Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 19:48   #2311
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

A mógłby ktoś pomóc i mnie?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Najpierw opalam się na czerwono ze względu na jasny odcień skóry, dopiero później skóra lekko zmienia się z czerwonego na taki jasny brąz, raczej ciepły, nie szary


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

tęczówka jasny niebieski, a obwódka ciemniejszy niebieski z domieszką szarego, taki trochę przydymiony ciemny niebieski.. hmm
Rzęsy i brwi jasny brąz.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegów nie mam, mam pieprzyki.. to też się liczy..? Są jasno brązowe


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cerę mam raczej jasną, trochę jakby żółtawą.. to się chyba oliwkowy nazywa, tyle, że zaaawsze nos i policzki mam różowawe. A rumienię się na różowo chyba..


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Hmm... jasny brąz z przebłyskami jakby rudawo złotawymi.. ciężko powiedzieć..


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

taka przygaszona malina róż.. coś takiego


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Wydaje mi się, że w takiej konkretnej zieleni, takiej soczystej, tak samo w soczystym fiolecie, konkretny niebieski ale z tych ciemniejszych (konkretny, soczysty mam na myśli nie jasny i nie pastelowy ale też nie jaskrawy.. tylko taki noo.. chyba wiecie o co chodzi) A źle czuję się w takich kolorach jak beż, takie które zlewają się ze skórą.. jakoś mi chyba nie do twarzy, no i nie lubię różowego (ogólnie jako koloru, ale czy mi w nim do twarzy... ktoo wie.. )
__________________
Stop looking, start seeing...

Edytowane przez 2-B
Czas edycji: 2009-08-14 o 11:24
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:56   #2312
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

gosiaska bardzo dziękuję
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 11:49   #2313
zaczarowAnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mambusia,moglabys mi tez pomoc?Jestem na stronie 75.Bede bardzo wdzieczna
zaczarowAnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 14:33   #2314
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mambusia, takze dołączam się do prośby o pomoc Moj opis jest na stronie 74.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 16:18   #2315
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 2-B Pokaż wiadomość
A mógłby ktoś pomóc i mnie?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Najpierw opalam się na czerwono ze względu na jasny odcień skóry, dopiero później skóra lekko zmienia się z czerwonego na taki jasny brąz, raczej ciepły, nie szary


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

tęczówka jasny niebieski, a obwódka ciemniejszy niebieski z domieszką szarego, taki trochę przydymiony ciemny niebieski.. hmm
Rzęsy i brwi jasny brąz.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegów nie mam, mam pieprzyki.. to też się liczy..? Są jasno brązowe


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cerę mam raczej jasną, trochę jakby żółtawą.. to się chyba oliwkowy nazywa, tyle, że zaaawsze nos i policzki mam różowawe. A rumienię się na różowo chyba..


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Hmm... jasny brąz z przebłyskami jakby rudawo złotawymi.. ciężko powiedzieć..


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

taka przygaszona malina róż.. coś takiego


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Wydaje mi się, że w takiej konkretnej zieleni, takiej soczystej, tak samo w soczystym fiolecie, konkretny niebieski ale z tych ciemniejszych (konkretny, soczysty mam na myśli nie jasny i nie pastelowy ale też nie jaskrawy.. tylko taki noo.. chyba wiecie o co chodzi) A źle czuję się w takich kolorach jak beż, takie które zlewają się ze skórą.. jakoś mi chyba nie do twarzy, no i nie lubię różowego (ogólnie jako koloru, ale czy mi w nim do twarzy... ktoo wie.. )
Wyglądasz mi na wiosne

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez zaczarowAnna Pokaż wiadomość
Ja rowniez prosze o pomoc.Przegladnelam tysiac stron z roznymi opisami i podzialami na pory roku,zrobilam kilkanascie testow i wychodzila mi czysta lub lagodna wiosna,lagodne lato a nawet lagodna zima:/

1)opalam sie najpierw na czerwono,a po kilku dniach skora brazowieje.Dodatkowo od slonca wychodza mi piegi,ktore znikaja po kilku miesiacach.Opalenizna ma lekko zlotawy kolor.
2)Oczy mam niebieskie.Zrenice od teczowki oddziela delikatna zlotawa obwodka,teczowka ma granatowa obwodke.Brwi i rzesy grafitowe,z tym,ze brwi w sloncu blyszcza troche na miodowo,jak wlosy.
3)Piegi mam koloru srednio-brazowego,taka mleczna czekolada.Mam je praktycznie na calym ciele,oprocz twarzy (no moze kilka bardzo delikatnych na nosie) i szyi.Jak wyzej napisalam,na twarzy wyskakuja mi pod wplywem slonca i maja zlotawy kolor.
4)Z okresleniem koloru cery mam zawsze problem Jestem blada z odcieniem rozowym.Rumienie sie na jasny roz pod wplywem emocji.
5)naturalny kolor wlosow to popielaty ciemny blond/jasny braz.Jak bylam mala,wlosy mialam jasniejsze.Teraz,po dluuuuuugim okresie farbowania wlosow,postanowilam wrocic do naturalnego koloru i odrosty sa dosyc ciemne,z wyraznym popielatym odcieniem.W sloncu blyszcza na miodowo.
6)usta sa rozowe,wpadajace w koral.
7)Uwielbiam czarny-to moj ulubiony kolor.Dobrze czuje sie tez w czerwonym i niebieskim.Zielony jest ok,zwlaszcza kolor trawy;w ciemnej zieleni wygladam chorobliwie blado.Lubie fiolet,ale raczej cieple odcienie.Z jasnych kolorow lubie zlamana biel-kolor smietankowy/waniliowy.Maz twierdzi,ze dobrze mi w bialym,ale ja nie jestem tak do konca przekonana.Oczy maluje cieniami brazowymi,fioletowymi,szm aragdowymi,czasem w odcieniu miedzi.Kolory kredek do oczu to braz,fiolet,granat,szmara gd,czasem szary.Probowalam malowac sie szarymi cieniami,ale wygladam okropnie-podkreslaja since pod oczami.Czarna kredka do oczu tez nie zdaje za bardzo egzaminu.
Nie przepadam za pomaranczowym,zimnym rozowym i kolorem pistacjowym.W zoltym wygladam ladnie,jak sie opale.

