Dziwne krwawienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-12, 08:53   #1
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294

Dziwne krwawienie


31 maja dostałam miesiączkę,trwała 4 dni,wczoraj czyli 11 czerwca dostałam bóli brzucha,bardzo zbliżonych do tych miesiączkowych,na początku myślałam,że to może jajeczkowanie,ale zobaczyłam krew,najpierw to były lekkie plamienia,pózniej coraz mocniejsze,dziś to już jest masakra,podpaska mi starcza maksymalnie na pół godziny,brzuch nadal boli.Nigdy czegoś takiego nie miałam,może to miesiączka ale tak szybko.Dodam,że nie całe 2 miesiące temu odstawiłam tabletki novynette,a kilka miesięcy temu poroniłam.Lekarz mój akurat jest na urlopie,ale może,inny mnie przyjmie jutro,ale do tego czasu to chyba umrę z niepokoju
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 09:10   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Dziwne krwawienie

idz prywatnie lub do lekarza 1 kontaktu,ew pogotowie.

wez no spe i hemorigen.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 09:22   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Dziwne krwawienie

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
idz prywatnie lub do lekarza 1 kontaktu,ew pogotowie.

wez no spe i hemorigen.
zgadzam sie
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 12:43   #4
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Dziwne krwawienie

Dzięki dziewczyny,byłam u lekarza pierwszego kontaktu,przepisał mi coś na krwotok,i mam czekać do jutra,powiedział ze prawdopodobnie kolejna ciąża i kolejne poronienie
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:16   #5
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Dziwne krwawienie

to jestesmy z Toba ale jutro czy jak bedzie najszybciej to mozliwe udaj sie do ginekologa
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 13:17   #6
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Dziwne krwawienie

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny,byłam u lekarza pierwszego kontaktu,przepisał mi coś na krwotok,i mam czekać do jutra,powiedział ze prawdopodobnie kolejna ciąża i kolejne poronienie

o kurcze strasznie wspolczuje , ale to nie wiedzialas, ze jestes w ciazy?? Pisalas, ze bralas tabletki....
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 16:53   #7
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Dziwne krwawienie

dzieki
No właśnie,tabletek nie biorę drugi miesiąc,więc teoretycznie możliwośc jest,jeszcze nic pewnego z kąd to krwawienie i bóle,ale lekarz mi tłumaczył że często tak się dzieje,że u wielu kobiet dochodzi do bardzo wczesnego poronienia i nawet nie są tego świadome że były w ciąży
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 09:46   #8
nicke91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: Dziwne krwawienie

witam, moze zle trafilam, ale nie wiem kogo mam spytac,a watek dotyczy miesiaczki, chodzi mi tez o tabletki antykoncepcyjne, pierwsza tabletke powinno sie wziasc pierwszego dnia miesiaczki, to tez tak zrobilam, po wzieciu pierwszej tabletki okres sie skonczyl, jak myslicie dlaczego? czy to moze byc przez te pigulki?
nicke91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 19:43   #9
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Dziwne krwawienie

mysle, ze tak, jesli to sa twoje pierwsze tabletki, to czesto zdarza sie ze organizm kobiety "szaleje" ja co prawda nie mialam takich przebojow i tabletki znosze bardzo dobrze, ale kazdy organizm reaguje inaczej...
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 14:17   #10
madlen345
Zakorzenienie
 
Avatar madlen345
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 4 412
Dot.: Dziwne krwawienie

Mam taki problem. biore tabl anty od ponad 1,5 roku. Pierwszy raz mi sie zdarzylo plamienie miedzymiesiaczkowe podczas brania tabl. Mam je od 3 dni a za tydz pownnam miec normalny okres. Od ponad miesiaca nie jestem aktywna seksualnie. Mialam ostatnio bardzo duzy stres i dlugo sie uczylam. Bylo tez tak ze dwa razy zapomnialam wziac tabl o okreslonej porze i nastepnie musialam wziac dwie naraz. Czy to ma jakis zwiazek ze soba ? prosze o odpowiedz
madlen345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 17:50   #11
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Dziwne krwawienie

Cytat:
Napisane przez madlen345 Pokaż wiadomość
Mam taki problem. biore tabl anty od ponad 1,5 roku. Pierwszy raz mi sie zdarzylo plamienie miedzymiesiaczkowe podczas brania tabl. Mam je od 3 dni a za tydz pownnam miec normalny okres. Od ponad miesiaca nie jestem aktywna seksualnie. Mialam ostatnio bardzo duzy stres i dlugo sie uczylam. Bylo tez tak ze dwa razy zapomnialam wziac tabl o okreslonej porze i nastepnie musialam wziac dwie naraz. Czy to ma jakis zwiazek ze soba ? prosze o odpowiedz
Powinnaś pójść do ginekologa,każde krwawienie międzymiesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem,możliwe że te 2 tabletki to za duża dawka chormonów na raz jak dla ciebie,jaki masz naturalny kolor włosów? Pytam bo ginekolog mi mówił,że blondynki o jasnej karnacji są wrażliwsze na chormony
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.