My Body Clinic w Krakowie - laser - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-03, 15:49   #1
Cloey21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Question

My Body Clinic w Krakowie - laser


Mam małe pytanie - interesuje mnie pozbycie się na dobre włosów z nóg i dlatego zdecydowałam się na Light Sheer Duet, jednak póki co finansowo mogę sobie pozwolić jedynie na same uda, ponieważ tu najczęściej występują u mnie podrażnienia i już na prawdę nie mam do tego sił
Najbliżej mam do Karkowa, także szukałam tam jakiegoś gabinetu gdzie w miarę przyzwoitej cenie mogłabym wykonać taki zabieg i własnie natrafiłam na My Body Clinic. Pakiet 4 zabiegów kosztuje 1100 zł, a jeden 330. Nie znalazłam jednak zbyt wielu opinii o tym gabinecie, może któraś z Was tam była i może powiedzieć coś na ten temat? Z góry dziękuję za każdą informację

Edytowane przez Cloey21
Czas edycji: 2014-09-03 o 15:55
Cloey21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 18:44   #2
Cloey21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Nikt tam nie był ? Bardzo proszę o odpowiedź, bo to już w środę !
Cloey21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 07:42   #3
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Cześć,też miałam podobny problem i pierwszy zabieg pomógł mojej skórze pozdrawiam

Edytowane przez quid
Czas edycji: 2014-10-22 o 07:52
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 17:11   #4
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
Cześć, coś chyba kiepsko szukasz w tym internecie.....
Cóż za nieelegancki komentarz. Ceny są uwarunkowane różnymi czynnikami ... i porównywanie ich uważam za bezcelowe - można kupić za pół darmo depilację laserową na Grouponie.
Według mnie depilacja laserowa jako procedura medyczna powinna być przeprowadzona przez certyfikowany personel w MIEJSCU, gdzie zabieg będzie odznaczał się skutecznością, bezpieczeństwem, higieną.
A Cloey21 szuka opinii a nie reklamy konkurencji ... co uważam za niezwykle rozsądne.

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
Za tą cenę spokojnie możesz pomyśleć o nowszym laserze też diodowym czyli vectusie.
Czyli LightSheer Duet to stary system laserowy , bo tak rozumiem tą wypowiedz. Liczy się data produkcji sprzętu w fabryce czy data wprowadzenia sprzętu na rynek ?

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
Zabieg trwa krócej, mniej boli a efekty są takie same
Moim zdaniem dywagacje na temat skuteczności, szybkości (bo liczy się precyzja), odczuć w trakcie zabiegu ... obydwu systemów to jak dyskutowanie o wyższością Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą.

Badania NIEZALEŻNYCH instytutów naukowych w Stanach, wskazują na wyższą skuteczność depilacji wykonanych systemem Light Sheer DUET.
Dzięki przełomowemu rozwiązaniu vacuum-assisted HIT™ - czyli systemowi podciśnienia, który nie tylko unosząc fałd skóry , naciąga ją czyniąc w miejscu emitowania wiązki "cieńszą" , ale również unosząc mieszki włosowe ku górze - co w obszarach takich jak bikini czy uda ( gdzie włosy mają grubszą łodygę, rosną pod kątem i osadzone są nawet to 10 mm pod kątem głębiej w skórze) jest wyjątkowo istotne.

Rozumiem, że jest Pani nową osobą na Wizażu i może nie do końca rozumie zasady forum. Pragnę bowiem dodać, że koleżanka powyżej nie pyta o porównanie skuteczności laserów diodowych (co też zaznaczono w tytule nowego postu), tylko o opinię nt. konkretnego miejsca na mapie Krakowa czyli My Body Clinic. Dlatego też nie rozumiem tego wywodu nt. Vectusa i cen.

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
tam gdzie ja chodzę też w krakowie[...] a też miałam podobny problem i pierwszy zabieg pomógł mojej skórze pozdrawiam
Powiem nieskromnie, że imponuje mi Pani wiedzą i niezwykle to cenię, że jako "klientka salonów piękności" ma Pani tak doskonałe rozeznanie nt. skuteczności rozwiązań dotyczących laserów diodowych. Szkoda, że nie rozszerzyła Pani swojej wypowiedzi o Milesman'a Premium lub System Soprano - choć porównując je do Vectusa tym bardziej nie zasługują one na uwagę.

Należy Pani również do niespotykanego mi grona szczęśliwców, którym zabieg laserowy pomógł już po pierwszym razie. Z tego wynika, że w fazie anagenu (aktywnego wzrostu włosa) znajduje się u Pani co najmniej 50%..ba 70% włosów. Większość populacji ludzkiej szacowana na 99,9% obserwuje efekty bliżej 3-4 zabiegu, ale nigdy już po pierwszym. klask i:
Racja jest, że cuda się zdarzają .. jednak nielicznym.

