Rurki, rurki mogę nosić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-11, 10:41   #1
KKarolina_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49

Rurki, rurki mogę nosić?


Zastanawiam się czy w ogóle ja o okrąglejszych kształtach. O dość szerokich biodrach i udach nieidealnych mogłabym ubrać rurki? Bo bardzo mi się podobają, a jak widzę jakieś w sklepach to rozmiary są dla szczupłych dziewczyn. Może widziałyście w sklepach troszkę większe rozmiary tych spodni? I czy w ogóle mogę nosić rurki?
KKarolina_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 10:51   #2
kreciczek
Raczkowanie
 
Avatar kreciczek
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 69
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Hmmm...zależy jakie rozmiary masz na myśli,dla mnie takie większe to 42-44 np...Jakiś czas temu widziałam w Orsayu rurki w rozmiarze 40...Buziaki
kreciczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 11:02   #3
SarahMoon
Zadomowienie
 
Avatar SarahMoon
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 156
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Orseyowy rozmiar 40 jest dość spory , sama sobie takie kupiłam mimo ,że noszę 42-44.
A pytanie czy mozesz nosić jest bez sensu, przecież nie musisz pytać o zgodę, skoro Ci się podobają to noś. Pamiętaj tylko by przy grubszej sylwetce ubierać do nich dłuższą tunikę ,ewentualnie buty na obcasie. Zawsze sie znajdzie jakaś złośliwa baba ,która spojrzy na Ciebie z niesmakiem ,bo taki już nasz kraj. Ja polecam rurki ,bo odpowiednio dobrane (czyli nie ciasne) są superwygodne i praktyczne ,szczególnie kiedy na dworzu jest mokro.
SarahMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 11:18   #4
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Umm, jak dla mnie samobójstwo odzieżowe. W rurkach, słowo daję, nawet dziewczyny o idealnych ciałach mają zniekształconą figurę.. robi się jak szafa, nózki jak świńskie raciczki. Do tego płaskie baletki, fason buta, w którym łydka zyskuje kolejne centymetry i już się jest na topie.
Jeśli masz dużą pupę, a nogi krótsze niż Naomi Campbell to będziesz wyglądała żenująco grubo, ale to oczywiście moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. Chcesz sobie kupić-kup, w końcu strasznie modne są.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 11:23   #5
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

hm.. to zależy jaki rozmiar nosisz.
ale myślę, ze skoro zadałaś to pytanie, to nie do końca dobrze czułabyś sie w takich spodniach i nie jesteś sama do nich przekonana, a to już jest powód aby ich nie kupować. bo najważniejsze żeby nosząc jakąś rzecz nie zastanawiać sie bez przerwy czy oby na pewno dobrze sie w tym wygląda
a osobiście nie podoba mi się gdy osoba o grubszych nogach nosi rurki. są inne fasony spodni, które bardziej pasują na taką sylwetkę.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 11:26   #6
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

A ja uważam, że rurki wyszczuplają nogi, oczywiście nie takie z dużym dodatkiem streczu, megaobcisłe skinny/gumki a klasyczne, proste, ciemne rurki

Edit. Noszę rozmiar 40 na dole i w takich całkiem prostych wyglądam najlepiej
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 11:29   #7
aleksandra_119
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra_119
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 203
Wyślij wiadomość przez MSN do aleksandra_119
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Na pewno nosić możesz, każdy może. Najważniejsze żebyś Ty czuła się w nich dobrze.
Ja rurek z założenia nie noszę, ogólnie nie przepadam za nimi zwłaszcza w połączeniu, jak pisała Spray, z balerinkami wyglądają według mnie nieciekawie. Ale wiadomo- moda. Nie nosze ich też ze względu na moją figurę, która może pulchna nie jest, ale zależy mi bardziej na ukrywaniu pupy i ud niż na podkreślaniu ich krągłości. Rurki generalnie uwypuklają centymetry dolnych partii ciała, więc jeśli zależy Ci na odwrotnym efekcie wybierz inne, równie modne i fajne spodnie.

