POZNAŃ - makijaż permanentny brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 14:08   #1
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794

ESTHETIQUE Alicja Modrzyk, makijaż permanentny, Poznań


Witam,

Czy ktos korzystal moze z uslug tego salonu? Chce sie wybrac na makijaz permanentny, jednak wolalabym przed samym zabiegiem uslyszec jakies opinie. Bede wdzieczna za podpowiedz.

Pozdrawiam
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 22:46   #2
sharu3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: ESTHETIQUE Alicja Modrzyk, makijaż permanentny, Poznań

Witam Kobietki! Niedawno zrobiłam makijaż permanentny brwi w gabinecie Pani Alicji. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wysokiej jakości usług. Polecam w 100% poczułam się piękna. Polecam Drogie Panie jeśli chcecie poczuć się Wyjątkowo!
Dziękuję Bardzo Alicjo!
sharu3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 23:38   #3
m_anita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 153
Dot.: ESTHETIQUE Alicja Modrzyk, makijaż permanentny, Poznań

Ja niestety nie polecę.
Robiłam poprawę makijażu permanentnego kreski górnej na oku.. Poprawę, ponieważ wcześniej zrobiona kreska przez kilka lat nieco wyblakła. Niestety trafiłam na czas, gdzie Pani Alicja coś chorowała i sama nie robiła makijaży, robiła je pracownica (chyba Karolina, ale już dokładnie nie pamiętam, musiałabym sprawdzić w mailu, w którym się umówiłam).
Sprawa była ułatwiona, bo już zarys kresek był, trzeba je było tylko wzmocnić. Niestety Pani ta kreski zrobiła mi krzywo. Przy drugim razie było to widać, jednak stwierdziła, że powinno się to wybarwić i wyrównać, niestety tak się nie stało i kreski są do dziś krzywe a już minęło parę miesięcy.
Inna sprawa, która mi się nie podobała to to, że Pani tak jakby oszczędzała na znieczuleniu. Długo mi poprawiała te kreski jak nie z jednej to z drugiej, bo ciągle widziałam różnicę, mimo to, niechętnie dokładała znieczulenie a dla mnie to oczywiście była ogromna różnica. Z oczami nic się po nim nie działo, więc była to najzwyklejsza oszczędność.
Może Pani Alicja ma większą wprawę i jest dokładniejsza. Pójścia do pracownic na makijaż nie polecam mimo, że Pani, która mi robiła była bardzo sympatyczna. Niestety nie o to w tym chodzi.
__________________
***
http://instagram.com/1983emi
***
m_anita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-24, 18:50   #4
ewiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 5
Dot.: ESTHETIQUE Alicja Modrzyk, makijaż permanentny, Poznań

Nie polecam. Zabieg wykonany w pośpiechu, ponieważ koleżanka chciała jeszcze brwi sobie zrobić. Usta wykonane są krzywo, czego na dowód mam zdjęcia. Póki co pani twierdzi,że zblednie, ale co jak jeden łuk inny, niż drugi, a zapłaciłam za usługę dobrze wykonaną,czyli jej nie otrzymałam. Kreski tez nie są rewelacyjne, ale usta to już po prostu spartaczona robota. Póki co czekam na odp na sms, ale raczej złożę skargę powołując się na art. 637 kodeksu cywilnego, bo jakoś do naprawy błędu pani się nie spieszy.
ewiik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 18:25   #5
Nuka1922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
POZNAŃ - makijaż permanentny brwi

Cześć,

kogo i gdzie polecacie w Poznaniu, jeśli chodzi o makijaż permanentny brwi, a kogo stanowczo unikać?
__________________
„Pies jest jedyną istotą na świecie, która bardziej kocha Ciebie, niż siebie samego”
Nuka1922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-26, 11:31   #6
wino244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: POZNAŃ - makijaż permanentny brwi

Ja jestem z Warszawy, ale jeśli chodzi o wyszukiwanie dobrych salonów to mega polecam mojsalon.eu,ja tu w Wawie z tego korzystam non stop jeśli chodzi o fryzjera/kosmetyczke czy manicure/pedicure.Mają dużą baze salonów,a z tego co widze to w Poznaniu tez mają wiec smialo uderzaj na tą strone i sobie wyszukaj )
wino244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 17:11   #7
aniawe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 42
Dot.: POZNAŃ - makijaż permanentny brwi

Najlepsza lingerystka w Polsce: http://izabelacytrowska.pl/ salon pod Poznaniem.
aniawe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 15:48   #8
Nuka1922
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: POZNAŃ - makijaż permanentny brwi

Dzięki dziewczyny A o Pani Izie juz słyszałam, czas odkładać pieniądze i do niej zawitać.
__________________
„Pies jest jedyną istotą na świecie, która bardziej kocha Ciebie, niż siebie samego”
Nuka1922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 21:49   #9
Nasirapoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: ESTHETIQUE Alicja Modrzyk, makijaż permanentny, Poznań

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
Witam,

Czy ktos korzystal moze z uslug tego salonu? Chce sie wybrac na makijaz permanentny, jednak wolalabym przed samym zabiegiem uslyszec jakies opinie. Bede wdzieczna za podpowiedz.

Pozdrawiam
Ja polecam P. Alicję Modrzyk, lepiej poczekać niż umawiać się do pracownicy. Ma spore doświadczenie, jeśli zależy Wam na delikatnym makijażu z pewności taki zrobi perfekcyjnie. Same z mama mamy wykonane brwi i oczy przepięknie, a mamy jasną karnację z naczynkami i blond włosy.
Nasirapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 21:54   #10
Nasirapoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: POZNAŃ - makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Nuka1922 Pokaż wiadomość
Cześć,

kogo i gdzie polecacie w Poznaniu, jeśli chodzi o makijaż permanentny brwi, a kogo stanowczo unikać?
Ja polecam Panią Alicję Modrzyk z Poznania. Robi delikatnie i pieknie. Ale długie terminy. Najlepiej bezpośrednio umówić się z nią, niż z pracownicą. Polecam .

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Alicja Modrzyk z Poznania polecam na brwi i usta. Warto umówić się na konsultacje pare mies. czekania, ale ja już zadowolona z pieknych brwi i ust jestem.
Nasirapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-15 22:54:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.