Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-06, 10:33   #4111
plus que parfaite
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 703
Dot.: Jaki mam typ urody? :)

a tak wstępnie to wydaje mi się, że jesteś bardziej zimą niż latem
__________________
W czerwcu kolorówka, pielęgnacja i pędzle https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post51679446

I parę ciuszków z sieciówek XS-M https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post50571226

Proszę odpisz u mnie - nie subskrybuję wątków
plus que parfaite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 11:30   #4112
Nadia44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Jaki mam typ urody? :)

raczej zima - jasna cera, ciemne włosy lato - złocista cera, blond włosy bądź ciemniejsza cera - ciemniejsze włosy tak mi się wydaje
Nadia44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 19:34   #4113
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Question Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Drogie Wizażanki,
będę bardzo, bardzo wdzięczna jeśli pomożecie mi określić mój typ urody:

1. Jak się opalasz - dość szybko, niemal od razu na brązowo. Odcień opalenizny jest ciepły żółtawo-brązowy.

2. Kolor oczu - piwne, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, są też ciemne plamki. Oprawa oczu (brwi i rzęsy) - czarne, ale rzadkie, więc nie wyglądają "zdecydowanie".

3. Piegi - nie mam.

4. Cera - i tu pojawia się problem...wydaje mi się, że jest ciepły, złotawo-brązowy (mój TŻ wciąż powtarza, że uwielbia jej żółty odcień). Rumienie się na pewno na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - szatynka, chyba naturalnie były w odcieniu mysim, popielatym, ziemistym.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jasny, różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - dobrze czuję się w kolorach natury (beże, kremowe, "kawa z mlekiem", "cappuciono", brązy, żółcie), ale w szafie mam też popiele/grafity, biel i niebieski, ale w odcieniu dzinsowym, a...i kurteczkę w kolorze intensywnej czerwieni, w której ponoć wyglądam super. Źle wyglądam w czerni, wszelkich odcieniach fioletu, błękitach, zieleniach.

Jakiś czas temu zrobiłam dekoloryzację włosów, były bardzo ciemno brązowe i chciałam je trochę rozjaśnić, tak o 2 tony, i teraz nie mogę za nic dobrać sobie koloru, nie wiem czy powinny być w tonacji chłodnej czy ciepłej.

Pomóżcie
Izane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 22:18   #4114
Nadia44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

według mnie lato
Nadia44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:14   #4115
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Możecie mi pomóc w ocenie typu urody? Według mnie to połączenie wiosny i zimy. Teoretycznie mogłabym być samą zimą, ale ten kolor cery chyba nie pasuje... I oczy mam wielokolorowe
Załączam zdjęcia, nie mam ich za dużo takich, żeby było dobrze widać Ale może pomogą.

1. Jak się opalasz - dosyć szybko, na brązowo (najpierw kolor herbatnika, coś takiego).

2. Kolor oczu - niebiesko - zielono - żółte (niebiesko - zielony kolor tęczówki, żółte (żółto - piwne) w środku, tęczówka jest oddzielona od białka ciemniejszą obwódką), białka białe.

3. Piegi - nie mam, nigdy.

4. Cera - moim zdaniem ma odcień ciepły, brzoskwiniowy (nie szary, nie niebieski, nie różowy), ale jest jasna. Generalnie z kolorem cery ciężko mi ocenić. Do tego mam wielkie rumieńce, bo mam rozszerzone naczynka i AZS

