Kupujemy BB Creamy IV - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-13, 12:18   #961
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Pamiętam,że był ktoś ze Śląska kto osobiście odbierał swoje rzeczy od zygmus. Tylko nie pamiętam kto niestety...
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:18   #962
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Nie odpisała mi niestety na wiadomość... Martwi mnie to, że moja przesyłka jeszcze nie dotarła do mnie a wysłana została 6.06 ...
juz powinnaś mieć przesyłkę u siebie...

czy wszystkie Wizazanki dostały swoje przesyłki z 6 czerwca?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:25   #963
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Dziewczyny to wszystko idzie w złym kierunku. Ja rozumiem, że Ania chora, wysyła ktoś inny, ale kontakt jakikolwiek być musi, bo przecież co w takiej sytuacji jak paczki nie dochodzą? Jak komuś przekazać, że chcemy otrzymać paczki zbiorcze, ze wszystkim? Nie wiem co, ale trzeba coś z tym zrobić.
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:31   #964
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

no i nie wytrzymałam i kliknęłam na ten rozswietlacz...
a teraz ogladam ten biore...
ktos powinien chyba wylaczyc mi ten internet... mialam nie wydawac;/
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:32   #965
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Dziewczyny to wszystko idzie w złym kierunku. Ja rozumiem, że Ania chora, wysyła ktoś inny, ale kontakt jakikolwiek być musi, bo przecież co w takiej sytuacji jak paczki nie dochodzą? Jak komuś przekazać, że chcemy otrzymać paczki zbiorcze, ze wszystkim? Nie wiem co, ale trzeba coś z tym zrobić.
Jak daleko od Gliwic mieszkasz?
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:35   #966
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Dziewczyny to wszystko idzie w złym kierunku. Ja rozumiem, że Ania chora, wysyła ktoś inny, ale kontakt jakikolwiek być musi, bo przecież co w takiej sytuacji jak paczki nie dochodzą? Jak komuś przekazać, że chcemy otrzymać paczki zbiorcze, ze wszystkim? Nie wiem co, ale trzeba coś z tym zrobić.
Zgadzam się z Tobą. Chciałabym wiedzieć co z moją paczką skoro coś zostało do mnie wysłane a nie mam nawet możliwości skontaktowania się z Anią, żeby wziąć numer przesyłki
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:36   #967
laedere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 301
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam pytanie, czy jest tutaj ktoś z Gliwic?
Ja jestem z Bytomia wiec do Gliwic dałoby rade podskoczyć. Ale od razu mówie, ze mam spore opory przed nachodzeniem Ani w jej włanym domu, bo to w sumie troche pogwałcenie jej prywatności.
laedere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 12:38   #968
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez laedere Pokaż wiadomość
Ja jestem z Bytomia wiec do Gliwic dałoby rade podskoczyć. Ale od razu mówie, ze mam spore opory przed nachodzeniem Ani w jej włanym domu, bo to w sumie troche pogwałcenie jej prywatności.
A ona nie ma oporów,żeby przeginać?
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:41   #969
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez laedere Pokaż wiadomość
Ja jestem z Bytomia wiec do Gliwic dałoby rade podskoczyć. Ale od razu mówie, ze mam spore opory przed nachodzeniem Ani w jej włanym domu, bo to w sumie troche pogwałcenie jej prywatności.
To co innego możemy zrobić? Próbowałyśmy już chyba wszystkiego... A numeru telefonu chyba nikt do niej nie ma

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Dziewczyny Anka siedzi na FB! Bynajmniej wczoraj siedziała, bo przeglądając jej profil widzę, że polubiła WCZORAJ jakąś stronę ...
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:47   #970
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
To co innego możemy zrobić? Próbowałyśmy już chyba wszystkiego... A numeru telefonu chyba nikt do niej nie ma
Mam nr gg (kiedyś był dostępny w arkuszu) i już do Niej napisałam, ale póki co cisza :/
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:47   #971
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
To co innego możemy zrobić? Próbowałyśmy już chyba wszystkiego... A numeru telefonu chyba nikt do niej nie ma

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Dziewczyny Anka siedzi na FB! Bynajmniej wczoraj siedziała, bo przeglądając jej profil widzę, że polubiła WCZORAJ jakąś stronę ...
Ja jeszcze czekam ale jak mi się znudzi czekanie to zgłaszam to do Szefowej bo jak słusznie zauważyłyście Ania nie ma statusu Organizatorki.

