Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 11:43   #3421
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Witam

Dawno mnie nie było tutaj, ale mi się trochę przytyło i czas wrócić do jakiejś aktywności

Na razie tylko się przymierzam bo raz: mam stare buty, które muszę wymienić na nowe, a dwa: muszę kupić wkładki korygujące do butów, więc trochę to potrwa, ale myślę że do końca nast. tygodnia już wszystko załatwię
Planuję biegać 3x w tygodniu (30-40 min truchtania w sumie) i 2x45min jeździć na rolkach. Do tego zdrowa dietka (choć muszę wyeliminować większość niezdrowych ww... za dużo ich ostatnio w mojej diecie). I myślę, że do wakacji zgubię te 3-4kg
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:12   #3422
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Widze, że wage i wzrost mamy niemal identyczna Ja waże 62kg przy 170. Też troche narzekam na nogi, ale brzuch to masakra u mnie Nie ma sie co martwic, z czasem bedziemy idealne
U mnie tak samo z brzuchem... O ile talia jeszcze jest w porządku to poniżej zaczyna się taki bęben, że szok Ale powoli widzę zarys mięśni na brzuchu i trochę się fałdka zmniejsza. Bo mi w sumie na wadze nie zależy, bardziej na wyglądzie sylwetki.

A dzisiaj nie było biegania tylko rower + siłowe, moje mięśnie pokazały mi, że nie wygram ze zmęczeniem i nie jestem zadowolona z wyniku na rowerze

Damy radę!

Cytat:
Napisane przez saming
Witam

Dawno mnie nie było tutaj, ale mi się trochę przytyło i czas wrócić do jakiejś aktywności

Na razie tylko się przymierzam bo raz: mam stare buty, które muszę wymienić na nowe, a dwa: muszę kupić wkładki korygujące do butów, więc trochę to potrwa, ale myślę że do końca nast. tygodnia już wszystko załatwię
Planuję biegać 3x w tygodniu (30-40 min truchtania w sumie) i 2x45min jeździć na rolkach. Do tego zdrowa dietka (choć muszę wyeliminować większość niezdrowych ww... za dużo ich ostatnio w mojej diecie). I myślę, że do wakacji zgubię te 3-4kg
Bardzo dobry plan! Oby tak trzymać

Ja już postanowiłam - półmaraton chcę zaliczyć w sierpniu/wrześniu tego roku, maraton albo Toruń 2012 albo Wrocław. Byleby przed skończeniem 19 lat.
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:38   #3423
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
annan super, że się zapisałaś, po biegu zapraszam do siebie na grila
biegnę z chłopakiem. On też może grillować?

właśnie się doczytałam w regulaminie, że mam jeszcze szansę na wygranie startu w maratonie w Berlinie lub wizyty w SPA! A że od dziecka mam szczeście w loteriach, juz się cieszę żartuję oczywiście, ale byłaby niezła gratka
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2011-04-23 o 12:40
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:55   #3424
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
biegnę z chłopakiem. On też może grillować?

właśnie się doczytałam w regulaminie, że mam jeszcze szansę na wygranie startu w maratonie w Berlinie lub wizyty w SPA! A że od dziecka mam szczeście w loteriach, juz się cieszę żartuję oczywiście, ale byłaby niezła gratka
Pewnie, że może
Mój małż też się zapisał
Ja też liczę na to SPA
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:55   #3425
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

mi i maraton też pasuje.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:27   #3426
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja na maraton jeszcze się nie piszę Może półmaraton za jakiś czas
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 16:52   #3427
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

rozumiem, że jeżeli wylosujesz maraton, odstąpisz mi?