Co prawda nie mam zdjec,ale mam nadzieje,ze linki ponizej beda dzialac.
Taki mam kolor cery i oczu:

http://www.fotosearch.com/PHD462/vl07001/

Wlosy sa takie,jak u kobiety na zdjeciu:
http://cdn.sheknows.com/celebsalon//...-june-2009.jpg

Moj problem polega na tym,ze niby cala moja kolorystyka jest raczej zimna,ale np.opalam sie na cieply kolor:/ Bede bardzo wdzieczna za pomoc

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Acha-nie przepadam tez za pastelami i burymi kolorami-mam wrazenie,ze wygladam w nich,jakbym byla zmeczona,a takze za kolorami jaskrawymi (electric pink,seledyn)-jak ubiore cos jaskrawego,to twarz mi "znika" i widac tylko ten kolor.
Ciężko wywnioskować, pod wpływem słońca pojawiają się złociste piegi, a te które masz cały czas są ciepłej tonacji czy zimnej?Niewykluczone że jesteś typem mieszanym, choć teraz najbardziej wydajesz mi się Wiosną. Różowy odcień skóry posiada zarówno wiosna jak i lato tylko w innej tonacji. A więc aby się upewnić muszę się Ciebie spytać jaki masz kolor białka gałki ocznej he he śmi9esznie brzmi. Niebieskawy, biały czy takie żółtawe. Jak nie jesteś pewna to popytaj się kilku osób. Tylko w dzień i przy naturalnym świetle. I muszę Ci powiedzieć że ja też jestem w zimnej tonacji ale opaleniznę taką lekką mam właśnie złotawą, dopiero jak jest mocna to taka brązowa to taka przykurzona. Ale teraz to nie jestem pewna bo to dawno było.... Ale nie, że niby stara jestem... Jeszcze nie, po prostu słońce zanadto mojej skórze już zaszkodziło.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko[dość powoli, z poczatku ciężko
Odcień opalenizny jest ciepły raczej tak. wpierw na różowawo, potem cieply odcien, ciemniejszy do mojego naturalnego, jednak nigdy "brąz"

2. Ciemne oczy, brązowe. W kolorze czekoladowym, cieplym. Ciemne brwi (ciemniejsze od wlosw), jednak nie grube, rzesy rowniez nie grube, brazzowe, ajsne rpzy koncach

3. brak piegow

4. cera jasna, odcien leko zółtawy, ziemisty; rumienię się na różowo

5. wlosy : w dziecinstwie jasny blond, potem ciemny, ściemniały się aż do średniego brązu

6. usta - cieply różowy kolor

7. Hmm... Lubię chodzić ubrana w czerń, turkusy, ostatnio czerwień, biel, fiolet, ciemna (butelkowa) zieleń.

Z góry bardzo dizękujję
Edit: zdjęcie w avie to ja, ale nie sugerujcie się zbytnio, bo trochę przesterowalam kolory (zwiekszylam kontrast, wiec oczy, wlosy brwi, ciemniejsze)
pani Jesień

Edytowane przez Mambusia1
Czas edycji: 2009-08-14 o 16:34
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 16:31   #2316
katja2407
Raczkowanie
 
Avatar katja2407
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 163
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mambusia, a mi mogłabyś pomóc, jestem pod koniec 74 str
katja2407 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 16:37   #2317
kret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Jeśli ktoś potrafi to też proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Najpierw na czerwono, a po 5- 7 dniach wychodzi z tego coś w stylu beżu.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Jasne, zielono niebieskie (wyglądają jak niebieskie w zielone ciapki), obwódka tęczówki jest zielona takim odcieniu jak plamki. Oprawa oczu zdecydowanie ciemna, w kolorze ciemnego brązu.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi są na twarzy, głównie jak słońce jest i są złotawe.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Moja skóra jest biała a rumienie się na różowo
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalne ciemny brąz przebłyski złotawo brązowe.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Jasna czerwień.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepiej czuje się w czarnym i niebieskim, w kolorach jak żółty i zielony czuję się okropnie.

