Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 16:52   #1
Paola 27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4

Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo


Witajcie
chciałam założyć nowy wątek gdzie dzieliłybyśmy się wskazówkami co jeść i jak ćwiczyć żeby zdrowo schudnąć.

Ja ważę 68 kg przy wzroście 170 cm i chciałabym schudnąć 10 kg

Nie jestem za żadnymi dietami ale za zmianą odżywiania tak mi się wydaje że to jest lepszy sposób

jak do tej pory zrezygnowałam z pieczywa, codziennie na śniadanie jem płatki owsiane z mlekiem do tego dodaje orzechy, migdały, rodzynki a w ciągu dnia zjem jeszcze jabłko, jogurt naturalny, kurczaka lub rybę z warzywami

co do ćwiczeń to czasami biegam i chodzę na pilates

i powiem wam, że zaczynam widzieć efekty
Paola 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 09:03   #2
dudi83
Raczkowanie
 
Avatar dudi83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Hej, Mamy podobne wymiary, wagę (ja 172 cm i 71kg) i cel. Ćwiczę w domu 30 days shred i przymierzam się do biegania, zmieniłam dietę i póki co to 2 kg w dół
__________________
Mój blog

73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
dudi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 11:57   #3
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Cytat:
Napisane przez Paola 27 Pokaż wiadomość

jak do tej pory zrezygnowałam z pieczywa, codziennie na śniadanie jem płatki owsiane z mlekiem do tego dodaje orzechy, migdały, rodzynki a w ciągu dnia zjem jeszcze jabłko, jogurt naturalny, kurczaka lub rybę z warzywami
I tylko tyle przez cały dzień?
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 18:10   #4
Dziubasek8819
Raczkowanie
 
Avatar Dziubasek8819
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 274
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Hey dziewczyny jeśli chcecie to dołączcie do nas też nie stosujemy jakiś specjalnych diet po prostu MŻ i WR bez nudnych i monotonnych posiłków codziennie tych samych jeśli chcecie to zapraszam nie ma dużo do nadrabiania
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=515356
Dziubasek8819 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 20:29   #5
Paola 27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Cytat:
Napisane przez dudi83 Pokaż wiadomość
Hej, Mamy podobne wymiary, wagę (ja 172 cm i 71kg) i cel. Ćwiczę w domu 30 days shred i przymierzam się do biegania, zmieniłam dietę i póki co to 2 kg w dół
a jesli chodzi o Twoją dietę to na czym ona polega ?

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
I tylko tyle przez cały dzień?
tak staram się tylko tyle jeść w ciągu dnia ale czasami pozwalam sobie na coś więcej ale na to miejsce muszę więcej poćwiczyć niestety
Paola 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 20:33   #6
32aneta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

hmmm..., jakby to napisać, zeby nie zostać posądzoną o brak taktu

tytuł jest niewłaściwy
32aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 08:10   #7
dudi83
Raczkowanie
 
Avatar dudi83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 408
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Cytat:
Napisane przez Paola 27 Pokaż wiadomość
a jesli chodzi o Twoją dietę to na czym ona polega ?

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------


tak staram się tylko tyle jeść w ciągu dnia ale czasami pozwalam sobie na coś więcej ale na to miejsce muszę więcej poćwiczyć niestety
MŻ, jem praktycznie wszystko, zamieniłam chleb biały na ciemny, ziemniaki na kasze, zamiast smażonego pieczone lub gotowane, 5 posiłków dziennie. Liczę kalorie, staram się zmieścić w 1300-1400 kcal. Ponieważ uwielbiam słodycze to nie odmawiam sobie i raz na jakiś czas zjem coś dobrego.

