwalic synkiem,bo jest madry jak na 3 latka niemozliwie,to ja sie uzalalam nad swoim zas****ym tylkiem gdzie ja tam fotki bede dawac,jestem in cognito na forum
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
To nie tylko mi umknelo dziecko guni
Chyba nie wspominałam w takim razie
Dziewczynki wstawiajcie swoje zdjecia z osiagnieciami fitness
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:56   #1059
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

troche poczytałam i widze że traning siłowy jest niezbędny jeśli chce sie zredukować tkanke tłuszczową .

aeroby robie na orbitreku . a co do treningu siłowego to bym musiała go wykonywać w domu bo nie mam możliwości chodzić na siłownię .
tylko co ćwiczycie w domu w ramach treningu siłowego ?
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:15   #1060
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez agussssia Pokaż wiadomość
troche poczytałam i widze że traning siłowy jest niezbędny jeśli chce sie zredukować tkanke tłuszczową .

aeroby robie na orbitreku . a co do treningu siłowego to bym musiała go wykonywać w domu bo nie mam możliwości chodzić na siłownię .
tylko co ćwiczycie w domu w ramach treningu siłowego ?
ja mam narazie cwiczenia ogolnorozwojowe,czyli cw na nogi,plecy,klatke,barki,t riceps i biceps i dokladnie w tej kolejnosci a swoja droga doradzcie mi czy lepiej trening rozdzielac dniami na konkretne partie czy wlasnie wszystko w jednym dniu? I mały bonus! Jakie ramiona,jakie plecy,idealne
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:30   #1061
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Hej laski!

Ale jestem wrednOM maupOM, że się nie odzywam

Moje życie pędzi do przodu, okrutnie do przodu. Studia, udzielanie się w międzynarodowej organizacji studenckiej, nie mieszkam w domu, miałam faceta - facet mnie rzucił, znów wyglądam jak wieloryb nie mam motywacji do odchudzanka i ćwiczeń, a w sierpniu wesele

Może jakiś błyskawicznie krótki i szybki przegląd wydarzeń na naszym wątku ktoś zaproponuje?

Jak chcecie wiedzieć jakieś pikantne szczegóły z mojego życia, to pytajcie, bo tyle tego jest że nie wiem od czego zacząć To co napisałam wcześniej to tylko mega-bigga short verszyn.
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 18:05   #1062
bhokarala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 136
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Witojcie FitDziewoje! :P

Widzę, że wątek prawie padł, a teraz ożywa... i super

= muszę nadrobić
= warto by i od siebie coś dodać, ale to w wolniejszej chwili

Lasencje, jadę na mój pierwszy prawdziwy firmowy wyjazd integracyjny...ale czad!

...odezwę się jak wrócę, oki?

<jestem po 2 - dniowym sympozjum plus gali plus bankiecie...padam z nóg...a jeszcze muszę się spakować...dobrze, że walizeczkę taką na kółeczkach kupiłam...i kuferek na kosmetyki, taki cacy, fioletowy! <love>...to się będę miała W CO spakować >


...i tak, wiem, żem zobowiązana wcześniejszymi postami Szanownych FitWizażanek do popełnienia postu stosownej długości i jakości...chrrrr...o ile z długością dałoby radę, o tyle z jakością obecnie niekoniecznie...proszę więc o chwilę cierpliwości
bhokarala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:39   #1063
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
Witojcie FitDziewoje! :P

Widzę, że wątek prawie padł, a teraz ożywa... i super

= muszę nadrobić
= warto by i od siebie coś dodać, ale to w wolniejszej chwili

Lasencje, jadę na mój pierwszy prawdziwy firmowy wyjazd integracyjny...ale czad!

...odezwę się jak wrócę, oki?

<jestem po 2 - dniowym sympozjum plus gali plus bankiecie...padam z nóg...a jeszcze muszę się spakować...dobrze, że walizeczkę taką na kółeczkach kupiłam...i kuferek na kosmetyki, taki cacy, fioletowy! <love>...to się będę miała W CO spakować >


...i tak, wiem, żem zobowiązana wcześniejszymi postami Szanownych FitWizażanek do popełnienia postu stosownej długości i jakości...chrrrr...o ile z długością dałoby radę, o tyle z jakością obecnie niekoniecznie...proszę więc o chwilę cierpliwości
Mmmm,no to czekamy kochana
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:30   #1064
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Anulcia - i zdrówka dla córeczki
Dzięki
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Hej
Woo podziwiam ... spory dystans...a szybkosci i kondycji nabierzesz z czasem
Mam taką nadzieję
Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Hej laski!

Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
Witojcie FitDziewoje! :P
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 00:01   #1065
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Moniczorku - no to super taki trener mobilizujący

Gunia - ale synka też nie możesz nam pokazać? toż to jest "wiadomość dnia" ostatnich stron

Agusia - sporo osób wykonuje siłowy trening w domu np. ja. Wklejałam kilka razy linki np. do super sylwetki, tam sa fajne treningi, sztangielkowe też

Mrofka - mów Niedobra Ty! Jak Ci idzie na studiach, co robisz w tej organizacji, bo mnie to ciekawi oraz jak to był chłopak ( w domysle: i nam nic??? ) i sie zmył

Bhokaralo - jakie spotkanie integracyjne? czyli praca jest! no ja poprosze więcej szczegółów
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 07:26   #1066
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Hej

Wczoraj zaliczyłam siłke, a potem bylam chwile na takich zajeciach z elementami jogi, pilatesu, balansu i baletu...ale wyszlam po 30 min , bo myslalam że tam zasne...tylko ziewy były o 21 były...takie zajecia to zupelnie nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
No tak,zamiast się chwalic synkiem,bo jest madry jak na 3 latka niemozliwie,to ja sie uzalalam nad swoim zas****ym tylkiem gdzie ja tam fotki bede dawac,jestem in cognito na forum

Chyba nie wspominałam w takim razie
Dziewczynki wstawiajcie swoje zdjecia z osiagnieciami fitness
To my też nie będziemy dawać fotek....foch

Cytat:
Napisane przez agussssia Pokaż wiadomość
troche poczytałam i widze że traning siłowy jest niezbędny jeśli chce sie zredukować tkanke tłuszczową .

aeroby robie na orbitreku . a co do treningu siłowego to bym musiała go wykonywać w domu bo nie mam możliwości chodzić na siłownię .
tylko co ćwiczycie w domu w ramach treningu siłowego ?
Ja cwicze siłowno na siłowni...wiec nie wypowiem sie na temat domowego silowego

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
ja mam narazie cwiczenia ogolnorozwojowe,czyli cw na nogi,plecy,klatke,barki,t riceps i biceps i dokladnie w tej kolejnosci a swoja droga doradzcie mi czy lepiej trening rozdzielac dniami na konkretne partie czy wlasnie wszystko w jednym dniu? I mały bonus! Jakie ramiona,jakie plecy,idealne
Znowu nam skarbki podrzucasz

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Hej laski!

Ale jestem wrednOM maupOM, że się nie odzywam

Moje życie pędzi do przodu, okrutnie do przodu. Studia, udzielanie się w międzynarodowej organizacji studenckiej, nie mieszkam w domu, miałam faceta - facet mnie rzucił, znów wyglądam jak wieloryb nie mam motywacji do odchudzanka i ćwiczeń, a w sierpniu wesele

Może jakiś błyskawicznie krótki i szybki przegląd wydarzeń na naszym wątku ktoś zaproponuje?

Jak chcecie wiedzieć jakieś pikantne szczegóły z mojego życia, to pytajcie, bo tyle tego jest że nie wiem od czego zacząć To co napisałam wcześniej to tylko mega-bigga short verszyn.
Cytat:
Napisane przez bhokarala Pokaż wiadomość
Witojcie FitDziewoje! :P

Widzę, że wątek prawie padł, a teraz ożywa... i super

= muszę nadrobić
= warto by i od siebie coś dodać, ale to w wolniejszej chwili

Lasencje, jadę na mój pierwszy prawdziwy firmowy wyjazd integracyjny...ale czad!

...odezwę się jak wrócę, oki?

