Nowe odcienie Casting Creme Gloss-watek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 14:06   #1
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372

Nowe odcienie Casting Creme Gloss-watek zbiorczy


Witam

Będąc dzisiaj na zakupach w rossmannie doznalam szoku - pojawiły się nowe odcienie Casting Creme Gloss - odcienie blond (być może wsród brązów też są jakies nowości, ja jednak na brązy i rudości nie zwracam uwagi). Kolory te wydały mi się intrygujące - m.in.: lodowy blond, jasny lodowy blond, jasny perłowy blond, reszty nie pamiętam. Czy któraś z Was juz je widziala i probowala? Mnie najbardziej spodobał się jasny perłowy blond i jasny lodowy blond (bardzo do niebie podobne), ale mam niemile doswiadczenia z jasnym lodowym blondem Excell 10, a w koncu Casting też jest L'Oreala.

Druga z nowości to fabra do włosów Syoss - w gamie kolorow tylko jeden odcien blondu, czym ejstem zawiedziona.
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 18:52   #2
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

u mnie w rossmanie są juz wsyztskie odcienie syossa duzo ma blondów, (mieszkam w małym miasteczku dosyć) a castingi to dawno były, od miesiąca?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 19:03   #3
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Mnie właśnie też kusi pofarbowanie jasnym lodowym blondem, ale trochę się boję...
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 19:36   #4
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Ja byłam w Rossmannie klka dni temu i nie było - na pewno bym zauważyła - zawsze zatrzymuję się przy półce z farbami czy szamponami koloryzującymi takie zboczenie, wciąż poszukuję idealnego koloru włosów Tym razem poszlam do innego Rossmanna
i tam je zauważyłam.

Dawno temu używałam Castingu - perłowego blondu - jednak był to odcień za ciemny dla mnie, poza tym po kilku myciach zostawała żółć. Po tych nowych odcienieach pewnie tez tak bedzie... Znalazlam na youtube kilka filmikow z nowymi odcieniami - pierwszy to reklama tv - podobno juz leci w tv - ja jeszcez nei widzialam. Kolejna to efekt na włosach, polecam obejrzec

http://www.youtube.com/watch?v=c435BYuM8yk
http://www.youtube.com/watch?v=DCk_e...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=4nqw1...eature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=onuCy...eature=channel
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 19:51   #5
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

kumkumkum1986 dzięki

Filmik nr 4. - to właśnie jasny lodowy blond, prawda?
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 20:47   #6
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Hej, ja jakiś czas temu robiłam jasnym lodowym blondem 1010 i...
kolor wyszedł ładny, prawie identyczny z tym na filmiku nr 4, ale trzymał się do 2 mycia i zaczął żółknąć ...poza tym farba zniszczyła mi włosy jak żadna dotychczas, zrobiły się suche jak siano ...dodam, że robiłam kiedyś castingiem świetlisty blond 900 i włosy nie były zniszczone...
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 22:20   #7
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Hej, ja jakiś czas temu robiłam jasnym lodowym blondem 1010 i...
kolor wyszedł ładny, prawie identyczny z tym na filmiku nr 4, ale trzymał się do 2 mycia i zaczął żółknąć ...poza tym farba zniszczyła mi włosy jak żadna dotychczas, zrobiły się suche jak siano ...dodam, że robiłam kiedyś castingiem świetlisty blond 900 i włosy nie były zniszczone...
Właśnie ego się najbardziej boję, że po kilku myciach włosy będą zółte..
A mam kilkucentymetrowe odrosty, zapuszczam swoj naturalny kolor, nie chce ich farbować tylko dostosowac kolor wlosow rozjasnonych do odrostow. Podoba mi sie kolor jak w linku:
https://wizaz.pl/Fryzury/Galeria-fry...slonach/Pin-Up
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 12:03   #8
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

A tak a propos Castingów, czy u Was też poznikały zewsząd odcienie 734 i 834?? Nigdzie ich nie mogę wypatrzeć a bym się zamierzała na takie rudawo-miodowe...
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 13:29   #9
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Ja kupiłam dzisiaj w Rossmannie Castinga jasny lodowy blond.
Trochę mnie przestraszyłyście tym wypłukiwaniem, ale to chyba niemożliwe, żeby taki jaśniutki blond wymył się na rudawy? Żółtego koloru się mniej boję, mam w zapasie fioletowy szampon i srebrną płukankę

