Spn - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-05, 20:24   #241
markizza
Raczkowanie
 
Avatar markizza
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: Spn

Witam,

Kobitki jutro dowiem się zapewne wszystkiego o produktach spn (kurs) ale co możecie mi szczególnie polecić, tzn z żeli, jest jakiś "brylancik" tej firmy który warto mieć???

Edytowane przez markizza
Czas edycji: 2011-07-05 o 21:00
markizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 22:30   #242
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez markizza Pokaż wiadomość
Witam,

Kobitki jutro dowiem się zapewne wszystkiego o produktach spn (kurs) ale co możecie mi szczególnie polecić, tzn z żeli, jest jakiś "brylancik" tej firmy który warto mieć???
Na szkoleniu pewnie dowiesz się który warto miec, ale każdy ma swój ulubiony żel, jednym dobrze pracuje sie na żelach gęstych, drugim na rzadszych. Ja osobiscie uwielbiam clear gel, jak dla mnie idealna konsystencja, daje ładne świeże wykonczenie(leciutka poswiata ultrafioletowa) wspanialy do frencha, ozdoby pieknie w nim wygladaja i naprawde rzadko liftuje.
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 20:29   #243
markizza
Raczkowanie
 
Avatar markizza
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: Spn

Dzięki,

Tak zapewne gdybym nie wypróbowała to bym nie wiedziała co i jak....
Wezmę parę żeli bo już mam takie które mi siadły np. Baby Blush lub ultra blush (jeszcze nie wiem) i naturtal blush a także wezmę base żel a także urzekł mnie gloss w buteleczce.... ehhh stara bab ze mnie a cieszę się jak dziecko bo wreszcie pracowałam na materiałach na których mogłam do czegoś dojść....
Jeszcze jutro i finish... I dostałam podsumowanie jak zrobię frencha tak jak na szkoleniu w 2h to mogę wyjść do ludzi
A pracował krtoś na Angel White gel bo ja dzisiaj porównałam snow white i kosystencja, kolor i krycie jak dla mnie rewelacja ale już np soft jest za gęsty i na pazurze wygląda jak da mnie trupio ale ponoć są klientki które nie lubią mocnej śnieżnej bieli tylko bardziej mleczną... Nie wiem tylko jak ten Anglek white czy rzadki i czy mleczny... Na stronce spn-u piszą, że puszysty ale kompletnie nie wiem o co kaman w tej puszystości.... ehhh aż mnie ciekawość zżera...
__________________
MOJE ZAJĘCIE

Edytowane przez markizza
Czas edycji: 2011-07-06 o 20:35
markizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 20:34   #244
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez markizza Pokaż wiadomość
Dzięki,

Tak zapewne gdybym nie wypróbowała to bym nie wiedziała co i jak....
Wezmę parę żeli bo już mam takie które mi siadły np. Baby Blush lub ultra blush (jeszcze nie wiem) i naturtal blush a także wezmę base żel a także urzekł mnie gloss w buteleczce.... ehhh stara bab ze mnie a cieszę się jak dziecko bo wreszcie pracowałam na materiałach na których mogłam do czegoś dojść....
Jeszcze jutro i finish... I dostałam podsumowanie jak zrobię frencha tak jak na szkoleniu w 2h to mogę wyjść do ludzi
Ultra blush jest świetny, daje ładny naturalny kolor paznokciom. Niektóre moje klientki go uwielbiaja a bez żelu bazowego tez dasz rade, wystarczy kupic dwa primery, ktore starczaja na dluuugo!
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 21:21   #245
markizza
Raczkowanie
 
Avatar markizza
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: Spn

Jako, że temat dotyczy Spn to mogę teraz podzielić się swoimi spostrzeżeniami dot. szkoleń....
A więc z czystym sumieniem mogę polecić szkolenia... Ja robiłam w Bielsku-Białej.... Wszystko ale to wszystko co tylko chciałam wiedzieć zostało mi wyjaśnione....
Matko jedyna nie da się opisać o ile łatwiejsza stała się praca, ja z żeli firmy "kogucik" przeszłam na SPN i tego się będę trzymac na razie... świetnie się odnalazłam w żelach średnio-gęstych, wszelkie buildery więc nie weszły w skład mojego posiadania ale może kiedyś się przełamię, póki co jestem zachwycona, osoba szkoląca świetna profesjonalistka, przesympatyczna i tak otwarta, że chyba nie spodziewałam się takiego efektu.
No i teraz czekam na przesyłkę i zaczynam... Czekam przede wszystkim na pędzelek do zelu Kolinsky bo pierwszy raz używałam takiego i baja.... inego nie chcę... nawet nie żal mi 40dyszek na niego
__________________
MOJE ZAJĘCIE
markizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 11:13   #246
Magik Madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 80
GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia
Dot.: Spn

prosze skontaktować się ze swoim opiekunem SPN - mamy teraz od 01 sierpnia super oferte
__________________
AKADEMIA ZDROWIA I URODY "MAGIK"
Magdalena Perec
pozdrawiam wszystkie forumki
Magik Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 13:20   #247
martazmin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Spn

