Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-25, 21:40   #2911
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Daje naturalną poświatę z białego złota... wiem, że to brzmi dziwnie ale to moim zdaniem nie jest taki złoty - złoty, tylko taki zdrowy - biały - złoty.
dokładnie, lepiej bym nie ujęła
Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
A co do CCL to na stronie MAC UK już dawno wyprzedane, jak zresztą większość kolekcji ChP. Czaiłam się Na I get no kick, ale niestety nie załapałam się. Może ktoś się orientuje czy ta kredka jest jeszcze we wro, czy będę musiała 2x przepłacić na ebay?
nie ma
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 21:43   #2912
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
wiesz co Golden Rose mam od dłuższego czasu, a maca tylko macałam w macu ;p
więc trudno mi porównywać, ale GR na moim oku (z bazą, ale ja jej zawsze używam) trzyma się cały dzień i nie blednie.

a ja myślałam że Bobbi Brown to tylko w Douglasie
ciekawe

tak w Douglasie jest Bobbi Brown.
Ponad to mamy też osobny sklep w którym sprzedają też Clinique(taki jakby oddzielny salon... dla Clinique, EL i La Mer..)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:01   #2913
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze ktos Ci go juz kupil, bo w sklepach juz raczej nie znajdziesz .....
No to D zbita Nikt mi nie kupil... Moge chyba juz tylko obejsc sie smaczkiem

Mam nadzieje, ze znajde godnego zastepce.

Szukam rozswietlacza ktory da efekt mokrego glow
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 22:14   #2914
sannnnd
Raczkowanie
 
Avatar sannnnd
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Fiodoria Pokaż wiadomość
o matko z córką!!!! cóż to za koszmar! toż to pod moim oknem! jezusie, bankructwo murowane..............


a napisali KIEDY konkretnie bede musiala zaprzestać chodzenia do gal moka?
Hehehe
Powiem Ci, że na razie nic nie napisane o terminie tylko szyld i napis "otwarcie wkrótce", jak standardowo przy każdym nowo otwierającym się sklepie w domu/galerii handlowej...więc na razie może śmiało zachodzić do galerii ;P

Ja szczerze mówiąc też się dziwię, że otwierają 3 MAC w warszawie, a nie gdzieś indziej, ale może gdzieś też coś po kryjomu się otwiera. Liczę na trójmiasto bo jak jestem w domku, to miałabym gdzie chodzić
sannnnd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 23:06   #2915
Fiodoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 281
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez sannnnd Pokaż wiadomość
Hehehe
Powiem Ci, że na razie nic nie napisane o terminie tylko szyld i napis "otwarcie wkrótce", jak standardowo przy każdym nowo otwierającym się sklepie w domu/galerii handlowej...więc na razie może śmiało zachodzić do galerii ;P
dzięki za info!
Fiodoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 00:01   #2916
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Domku szukają
Puder brązujący - Matte Bronze, tylko testowany
Superglass - Sugar Overload - ubytek 10%
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 00:30   #2917
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
dokładnie, lepiej bym nie ujęła


nie ma
szkoda ale jak nie ta będzie inna...
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 15:39   #2918
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Pozatym moja druga miłość: Quiet, please
No właśnie... ja szanownego Pana ze ZT pytałam o tę szminkę to powiedział, że "takiej nie mają..." no ręce i szczęka mi wtedy opadły na podłogę...nic nie odpowiedziałam, szukać nie miałam czasu a 2 Panie akurat wykonywały makijaże, więc nie chciałam przeszkadzać dlaczego musiałam mieć takiego pecha właśnie wtedy? ...a czy ktoś może coś powiedzieć na temat szminki Myth? ma ktoś, widział, MACał?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:12   #2919
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
pędzel 217 (...) a planowałam zakup jeszcze jednego [tak, wiem, że to trochę chore]
Czy ja wiem, czy chore - z doświadczenia wiem, że w tym przypadku im więcej tym lepiej - ja mam cztery 217, pięć 224 i jeden 222 - i myślę, czy kolejny się przyda..

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na żywo coppering serio taki pomarańczowy?!
Hm. Uważam, że to jest wszystko zależne od tego, jaka cera, jakie światło, z czym go nałożysz i przede wszystkim.. czym go wyblendujesz.

