Kupujemy BB Creamy IV - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 09:13   #1561
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
jesli ona serio ma chemioterapię, a ja w to wierzę, to też nie wiadomo w jakim jest stanie psychicznym - to musi byc cholernie wielka dawka stresu z pewnością
Jeśli tak jest to na pewno stan psychiczny nie jest ale napisała do Natii że cały czas kupuje na bieżąco kremy i będzie wysyłać?To ma czas i siłe na kupowanie ale na odezwanie się tutaj to już nie

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Ktoraś z Was mialą do niej nr telefonu.
Niech wyśle smsa z info, że dajemy jaj na przyklad 3 dni na wejście na wizaż i wyjaśnienie, albo dajmy na to 2 tyg na wysylkę wszyskich zaleglych kosmetyków i zwrot kasy z zamówień niezealizowanych. Po tym terminie zglaszamy sprawe na policję.
Coś w ten deseń....
Było już dzwonione i pisane, Anka ma nas w największym poważaniu. Jeśli Ona nie może to siostra z pewnością może tu wpaść i coś napisać zwłaszcza ze zaznaczała rzeczy wysłane w arkuszu.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
No i w sumie wcale to nie musi być zlą wola... prawdopodobnie wzięła na siebie za dużo i w pewnym momencie przestalą to ogarniac....no i wyszło jak wyszło....
Wystarczyło napisać że na razie przerwa a dziewczyny to robiły za Nią, po czym pisala:wiem miała być przerwa ale rozbierzmy jeszcze to czy tamto.

Cytat:
Napisane przez _Enea_ Pokaż wiadomość
Ja również poproszę link do bloga i aukcji na all.
Ja też poproszę, albo tutaj napisz bo blog to żadna tajemnica w końcu.

Teraz to ja już bym wolała kasę bo jeśli ma te kosmetyki od dawna w domu to ja starych nie chcę
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2012-07-02 o 09:15
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:18   #1562
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Mogę planować

Tylko od razu mówię, że toniki i kremy i maski będę zamawiać, jak już "wyjdę" w miarę z Orientany .
Ale zapisywać się można, oszczędzi to nam czasu na zbieranie chętnych, potem tylko cyk-cyk, PW, wpłata, zamówienie .

Znalazłam najtańszy z trackingiem za 20$, czyli jakieś 6,80 zł/5ml na chwile obecną.
Ja byłabym chętna, ale poczekam aż zakończy sie cała sprawa z Orientaną
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:27   #1563
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

no konto na all już znalazłam, ale bardziej mnie ten blog zastanawia...
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:29   #1564
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
no konto na all już znalazłam, ale bardziej mnie ten blog zastanawia...
Możesz mi dać namiary na PW?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:31   #1565
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Jeśli tak jest to na pewno stan psychiczny nie jest ale napisała do Natii że cały czas kupuje na bieżąco kremy i będzie wysyłać?To ma czas i siłe na kupowanie ale na odezwanie się tutaj to już nie
Dokładnie. To oznacza, że ma dostęp do sieci, bywa przed monitorem i mogłaby napisać parę słów wyjaśnienia
Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Ja byłabym chętna, ale poczekam aż zakończy sie cała sprawa z Orientaną
Ok

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

I jeszcze spamik z listą

Missha Ampule Mask Vita-C, orientacyjnie 2,40zł/5g, do wzięcia 7x5g

- brzozka88 - 25g
- kami007 - 10g
- laedere - 10g
- Chandrika - 10g


Missha Ampule Mask White Clay, orientacyjnie 2,40 zł/5g, do wzięcia 7x5g
- _Enea_ - 10g
- nobrit - 5g
- Tatoonka - 10g
- Chandrika 10 g
- katniewojt - 15g
- laedere - 5g


Skinfood, Peach Sake Pore Toner - cena ok 6 zł za każde 13,5ml, do wzięcia 6x13ml
- Estelle - 3 próbki
- bzeltynka - 1 próbka

Skinfood, Fresh Apple Sparkling Pore Toner - cena ok. 7 zł za każde 14ml, do wzięcia 8x14,5ml
- Estelle - 3 próbki