Będę farbowała w piątek, dam Wam znać jak wyszło
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:54   #10
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dzisiaj w Rossmannie Castinga jasny lodowy blond.
Trochę mnie przestraszyłyście tym wypłukiwaniem, ale to chyba niemożliwe, żeby taki jaśniutki blond wymył się na rudawy? Żółtego koloru się mniej boję, mam w zapasie fioletowy szampon i srebrną płukankę

Będę farbowała w piątek, dam Wam znać jak wyszło
Może Twoje włosy inaczej zareagują, wiadomo, że ile osób tyle opinii, w każdym razie mi zżółkły i to baaardzo szybko, dosłownie po 2 umyciu ...ale nie to najgorsze, bo tak jak piszesz istnieją płukanki i może da się coś temu zaradzić, ale najbardziej zdenerwowało mnie to wysuszenie włosów ...okropieństwo ...może te nowe odcienie castinga różnią się składem od tych starych i mi po prostu nie służą ...oby dla Ciebie były ok

A mam jeszcze pytanie, czy farbki syoss kładzie się na suche czy mokre włosy?
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 12:37   #11
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Może Twoje włosy inaczej zareagują, wiadomo, że ile osób tyle opinii, w każdym razie mi zżółkły i to baaardzo szybko, dosłownie po 2 umyciu ...ale nie to najgorsze, bo tak jak piszesz istnieją płukanki i może da się coś temu zaradzić, ale najbardziej zdenerwowało mnie to wysuszenie włosów ...okropieństwo ...może te nowe odcienie castinga różnią się składem od tych starych i mi po prostu nie służą ...oby dla Ciebie były ok

A jakie miałaś włosy? Jaki kolor? Farbowane czy naturalne?
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 18:44   #12
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
A jakie miałaś włosy? Jaki kolor? Farbowane czy naturalne?
Miałam farbowane na jasny blond i odrost naturalny średni blond

A jeszcze muszę dać plusa farbie syoss, bo właśnie wypróbowałam kolor 9-5 zimny perłowy blond (niestety nie mam sprawnego aparatu, żeby wkleić zdjęcie) i wyszedł ładny kolorek, faktycznie perłowy, jaśniutki. Odrosty też super pokryło i co najważniejsze nie przesuszyło mi włosów. Zobaczę jeszcze jak będzie się wypłukiwał, żeby nie przechwalić

Jednak wiadomo, że nie ma idealnej farby dla wszystkich, każdy ma inną strukturę włosa
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 19:06   #13
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Miałam farbowane na jasny blond i odrost naturalny średni blond

A jeszcze muszę dać plusa farbie syoss, bo właśnie wypróbowałam kolor 9-5 zimny perłowy blond (niestety nie mam sprawnego aparatu, żeby wkleić zdjęcie) i wyszedł ładny kolorek, faktycznie perłowy, jaśniutki. Odrosty też super pokryło i co najważniejsze nie przesuszyło mi włosów. Zobaczę jeszcze jak będzie się wypłukiwał, żeby nie przechwalić

Jednak wiadomo, że nie ma idealnej farby dla wszystkich, każdy ma inną strukturę włosa
Wlasnie widzialam w tv reklame nowych Castingów, mowili cos o braku zółtych tonów... haha

Co do tego syossa to martwi mnie to ze to jest jednak farba a nie szampon, obiecalam sobie juz nie uzywac farb trwalych ale ten perłowy zimny blond mnie kusi..
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 09:30   #14
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez cherubinka Pokaż wiadomość
Miałam farbowane na jasny blond i odrost naturalny średni blond
A Casting mocno rozjaśnił Ci włosy? Ja mam teraz naturalne (średni/ciemny blond) i nie chcę mocnego rozjaśnienia, 1, max 2 tony. Bardziej zależy mi na zostawieniu takich słonecznych refleksów
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 09:59   #15
xxxkiniaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 133
GG do xxxkiniaxxx
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Hej Dziewczyny.
Ja niestety jestem posiadaczką tych szybko żółknących włosów. Dotychczas używałam Palette odcień C10. Do dwóch myć kolor był ok. A potem żółkł Obczytywałam ostatnio forum i dziewczyny chwalą sobie nowe Castingi, ale nie wiem jak to zadziała na moich włosach, będę pewnie próbować. Muszę w końcu znaleźć tą idealną farbę, która poskromi moje żółknące włosy...
xxxkiniaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 11:50   #16
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Ja zawsze walczyłam z żółtymi tonami, w efekcie teraz mam takie jakies te włosy szare... Od tych wszystkich popielatych farb, fioletowych plukanek itp
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:08   #17
lost_in_minds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