Aha. Mówiąc o rurkach myślę o czymś takim jak na zdjęciach ma Kate Moss a nie o zupełnie prostych spodniach, w których i krągłe kształty wyglądają świetnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 996_480x520.jpg (40,3 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kate_moss_jeans.jpg (47,2 KB, 306 załadowań)
__________________


aleksandra_119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 11:54   #8
KKarolina_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 49
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Najlepszym wyjściem będzie jeśli pójdę do skelpu przymierze i zobacze jak będę się w nich czuła.
KKarolina_G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 11:58   #9
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Według mnie w rurkach ładnie wyglądają tylko szczupłe i proporcjonalnie zbudowane dziewczyny A czy jeżeli nie ma sie takiej figury można je nosić to już Twoja sprawa. Jeżeli się w nich dobrze czujesz i podobasz sama sobie to nie ma przeszkód żeby sobie kupić takie spodnie Orsay ma spodnie w różnych rozmiarach i fasonach- jest z czego wybierać. Także w takich bezmarkowych butikach widziałam rurki w większych rozmiarach.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 12:03   #10
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Cytat:
Napisane przez aleksandra_119 Pokaż wiadomość

Aha. Mówiąc o rurkach myślę o czymś takim jak na zdjęciach ma Kate Moss a nie o zupełnie prostych spodniach, w których i krągłe kształty wyglądają świetnie.
A ja właśnie nie Bo dla mnie rurki - jak sama nazwa wskazuje - są całkiem proste (ewentualnie lekko zwężane), a te które zazwyczaj nosi Kate to już dla mnie skinny/gumki, o których pisałam wyżej (czyli mocno obciskające nogę na całej długości (aż do kostki) A w tych to już tylko supermodelki wyglądają dobrze
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 12:06   #11
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Moim zdaniem jesli dobrze dobierzesz rurki-tzn.nie beda megaobcisle i w ciemnym odcieniu-np.granatowe,czarne,ciemn oszare oraz zalozysz do nich dluzsza,niezbyt obcisla bluzeczke/tunike/sweterek masz duza szanse wygladac w takich spodniach naprawde ladnie

Oczywiscie,ze w rurkach najlepiej wygladaja drobne,poprocjonalnie zbudowane dziewczyny,ale badzmy szczerzy na takiej figurze swietnie ukladaja sie niemal wszystkie ciuchy. Tym samym nieco wieksze dziewczyny powinny zrezygnowac z wiekszosci fajnych,modnych ciuszkow, bo na nich nie beda lezec az tak idealnie. Mysle wiec,ze najlepiej nie wpadac w przesade w zadna storne i po prostu mierzyc np.rurki,ktore nam sie podobaja,a pozniej starac sie OBIEKTYWNIE ocenic jak w nich wygladamy...

Wieksze rozmiary spodni dostaniesz napewno w Orsay'u,ale takze w Vero Modzie i cubusie.
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 12:16   #12
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Rurki same miedzy soba nie sa jednolite, moga byc roznie uszyte. Przy wiekszych rozmiarach raczej ciemne spodnie bym polecala, bo optycznie wyszczupla sylwetke. Nic nie piszesz na temat tego jak dlugie masz nogi i jakie masz dokladnie rozmiary. Wiec trudno oceniac.

Tak jak pisze jedna z poprzedniczek. Pochodz po sklepach, przymierzaj i moze trafisz na te w ktorych bedziesz dobrze sie czula.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 15:02   #13
laura87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kielce/kraków
Wiadomości: 3 474
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

wedlug mnie rurki tylko pasuja do szczupłych dziewczyn z waskimi biodrami jak widze grubsza w rurkach to az cos mi sie robi jak to wyglada jak nogi grube jak pnie i opiete spodnie
laura87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 15:28   #14
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

hmm ... to zależy,bo np taka Beyonce,która na pewno nie jest szczupła,ma spore biodra i uda,a moim zdaniem wygląda w rurkach fajnie i seksownie tylko,że przy takiej figurze do rurek tylko buty na wysokim obcasie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beyonce_49.jpg (16,8 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beyonce_knowles_400x400.jpg (60,7 KB, 274 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jeans503_1159387044.jpg (63,5 KB, 266 załadowań)
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 16:17   #15
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

beyonce faktycznie wyglada swietnie,ale na pewno przy jej ksztaltach tylko szpilki do rurek
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 16:30   #16
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Dziewczyny, wszystko zalezy od modelu, ja w jednych wyglądałam komicznie i nieproporcjonalnie, a inne mnie wyszczupliły. Polecam mierzyc i jeszcze raz mierzyć
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 11:00   #17
creativve
Rozeznanie
 