<jestem po 2 - dniowym sympozjum plus gali plus bankiecie...padam z nóg...a jeszcze muszę się spakować...dobrze, że walizeczkę taką na kółeczkach kupiłam...i kuferek na kosmetyki, taki cacy, fioletowy! <love>...to się będę miała W CO spakować >


...i tak, wiem, żem zobowiązana wcześniejszymi postami Szanownych FitWizażanek do popełnienia postu stosownej długości i jakości...chrrrr...o ile z długością dałoby radę, o tyle z jakością obecnie niekoniecznie...proszę więc o chwilę cierpliwości
Witam witamy nasze zguby prosimy o wiecej szczegółów

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Moniczorku - no to super taki trener mobilizujący
I to bardzo Iwonko

Jade teraz na weekend do mamusi i bede 3 dni bez zumby
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 18:55   #1067
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Hej Wam

Czuję się wypluta. Tak się czuję w sumie od poniedziałku, odkąd ten dupek mnie rzucił. Najchętniej zapaliłabym papierosa. Zawsze mi się chce, jak jestem bardzo zła lub za dużo myślę. Bo tak to nie palę.

A jego znałam od października, czyli odkąd jestem w AIESEC - organizacji studenckiej. Dobrze się dogadujemy, często się widywaliśmy. Się mieliśmy ku sobie i od niedawna byliśmy parą. W sumie to on się bardziej starał o mnie, ja nie byłam do końca pewna czy chcę, ale się zdecydowałam, bo mnie jednak do niego ciągnęło. Nie robiłam sobie jakichś wielkich nadziei że to będzie coś 'Mega', ale nie przypuszczałam, że ON to skończy po niecałym MIESIĄCU... stwierdził, że nie czuje chemii. Że jak się rozstaniemy to będę miała więcej czasu dla siebie i na AIESEC. Nie powiem, nogi mi się ugięły, jak mi to powiedział. Przyjęłam to ze spokojem. Ale jak już po 'spotkaniu' poszedł w swoją stronę a ja w swoją... miałam ochotę niszczyć wszystko co mam na swojej drodze. Nie był jakiś przystojny Alechandro z niego, ale zależało mi no A on tak po prostu

Na studiach idzie powoli do przodu. Sesja zimowa zaliczona bez poprawki. Rewelacyjnych ocen nie ma, ale zaliczone Zwłaszcza, że miałam 3 lata przerwy w nauce języka, więc podziwiam samą siebie, że jeszcze tkwię na rusycystyce

AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, do której zostałam przyjęta w październiku (wypełniłam aplikację, miałam ćwiczenia grupowe i rozmowę kwalifikacyjną). Kolega z Ukrainy mnie namówił. Myślę, że to świetna zabawa dla studentów do 3 roku. Bo jeździ się na konferencje, uczestniczy w wielu szkoleniach, np. sprzedażowych, marketingowych, z zarządzania. Można nabyć fajne umiejętności, zostać koordynatorem projektu, spotkać ludzi z całego świata, którzy przyjeżdżają do Polski w ramach praktyk z AIESEC. Ja jestem teraz w takim projekcie, gdzie organizowaliśmy kursy 2miesięczne językowe z native-speakerami, którzy przyjeżdżali do Polski. W sumie już jesteśmy na finiszu, bo kursy trwają od miesiąca, praktykanci też są (mamy Australijkę, Chinkę, Ukrainkę, Hiszpana i Francuza No i oczywiście robilismy wszystko od początku, całym zespołem 7osobowym projektowym. Szukanie partnerów, umawianie się na spotkania, akcje promocyjne, zapisywanie ludzi, egzekfowanie opłat, szukanie praktykantów, szukanie mieszkania dla nich... mnóstwo pracy, dużo się nauczyłam

A obecnie sama jestem koordynatorem wymiany wychodzącej - nadzoruję 15osobowy team, który pomaga mi rekrutować osoby, które chcą wyjechać na praktyki zagraniczne z AIESEC

No to tyle u mnie... oprócz tego przydałaby się dieta, ale nie mam motywacji jakoś
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 23:16   #1068
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Czesc dziewczynki

Widze ze wraz z wiosna watek ozyl nieco , mialam obawy czy sie reaktywuje w starym skladzie.

