Kupujemy BB Creamy IV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 12:27   #1621
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ja jestem z tych co to wierza do końca (wiem, powiecie naiwniaczka) co nie zmienia faktu, że jestem do tyłu przeszło 330 zł.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:31   #1622
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Ja jestem z tych co to wierza do końca (wiem, powiecie naiwniaczka) co nie zmienia faktu, że jestem do tyłu przeszło 330 zł.
Nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich, przeleciałam dwie ostatnie strony, powysyłałam zaproszenia.
Dawajcie znać, komu jeszcze
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:33   #1623
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Ja jestem z tych co to wierza do końca (wiem, powiecie naiwniaczka) co nie zmienia faktu, że jestem do tyłu przeszło 330 zł.
Ja również cały czas mam nadzieję, że wszystko się szybko wyjaśni...

Też poproszę o zaproszenie.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:34   #1624
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Mam podejrzenia od dłuższego czasu, że Anka jest zalogowana po innym nickiem i regularnie nas czyta. Ale nie podam konkretów, dopoki nie będzie pewności.
nie musi byc zalogowana, to forum da się czytac bez logowania
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:35   #1625
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Ja jestem z tych co to wierza do końca (wiem, powiecie naiwniaczka) co nie zmienia faktu, że jestem do tyłu przeszło 330 zł.
Kazdy ma swoje przekonania i absolutnie nikogo do niczego nie chcemy przekonywać.Fakt jest taki że Ania zniknęła i nikt tak naprawdę nie wie co się z Nią dzieje. Jeśli jest chora to mi jest bardzo przykro i trzymam kciuki za Jej zdrowie. Jeśli to tylko bajka wymyślona to jest to najbardziej podły sposób na uniknięcia konsekwencji.

A jak wytłumaczysz że tu nie zagląda ale kupować kosmetyki i wysyłacz koperty i paczki daje radę?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:37   #1626
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
Mam podejrzenia od dłuższego czasu, że Anka jest zalogowana po innym nickiem i regularnie nas czyta. Ale nie podam konkretów, dopoki nie będzie pewności.

proponuję przekazać swoje podejrzenia Estell, żeby uniknąc ewentualnych przecieków do grupy
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:39   #1627
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Wystarczy w klubie napisać Justrynalenka też prosi o zapro Ja za nią poświadczę
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 12:39   #1628
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Wystarczy w klubie napisać Justrynalenka też prosi o zapro Ja za nią poświadczę
Wysłałam
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:41   #1629
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Nie było mnie ponad tydzień, wróciłam w zeszłym tygodniu na kilka dni i widzę, że jednak moja prośba o zwrot pieniędzy w kwocie 36,36zł ( fakt niewielka kwota, ale zawsze mogłam przeznaczyc je np. na zabawkę dla synka) lub przesłanie kremów pozostała bez echa.

A czytając powyższe posty, mam obawy, że zygmus nie jest w stanie w chwili obecnej wyplątac się z tego bez ujmy na jej imieniu.

Mimo małej kwoty, rzadkiego w chwili obecnej udzielania się, proszę również o wizytę w klubie.
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:42   #1630
Do_La
Raczkowanie
 
Avatar Do_La
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 227
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich, przeleciałam dwie ostatnie strony, powysyłałam zaproszenia.
Dawajcie znać, komu jeszcze
poproszę o zaproszenie
W plecy mam ok 320 zł ,a nie chciałam słuchać męża.
W styczniu mówił,że wyjdzie z tych rozbiórek afera . Wychodzi na to,że miał rację.
Do_La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:43   #1631
Zuzaczekk
Przyczajenie
 
Avatar Zuzaczekk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Co do allegro - funkcjonuje pod nickiem blogowym:
http://allegro.pl/show_user.php?search=mllou
Co do nowego bloga - jedna z oszukanych dziewczyn napisała mi na FB, że to ten blog - nie chcę rzucać kalumni, bo po po prostu nie wiem, niby są metody sprawdzenia IP, ale można mieć specjalny program, który zmienia ci IP, więc nie wiem, na ile to ma sens:
http://azjatyckiekosmetyki.blogspot.com/
Powtarzam, że nie wiem czy to mllou, ale wszystko się bardzo zbiegło w czasie.