Hej hej a mam takie dwa pytanka, gdzie w Poznaniu jest ta hurtownia z zelami SPN bo chcialabym sie zaopatrzyc? A drugie dotyczy żeli kolorowych z SPN. Paznokiec przygotowuje normalnie tzn odtluszczacz + cleaner, nakladam base gel i na to od razu dwie warstwy koloru czy cos jeszcze? Base przemywam i matowie tak? Z gory dzieki za odpowiedz bo dopiero sie ucze A mialam jeszcze takie pyt. Bo pisalyscie, zeby tipsa nie przemywac Clean & Prep. To jak go zmarowie to czym mam go przetrzec przed polozeniem zelu?
martazmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 22:23   #248
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Spn

Cytat:
Base przemywam i matowie tak? Z gory dzieki za odpowiedz bo dopiero sie ucze
A na kursie byłas?
Tam dowiedziałbys sie, czy baze przecieramy czy nie, oraz czy ja matowimy...
Cytat:
A mialam jeszcze takie pyt. Bo pisalyscie, zeby tipsa nie przemywac Clean & Prep. To jak go zmarowie to czym mam go przetrzec przed polozeniem zelu?
A po co przecierac tipsa? Czy tips sie poci? Czy wydziela łój?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 00:06   #249
Magik Madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 80
GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia
Dot.: Spn

Marta napisalam Ci na priva
pozdrawiam
__________________
AKADEMIA ZDROWIA I URODY "MAGIK"
Magdalena Perec
pozdrawiam wszystkie forumki

Edytowane przez Magik Madzia
Czas edycji: 2011-08-04 o 00:09
Magik Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 07:38   #250
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Spn

Albertyna, różne firmy mają różne sposoby nakładania bazi i różne odtłuszczacze - wyluzuj
Bazę nakładasz cieniutko i nie przecierasz, a C&p nie używasz do przemywania tipsa, bo ma w składzie aceton, którt tipsy rozpuszcza - odtłuszczasz przed naklejeniem całego pazurka, a póżniej już tylko równasz kieszonkę z paznokciem, odpylasz i dajesz na naturalka primer.

Kolorowe żelki możesz kłaść tak jak napisałaś przy krótkiej lub bardzo twardej płytce, jeżeli pazurki takie nie są, to lepiej troszkę je wybudować (baza + builder), nadać im kształt, a później kolor + nabłyszczacz
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 00:00   #251
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Spn

Ja najczesciej łącze kolorowe żelki z natural nail gel, wiec nablyszczacz odpada zawsze pokrywam kolor kolejna warstwa silikonu, próbowałam nie dawac na górę nic, ale niestety ta opcja nie sprawdzila sie, po przemyciu cleanerem kolor zmywa sie.
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 21:50   #252
Olenka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 29
GG do Olenka1991
SPN clear gel!

Drogie Dziewczyny- ratujcie!

Juz wczesniej to zauwazylam, ale jakos nie mialam kiedy zebrac sie i napisac.... Otoz mam problem z zelem clear z SPNu.
Jest to rzecz nablyszczajacy, wiec powinien nablyszczac, jak sama nazwa wskazuje, a moj tego nie robi
myslalam, ze moze mam zbyt suchy wacik, utwardam za krotko albo za dlugo, ze moze zbyt szybko przemywam warstwe dyspersyjna, a paznokcie jak sie nie swieca, tak sie nie swieca:/

Nie sa do konca matowe, ale wg mnie wygladaja bardziej jak brudne. Zel mam ok 3 miesiace...

Fotki niestety nie zrobie, bo raz ze nic nie widac na niej a 2, ze i tak nie mam aparatu obecnie;(
Olenka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 22:12   #253
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: SPN clear gel!

może ci żarówki padły?
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 22:14   #254
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: SPN clear gel!