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2014-09-12 o 17:49
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 19:32   #5
Cloey21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Dziękuję za każdą odpowiedź i wyjaśnienie. Jeżeli chodzi o ceny w tym gabinecie, to zmieniły się po założeniu mojego wątku, ponieważ zabieg na każdy duży obszar kosztuje 199 zł, średni 149, a mały 99. Dowiedziałam się też, że mają nadzieję, że to nie tylko chwilowa promocja, ale będą to ceny już stałe. Jeszcze nie mogę powiedzieć, że widzę efekty, minął dopiero tydzień od zabiegu i pewnie dopiero teraz mogę zacząć obserwacje, czy jakieś włoski już wypadają. W każdym bądź razie podczas zabiegu czułam się komfortowo, Pani, która go wykonywała była miła, wszystko starała się wytłumaczyć, porozmawiała ( ale nie zagadywała i nie śmiała się ciągle, skupiała się na swojej pracy, sprawdzała, czy nie ominęła jakiegoś obszaru), na koniec posmarowano mnie maścią Zinalfat, dostałam też 3 próbki. Na kolejny zabieg wybiorę się pewnie za 8 tygodni. Pozdrawiam!
Cloey21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 22:22   #6
EdziaEdzia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Czesc wlasnie tez chce sie wybrac do my body clinic na ten sam zabieg widac jakis efekt? Zadowolona jestes?
EdziaEdzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 13:50   #7
ania1982_02
Przyczajenie
 
Avatar ania1982_02
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Hej. Też byłam w tym salonie na zabiegu i powiem, że salon i obsługa zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Mogę polecić ich usługi, to nowy salon więc opinie zaczną się dopiero pojawiać. Ważne, że nie pojawiają się negatywne. Dorzucę namiary na ich stronę z depilacją laserową: MyBodyClinic.pl

A jak pojawią się efekty zabiegu to napiszę coś więcej.
ania1982_02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 11:52   #8
m_ms
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Hej, byłaś może na tym zabiegu w MY BODY CLINIC? szukam opinii na ich temat

Cytat:
Napisane przez Cloey21 Pokaż wiadomość
Nikt tam nie był ? Bardzo proszę o odpowiedź, bo to już w środę !
m_ms jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 18:18   #9
Cloey21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Witam, byłam już na dwóch zabiegach, w połowie stycznia czeka mnie kolejny. Jestem zadowolona, włoski faktycznie dużo wolniej odrastają ( w końcu jeszcze są), są jaśniejsze i delikatniejsze (?) . Największe efekty jednak widzę na bikini
Cloey21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 13:39   #10
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Jest już cennik zabiegów laserowych na cały 2015 r.
Dziś idę, mam nadzieję, że ostatni raz na pachy..
A skoro ceny sa i w przyszłym roku kuszące, wezmę się chyba za nogi
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 11:59   #11
agnes206
Raczkowanie
 
Avatar agnes206
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 36
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Witam wszystkich,

Właśnie zaczynam swoją "przygode" z depilacją laserową i wybrałam się do My body clinic na konsultację. Jak na razie mam bardzo pozytywne odczucia co do personelu , sam gabinet tez jest na wysokim poziomie. Za 2 tyg.wybieram się na pierwszy zabieg. Wykupiłam pakiet promocyjny 5+1 liczę ze efekty będą dobre Będę dopilnować uda a jeśli efekty będą zadowalające to wezmę się za inne partie.
z tego co wiem to być może jeszcze przez kilka dni można skorzystać z tej promocji (taką informację uzyskałam telefonicznie jak umawiają się na konsultacje) warto zapytać.
agnes206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 08:35   #12
agnes206
Raczkowanie
 
Avatar agnes206
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 36
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Wczoraj byłam na pierwszym zabiegu i mam wrażenia jak najbardziej pozytywne.
Pani wykonujaca zabieg bardzo sympatyczna i dokładna. Starała się aby zabieg był jak najmniej bolesny. Sam zabieg super przyjemny nie jest ale do przeżycia. Niektóre miejsca zdecydowanie bardziej odczuwalne inne mniej. Teraz czekam na efekty a kolejne zabieg za ok 10 tyg.
agnes206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 18:45   #13
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Hej.
A czy ktoś jest po depilacji laserem Lightsheer Duet już kilka lat?
(Nie wiem kiedy on "wszedł na nasz rynek")
Też mam ochotę wybrać się do Mybody Clinic. Piszcie co i jak.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 13:51   #14
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

podbijam, może jest ktoś kto tam chodził i może się wypowiedzieć nad skutecznością zabiegów?
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:50   #15
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Ja też bardzo chętnie się coś dowiem,od jakiegoś czasu zastanawiam się nad depilacją okolic pach ,nawet już wstępnie byłam umówiona na 15.04 do salonu na Kurdwanowie tyle,że tam za jedną sesje miałabym zapłacić 250 zł a tutaj cena 99 zł więc różnica jest diametralna.
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 19:23   #16
monkaa321
Zakorzenienie
 
Avatar monkaa321
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 362
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

ceny są bardzo przystępne tak jak patrzyłam po innych salonach, może się skuszę...
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce... Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane. Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukają do mojego serca. Myślę, sobie wtedy: może być wspanialej? Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje!

monkaa321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 13:17   #17
Ewe123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: My Body Clinic w Krakowie - laser

Cytat:
Napisane przez monkaa321 Pokaż wiadomość
podbijam, może jest ktoś kto tam chodził i może się wypowiedzieć nad skutecznością zabiegów?
Ja tam chodzilam , zrobilam 4 zabiegi laserem na nogi i na razie efektu brak , zobaczymy co bedzie, mam dosc jasne wlosy na nogach to moze dlatego ... ale poki co nie widze efektów a kasy poszlo juz nie mało
Ewe123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-01 14:17:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.