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a mój Blacktrack się trochę wysuszył i jak go nabieram na pędzelek, to robią się takie babole i muszę wycierać delikatnie pędzelek o brzegi słoiczka, żeby nie zrobić sobie podwójnej kreski
Mam na to rozwiązanie

Weź jakiś patyczek - pod żadnym pozorem taki do uszu, bo by włoski zostawił - najlepiej wykałaczkę, albo koniec rączki pędzelka i wymieszaj go porządnie, wymieszaj, wymieszaj i kłopot z głowy. Używając go, staraj się odwracać opakowanie do góry nogami, wtedy nie zasycha, albo przykrywać zakrętką od fluidline.

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
a jak go używasz? w sensie skąd nabierasz produkt? ze środka, z brzegów? bo gdzieś czytałam, żeby nabierać z brzegów, bo robiąc dziurę w środku, powodujemy, że więcej powietrza się dostaje i produkt wysycha. ja mam liner w żelu z Bobbi Brown, używam go jakieś 8 miesięcy i nie zmienił konsystencji. czytałam też gdzieś, że można wit. E dodać, ale nie dam ręki uciąć, trzeba byłoby sprawdzić to info, bo mogę niechcący oszukiwać
Na pewno nabieranie ma też jakieś znaczenie, ale uważam, że nie aż tak istotne, jak to, że nie posiadamy odruchu zakrywania go, przy używaniu.
Wyżej napisałam, jak można się tego pozbyć, a z dodawaniem witaminy E. raczej wstrzymałabym się..

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny - jaka szminka z MAC da mi satynowe wykończenie + kolor dojrzałej czereśni?
Nie wiem co oznacza dla Ciebie dojrzała czereśnia, bo każdy może mieć inne spojrzenie - natomiast spróbowałabym VIVA GLAM I.

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ładny daj znać jak się sprawuje.

A ja dziś miałam pierwszy raz Pink Nouveau na ustach, boski kolor - jak malujecie oczy do mocno zaznaczonych ust?
Pink Nouveau, moim zdaniem mocnego efektu nie daje. Ja lubię z nim łączyć mocne oko - Carbon / Deep Truth / Plumage / Tilt / Sketch / Chrome Yellow.
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:13   #2920
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

[QUOTE=Lemirka;24618160] Różnica w cenia MAC 80 zł Golden Rose 11 zl

jak dla mnie świetny duplikat [QUOTE]

O, tutaj musze sie zgodzic - o dziwo tani jak barszczyk eyeliner Golden Rose okazał sie byc swietnej jakosci - u mnie na bazie i cieniu trzyma sie bez zarzutu cały dzien
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 16:18   #2921
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy róż HARMONY można uzyć za brązer do cery w kolorze fluidu F&B C2? Będzie to pasowało??
Nałożony w skromnej ilości będzie pasował
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 16:56   #2922
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No właśnie... ja szanownego Pana ze ZT pytałam o tę szminkę to powiedział, że "takiej nie mają..." no ręce i szczęka mi wtedy opadły na podłogę...nic nie odpowiedziałam, szukać nie miałam czasu a 2 Panie akurat wykonywały makijaże, więc nie chciałam przeszkadzać dlaczego musiałam mieć takiego pecha właśnie wtedy? ...a czy ktoś może coś powiedzieć na temat szminki Myth? ma ktoś, widział, MACał?
ja mam
kolor bez drobinek - jasny cielisty beż z kroplą różu
do ciemnego smoky idealna, ale mocno rozjaśnia usta, więc nie każdemu może pasować
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 17:06   #2923
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No właśnie... ja szanownego Pana ze ZT pytałam o tę szminkę to powiedział, że "takiej nie mają..." no ręce i szczęka mi wtedy opadły na podłogę...nic nie odpowiedziałam, szukać nie miałam czasu a 2 Panie akurat wykonywały makijaże, więc nie chciałam przeszkadzać dlaczego musiałam mieć takiego pecha właśnie wtedy? ...a czy ktoś może coś powiedzieć na temat szminki Myth? ma ktoś, widział, MACał?
Mam Myth i osobiście nie polecam - jest bardzo "kredowa" w konsystencji. Trzeba mieć do niej idealnie nawilżone usta, bo ma tendencję do ich wyszuszania i podkreślania wszystkuch, nawet tych mikroskopijnych skórek.
Poza tym, w mojej ocenie, to efekt "nude" jaki daje Myth jest lekko przerysowany - przy hojniejszej aplikacji usta wyglądają jak potraktowane podkładem lub korektorem.
Ogólnie Myth to moje jedyne MACowe rozczarowanie , ale nie sugeruj się tylko moim zdaniem - może któraś z Dziewczyn się jeszcze wypowie

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Wiem, że mam zadzwonić.
Miło z ich strony, że darmowe, na pewno skorzystam .

