Fitness dla Mam w Warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-04, 11:51   #1
slav910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 28

Fitness dla Mam w Warszawie


Witajcie,
Moje pytanie skierowane jest głownie do Warszawianek. Poszukuje klubu fitness gdzie podczas zajęć mogłabym zostawić moje 1,5 roczne dziecko w jakiejś sali zabaw z opiekunka. Bardzo bym chciała wrócić do ćwiczeń, chociaż raz w tygodniu ale nie mam komu zostawić dziecka. Mój mąż całe dnie w pracy, wieczorami tez chodzi na swoje sporty i nie ma zamiaru z nich rezygnować wiec szukam wyjścia...

Chciałabym chociaż raz w tygodniu wyjść na aerobik, nie koniecznie by schudnąć czy coś ale by poczuć sie lepiej. Przed ciąża chodziłam 3 razy w tygodniu do klubu fitness i pamietam ile przyjemności mi dawały mi te zajęcia.

Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi.
slav910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 16:13   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Fitness dla Mam w Warszawie

dziwi mnie tylko fakt dlaczego maż może sobie chodzić na swoje sporty a ty raz w tygodniu nie możesz ? nie może on zostać raz z dzieckiem ?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 21:29   #3
slav910
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 28
Dot.: Fitness dla Mam w Warszawie

Toczylam z nim o to prawdziwa wojnę i widzę ze nie mam szans by to zmienić. Jedynie co mi moze zaoferowac, to tylko to ze bedzie placil za te zajecia Nie będę sie tu rozpisywać na temat mojego małżeństwa bo to nie to forum.

Bardzo bym chciała coś zmienić w codziennej rutynie, która mnie otacza i wiem, ze mogę to zrobić tylko sama wiec szukam rozwiązania problemu. Słyszałam ze takie miejsca dla mam istnieją ale nie znalazłam w internecie żadnych konkretów. Liczylam, ze może tutaj na forum ktoś mi podpowie chociaż jeden adres. Sama czasami cwicze ale w grupie miałabym lepsza motywacje, czas mijalby miło i może nawiazalabym jakieś ciekawe znajomosci.
slav910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 22:28   #4
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Fitness dla Mam w Warszawie

Sprawdź ofertę Calypso, ja chodzę do tego w Europlexie i z tego co kojarzę mają tam jakiś kącik dla maluchów, ale nie wiem jak to dokładnie wygląda
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 11:57   #5
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Fitness dla Mam w Warszawie

W Calypso chyba nie ma takiej możliwości ale jest w niektórych klubach Gymnasion - sama poszukuje takiego miejsca bo mam podobny problem z dzieckiem, mam na oku Redutę, szukam jeszcze jakiegoś innego klubu trochę bliżej miejsca zamieszkania i z bardziej dogodnym grafikiem.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 18:41   #6
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Fitness dla Mam w Warszawie

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
W Calypso chyba nie ma takiej możliwości ale jest w niektórych klubach Gymnasion - sama poszukuje takiego miejsca bo mam podobny problem z dzieckiem, mam na oku Redutę, szukam jeszcze jakiegoś innego klubu trochę bliżej miejsca zamieszkania i z bardziej dogodnym grafikiem.
nie wiem czy jest opiekunka, ale na 100% jest sala zabaw dla dzieci. Mało interesuje mnie ten aspekt clubu, więc musicie same się dopytać

edit: http://www.calypso.com.pl/aktualnosci/295 proszę bardzo, grafik na grudzień
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.


Edytowane przez Moni_sss91
Czas edycji: 2011-12-06 o 19:15
Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 09:01   #7
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Fitness dla Mam w Warszawie

Znalazłam jeszcze takie coś: http://turkusowalampa.pl/cwiczenia_d...z_dziecmi.html
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.