Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-26, 12:09   #211
KikoX
Raczkowanie
 
Avatar KikoX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ma któraś porównanie podkładu kryjącego i matującego? Kryjący znam i w zasadzie jestem zadowolona bo mam cerę mocno kapryśna i jest co zakrywać ale w sumie ostatnio zaczęłam się świecić... Zastanawiam się czy może matujący byłby lepszy, ale czy on przykryje co trzeba?

Znajdę gdzieś teraz zniżkę jakaś na AM?
Używam AM od prawie 9 miesięcy, do tej pory miałam właśnie pełnowymiarowe opakowanie matującego i próbkę kryjącego. Muszę przyznać, że jedną z pierwszych rzeczy, które zauważyłam, to właśnie świecenie skóry (nie przypominam sobie, bym miała tak z innymi podkładami, sporadycznie używałam pudru) i nie miało znaczenia, czy używam podkładu matującego czy nie. Kryjący przynajmniej rzeczywiście krył, matującym natomiast jestem dość rozczarowana. Mieszałam go z tą próbką kryjącego, żeby chociaż trochę mi ujednolicił skórę, ale w kwestii świecenia to i tak zawsze kończyło się na stosowaniu pudru. Teraz przyszło do mnie pełnowymiarowe opakowanie kryjącego, używam go bardzo mało, bo tu z kolei grozi efekt tapety, a potem normalnie po niedługim czasie pudruję twarz. Także na krycie przy matującym nie licz! Ale co gorsze, na zmatowienie też się nie nastawiaj
__________________
Świadoma pielęgnacja włosów od maja 2013!
album włosowy

Edytowane przez KikoX
Czas edycji: 2017-08-26 o 12:11
KikoX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 12:58   #212
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

to zależy, widocznie formuła albo krem masz za cięzki, ale annabelki ogolnie sa dosc ciezkie i mozna sie swiecic po nich pozniej. Ja bym spróbowała gąbka sie pomalować, gąbka robi dobre krycie, z matujacego slabo kryjącego Neauty wykrecilam calkiem niezłe krycie
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 15:36   #213
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Dzięki za odp. Zostaję więc przy kryjącym.
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-26, 23:10   #214
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Dzięki za odp. Zostaję więc przy kryjącym.
A-ale... Przecież matujący Annabelle to jeden z lepiej kryjących podkładów mineralnych. Owszem, nie ma takiej mocy jak formuła kryjąca, ale moim zdaniem wciąż dobrze sobie radzi z ujednoliceniem kolorytu skóry i zakryciem niedoskonałości. Przy tym nawet nieźle radzi sobie z matowieniem (po kryjącej byłam jak świecąca bombka). Co skóra to opinia, musisz spróbować na sobie - kupno próbki na pewno nie zaszkodzi
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 01:08   #215
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

tez bym próbowala z matujaca, dla wielu to rozwiazanie problemu i nie sugerowalabym sie jedna opinia bo jednak wszystko zalezy od naszych osobistych preferencji
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-27, 12:27   #216
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Jak oceniacie puder z AM?

Nie zależy mi na super mocnym macie cały dzień a raczej na przymatowieniu strefy T i "zmiękczeniu" makijażu.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 11:49   #217
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
A-ale... Przecież matujący Annabelle to jeden z lepiej kryjących podkładów mineralnych. Owszem, nie ma takiej mocy jak formuła kryjąca, ale moim zdaniem wciąż dobrze sobie radzi z ujednoliceniem kolorytu skóry i zakryciem niedoskonałości. Przy tym nawet nieźle radzi sobie z matowieniem (po kryjącej byłam jak świecąca bombka). Co skóra to opinia, musisz spróbować na sobie - kupno próbki na pewno nie zaszkodzi

Moim zdaniem nie jest mocno kryjący, raczej to co podkreśliłam, ujednolica kolor cery. Owszem, można uzyskać bardzo dobre krycie, niestety wymaga to nałożenia więcej podkładu, co powoduje u mnie szybsze świecenie i ciastkowanie. U mnie minerały średnio się sprawdzają, bo szybko źle wyglądają w strefie T. Bardzo żałuję, bo odcień sunny fairest jest dla mnie idealny, ale co z tego, jak już po 3 godzinach twarz wygląda nieestetycznie. Widzę sporą różnicę w wyglądzie, gdy nałożę bardzo mało produktu, ale wtedy mam tylko lekko ujednolicony koloryt. Dziś mam na sobie małą ilość i powiem, że całkiem dobrze wygląda, a już minęło 5 godzin i nic nie poprawiałam. Może spróbuję wersję kryjącą, będę nakładać mniejszą ilość i może efekt będzie lepszy.