Ja osobiście za najazdem do domu nie jestem ale jak nie będzie innego wyjścia........
Nie stracę wiele jesli już paczki nie dostanę ale to nie chodzi o kasę tylko o traktowanie.
Trochę same to sobie zrobiłysmy.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 12:48   #972
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Mam nr gg (kiedyś był dostępny w arkuszu) i już do Niej napisałam, ale póki co cisza :/
Ja do niej na gg pisałam z miesiąc temu jak jeszcze była z nami tutaj i też się nie doczekałam odpowiedzi... Oj po tym jak zobaczyłam, że ma dostęp do neta to się wkurzyłam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:49   #973
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Faktycznie... Robimy nalot ?
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.

Edytowane przez justynalenka
Czas edycji: 2012-06-13 o 12:50
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:51   #974
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze czekam ale jak mi się znudzi czekanie to zgłaszam to do Szefowej bo jak słusznie zauważyłyście Ania nie ma statusu Organizatorki.

Ja osobiście za najazdem do domu nie jestem ale jak nie będzie innego wyjścia........
Nie stracę wiele jesli już paczki nie dostanę ale to nie chodzi o kasę tylko o traktowanie.
Trochę same to sobie zrobiłysmy.
Ale co da zgłoszenie tego? Przecież same mimo wszystko zgodziłyśmy się na to, żeby Ania robiła te zamówienia a teraz kiedy coś nie wyszło to nagle będziemy to zgłaszać? Trochę dziwnie

Ja też w sumie nie martwię się tak o pieniądze (moje), ale ostatnio zaufała mi jedna z Wizażanek z mojego miasta i zamówiłam dla niej 2 kremy, zapłaciłam za nie i co jej teraz powiem? Tego najbardziej się obawiam Głupio tak jak ktoś mi zaufał...
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:54   #975
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
tak,. bo widze, ze nie ma nikogo wiecej, kto byłby chetny
no tzreba to rozebrac.
zostały tylko sztuki, ktore mozna policzyc na palcach jednej reki. Mam nadzieje, ze tym bardziej szybko pojdzie
Ok, to dołożę jeszcze 5 do rozliczenia
Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
no i nie wytrzymałam i kliknęłam na ten rozswietlacz...
a teraz ogladam ten biore...
ktos powinien chyba wylaczyc mi ten internet... mialam nie wydawac;/
Mam tak samo, siedzę i oglądam, oglądam i chcę coraz więcej, a do tego jeszcze okazje, promocje, licytacje . Kosmetyków przybywa w tempie geometrycznym, a zużywam wolniutko
Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
A ona nie ma oporów,żeby przeginać?
Spokojnie. Rozumiem wasze rozgoryczenie, sama mam przesyłki u Zygmus, ale z drugiej strony po przeczytaniu tylu wypowiedzi nie za bardzo chciałoby mi się tu zaglądać na jej miejscu i dodatkowo sie stresować.
Dajmy chwilę na ochłonięcie, niech dziewczyna dojdzie do siebie, powoli wszystko się wyjaśni, choć zdaję sobie sprawę, że wasza cierpliwość sięga zenitu.

Aniu, jeśli nas czytasz, daj znać, ile mniej więcej czasu Ci potrzeba, żeby wyjść w miarę na prostą. Przydałaby się dziewczynom też informacja, co z zaginionymi przesyłkami [sprawa poczty i policji] - bo wiele z was pewnie przez to ma takie długie okresy oczekiwania. Myślę, że kiedy będziemy wiedziały na czym stoimy, nastroje trochę opadną

I zdrowia życzę

Lista, żeby była na tej stronie pod ręką

Imyss Cantabile Perfect Triple BB Cream #21, cena ok 5,5 zł / 5ml, wolnych 4x5ml
- anastazjaaa2 - 10ml
- 'Estelle' - 5ml
- Kami007 - 5ml
- Himee - 5ml
- laedere - 5ml


Lioele Water Drop [edycja druga], cena ok 8 zł /5ml, do wzięcia 1x5ml
- Cotka - 20ml
- Ksantypa7 - 10ml
- Anastazjaaa2 - 10ml
- laedere - 5ml

Sulwhasoo Snowise Whitening Serum, 1,85 zł/szt, do wzięcia 10 szt.
- laedere - 1 szt
- brzozka88 - 5 szt