A czym przemywasz? Jeżeli c&p to może tak być, bo zawiera aceton - ja przemywam skinseptem i jest ok.
Może być, że za krótko gu utwardzasz, lub żerówki już nie pierwszej młodości i dlatego nie jest ok jakby do końca doświetlony...
ewentualnie może dajesz zbyt cieniutką warstwę i nie chce się odpowiednio wybłyszczyć...
Ja daję średniej grubości warstwę i utwardzam 2* po 2 min. i wsio gra
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 22:16   #255
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: SPN clear gel!

nie bredźmy... przemywam wszystkie żele czystym acetonem i nic mi się nie matowi.. chyba, że to silikon ale raczej nie z tego co pamiętam
aceton nie rozpuszcza żelu
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 22:24   #256
Olenka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 29
GG do Olenka1991
Dot.: SPN clear gel!

robilam testy i nie ma roznicy czy przemywam cleanerem czy skinseptem- jest tak samo.
Zarowki sa nowe, reszta warstw utwardza sie prawidlowo
warstwe nablyszczajaca utwardzam 2 razy po 2minutki..
Olenka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 06:46   #257
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: SPN clear gel!

to napisz do albertyny
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 22:35   #258
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: SPN clear gel!

z tego co wiem, to clear raczej nie jest konkretnie żelem nablyszczającym a zelem uniwersalnym budującym(nadaje sie do jedno i dwufazówki). do nablyszczania stosuj top gloss badz mega gloss, osobiscie polecam topa nie trzeba przemywac i pieknie wyblyszcza pazurki!
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 20:30   #259
micey mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: SPN clear gel!

witam
poszukuję żelu kolorowego opalizującego... w sumie to przeźroczystego z fioletowym połyskiem, ale nie może być perłowy. Czy w SPN jest taki żel? Przeglądałam stronkę, ale na zdjęciach wolałabym nie bazować. A może znacie taki żel z innej firmy?
micey mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 16:19   #260
mamma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29
Dot.: Spn

Cześć!
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, chodzi Ci o taką satynę fioletową? Hybryda nr 37 jest fioletowa opalizująca na niebieski/ zielony.... Taki żel typu kameleon- zmienia się w zależności od światła. Przy jednej cienkiej warstwie będzie przezroczysta fioletowa, przy dwóch kryjąca.
Z żeli tradycyjnych :63 transparentny fiolet z nitkami opalizującymi, 84 taki fioletowo- niebieski pyłek brokatowy ma, śliczny jest nr 46, ale to róż trochę przygaszony, opalizujący delikatnie na fiolet (jest podobny lakier z opi).
Najbliższy chyba będzie ten 37 hybryda i cieniusia warstwa ))).
Pozdrawiam.

PS. W razie problemów czy pytań możecie dzwonić do Beautici: 42 676 34 26

Edytowane przez mamma
Czas edycji: 2011-10-11 o 16:23
mamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 00:11   #261
Magik Madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 80
GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia
Dot.: Spn

Zapraszam do skorzystania z akcji zorganizowanej wyłącznie przez Magika Magda Perec


mój 1 raz z SPN

w MAGIKU

osoby, które nie znają naszych produktów zapraszam do

skorzystania z GRATISOWYCH próbek

proszę napisać na e-mail magda.perec@wp.pl
w temacie - imię i nazwisko - próbki SPN z Magika

gratis wysyłamy 6 próbek żeli SPN Nails


__________________
AKADEMIA ZDROWIA I URODY "MAGIK"
Magdalena Perec
pozdrawiam wszystkie forumki

Edytowane przez Magik Madzia
Czas edycji: 2011-10-25 o 20:58
Magik Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 09:48   #262
micey mouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez mamma Pokaż wiadomość
Cześć!
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, chodzi Ci o taką satynę fioletową? Hybryda nr 37 jest fioletowa opalizująca na niebieski/ zielony.... Taki żel typu kameleon- zmienia się w zależności od światła. Przy jednej cienkiej warstwie będzie przezroczysta fioletowa, przy dwóch kryjąca.
Z żeli tradycyjnych :63 transparentny fiolet z nitkami opalizującymi, 84 taki fioletowo- niebieski pyłek brokatowy ma, śliczny jest nr 46, ale to róż trochę przygaszony, opalizujący delikatnie na fiolet (jest podobny lakier z opi).
Najbliższy chyba będzie ten 37 hybryda i cieniusia warstwa ))).
Pozdrawiam.