Czy któraś z Was ma odcień sunny i dobrała sobie do niego korektor? Mam zaczerwienioną skórę w okolicach nosa i trochę to widać, jak nałożę niewiele podkładu. Pomyślałam, że mogłabym wspomóc się korektorem, a podkładu nakładać mniej i efekt może będzie lepszy.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-03, 23:19   #218
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Masz korektory przecież w odcieniach podkładu. Swoja droga super kryją.
Nie wiem jakiej Ty, że tak powiem szpachli oczekujesz skoro dla Ciebie kryjący kryje średnio o.O
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 09:17   #219
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie jest mocno kryjący, raczej to co podkreśliłam, ujednolica kolor cery. Owszem, można uzyskać bardzo dobre krycie, niestety wymaga to nałożenia więcej podkładu, co powoduje u mnie szybsze świecenie i ciastkowanie. U mnie minerały średnio się sprawdzają, bo szybko źle wyglądają w strefie T. Bardzo żałuję, bo odcień sunny fairest jest dla mnie idealny, ale co z tego, jak już po 3 godzinach twarz wygląda nieestetycznie. Widzę sporą różnicę w wyglądzie, gdy nałożę bardzo mało produktu, ale wtedy mam tylko lekko ujednolicony koloryt. Dziś mam na sobie małą ilość i powiem, że całkiem dobrze wygląda, a już minęło 5 godzin i nic nie poprawiałam. Może spróbuję wersję kryjącą, będę nakładać mniejszą ilość i może efekt będzie lepszy.

Czy któraś z Was ma odcień sunny i dobrała sobie do niego korektor? Mam zaczerwienioną skórę w okolicach nosa i trochę to widać, jak nałożę niewiele podkładu. Pomyślałam, że mogłabym wspomóc się korektorem, a podkładu nakładać mniej i efekt może będzie lepszy.
Jakiego pędzla używasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 05:50   #220
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Korektor powinien być o ton jaśniejszy od podkładu, tak zalecają.
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 08:23   #221
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

tak, ton jaśniejszy bo inaczej plama na twarzy
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-05, 10:50   #222
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
tak, ton jaśniejszy bo inaczej plama na twarzy
jak plama? a w kolorze podkładu? one i tak chyba, przez pigmentację są (wyglądają na ) ciutkę jaśniejsze?
dopytuję bo mam tylko próbkę, ale w kolorze dark, a czaję się na korektory Neauty

do mnie dzisiaj dotarł ich nowy pędzel - SHORT TOP - będzie testowanie

Edytowane przez Karalajn
Czas edycji: 2017-09-05 o 10:59
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 11:01   #223
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Karalajn- napisz koniecznie jak się ten pędzel sprawuje
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 11:46   #224
Fatima123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Nie znam tej marki, z mineralnymi kosmetykami miałam do czynienia tylko przy okazji kupienia cieni do powiek Alilla, ale muszę przyznać ze są super i bardzo trwałe
Fatima123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 15:08   #225
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Karalaj korektor w kolorze tym samym co podkład tworzy plamy musi być jaśniejszy...

na Neauty także czekam
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 15:12   #226
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

ale korektory są już trochę jaśniejsze od podkładu, przynajmniej czytałam że tak powinny byc :P
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 15:55   #227
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

nic mi o tym nie wiadomo

mam Golden Fairest i jest za ciemny, podkład w tym odcieniu jest moim jesienno-zimowym, a korektor nawet latem jest za ciemny jak noszę Golden Fair... następny wezmę nawet 2 odcienie jaśniejszy...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-05, 18:20   #228
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Jakiego pędzla używasz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam flat topa i kabuki.