Skinfood, Tea Tree and Lavender Toner [for men ] - cena ok. 6,5 zł za każde 14 ml, do wzięcia 7x14ml
- Estelle - 3 próbki
- bzeltynka - 1 próbka
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:32   #1566
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Było już dzwonione i pisane, Anka ma nas w największym poważaniu. Jeśli Ona nie może to siostra z pewnością może tu wpaść i coś napisać zwłaszcza ze zaznaczała rzeczy wysłane w arkuszu.
Bylo, ale nie było nic konkretnego ani w jedna ani w drugą strone.
A taki tel czy sms z konkretna informacja,ze dostaje termin na zwrot/ wysyłke do dnia tego i tego, wejście i wyjasnienie, do dnia tego i tego, po terminie sprawa zostanie bezwzgladnie zgłoszona na policję powinien byc bardziej skuteczny niz proszenie, czy grzeczne pytania co sie dzieje.
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość

Wystarczyło napisać że na razie przerwa a dziewczyny to robiły za Nią, po czym pisala:wiem miała być przerwa ale rozbierzmy jeszcze to czy tamto.
No i dlatego zakładam,że nie miała zamiaru nikogo oszukać, czy nic wyłudzić. Tylko za duzo na się wzięla i nie dała rady, wiec wyszło jak wyszlo. Co nie zmienia faktu ze teraz jest niefajnie i trzeba coś z tym zrobić.
Nie wiem czy pamiętasz na perfumowym, też żadna z dziewczyn nie miała zamiaru zrobić pzrekrętu, ale za dużo wzięły na siebie i popłynęły..no i były to naprawdę wiarygodna dziewczyny, znanae na forum i lubiane...no ale tam skończyło się dobrze..
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:37   #1567
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Możesz mi dać namiary na PW?
poszło
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 09:44   #1568
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
poszło
Też poproszę
A jak w ogóle wygląda takie zbiorowe zgłoszenie? Nie znam się na tym...
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:46   #1569
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pamiętasz na perfumowym, też żadna z dziewczyn nie miała zamiaru zrobić pzrekrętu, ale za dużo wzięły na siebie i popłynęły..no i były to naprawdę wiarygodna dziewczyny, znanae na forum i lubiane...no ale tam skończyło się dobrze..
Pamietam że czytałam niejedną taką "aferę"
Ja też uważam że Ania nie chce/chciała nikogo oszukać, podawała swój adres, nr tel(ten akurat można zmienić)wysyłała paczki i wszystko byłoby ok gdybyśmy były bardziej stanowcze. A większość z nas w tym ja traktowałyśmy Ją jak "świętą krowę"jak któraś pisała ponaglenia to reszta się rzucała ze Ania ma swoje życie prywatne nie tylko Wizaż. Owszem ma ale jak się ktoś pisze na takie rozbiórki to powinien być odpowiedzialny. Mamy teraz nauczkę i dlatego zastopowałam Estelle żeby się to nie powtórzyło. takie rozbiórki to ogrom pracy i czasu ale nikt Ani nie zmuszał w Ona wręcz zachęcała.

Cała ta sprawa mnie męczy, nie zgłoszę tego na Policji bo mam za małą kwotę jednak chciałabym odzyskać albo jedno albo drugie.

Jeśli ktoś ma możliwość podejścia do Ani byłoby dobrze, ja za daleko mieszkam

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
poszło
Dziękuję
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:47   #1570
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
poszło
Mogę też poprosić?
Dziękuję a link do nowego bloga ktoś ma i może podesłać?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2012-07-02 o 09:49
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:48   #1571
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Mogę też poprosić?

Poszło
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 09:49   #1572
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Wiem, ze panuje ogolny kryzys zaufania rozbiorkowego, ale mam male pytanie. Czy chce ktos cos z GM z Mizona? Bo na dniach bede klikac kolejne zamowienie

PS. Male info jak wygladaja zamowienia u mnie. Jest to wspolne zamowienie (zbieramy sie w pare dziewczyn). Osoba, ktora bierze udzial w zamowieniu dostaje zaproszenie do prywatnego klubu i tam sie komunikujemy ze soba. Konto bankowe podaje swoje, dane adresowe tez

Estelle, zaraz wysle Ci zwrot za s-venom, mizon mi nie odpisal na moje pytanie o to czy bedzie w promocji, a na razie jest za ponad 30$ na GM. Paczke z watermaxem powinnam miec do srody jesli PP sie sprezy. Wtedy juz bede wiedziec ile naliczyli vatu i oplat manipulacyjnych.