Mam nadzieje, że uda się jakoś określić mój typ urody
__________________
"Od wczesnych lat życia wyrzekłem się jadania mięsa. Przyjdzie czas, gdy ludzie tacy jak ja będą patrzeć na mordercę zwierząt tak samo jak teraz patrzą na mordercę ludzi."
Leonardo da Vinci

Edytowane przez kret
Czas edycji: 2009-08-14 o 16:39 Powód: Zapomniałam o jednym pytaniu :)
kret jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 17:51   #2318
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Do Katja2407- Pani Lato


---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kret Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś potrafi to też proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Najpierw na czerwono, a po 5- 7 dniach wychodzi z tego coś w stylu beżu.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Jasne, zielono niebieskie (wyglądają jak niebieskie w zielone ciapki), obwódka tęczówki jest zielona takim odcieniu jak plamki. Oprawa oczu zdecydowanie ciemna, w kolorze ciemnego brązu.
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi są na twarzy, głównie jak słońce jest i są złotawe.
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Moja skóra jest biała a rumienie się na różowo
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalne ciemny brąz przebłyski złotawo brązowe.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Jasna czerwień.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepiej czuje się w czarnym i niebieskim, w kolorach jak żółty i zielony czuję się okropnie.

Mam nadzieje, że uda się jakoś określić mój typ urody
A odcień opalenizny ciepły czy zimny? Bo mi Ty na jesień wyglądasz

Edytowane przez Mambusia1
Czas edycji: 2009-08-14 o 17:49
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 18:41   #2319
Adus_
Zadomowienie
 
Avatar Adus_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 962
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mambusia, ja również proszę o pomoc (#2286)
Adus_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 19:07   #2320
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mambusia dzięki
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 20:14   #2321
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Czytałam a także oglądałam zdjęcia poszczególnych typów tu na wizażu i w zasadzie każdy może być każdym typem.. bo np. zima ma ciemną oprawę oczu ale może mieć niebieskie oczy, wiosna też może mieć niebieskie oczy ale oprawa oczu jasna, ale za to łatwo się opala tak jak po części lato... i weź się określ

Do mnie niby pasuje wiosna, ale z drugiej strony na fotach wiosna ma jasne włosy, a ja mam takie brązowe nie za ciemne nie za jasne, coś jak zima.. Eh..Już mnie głowa rozbolała
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 21:18   #2322
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

[QUOTE=Adus_;13711269]1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Ciężko, najpierw na czerwono. Odcień opalenizny ciepły, choć nigdy nie mogę osiągnąć wymarzonego brązu

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Niebieskie,ciemna obwódka, czysty kolor, ciemna oprawa.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Chłodny wpadający w róż, różowe rumieńce .
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny/średni brąz, przebłyski bliżej niezidentyfikowane

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

różowe, ale nie są blade

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze w niebieskim, zielonym, różowym, gorzej w czarnym i żółtym



proszę o pomoc
[/QUOT
Pasujesz do opisu zimy, ale jeśli nie lubisz koloru czarnego nie musisz go nosić. Nie tylko trzeba wyglądać, ale i czuć się dobrze w ubranych przez siebie kolorach.

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez 2-B Pokaż wiadomość
Czytałam a także oglądałam zdjęcia poszczególnych typów tu na wizażu i w zasadzie każdy może być każdym typem.. bo np. zima ma ciemną oprawę oczu ale może mieć niebieskie oczy, wiosna też może mieć niebieskie oczy ale oprawa oczu jasna, ale za to łatwo się opala tak jak po części lato... i weź się określ

Do mnie niby pasuje wiosna, ale z drugiej strony na fotach wiosna ma jasne włosy, a ja mam takie brązowe nie za ciemne nie za jasne, coś jak zima.. Eh..Już mnie głowa rozbolała
Wiosna może być szatynką , blondynką lub mieć jasne brązowe włosy ale zawsze z ciepłym połyskiem. To odróżnia wiosne od lata
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 23:11   #2323
praszczur
Raczkowanie
 
Avatar praszczur
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Jeszcze ja bardzo proszę, jestem na stronie 74
praszczur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 23:33   #2324
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko, na lekko czerwono. Później opalenizna zmienia się na ciepły odcień, taki leciutki oliwkowy

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy jasne, zielone, czasami wyglądają na niebieskie. Rzęsy ani ciemne, ani jasne. Brwi raczej ciemne, ale nie tak mocno ciemne.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie występują
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

cera jasna, odcień chłodny wpadający w róż, nie rumienię się


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

włosy brązowe wpadające w kolor mysi.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

jasny różowy, zimny

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

w niebieskim, liliowym, brązowym, a źle w czerwonym.

Proszę Was Dziewczyny o pomoc. Jakim typem jestem według Was?
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."

