Dobry dentysta Kielce - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-22, 13:48   #31
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Ja z całego serca polecam doktor Annę Buracką, na Baranówku.

Wcześniej byłam u doktora Kubika- też z tamtej okolicy - i niestety, odradzam. Po pierwsze: horrendalne ceny. Po drugie: nieprzyjemny pan doktor, który zwracał się do mnie protekcjonalnie i nie chciał odpowiadać na pytania. Może nie jestem lekarzem, ale jako pacjent mam prawo wiedzieć, jaki zabieg mi się wykonuje i na czym on polega! Także z przykrością odradzam.

Po kilku wizytach u pani Ani jestem bardzo zadowolona - przede wszystkim dlatego, że dzięki niejprzestałam bać się dentysty
No i co dla mnie ważne - ceny bardzo przystępne.

W gabinecie jest przemiła atmosfera, Pani doktor jest bardzo delikatna, serdeczna i nigdy jeszcze nie zdażyło mi się zemdleć - a dawniej na takich zabiegach zawsze mdlałam...

Ostatnio piaskowałam u niej zęby bo miały plamki od kawy - nawet nie wiedziałam, że coś takiego się robi. Trwało to może 10 minut, nic nie bolało a zęby mam teraz śliczne - białe i gładkie. Pani doktor jest genialna!

Zainteresowanym podaję telefon: 041 361-60-51
ps.Polecam tez dla dzieci - Pani doktor jest w stosunku do nich cierpliwa i taka"mamina"
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241

Edytowane przez kama kama
Czas edycji: 2011-12-22 o 13:54
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 12:46   #32
kalusia87
Zakorzenienie
 
Avatar kalusia87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 622
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Ja również poszukuję dobrego dentysty w Kielcach jednak przy wyborze bardzo istotna jest też dla mnie cena (biedna studentka ). Kogo możecie polecić? Niestety też cierpię na dentofobię

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kama kama Pokaż wiadomość
Ja z całego serca polecam doktor Annę Buracką, na Baranówku.

Wcześniej byłam u doktora Kubika- też z tamtej okolicy - i niestety, odradzam. Po pierwsze: horrendalne ceny. Po drugie: nieprzyjemny pan doktor, który zwracał się do mnie protekcjonalnie i nie chciał odpowiadać na pytania. Może nie jestem lekarzem, ale jako pacjent mam prawo wiedzieć, jaki zabieg mi się wykonuje i na czym on polega! Także z przykrością odradzam.

Po kilku wizytach u pani Ani jestem bardzo zadowolona - przede wszystkim dlatego, że dzięki niejprzestałam bać się dentysty
No i co dla mnie ważne - ceny bardzo przystępne.

W gabinecie jest przemiła atmosfera, Pani doktor jest bardzo delikatna, serdeczna i nigdy jeszcze nie zdażyło mi się zemdleć - a dawniej na takich zabiegach zawsze mdlałam...

Ostatnio piaskowałam u niej zęby bo miały plamki od kawy - nawet nie wiedziałam, że coś takiego się robi. Trwało to może 10 minut, nic nie bolało a zęby mam teraz śliczne - białe i gładkie. Pani doktor jest genialna!

Zainteresowanym podaję telefon: 041 361-60-51
ps.Polecam tez dla dzieci - Pani doktor jest w stosunku do nich cierpliwa i taka"mamina"
Mam pytanie odnośnie pani dr Burackiej. Jak długo czekałaś na wizytę?
kalusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 15:04   #33
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Cytat:
Napisane przez kalusia87 Pokaż wiadomość
Ja również poszukuję dobrego dentysty w Kielcach jednak przy wyborze bardzo istotna jest też dla mnie cena (biedna studentka ). Kogo możecie polecić? Niestety też cierpię na dentofobię


---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------


Mam pytanie odnośnie pani dr Burackiej. Jak długo czekałaś na wizytę?

No własnie nie ukrywam że dla mnie też ważna cena, dlatego polecam
No i powiem szczerze, dopiero chodząc do Pani Ani zaczęłam się orientować jak windowane są ceny w nowoczesnych "klinikach uśmiechu". No ale w końcu za coś muszą kupować te skórzane fotele do poczekalni...


Nie czekałam wcale - zadzwoniłam i umówiłam się na następny dzień. Na kolejna wizytę umówiłam się też jakoś wygodnie, z bodajże tygodniowym wyprzedzeniem. Z tego co pamiętam na stronie pani doktor nie ma konkretnych godzin przyjmowania tylko się dzwoni i umawia. Nie wiem czy tu wolno wklejać adresy stron, a nie chcę być posądzona o reklamę, więc jakby co napisz na priwa to podam Ci adres strony.