Bhokarala opowiadaj szczegoly , jak wyjadz integracyjny to pracka jest no i czekamy na posty odpowiedniej dlugosci , nie zebym liczyla linijki

Mrofka faceci i problemy z nimi to odwieczny temat , im wiecej mam z nimi do czynienia tym mniej rozumiem serio
Potrafie sobie wyobrazic jak sie czujesz , musi minac , papieros to nienajlepszy pomysl ( i kto to mowi popalam w skrytosci vougi mietowe od calkiem niedawna )

Moja przeprowadzka zaczyna nabierac rumiencow , kupilam kanape i jutro ja odbieram, meble do salonu w poniedzialek .

Bilecik juz klikniety , klamka zapadla wielkanoc spedzam w Veronie ...sama ... ale w miescie milosci na pewno znajdzie sie jakis Romeo pod moim balkonem , chocby na te kilka dni
Plany mam rozlegle ,chce zwiedzic tez Wenecje i pojechac nad jezioro Garda
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 01:05   #1069
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Moniczorku - miłego weekendu!


Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Hej Wam

Czuję się wypluta. Tak się czuję w sumie od poniedziałku, odkąd ten dupek mnie rzucił. Najchętniej zapaliłabym papierosa. Zawsze mi się chce, jak jestem bardzo zła lub za dużo myślę. Bo tak to nie palę.

A jego znałam od października, czyli odkąd jestem w AIESEC - organizacji studenckiej. Dobrze się dogadujemy, często się widywaliśmy. Się mieliśmy ku sobie i od niedawna byliśmy parą. W sumie to on się bardziej starał o mnie, ja nie byłam do końca pewna czy chcę, ale się zdecydowałam, bo mnie jednak do niego ciągnęło. Nie robiłam sobie jakichś wielkich nadziei że to będzie coś 'Mega', ale nie przypuszczałam, że ON to skończy po niecałym MIESIĄCU... stwierdził, że nie czuje chemii. Że jak się rozstaniemy to będę miała więcej czasu dla siebie i na AIESEC. Nie powiem, nogi mi się ugięły, jak mi to powiedział. Przyjęłam to ze spokojem. Ale jak już po 'spotkaniu' poszedł w swoją stronę a ja w swoją... miałam ochotę niszczyć wszystko co mam na swojej drodze. Nie był jakiś przystojny Alechandro z niego, ale zależało mi no A on tak po prostu

Na studiach idzie powoli do przodu. Sesja zimowa zaliczona bez poprawki. Rewelacyjnych ocen nie ma, ale zaliczone Zwłaszcza, że miałam 3 lata przerwy w nauce języka, więc podziwiam samą siebie, że jeszcze tkwię na rusycystyce

AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka, do której zostałam przyjęta w październiku (wypełniłam aplikację, miałam ćwiczenia grupowe i rozmowę kwalifikacyjną). Kolega z Ukrainy mnie namówił. Myślę, że to świetna zabawa dla studentów do 3 roku. Bo jeździ się na konferencje, uczestniczy w wielu szkoleniach, np. sprzedażowych, marketingowych, z zarządzania. Można nabyć fajne umiejętności, zostać koordynatorem projektu, spotkać ludzi z całego świata, którzy przyjeżdżają do Polski w ramach praktyk z AIESEC. Ja jestem teraz w takim projekcie, gdzie organizowaliśmy kursy 2miesięczne językowe z native-speakerami, którzy przyjeżdżali do Polski. W sumie już jesteśmy na finiszu, bo kursy trwają od miesiąca, praktykanci też są (mamy Australijkę, Chinkę, Ukrainkę, Hiszpana i Francuza No i oczywiście robilismy wszystko od początku, całym zespołem 7osobowym projektowym. Szukanie partnerów, umawianie się na spotkania, akcje promocyjne, zapisywanie ludzi, egzekfowanie opłat, szukanie praktykantów, szukanie mieszkania dla nich... mnóstwo pracy, dużo się nauczyłam

A obecnie sama jestem koordynatorem wymiany wychodzącej - nadzoruję 15osobowy team, który pomaga mi rekrutować osoby, które chcą wyjechać na praktyki zagraniczne z AIESEC

No to tyle u mnie... oprócz tego przydałaby się dieta, ale nie mam motywacji jakoś
Mrofeczko kochana przede wszystkim, spóźnione, ale szczere wszystkiego NAJ, samych piątek, super sylwetki, szczęścia, wielkiej miłości oraz zdrówka!!!