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2012-07-02 o 09:52
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 09:50   #1573
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Pamietam że czytałam niejedną taką "aferę"
Ja też uważam że Ania nie chce/chciała nikogo oszukać, podawała swój adres, nr tel(ten akurat można zmienić)wysyłała paczki i wszystko byłoby ok gdybyśmy były bardziej stanowcze. A większość z nas w tym ja traktowałyśmy Ją jak "świętą krowę"jak któraś pisała ponaglenia to reszta się rzucała ze Ania ma swoje życie prywatne nie tylko Wizaż. Owszem ma ale jak się ktoś pisze na takie rozbiórki to powinien być odpowiedzialny. Mamy teraz nauczkę i dlatego zastopowałam Estelle żeby się to nie powtórzyło. takie rozbiórki to ogrom pracy i czasu ale nikt Ani nie zmuszał w Ona wręcz zachęcała.

Cała ta sprawa mnie męczy, nie zgłoszę tego na Policji bo mam za małą kwotę jednak chciałabym odzyskać albo jedno albo drugie.

Jeśli ktoś ma możliwość podejścia do Ani byłoby dobrze, ja za daleko mieszkam



Dziękuję
coś w tym jest, a nie może być tak, ze zgłasza ktoś nas wszystkich? Wtedy załóżmy każda by dosłała odpowiedni dokument z kwotą i dowodami przelewów z podpisem etc.?
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:11   #1574
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Wiem, ze panuje ogolny kryzys zaufania rozbiorkowego, ale mam male pytanie. Czy chce ktos cos z GM z Mizona? Bo na dniach bede klikac kolejne zamowienie

PS. Male info jak wygladaja zamowienia u mnie. Jest to wspolne zamowienie (zbieramy sie w pare dziewczyn). Osoba, ktora bierze udzial w zamowieniu dostaje zaproszenie do prywatnego klubu i tam sie komunikujemy ze soba. Konto bankowe podaje swoje, dane adresowe tez

Estelle, zaraz wysle Ci zwrot za s-venom, mizon mi nie odpisal na moje pytanie o to czy bedzie w promocji, a na razie jest za ponad 30$ na GM. Paczke z watermaxem powinnam miec do srody jesli PP sie sprezy. Wtedy juz bede wiedziec ile naliczyli vatu i oplat manipulacyjnych.
Oki, super
W razie czego dawaj znać, ile dopłacić

Na razie niczego nie będe brać z GM, ale nie wykluczam zamówienia w przyszłości
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:13   #1575
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
coś w tym jest, a nie może być tak, ze zgłasza ktoś nas wszystkich? Wtedy załóżmy każda by dosłała odpowiedni dokument z kwotą i dowodami przelewów z podpisem etc.?
Nie mam pojęcia, raczej z takimi sprawami na szczęście nie miałam do czynienia.
I tak uważam że powinno się Ani najpierw dać ultimatum tylko problemem jest że Ona może smsa nie odczytać.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:15   #1576
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, raczej z takimi sprawami na szczęście nie miałam do czynienia.
I tak uważam że powinno się Ani najpierw dać ultimatum tylko problemem jest że Ona może smsa nie odczytać.

Dlatego tak po prawdzie powinien ktoś się przejść i przekazać wiadomość nawet na piśmie.