A wiecie z jakiej okazji się dostaje takie zaproszenia? (tzn. zakupy na określoną kwotę/określoną ilość produktów czy po prostu tak teraz/zawsze rozdają? :P )


Dzięki za odpowiedzi .
Cytat:
Napisane przez sheepi Pokaż wiadomość
hmm... ja kupiłam wtedy fluidline i dwa cienie to wyszło koło 170 złotych. Kiedyś czytałam gdzieś, że jak zakupi się produkty za 150 złotych to otrzymuje się zaproszenie, ale osoba tym informująca dodała później, że zostało to zmienione na 3 produkty... więc już teraz nie mam pojęcia jak to jest
Zaproszenie na darmowy makijaż z reguły dawane jest przy zakupie 3 produktów (przynajmniej w Krakowie) - choć właśnie w Krakowie trzeba się czasem o nie upomnieć , bo Pan obsługujący w krakowskim salonie ma tendencje do "zapominania" o wręczeniu takowego zaproszenia.
Choć chyba to nie jest regułą, bo jak kupowałam szóstkę cieni z Tartana i dodatkowo skusiłam się na MACowe kartki świąteczne, to też dostałam zaproszenie
Kiedyś zaproszenie było dawane przy zakupach od konkretnej kwoty, ale nie pamiętam już ile ona wynosiła...

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2011-01-26 o 17:07
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 17:53   #2924
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
Hm. Uważam, że to jest wszystko zależne od tego, jaka cera, jakie światło, z czym go nałożysz i przede wszystkim.. czym go wyblendujesz.

Mam na to rozwiązanie

Weź jakiś patyczek - pod żadnym pozorem taki do uszu, bo by włoski zostawił - najlepiej wykałaczkę, albo koniec rączki pędzelka i wymieszaj go porządnie, wymieszaj, wymieszaj i kłopot z głowy. Używając go, staraj się odwracać opakowanie do góry nogami, wtedy nie zasycha, albo przykrywać zakrętką od fluidline.


Nałożony w skromnej ilości będzie pasował
Brusiu, dziękuję za uwagi na moje pytania. Coppering lada dzień będe miała u siebie dzięki uprzejmości Lemi (), zatem sama się przekonam z czyj i jak będzie wyglądał

I dziękuję Ci za pomysł co do wyschnietego fluidlinea, mam zamiar się za to dzisiaj albo jutro zabrać Aczkolwiek zauważyłam, że np Waveline mi nie zasycha, Rich Ground też nie, tylko Blacktrack. Może to kwestia konsystencji, albo tego, iż po czarny częściej się siega i faktycznie nie przykrywa wieczkiem podczas malowania
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-01-26 o 17:55
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:04   #2925
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
Czy ja wiem, czy chore - z doświadczenia wiem, że w tym przypadku im więcej tym lepiej - ja mam cztery 217, pięć 224 i jeden 222 - i myślę, czy kolejny się przyda..
dla mnie tez nie, ale już kilka razy taką opinię słyszałam...
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:07   #2926
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Mam Myth i osobiście nie polecam - jest bardzo "kredowa" w konsystencji. Trzeba mieć do niej idealnie nawilżone usta, bo ma tendencję do ich wyszuszania i podkreślania wszystkuch, nawet tych mikroskopijnych skórek.
Poza tym, w mojej ocenie, to efekt "nude" jaki daje Myth jest lekko przerysowany - przy hojniejszej aplikacji usta wyglądają jak potraktowane podkładem lub korektorem.
Ogólnie Myth to moje jedyne MACowe rozczarowanie , ale nie sugeruj się tylko moim zdaniem - może któraś z Dziewczyn się jeszcze wypowie
Zgadzam się, bardzo trupi i kredowy, jedynie z błyszczadłem dobrze wygląda... w Kolekcji VV było Innocence Beware, które było znacznie bardziej "nośne"
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:10   #2927
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Mam Myth i osobiście nie polecam - jest bardzo "kredowa" w konsystencji. Trzeba mieć do niej idealnie nawilżone usta, bo ma tendencję do ich wyszuszania i podkreślania wszystkuch, nawet tych mikroskopijnych skórek.
Poza tym, w mojej ocenie, to efekt "nude" jaki daje Myth jest lekko przerysowany - przy hojniejszej aplikacji usta wyglądają jak potraktowane podkładem lub korektorem.
Ogólnie Myth to moje jedyne MACowe rozczarowanie , ale nie sugeruj się tylko moim zdaniem - może któraś z Dziewczyn się jeszcze wypowie