Co do Twojego jadłospisu to faktycznie trochę mało.
__________________
Mój blog

73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Edytowane przez dudi83
Czas edycji: 2011-03-28 o 08:12
dudi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 08:26   #8
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

To i ja się chętnie przyłącze
Przy wzroście 170 waże 69 kg (nigdy w życiu nie widziałam u siebie takiej wagi ) i bez radykalnej diety, małymi kroczkami dołączając wysiłek fizyczny chciałabym schudnąć do 58kg (moja waga sprzed około 2 lat).
I chyba tak jak wszystkie tutaj potrzebuje wsparcia
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 10:24   #9
Anula123
Zakorzenienie
 
Avatar Anula123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brwinów
Wiadomości: 8 556
GG do Anula123
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Cytat:
Napisane przez Paola 27 Pokaż wiadomość

tak staram się tylko tyle jeść w ciągu dnia ale czasami pozwalam sobie na coś więcej ale na to miejsce muszę więcej poćwiczyć niestety
To w takim razie nie jest zdrowa dieta. To jest głodówka Tu nawet nie ma 1000kcal
__________________
"In running, it doesn't matter whether you come in first, in the middle of the pack, or last. You can say, 'I have finished.' There is a lot of satisfaction in that."
-Fred Lebow, New York City Marathon co-founder
Anula123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:21   #10
martcia10
Przyczajenie
 
Avatar martcia10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łask, koło Łodzi
Wiadomości: 15
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Ja również się przyłączam do wątku Przy wzroście 178cm mam wagę 73 i marzy mi się 60kg Zmieniłam dietę(ogólniej zdrowiej) zacznę biegać&basen&maybe siłka i robię od 2 miesięcy hula-hopa. Myślę ze może dam radę do maja
A słyszałyście dziewczynie o metodzie z folią? że się smaruje balsamem, folią sie zawiją i na godzinkę pod kocyk, podobno po codziennej kuracji są w miarę dobre efekty. Skusimy się?
martcia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 19:22   #11
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Słyszałam o zawijaniu folią i nawet sama kiedyś to stosowałam. I uważam tak... Z minusów to niestety jest z tym sporo zabawy bo oprócz nałożenia balsamu trzeba się bawić w zawijanie i odwijanie, ale za to czuć przedłużone działanie balsamu (np uczucie chłodzenia, grzania) i nawet po 40 minutach po zdjęciu folii można jeszcze zauważyć dużą część balsamu, która nie zdążyła wchłonąć (normalnie po 10 minutach by tego nie było). Więc jak ktoś ma ochote się z tym bawić to myślę, ze może to poprawić troche wchłanianie balsamów.

U mnie dzisiaj dwie godziny katowania się na siłowni zaliczone
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 20:54   #12
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomości: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Cytat:
Napisane przez Paola 27 Pokaż wiadomość
Witajcie
chciałam założyć nowy wątek gdzie dzieliłybyśmy się wskazówkami co jeść i jak ćwiczyć żeby zdrowo schudnąć.

Ja ważę 68 kg przy wzroście 170 cm i chciałabym schudnąć 10 kg

Nie jestem za żadnymi dietami ale za zmianą odżywiania tak mi się wydaje że to jest lepszy sposób

jak do tej pory zrezygnowałam z pieczywa, codziennie na śniadanie jem płatki owsiane z mlekiem do tego dodaje orzechy, migdały, rodzynki a w ciągu dnia zjem jeszcze jabłko, jogurt naturalny, kurczaka lub rybę z warzywami

co do ćwiczeń to czasami biegam i chodzę na pilates

i powiem wam, że zaczynam widzieć efekty
brawo ! pogrartulowac pomyslu. Zwolnienie metabolizmu, wyniszczenie organizmu ...

Cytat:
Napisane przez 32aneta Pokaż wiadomość
hmmm..., jakby to napisać, zeby nie zostać posądzoną o brak taktu

tytuł jest niewłaściwy
Ty? brak taktu. Anecia, takt to Twe drugie imie

Cytat:
Napisane przez martcia10 Pokaż wiadomość
Ja również się przyłączam do wątku Przy wzroście 178cm mam wagę 73 i marzy mi się 60kg Zmieniłam dietę(ogólniej zdrowiej) zacznę biegać&basen&maybe siłka i robię od 2 miesięcy hula-hopa. Myślę ze może dam radę do maja
A słyszałyście dziewczynie o metodzie z folią? że się smaruje balsamem, folią sie zawiją i na godzinkę pod kocyk, podobno po codziennej kuracji są w miarę dobre efekty. Skusimy się?

ja zaraz zbiore poszczególone typy na wizazu sama je folia owine a potem jak beda staly w miejscu bede im 10 PZ czytac
__________________
Żyję po raz drugi ... teraz wszystko musi być na 100% !!!