Edytowane przez Hajja Hawwa
Czas edycji: 2009-08-15 o 14:43
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 01:31   #2325
kret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mambusia odcień opalenizny mam ciepły. Ale czytałam, że typ urody jesień to rude albo brąz włosy, a moje naturalne są brązowe ale tak ciemne, że prawie czarne tak jak oprawa oczu
__________________
"Od wczesnych lat życia wyrzekłem się jadania mięsa. Przyjdzie czas, gdy ludzie tacy jak ja będą patrzeć na mordercę zwierząt tak samo jak teraz patrzą na mordercę ludzi."
Leonardo da Vinci
kret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 05:45   #2326
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
dosyc wolno,opalenizna jest chyba szaro-bezowa

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczy sa dziwne raz sa niebieskie,innym razem szare a niektorzy mowia ze nawet zielone,napewno maja ciemniejsza obwodke i plamki

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
w dziecinstwie bylam okropnym piegusem,teraz mam kilka na nosie,na ramionach i na plecach troszku,obstawialabym ze sa koloru zlotego

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? nie potrafie ocenic koloru mojej skory
rumienie sie dosyc czesto na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
sredni braz,raczej mysie

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
dosyc intensywny czerwony

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?najlepiej czuje sie w czerwieniach,ciemnym niebieskim,fiolecie,trawi astej zieleni.......najgorzej czuje sie w bieli,jasnym rozu,blekicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg praw.jpg (61,2 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ruda [Rozdzielczość Pulpitu].jpg (83,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kkkkkkkkkkkk [Rozdzielczość Pulpitu].jpg (94,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aga wizaz.jpg (71,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hhhhhhhhhhhhh [Rozdzielczość Pulpitu].jpg (92,3 KB, 9 załadowań)
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 05:49   #2327
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez agunia25 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
dosyc wolno,opalenizna jest chyba szaro-bezowa

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczy sa dziwne raz sa niebieskie,innym razem szare a niektorzy mowia ze nawet zielone,napewno maja ciemniejsza obwodke i plamki

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
w dziecinstwie bylam okropnym piegusem,teraz mam kilka na nosie,na ramionach i na plecach troszku,obstawialabym ze sa koloru zlotego

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? nie potrafie ocenic koloru mojej skory
rumienie sie dosyc czesto na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
sredni braz,raczej mysie

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
dosyc intensywny czerwony

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?najlepiej czuje sie w czerwieniach,ciemnym niebieskim,fiolecie,trawi astej zieleni.......najgorzej czuje sie w bieli,jasnym rozu,blekicie
bardzo prosze o pomoc,wazne to dla mnie,mam duuuuuuzy problem z doborem koloru wlosow
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 09:01   #2328
Adus_
Zadomowienie
 
Avatar Adus_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 962
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mambusia, bardzo Ci dziękuję . Tak mi się zdawało, że jestem zimą, tylko ten czarny mnie zmylił .
Adus_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 10:00   #2329
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

agunia25- waham się między latem a wiosną.. z opisu zakrawałoby na wiosnę ale jak patrzę na zdjęcia to korzystniej wyglądasz w popielatej wersji blondu niż w złocistej widocznej na drugim zdjęciu - chyba że to tylko iluzja i zdjęcie oszukuje patrząc na zdjęcie 1 i 4 wyglądasz jak lato ... na wszelki wypadek zamieszczę obie palety potencjalnych typów i obejrzyj je sobie. niemniej jednak uważam że tak czy inaczej lepiej Ci w jasnych barwach. Patrząc na Twoje ulubione barwy stawiam na wiosnę wersję clear spring- w palecie clear spring spora dawka nasyconych róży ( bo z tego co piszesz nie dobrze Ci w bladych), spora dawka fioletów i granatu a także ulubionej zieleni, pojawia się też tam kolor czarny... nie wiem jak sie na niego zapatrujesz cięzko czasem usadzić kogoś w jakies konkretne twarde kolorystyczne ramy - jedno jest pewne lepiej Ci w jasnych kolorach.

HajjaHawwa
-lato wresja cool summer bądź soft summer

DreamEater- jestes albo latem albo wiosną nie wiem jaki dokładnie odcień ma Twoja skóra czy ciepły cyz chłodny???...light summer bądź light spring moim zdaniem. Wa paletach znajdują sie Twoje ulubione kolory ale również jest tam czerwień i żółty .... jesli ich nie lubisz lub z jakiś innych względów nei pasuja ci to ich nie noś) jestem pewna że lepiej Ci w jasnych kolorach. mam nadzieję że coś się rozjaśniło

praszczur- moim zdaniem jestes wiosną - clear spring paleta również niżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cool summer.jpg (40,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg soft summer.jpg (39,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg light spring.jpg (41,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clear spring.jpg (43,5 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg light summer.jpg (41,5 KB, 36 załadowań)
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together

Edytowane przez gosiaska
Czas edycji: 2009-08-15 o 10:12
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-15, 10:07   #2330
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Pomocy kim jestem ?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się cięzko - na brązowo. Odcień opalenizny; lekko przykurzony

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Jasne zielono żółte [*ten zielony przechodzi w środku oka do żółtego, dlatego są jasne tak..*.
Tęczówki mają ciemniejsza obwódkę. Oprawa oczu jest bardzo jasna - słabiutko brązowa..


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Złotawo ciepłe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera - jasna.. nie umiem przypisać jej do żadnego z tych typów.. tak bardzo jasna brzoskwinia raczej..
Rumienienie - czerwony


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Jasny brąz, "mysi kolor"

6.
Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

kolor ust - nasycony ale nie czerwony - nasycony róż..

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuje się dobrze w szarym, czarnym, fiolecie [wszystkie kolory mocne]
Źle czuje się w beżu, jasnych brązach, w ogóle w pastelowych jasnych i lekkich kolorach wyglądam strasznie.


