Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 17:08   #1531
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

może wiosna?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 17:46   #1532
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
może wiosna?
też o tym myślałam- ciemna wiosna, może z tendencją do jesieni...
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 20:59   #1533
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
czy mi ktoś też pomoże?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? : opalam się dość szybko na złotawo brązowy kolor


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? , kolor oczu piwne , kolor czysty


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? : brak


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? , kolor brzoskwiniowy


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? : ciemny blond , przebłyski jasnego


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? : yy dość jasny


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?: dobrze się czuję w czarnym , białym , ogólnie w ciemnych kolorach . Nie lubię różowego , źle się w nim czuję

Moje zdjęcie

http://i36.tinypic.com/syqct3.jpg
czy ktoś mi pomoże
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 21:18   #1534
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
czy ktoś mi pomoże
1. jakie są te jasne przebłyski we włosach szarawe czy tak na złoto?
2. ja nie masz piegów to jakiego koloru są znamiona, pieprzyki, bardziej na złoto, czy bardziej na szaro?
3. usta jasne, ale masz wrażenie, że ciepły, czy zimny kolor?

Zdjęcia bywają przekłamane, więc wolę zapytać.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 07:08   #1535
fruzia01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 152
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

ja wiosna? to dopiero byłaby sensacja wiosna zawsze kojarzyła mi się w ciepłymi blondynkami; dla pewności załączę swoje zdjęcie; czy naprawdę wyglądam wiosennie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz bez makeupu.jpg (38,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (9,7 KB, 24 załadowań)
fruzia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 07:17   #1536
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez fruzia01 Pokaż wiadomość
ja wiosna? to dopiero byłaby sensacja wiosna zawsze kojarzyła mi się w ciepłymi blondynkami; dla pewności załączę swoje zdjęcie; czy naprawdę wyglądam wiosennie?
Rzeczywiście zdjęcie mogłoby sugerować ciemną jesień raczej. Dlatego mi bardziej odpowiada podział na 12 typów. Jest o tym wątek tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=234418
Ważne jest w jakich kolorach czujesz się najlepiej a podział na 12 typów pozwala na wyłonienie tendencji.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 08:03   #1537
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziewczyny, mimo najszczerszych chęci - poległam, pomóżcie proszę
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się dosyć szybko,najpierw na różowo, jak przeholuję, to na czerwono, po paru dniach na brązowo (ciepły brąz)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczyska mam piwne z ciemnozieloną obwódką

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegi - tylko latem, jasno brązowe(rude)



4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cera - jasna,prawie porcelanowa, lekko zaróżowiona,ale jestem w stanie dopatrzeć się złotawego odcienia, rumienię się na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

włosy naturalne - ciemny blond, może troche szatynka, latem pod wpływem słońca zdarzają się miedziane refleksy

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta różowe, dosyć jasne

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze czuję się w kolorach mocnych, soczystych, poza niebieskim; lubię ciemną zieleń, fiolet, różowy(ciemny),granat, ciemny brąz, rudy;
źle się czuję w beżach(blado), jasnej czerwieni (wydaje mi się że podkreśla czerwień na mojej twarzy), jasnym niebieskim i chyba nie najlepiej mi w czarnym, chyba, że jest czymś podrasowany.

Pomożecie?:pl iz:
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 13:20   #1538
szpatułkonos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Zamość/Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Pomożecie?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się w miarę szybko. Odcień opalenizny raczej ciepły, tylko czasami zdarzają mi się czerwone oparzenia.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Moje oczy są zielone z brązowymi promykami wokół źrenicy. Oprawa oczu raczej ciemna, ale nieintensywna i niewyrazista.

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Raczej nie piegi, tylko pojedyncze, złotawobrązowe pieprzyki. Jak zwał tak zwał


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Często inni mi mówią, że jest śniada. Co to znaczy, to ja sama nie wiem Jakaś taka lekko oliwkowa. Gdy się rumienię zwykle jest różowa.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny blond ze złotawobrązowymi przebłyskami, czasem wydaje się jakbym miała rudawe pasemka.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasnoróżowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuje się w zieleni, khaki, brązie. Także w czerni, musztardowym i siwym. Okropnie wyglądam w różu i bieli.

