moje ukochane kosmetyki ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 20:15   #1
Svedy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1

moje ukochane kosmetyki ;)


Witam
Na codzień maluje się bardzo delikatnie. Zdecydowanie preferuje naturalny look. Nie eksperymentuje bardzo z kosmetykami , am swoich ulubiencow i ich sie trzymam Pniewaz jestem kosmetologiem duza uwage zwracam na skladniki produktu i raczej wybieram te z wyzszej pułki ale te jakosciowo bardziej mi odpowiadajce.

Nie ruszam sie z domu bez podkladu ! mam cere z masa przebarwien wiec moj podklad musi mocno kryć ale przy ty wygladac prawie niewidcznie. Podklad ktory zaspokaja moje oczekiwania to ten :
Estee Lauder double wear ! [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/AS/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG]naprawde dla mnie najlepszy.
Dodam równiez ze bardzo dlugo utrzymuje sie na twarzy i zapewni efekt takie delikatego matu wiec raczej na codzien nie lade a niego pudru prasowanego. Zreszta talowego idealnego wciaz szukam

Druga rzecz wazna w mojej kosmetyczce jest rozsiwetlajacy i wyrownuacy koloryt krem/serum :
Estee Lauder even skintone illuminator !
naprawde dziala. Obawiala sie go kupic poniewaz jest dosc drogi ale wart swojej ceny , pozatym ze naprawde moje przebarwienie leeko sie rozjaśniły to po nałozeniu pod podklad cera wyglada naprawde pięknie, tak zdrowo


Jeśli chodzi o rzesy to sama mam dosc dlugie ciemne i podkrecone wiec od tuszu oczekuje głównie ladnego rozczesanie i podkreslania ale zdecydowanie nie teatralnego. Moim ulubionem tuszem do rzes jest L'Oreal Telescopic clean definition ( w srebrnym opakowaniu), gdy jednak chce mocno podkreslic rzesy wybieram MaxFactor Masterpice max.
Zdecydowanie wazna rzecza w mojej kosmetyczce jest odrzywka/krem do rzes L'Biotica



Wsystkim znajomym bardzo go polecam bo naprawde pomógł mi gdy pare miesiecy temu zaczeły mi wypadać.


Rzecza która ostatnio również stala sie moim niezbednikiem (zwłaszcza przy wieczornej pielegnacji skóry na dekoldzie ) jest suchy olejek Nuxe.


Aktualnie posiadam wersje bez zlotych drobinek poniewaz uwazam ze ta jest bardziej praktyczna ale na wakacje na pewno kupie ta druga.
Naprawde pozatym ze olejek swietnie natluszcza nawilza i pielegnuje jego zaleta jest niesamowity zapach ! Mocny kobiecy <3

Co do ust, nie znosze błyszczyków! za to absolutnie uwilbiam szminki (koniecznie bez mienicych sie drobinek) w delikatnych naturalnych kolorach rózy lub brzoskwini . Własciwie nie mam ulubionej pomadki
ale uwazam ze bardzo dobre ma w swojej ofercie Chanel , zwłaszcza Allure Rouge. Nie kupiłam jej sama, dostałam od chlopaka, kolor ktorywybrał srednio mi sie poczatkowo podobał - 56, wiscniowy z odrobina brokatu ale po par razach naprawe stwierdzilam ze jest swietna, te drobinki naprawde fajnie rozswietlaja cala twarz. Pozaty wielka zaleta tej szmini jest super opakoanie! piekne !


moim ostanim odkryciem jest L'Oreal Rouge Caresse pieke kolory i super nawilzaja usta. A cene jak na tego typu szminke jest naprawde świetna.


Dziekuje za uwage )))
Svedy jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.