hej, wypowiem się w tym wątku bo miałam do czynienia z zarówno nowymi Castingami, jak i farbą Syoss najpierw robiłam lodowym blondem 910-kolorek wyszedł super, taki jak na pudełku, włosy były przesuszone ale biorąc pod uwagę upały nie przypisałam 'zasługi' farbie pojechalam nad morze i niestety Casting wyblakł, zżółk, generalnie było nieciekawie ;/;/ wczoraj odwiedziłam Rossmana i zatrzymałam się przed farbami Syoss'a mając już serdecznie dość zżółkniętego blondu, który w dodatku z opalenizna wyglądał srednio postanowiłam kupic kolor 7-6 Sredni Blond robiłam godzinę temu i ahhh...jestem zachwycona !!!! kolor wyszedł pieknie, mega naturalnie, moim zdaniem lepiej niż na pudełku(gdzie trochę wpada w róż). Żółc przykryta, bez żadnych rudości, no po prostu od dzis moj nr 1
lost_in_minds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 12:12   #18
xxxkiniaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 133
GG do xxxkiniaxxx
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
Ja zawsze walczyłam z żółtymi tonami, w efekcie teraz mam takie jakies te włosy szare... Od tych wszystkich popielatych farb, fioletowych plukanek itp

Moje też są w nie najlepszej kondycji. Palette niszczy strasznie włosy. Moje zrobiły się trochę sianowate W weekend kupię Casting i zobaczymy co będzie... Mam nadzieje ze nie zniszczy mi już bardziej włosków bo chyba tego nie przeżyję...

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez lost_in_minds Pokaż wiadomość
hej, wypowiem się w tym wątku bo miałam do czynienia z zarówno nowymi Castingami, jak i farbą Syoss najpierw robiłam lodowym blondem 910-kolorek wyszedł super, taki jak na pudełku, włosy były przesuszone ale biorąc pod uwagę upały nie przypisałam 'zasługi' farbie pojechalam nad morze i niestety Casting wyblakł, zżółk, generalnie było nieciekawie ;/;/ wczoraj odwiedziłam Rossmana i zatrzymałam się przed farbami Syoss'a mając już serdecznie dość zżółkniętego blondu, który w dodatku z opalenizna wyglądał srednio postanowiłam kupic kolor 7-6 Sredni Blond robiłam godzinę temu i ahhh...jestem zachwycona !!!! kolor wyszedł pieknie, mega naturalnie, moim zdaniem lepiej niż na pudełku(gdzie trochę wpada w róż). Żółc przykryta, bez żadnych rudości, no po prostu od dzis moj nr 1

Mi zależy na baaardzo jasnym odcieniu...
Ile dałaś za farbę Syoss'a?
xxxkiniaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 19:30   #19
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

ja osobiście nie polecam casinga, pamiętam jak mialam rozjasniane włosy i chcialam przyciemnic. nie chcialam niszczyc za mocno to kupilam casing i tak mi po nim wlosy wypadały że myslalam ze będe łysa.. nie kupie nigdy wiecej.

ale mam pytanie a propo syossa, ja dzis kupilam sobie farbe [15 zł] a że jestem tchórzem a malo wypowiedzi jest to sie strasznie boje, próbował ktos jeszcze ta farbe?
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 19:42   #20
lost_in_minds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez xxxkiniaxxx Pokaż wiadomość



Mi zależy na baaardzo jasnym odcieniu...
Ile dałaś za farbę Syoss'a?
kupilam w rossmanie za 14,99, jest teraz promocja z bodajze 17,99 jak Ci zależy na mega jasnym to moze sprobuj tym blondem 9-5?
lost_in_minds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 21:46   #21
Lajlaa
Rozeznanie
 
