Depliacja laserowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-18, 12:17   #1
kaciusza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3

Depliacja laserowa


Witam,

Wiem, że wątków na temat depilacji laserowej jest masa, ale nie wszystkie są aktualne, dlatego wolałabym zasięgnąć świeżej opinii.

Mam problem z owłosieniem na twarzy - wąsik, broda. Nie jest ono straszliwie bujne, niemniej jednak uciążliwe i nieestetyczne. Przymierzam się do wypróbowania depilacji laserowej. Z tego co wyczytałam, najczęściej polecany był laser LightSheer® Duet, a odradzane wszelkie lasery IPL. Natknęłam się też na pochlebne opinie nt. lasera Vectus, ale wiem o nim niewiele.
Możecie mi doradzić który laser sprawi się lepiej? W moim mieście znalazłam ofertę obu tych laserów. Skłaniam się ku LightSheer® Duet. Salon dysponujący Vectus'em ma kiepskie opinie, jednak nikt nie narzeka na sam laser.

I dodatkowe pytanie - czy cena 250zł za sam wąsik jest przeciętna? Zakładam, że wydatek czeka mnie niemały, ale mam nadzieję, że warto zainwestować :).

Z góry dziękuję za odpowiedź.
kaciusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 12:35   #2
ni_cola
Raczkowanie
 
Avatar ni_cola
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
Dot.: Depliacja laserowa

Co do depilacji twarzy - nie wiem jaki masz włos, gęstość, kolor - jeżeli to grubszy meszek lub jasny włos - to wydasz pieniądze w błoto. Laser zadziała na ciemne włosy -w przypadku, nawet grubszego meszku, trzeba będzie dużo zabiegów a i tak mogą zostać placki co będzie jeszcze mniej estetycznie wyglądało no i nie dość, że wydasz kasę, to jeszcze będziesz musiała i tak je depilować dalej. Ale jak już jesteś zdecydowana to polecam bardziej sprawdzony LS. Swoją drogą teraz jest kiepski czas na depilację laserową twarzy, bo mogą Ci pozostać przebarwienia.. a przecież nie będziesz się dosmarowała filrem 50spf co 30 minut... jeszcze nogi można nawet zakryć luźnymi spodniami.. ale twarz to jednak zawsze choc troche każdy wystawia na słońce.
Co do ceny średnia, są niższe, ale czasem lepiej zapłacic więcej, a mieć pewność, że będzie dokładnie i dobrze zrobione. Te salony z niższą ceną, często i tak wyjdą na swoje, bo zrobisz u nich więcej zabiegów Panie będę po prostu robiły na mniejszej mocy itp..
ni_cola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 12:53   #3
kaciusza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Depliacja laserowa

Włoski są dość mocne i ciemne (choć nie wszystkie), raczej nie meszkowate. Wzmocniły się po ciągłym stosowaniu pęsety, więc myślę, że pod laser by się nadawały.
Pierwszy zabieg jest poprzedzony konsultacją dermatologiczną, ale nie wiem czy liczyć na to, że odradzą mi zabiegi, jeśli włoski nie będą się nadawały do depilacji, czy po prostu zalecą większą liczbę zabiegów.

Nad depilacją zastanawiam się już kawał czasu, więc może wstrzymam się jeszcze te kilka miesięcy i spróbuję w okresie mniej słonecznym :).

Dzięki za odpowiedź ;)
kaciusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 19:00   #4
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Depliacja laserowa

LSem nie uzyskasz żadnego długotrwałego efektu...
Jeśli już to tylko i wyłącznie Vectus.

Jeśli interesują Cię szczegóły napisz na priv. Depilowałam laserem bikini i łydki i jestem bardzo zadowolona z efektu. Jest to jednak bardzo droga inwestycja, bo przeważnie seria po 7 zabiegów na obszar to sporo.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 23:53   #5
Lizkaziska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 16
Dot.: Depliacja laserowa

Vectus jest najlepszy, najnowocześniejszy i nie boli. Robiłam 2 zabiegi na nogi, jeszcze dwa i pozbede się włosków. Kiedyś próbowałam light sheerem to nie wytrzymałam z bólu. Minus Vectusa to trochę wyższa cena, ale uważam że zdecydowanie warto.
Lizkaziska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-25 00:53:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.