__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 12:20   #2331
daria1900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Red face Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Do perełki--również bardzo Cie prosze o okreslenie mojego typu urodu, poniewaz bylam u dwoch roznych stylistow i kazdy powiedzial mi inny tym urody... w zwiazku z czym nie wiem na jakie odcienie farbowac wlosy

1.opalam sie a raczej rumienie szybko na twarzy na różowo, reszta ciała na złoty brąz

2.kolor oczy jasny niebieski, niekiedy sie wydaje kolor morski, obwódka ton ciemniejsza, obwódka oczu brwi i rzesy raczej jasne takie ciemny blond

3.mam piegi na rekach, dekoldzie, i twarzy ale mało i są w odcieniu beżowym

4.cera w odcieniu blado -różowym

5.naturalny kolor wlosów sredni blond

6.kolor ust-róż raczej blady

7. najlepiej wygladam w jasnych kolorach , biały, szary, blady róż, koral, morelowy itp


Bardzo proszę o jakąś odpowiedz

7.
daria1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 12:23   #2332
Ayenee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.


Wpadłam przez przypadek na ten wątek i właśnie mnie też ciekawi,jaki ja typ urody jestem.
Mam nadzieję,że ktoś odpowie i pomoże.
Z góry serdecznie dziękuję za przeczytanie.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko,najpierw na czerwono.(Wyglądam jak krab)
Odcień opalenizny jest złotawo-brązowawy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Jasne,zielone. Kolor jest soczysty,nie występują plamki.
Oprawa oczu(rzęsy,brwi ) jest typowo zdecydowana- BRĄZ
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie występują.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Raczej ciepła brzoskwiniowa,złotawa. Rumienię się na czerwony kolor.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Bóg mnie obdarzył ciemnymi włosami. Jest to ciemny,popielaty brąz.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Zdecydowanie koral.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Uwielbiam czerń,brąz,fiolet,kremowy ,koral i blady róż.
W moim ubiorze dominują właśnie te barwy.Czuję się w nich świetnie.

Moją urodę źle podkreślają krwiste czerwienie,pomarańcze i żółcie.


Pozdrawiam i liczę na pomoc. )
Ayenee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 12:57   #2333
bobasek11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam. Ja też męczę się z określeniem mojego typu kolorystycznego, gdyż moja uroda wg mnie jest pełna przeciwstawności. Przez oczy, wydaję się być wiosną, ale nie wiem...
1. Jak się opalasz?
Zależy, gdzie. Twarz i ramiona opalają się szybko, od razu na brąz, natomiast plecy i nogi najpierw na czerwono, później opalenizna robi się lekko brązowa, bardziej złota.
2. Kolor oczu
Trudne do określenia. Powiedziałabym, że morski - mieszanka zieleni i niebieskiego. Do tego wokół źrenicy wyraźna, żółtobrązowa obwódka. Oprawa: ciemna - prawie czarne brwi i rzęsy, ciemniejsze od naturalnego odcienia włosów.
3. Piegi?
Nie mam na twarzy, natomiast na ciele są złotobrązowe.
4. Cera?
Twarz jasna, w żółtawym odcieniu. Rumienię się na różowo. Natomiast ciało jest jasne, różowawe.
5. Naturalny kolor włosów?
Jestem typową szatynką. Średni brąz ze złotymi refleksami.
6. Kolor ust?
Raczej jasny, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze?

W czerni, czerwieni, ciemniejszej zieleni, śliwce, brązie. Niekorzystnie wyglądam w bieli. Nie przepadam za różem, zarówno bladym jak i fuksjowym, błękitem, szafirem, seledynem, pomarańczą.

Z góry dzięki za pomoc
bobasek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 13:11   #2334
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

i jeszcze ja

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się ciężko, na początku mnie nie łapie, później się spiekam na czerwono (i nieregularnie, najmocniej w najbardziej wrażliwych miejscach), na koniec wszystko brązowieje (kiedyś bardziej na złocisto, teraz wydaje mi się że bardziej szaro-beżowy)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

jasne, zielone, takie wyraźne. czasem wyglądają jak żółte z ciemniejszą obwódką. po jednej czy dwóch malutkich ciemnobrązowych plamkach na każdym

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegów brak. jest dużo ciemnych pieprzyków.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

trudno mi określić kolor na pewno jasna, może zakrawać o porcelanowy... rumienię się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

szare, typowo mysie. jedynie latem od słońca pojawia się na nich kilka złotawych refleksów.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

ciepły, taki ciemny róż wpadający w czerwień. nie lubię tego


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

ogólnie dużo lepiej czuję się w takich przygaszonych barwach, szarym, czarnym, białym, khaki, przybrudzonych odcieniach niebieskiego, zielonego, fioletowego... nie lubię żywych, jaskrawych kolorów.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 14:41   #2335
zaczarowAnna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mambusia,u mnie opalenizna jest zlota-czy to delikatna,czy mocna.Znamiona mam w raczej cieplym kolorze (porownujac do znamion na skorze meza,ktory jest zdecydowanie zima).Bialka oczu sa biale-nie widze zadnych niebieskawych albo zoltych tonow.
Gdzies wyczytalam,ze wiosna na zakupach wybralaby bluzke w kolorze trawy a lato w kolorze blekitnym (dokladnie na agreenertea.com w opisie light spring,z tego co pamietam)-ja wybralabym zielona,chociaz niebieski lubie (odcienie z domieszka zolci),bo fajnie podkresla kolor moich oczu.
Tez mysle,ze moge byc mieszancem-moze lagodna wiosna?
Podobaja mi sie tez niektore kolory jesienne.Tak czy inaczej,patrzac na palety,zawsze wybieram cieple kolory.
zaczarowAnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 14:44   #2336
agunia25
Raczkowanie
 
