Manicure hybrydowy ? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 21:04   #481
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Jeśli chodzi o Shellaca to będziesz zadowolona jeśli masz bazę, lakier i top to będzie się trzymać super. Ja płyny też mam różne z różnych firm (cleaner - odtłuszczacz czy aceton) w sumie to chyba już nie takie ważne, bo skład jest zazwyczaj podobny... Powodzenia w malowaniu

Ja nie mieszałam jeszcze z innymi, to nie wiem Jedyne mieszanki jakie robiłam to ze zwykłymi lakierami - 2x zwykły lakier, a jak dobrze wyschnie to top z shellaca i pod lampę. Mam na stópkach już 3 tydzień. Na dłoniach nie wiem ile by wytrzymało, wnioskuję że mniej niż cały system shellaca
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-29, 22:19   #482
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

[QUOTE=olaola1981;35020357]Jeśli chodzi o Shellaca to będziesz zadowolona jeśli masz bazę, lakier i top to będzie się trzymać super. Ja płyny też mam różne z różnych firm (cleaner - odtłuszczacz czy aceton) w sumie to chyba już nie takie ważne, bo skład jest zazwyczaj podobny... Powodzenia w malowaniu

....
aceton do przemywania??? żartujesz
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 08:51   #483
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Mam 11 różnych firm lakierów hybrydowych. Mieszam. Te, które mam są kompatybilne. Przemywam spirytusem 95% z monopolowego .
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 10:50   #484
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja mam Gelisha i jestem zadowolona.
Przemywam najzwyklejszym cleanerem najtanszym, a jak nie mam go pod reka i nie chce mi sie chodzic to przemywam skin septem :P
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-30, 21:46   #485
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

[QUOTE=dark01;35021806]
Cytat:
Napisane przez olaola1981 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Shellaca to będziesz zadowolona jeśli masz bazę, lakier i top to będzie się trzymać super. Ja płyny też mam różne z różnych firm (cleaner - odtłuszczacz czy aceton) w sumie to chyba już nie takie ważne, bo skład jest zazwyczaj podobny... Powodzenia w malowaniu

....
aceton do przemywania??? żartujesz
Hahaha... nie napisałam że cleaner i aceton to to samo, tylko że zarówno jeden jak i drugi nie musi być już super firmowy. Sorki jak ktoś mnie źle zrozumiał....
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:21   #486
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Manicure hybrydowy ?

wyprobowalam moj zestaw orly
nie mam porownania z innymi bo hybryd sobie jeszcze sama nie robilam ale naklada sie jak dla mnie super
i bardzo sie swieci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1622.jpg (166,3 KB, 170 załadowań)
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 15:48   #487
beatar6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 38
Dot.: Manicure hybrydowy ?

bardzo ładne ;o)))
beatar6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 21:17   #488
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Manicure hybrydowy ?

O! ładnie ładnie Fajny kolorek
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 10:39   #489
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny,

czym zdjąć hybrydę?
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 13:41   #490
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez katnaturals Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

czym zdjąć hybrydę?
,,,
acetonem
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 14:21   #491
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez katnaturals Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

czym zdjąć hybrydę?
Prawdziwe (firmowe) schodzą przy użyciu acetonowego zmywacza do paznokci (np. Isana zielona z rossmanna) i tak nie niszczą/wysuszają paznokci i skóry wokół jak aceton. Pseudohybrydy trzeba spiłować (przeważnie z częścią paznokcia )
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 13:03   #492
mstrzalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny
Ostatnio sama robiłam hybrydowy, pazurki suszyłam w lampie każdą łapkę (po każdej warstwie) po około 5 minut. Niestety mimo iż przemyłam cleanerem paznokcie nadal są lepkie i matowe. Co mam zrobić? Po przemyciu wacik był czysty, skąd dalej ta lepkość?
mstrzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 00:35   #493
msroczka
Raczkowanie
 
