Ratunku! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 19:24   #1
CrEaZy MaLiNkA
Przyczajenie
 
Avatar CrEaZy MaLiNkA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 8
GG do CrEaZy MaLiNkA

Ratunku!


Witam wszystkich!
Mam problem, a właściwie pytanie...
Mam 17 lat i jakiś czas temu kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Po jakimś czasie zaczęłam miewać zawroty głowy, często się załatwiałam, zaczęły mnie strasznie boleć piersi i brzuch, straciłam apetyt a na majtkach zaczął mi się pojawiać biały śluz. Wystraszyłam się, że mogę być w ciąży i jak to pod wpływem własnej głupoty i namowy przyjaciółki przepłukałam się octem. Czy to może mi w jakiś sposób zaszkodzić?
__________________
...ale gdybyś tylko chciał pomóc swej wyobraźni, mógłbyś wreszcie dostrzec mnie na drodze swej!
CrEaZy MaLiNkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 19:36   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Ratunku!

Cytat:
Napisane przez CrEaZy MaLiNkA Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Mam problem, a właściwie pytanie...
Mam 17 lat i jakiś czas temu kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Po jakimś czasie zaczęłam miewać zawroty głowy, często się załatwiałam, zaczęły mnie strasznie boleć piersi i brzuch, straciłam apetyt a na majtkach zaczął mi się pojawiać biały śluz. Wystraszyłam się, że mogę być w ciąży i jak to pod wpływem własnej głupoty i namowy przyjaciółki przepłukałam się octem. Czy to może mi w jakiś sposób zaszkodzić?
zaszkodzić raczej nie, ale to był głupi pomysł.
Zrób test to sie dowiesz czy to ciąża.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:14   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ratunku!

rece opadaja ,octem ??:-/


zrob test(mam nadzieje ze wyjdzie negatywny) i uzywaj zabezpieczenia na przyszlosc.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:58   #4
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Ratunku!

??? łoboziu
co za pomysł! zaszkodzić, to Ci mogło o tyle, że moglaś dostać jakiejś infekcji po tym
i koniecznie zrób test jak dziewczyny radzą
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 22:01   #5
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Ratunku!

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
rece opadaja ,octem ??:-/


zrob test(mam nadzieje ze wyjdzie negatywny) i uzywaj zabezpieczenia na przyszlosc.
jeszcze w czasie 2och wojen swiatowych zgwalcone kobiety wkladaly sobie gaze nasaczona w occie w formie tamponu, by zluszczyc i emmm 'wydalic' zarodek. poniekad wiem, ze to dziala, aczkolwiek nie polecam. (a propos, ten sposob byl popularny podczas wojen na balkanach, pod koniec tamtego wieku)


istnieje antykoncepcja po, i najwazniejsza, antykoncepcja przed i w trakcie. do wyboru do koloru. a bialawy, lekko przezroczysty sluz to i ja miewam pare dni w miesiacu a matka druzyny pilkarskiej nie jestem.
cieszmy sie i korzystajmy ze zdobyczy medycyny (antykoncepcja przed i po, plus testy).
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 22:25   #6
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Ratunku!

Opadły mi ręce gdy to przeczytałam ;/ Nie chce mi się nawet gadac ze jestes nieodpowiedzialna itp.
Zrob test w dniu spodziewanej miesiaczki a na przyszlosc myśl troche.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 12:46   #7
postrzelona20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 208
Dot.: Ratunku!

mi też jest brak słow....jak mozna być tak nieodpowiedzialnym;/ a potem sie dziwić,że sa choroby,problemy z zajsciem w ciąze jak dziewczyny takie głupoty testują na swoim zdrowiu....brak słow...a na przyszłosc to myśl zanim zabierzesz sie za seks...seks nie jest dla dzieci i nieodpowiedzialnych ludzi;/
postrzelona20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 16:49   #8
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Ratunku!

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
jeszcze w czasie 2och wojen swiatowych zgwalcone kobiety wkladaly sobie gaze nasaczona w occie w formie tamponu, by zluszczyc i emmm 'wydalic' zarodek. poniekad wiem, ze to dziala, aczkolwiek nie polecam. (a propos, ten sposob byl popularny podczas wojen na balkanach, pod koniec tamtego wieku)
tez o tym slyszala. ale tez nie polecam. M.in. dlatego, ze jesli juz chcialoby sie taka metode zastosowac to na chwile po stosunku a nie na jakis czas, godzine czy dwie, bo po 5 minutach od stosunku plemniki czychaja juz w macicy na komorke jajowa...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 22:03   #9
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Ratunku!

czytam dziś wątki na ginekologii i mi ręce opadły... jedna się podmywa octem, druga poszła w ciąży na solarium i się teraz martwi, trzecia się boi że zajdzie z ręcznikiem w ciążę... nie no dziewczyny jak się bierzecie do sexu to trochę odpowiedzialnośći!!!!!!!! !! kochałaś się bez zabezpieczenia więc jest gigantyczne prawdopodobienstwo że jestes w ciąży.. w twoim wieku nawet nie mozna precyzyjnie stwierdzic kiedy mialas owulację.. bardziej dojrzałe dziewczyny po wielu latach obseracji swojego ciała mniej więcej umieją powiedziec kiedy to jest, w twoim wieku to u mnie w miescie dziewczyna zaszła w ciążę w wieku 16 lat a kochala się podczas miesiączki.. takze nie chce cię dołowac ale jest duże prawdopodobienstwo ciaży.. zrób test w dniu spodziewanej miesiączki i 14 dni po stosunku.. wylicz sobie kiedy taki dzien wypada i jak wyjdą dwie kreski no to przepadł w butach..
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 16:12   #10
Jagódkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Jagódkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 189
Dot.: Ratunku!

Cytat:
Napisane przez CrEaZy MaLiNkA Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Mam problem, a właściwie pytanie...
Mam 17 lat i jakiś czas temu kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia. Po jakimś czasie zaczęłam miewać zawroty głowy, często się załatwiałam, zaczęły mnie strasznie boleć piersi i brzuch, straciłam apetyt a na majtkach zaczął mi się pojawiać biały śluz. Wystraszyłam się, że mogę być w ciąży i jak to pod wpływem własnej głupoty i namowy przyjaciółki przepłukałam się octem. Czy to może mi w jakiś sposób zaszkodzić?
Nie chciałabym Cię obrażać,więc może lepiej będzie jak się powstrzymam od komentowania tego co zrobiłaś...
Jagódkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 17:26   #11
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Ratunku!

Ocet.... słyszałam, ale żeby stosować w takich czasach jak mamy teraz Są przecież inne metody.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.