Avatar creativve
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 872
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Do niedawna miałam ten sam problem. Mimo, że nosze rozmiar 40 spodni to już nie mogę doczekać się wypłaty, że kupić sobie rurki Najważniejsze to mierzyć różne fasony spodni, byle były ciemne, nie za sztywne. Wczoraj wybrałam się do galerii by czegoś poszukać i spodnie rurki w większym rozmiarze znalazłam w new yorker, mohito, reserved. Najlepiej zarezerwować sobie trochę czasu, uzbroić się w cierpliwość i jazda na sklepy, bo takie siedzenie i gdybanie w niczym mi na przykład nie pomogło. Ja mam zamiar ubierać rurki do dłuższych tunik, koszul i obowiązkowo obcasy, nie od razu jakieś wysokie ale tak żeby wysmuklić lekko sylwetkę. Z tego co widzę to niektóre dziewczyny przy większych kształtach chodzą w rurkach, akceptują swój wygląd. Ważne żeby dopasować spodnie do swojej figury. Zrobiłam nawet zdjęcie, by spokojnie obiektywnie stwierdzić czy zakup rurek to dobry pomysł i już chyba nic mnie nie odwiedzie od tego pomysłu
__________________
strong sexy happy healthy
... in progress
...

creativve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 11:12   #18
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Ja nie mam żadnej pary rurek, bo jestem bardzo krytyczna co do swojego wyglądu, i uważam, że rurki uwydatniają mój i tak sporawy tyłek. Chociaż często widzę jak dziewczyny przy tuszy wciskają się w mega obcisłe rurki - to nie wygląda zbyt dobrze. Ale tak jak pisały dziewczyny, musisz znaleźć swój fason. Nie mogą być zbyt obcisłe i najlepiej wg. mnie nosić ciemne spodnie i jasny brązowy/szary kardigan

Edytowane przez cynnamon
Czas edycji: 2009-09-23 o 11:14
cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 21:02   #19
sunny belle
Rozeznanie
 
Avatar sunny belle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 906
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

wg mnie w rurkach powinny chodzić dziewczyny szczuple, z ladnymi nogami. inne wyglądają niekorzystnie, taka jest moja opinia.
__________________
"To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

sunny belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 21:29   #20
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

według mnie mówienie ze wszystko dobrze leży na szczupłych i chudych jest nudne wszystko zależy jak osoba wygląda w danej rzeczy bo rzeczywiści nie które dziewczyny są za grube do noszenia rurek a dziewczyna chuda może mieć krzywe nogi i rurki to tylko podkreśla

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2009-09-26 o 21:31
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 22:38   #21
fortepianistka
Rozeznanie
 
Avatar fortepianistka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 926
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

mi sie tez wydawalo zawsze ze rurki sa dla szkieletow
ale nie oszukumy sie wiele dziewczyn majacych ładne figury mowi ze nie jest chuda i ma takie obawy czy moze nosic rurki
mi sie coraz bardziej zwieksza tolerancja, czemu masz sie krepowac.
bardzo mi sie Mucha podobala dzis w takich bardzo obcislych rurkach w DDTVN a tez ma krotkie i dosc masywne nogi.
Odwagi, mozna ;D !
__________________
Dbam o włoski. Piję drożdze. Ćwiczę fitness i trening Ewy Chodakowskiej. Jestem wege.
fortepianistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 08:11   #22
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

ja mialam rurki (do poki mi sie nie popruly), byly bardzo fajne, rozciagliwe. wg mnie nie ma porzeszkod. sama mam bioderka 104 (wzrost 172) i korzystnie wygladalam. wg wydluzaja a przez to sie "szczupleje"

ja swoje znalazlam w sklepie oh la la. ekspedientka uslyszala moja rozmowe z kolezanka nt rurek i ogolnie obcislych spodni. narzekalam ze mimo mojego rozmiaru 42 nie moglam sie zmiescic w rybaczkach, poporstu nie zmiescilam sie nogawkami w lydkach itd.
pani ekspedientka wtracila sie do rozmowy i juz pokazala mi spodnie o prostych zwezanych nogawkach ktore u mnie wygladaly jak rurki.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 08:41   #23
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

ja ostatnio kupiłam sobie takie rurki, ktore są dosyć długie i nie mają tak dużó streczu jak leginsy.... łądnie wyszzcuplają, bo się nie ,,wpijają" w ciało.....
Polecam takie.... kupiłam je w Stradi

Do takich rurek najlepiej nosić ,,większą " górę, żeby zrównoważyć proporcje...
Ja noszę bluzki ,,bombki", tuniki , marynarki albo dłuższe sweterki i jest good
Do tego oczywiście Obcasssyyy......