Avatar msroczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Prawdziwe (firmowe) schodzą przy użyciu acetonowego zmywacza do paznokci (np. Isana zielona z rossmanna) i tak nie niszczą/wysuszają paznokci i skóry wokół jak aceton. Pseudohybrydy trzeba spiłować (przeważnie z częścią paznokcia )
jakie to te "firmowe" bo mialam shellac no i trzeba był piłowac, a teraz mam inna firme i schodzi acetonem
msroczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 09:29   #494
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez msroczka Pokaż wiadomość
jakie to te "firmowe" bo mialam shellac no i trzeba był piłowac, a teraz mam inna firme i schodzi acetonem
Wszystkich nie jestem wstanie wyliczyć w szczególności, że wciąż wychodzą nowe. Te, które pamiętam w kolejności alfabetycznej: Artistic Colour Gloss; Christro Gelacquer; CND Shellac; Daisy; Entity One Color Couture; EZ Flow TruGel; Gelaxy; HNH Gelish; IBD Just Gel; INK; Jessica Geleration; JHK; LeChat Perfect Match; Light Elegance; Lomasi; Nfu Oh Gelist; NSI Polish Pro (i Gel Pro); Nubar Gelicure; OPI GelColors; Orly Gel FX; Red Carpet Manicure; Salon Gel; Sensationail; Supernails ProGel ; Young Nails Mani Q.
Nie schodzą w acetonie m. in. :
any unbranded; aodl; beauty choices; bluesky shellac (podróbka shelleca z allegro); cco gelish (podróbka gelish z ebay); cheez!; coco; color code; fraulein3; gelpolish; hong nuo; INS; laquee rette; meidisi; MTNC; NTN; syster.
Nie wierzę, że shellac musiałaś piłować . Chyba, że mówisz o podróbce. Ja z kolei chętnie od Ciebie się dowiem, które tanie hybrydy schodzą w acetonie, bo mam alergie na pilnik .



Edytowane przez e-Urszula
Czas edycji: 2012-07-05 o 13:16 Powód: literówka
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 15:58   #495
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Prawdziwe (firmowe) schodzą przy użyciu acetonowego zmywacza do paznokci (np. Isana zielona z rossmanna) i tak nie niszczą/wysuszają paznokci i skóry wokół jak aceton. Pseudohybrydy trzeba spiłować (przeważnie z częścią paznokcia )
ale mocze w acetonie - jak długo i potem zsunąc patyczkiem?

jestem zielona a robione mialam profesjonalne hybrydy
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 21:30   #496
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez katnaturals Pokaż wiadomość
ale mocze w acetonie - jak długo i potem zsunąc patyczkiem?
jestem zielona a robione mialam profesjonalne hybrydy
Profesjonalne zdejmiesz acetonowym zmywaczem do paznokci. Jeśli koniecznie chcesz użyć acetonu, to dodaj do niego gliceryny i trochę wody, lub przynajmniej natłuszcz skórę wokół paznokci. Waciki nasącz płynem, przyłóż do paznokcia i zawiń folią, błyszczącą stroną do wewnątrz. Czekasz 10 min. Możesz skrócić ten czas ogrzewając "kompresy" np. elektryczną poduszką, termoforem czy ciepłym nadmuchem suszarki. Powinno samo odpaść, jeśli część jeszcze się trzyma , raczej przedłuż czas działania niż zdrapuj.
Na YT znajdziesz mnóstwo filmów instruktażowych np. TUTAJ
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 06:27   #497
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Ja też mam shellac i schodzi nawet po 5 min. (w zależności od koloru - niektóre faktycznie potrzebują 10 min.), a wacik nasączony acetonem zawijam w folię - pazurki nie są wysuszone, bo używam do tego wacików bezpyłowych przeciętych na 4 części - tak, że jest tylko na paznokciu.

Jeżeli shellac ci nie schodził to znaczy, że musiałaś niestety kupić podrobiony produkt
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 10:30   #498
katnaturals
Rozeznanie
 
Avatar katnaturals
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 828
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Profesjonalne zdejmiesz acetonowym zmywaczem do paznokci. Jeśli koniecznie chcesz użyć acetonu, to dodaj do niego gliceryny i trochę wody, lub przynajmniej natłuszcz skórę wokół paznokci. Waciki nasącz płynem, przyłóż do paznokcia i zawiń folią, błyszczącą stroną do wewnątrz. Czekasz 10 min. Możesz skrócić ten czas ogrzewając "kompresy" np. elektryczną poduszką, termoforem czy ciepłym nadmuchem suszarki. Powinno samo odpaść, jeśli część jeszcze się trzyma , raczej przedłuż czas działania niż zdrapuj.
Na YT znajdziesz mnóstwo filmów instruktażowych np. TUTAJ
Dziękuję za dokłądne wyjasnienie
__________________
Wymianka perfumy, kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1030561