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Masz korektory przecież w odcieniach podkładu. Swoja droga super kryją.
Nie wiem jakiej Ty, że tak powiem szpachli oczekujesz skoro dla Ciebie kryjący kryje średnio o.O
Ja nie widzę korektora w odcieniu sunny fairest, może źle patrzę, ale na stronie nie ma.

Nie oczekuję szpachli. Po prostu cienka warstwa słabo kryje miejsca zaczerwienione. Wiem, że można uzyskać mocniejsze krycie, ale kosztem dobrego wyglądu i trwałości.Na mojej skórze podkład w większej ilości warzy się. Nie sztuka umalować się i wyglądać ładnie przez godzinę. Podkład powinien przetrwać chociaż 8 godzin.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 07:10   #229
Karalajn
Raczkowanie
 
Avatar Karalajn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 134
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Loouisse Pokaż wiadomość

Ja nie widzę korektora w odcieniu sunny fairest, może źle patrzę, ale na stronie nie ma.
proszę tutaj: https://www.eshopannabelle.com/pl/ko...y-fairest.html

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

jeśli chodzi o pędzel short top - dzisiaj rano wykonany makijaż (5:30) i pierwsze wrażenia
-na pewno będzie większe zużycie podkładu - niestety ale musiałam pędzel częściej zanurzać w podkładzie i aplikować bo miałam wrażenie, że nakładany nim podkład "omiata" (o ile można tak to nazwać bo naprawdę jest mega zbity) mniejsze partie twarzy, mam wrażenie, że będę musiała trochę nauczyć się nim obsługiwać
-krycie super - używam obecnie podkładu kryjącego neauty (mam przebarwienia po pryszczach na policzkach - już stare ale delikatnie przez podkład przebijały) więc na chwilę obecną wystarczy mi podkład bez korektora, nałożona jedna warstwa
-naturalny wygląd
-pierwszy kontakt z nim - naprawdę dziwne uczucie - pędzel jest mega zbity
-pierwsze wrażenie - zdecydowanie lepszy niż gąbka


zobaczymy jak dalej bo w sumie to takie pierwsze wrażenie "na gorąco" - jak na razie jestem na tak, choć z tą aplikacją - to chyba muszę się przyzwyczaić, że jest on taki zbity, twardy i trzeba częściej sięgać po podkład
no i jak będzie się zachowywał podkład na twarzy w ciągu dnia bo jest go zdecydowanie więcej na twarzy (na szczęście naturalnie to wygląda)


Edytowane przez Karalajn
Czas edycji: 2017-09-06 o 07:09
Karalajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-06, 07:51   #230
justek_p
Rozeznanie
 
Avatar justek_p
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Ja używam podkład Sunny Fairest i mam też korektor w tym kolorze. Powiem, że ciężko jest mi nałożyć korektor punktowo tak, żeby nie powstała jaśniejsze plama, chociaż świetnie kryje. Dlatego czasami używam po prostu podkładu jeszcze jako korektora, ale wtedy troszkę mniej kryje. Myślę, że ciemniejszy odcień byłby lepszy. Może inaczej jest w przypadku odcieni Golden, ale z sunny na pewno lepiej brac korektor następny w kolejności.
justek_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-06, 09:03   #231
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Karalajn Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o pędzel short top - dzisiaj rano wykonany makijaż (5:30) i pierwsze wrażenia
-na pewno będzie większe zużycie podkładu - niestety ale musiałam pędzel częściej zanurzać w podkładzie i aplikować bo miałam wrażenie, że nakładany nim podkład "omiata" (o ile można tak to nazwać bo naprawdę jest mega zbity) mniejsze partie twarzy, mam wrażenie, że będę musiała trochę nauczyć się nim obsługiwać
-krycie super - używam obecnie podkładu kryjącego neauty (mam przebarwienia po pryszczach na policzkach - już stare ale delikatnie przez podkład przebijały) więc na chwilę obecną wystarczy mi podkład bez korektora, nałożona jedna warstwa
-naturalny wygląd
-pierwszy kontakt z nim - naprawdę dziwne uczucie - pędzel jest mega zbity
-pierwsze wrażenie - zdecydowanie lepszy niż gąbka
On właśnie wygląda na zbity i taki krótkowłosy, więc zupełnie coś innego, niż dotąd używałam. Obecnie nakładam kabuki z Amilie, bo nawet Hakuro H55 do pudru jest dla mnie zbyt zbity A używam podkłądu neuty matującego, bo teraz w lecie mam dosyć dobrą cerę, na zimę wrócę do kryjącego, bo na ogół pogarsza mi się ryjek, to po pierwsze, a po drugie- jaśniejszy odcień mam pełnowymiarowy właśnie kryjący, nie matujący.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 07:17   #232
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Witam Was Dziewczyny