Załączam też swoje zdjęcie Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07221.jpg (73,1 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez szpatułkonos
Czas edycji: 2008-11-28 o 13:23
szpatułkonos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 15:45   #1539
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez LadyMagnolia Pokaż wiadomość
1. jakie są te jasne przebłyski we włosach szarawe czy tak na złoto?
2. ja nie masz piegów to jakiego koloru są znamiona, pieprzyki, bardziej na złoto, czy bardziej na szaro?
3. usta jasne, ale masz wrażenie, że ciepły, czy zimny kolor?

Zdjęcia bywają przekłamane, więc wolę zapytać.

1.Przebłyski złote
2.Nie nie mam piegów , pieprzyki raczej w złotym
3.Mam wrażenie że ciepły kolor ;]
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 18:17   #1540
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Aneczka91 powiem szczerze, że trochę zgłupiałam. Zdecydowanie jesteś typem ciepłym- czyli albo wiosną, albo jesienią (przynajmniejjeśli chodzi o opis). Jeśli rzeczywiście jest ci lepiej w ciemnych kolorach i źle wyglądasz w różach to by wypadało, że jesteś jesienią. Mocna jesienią, pewnie z tendencją do zimy.
Poszukaj w tym temacie paletek kolorystycznych i sprawdź czy ci jesienne kolory pasują do twarzyczki.
A -jesieni teoretycznie nie powinien pasować czarny.

Ja wszędzie widzę wiosny( bo sama jestem wiosenka) i mogę się po prostu mylić, bo specjalistą to nie jestem.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI


Edytowane przez LadyMagnolia
Czas edycji: 2008-11-28 o 18:20
LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 19:09   #1541
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Lady Magnolio czy ja też mogłabym otrzyma pomoc? bo nie wiem kto tu jeszcze doradza

1.SKÓRA- Opalam sie najpierw na czerwono ale szybko brązowieje, taki brudny kolor opalenizny; nie mam piegów; pieprzyki są ciemno brązowe-ciemna czekolada Rumienię się na różowo
Cera ma bardzo jasny kolor, beżowo-różowy, Kolor ust- jasno różowy

2. OCZY- szaro-niebieskie , z białymi rzęsami i brwiami (kładę henne u kosmetyczki)

3. WŁOSY- średni bląd, mysi kolor, w miare jak sie staja dłuzsze nabiera złotych przebłysków, teraz mam farbowane, najlepiej czuje się w farbach bez żółtego odcienia

Edytowane przez ~refleksyjna
Czas edycji: 2008-11-29 o 15:40
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 20:22   #1542
Blackcurrant
Raczkowanie
 
Avatar Blackcurrant
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 251
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Witam Dziewczyny

Czy mozecie mi rownież pomóc w okresleniu typu urody, bo czyta i czytam i nie moge sie sam a określić

1. Jak się opalasz - Szybko na czerwono, po paru dniach brązowieję


2. Kolor oczu - oczy brązowe z ciemniejszą obwódką. Brwi i rzęsy ciemny brąz


3. Piegi - jasno brązowe


4. Cera - chlodna, rózowa. Pekajace naczynka. Rumienię sie na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - brązowe, mysie


6. Kolor ust - jasny rozowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuje sie w czarnych, fioletowych i ciemno rożowych kolorach


Jeżeli bedziecie mialy czas to proszę odpowiedzcie.

Dziekuję
Blackcurrant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 20:37   #1543
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

A ja?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? : opalam się dość szybko na złotawo brązowy kolor


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? , kolor oczu niebieskie z prześwitami szarości?obwódka ciemna, kolor brwi średnio brązowe,rzęsy też


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? : szaro-brązowe chyba,ale jest ich kilka na nosie


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? , złotawy chyba


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? : ciemny blond , przebłyski jasnego