Co do samej mllou - maile odbiera, więc żyje, nawet wysyła paczki, nie mam cierpliwości prosić się po raz kolejny - idę na policję. Nie ma z nią kontaktu - nie odpisała na żaden mail. Po diabła zatem wysyłać nowe. Zgłosić może jedna osoba ale tak czy siak policja będzie prosić o wyjaśnienia wszystkich poszkodowanych. Ja się przejdę i powiem, że dysponuję dowodami (nie wiem, maile, dowody wpłat), że osób oszukanych jest więcej i wtedy te osoby będą musiały się zgłosić tytułem wyjaśnienia. Uważam, że nie należy odpuszczać - pewnie nie dostanę kasy z powrotem, ale sądzę, iż takie rzeczy nie powinny ujść nikomu płazem. Nieuczciwość powinna być ukarana.

Nie wierzę w jej chorobę, to primo. Secundo - nie znam żadnej Ani, osoba z którą korespondowałam podpisywała się jako Marta. Przelewy robiłam do Marty, i przesyłkę zrobiła Marta. I tę osobę mam zamiar pociągnąć do odpowiedzialności. Dopiero tu dowiedziałam się, że istnieje jakaś Ania, że Marta to siostra - jakoś nie kupuję, to dla mnie kolejna bajeczka dla zamydlenia oczu.

Zgłoszę sprawę w przyszłym tygodniu - jestem okrutnie zajęta na razie (zachciało mi się na stare lata robić kolejne studia). Jestem skłonna monitorować i prowadzić tę sprawę, dlatego pytałam czy ktoś jest w takiej samej sytuacji - planuję zebrać dowody od innych i dołączyć to do swojego zeznania - coby pokazać, że jest to naciągactwo na większą skalę (oczywiście policja potem będzie każdą z nas indywidualnie dopytywać).

Po prostu nie mogę inaczej postąpić, godzi to we wszystkie moje zasady - uważam, że musi zostać ukarana, nawet jeśli będzie to tylko oznaczało nieprzyjemności z policją. Nie puszczę tego płazem.
__________________
Kiedyś się spotkamy Kochana Bubuniu...
Zuzaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 12:45   #1632
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ja również poproszę o zaproszenie do klubu.


Dziewczyny, co do drugiego bloga Zygmuś, to ja nie mam do niego linka, tylko do konta na allegro. Ale podejrzewam, że Oli chodziło o tego starego bloga rozbiórki z zygmus, wiec nie ma tam nic ciekawego (chyba, b jest zablokowany dostęp).
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:46   #1633
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Nie udzielam się ale tez jestem odrobinę stratna także jeśli mogę prosić o zaproszenie Chcę być na bieżąco
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:47   #1634
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Miałam podobne podejrzenia jeśli chodzi o tego bloga. W zasadzie jak tylko go zobaczyłam to mi się skojarzył, nawet styl pisania podobny.
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:48   #1635
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Zuzaczekk Pokaż wiadomość
Co do allegro - funkcjonuje pod nickiem blogowym:
http://allegro.pl/show_user.php?search=mllou
Co do nowego bloga - jedna z oszukanych dziewczyn napisała mi na FB, że to ten blog - nie chcę rzucać kalumni, bo po po prostu nie wiem, niby są metody sprawdzenia IP, ale można mieć specjalny program, który zmienia ci IP, więc nie wiem, na ile to ma sens:
http://azjatyckiekosmetyki.blogspot.com/
Powtarzam, że nie wiem czy to mllou, ale wszystko się bardzo zbiegło w czasie.

Co do samej mllou - maile odbiera, więc żyje, nawet wysyła paczki, nie mam cierpliwości prosić się po raz kolejny - idę na policję. Nie ma z nią kontaktu - nie odpisała na żaden mail. Po diabła zatem wysyłać nowe. Zgłosić może jedna osoba ale tak czy siak policja będzie prosić o wyjaśnienia wszystkich poszkodowanych. Ja się przejdę i powiem, że dysponuję dowodami (nie wiem, maile, dowody wpłat), że osób oszukanych jest więcej i wtedy te osoby będą musiały się zgłosić tytułem wyjaśnienia. Uważam, że nie należy odpuszczać - pewnie nie dostanę kasy z powrotem, ale sądzę, iż takie rzeczy nie powinny ujść nikomu płazem. Nieuczciwość powinna być ukarana.

Nie wierzę w jej chorobę, to primo. Secundo - nie znam żadnej Ani, osoba z którą korespondowałam podpisywała się jako Marta. Przelewy robiłam do Marty, i przesyłkę zrobiła Marta. I tę osobę mam zamiar pociągnąć do odpowiedzialności. Dopiero tu dowiedziałam się, że istnieje jakaś Ania, że Marta to siostra - jakoś nie kupuję, to dla mnie kolejna bajeczka dla zamydlenia oczu.