Jak myślicie jaki kolor korektoru dobrać pod podkład ??Taki sam odcień jak kolor podkładu ??
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 07:20   #233
Adrianna4991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 77
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cześć! Powiedzcie mi czy jest znacząca różnica w kolorze pomiędzy sunny cream a sunny fairest? Niby mam bardzo jasną cerę, ale przeglądając swatche mam wrażenie, że cream będzie za jasny, a nie chcę ciągle wyglądać na chorą.
Adrianna4991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 07:26   #234
megi140
Przyczajenie
 
Avatar megi140
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 29
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Adrianna tutaj masz filmik jak koleżanka nakłada na twarz odcień sunny cream ale wersja rozświetlająca https://www.youtube.com/watch?v=Zuoll74txX0
megi140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 12:35   #235
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cześć
Z minerałami mam do czynienia już od jakiegoś czasu. Kocham ich podkłady, w końcu moja skóra wygląda tak jak zawsze chciałam.
Mam jednak do Was pytanie. Czy na podkład mineralny można nałożyć kremowy róż? Chodzi mi przede wszystkim o tę paletkę https://www.cocolita.pl/szminki/theb...rozy-i-szminek
Czy to się nie będzie gryźć? Podobają mi się ich kolory
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 17:28   #236
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

we wrzesniu miala byc jakas promocja i nadal cisza .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 20:18   #237
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Rosebrd można nakładać kremowe, w niczym to nie przeszkadza choć ja wolę sypkie, ale to głównie ze względu na skład
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 20:51   #238
justek_p
Rozeznanie
 
Avatar justek_p
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 704
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Adrianna4991 Pokaż wiadomość
Cześć! Powiedzcie mi czy jest znacząca różnica w kolorze pomiędzy sunny cream a sunny fairest? Niby mam bardzo jasną cerę, ale przeglądając swatche mam wrażenie, że cream będzie za jasny, a nie chcę ciągle wyglądać na chorą.
Różnica jest spora, sunny cream jest już naprawdę biały - dziwie się, że ta pani z filmiku go nakłada, może to tylko kwestia oświetlenia, że nie wygląda tak źle.
Moim zdaniem cream pasuje już do takiej mega jasnej skóry. Ja jestem blada, a cream był dla mnie ciut za jasny. Szczególnie to było widać przy dziennym świetle, że bo w sztucznym wydawało się, że nawet się stapia. Z kolei odcień fairest jest dla mnie za ciemny w zimie, więc go używam tylko w lecie, a na zimę mam coś z innej firmy.
Tylko testy - i to trzeba się dobrze pooglądać w dziennym świetle przy oknie
justek_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 07:09   #239
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Rosebrd można nakładać kremowe, w niczym to nie przeszkadza choć ja wolę sypkie, ale to głównie ze względu na skład
Dziękuję bardzo za odpowiedź skład o którym wspominasz jest drugim powodem dla którego jeszcze nie kupiłam tych kremowych. Ciągle mam dylemat czy jednak w całości nie przerzucić się na minerały, prócz cieni, te się u mnie nie sprawdzają i rolują już po godzinie na oczach.
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 10:15   #240
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Rosebrd przerzuć się na mineralne róże, piękne są zarówno te z Annabelle, Neauty, Ecolore jak i Pixie Cosmetics
kremowe mają tragiczne składy... zamów kilka próbek mineralnych, wystarczą na wieki a na pewno znajdziesz idealne odcienie
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 18:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.