Albo inaczej, dziewczyny, może napisać taki list i wysłać zaadresowany do siostry Ani? Z potwierdzeniem odbioru oczywiście.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:17   #1577
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Aaaaa, i chciałam jeszcze Wam podziękować za szybką i sprawną organizację w sprawie Orientany
Oficjalnie mogę już powiedzieć, że wszystkie wpłaty już mam i mogę zamawiać
Naprawdę super wyszło, zmieściłyśmy się w tydzień, co przy niebagatelnej liczbie 35 uczestników uważam za bardzo dobry wynik

Myślę, że zacznę pierwsze wysyłki w połowie przyszłego lub za dwa tygodnie.
Będę sukcesywnie wysyłać do Was PW z rozliczeniem i kolejno, po kilka sztuk wysyłać paczki. Kolejność przypadkowa , mam nadzieję, że wybaczycie, że nie wszystkim od razu, ale nie dam rady
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:19   #1578
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
coś w tym jest, a nie może być tak, ze zgłasza ktoś nas wszystkich? Wtedy załóżmy każda by dosłała odpowiedni dokument z kwotą i dowodami przelewów z podpisem etc.?

Nie ma raczej takiej opcji. Kazdy jako strona pokrzywdzona musi ruszyc tylek na policje i zrobic zgloszenie. Mozna chyba wskazac liste potencjalnych pokrzywdzonych albo zaznaczyc ze beda wplywac wnioski w roznych miejscach w polsce przeciwko tym samy osobom.
Ma to o tyle sens, ze bodajze w przypadku niskiej kwoty mowimy o wyludzeniu a nie o kradziezy, jezeli polaczy sie w calosc dane kwoty, to wtedy wyjdzie wyzsza kwota a co za tym idzie tryb postepowania jest chyba inny. Ale to juz jakis prwanik musialby sie wypowiedziec na ten temat.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:20   #1579
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Też poproszę o namiar na blog
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 10:21   #1580
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Nie ma raczej takiej opcji. Kazdy jako strona pokrzywdzona musi ruszyc tylek na policje i zrobic zgloszenie. Mozna chyba wskazac liste potencjalnych pokrzywdzonych albo zaznaczyc ze beda wplywac wnioski w roznych miejscach w polsce przeciwko tym samy osobom.
Ma to o tyle sens, ze bodajze w przypadku niskiej kwoty mowimy o wyludzeniu a nie o kradziezy, jezeli polaczy sie w calosc dane kwoty, to wtedy wyjdzie wyzsza kwota a co za tym idzie tryb postepowania jest chyba inny. Ale to juz jakis prwanik musialby sie wypowiedziec na ten temat.
Ja się nie znam, po prostu zastanawiałam się czy w przypadku małych kwot nie można się podpiąć pod innych, ale jak nie to nie.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:22   #1581
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Albo inaczej, dziewczyny, może napisać taki list i wysłać zaadresowany do siostry Ani? Z potwierdzeniem odbioru oczywiście.
Może to dobry pomysł
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Aaaaa, i chciałam jeszcze Wam podziękować za szybką i sprawną organizację w sprawie Orientany
Oficjalnie mogę już powiedzieć, że wszystkie wpłaty już mam i mogę zamawiać
Naprawdę super wyszło, zmieściłyśmy się w tydzień, co przy niebagatelnej liczbie 35 uczestników uważam za bardzo dobry wynik
Się nas nazbierało
Ja wyjeżdżam 22 lipca i gdyby do tego czasu udało Ci się wysłać to byłoby super, jeśli nie to niech przeczeka u Ciebie w miarę możliwości oczywiście
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:22   #1582
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

tylko, żeby właśnie wszystkie złożyły wnioski, jeśli będziemy składać, bo wtedy to lipa wyjdzie i tyle w tej sprawie.
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:22   #1583
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Zuzaczekk Pokaż wiadomość
Trochę za szybko mi się wysłało... Nie wierzę w jej chorobę, przykro mi bardzo. Zgłoszę sprawę w przyszłym tygodniu bo jestem dziko zajęta teraz i nie mogę ruszyć się z domu. To co ona robi, dość wyraźnie podchodzi pod paragraf i musi ponieść karę. Nie odpuszczę - uważam, że jeśli więcej osób poszkodowanych zechce się przyłączyć to zbiorowego zgłoszenia, tym większe szanse rozwiązania całej sprawy.