No, ja już mogę świętować (czyt. zajadać się) - spaliłam przed chwilą 660 kcal przebiegając 12 km, co umożliwia mi bezkarne wsunięcie paru rzeczy :P
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 17:12   #3428
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Maraton mogę Ci odstąpić

Ja dziś 10 km z małżonkiem. Jakoś dziwnie z nim się biega. Zawsze biegam sama
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 17:12   #3429
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

A ja bezkarnie wsunęłam parę rzeczy i dopiero idę je spalić ;P
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 17:17   #3430
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Ja dziś 10 km z małżonkiem. Jakoś dziwnie z nim się biega. Zawsze biegam sama
też wolę sama: jak biegam z kimś, nie założę przecież słuchawek na uszy. A tuptanie cudzych butów (dosłownie) i konieczność jako takiego dostosowania tempa do drugiej osoby bardzo mnie męczy.

Ostatnio ledwo wykręciłam z moim chłopakiem 4,5 km i to w tempie gorszym niż sama na 10 km (zresztą dzisiejsze 12 km też miałam lepszym tempem). A zmęczenie było oooooolbrzymie - ani ręką ani nogą się ruszyć nie dało. I jeszcze na koniec usłyszałam, że "takie tempo to truchcik na rozgrzewkę". A niech biega sobie sam.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:31   #3431
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

u mnie dziś 20 min
zaczynają mnie boleć piszczele podczas biegu
kiedyś tak miałam i doszło do tego, że nawet lekko truchtać nie mogłam
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 19:43   #3432
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

brak wytrenowania się odzywa. Nie zaniechuj treningów, pamiętaj o rozciągnięciu PO, pomyśl też o ćwiczeniach siłowych, które wzmocnią nogi.

Jeżeli jednak problem będzie się utrzymywał, może mieć to związek ze złymi butami. Ale na razie nie przesądzajmy, na 80% przypadków problemem jest zwykły zakwas (nie mylić z "zakwasami", czyli bolem po "nowym" wysiłku) bólem mięśni utrzymujący się do 72 h po powodujący ucisk nerwów w goleni.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/

Edytowane przez annan_
Czas edycji: 2011-04-24 o 14:25
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 20:58   #3433
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Ja z kolei zauważyłam, że z chłopakiem jestem w stanie pokonać dłuższy dystans. Może to dlatego, że podświadomie myślę: dawaj mała, nie wymiękaj przy nim , a może dlatego, że nadawał jakieś takie lepsze tempo. Dziś już truchtałam sama, przebiegłam więcej, ale zdyszana byłam niemiłosiernie.
A co do słuchawek - ja też wolę z muzyką, chociaż zauważyłam że póki co jednak lepiej bez. Muzyka zagłusza każdy mój ruch, a bez niej mogę kontrolować oddech. Przynajmniej dopóki się go nie "wyuczę" No ale idzie (biegnie ) powoli do przodu, choć chciałabym już tak na luzie móc przebiec dłuższy dystans

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2011-04-23 o 20:59
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:17   #3434
blueberry92
Raczkowanie
 
Avatar blueberry92
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 74
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Tak was podczytuję od dłuższego czasu i w końcu mogę coś napisać od siebie, biegam już 3 dni, a jutro będzie 4 hihi, mam nadzieję, że uda mi się ładnie wyrzeźbić ciało do wakacji !
blueberry92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:19   #3435
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez blueberry92 Pokaż wiadomość
Tak was podczytuję od dłuższego czasu i w końcu mogę coś napisać od siebie, biegam już 3 dni, a jutro będzie 4 hihi, mam nadzieję, że uda mi się ładnie wyrzeźbić ciało do wakacji !
jeżeli miałaś na myśli "ukształtować sylwetkę" to ok. Bo bieganie nikogo nie wyrzeźbi.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:01   #3436
Lorenail
Raczkowanie
 
Avatar Lorenail
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 195
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Mnie dzisiaj jak biegłam, zaczęło strasznie boleć kolano. Jakiś tydzień temu naciągnęłam w nim ścięgno, ale poza tym starałam się go nie przemęczać i było w porządku. Jeszcze przedwczoraj na biegu nic nie bolało, a w tej chwili to jest masakra
Lorenail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:47   #3437
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

a mi się zdecydowanie łatwiej biegało i przyjemniej, jak było -10 stopni
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 23:00   #3438
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

przyznam, że mi tez się fajniej biega jak jest chłodniej - może nie -10, bo wtedy wolałabym zdecydowanie na narty pójść ale jakieś 13 jest lepsze od 20 i tej lampy prosto w głowę...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 08:03   #3439
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

ja też wolę biegać jak jest chłodno. Najlepiej mi w temperaturach 5-10 stopni W cieple się biega ciężej i szybciej męczy.
Lorenail, z kolanem to uważaj, żeby cię nie dopadła poważniejsza kontuzja. Jak boli, to nie biegaj na razie, w każdym razie ja bym trochę odczekała.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 08:44   #3440
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