5. Naturalny kolor włosów - bardzo ciemny brąz, zimny odcień.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - różowy, jasny.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - jeśli chodzi o ubrania, to: dobrze mi w fioletach, czerni, bieli, beżowym, szarym, niebieskim. A źle czuję się w pomarańczach, żółciach (), czerwonym (w dużej ilości), zielonym, różowym. W pastelach i kolorach neonowych wyglądam przekomicznie, więc nigdy na siebie ich nie wkładam.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-07-29 o 22:28
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:04   #4116
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Możecie mi pomóc w ocenie typu urody? Według mnie to połączenie wiosny i zimy. Teoretycznie mogłabym być samą zimą, ale ten kolor cery chyba nie pasuje... I oczy mam wielokolorowe
Załączam zdjęcia, nie mam ich za dużo takich, żeby było dobrze widać Ale może pomogą.
Mi wyglądasz zdecydowanie na zimę. Potwierdzają to kolory w których dobrze się czujesz oraz czarna otoczka wokół źrenic. Na zdjęciach Twoja cera wcale nie wygląda na ciepłą, nie wiem czy to przekłamanie zastanawia mnie tylko to opalanie, twierdzisz że szybko się opalasz, to raczej nietypowe dla zimy :P może ktoś jeszcze się wypowie dla jasności
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 22:29   #4117
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Mi wyglądasz zdecydowanie na zimę. Potwierdzają to kolory w których dobrze się czujesz oraz czarna otoczka wokół źrenic. Na zdjęciach Twoja cera wcale nie wygląda na ciepłą, nie wiem czy to przekłamanie zastanawia mnie tylko to opalanie, twierdzisz że szybko się opalasz, to raczej nietypowe dla zimy :P może ktoś jeszcze się wypowie dla jasności
Wokół źrenic mam żółto - piwną otoczkę (czasem jest całkiem żółta), nie czarną. A źrenice same w sobie mam ogromne, takie już są.
A cera może jest zimna, sama nie wiem... Te policzki cały czas mnie mylą, nie wiem, jaki mam kolor, odcień cery. Niech ktoś pomoże
Opalam się łatwo, baaaardzo rzadko na czerwono (tylko jeśli byłabym w tropikach i nie użyła kremu do opalania). Teraz latałam bez ochrony spf i na brązowo się opaliłam od razu, w przeciągu dwóch dni chyba.

Na drugim zdjęciu widać najlepiej jaki mam kolor skóry. Najbardziej odwierciedla, o. Wiadomo, że na zdjęciu wszystko nie wygląda tak samo jak w rzeczywistości
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-06-12 o 22:32
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 09:20   #4118
amberblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Bardzo czarne wlosy i Blada cera..

Witam! zastanawia mnie, jak to jest z kombinacjami kolorow do typow urody. Moj naturalny typ to lato. Jednak, cere mam bardzo jasna, chlodna (niestety z piegami) wlosy mialam myszy szare, z roku na rok ciemnialy. Kiedys farbowalam je na blond, teraz farbuje na kruczo czarny (granatowy) - zimny kolor i wydaje mi sie ze jest mi w nim bardzo dobrze. Ale zastanawiam sie czy nie przydalo by sie pokombinowac z innymi odcieniami. Slyszalam nie raz opinie ze nie powinno sie laczyc tak ciemnych wlosow z jasna cera, ale jesli moj typ urody jest chlodny to z drugiej strony lepiej do mnie beda pasowac zimne kolory. Co o tym myslicie? zaczam zdjecia Pań wlasnie z cera jasna, powiedziala bym taka nawet jak ja i z czarnymi wlosami ; ) a moje oczy sa w kolorze niebiesko zielone.
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg liv_tyler.jpg (62,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg amy_lee180.jpg (11,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dark-brown-black-hair.jpg (21,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dita-von-teese-picture-6.jpg (31,0 KB, 45 załadowań)
amberblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:35   #4119
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Bardzo czarne wlosy i Blada cera..

Cytat:
Napisane przez amberblue Pokaż wiadomość
Kiedys farbowalam je na blond, teraz farbuje na kruczo czarny (granatowy) - zimny kolor i wydaje mi sie ze jest mi w nim bardzo dobrze. Ale zastanawiam sie czy nie przydalo by sie pokombinowac z innymi odcieniami. Slyszalam nie raz opinie ze nie powinno sie laczyc tak ciemnych wlosow z jasna cera, ale jesli moj typ urody jest chlodny to z drugiej strony lepiej do mnie beda pasowac zimne kolory.
Ja co prawda jestem naturalną, a nie farbowaną brunetką o jasnej cerze, ale gdyby to byłą prawda o tym łączeniu bladej cery i ciemnych włosów, to powinnam zmienić włosy na jaśniejsze. Ale uwierz, skończyłoby się to tragedią, więc jak dla mnie, to jakaś głupota.
Ja z kolei czytałam gdzieś, że najlepiej jeśli włosy farbujemy tylko ton jaśniej lub ciemniej niz naturalne
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 10:21   #4120
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Bardzo czarne wlosy i Blada cera..

Ciemne włosy i jasna cera są bardzo ok, ale (moim zdaniem) nie jeśli masz piegi.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 12:18   #4121
amberblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Bardzo czarne wlosy i Blada cera..

tak wiem, i dlatego musze je pudrowac, bo czarne wlosy tylko je wyostrzają..
amberblue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 18:19   #4122
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Bardzo czarne wlosy i Blada cera..