EDIT:
Widzę, że w innych wątkach dziewczyny podają adresy stron, więc wklejam:
www.dentystakielce.biz
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241

Edytowane przez kama kama
Czas edycji: 2012-02-21 o 21:36
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 13:49   #34
gozatha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Zbieram się, aby wreszcie umówić się na wizytę u pani doktor Burackiej, czym zasugerowałam się po Waszych opiniach - mam pytanie, czy pani doktor jest skora żeby dawać znieczulenie czy raczej mam jej zaufać, że nie będzie bolało?Wolałabym to pierwsze, żeby mieć pewność że nic nie poczuję...a i na stronie nie ma nic o implantach - nie wiecie czy pani doktor podejmuje się też ich wstawiania? ostatnie - jaką metodą wybiela zęby?
gozatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 12:00   #35
Jacqueline__
Zakorzenienie
 
Avatar Jacqueline__
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 544
Dot.: Dobry dentysta Kielce

pan Bartek Biskup ( przyjmuje na wesołej )

mam za sobą traumatyczne przejścia u innych dentystów. jeden tak mi zwalił sprawę z górną dwójką że wszyscy mówili ze czeka mnie wyrywanie i nikt nie chciał się podjąć pomocy ( chyba że wyrywać- to ok, od razu ) trafiłam do tego pana doktora i już przed wejściem do gabinetu jak zobaczyłam jakie ma świetne warunki tam, jaka na ścianie wisi kolekcja dyplomów miałam przeczucie że będzie dobrze i tak też jest.

jest tak spokojnym, fachowym człowiekiem, wszystko co robi- mówi. opowiada o najlepszych wariantach leczenia itd itd. no z ręką na sercu - polecam.
__________________
carpe diem


Jacqueline__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 09:46   #36
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Cytat:
Napisane przez gozatha Pokaż wiadomość
Zbieram się, aby wreszcie umówić się na wizytę u pani doktor Burackiej, czym zasugerowałam się po Waszych opiniach - mam pytanie, czy pani doktor jest skora żeby dawać znieczulenie czy raczej mam jej zaufać, że nie będzie bolało?Wolałabym to pierwsze, żeby mieć pewność że nic nie poczuję...a i na stronie nie ma nic o implantach - nie wiecie czy pani doktor podejmuje się też ich wstawiania? ostatnie - jaką metodą wybiela zęby?
Nie wiem czy jest "SKORA" żeby dawać znieczulenie , chyba jak każdy dobry lekarz podaje je wtedy gdy jest potrzebne. Nigdy u niej na ból nie narzekałam.

Tylko że ja sie boję bólu bardzo więc zawsze uprzedzam doktora, że mam małą tolerancję na ból - radzę Ci zrobić tak samo

Niestety w pozostałych kwestiach Ci nie pomogę, najlepiej po prostu zadzwonić i spytać o te wszystkie rzeczy.
__________________
Moje flakony na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265241
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 13:20   #37
andrzeju72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Ja od lat leczę się u lek. Auguścik.
Świetna babka. Miły głos. Tłumaczy co robi i dlaczego robi, jak na przyszłość temu zapobiegać.
Znieczulenie? Proszę jak tylko mnie zaboli i dostaję!
Jest bardzo bardzo dokładna. Ale za to np. kolory plomb dobrane są idealnie!
Jeśli ktoś ma ochotę się przekonać to podaję jej stronę - tam macie adres, telefon i maila http://dentysta-kielce.net.pl/kontakt.html
Bez wątpienia jest jednym z najlepszych stomatologów w Kielcach.

Edytowane przez andrzeju72
Czas edycji: 2012-04-18 o 13:21
andrzeju72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 17:01   #38
jagoda 13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Cytat:
Napisane przez Miczkaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczynkia ja polecama calym sercem dr Matykiewicz,przyjmuje na Slichowicachbardzo mila kobitka i dobrze leczy zabki
NIESTETY nie mogę się z Tobą zgodzić. Od kilkunastu lat zęby leczyła mi p. Malgosia i teraz mam ogromne problemy. Źle wyczyszczone kanały w 2 zębach, a w jednym nie zauważyła, że ząb ma 3 kanały i wyczyściła, również niedokładnie tylko 2. 2 kolejne zęby zaleczone jakąś archaiczną metodą, która może prowadzić do zgorzeli. Dopiero teraz, po zmianie dentysty widzę jak powinno się prawidłowo leczyć zęby i ile wymaga to czasu. Z jednym się zgodzę jest miła
jagoda 13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 18:52   #39
Elsaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry dentysta Kielce