A może po prostu coś z chrząstką w kolanie nie tak?
Ja miałam problemy z kolanami i biorę glukozaminę i jest już ok, nic nie boli.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 14:24   #3441
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
A może po prostu coś z chrząstką w kolanie nie tak?
Ja miałam problemy z kolanami i biorę glukozaminę i jest już ok, nic nie boli.
to że kolano boli wcale nie musi oznaczać problemów z tkaną budującą staw (zupełnie pomijam fakt, czy glukozamina podawana w formie suplementów się wchłania - wiele badań wykazuje, że jest kompletnie nieprzyswajalna i jej działanie to wyłącznie efekt placebo).

To może być więzadło, ścięgno, albo przeciążenie mięśni - wszystko skutkuje bólem kolana. Gdy sprawa nie przejdzie po kolejnym tygodniu odpoczynku od biegania (ale gimnastykując się wtedy, dużo chodź, pływaj, pedałuj - trzeba się regenerować aktywnie) - leć do ortopedy.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez hula_hula Pokaż wiadomość
A co do słuchawek - ja też wolę z muzyką, chociaż zauważyłam że póki co jednak lepiej bez. Muzyka zagłusza każdy mój ruch, a bez niej mogę kontrolować oddech. Przynajmniej dopóki się go nie "wyuczę" No ale idzie (biegnie ) powoli do przodu, choć chciałabym już tak na luzie móc przebiec dłuższy dystans
też tak miałam na początku - faktycznie łatwiej się "uczyć biegać" bez muzyki. Ale później łatwiej jest "z" - przynajmniej zagłusza moje sapanie i daje mi poczucie, że jeszcze mogę dużo

Obecnie nawet rozważam starty na zawodach z muzyką (żaden ze mnie sportowiec, żeby się serio ścigać) - bo ponad 30' samotnego sapania chyba mnie wykończy psychicznie.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 14:59   #3442
fifiorek
Wtajemniczenie
 
Avatar fifiorek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 815
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
brak wytrenowania się odzywa. Nie zaniechuj treningów, pamiętaj o rozciągnięciu PO, pomyśl też o ćwiczeniach siłowych, które wzmocnią nogi.

Jeżeli jednak problem będzie się utrzymywał, może mieć to związek ze złymi butami. Ale na razie nie przesądzajmy, na 80% przypadków problemem jest zwykły zakwas (nie mylić z "zakwasami", czyli bolem po "nowym" wysiłku) bólem mięśni utrzymujący się do 72 h po powodujący ucisk nerwów w goleni.
nogi mam wyćwiczone i silne, więc to raczej odpada
mam asicsy więc też powinno być ok
zobacze jak sytuacja będzie się rozwijała dalej
fifiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 15:16   #3443
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
to że kolano boli wcale nie musi oznaczać problemów z tkaną budującą staw (zupełnie pomijam fakt, czy glukozamina podawana w formie suplementów się wchłania - wiele badań wykazuje, że jest kompletnie nieprzyswajalna i jej działanie to wyłącznie efekt placebo).
Zdania na ten temat raczej są podzielone, tak samo jak i badania różne rzeczy wykazały, nikt nie uważa glukozaminy za super-środek, i jako doraźny, bo na to nie pomaga - ale po długotrwałym braniu solo może pomóc. Ale to w przypadkach gdy ktoś ma 'małe' problemy, z tego co się orientuję sportowcy biorą różne kombinacje glukozamina + coś tam innego jeszcze.