Cytat:
Napisane przez amberblue Pokaż wiadomość
tak wiem, i dlatego musze je pudrowac, bo czarne wlosy tylko je wyostrzają..
Gdybym miała piegi (nie całą buzię ale małą ilość) nie chciałabym ich zakrywać bo dodaja uroku
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:59   #4123
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Bardzo czarne wlosy i Blada cera..

musisz slicznie wygladac
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:15   #4124
amberblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Bardzo czarne wlosy i Blada cera..

Cytat:
Napisane przez baxterina Pokaż wiadomość
Gdybym miała piegi (nie całą buzię ale małą ilość) nie chciałabym ich zakrywać bo dodaja uroku
jest ich malo, na nosie i policzkach ale wyglada to okropnie, nie slicznie..
jednak czarne wlosy wszystko podkreslaja, nie moge sie tez za mocno malowac , prawie wcale nie musze jestem teraz wyrazna ; )
amberblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:23   #4125
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Bardzo czarne wlosy i Blada cera..

Ja tez mam czarne wlosy, baaaaardzo jasna cere i piegi. tez je zakrywam...
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:26   #4126
baxterina
Rozeznanie
 
Avatar baxterina
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 645
Dot.: Bardzo czarne wlosy i Blada cera..

Z piegami chyba jest jak z prostowaniem kręconych włosów. Ja chciałabym mieć delikatne piegi. Kojarzą mi się z taką bajkową urodą.
baxterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:18   #4127
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Bardzo czarne wlosy i Blada cera..

ja tez mam czarne wlosy i jasna skore ale mam przebarwienia i to mi psuje ladny efekt
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 01:25   #4128
cat991666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wlkp xD
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witam Może mógłby także ktoś mi pomóc?? Czytałam o tym sporo ale już sama nie wiem.....
  1. Jak się opalasz – opalam się cięzko i zwykłe na raczka ;P
  2. Kolor oczu – oczy ciemne, zielone, obwódki tęczówek ciemnoszare, tęczówki mają złote plamki, oprawa oczu bardzo jasna
  3. Piegi – nie mam piegów
  4. Cera – odcien jasny, chłodny, porcelanowy ale policzki zawsze różowe.Rómienie się na czerwono.
  5. Naturalny kolor włosów – jasny blond, odcień słomkowy, ciepłe przebłyski, włosy od spodu mają rude refleksy
  6. Kolor ust – chłodny różowy jednak nie jest on jasny, po prostu nie jest intensywny, gdy obliżę wargi nabierają one trochę ciemniejszy odcień.
  7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
    Dobrze mi w kolorowych ubraniach, w zielonym, miodowym, brązowym, chłodnym różowym (ale nie jasnym), czarnym, grafitowym, fioletowym, źle się czuję w błękitach, granatach, pudrowych różach, w czerwieni, w bielach, w cytrynowym, w złocie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (96,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaż2.jpg (34,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaż3.jpg (67,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaż4.jpg (109,1 KB, 19 załadowań)
cat991666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:24   #4129
cat991666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wlkp xD
Wiadomości: 10
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mam też dość dużo pieprzyków na ciele w brązowo-rudawym odcieniu...
Proszę o pomoc
cat991666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 12:44   #4130
Tygrysicaaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 268
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Kochane proszę o pomoc jaki typ urody ja prezentuję?
Włosy naturalnie ciemny blond ,taki troszkę ciemno mysi kolor, ,malowane na brąz lub czerń
Oczy brązowe,ciemna oprawa
Policzki zawsze rożowe,czerwienię się.Piegów brak
Cera wrażliwa,pękające naczynka
Usta jasno-malinowe
Opalam się na czerwono
Właśnie i tu jest problem.Podobno dobrze mi w kolorze fuksji i w ciemnych barwach.Nie znoszę jaskrawych odcieni,wolę pastele.
Tygrysicaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 10:24   #4131
ARTystka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 44
pomoc w określeniu typu urody :)

cześć dziewczyny!
postanowiłam zmienić nieco swój styl, wprowadzić jakieś nowe kolory do swego życia i dlatego proszę was o pomoc w określeniu mojego typu urody ( słyszałam, że są tu ekspertki w tej dziedzinie)

* mam jasne oczy, szaro-zielone ... ogólnie bardziej szare, ale wystarczy, że umaluję się na fioletowo i od razu widać tą zieleń ... tęczówki mają ciemną obwódkę, ogólnie kolor tęczówek jest czysty, wszelkich plamek brak ... brwi i rzęsy mam bardzo ciemne, prawie czarne

*mam dużo piegów na nosie i policzkach pod oczami, ty bardziej widać je latem kolor piegów to złoty brąz ... psiadam tez mnstwo pieprzkow na całym ciele w kolorze złoto-brązowym