Edytowane przez Mini82
Czas edycji: 2011-03-28 o 21:13
Mini82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 21:07   #13
32aneta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Domi mi by sie nie chciało ich folia owijać nie mówiąc o czytaniu czegokolwiek
32aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 21:12   #14
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Jak bym z taką dokładnością przewidywała wyniki lotto jak to jakie "zdrowe" sposoby odchudzania będą propagowane w takich tematach to bym w forsie utonęła

Proponuję poczytać jak wygląda zdrowe odchudzanie, bo to tutaj to jakaś parodia chyba. Już "gratuluję" przyszłego jojo. Nie ma to jak na własne życzenie robić sobie krzywdę.
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 11:45   #15
martcia10
Przyczajenie
 
Avatar martcia10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łask, koło Łodzi
Wiadomości: 15
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Hej dziewczyny bez agresji, tylko się spytałam, bo dużo razy o tym czytałam i nie wiedziałam czy bawić się w to czy nie. Jeśli macie jakieś problemy to nie musicie ironiczne wypowiedzi pisać.

Wracając do do wątku... wczoraj zaczęłam biegać, niesamowicie dało w kość, nawet ręce mnie bolą, ale chyba nawet to polubię

Veiovis gratuluje wytrwałości! Chyba też się skuszę na siłownię.
martcia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 12:16   #16
32aneta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

martcia tutaj nie chodziło o zawijanie folią, tylko o jadłospis, który ktoś wstawił tego nawet nie da sie nazwac jedzeniem, a juz na pewno gwarantuje ogromny efekt jo jo, wiec cały tytuł watku do niczego
32aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 21:20   #17
Paola 27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Jak widać niektóre z Was to pierwsze są do krytykowania jakbyście przeczytały dokładnie to byście zauważyły, że w tym wątku chodzi o to żeby wymieniać się radami co do odżywiania i ćwiczeń jak zdrowo i skutecznie schudnąć ( czyli co robicie w tym kierunku) a nie do rozwodzenia się nad moim PRZYKŁADOWYM jadłospisem!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez dudi83 Pokaż wiadomość
MŻ, jem praktycznie wszystko, zamieniłam chleb biały na ciemny, ziemniaki na kasze, zamiast smażonego pieczone lub gotowane, 5 posiłków dziennie. Liczę kalorie, staram się zmieścić w 1300-1400 kcal. Ponieważ uwielbiam słodycze to nie odmawiam sobie i raz na jakiś czas zjem coś dobrego.

Co do Twojego jadłospisu to faktycznie trochę mało.
Ja staram się jeść 4 posiłki dziennie rzadko 5, też jem kasze , ziemniaki czasami, ryż brązowy nawet ostatnio zaopatrzyłam się w garnek do gotowania na parze w którym gotuje sobie te moje warzywka i kurczaka przez co mało tracą witamin. Ogólnie staram się jeść dużo białka a ograniczam węglowodany i tłuszcze.
Teraz mam zamiar robić sobie może jakieś sałatki niskokaloryczne.

Dla mnie zrezygnowanie z czegoś słodkiego było męką, kiedyś codziennie musiałam mieć na śniadanie drożdżówkę półfrancuską z serem ale od czasu jak jem na śniadanie płatki owsiane na mleku z orzechami, migdałami, rodzynkami to już nie czuję takiej potrzeby więc na razie daje rade
Paola 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 06:53   #18
32aneta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Zdrowe odchudzanie bez efektu jo jo

Paola zakładasz temat na forum publicznym, wiec licz sie nie tylko z pochlebnymi opiniami
poza tym to jest własnie wymiana opinii na temat odżywiania, jak juz chcesz coś sie dowiedzieć to weź poczytaj, nawet wizaż, jest tutaj mnóstwo wątków na taki sam temat i powiem szczerze cały czas mnie zastanawia po co te nowe tematy ktos zakłada
ja wiem, ze osóbki, które tutaj siedza bardzo nie lubia krytyki, no ale cóż, jakoś to panienki przełkniecie
32aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.