Co do faceta to niech sie wypcha! lataj na imprezki, udzielaj się ile wlezie gdzie się da, jeszcze sam będzie się łasił, ale wtedy, mam nadzieje, będziesz w ramionach innego, jakiegos prawdziwego mężczyzny!

Dziękuję za informacje, bardzo wyczerpujące z sesja to najwazniejsze, że do przodu!

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Moja przeprowadzka zaczyna nabierac rumiencow , kupilam kanape i jutro ja odbieram, meble do salonu w poniedzialek .

Bilecik juz klikniety , klamka zapadla wielkanoc spedzam w Veronie ...sama ... ale w miescie milosci na pewno znajdzie sie jakis Romeo pod moim balkonem , chocby na te kilka dni
Plany mam rozlegle ,chce zwiedzic tez Wenecje i pojechac nad jezioro Garda
Madziu no to super! u Ciebie widze zmiany, zmiany, zmiany
Niecierpliwie czekam na fotki mieszkanka oraz te z Verony oooo Kochana panów taka dziewczyna, jak Ty to tam będzie mnóstwo, zainteresowanych! i wcale im się nie dziwię!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-26, 08:03   #1070
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Madziu no to super! u Ciebie widze zmiany, zmiany, zmiany
Niecierpliwie czekam na fotki mieszkanka oraz te z Verony oooo Kochana panów taka dziewczyna, jak Ty to tam będzie mnóstwo, zainteresowanych! i wcale im się nie dziwię!

Iwonka zmiany byly konieczne , chociaz nie powiem ze nie jest mi troche zal minionego cazsu , tego , ze nie udaje mi sie z facetami .... staram sie na razie o tym nie myslec, bo czasu nie ma ale mysl jak bumerang ;

W kazdym razie jak nie masz planow na wielkanoc to zajrzyj na stronke ryanaira i moza spotkamy sie na moscie w Veronie ?
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 11:16   #1071
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez Maddalena77 Pokaż wiadomość
Iwonka zmiany byly konieczne , chociaz nie powiem ze nie jest mi troche zal minionego cazsu , tego , ze nie udaje mi sie z facetami .... staram sie na razie o tym nie myslec, bo czasu nie ma ale mysl jak bumerang ;

W kazdym razie jak nie masz planow na wielkanoc to zajrzyj na stronke ryanaira i moza spotkamy sie na moscie w Veronie ?
Madziu zmiany robią miejsce na nowe
I co to za stwierdzenie, że nie udaje Ci się z facetami? akurat z tymi, z którymi byłaś nie wyszło, ale jest cała rzesza innych, z którymi jest szansa, że wyjdzie

Madziu ja Święta zazwyczaj rodzinnie, bo tak lubię, ale weszłam sobie na ich stronkę i z żadnego miasta Polski nie leca do Verony swoją drogą szkoda bo może bym się skusiła
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 14:38   #1072
Maddalena77
Zadomowienie
 
Avatar Maddalena77
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: France
Wiadomości: 1 856
GG do Maddalena77
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂/loty/wybierz/0/0...M0nvvXQDDvRf2k

Tu masz Iwonka loty do Verony z Warszawy

Moze jednak sie zdecydujesz , ja tez zawsze lubilam swieta w rodzinie ale raz moze byc inaczej
__________________
Je vais au bout de mes reves
Maddalena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 15:01   #1073
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Madziu stronka sie nie otwiera, ale jak patrzyłam na ceny biletów to sa tanie. Zaskoczona jestem! Chetnie bym pojechała, ale niestety u mnie w grę wchodzi kiepski urlop, bo mam rozpisany na egzaminy i niestety nie dam rady nic wcisnąć mam jeszcze 2 tyg. praktyk, więc tez gdzies to musze wcisnąć. Latem na jakis tydzień, no może max.10dni uda mi sie gdzieś wyskoczyć nie mogę nic ponad to wcisnąć
Ale będę Madziu myslami z Tobą
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 15:03   #1074
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

hej
wpadłam tylko sie przywitać, ale niestety nie ćwiczę w ogóle od chyba 2 miesięcy i nie zapowiada się by to się zminiło
pozdrawim i życzę Wam sukcesów!!
będę zaglądała co u Was słychać bo już myślałam,że wątek padł ...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 16:07   #1075
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Dałam sobie wczoraj wycisk,choc strrrrasznie mi sie nie chcialo,a dzis czuje sie taka wypluta,jakbym w polu robila co tam u Was ciekawego?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 17:36   #1076
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Hej dziewczyny

Dziękuję Iwonko za życzenia!