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Oj zginął mi mój pierwszy post gdzieś, ratunku! DObrze, napiszę raz jeszcze - nazywam się Ola Wysocka (ola@world.pl), to ja jestem tą osobą, która napisała na jej blogu prośbę o kontakt z osobami, które zostały oszukane. Dodam jeszcze, że nie brałam udziału w żadnych rozbiórkach tutaj, nie piszę na wizażu od wieków, moje konto jest już nieaktywne i dlatego piszę z konta mojej sister. Zamówiłam sporo rzeczy na sporą sumę w lutym. Mllou nie odpisuje na maile - ani razu w ciągu tych miesięcy od momentu przelania pieniędzy na jej konto. W zeszłym tygodniu straciłam cierpliwość i dałam jej ultimatum - albo wysyłasz kosmetyki/zwracasz kasę, albo idę na policję. Odezwały się też do mnie dziewczyny na FB (napisałam zanim jeszcze skasowała swojego fan page'a). Po owym ultimatum, uwaga w zeszłym tygodniu dostałam przesyłkę z 1 kremem - zamawiałam znacznie więcej, 6 sztuk. Nie puszczę tego płazem, nie kupuję historii o chorobie, niestety - ona jest cały czas, prze bardzo długi czas sprzedawała na allegro, sama widziałam jej komentarze na innych blogach. Jak zaczęło się robić gorąco - przycichła z nadzieją, że sprawa umrze śmiercią naturalną, założyła nowego bloga i czeka aż wszyscy zapomną i sprawa przyschnie. Ale ja nie odpuszczę - pieniędzy zapewne już nie odzyskam, ale uważam, że musi ponieść karę i dlatego w przyszłym tygodniu zgłaszam oficjalnie sprawę na policję.
Sytuacja stała się całkiem nieprzyjemna. Pewnie jak będzie pozew zbiorowy to się dopisze bo zamawiałam na duże kwoty. WOlałabym lepiej najpierw dać Ani szanse, ale ciężko to idzie. Zero odzewu z jej strony.

Analizje aukcje allegro, jak będe mieć potwierdzenie użytkowników to dam wam znać.

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Wiem, ze panuje ogolny kryzys zaufania rozbiorkowego, ale mam male pytanie. Czy chce ktos cos z GM z Mizona? Bo na dniach bede klikac kolejne zamowienie

PS. Male info jak wygladaja zamowienia u mnie. Jest to wspolne zamowienie (zbieramy sie w pare dziewczyn). Osoba, ktora bierze udzial w zamowieniu dostaje zaproszenie do prywatnego klubu i tam sie komunikujemy ze soba. Konto bankowe podaje swoje, dane adresowe tez

Estelle, zaraz wysle Ci zwrot za s-venom, mizon mi nie odpisal na moje pytanie o to czy bedzie w promocji, a na razie jest za ponad 30$ na GM. Paczke z watermaxem powinnam miec do srody jesli PP sie sprezy. Wtedy juz bede wiedziec ile naliczyli vatu i oplat manipulacyjnych.
Evek ile teraz wychodzi ten krem Mizona Acnece z przesyłką?
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:24   #1584
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Dlatego tak po prawdzie powinien ktoś się przejść i przekazać wiadomość nawet na piśmie.

Albo inaczej, dziewczyny, może napisać taki list i wysłać zaadresowany do siostry Ani? Z potwierdzeniem odbioru oczywiście.
Ale wtedy trzeba założyć, że mają wspólny adres. Ile czasu zajmie zanim taki list dojedzie i wróci potwierdzenie ?(przy założeniu, że list zostanie odebrany)-w sumie mozna tak zrobic ale to przedłuża sprawę i trzeba podać nieco dłuższy termin ostateczny.
Czy ten drugi blog (mogę również prosić o adres?) jest aktywny?Kiedy był ostatni wpis? Ja bym umieściła info do Ani gdzie się da- na obu blogach plus wysłała maila, smsa i nawet wiadomość przez allegro- może się tam zaloguje.