The Face Shop Natural Sun SPF 45, 6,03 zł/ 5ml, do wzięcia 1x5ml
- laedere - 5ml

I przypominam o tym http://www.ebay.pl/itm/110827304104?...84.m1436.l2649

Kupiłam korektor Skin79 7,81 próbka
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:56   #976
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja do niej na gg pisałam z miesiąc temu jak jeszcze była z nami tutaj i też się nie doczekałam odpowiedzi... Oj po tym jak zobaczyłam, że ma dostęp do neta to się wkurzyłam
Ups...fakt, że kiedyś udało mi się ją złapać na gg, ale to dawno było i tylko raz :/
To nie wiem...mógłby ktoś faktycznie podejść, chwilę porozmawiać (wyjaśnić) i wziąć numer telefonu...nie chodzi o 'najazd'
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:59   #977
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Mam tak samo, siedzę i oglądam, oglądam i chcę coraz więcej, a do tego jeszcze okazje, promocje, licytacje . Kosmetyków przybywa w tempie geometrycznym, a zużywam wolniutko
Dobrze, że ja mam bardzo okrojone miesięczne fundusze na swoje wydatki, bo inaczej pewnie szafka by mi się nie domykała od nadmiaru kosmetyków A tak to zakup zawsze rozważam

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ups...fakt, że kiedyś udało mi się ją złapać na gg, ale to dawno było i tylko raz :/
To nie wiem...mógłby ktoś faktycznie podejść, chwilę porozmawiać (wyjaśnić) i wziąć numer telefonu...nie chodzi o 'najazd'
No tak. Nie chodzi tutaj o "najazd na chatę" i teksty typu "oddawaj kasę" czy coś Każda z nas rozumie to, że skoro Ania znalazła się w szpitalu, to potrzebowała trochę czasu na dojście do siebie, więc można do niej iść, spokojnie pogadać i wypytać co i jak z dalszymi rozbiórkami. Tzn z tym co zostało. Albo po prostu jeśli stwierdzi, że nie daje już rady, to poprosić ją o zwrócenie nam pieniędzy i wtedy jej zniknie ten kłopot Oczywiście chodzi tutaj o pieniądze za nie kupione jeszcze kosmetyki
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 13:00   #978
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
juz powinnaś mieć przesyłkę u siebie...

czy wszystkie Wizazanki dostały swoje przesyłki z 6 czerwca?
do mnie przesyłka (polecony-nie pamietam czy z priorytetem czy bez) wyslana 05.06 doszla bodajże 06.06

bylam nieco zaskoczona bo Ania kilka dni wczesniej napisala mi, ze planuje wysylke do mnie i czeka tylko jeszcze na jedna rzecz i w sumie myslalam ze to oznacza wieksza paczke a tymczasem dostalam slimaka z mizona i 8 z 10 probek kremu pod oczy:/


a może przesyłka leży na poczcie?moj listonosz mial taki epizod (trwajacy calkiem dlugo), ze nie nosil przesylek tylko same awiza a pozniej nawet awiza przestal zostawiac...
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 13:01   #979
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Napisał ktoś do niej na FB?
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 13:03   #980
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
do mnie przesyłka (polecony-nie pamietam czy z priorytetem czy bez) wyslana 05.06 doszla bodajże 06.06

bylam nieco zaskoczona bo Ania kilka dni wczesniej napisala mi, ze planuje wysylke do mnie i czeka tylko jeszcze na jedna rzecz i w sumie myslalam ze to oznacza wieksza paczke a tymczasem dostalam slimaka z mizona i 8 z 10 probek kremu pod oczy:/


a może przesyłka leży na poczcie?moj listonosz mial taki epizod (trwajacy calkiem dlugo), ze nie nosil przesylek tylko same awiza a pozniej nawet awiza przestal zostawiac...
Ja zawsze dostaję paczki do domu Nawet te duże. Raz w życiu dostałam awizo i teraz nagle taki problem. Zadzwonię zaraz na moją pocztę i zapytam, czy nie leży u nich coś dla mnie. Może mi powiedzą
Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Napisał ktoś do niej na FB?
Ja napisałam Więc proszę - nie zalewajcie jej wiadomościami na FB
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 13:09   #981
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ja zawsze dostaję paczki do domu Nawet te duże. Raz w życiu dostałam awizo i teraz nagle taki problem. Zadzwonię zaraz na moją pocztę i zapytam, czy nie leży u nich coś dla mnie. Może mi powiedzą

Ja napisałam Więc proszę - nie zalewajcie jej wiadomościami na FB
spytaj też o listy polecone-u mnie na poczcie to osobny "dzial" i trzeba pytac w innym okienku (w innej częsci budynku i od innej strony ulicy-wyprawa na poczte to cala przeprawa)

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2012-06-13 o 13:11
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 13:15   #982
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
spytaj też o listy polecone-u mnie na poczcie to osobny "dzial" i trzeba pytac w innym okienku (w innej częsci budynku i od innej strony ulicy-wyprawa na poczte to cala przeprawa)
Właśnie dzwoniłam. Odebrała bardzo miła Pani, poszukała i nie ma nic na moje nazwisko Szukała i w listach poleconych i w paczkach Masakra
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 13:20   #983
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

ho ho podliczyłam swoje zamówienia plus nadpłatę i odjęłam od niej sugerowaną cenę za dwie tubeczki filtrów od Zygmuś i wyszło mi, że czekam na wartość: 143,52 zł

