Uderzenie w podbrzusze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 13:03   #1
Szatanka
Raczkowanie
 
Avatar Szatanka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 204
Unhappy

Uderzenie w podbrzusze


Tydzień temu zostałam przez przypadek uderzona twardą piłką w podbrzusze. Na następny dzień zaczełam plamić (sądziłam,że może być to wywołane braniem tabletek anty.-biorę je prawie rok,ale miesiac temu zmienilam na inne).Plamienie zamieniło się jednak w krwawienie,pojawił się także ból podobny do bólu miesiączkowego. Ostatnię tabletkę wziełam 4 dni po tym zdarzeniu,więc okres powinnam dostać dopiero za 3 dni. Krwawienie trwa nadal, jest nieco mocniejsze pojawił się także silniejszy ból miesiączkowy. Chciałam dodać,że od kiedy biorę tabletki nigdy nie bolał mnie brzuch w trakcie menstruacji. Chcę wybrać się do gin kiedy skończy mi się krawienie...i właśnie zastanawiam się czy nie uczynić tego wcześniej.Czy mogło dojść do poważniejszych uszkodzeń? Bo w sumie nic mi nie dolega oprocz tego wcześniejszego krwawienia,które mogło być skutkiem zmiany tabletek anty.
Prosze o odp.
__________________
Ex-aparatka xD
góra IX 2007 - IV 2011 wrrr...
dół II 2008 - XI 2010

"Kiedy myślałem, że jestem na dnie, ktoś rzucił mi łopatę"
Szatanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:03   #2
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Uderzenie w podbrzusze

Cytat:
Napisane przez Szatanka Pokaż wiadomość
Tydzień temu zostałam przez przypadek uderzona twardą piłką w podbrzusze. Na następny dzień zaczełam plamić (sądziłam,że może być to wywołane braniem tabletek anty.-biorę je prawie rok,ale miesiac temu zmienilam na inne).Plamienie zamieniło się jednak w krwawienie,pojawił się także ból podobny do bólu miesiączkowego. Ostatnię tabletkę wziełam 4 dni po tym zdarzeniu,więc okres powinnam dostać dopiero za 3 dni. Krwawienie trwa nadal, jest nieco mocniejsze pojawił się także silniejszy ból miesiączkowy. Chciałam dodać,że od kiedy biorę tabletki nigdy nie bolał mnie brzuch w trakcie menstruacji. Chcę wybrać się do gin kiedy skończy mi się krawienie...i właśnie zastanawiam się czy nie uczynić tego wcześniej.Czy mogło dojść do poważniejszych uszkodzeń? Bo w sumie nic mi nie dolega oprocz tego wcześniejszego krwawienia,które mogło być skutkiem zmiany tabletek anty.
Prosze o odp.
Ja bym poszła natychmiast. Krwawienie jest niepokojącym objawem i nie sądzę, by miało związek ze zmianą pigułek.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 14:05   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Uderzenie w podbrzusze

moim zdaniem powinnaś się wybrać jak najszybciej do lekarza, bo takich krwawień nie wolno lekceważyć. Może to nic poważnego, ale lepiej się upewnić.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 23:58   #4
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: Uderzenie w podbrzusze

Dokładnie,lepiej sie uspokoić a nie czekać i zamartwiac..
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 09:07   #5
majena131
Raczkowanie
 
Avatar majena131
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LUBAŃ
Wiadomości: 37
GG do majena131
Dot.: Uderzenie w podbrzusze

TO PLAMIENIE JEST TROCHĘ NIEPOKOJĄCE....NATYCHMIAS T DO LEKARZA...MOŻE TO NIC POWAŻNEGO ALE LEPIEJ SPRAWDZIĆ
majena131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.