Avatar Lajlaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Dolina Niedorzeczności
Wiadomości: 829
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Ja zrobiłam wczoraj sobie Castingiem perłowy blond. Kolor bardzo naturalny prawie jak na farbie tylko , ze w tym miejscu gdzie miałam resztki rozjaśniacza(balayage) to farba chwyiła więcej. Ale jest to bardzo zimny kolorek i co najważniejsze to nie mam białej ohydnej głowy włosów mi raczej nie zniszczył. Aha i mam pytanie czy moczycie włosy przed farbą jak na instrukcjj?
Lajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 07:55   #22
xxxkiniaxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 133
GG do xxxkiniaxxx
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Ja już sama nie wiem...
xxxkiniaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:37   #23
lost_in_minds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

[QUOTE=Lajlaa;20862517]Ja zrobiłam wczoraj sobie Castingiem perłowy blond. Kolor bardzo naturalny prawie jak na farbie tylko , ze w tym miejscu gdzie miałam resztki rozjaśniacza(balayage) to farba chwyiła więcej. Ale jest to bardzo zimny kolorek i co najważniejsze to nie mam białej ohydnej głowy włosów mi raczej nie zniszczył. Aha i mam pytanie czy moczycie włosy przed farbą jak na instrukcjj?[/QUOTE]

jak robiłam Castingiem to nałozylam na suche dopiero po wysuszeniu doczytalam ulotkę, że radzą nakładać na mokre włosy ;P ten perłowy blond jest ładniutki, ale jak nałozylas na rozjaśnione włosy, to z autopsji wiem, ze sie szybko wyplucze-raz, ze z rozjasnionych, dwa, ze to szampon
lost_in_minds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:04   #24
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Wczoraj nałożyłam odcień 1010 jasny lodowy blond na mój naturalny ciemny blond i... jestem zachwycona Kolor wyszedł cudny, dokładnie taki jak chciałam, 1-2 tony jaśniejszy, wygląda bardzo naturalnie.

Jedyne czego się boję to żółknięcie i zniszczenie włosów, ale jestem uzbrojona w Srebrzyk i maski nawilżające

Podsumowując - CUDO!
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 15:57   #25
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Wczoraj nałożyłam odcień 1010 jasny lodowy blond na mój naturalny ciemny blond i... jestem zachwycona Kolor wyszedł cudny, dokładnie taki jak chciałam, 1-2 tony jaśniejszy, wygląda bardzo naturalnie.

Jedyne czego się boję to żółknięcie i zniszczenie włosów, ale jestem uzbrojona w Srebrzyk i maski nawilżające

Podsumowując - CUDO!
Wstawilabys jakies fotki? Prosimy..
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 22:58   #26
cherubinka
Zadomowienie
 
Avatar cherubinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 030
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
Wlasnie widzialam w tv reklame nowych Castingów, mowili cos o braku zółtych tonów... haha

Co do tego syossa to martwi mnie to ze to jest jednak farba a nie szampon, obiecalam sobie juz nie uzywac farb trwalych ale ten perłowy zimny blond mnie kusi..
Rozumiem, ja też jakiś czas temu postanowiłam nie używać farb trwałych, ale wytrzymałam tylko kilka miesięcy, bo nie znalazłam dla siebie idealnego odcienia. Jak pojawiły się nowe blondy castinga od razu się skusiłam, tym bardziej, że obcięłam włosy i chciałam użyć czegoś delikatnego, żeby nie niszczyć ...a tu siano na głowie

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
A Casting mocno rozjaśnił Ci włosy? Ja mam teraz naturalne (średni/ciemny blond) i nie chcę mocnego rozjaśnienia, 1, max 2 tony. Bardziej zależy mi na zostawieniu takich słonecznych refleksów


Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Wczoraj nałożyłam odcień 1010 jasny lodowy blond na mój naturalny ciemny blond i... jestem zachwycona Kolor wyszedł cudny, dokładnie taki jak chciałam, 1-2 tony jaśniejszy, wygląda bardzo naturalnie.