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? : yy różowy


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?: . Nie lubię różowego , źle się w nim czuję-podzielam,niebieski lubię,zielenie,kolory pasteli i czarny i biały oraz brązy.
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 20:47   #1544
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

witam
poprosze o okreslenie mojego typu urody bo sama mam z tym duzy problem

1.opalam sie bardzo szybko, zawsze od razu na brązowo, wlasciwie jak opale sie latem to do nastepnego lata jeszcze jestem opalona (bez solarium) kolor opalenizny mam zloto-brazowy
2. oczy mam szaroniebieskie, ale czasem zieone poniewaz mam na nich zolte cetki wiec jak sie ubiore na zielono to sa wrecz bardzo zielone, brwi i rzesy mam naturalnie ciemne
3. brak piegow
4. cera raczej zlotoliwkowa nie rumienie sie nigdy
5. naturalny kolor wlosow to miodowy blond, w lato robia mi sie zlote pasemka od slonca
6.usta bladorózowe
7. kocham brązy, beże, szarosci, oliwki, nie lubie siebie w pomaranczowym
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 21:05   #1545
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez ~refleksyjna Pokaż wiadomość
Lady Magnolio czy ja też mogłabym otrzyma pomoc? bo nie wiem kto tu jeszcze doradza

1.SKÓRA- Opalam sie najpierw na czerwono ale szybko brązowieje, taki brudny kolor opalenizny; nie mam piegów; pieprzyki są ciemno brązowe-ciemna czekolada Rumienię się na różowo
Cera ma bardzo jasny kolor, beżowo-różowy, Kolor ust- jasno różowy

2. OCZY- szaro-niebieskie , z białymi rzęsami i brwiami (kładę henne u kosmetyczki)

3. WŁOSY- średni bląd, mysi kolor, w miare jak sie staja dłuzsze nabiera złotych przebłysków, teraz mam farbowane, najlepiej czuje się w farbach bez żółtego odcienia

i moja fotka, nie wiem czy coś pomoże
Zdjęcie by bardziej pomogło gdyby było w świetle dziennym. Na pewno jesteś typem zimnym, sądząc z opisu. Więc albo lato albo zima. Raczej bym szła w stronę lata. Czy ładnie ci w zgaszonych, jasnych i zimnych kolorach??-Jeśli tak to jesteś latem.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 21:09   #1546
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

A co ze mną? Też nigdy nie potrafiłam tego określić.

1. Opalam się ciężko, tzn. wolno i na czerwono lub różowo, dopiero po jakimś czasie skóra robi się brązowa. Zazwyczaj po 1 lub 2 dniach.

2. Kolor oczu - niebieskie. Ciemniejsza obwódka tęczówki.Kolor czysty, bez plamek. Oprawa oka raczej średnia. Ani bardzo jasna ani ciemna. Taka nijaka. Rzęsy ciemny blond, brwi trochę ciemniejsze.

3. Piegi na nosie i trochę na policzkach uwidaczniają się pod wpływem słońca. Kolor ciepły złotawy.

4. Cera? Trudno powiedzieć. Jasna, chyba chłodna wpadająca w róż. Rumienię się na różowo - czerwono.

5. Włosy blond. Ciemniejszy zimą, jaśniejszy latem. Raczej ciemny blond. Latem popielate pasemka od słońca.

6. Usta? Chyba różowe, kolor nie jest bardzo intensywny.

7. 3 ulubione kolory ubrań: biały, czarny, różowy, ale to nie oznacza, że w nich mi najlepiej bo akurat trudno mi określić co do mnie pasuje, ale te kolory lubię. Nienawidzę wszelkich zieleni.
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 21:29   #1547
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Blackcurrant wydaje mi się, że zima.
pyska17- te piegi mi nie pasują, ale poza tym to masz prawie tak samo jak ja, więc wiosenka.
sirgunia- zdecydowanie typ ciepły, niby ze wskazaniem na wiosnę( blond włoski), ale sprawdziłabym paletki typy wiosenno-jesiennego, czy ci pasuje. pokombinuj co ci z nich bardziej pasuje, są gdzieś w temacie.
Magda9876
- nie mam bladego pojęcia, sprzeczne masz te informacje. Tu ciepło, tu zimno

Dziewczyny!!! Po pierwsze trudno na podstawie samego opisu określic, jakim kto jest typem. Zdjęcia też bywają przeklamane. Najlepiej zrobić sobie test z posiadanymi ubraniami w szafie- poukładać wedlug kolorów na paletach i sprawdzac w ktorych jest nam do Twarzy.
Poza tym, z tego co wiem to teraz odchodzi się od sztywnego podzialu na 4 typy. Wśród nich wyróżnia się jeszcze tendencje i strefy. Taka analiza jest dokładniejszai czasami ktoś kogo zdiagnozowano jako jesień może okazać sie zypełnie innym typem z tendencja do jesieni. Zagmatwane to wiem(jest na forum o tym temat).
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 21:59   #1548
Blackcurrant
Raczkowanie
 
