Korekcja odstających uszu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-10, 12:49   #1
Shinta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Post

Korekcja odstających uszu


Witam serdecznie każdą osobę, która tu na pewno przypadkiem nie trafiła i zachęcam do krótkiej odpowiedzi zwrotniej, najlepiej swojej opinii na ten temat . Postaram się rozjaśnić pewną nie dającą mi spokoju rzecz . Pewnie wiele osób zarówno Pań jak i Panów boryka się z kompleksem odstających uszu. Pytanie. Czy warto zawracać sobie głowę różnymi operacjami za koszmarnie wielkie pieniądze czy może najzwyczajniej w świecie znaleźć tańszą, równie skuteczną metodę/sposób (jakkolwiek to nazwiecie) na taki drobny wybryk natury? Osobiście sam wiem jak to jest mieć taką nieprzyjemność i znalazłem alternatywę na to utrapienie i pragnę podzielić się tym z resztą zainteresowanej społeczności tego forum. Jeśli macie równie jakieś swoje pomysły na rozwiązanie owej sytuacji to piszcie je w komentarzach
Shinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 08:51   #2
WiolkaKlaman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 39
Dot.: Korekcja odstających uszu

jedyna sensowna odpowiedzią na twoje pytanie jest- zaakceptuj siebie! Skoro nie jesteś w stanie wydać większej sumy na operację, ratowanie się pół środkami nie ma sensu.
WiolkaKlaman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 09:27   #3
Anette30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 58
Dot.: Korekcja odstających uszu

Pewnie może to być frustrujące dla takich osób. Bogu dzięki, że mnie nie dotyczy.
Ile coś takiego kosztuje w ogóle?
Anette30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-12 10:27:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.