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wszystko zalezy od modelu, ja w jednych wyglądałam komicznie i nieproporcjonalnie, a inne mnie wyszczupliły. Polecam mierzyc i jeszcze raz mierzyć
zgadzam się w 100% są rurki i rurki i jeszce inne rurrki.... jest dużó modeli rurek
__________________
21 lat z WIZAŻEM





Edytowane przez Gonia
Czas edycji: 2009-09-27 o 08:45
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 08:51   #24
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Jeżeli dobierze się odpowiedni model, kolor, materiał, to każdy może nosić rurki, jeżeli oczywiście dobrze się w nich czuje Ja osobiście za nimi nie przepadam, mam tylko jedne takie lekko zwężane jeansy i powiem szczerze, że dobrze się w nich czuję, gdy jestem szczupła, jak przytyję, wolę inny fason. Ale widzę dziewczyny o nieco większych kształtach, które w rurkach wyglądają ok, więc to sprawa indywidualna Trzeba próbować.
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 09:21   #25
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Fajny przykład - Beyonce. Ma masywne uda i sporą pupę a w rurkach wygląda mega sexy Choć.. Tak jak napisała któraś z dziewczyn - trzeba z nimi uważać Noszę rozmiar 38, mam 167cm wzrostu - w pewnych fasonach rurek, nie czuję się konfortowo a w niektórych wręcz rewelacyjnie Metoda prób i błędów w tym momencie może okazać się niezastąpiona! Działaj!
Co do sklepów z większymi rozmiarami rurek : moja przyjaciółka ma podobny problem jak Ty Kupuje rurki w Reserved i Orsayu
Pozdrawiam i powodzenia!
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com



Edytowane przez zafascynowana1
Czas edycji: 2009-09-27 o 09:41
zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 09:29   #26
dwudziestolatka
Zakorzenienie
 
Avatar dwudziestolatka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 704
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

A właśnie, że z rurkami to różnie bywa...Ja np noszę rozmiar 34/36 a rurek nie noszę, bo jeszcze bardziej mnie wyszczuplają i wyglądam jak szkielet to zależy, jaką kto ma figurę i jak się czuje w takich spodniach
dwudziestolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 18:24   #27
Savathus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 432
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

____
__________________
Uważajcie, żeby życie wam tipsiorków nie połamało

Edytowane przez Savathus
Czas edycji: 2011-03-07 o 18:15
Savathus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:16   #28
Kwiat_Jednej_Nocy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 201
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Witam was wszystkie Osobiście należę do osób o budowie gruszki więc nie grzeszę drobniutkimi nóżkami i bioderkami :P lecz jeśli chodzi o rurki zgadzam się z niektórymi poprzedniczkami, wszystko zależy od fasonu, materiału a przede wszystkim od tego jak się w nich czujesz Ja mam parę par rurek w których czuję się super i śmigam w nich nawet do balerinek a nawet mam leginsy które zakładam wyłącznie do tunik i się sobie w nich podobam. A najgorsze jest to kiedy nosisz coś w czym się źle czujesz bo wtedy gwarantuje że w 100% będziesz źle w tym wyglądać.
Kwiat_Jednej_Nocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:41   #29
AsikL
Rozeznanie
 
Avatar AsikL
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 681
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

moim zdaniem dobrze dobrane rurki wyszczuplaja sylwetke, moja kolezanka zawsze nosila szerokie spodnie bo twierdzila,ze ma grube biodra i uda i w rurkach bedzie okropnie wygladac, ostatnio przymierzyla waskie rurki i wow!! wygladala mega szczuplo! wszyscy to zauwazyli!! wygladala o 2 rozmiary szczuplej niz w swoich spodniach
AsikL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:18   #30
zmija19
Zadomowienie
 
Avatar zmija19
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suffolk
Wiadomości: 1 918
Dot.: Rurki, rurki mogę nosić?

Cytat:
Napisane przez AsikL Pokaż wiadomość
moim zdaniem dobrze dobrane rurki wyszczuplaja sylwetke, moja kolezanka zawsze nosila szerokie spodnie bo twierdzila,ze ma grube biodra i uda i w rurkach bedzie okropnie wygladac, ostatnio przymierzyla waskie rurki i wow!! wygladala mega szczuplo! wszyscy to zauwazyli!! wygladala o 2 rozmiary szczuplej niz w swoich spodniach
zgadzam się ja tez kiedys uważałam że rurki to nie dla mnie bo mam biodra i niezaszczupłe uda- ale odkąd kupiłam pierwsza pare tak dotej pory kupuje tylko rurki- czuje sie w nich owiele szczuplejsza no i czuję sie seksowniej niz w innych fasonach- moimi atutami stały sie teraz biora których tak kiedys nie lubiałam trzeba pochodzic i poprzymierzac rozne fasony
zmija19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.