Zgłoszę sprawę w przyszłym tygodniu - jestem okrutnie zajęta na razie (zachciało mi się na stare lata robić kolejne studia). Jestem skłonna monitorować i prowadzić tę sprawę, dlatego pytałam czy ktoś jest w takiej samej sytuacji - planuję zebrać dowody od innych i dołączyć to do swojego zeznania - coby pokazać, że jest to naciągactwo na większą skalę (oczywiście policja potem będzie każdą z nas indywidualnie dopytywać).

Po prostu nie mogę inaczej postąpić, godzi to we wszystkie moje zasady - uważam, że musi zostać ukarana, nawet jeśli będzie to tylko oznaczało nieprzyjemności z policją. Nie puszczę tego płazem.

no nie wiem czy to jej blog...
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:49   #1636
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie ogarnąć wszystkich, przeleciałam dwie ostatnie strony, powysyłałam zaproszenia.
Dawajcie znać, komu jeszcze
Również proszę o zaproszenie, dopiero wróciłam i nadrobiłam czytanie wątku. Ja wpłaciłam ponad 100zł, więc fajnie byłoby tego nie stracić...
__________________
Mój blog

"Nie polubię Cię, jak powiedzieć prościej?
Zbliżysz się o krok - porachuję kości !"

Brodka - Granda

Jesteśmy razem od 2005r
Ślub 22.08.2014

Córeczka Maja urodzona 14.08.2016
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:53   #1637
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ja też mogłabym prosić o zaproszenie do klubu?
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:54   #1638
Zuzaczekk
Przyczajenie
 
Avatar Zuzaczekk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ja też nie wiem, czy to ten blog - ktoś mi to zasugerował, styl pisania wydał mi się podobny, ale nie będę tego sprawdzać - zostawię to odpowiednim władzom.

A ja nie wiem, co to klub, ratunku pisałam na wizażu setki lat temu, wtedy nie było klubów. Wyślijcie i do mnie zaproszenie czy co tam trzeba.


A ja jestem z Gdańska, Mysiu jak masz ochotę możemy się razem spotkać i przespacerować na policję, będzie mi raźniej
__________________
Kiedyś się spotkamy Kochana Bubuniu...
Zuzaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:56   #1639
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość



Nie pisz tutaj, bo Cię Anka ubiegnie i przygotuje się na Twoje argumenty.
Zaraz założę klub.
Agnishka, byłoby fajnie, gdybyś się wpisała tam, byłoby mniej kłopotu z rozsyłaniem PW
Ja również poproszę o zaproszenie
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 12:58   #1640
paula18891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzałkowo
Wiadomości: 118
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ja również proszę o zaproszenie, jestem do tyłu o 48 zł.
paula18891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 12:59   #1641
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

I ja też bo jestem w to wplątana. Niestety.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:02   #1642
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Myślę że Ania wyśle wcześniej czy pźniej wszystkim zaległe kosmetyki i pod nowym nickiem bedzie sobie urzędować na Wizażu ew. na innym portalu ale taki nick-klon mozna sprawdzić więc dobrze ze PW trafiło do Agi-Szefowej.

Ja jestem w plecy ok. 80 zł. To mało w porównaniu do innych ale i tak chcę je odzyskać, nie dlatego że jestem pazerna tylko dlatego ze nienawidzę nieuczciwosci.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:06   #1643
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Ok, kogo namierzyłam , tego zaprosiłam.
Na razie muszę umknąć sprzed komputera. Wracam wieczorem to zajmę się resztą.

Piszcie proszę o wszelkich swoich uwagach w klubie, nie ma co zaśmiecać wątku i podawać Zygmus na tacy informacje o swoich planach/działaniach/dowodach etc.

A tu sobie spokojnie rozbierajmy
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:07   #1644
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
nie ma kwoty minimalnej. Chodzi tylko o kwalifikacje czynu. Czy jest to przestepstwo czy wykroczenie. Jezeli wplywa wiecej wnioskow przeciwko danej osobie i kwota siega juz paru tysiecy to juz mowimy o przestepstwie.