Zaproszenie na darmowy makijaż z reguły dawane jest przy zakupie 3 produktów (przynajmniej w Krakowie) Choć chyba to nie jest regułą, Kiedyś zaproszenie było dawane przy zakupach od konkretnej kwoty, ale nie pamiętam już ile ona wynosiła...
co do Myth to się zgadzam w 100%. Co prawda nie mam jej osobiście (własnie z tego powodu), ale kilka razy poważnie rozważałam jej zakup. Na ciemniejszych, napigmentowanych ustach wygląda koszmarnie. W dodatku przy mojej jasnej cerze całkiem mnie rozmywa i daje mi efekt trupich ust. Wygląda jakbym nieudolnie się korektorem pomazała. Na ustach tylko testowałam, więc nie wiem czy je wysusza, ale trudno sie aplikowała i podkresliła linie. Jeśli już sie na nia skusisz, to chyba koniecznie musisz kłaść ją na nią błyszczyk, a i dbac o wargi.

Faktycznie nie jest to chyba regułą, bo kiedyś tez kupiłam tylko dwie rzeczy, a też dostałam, ale pamiętam, że wtedy wspomniano, że to za przekroczenie jakiejś kwoty (ale niestety nie moge sobie przypomniec ile to było)

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2011-01-26 o 18:12
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:50   #2928
ladymoonlight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Hej, czy orientujecie się jakie są aktualne ceny cieni i różów? Wybieram się do stolicy z wiochy zwanej Gdańsk i mam zamiar obłowić się w MACu, nie wiem tylko ile kaski muszę odłożyć.
ladymoonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 18:51   #2929
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ja natomiast Myth nawet lubię, fakt nie jest najłatwiejsza w obsłudze, ale wklepana opuszkami palców daje ładny efekt który mozna stopniować, na wierzch kładę balsam do ust, bo po błyszczyku ma tendencję to zbierania się w zagłebieniach ust.

Ładnym zestawem jest odrobina Myth wklepana w usta i niewielka ilość Boybait bo nie rozpływa jej tak
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 18:54   #2930
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ladymoonlight Pokaż wiadomość
Hej, czy orientujecie się jakie są aktualne ceny cieni i różów? Wybieram się do stolicy z wiochy zwanej Gdańsk i mam zamiar obłowić się w MACu, nie wiem tylko ile kaski muszę odłożyć.
Cena wkładów cieni stała - 49
róze - 90
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-01-26 o 18:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:04   #2931
asia321
Rozeznanie
 
Avatar asia321
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 702
GG do asia321
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

kurcze dziewczyny a czy któraś z Was mogłaby pstryknąć fotkę z myth na ustach? poważnie zastanawiam się nad jej zakupem, i sama nie wiem już
__________________
30.04.2014 3:15
asia321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:04   #2932
ladymoonlight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cena wkładów cieni stała - 49
róze - 90
Dzieki, już wiem na czym stoję
ladymoonlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:06   #2933
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Ja natomiast Myth nawet lubię, fakt nie jest najłatwiejsza w obsłudze, ale wklepana opuszkami palców daje ładny efekt który mozna stopniować, na wierzch kładę balsam do ust, bo po błyszczyku ma tendencję to zbierania się w zagłebieniach ust.