Wymianka biżuteria, portfele https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post67460146

Zapraszam
katnaturals jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-06, 21:03   #499
lili3869
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez agaciorkatoja Pokaż wiadomość
mam ten sam problem!! ja utwardzalam dwa razy w lampie, ok. 3 minut. myslalam ze juz dosc. ale sprobuje dac o lampy na 5 minut. troche dlugo ale sprobuje. mam nadzieje ze pomoze, bo jak nie to juz nie wiem co jest przyczyna ze lakier schodzi z paznokcia :/
Wydaje mi sie ze to nie jest wina lampy tylko tego ze nie zabezpieczasz koncowki paznokcia ,czyli malujc koniec paznokcia , na yotuba sa filmiki jak dokladnie robic manicure hybrydowy
lili3869 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 08:00   #500
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dzień dobry

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, tydzień się urlopowałam wiec nie odpisywałam. Czekam teraz na dostawę moich Shellaców i mam nadzieję że to oryginały, bo czytam, że podróbki na Allegro też można kupić...

Ja kupiłam tu:
http://allegro.pl/cnd-shellac-30-kol...433803251.html

http://allegro.pl/cnd-shellac-top-co...424993863.html

Mam nadzieję, że to oryginały..


Jeśli pozwolicie, to jeszcze jedno amatorskie pytanie dot. systemu Shellac. jak to jestz tym przemywaniem? Po bazie? Po kolorze? Po topie też? Bo słyszałam kurka różne opinie, więc kiedy przemywać cleanerem, a kiedy nie, tj. po której warstwie..
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 10:01   #501
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Patulka1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, tydzień się urlopowałam wiec nie odpisywałam. Czekam teraz na dostawę moich Shellaców i mam nadzieję że to oryginały, bo czytam, że podróbki na Allegro też można kupić...

Ja kupiłam tu:
http://allegro.pl/cnd-shellac-30-kol...433803251.html

http://allegro.pl/cnd-shellac-top-co...424993863.html

Mam nadzieję, że to oryginały..


Jeśli pozwolicie, to jeszcze jedno amatorskie pytanie dot. systemu Shellac. jak to jestz tym przemywaniem? Po bazie? Po kolorze? Po topie też? Bo słyszałam kurka różne opinie, więc kiedy przemywać cleanerem, a kiedy nie, tj. po której warstwie..
....
tylko i wyłącznie na samym koncu,czyli po topie. po wyjeciu z lampy odczekaj ze 2 minuty i przemyj
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:42   #502
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Patulka1 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, tydzień się urlopowałam wiec nie odpisywałam. Czekam teraz na dostawę moich Shellaców i mam nadzieję że to oryginały, bo czytam, że podróbki na Allegro też można kupić...

Ja kupiłam tu:
http://allegro.pl/cnd-shellac-30-kol...433803251.html

http://allegro.pl/cnd-shellac-top-co...424993863.html

Mam nadzieję, że to oryginały..


Jeśli pozwolicie, to jeszcze jedno amatorskie pytanie dot. systemu Shellac. jak to jestz tym przemywaniem? Po bazie? Po kolorze? Po topie też? Bo słyszałam kurka różne opinie, więc kiedy przemywać cleanerem, a kiedy nie, tj. po której warstwie..
Tez u tej osoby wczoraj domówiłam kilka kolorków
Przemywamy tylko i wyłącznie na końcu po utwardzeniu w lampie (nie licząc odtłuszczania płytki)
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:52   #503
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziękuję to już wszystko wiem (chyba) dzisiaj przyszły mje Shellac'i ale oczywiście inny kolor niż chciałam żelu.. zawsze coś musi być nie tak..
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 08:49   #504
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