PS. W razie problemów czy pytań możecie dzwonić do Beautici: 42 676 34 26
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź chodzi mi o taki efekt kameleona, taki jak przy tej hybrydzie 37... odpadają brokaty, drobinki, nitki, żele perłowe i inne... im mniej, tym lepiej
micey mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 14:13   #263
Ninolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: Spn

Dziewczyny, a czy żele SPN pieką w lampie?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Ninolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 10:15   #264
mamma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29
Dot.: Spn

Ninolka to wszystko zależy od płytki paznokciowej naszej klientki, oraz od grubości warstwy żelu. Czasem też od temperatury, np. latem może się to częściej zdarzać. U nas w salonie Panie czasem czują lekkie pieczenie przy budowaniu krzywej C- bo wiadomo grubsza warstwa. Natomiast przy kamuflażach i innych żelach kolorowych nie zdarzyło mi się to.
__________________
Beautica TEAM
mamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 17:53   #265
Ninolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez mamma Pokaż wiadomość
Ninolka to wszystko zależy od płytki paznokciowej naszej klientki, oraz od grubości warstwy żelu. Czasem też od temperatury, np. latem może się to częściej zdarzać. U nas w salonie Panie czasem czują lekkie pieczenie przy budowaniu krzywej C- bo wiadomo grubsza warstwa. Natomiast przy kamuflażach i innych żelach kolorowych nie zdarzyło mi się to.
Tak, tak, ja to wiem, że w szczególności istotna jest grubość położonej warstwy żelu, ale są żele szczególnie piekące, jak np. IBD czy ESN. W każdym razie Twoja odpowiedź mnie satysfakcjonuje
Ninolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 00:48   #266
Magik Madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 80
GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia
Dot.: Spn

Cytat:
Napisane przez Ninolka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy żele SPN pieką w lampie?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Ninolka dokładnie tak jak napisała mamma

jest jeszcze jedna zasada
- latem panie, które mają zimne dłonie, maja cieplejsze rece i bardziej odczuwaja polimeryzację niż zimą, gdyż mają inne krążenie właśnie latem

- primery wolniej schną u osób o zimnych dloniach, te osoby tez mniej odczuwają kurczenie się żelu podczas utwardzania w lampie UV

-Proces , jaki następuje podczas utwardzania się obojętnie jakiego żelu UV to pamiętna z chemii - polimeryzacja.

Musimy mieć w naszym paznokciowym przypadku ;-) :
- specjalne światło UV
- żywicę utwardzalną
- fotowyzwalacz.

Motorem i kopniakiem do polimeryzacji są właśnie fotowyzwalacze, które potrzebują światło.

Bez nich utwardzanie nie trwało by 2 min, a wiele wiele dłużej - to wyobraźcie sobie, ile by siedziała nasza bidna klientka! zgroza ;-) a ile my byśmy siedziały, byśmy na chleb nie zarobiły ;-)

Polimeryzacja = takie same cząsteczki żelu łączą się ze sobą (wiązaniami wielokrotnymi) tworząc makrocząsteczkę.

Łańcuch tworzy się wówczas, kiedy wszystkie pary sie ze sobą połączą - w zależności od produktu są jednak cząsteczki, które pozostaną same (takie single żelowe hahaha) - wówczas wytwarza się mokra, lepka warstwa zwana dyspersyjną. (są to monomery, które nie weszły w reakcję polimeryacji)

dla nas jako stylistek, ta warstwa dyspersyjna odbierana jest jako, jakby efekt uboczny utwardzania, jednak nic bardziej mylnego - wiecie, ze żel nie trzyma się gładkiej powierzchni, dlatego musimy paznokieć zmatowić, odtłuścić i dać primery - ale już między nakładaniami żelu przecież nie przemywamy cleanem owej omawianej warstwy dyspersyjnej - gdyż to właśnie ONA jest najlepszym łącznikiem między warstwami żelu, zapewniając dalej aplikowanym żelom doskonałą adhezję - czyli przyleganie, przyczepność (i nie musimy matowić poprzedniej warstwy)
__________________
AKADEMIA ZDROWIA I URODY "MAGIK"
Magdalena Perec
pozdrawiam wszystkie forumki

Edytowane przez Magik Madzia
Czas edycji: 2011-10-22 o 01:02
Magik Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 11:11   #267
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Spn

....

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2011-12-11 o 14:52
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 21:21   #268
Magik Madzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 80
GG do Magik Madzia Send a message via Skype™ to Magik Madzia
Dot.: Spn

Zuziunia ku ku - fajnie , ze tutaj jestes ;-)

ja bardziej numerami operuje,. niż nazwami
z czerwieni rewelacja 28 lub 24 klasyka
lub ulubionych naszych klientek i moj 44
czerwien perlowa, ale piekielnie piekna ;-)

pozdrawiam
daj znac jak tam sie wsycko 3ma
__________________
AKADEMIA ZDROWIA I URODY "MAGIK"
Magdalena Perec
pozdrawiam wszystkie forumki
Magik Madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 10:14   #269
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Spn

...

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2011-12-11 o 14:51
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 21:18   #270
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Spn

Top gloss - to twardy żel i myślę, że od tego, dawaj albo normalnego glossa, albo cleara
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-24 09:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.