Jedyne czego się boję to żółknięcie i zniszczenie włosów, ale jestem uzbrojona w Srebrzyk i maski nawilżające

Podsumowując - CUDO!
...oj, widzę, że się spóźniłam z odpowiedzią ...mi kolorek też bardzo się podobał, ale jak już pisałam zżółkł po 2 myciu. Każde włosy są inne, może Tobie będzie akurat służył

Cytat:
Napisane przez lost_in_minds Pokaż wiadomość
hej, wypowiem się w tym wątku bo miałam do czynienia z zarówno nowymi Castingami, jak i farbą Syoss najpierw robiłam lodowym blondem 910-kolorek wyszedł super, taki jak na pudełku, włosy były przesuszone ale biorąc pod uwagę upały nie przypisałam 'zasługi' farbie pojechalam nad morze i niestety Casting wyblakł, zżółk, generalnie było nieciekawie ;/;/ wczoraj odwiedziłam Rossmana i zatrzymałam się przed farbami Syoss'a mając już serdecznie dość zżółkniętego blondu, który w dodatku z opalenizna wyglądał srednio postanowiłam kupic kolor 7-6 Sredni Blond robiłam godzinę temu i ahhh...jestem zachwycona !!!! kolor wyszedł pieknie, mega naturalnie, moim zdaniem lepiej niż na pudełku(gdzie trochę wpada w róż). Żółc przykryta, bez żadnych rudości, no po prostu od dzis moj nr 1
...ja też myślałm nad tym średnim blondem ...zastanawia mnie jeszcze jasny blond 8-6 i ekstra jasny blond 9-1. Ciekawe jak wychodzą. Zanim będę znów farbować włosy, może już będą jakieś opinie
__________________
laparo, PCO 3xIUI
52 cykl starań ... cud ...córeczka
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać. JP II
cherubinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 16:17   #27
lost_in_minds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 42
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

hehe musiałam kilkanaście fotek zrobić, bo aparat nie mógł własciwego odcienia złapac, ale to zdjęcie akurat oddaje w 99% rzeczywisty kolor !! w złoto na pewno nie wpada, bardziej w taki jasny karmel, toffi może..hm..ciezko okreslic wcześniej miałam niezły misz-masz na głowie i w końcu mam ładny kolor polecam
lost_in_minds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 17:09   #28
chocolate_bar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: PL.
Wiadomości: 56
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

a moze ktoraś z was mi powiedzieć jaka jest różnica cenowa między obiema farbami? ;> i tak odbiegając garnier tez ma zmywalna... ale nie wiem czy im zaufac
__________________
Forrest Gump: Nie wiem, czy każdy z nas ma swoje przeznaczenie, czy może wszystko dzieje się przez przypadek. Myślę, że i jedno i drugie. Może i jedno i drugie dzieje się w tym samym czasie.


czerwiec 2011. kolejna obrona. znalezienie pracy swoich marzeń.

chocolate_bar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:34   #29
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Ja zabawę z Castingami zaczęłam kiedy udało mi się zlikwidować jasne pasemka exellencem L'oreala. Póki co nie wyobrażam sobie żadnej innej farbki, gdyż lekko rozjaśniając mój średniociemny blond nareszcie odrosty są prawie niewidoczne (po farbach z amoniakiem były niemal czarne;/ ). Przeszłam już wcześniejsze blondy (miód i ten jasny 900), teraz rozkoszuję się nową paletą Jestem już jakiś miesiąc po lodowym blondzie i na półce już czeka jasny perłowy blond
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 12:36   #30
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez Becia0d Pokaż wiadomość
Ja zabawę z Castingami zaczęłam kiedy udało mi się zlikwidować jasne pasemka exellencem L'oreala. Póki co nie wyobrażam sobie żadnej innej farbki, gdyż lekko rozjaśniając mój średniociemny blond nareszcie odrosty są prawie niewidoczne (po farbach z amoniakiem były niemal czarne;/ ). Przeszłam już wcześniejsze blondy (miód i ten jasny 900), teraz rozkoszuję się nową paletą Jestem już jakiś miesiąc po lodowym blondzie i na półce już czeka jasny perłowy blond
Zdjecie to lodowy blond 910 tak?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.