Avatar agunia25
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 86
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

agunia25- waham się między latem a wiosną.. z opisu zakrawałoby na wiosnę ale jak patrzę na zdjęcia to korzystniej wyglądasz w popielatej wersji blondu niż w złocistej widocznej na drugim zdjęciu - chyba że to tylko iluzja i zdjęcie oszukuje patrząc na zdjęcie 1 i 4 wyglądasz jak lato ... na wszelki wypadek zamieszczę obie palety potencjalnych typów i obejrzyj je sobie. niemniej jednak uważam że tak czy inaczej lepiej Ci w jasnych barwach. Patrząc na Twoje ulubione barwy stawiam na wiosnę wersję clear spring- w palecie clear spring spora dawka nasyconych róży ( bo z tego co piszesz nie dobrze Ci w bladych), spora dawka fioletów i granatu a także ulubionej zieleni, pojawia się też tam kolor czarny... nie wiem jak sie na niego zapatrujesz cięzko czasem usadzić kogoś w jakies konkretne twarde kolorystyczne ramy - jedno jest pewne lepiej Ci w jasnych kolorach.
co do wiosny to nie jestem pewnaw dziecinstwie bylam ciemna blondynka,oprawa oczu jest dosc ciemna,zdecydowana
w czerni czuje sie tak sobie,wydaje mi sie ze blado
dodaje jeszcze kilka fotek w roznych kolorach ubran,mam nadzieje ze to cos pomoze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (83,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.jpg (137,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.jpg (83,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz4.jpg (65,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz5.jpg (78,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz6.jpg (26,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz7.jpg (64,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz8.jpg (72,9 KB, 11 załadowań)
agunia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 14:45   #2337
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez gosiaska Pokaż wiadomość

HajjaHawwa
-lato wresja cool summer bądź soft summer
Dziękuję za odpowiedź
A czym się różni cool summer od soft summer?
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 14:47   #2338
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

I ja postanowiłam się podpytać, ponieważ czuję się mieszańcem, ale nie wiem jakim

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

- najpierw na różowo, który w jakiś dziwny sposób przeistacza się w czerwony, po paru dniach jestem już...sama nie wiem (w bezsłoneczne dni mam chłodny odcień - szaro beżowy, a w słoneczne podchodzę pod brzoskwinkę) W tej kwestii jest ciężko mi się wypowiedzieć bo unikam opalania

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

- dość jasne z ciemną obwódką. kolor- trzymam się wersji, że szaro-zielony, ale w zależności od światła(?) mogą być mocno zielone, niebiesko zielone, a nawet szaro niebieskie
Jeśli chodzi o oprawę - jasna (rzęsy ciemne, ale krótkie, brwi jasne)

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Generalnie nie mam piegów, jeśli się pojawią (tylko latem) to jest ich mało i są nienal niewidoczne. kolor- chyba szaro-brązowy

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Blada, chłodna, w pochmurne dni świnkowo różowa. W słońcu cieplejszy kolor, beżowy, czasami z brzoskwiniowymi refleksami.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Blond, dość ciemny (ciemniejszy od ogólnie pojmowanego), zdecydowanie ciepły,złoty

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

ciemny różany/ koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

lubię dość intensywne kolory, ale nie rażące. Uwielbiam ciemny, intensywny turkus, wszelkie zielenie, beże, uwielbiam kwiatowe kolorowe bluzki, przepadam za koralem, kiepsko wyglądam w takim czystym białym i w ciepłym pomarańczowym
Pasuje mi jeszcze taki świeżo-różowy, ale nie przepadam za takim kolorem ubrań i przemycam barbie pink w różu do policzków Dodam, że ciężko znaleźć dla mnie brązer - typowo chłodny.

Zastanawiam się czy nie jestem czasem cool lub light spring, ale nie znam się i to tylko moje gdybanie... Byłabym wdzięczna za diagnozę

edit. dodałam zdjęcie, w rzeczywistości mam chłodniejszą skórę, i cieplejsze włosy (niewiele, ale jednak)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8242.jpg (17,4 KB, 26 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie

Edytowane przez gajkin
Czas edycji: 2009-08-15 o 14:55
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 16:25   #2339
Mambusia1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 67
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kret Pokaż wiadomość
Mambusia odcień opalenizny mam ciepły. Ale czytałam, że typ urody jesień to rude albo brąz włosy, a moje naturalne są brązowe ale tak ciemne, że prawie czarne tak jak oprawa oczu
Tak teraz widzę że jesteś typem mieszanym jesień-zima. Troszkę cech z jesieni, troszku z zimy