Myślałam, ze mniej, hehe, ja wiem, ze wiele osób ma więcej, ale w moim domu to fortuna.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Właśnie dzwoniłam. Odebrała bardzo miła Pani, poszukała i nie ma nic na moje nazwisko Szukała i w listach poleconych i w paczkach Masakra
no to lipa wielka, kontakt powinien jakiś być, a jeśli Ania po miesiącu się nie odezwie, to chyba można to wszystko podciągnąć pod pewną rzecz, ale teraz nie będę o tym rozprawiać, bo jam cierpliwa anielsko i poczekam. Ale Wy mnie nakręcacie i nerwy też. xD
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 13:24   #984
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

nie zamierzam bombardzowac Zygmusia mailami, pisałąm tyle razy ze mam swoja dume jak mnie ktoś totalnie olewa-więcej nie zamierzam żebrac o swoje zamówienie. moje zamówienie pisała było kompleten w kwietniu czy marcy poszukam ten post- i co i nic !!!!!!! mam częśc zamówienia u siebie reszat nie wiadomo gdzie!

proszę tylko zeby sie odezwała co z reszta naszych zamówień, to chyba nie zbyt wiele prawda???????????

piszecie ze pewnie nie chce jej sie tu zaglądac - tez by mi sie nie chciało, ale ma nasze pieniądze więc chyba nalezy sie rozliczyc prawda????

i tez jej zycze duzo zdrowia, bez ironii.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 14:46   #985
laedere
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 301
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kupiłam korektor Skin79 7,81 próbka


---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Sulwhasoo Snowise Whitening Serum, 1,85 zł/szt, do wzięcia 10 szt.
- laedere - 1 szt
- brzozka88 - 5 szt
Eeee... na pewno jest jeszcze do wzięcia 10 szt? A nie 4 szt?
laedere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 14:50   #986
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez laedere Pokaż wiadomość

Eeee... na pewno jest jeszcze do wzięcia 10 szt? A nie 4 szt?
dokładnie 4
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 15:23   #987
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Jak daleko od Gliwic mieszkasz?
Koło 40 kilometrów.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą. Chciałabym wiedzieć co z moją paczką skoro coś zostało do mnie wysłane a nie mam nawet możliwości skontaktowania się z Anią, żeby wziąć numer przesyłki
Dokładnie o to samo mi chodzi. To, że porobiło się jak się porobiło to jedno, ale to, że teraz to trzeba jakoś zakończyć i ze wszystkim się uporać to drugie.
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 15:44   #988
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ale co da zgłoszenie tego? Przecież same mimo wszystko zgodziłyśmy się na to, żeby Ania robiła te zamówienia a teraz kiedy coś nie wyszło to nagle będziemy to zgłaszać? Trochę dziwnie
Ale mnie chodziło o napisanie żeby nam doradziła co zrobić.
Ania nikogo nie oszukała bo paczki wysyła, teraz to już chyba na własny koszt bo ja np ani grosza już za wysyłkę nie zapłacę.

O tyle mnie to martwi że te kosmetyki będą już "stare" a nie wiemy jak są przechowywane.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
proszę tylko zeby sie odezwała co z reszta naszych zamówień, to chyba nie zbyt wiele prawda???????????
No właśnie, na FB może wejść ale tu napisać już nie?
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2012-06-13 o 15:46
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 16:23   #989
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Bo TFS nie ma. Chyba jednak nie myślałaś, że sprawę zostawię i tym samym zostawię na lodzie uczestniczki zamówienia? To wszystko wymaga czasu określonego regulaminami, do tego jeszcze korespondencja ze sprzedającą... no po prostu tyle schodzi i na razie czekam na wynik reklamacji, żeby móc cokolwiek powiedzieć, co dalej.
Rozumiem procedury reklamacyjne, ale mnie zależało na czasie. Nie pisałam o tym wcześniej, ponieważ nie było takiej potrzeby. Dopiero, gdy zaczęło się przedłużac, zaczęłam podpytywac...stąd taka decyzja, a nie moja zła wola.
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 18:29   #990
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Lioele Water Drop [edycja druga], cena ok 8 zł /5ml, do wzięcia 1x5ml
- Cotka - 20ml
- Ksantypa7 - 10ml
- Anastazjaaa2 - 10ml
- laedere - 5ml
Dziewczyny! Brać, brać! Ostatnie 5ml! Okazja!

__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.