Cytat:
To może być więzadło, ścięgno, albo przeciążenie mięśni - wszystko skutkuje bólem kolana. Gdy sprawa nie przejdzie po kolejnym tygodniu odpoczynku od biegania (ale gimnastykując się wtedy, dużo chodź, pływaj, pedałuj - trzeba się regenerować aktywnie) - leć do ortopedy.
Z tym się zgodzę
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:35   #3444
annan_
Zadomowienie
 
Avatar annan_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
nogi mam wyćwiczone i silne, więc to raczej odpada
mam asicsy więc też powinno być ok
zobacze jak sytuacja będzie się rozwijała dalej
brak wytrenowania biegowego. moze i masz rozruszane nogi, ale nie są to nogi biegaczki.

nie chodzi o markę butów, tylko o dobór buta do twojej budowy i charakterystyki kroku biegowego. Ale zazwyczaj i tak chodzi jednak o brak przyzwyczajenia do biegania, więc na razie nie panikuj.
__________________


Runners, Yeah We're Different:
http://chayden.net/Runs/Adidas/
annan_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:06   #3445
Lorenail
Raczkowanie
 
Avatar Lorenail
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 195
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Dzięki za odpowiedzi
Dzisiaj miałam przerwę (ze względu na pogodę i ogólnie odpoczynek) i muszę powiedzieć, że jak wczoraj siedziałam i mnie zwijało, tak teraz nic nie czuję. Wczoraj jeszcze posmarowałam sobie to kolano maścią, założyłam opaskę i w sumie tyle. Jutro chyba też się nigdzie nie wybiorę.
Wiem tylko, że kolana mam strasznie słabe. Z jednym miałam kiedyś małe problemy po tym jak spadłam z konia, więc teraz wolę dmuchać na zimne
Lorenail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:23   #3446
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Kurdeee cały dzień czekałam, żeby wieczorem pobiegać, a tu zaczęło padać Mam nadzieję, że jeszcze przejdzie!
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:02   #3447
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

ja mam" rozwalone " kolano ale problemy sie pojawiaja na zajeciach typu zumba a na stepie to juz umieram. kiedys bylam nalogowa fanka wszelkich zajec fitness bolalo i robilam wbrew sobie bo w koncu twarda jestem i .. mam za swoje takze jak bola was kolana odpocznijcie z kilka dni ten lek co wy tu stosujecie tez stosowalam bo mi znajoma instruktorka poradzila i powiem wam ze nic nie pomaga a mascie sa dorazne jak wezmie was kontuzja to i mascie nie pomoga. takze z glowa dziewczyny bo ja nawet ledwo chodzilam a na fitness musialam pojsc ;/
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 20:20   #3448
stupify
Zakorzenienie
 
Avatar stupify
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 687
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Kurdeee cały dzień czekałam, żeby wieczorem pobiegać, a tu zaczęło padać Mam nadzieję, że jeszcze przejdzie!
Ja dzisiaj akurat nie biegałam, ale jutro planuje i coś mi się wydaje, że też nieciekawie będzie na zewnątrz Wkurza mnie ta pogoda! Miejmy nadzieje, że bedzie znośnie
stupify jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 09:43   #3449
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez stupify Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj akurat nie biegałam, ale jutro planuje i coś mi się wydaje, że też nieciekawie będzie na zewnątrz Wkurza mnie ta pogoda! Miejmy nadzieje, że bedzie znośnie
Dzisiaj wyglądam przez okno i jest pięknie, ale czego innego się boję - śmigus dyngus!
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 09:46   #3450
blueberry92
Raczkowanie
 
Avatar blueberry92
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 74
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw!

Cytat:
Napisane przez annan_ Pokaż wiadomość
jeżeli miałaś na myśli "ukształtować sylwetkę" to ok. Bo bieganie nikogo nie wyrzeźbi.
To dziwne, bo często spotykam się z twierdzeniem, że bieganie rzeźbi sylwetkę.

Edytowane przez blueberry92
Czas edycji: 2011-04-25 o 09:47
blueberry92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.