TMT - Total Muscle Training - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 12:44   #1
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143

TMT - Total Muscle Training


Aż nie mogłam uwierzyć, że nikt nie założył wątku na ten temat, gdy zobaczyłam, że wyszukiwarka nic nie wypluła
Zapisałam się na te zajecia i jestem bardzo ciekawa czy dają efekty
Nie wiem czy lepiej chodzić na siłownię 3xtyg czy tmt 2xtyg + 1xtyg siłowni...
Czy znacie te ćwiczenia, możecie coś o nich powiedzieć? Jakie widzicie efekty? Ja po I zajęciach jestem totalnie wystraszona przed następnymi
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 13:21   #2
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Dot.: TMT - Total Muscle Training

A możesz napisać cos więcej na temat tego treningu? Na czym polega itd ?
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 11:35   #3
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: TMT - Total Muscle Training

jest to niezły wycisk kondycyjnie, polega na wykonywaniu ćwiczeń w bardzo szybkim tempie, lanie się potu gwarantowane ale coś więcej mogę powiedzieć jak dłużej pochodzę. Możesz poszukać inf w necie, ale właśnie nie za dużo jest, dlatego założyłam ten wątek z tego co widzę po ilości osób na tych zajęciach w klubach jest dość popularny, liczę, że jakieś dziewczyny się odezwą i coś o tym napiszą
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 13:22   #4
lene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: TMT - Total Muscle Training

Wycisk faktycznie jest mega. Przez pierwsze zajecia myslalam, ze albo zemdleje albo wypluje pluca Teraz jest to moja ukochana forma fitnessu. A do tego super efekt. Goraco polecam!!!
lene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 18:39   #5
lene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4
Dot.: TMT - Total Muscle Training

Wycisk faktycznie jest mega Ale efekt wynagradza każdą wylaną kroplę potu Gorąco polecam!
lene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 17:59   #6
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: TMT - Total Muscle Training

a napiszesz cos wiecej o efektach?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 19:00   #7
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: TMT - Total Muscle Training

Dziewczyny i jak efekty treningu? Ja będę chodzić od listopada, boje sie nieco czy wytrzymam ale po jakimś czasie będzie już lepiej

Domyślam sie ze trening poprawia kondycję, czy dotyczą jakiś szczególnych mięśni czy całego ciała? Chce połączyć na początek z TBC lub ABT, potem zobaczę co trener doradzi.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 17:20   #8
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: TMT - Total Muscle Training

Chodziłam na te zajęcia przez 4 miesiące 2x w tyg. Straciłam 5 kg przez ten czas.
Teraz wznowili u nas te zajęcia i wybieram się znowu

http://www.zamiela.pl/tmt.html
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder

Edytowane przez Anula123
Czas edycji: 2012-10-16 o 08:11
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 18:32   #9
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: TMT - Total Muscle Training

Podbijam, bo chętnie bym się dowiedziała czegoś więcej o tmt. Jak wyglądają zajęcia? Dużo jest podskoków? Są w tym ćwiczenia typowo wzmacniające (mam na myśli przysiady, pompki itp) czy tylko kombinacje kroków, podskoków itp.? Chciałabym spróbować, ale nie powinnam przeciążać kolan i trochę się boję, że jak jest dużo skakania, to bardziej sobie zaszkodzę niż pomogę. Dlatego też będę bardzo wdzięczna za odpowiedź
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 15:42   #10
alouettes
Raczkowanie
 
Avatar alouettes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: TMT - Total Muscle Training

widzę, że niewiele osób się tutaj udziela, a szkoda!
TMT, to wspaniały sposób na poprawienie wydolności organizmu i zrzucenie paru kilo.
z tego co przeczytałam, raczej mało osób orientuje się na czym te zajęcia polegają, więc tak szybko wytłumaczę: cały trening złożony jest z trzech części. na początku rozgrzewka, później sześć kombinacji w trzech poziomach trudności, a na końcu rozciąganie. wszystkie te etapy odbywają się przy muzyce, która stale przyśpiesza, więc poza poziomami trudności, mamy też zwiększane tempo ruchów. pierwsze cztery kombinacje są bardziej wytrzymałościowe. jest w nich dużo skakania, oraz czasami biegania. piąta kombinacja jest typowo wzmacniająca, zazwyczaj pojawia się podpór, oraz pompki. ostatnia kombinacja, moja ulubiona, jest skoncentrowana na brzuchu. wszystkie treningi także mają swoje poziomy trudności (każdy po 3). zaczyna się zazwyczaj od treningów podstawowych, to jest bez żadnych przyrządów. później pojawiają się treningi z chanelkami, stepami, piłkami itp. jednak jest to już wyższy poziom trudności.
często można znaleźć informację, że jest to trening dla osób POCZĄTKUJĄCYCH i średnio zaawansowanych, jednak zdecydowanie bym tego nie powiedziała. moim zdaniem, jest to trening dla osób, które już z tego typu ćwiczeniami miały styczność. przed rozpoczęciem TMT proponowałbym zapoznać się z zajęciami ABT, lub TBC.

dodatkowo, jeśli komuś zależy na utracie wagi, a nie tylko poprawieniu wytrzymałości, chciałam przypomnieć, że w takim odchudzaniu, większą rolę odgrywa dieta, która jest jego podstawą. bez prawidłowej diety, nawet najlepsze ćwiczenia nam nie pomogą.

dorzucam jeszcze podstawową ulotkę o TMT, gdyby któraś z Was chciała poczytać.
http://img853.imageshack.us/img853/2931/fitnessik.jpg

nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, jednak, gdyby ktoś chciał wiedzieć coś więcej, chętnie służę pomocą.
__________________
razem od 09.02.2010

15.03.2013 - projekt X z Ewą Chodakowską i Mel B
15-22.03
22-29.03
29.03-5.04
5-12.04


15.03.2013 - zaczynamy się zdrowo odżywiać
alouettes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 21:28   #11
lamagra7880
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: TMT - Total Muscle Training

Witam zajęcia super polecam na 100%
Jest 6 kombinacji na 3 poziomach trudności i intensywności dasz rade jesteś Tygrysem.
Jeżeli jesteś początkująca bez wcześniejszego przygotowania dasz rade!!!! Pierwsza kombinacja dałaś rade prosta mamy to. Druga dodany podskok ojojoj nie dam rady nic sie nie dzieje wracasz do tego co było w pierwszej np marsz. Nawet jeśli wykonasz niższy podskok niz inni nic sie nie dzieje. Tylko twoja systematyczność chodzenia na zajecia da efekty że bedziesz mocniejsza i wykonywasz podskok jak inni
Wszystko na miarę swoich możliwości.
Małymi krokami dojdziesz do celu
lamagra7880 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 22:28:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.