Tu jest artykul dotyczacy wlasciciela sklepu internetowego ktory mial spraw w sadzie, a wyludzenie dotyczylo 33 zl http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...nternecie.html

Ja mysle, ze kazda z nas powinna pchnac polecony zaadresowany na anie i na marte z prosba o wyslanie zaleglych produktow w terminie np. 2 tygodni badz zwrot pieniedzy. W takim liscie wykaz produktow, ktore jeszcze do nas nie dotarly wraz z kwota. Jesli nie bedzie odpowiedzi, to wtedy zgloszenie na policje, a ma sie dowod ze proba polubownego rozwiazania sprawy nie dala skutku.
może to i dobry pomysł

Cytat:
Napisane przez agnishka Pokaż wiadomość
Dobra Dziewczyny, ja jestem radca prawnym, jak znajdę wolniejsza chwile to postaram się napisać jak wyglada nasza sytuacja od strony prawnej.

Napisze Wam jakie mamy opcje i co by trzeba było zrobić, w związku z tym proponuje przenieść dyskusje w tym zakresie na PW. Osoby zainteresowane otrzymsniem takiej wiadomości bardzo proszę o zgłoszenie takiej chęci rownież na PW żebym nie musiała zbierać tego z rożnych stron wątku. Dziękuje za uwagę
Super

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Też mam adres, w razie czego mogę podać

Super

Czyli bawi się w kotka i myszkę , to delikatnie mówiąc, bardzo nieładnie z jej strony i w tej chwili zaczyna świadczyć o złej woli.
Zablokowanie bloga, zmiana numeru, brak odpowiedzi... Innymi słowy próbuje wszelkimi sposobami uciąć jakikolwiek kontakt.

Po tym, co napisałyście nabieram przekonania, a nawet pewności, że czyta to wszystko niezalogowana i stąd jej kolejne kroki.
Proponuję przenieść dyskusję do klubu, gdzie Zygmus nie będzie miała dostępu i nie będzie mogła uprzedzać naszych działań.

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------


Nie pisz tutaj, bo Cię Anka ubiegnie i przygotuje się na Twoje argumenty.
Zaraz założę klub.
Agnishka, byłoby fajnie, gdybyś się wpisała tam, byłoby mniej kłopotu z rozsyłaniem PW

Estelle poprosze o zaproszenie, napisze co mam
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:08   #1645
Justysiaa893
Justyna.Vee
 
Avatar Justysiaa893
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 385
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez Zuzaczekk Pokaż wiadomość
A ja jestem z Gdańska, Mysiu jak masz ochotę możemy się razem spotkać i przespacerować na policję, będzie mi raźniej
Nie chcę być obojętna i ja, więc mogłabym się wybrać z Wami, w końcu byłoby raźniej, tylko że ja przyjadę do Gdyni 15lipca dopiero (z Gdyni do Gdańska to już rzut beretem) ...
__________________
Mój blog

"Nie polubię Cię, jak powiedzieć prościej?
Zbliżysz się o krok - porachuję kości !"

Brodka - Granda

Jesteśmy razem od 2005r
Ślub 22.08.2014

Córeczka Maja urodzona 14.08.2016
Justysiaa893 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:08   #1646
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ok, kogo namierzyłam , tego zaprosiłam.
Na razie muszę umknąć sprzed komputera. Wracam wieczorem to zajmę się resztą.
Jeszcze wyślij zaproszenie hola ola za którą ręczę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:12   #1647
Vila1987
Zadomowienie
 
Avatar Vila1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 1 083
GG do Vila1987
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Myślę że Ania wyśle wcześniej czy pźniej wszystkim zaległe kosmetyki i pod nowym nickiem bedzie sobie urzędować na Wizażu ew. na innym portalu ale taki nick-klon mozna sprawdzić więc dobrze ze PW trafiło do Agi-Szefowej.

Ja jestem w plecy ok. 80 zł. To mało w porównaniu do innych ale i tak chcę je odzyskać, nie dlatego że jestem pazerna tylko dlatego ze nienawidzę nieuczciwosci.
BŁAGAM! Dziewczyny, nie piszcie więcej, że jesteście pazerne, czy że jest to mala kwota! Dobrze, że każda chce odzyskać własne pieniądze i to nie są małe kwoty. Małe kwoty to 5 groszy znalezione podczas zabawy w piaskownicy. :P
Vila1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:14   #1648
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Evek to to

http://www.ebay.pl/itm/MIZON-ACENCE-...item2a1f6122fc
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:16   #1649
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle prosze o zaproszenie do klubu.

jestem "w plecy" 71,50 zł
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 13:23   #1650
aneta12182
Zakorzenienie
 
Avatar aneta12182
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 944
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Estelle, ja też poproszę o zaproszenie
__________________
.
aneta12182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.