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez zaczarowAnna Pokaż wiadomość
Mambusia,u mnie opalenizna jest zlota-czy to delikatna,czy mocna.Znamiona mam w raczej cieplym kolorze (porownujac do znamion na skorze meza,ktory jest zdecydowanie zima).Bialka oczu sa biale-nie widze zadnych niebieskawych albo zoltych tonow.
Gdzies wyczytalam,ze wiosna na zakupach wybralaby bluzke w kolorze trawy a lato w kolorze blekitnym (dokladnie na agreenertea.com w opisie light spring,z tego co pamietam)-ja wybralabym zielona,chociaz niebieski lubie (odcienie z domieszka zolci),bo fajnie podkresla kolor moich oczu.
Tez mysle,ze moge byc mieszancem-moze lagodna wiosna?
Podobaja mi sie tez niektore kolory jesienne.Tak czy inaczej,patrzac na palety,zawsze wybieram cieple kolory.
Złota opalenizna to raczej delikatna, jednak tak jak przedtem, uważam, że jesteś Wiosną. Ja na zakupach wybrałabym niebieską bluzkę, lubię ten kolor i jestem też do tego typem chłodnym. Widocznie coś w tym jest.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Pomocy kim jestem ?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się cięzko - na brązowo. Odcień opalenizny; lekko przykurzony

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Jasne zielono żółte [*ten zielony przechodzi w środku oka do żółtego, dlatego są jasne tak..*.
Tęczówki mają ciemniejsza obwódkę. Oprawa oczu jest bardzo jasna - słabiutko brązowa..


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Złotawo ciepłe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera - jasna.. nie umiem przypisać jej do żadnego z tych typów.. tak bardzo jasna brzoskwinia raczej..
Rumienienie - czerwony


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Jasny brąz, "mysi kolor"

6.
Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

kolor ust - nasycony ale nie czerwony - nasycony róż..

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuje się dobrze w szarym, czarnym, fiolecie [wszystkie kolory mocne]
Źle czuje się w beżu, jasnych brązach, w ogóle w pastelowych jasnych i lekkich kolorach wyglądam strasznie.


Z opisu wynika że jesteś typem mieszanym, chyba lato-wiosna. Może ktoś obeznany się jeszcze wypowie?

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez daria1900 Pokaż wiadomość
Do perełki--również bardzo Cie prosze o okreslenie mojego typu urodu, poniewaz bylam u dwoch roznych stylistow i kazdy powiedzial mi inny tym urody... w zwiazku z czym nie wiem na jakie odcienie farbowac wlosy

1.opalam sie a raczej rumienie szybko na twarzy na różowo, reszta ciała na złoty brąz

2.kolor oczy jasny niebieski, niekiedy sie wydaje kolor morski, obwódka ton ciemniejsza, obwódka oczu brwi i rzesy raczej jasne takie ciemny blond

3.mam piegi na rekach, dekoldzie, i twarzy ale mało i są w odcieniu beżowym

4.cera w odcieniu blado -różowym

5.naturalny kolor wlosów sredni blond

6.kolor ust-róż raczej blady

7. najlepiej wygladam w jasnych kolorach , biały, szary, blady róż, koral, morelowy itp


Bardzo proszę o jakąś odpowiedz

7.
Hmmm, a odcień piegów, znamion ciepły czy zimny? We włosach jakieś przebłyski czy raczej takie popielate? Kolor białka u gałki ocznej, czysto biały, żółtawy czy niebieskawy?

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ayenee Pokaż wiadomość

Wpadłam przez przypadek na ten wątek i właśnie mnie też ciekawi,jaki ja typ urody jestem.
Mam nadzieję,że ktoś odpowie i pomoże.
Z góry serdecznie dziękuję za przeczytanie.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko,najpierw na czerwono.(Wyglądam jak krab)
Odcień opalenizny jest złotawo-brązowawy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Jasne,zielone. Kolor jest soczysty,nie występują plamki.
Oprawa oczu(rzęsy,brwi ) jest typowo zdecydowana- BRĄZ
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie występują.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Raczej ciepła brzoskwiniowa,złotawa. Rumienię się na czerwony kolor.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Bóg mnie obdarzył ciemnymi włosami. Jest to ciemny,popielaty brąz.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Zdecydowanie koral.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Uwielbiam czerń,brąz,fiolet,kremowy ,koral i blady róż.
W moim ubiorze dominują właśnie te barwy.Czuję się w nich świetnie.

Moją urodę źle podkreślają krwiste czerwienie,pomarańcze i żółcie.


Pozdrawiam i liczę na pomoc. )
Pani Jesień

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez bobasek11 Pokaż wiadomość
Witam. Ja też męczę się z określeniem mojego typu kolorystycznego, gdyż moja uroda wg mnie jest pełna przeciwstawności. Przez oczy, wydaję się być wiosną, ale nie wiem...
1. Jak się opalasz?
Zależy, gdzie. Twarz i ramiona opalają się szybko, od razu na brąz, natomiast plecy i nogi najpierw na czerwono, później opalenizna robi się lekko brązowa, bardziej złota.
2. Kolor oczu
Trudne do określenia. Powiedziałabym, że morski - mieszanka zieleni i niebieskiego. Do tego wokół źrenicy wyraźna, żółtobrązowa obwódka. Oprawa: ciemna - prawie czarne brwi i rzęsy, ciemniejsze od naturalnego odcienia włosów.
3. Piegi?
Nie mam na twarzy, natomiast na ciele są złotobrązowe.
4. Cera?
Twarz jasna, w żółtawym odcieniu. Rumienię się na różowo. Natomiast ciało jest jasne, różowawe.
5. Naturalny kolor włosów?
Jestem typową szatynką. Średni brąz ze złotymi refleksami.
6. Kolor ust?
Raczej jasny, różowy.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze?