Ładnym zestawem jest odrobina Myth wklepana w usta i niewielka ilość Boybait bo nie rozpływa jej tak
Hmmm, w takim razie spróbuję takiej aplikacji i nawet tego połączenia, bo akurat Boy Bait mam - może wtedy uda mi się skreślić Myth z czarnej listy
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:11   #2934
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Hmmm, w takim razie spróbuję takiej aplikacji i nawet tego połączenia, bo akurat Boy Bait mam - może wtedy uda mi się skreślić Myth z czarnej listy
daj znać co z tego wyjdzie

oficjalnie podkreślam swoją miłość do nowych nabytków: Grain i Quarry, szczególnie Grain jak ktoś jest w klimatach ''nude''
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 19:57   #2935
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ślicznie dziękuję za odpowiedzi dotyczące Myth bardzo różnie wygląda na zdjęciach, chyba właśnie zależy od pigmentacji ust...przyjrzę się jej z bliska przy okazji
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:25   #2936
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Mam Myth i osobiście nie polecam - jest bardzo "kredowa" w konsystencji. Trzeba mieć do niej idealnie nawilżone usta, bo ma tendencję do ich wyszuszania i podkreślania wszystkuch, nawet tych mikroskopijnych skórek.
Poza tym, w mojej ocenie, to efekt "nude" jaki daje Myth jest lekko przerysowany - przy hojniejszej aplikacji usta wyglądają jak potraktowane podkładem lub korektorem.
Ogólnie Myth to moje jedyne MACowe rozczarowanie , ale nie sugeruj się tylko moim zdaniem - może któraś z Dziewczyn się jeszcze wypowie





Zaproszenie na darmowy makijaż z reguły dawane jest przy zakupie 3 produktów (przynajmniej w Krakowie) - choć właśnie w Krakowie trzeba się czasem o nie upomnieć , bo Pan obsługujący w krakowskim salonie ma tendencje do "zapominania" o wręczeniu takowego zaproszenia.
Choć chyba to nie jest regułą, bo jak kupowałam szóstkę cieni z Tartana i dodatkowo skusiłam się na MACowe kartki świąteczne, to też dostałam zaproszenie
Kiedyś zaproszenie było dawane przy zakupach od konkretnej kwoty, ale nie pamiętam już ile ona wynosiła...
Ale ja właśnie kupiłam dwa produkty w Krakowie . Z tym że zapłacilam jakieś 320zł.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 20:31   #2937
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

przymierzałam się dziś do czerwonych szminek i jak narazie moim faworytem jest MAC Red, pewnie wkrótce po nią wrócę
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:09   #2938
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

http://allegro.onet.pl/mac-studio-fi...422967701.html czy to są oryginalne produkty????czy cenowo się to opłaca?
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:13   #2939
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No właśnie... ja szanownego Pana ze ZT pytałam o tę szminkę to powiedział, że "takiej nie mają..." no ręce i szczęka mi wtedy opadły na podłogę...nic nie odpowiedziałam, szukać nie miałam czasu a 2 Panie akurat wykonywały makijaże, więc nie chciałam przeszkadzać dlaczego musiałam mieć takiego pecha właśnie wtedy? ...a czy ktoś może coś powiedzieć na temat szminki Myth? ma ktoś, widział, MACał?
Ja mam Myth i też nie polecam. Jest taka tępa i trzeba mieć naprawdę porządnie nawilżone usta, bo bardzo podkreśla suche skórki. Lubi się też zbierać w załamaniach. I fakt, nałożona bezpośrednio na usta przypomina korektor.

Myth nakładam pędzelkiem i wtedy efekt jest zdecydowanie lepszy (efekt jasnych, cielistych ust a nie warstwy korektora), ewentualnie jak się spieszę to "pacnięciami" ale nie w klasyczny sposób

Cytat:
Napisane przez asia321 Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny a czy któraś z Was mogłaby pstryknąć fotkę z myth na ustach? poważnie zastanawiam się nad jej zakupem, i sama nie wiem już
Z tego co widziałam jest na necie sporo zdjęć Myth, ja na swoim blogu też mam zdjęcia Myth na ustach.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-26, 21:18   #2940
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Mam ogromną prośbę do którejś z Was . Otóż marzy mi się cień Club a nie mam dostępu do sklepu MAC. Czy mogłabym prosić którąś z osób która ma dostęp do sklepu o zakup tego cienia ? Wszelkie koszta wpłaciłabym z wyprzedzeniem.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.