A ja polecam Joannę Cygankiewicz-Karakoz. Przyjmuje na Prostej. Jeżeli ktokolwiek ma fobię przed dentystą, powinien się tam wybrać. To młoda osoba, ale godna zaufania. W dodatku przesympatyczna i bardzo miła. Czy ktoś może polecić dobrego dentystę chirurga? Oprócz lakarza wspomnianego wcześniej?
Elsaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 19:37   #40
Madilienna
Przyczajenie
 
Avatar Madilienna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kielce/Lublin
Wiadomości: 6
GG do Madilienna
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Szczerze polecam przychodnię ARS Medica na ul. Zagórskiej. Przyjmuje tam 3 chirurgów, z czego dwóch szczękowo-twarzowych, dyplomy zapełniają prawie każdy skrawek ściany i nie są jedynie na pokaz. Profesjonalni, bardzo mili, można wyrywać zęby zarówno na NFZ jak i prywatnie. Wspomniani lekarze to dr Maciej Sikora, dr Marcin Sielski i dr Agata Stąpor, chociaż ten pierwszy pracuje głównie na szczękówce na Ogrodowej i ciężko się do niego dostać, jest w swojej przychodni tylko raz w tygodniu w godzinach popołudniowych... jednak mimo że dr Sikora ma najwięcej tytułów itd. to od dr Sielskiego i dr Stąpor nie uzyskasz gorszej jakości leczenia, wszyscy są bardzo dobrzy Moje ósemki zostały usunięte tak, że prawie nie zauważyłam kiedy już było po wszystkim
Madilienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 13:09   #41
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Witam
także musiałam wyrywać kilka lat temu zęby do aparatu ortodontycznego. Wszystkie cztery usuwałam u dr Meneta przy ul. Ogrodowej. Stres był przed samą wizytą a po wyrwaniu, zupełny brak bólu. Lekarz - prawdziwy fachowiec. Szczerze polecam.
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 13:22   #42
Elsaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Cytat:
Napisane przez Madilienna Pokaż wiadomość
Szczerze polecam przychodnię ARS Medica na ul. Zagórskiej. Przyjmuje tam 3 chirurgów, z czego dwóch szczękowo-twarzowych, dyplomy zapełniają prawie każdy skrawek ściany i nie są jedynie na pokaz. Profesjonalni, bardzo mili, można wyrywać zęby zarówno na NFZ jak i prywatnie. Wspomniani lekarze to dr Maciej Sikora, dr Marcin Sielski i dr Agata Stąpor, chociaż ten pierwszy pracuje głównie na szczękówce na Ogrodowej i ciężko się do niego dostać, jest w swojej przychodni tylko raz w tygodniu w godzinach popołudniowych... jednak mimo że dr Sikora ma najwięcej tytułów itd. to od dr Sielskiego i dr Stąpor nie uzyskasz gorszej jakości leczenia, wszyscy są bardzo dobrzy Moje ósemki zostały usunięte tak, że prawie nie zauważyłam kiedy już było po wszystkim
Właśnie zapisałam się na Zagórską na usunięcie ósemki
Elsaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 11:42   #43
Madilienna
Przyczajenie
 
Avatar Madilienna
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kielce/Lublin
Wiadomości: 6
GG do Madilienna
Dot.: Dobry dentysta Kielce

To napisz po wszystkim czy masz takie same odczucia jak ja
Madilienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 10:58   #44
BloodyGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5
GG do BloodyGirl
Talking Dot.: Dobry dentysta Kielce

Hej!!

Korzystał ktoś z usług dentystycznych w gabinecie na Bocianku (Konopnickiej 5 ) Katarzyna Pietrzkiewicz ? ? Jeżeli ktoś miał do czynienia z tym gabinetem to może coś powiedzieć o cenie usług i czy dobrze robią zęby