Avatar Blackcurrant
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 251
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

LadyMagnolia dziekuje ci bardzo
Blackcurrant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 22:26   #1549
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez LadyMagnolia Pokaż wiadomość

Magda9876
- nie mam bladego pojęcia, sprzeczne masz te informacje. Tu ciepło, tu zimno
Ehh.. No właśnie dlatego ja też nie mam pojęcia. Nigdy mi się nie udało tego ustalić, choć robiłam sobie kiedyś jakieś testy z gazet czy inne. Może ja taka pomieszana jestem. Tzn. rodzice i siostra mają ciemne włosy i piwne oczy, tylko ja blondynka z niebieskimi oczami. Ale ten mój blond staje się jasny dopiero latem, a teraz jest średni, trochę nijaki.

No trudno nic się nie stanie jeśli do końca swoich dni pozostanę w niewiedzy haha
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 22:47   #1550
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się bardzo szybko na złocisty kolor. Choćbym leżała plackiem na słońcu kilka dni non-stop, to nigdy nie opalę się na brąz.

Cytat:
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Ciemne oczy. Oprawa ciemna ale nie "ostra" (tzn. nie mam grubych brwi, rzęs etc.)

Cytat:
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Brak

Cytat:
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Bardzo rzadko się rumienię. Kolor Skóry? Chyba porcelanowy...ale bardzo szybko "łapię" słońce

Cytat:
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ciemny brąz/czarne...w każdym razie trudne do zdefiniowania. Bardzo gęste i ciężkie. Proste.

Cytat:
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Bardzo jasne, różowo-brzoskwiniowe.


Cytat:
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Bardzo dobrze czuję się w beżach, bieli, delikatnym różu a także w czerni, graficie. Fatalnie wyglądam (moim zdaniem) w ostrych barwach jak np. krwista czerwień, pomarańcz, granat.


Wiele razy analizowałam różne "poradniki" na ten temat ale nigdy nie doszłam do żadnego konstruktywnego wniosku
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 11:51   #1551
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez LadyMagnolia Pokaż wiadomość
Zdjęcie by bardziej pomogło gdyby było w świetle dziennym. Na pewno jesteś typem zimnym, sądząc z opisu. Więc albo lato albo zima. Raczej bym szła w stronę lata. Czy ładnie ci w zgaszonych, jasnych i zimnych kolorach??-Jeśli tak to jesteś latem.
dziękuję, więc jestem latem bo ładnie mi w zgaszonych kolorach
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 14:25   #1552
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

http://www.colormebeautiful.com/seasons/index.html
Tu jest taki prosty teścik po angielsku. Nie wiem na ile adekwatny ale mi się zgadza.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 15:45   #1553
Buskowianka
Zadomowienie
 
Avatar Buskowianka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Busko Zdrój/Kraków
Wiadomości: 1 068
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Pomoże ktoś ?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Szybko się opalam na złotawo-brązowo.



2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Zielone z plamkami. Brwi i rzęsy mam koloru czarnego. Jednak brwi nie są zbyt zdecydowane.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera- raczej jasna


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Brąz. Złotawe przebłyski.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Różowawy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

W czerniach, brązach, szarościach i czerwieniach Natomiast nie mam pojęcia,które źle podkreślają moją urodę.
__________________
Buskowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 19:35   #1554
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez LadyMagnolia Pokaż wiadomość
http://www.colormebeautiful.com/seasons/index.html
Tu jest taki prosty teścik po angielsku. Nie wiem na ile adekwatny ale mi się zgadza.
Z tego testu wyszło mi że jestem lato ale sama nie wiem
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 19:48   #1555
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Magda9876 Pokaż wiadomość
Z tego testu wyszło mi że jestem lato ale sama nie wiem
Spróbuj sprawdzić letnie paletki, czy kolory z nich podkreślają twoją urodę.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 20:00   #1556
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !

Edytowane przez Costynuuna
Czas edycji: 2008-12-17 o 20:30
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:19   #1557
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Czesc mam prośbę, proszę o pomoc jakim typem kolorystycznym jestem

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się się raczej szybko, troszkę na czerwona, ale czerwień szybko zamienia się na brąz, odcień ciepły, żywy jasny brąz

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

kolor oczu niebieski, albo niebiesko - szary, bez obwódek, rzęsy i brwi ciemne,

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegi są - szaro-brązowe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

i Tu jest problem odcień jest ciepły, złotawy,nawet zimą gdy jestem blada zawsze wydaje mi się ze kolor cery wpada w żółć. rumienie się na czerwono. na pewno źle wyglądam z podkładami z dodatkiem różu

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

odcień ciemny blond, ale raczej z ciepłymi przebłyskami


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

jasny, ale chyba lekko brzoskwiniowy a nie różowy

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

źle: jasne zielenie , żółcie, pastelowe róże, fiolety, błękity-takie bardzo jasne kolory
Lubie żywe kolory , bardzo czerń i biel oraz amarantowy


Mam jeszcze jedno pytanko: poszukuje jasnego, ale wpadającego w żółć a nie róż podkładu, który nie znika z twarzy oraz nawilża, górnopółkowy
z góry dziękuje za odpowiedz!

Edytowane przez ama1005
Czas edycji: 2008-11-30 o 12:22 Powód: lterówka
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:48   #1558
anetka0205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

A ja?
-opalam się szybko, na złoto - brzoskiwniowy (nigdy brąz)
-kolor oczu niebieski (dookoła granatowa obwódka, dosyć wyraźna), żółte plamki rozchodzące się promieniście od źrenicy
-włosy mysie,
-piegów brak
-nigdy się nie rumienię (przynajmniej tego nie widać)
-cera brzoskwiniowa
bardzo dobrze czuję się bieli i czerni oraz kolorach szarych, toni morskiej - ale nie niebieskim (choć mówią, że w nim wyglądam bardzo dobrze)
-nie cierpię się w czerwieni i żółtym
- usta koralowe
Moja uroda nie pasuje mi do żadnego typu. Pomocy

Edytowane przez anetka0205
Czas edycji: 2008-11-30 o 13:54
anetka0205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 14:34   #1559
szelmiasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Frankfurt
Wiadomości: 6
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Będę bardzo wdzięczna za pomoc .
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Praktycznie w ogóle się nie opalam. Nawet z wysokim filtrem moja skóra najpierw robi się czerwona, a potem jest z powrotem biała.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Szaro-niebieskie (przechodzą z niebieskiego w szary od zewnątrz do środka tęczówki) z plamkami. Oprawa oczu - jasna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi - szaro-brązowe (wiosną i latem jest ich więcej i bardziej wyraźne, ale widać je zawsze - też zimą).

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Bardzo jasny, chłodny odcień - prawie porcelanowy. Nie wiem, na jaki kolor się rumienię, ale ogólnie rzecz biorąc twarz mam bardzo dobrze ukrwioną i wystarczy troszkę wysiłku i zaraz robię się czerwona.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Mysi kolor pomiędzy ciemnym blondem a jasnym brązem.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Kolor różowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Źle: czerwony, jasny (pastelowy) róż, jasne zielenie, żółcie, pomarańcz, fiolety
Dobrze: brązy, szarości, czerń, niebieski (granat, błękit też - ale nie w pastelowym odcieniu)

Nie mam zbyt dużo odwagi, żeby wypróbować żywe kolory...

Z góry wielkie dzięki za wszelkie odpowiedzi! Najbardziej zależałoby mi na podpowiedzi co do kolorów ubrań i cieni do oczu, które będą mi pasowały .
szelmiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 17:08   #1560
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy.


2. Kolor oczu - ciemne. tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, mają plamki, oprawa oczu jest zdecydowana


3. Piegi - latem występują w dużych ilościach- kolor ciepły brąz, zimą zanikają ;>


4. Cera - jasny, chłodny porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?- tego nie jestem pewna..


5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz


6. Kolor ust- jasociemny różowy. w sumie trudny do określenia.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze czuję się w zieleniach, szarościach..
źle wyglądam w fiolecie.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.