Dzisiaj nieco lepiej. Czas się pożądnie ogarnąć i nie mysleć o tym dupku

Zamierzam powrócić do codziennych ćwiczeń, bo energia mnie zaczyna nosić Zamierzam zacząć biegać. Nigdy nie lubiłam tego robić, ale teraz mam ochotę. Jako 'dotleniacz' i ćwiczenie ogólnorozwojowe jest świetne Biorę butki sportowe z domu do Warszawy

No i dietka. W sierpniu wesele mojego kuzyna, czyli niedługo... No i chcę pokazać Dupkowi, co stracił. W ogóle to muszę po prawić koniecznie moją przemianę materii, bo jest żółwio-ślimacza! Znacie jakieś sposoby, czym można ją poprawić?

Robiłam ostatnio badania kontrolne z krwi i są dobre

Edytowane przez mrofka
Czas edycji: 2011-03-26 o 18:04
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 18:51   #1077
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Dziękuję Iwonko za życzenia!

Dzisiaj nieco lepiej. Czas się pożądnie ogarnąć i nie mysleć o tym dupku

Zamierzam powrócić do codziennych ćwiczeń, bo energia mnie zaczyna nosić Zamierzam zacząć biegać. Nigdy nie lubiłam tego robić, ale teraz mam ochotę. Jako 'dotleniacz' i ćwiczenie ogólnorozwojowe jest świetne Biorę butki sportowe z domu do Warszawy

No i dietka. W sierpniu wesele mojego kuzyna, czyli niedługo... No i chcę pokazać Dupkowi, co stracił. W ogóle to muszę po prawić koniecznie moją przemianę materii, bo jest żółwio-ślimacza! Znacie jakieś sposoby, czym można ją poprawić?

Robiłam ostatnio badania kontrolne z krwi i są dobre
Dobra motywacja ^^ Dobrze,ze jestes zdrowa,to najwazniejsze
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:08   #1078
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

mrofka jeszcze znajdziesz fajniejszego

Moja mała cięzko tą ospę przechodzi, noce koszmarne. Prawie nie sypiam, więc niestety z p biegania o 5.30 nici. Dzis nawet na zajęcia nie pojechałam, ale niestety jutro muszę

Mam nadzieję, że od poniedziałku będzie lepiej i więcej sił będzie na treningi.

Miłego wieczoru
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 14:58   #1079
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Iwonko oto Pan trener

http://www.profeo.pl/krystian-balowski

Elfik...a u mnie śliczna wiosna wiec zapraszam
No trener sopko... niezłe ciacho.

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Ja tylko na sekundke powitac moj ulubiony sklad. W kwietniu do Was wroce na dluzej, a poki co probuje sie skupic na ksiazkach,z roznym rezultatem :P.

monik fajny pan trener,u nas takich nie ma

elfik co to za poludnie, jak od wczoraj u nas wiosna Jak budowa?

Iv tesknie, tesknie,tesknie

gunik Ty to zawsze rzucisz jakims fociszem na pokrzepienie

Anulka super,ze jestes
No południe kultowe w sobotę śniegiem prało! Ale w tej chwili wygrzewam się na słoneczku a jutro zaczynam rehabilitację na kręgosłup. Maja tam odjechany sprzęt bieżnia i orbit i wiele innych, mam nadzieje, że uda się skorzystać a tym czasem przyśnił mi się fajny sen na powieść, może uda mi sie go rozbudować . Byłyście któraś w Nowej Zelandii?
Pozdrawiam!
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 11:49   #1080
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: JAK PRZY NISKIM wzroscie byc FIT / trening silowy + 10 pż / cz. II

Aaaaa....jestem w ciazy!!!



PRIMA APRYLLIS a tak na poważnie-miałyscie problem może z miesiączką? Boję się,że za bardzo sobie dop.ier.doli** na treningu kurde 2 tygodnie to sporo
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:13.