no i mam jeszcze jedno pytanko czy mogę użyć na bazę Shellac lakieru Gellish? Kolory tam mi się podobają bardzo, ale nie wiem, czy nie "gryzą" się z topem i bazą Shellac. Czy ewentualnie jakieś inne lakiery? Miałyście takie doświadczenia?
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 09:10   #505
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Patulka1 Pokaż wiadomość
no i mam jeszcze jedno pytanko czy mogę użyć na bazę Shellac lakieru Gellish? Kolory tam mi się podobają bardzo, ale nie wiem, czy nie "gryzą" się z topem i bazą Shellac. Czy ewentualnie jakieś inne lakiery? Miałyście takie doświadczenia?
Możesz stosować. Nie gryzą się .
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 09:14   #506
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Rzeczywiście o lakierożelach można znaleźć wiele opinii. Trafiłam na sklep LNC gdzie jest ich mnóstwo, ponad 100 opinii. Jedna jest taka:
"Moje największe zaskoczenie - przy aplikacji ciemnych kolorów nie marszczą się . Mam lakiero żele takich firm jak NSI i SHELLAC CND i jeżeli powiem ,że LNC są lepsze to będzie to wyjątkowo dobra rekomendacja.

Charming Heather i Blooming Cornflower - świetny kolor dobre krycie ,brak niepożądanego marszczenia
Nude - ładny delikatny kolor ,dobre nasycenie barwy ,dobre krycie i łatwość utwardzania.

Butterflies Delight i Pink Dreams - Piękny wiosenny powiew świeżości . Klientki nie wiedzą na jaki kolor się zdecydować . Wszystkie odcienie są naprawdę pię"

Gdyby któraś chciała czytać inne opinie to wklejam linka
http://pl.ladys-nails.eu/pol_m_Lakiery-zelowe-UV-705.html

.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 09:27   #507
Patulka1
Raczkowanie
 
Avatar Patulka1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 76
GG do Patulka1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

kochane ekspertki poradźcie jeszcze jedną rzecz amatorce

Ja nieco mi się popsuje Shellac, i chce jakąś poprawkę, to co mogę zrobić? ściągać całość i od nowa wszystko, czy nałożyć jedną warstwę na ten nadpsuty? Ale jaką? od razu lakier na top, który mam? czy bazę, lakier, top?
__________________
"Kobiety należy kochać w każdym wieku, zwłaszcza w XXI"
Patulka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 07:22   #508
magdziasta
Przyczajenie
 
Avatar magdziasta
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witam. Zamierzam kupić sobie zesataw hybrydowy do użytku w domu. jakiej firmy polecacie? chodzi mi też o w miarę rozsądną cenę z góry dzięki
magdziasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:01   #509
Agata_Q
Przyczajenie
 
Avatar Agata_Q
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 12
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Witajcie,

mam takie pytanie: kupiłam zestaw do domowego robienia manicure hybrydowego i mam mały problem. Po nałożeniu warstwy top coat (jest zarazem bazą) i naświetleniu lampą UV (ok. 3minuty), gdy przemywam paznokcie cleanerem, część tej warstwy schodzi razem z lepką powłoką, którą trzeba usunąć właśnie wacikiem z cleanerem i robią się na płytce 'góry i doliny'. Czy któraś z Was miała ten sam problem? Zastanawiam się, czy następnym razem nie spróbować po prostu nałożyć oliwkę bez ścierania lepkiej warstwy, ale nie wiem, czy to coś da.

Co myślicie?

Dodam, że lakiery i base & top coat mam firmy NYC Nails

Edytowane przez Agata_Q
Czas edycji: 2012-07-17 o 19:03
Agata_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:10   #510
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Manicure hybrydowy ?

[QUOTE=Agata_Q;35357465]Witajcie,

mam takie pytanie: kupiłam zestaw do domowego robienia manicure hybrydowego i mam mały problem. Po nałożeniu warstwy top coat (jest zarazem bazą) i naświetleniu lampą UV (ok. 3minuty), gdy przemywam paznokcie cleanerem, część tej warstwy schodzi razem z lepką powłoką, którą trzeba usunąć właśnie wacikiem z cleanerem i robią się na płytce 'góry i doliny'. Czy któraś z Was miała ten sam problem? Zastanawiam się, czy następnym razem nie spróbować po prostu nałożyć oliwkę bez ścierania lepkiej warstwy, ale nie wiem, czy to coś da.

Co myślicie?
....
firma do d.....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.