Pozdrawiam
__________________
na ustach szminka w kolorze bloody girl

22.06.2013 Krystian

BloodyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 10:12   #45
Elsaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Cytat:
Napisane przez Madilienna Pokaż wiadomość
To napisz po wszystkim czy masz takie same odczucia jak ja
Dokładnie takie same odczucia Miła i fachowa obsługa. Byłam u dr Stąpor. Szybko i bezboleśnie Polecam!
Elsaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 10:17   #46
Elsaa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Cytat:
Napisane przez Madilienna Pokaż wiadomość
To napisz po wszystkim czy masz takie same odczucia jak ja
Dokładnie takie same Miła i fachowa obsługa Byłam u dr Stąpor. Szybko i bezboleśnie. Polecam!
Elsaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 19:44   #47
karolinkasocha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dobry dentysta Kielce

Witam serdecznie. Ja osobiście polecam klinikę stomatologiczną do której sama chodzę. Mieści się ona w Kielcach na ulicy Nowy Świat 21. Nazywa się Platinum Dent. www.platinumdent.pl Pracują tam naprawdę świetni fachowcy i zawsze można dostać się do jakiegoś lekarza na NFZ.
karolinkasocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 15:57   #48
wiewiórka40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: swietokrzyskie
Wiadomości: 46
Dot.: Dobry dentysta Kielce

witam ,czy ktos korzystal z uslug u dr I. Kolomanskiej? mają tam gaz rozwesejacy.prosze o jakiekolwiek informacje.
wiewiórka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 08:11   #49
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Polecam dr Sapielak, prywatnie przyjmuje na Nałkowskiej - najdelikatniejsza z dentystów u których byłam (a było ich sporo niestety), miła, dokładna
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-10, 20:50   #50
elikg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Czy ktoś był na wizycie u dr Gilewskiej ? Dostałam do niej namiar od ortodonty , bo mam usunąć ósemki ...nie wiem czy mam czekać na termin na nfz czy iść prywatnie...
elikg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 10:26   #51
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Cytat:
Napisane przez elikg Pokaż wiadomość
Czy ktoś był na wizycie u dr Gilewskiej ? Dostałam do niej namiar od ortodonty , bo mam usunąć ósemki ...nie wiem czy mam czekać na termin na nfz czy iść prywatnie...
Jestem umówiona do niej na nfz na usuwanie ósemek. Terminy są najwczesniej na czerwiec... Znajoma była i bardzo dobrze wspomina - osemka "leżąca", szybko poszło, nie bolalo, bardzo zadowolona.
Mój orto też mi ją polecił, więc coś w tym musi być (albo mamy tego samego ortodontę &#128513
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 23:06   #52
elikg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Dzieki za odpowiedz - umówiłam się prywatnie - dziś byłam na bezpłatnej konsultacji u dr Gilewskiej na stoku i jestem pod wrażeniem bardzo pozytywnym Za tydzień chwila prawdy i bye bye 8
elikg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 04:59   #53
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Cytat:
Napisane przez elikg Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz - umówiłam się prywatnie - dziś byłam na bezpłatnej konsultacji u dr Gilewskiej na stoku i jestem pod wrażeniem bardzo pozytywnym Za tydzień chwila prawdy i bye bye 8
Daj znać jak było
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 22:00   #54
elikg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Jestem po Było naprawdę ok - sam zabieg bezboleśnie i w miłej atmosferze - doktor po znieczuleniu gadała ze mną o pierdołach tak ,że zapominałam po co tam poszłam ...Tak jak miałam zapowiedziane na drugi dzień spuchłam jak balon, ale nie bolało .W środę idę na zdjęcie szwów - ponoć tez nie boli...
Agatka36 Jak masz wizytę na usunięcie ósemki to dowiedz się czy wcześniej nie potrzebujesz antybiotyku ,bo ja wzięłam antybiotyk przed wyrwaniem i chyba dlatego tak przeszłam łagodnie.
elikg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 04:50   #55
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Dobry dentysta Kielce

Cytat:
Napisane przez elikg Pokaż wiadomość
Jestem po Było naprawdę ok - sam zabieg bezboleśnie i w miłej atmosferze - doktor po znieczuleniu gadała ze mną o pierdołach tak ,że zapominałam po co tam poszłam ...Tak jak miałam zapowiedziane na drugi dzień spuchłam jak balon, ale nie bolało .W środę idę na zdjęcie szwów - ponoć tez nie boli...
Agatka36 Jak masz wizytę na usunięcie ósemki to dowiedz się czy wcześniej nie potrzebujesz antybiotyku ,bo ja wzięłam antybiotyk przed wyrwaniem i chyba dlatego tak przeszłam łagodnie.
Byłam u Pani doktor tydzień temu na innym zabiegu i wspomniałam o osemkach, tak więc antybiotyk mam juz wykupiony i czeka
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-25 05:50:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.