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2012-07-02 o 10:26
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:26   #1585
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

A to nie jest tak, ze zeby kazda pojedyncza osoba chciala to zglosic to musi byc jakas kwota minimalna? nie pamietam czy to byli 100zł? dziewczyny w wątku o pink melon o tym pisały. Tylko zaznaczam, ze moge dokladnie nie pamietac, bo dawno to czytała. A ja akurat wplacilam (zam 16) ok. 60zł
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:28   #1586
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, ze zeby kazda pojedyncza osoba chciala to zglosic to musi byc jakas kwota minimalna? nie pamietam czy to byli 100zł? dziewczyny w wątku o pink melon o tym pisały. Tylko zaznaczam, ze moge dokladnie nie pamietac, bo dawno to czytała. A ja akurat wplacilam (zam 16) ok. 60zł
Ja mam ponad 100zł i już chętnie bym wolała odzyskać pieniądze niż te kosmetyki.......... Na pewno tego nie zostawie. Zobaczymy co Ola się dowie o tym pozwie zbiorowym.

A może mi ktoś podać nowy adres bloga?
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:31   #1587
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Aaaaa, i chciałam jeszcze Wam podziękować za szybką i sprawną organizację w sprawie Orientany
Estelle, to Tobie naleza sie podziekowania
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:34   #1588
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, ze zeby kazda pojedyncza osoba chciala to zglosic to musi byc jakas kwota minimalna? nie pamietam czy to byli 100zł? dziewczyny w wątku o pink melon o tym pisały. Tylko zaznaczam, ze moge dokladnie nie pamietac, bo dawno to czytała. A ja akurat wplacilam (zam 16) ok. 60zł
nie ma kwoty minimalnej. Chodzi tylko o kwalifikacje czynu. Czy jest to przestepstwo czy wykroczenie. Jezeli wplywa wiecej wnioskow przeciwko danej osobie i kwota siega juz paru tysiecy to juz mowimy o przestepstwie.

Tu jest artykul dotyczacy wlasciciela sklepu internetowego ktory mial spraw w sadzie, a wyludzenie dotyczylo 33 zl http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...nternecie.html

Ja mysle, ze kazda z nas powinna pchnac polecony zaadresowany na anie i na marte z prosba o wyslanie zaleglych produktow w terminie np. 2 tygodni badz zwrot pieniedzy. W takim liscie wykaz produktow, ktore jeszcze do nas nie dotarly wraz z kwota. Jesli nie bedzie odpowiedzi, to wtedy zgloszenie na policje, a ma sie dowod ze proba polubownego rozwiazania sprawy nie dala skutku.

Edytowane przez evek
Czas edycji: 2012-07-02 o 10:41
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:42   #1589
Minariko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 100
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ja wpłaciłam też ponad 100zł i ani jednego kosmetyku nie dostałam. Dla mnie to bardzo duża kwota więc ja na pewno w stosownym czasie to zgłoszę na policję. Pytanie tylko czy ustalamy jakiś wspólny plan działania czy każda walczy na własną rękę?
To z wysłaniem listu mi się nie podoba - nawet jeśli odbierze to co z tego? Myślicie, że wiadomości sms ani tych na wizazu nie odebrała? Odebrała, przeczytała i nic nie zrobiła. Z listem będzie tak samo.
Skoro wchodzi na allegro warto jej przez nie wysłać mail'a z tym terminem ostatecznym (ten plan wg mnie jest dobry) do kiedy ma albo się odezwać albo zwracać pieniądze. Ja osobiście wolę z powrotem pieniądze, bo nie mam ochoty czekać na kosmetyki - czekam od marca(wiem, że wiele z Was czeka dłużej).
Myślę, że może by zrobić osobny wątek na tą sprawę albo 'przenieść' Estelle żeby te dwie 'rozbiórki' się nie mieszały. Co wy na to?

ps. Jeśli ktoś ma już link do tego bloga to też proszę mi podesłać . Zresztą nie rozumiem czemu można to robić tylko przez pw? Przecież to, że Zygmus gdzieś indziej się udziela bezpośrednio dotyczy tej sytuacji a potem w razie zgłoszenia tego będzie ważnym dowodem.
Minariko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 10:45   #1590
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

a czy któraś z dziewczyn, które pomagały z wpisywaniem kosmetyków w arkusze ma dostęp to tych starszych, miedzy innymi do arkusza nr 10?
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.