W czerni, czerwieni, ciemniejszej zieleni, śliwce, brązie. Niekorzystnie wyglądam w bieli. Nie przepadam za różem, zarówno bladym jak i fuksjowym, błękitem, szafirem, seledynem, pomarańczą.

Z góry dzięki za pomoc
Pani Wiosna

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez martii90 Pokaż wiadomość
i jeszcze ja

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam się ciężko, na początku mnie nie łapie, później się spiekam na czerwono (i nieregularnie, najmocniej w najbardziej wrażliwych miejscach), na koniec wszystko brązowieje (kiedyś bardziej na złocisto, teraz wydaje mi się że bardziej szaro-beżowy)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

jasne, zielone, takie wyraźne. czasem wyglądają jak żółte z ciemniejszą obwódką. po jednej czy dwóch malutkich ciemnobrązowych plamkach na każdym

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

piegów brak. jest dużo ciemnych pieprzyków.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

trudno mi określić kolor na pewno jasna, może zakrawać o porcelanowy... rumienię się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

szare, typowo mysie. jedynie latem od słońca pojawia się na nich kilka złotawych refleksów.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

ciepły, taki ciemny róż wpadający w czerwień. nie lubię tego


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

ogólnie dużo lepiej czuję się w takich przygaszonych barwach, szarym, czarnym, białym, khaki, przybrudzonych odcieniach niebieskiego, zielonego, fioletowego... nie lubię żywych, jaskrawych kolorów.
Pani Lato

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
I ja postanowiłam się podpytać, ponieważ czuję się mieszańcem, ale nie wiem jakim

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

- najpierw na różowo, który w jakiś dziwny sposób przeistacza się w czerwony, po paru dniach jestem już...sama nie wiem (w bezsłoneczne dni mam chłodny odcień - szaro beżowy, a w słoneczne podchodzę pod brzoskwinkę) W tej kwestii jest ciężko mi się wypowiedzieć bo unikam opalania

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

- dość jasne z ciemną obwódką. kolor- trzymam się wersji, że szaro-zielony, ale w zależności od światła(?) mogą być mocno zielone, niebiesko zielone, a nawet szaro niebieskie
Jeśli chodzi o oprawę - jasna (rzęsy ciemne, ale krótkie, brwi jasne)

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Generalnie nie mam piegów, jeśli się pojawią (tylko latem) to jest ich mało i są nienal niewidoczne. kolor- chyba szaro-brązowy

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Blada, chłodna, w pochmurne dni świnkowo różowa. W słońcu cieplejszy kolor, beżowy, czasami z brzoskwiniowymi refleksami.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Blond, dość ciemny (ciemniejszy od ogólnie pojmowanego), zdecydowanie ciepły,złoty

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

ciemny różany/ koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

lubię dość intensywne kolory, ale nie rażące. Uwielbiam ciemny, intensywny turkus, wszelkie zielenie, beże, uwielbiam kwiatowe kolorowe bluzki, przepadam za koralem, kiepsko wyglądam w takim czystym białym i w ciepłym pomarańczowym
Pasuje mi jeszcze taki świeżo-różowy, ale nie przepadam za takim kolorem ubrań i przemycam barbie pink w różu do policzków Dodam, że ciężko znaleźć dla mnie brązer - typowo chłodny.

Zastanawiam się czy nie jestem czasem cool lub light spring, ale nie znam się i to tylko moje gdybanie... Byłabym wdzięczna za diagnozę

edit. dodałam zdjęcie, w rzeczywistości mam chłodniejszą skórę, i cieplejsze włosy (niewiele, ale jednak)
Ze zdjęcia ewidentnie dla mnie wiosna. Choć waham się opierając się jeszcze na opisie że możesz być lato-wiosna. Może ktoś się jeszcze wypowie?
Mambusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 18:48   #2340
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

aguniu25-teraz już jestem pewna lato ale na pewno nie zbyt przytłumione ale w wersji light summer bo w przytłumionym kolrze jakby Twoj blask gaśnie ( zdjęcie w przytłumionym odcieniu granatu i bluzce w bure pasy) za to efektownie pięknie wyglądasz w tej bluzce w kolorze chłodnego różu! u góry tej stronki umiescilam palety lata jest tam m.in lato w wersji soft, cool i light oceń sama

HajjaHawwa- cool summer- lato z tendencją do zimy, soft lekko w strone jesieni

Mambusia
- mi też kiniaczeq wydaje się typem z pogranicza lata i wiosny - może załączy jakieś zdjęcie?

gajkin- też wydaje mi się light summer ( czyli lato z ciągotką ku wiośnie) pasują Ci kolory z paletki light summer ? zamiescilam ją u góry tej strony/ jest tam między innymi złamana biel, trochę zieleni, Twoj ulubiony koral i inne odcienei różu
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together

Edytowane przez gosiaska
Czas edycji: 2009-08-15 o 18:54
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.