* opalam się srednio szybko, zazwyczaj na czerwono ( oprócz miejsc stale wystawionych na słońce), po 2-3 dniach czerwień zamienia się w złoty brąz

* mam jasną cerę ( używam podkladu maybelline afiniton odcien opal rose i jest on niemal identyczny jak moja skóra ) rumienię się na czerwono

* kolor włosow obecny, ktory widać na odrostach to myszowata szarość jednak dawno dawno temu kiedy bylam jeszcze dzieckiem i nie farbowalam włosów ... mialam taki brązowy- kasztanowy w słońcu wpadał we wszelkie rudości

*kolor ust raczej różowo-koralowy

*kolory w ktorych jest mi do twarzy to zdecydowanie czern i wszelkie ciemne odcienie, ale takze biel i wszystkie mocne odcienie zdecydowanych kolorow np. amarant, czy turkus, natomiast zle wygladam w pastelach

z góry dziękuję za pomoc
ARTystka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 10:54   #4132
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: pomoc w określeniu typu urody :)

Nie jestem ekspertką, ale wydaje mi się, że jesteś wiosną (mam bardzo podobną urodę). Zerknij sobie tutaj http://www.prettyyourworld.com/springpalettes.html - tam wiosna podzielona jest jeszcze na 3 podkategorie i wszystko jest dość fajnie rozpisane.
Mam nadzieję, że pomogłam
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 12:44   #4133
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: pomoc w określeniu typu urody :)

Na pewno jesteś typem ciepłym, ale aby stwierdzić, czy jest to wiosna czy jesień, musiałabym zobaczyć Twoje zdjęcie.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:51   #4134
Olcia_Zjava
Przyczajenie
 
Avatar Olcia_Zjava
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Drogie Wizażanki,
będę bardzo, bardzo wdzięczna jeśli pomożecie mi określić mój typ urody:

1. Jak się opalasz - dość szybko, raczej najpierw jestem czerwona ale szybko brązowieje. Odcień opalenizny jest ciepły żółtawo-brązowy.

2. Kolor oczu - niebieski, obwódki jasne, tęczówki mają złotawe plamki. Oprawa oczu (brwi i rzęsy) - raczej jasne, koncówki rzęs są jasne, oprawa oczu również jasna ale nie jak albinos

3. Piegi - raczej pieprzyki w kolorze ciepłego brązu.

4. Cera - i tu pojawia się problem...wydaje mi się, że jest ciepły, złotawo-brązowy jednak pod oczami mam takie niebieskie żyłki. Rumienie się na pewno na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów - szatynka, chyba naturalnie były w odcieniu mysim, popielatym, ziemistym.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - dość intensywny róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? - mówią że dobrze wyglądam w łososiowym, rózowo-pomarańczowym, żółtym takim cytrynowym. lubię też popiel ale nie wiem czy jest mi w nim dobrze. z racji zawodu często wybieram czerń i biel...nie lubię niebieskiego i czerwonego.
Olcia_Zjava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 13:52   #4135
gagatek89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Wiadomości: 1
Dot.: pomoc w określeniu typu urody :)

Cytat:
Napisane przez ARTystka25 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny!
postanowiłam zmienić nieco swój styl, wprowadzić jakieś nowe kolory do swego życia i dlatego proszę was o pomoc w określeniu mojego typu urody ( słyszałam, że są tu ekspertki w tej dziedzinie)

* mam jasne oczy, szaro-zielone ... ogólnie bardziej szare, ale wystarczy, że umaluję się na fioletowo i od razu widać tą zieleń ... tęczówki mają ciemną obwódkę, ogólnie kolor tęczówek jest czysty, wszelkich plamek brak ... brwi i rzęsy mam bardzo ciemne, prawie czarne

*mam dużo piegów na nosie i policzkach pod oczami, ty bardziej widać je latem kolor piegów to złoty brąz ... psiadam tez mnstwo pieprzkow na całym ciele w kolorze złoto-brązowym

* opalam się srednio szybko, zazwyczaj na czerwono ( oprócz miejsc stale wystawionych na słońce), po 2-3 dniach czerwień zamienia się w złoty brąz

* mam jasną cerę ( używam podkladu maybelline afiniton odcien opal rose i jest on niemal identyczny jak moja skóra ) rumienię się na czerwono

* kolor włosow obecny, ktory widać na odrostach to myszowata szarość jednak dawno dawno temu kiedy bylam jeszcze dzieckiem i nie farbowalam włosów ... mialam taki brązowy- kasztanowy w słońcu wpadał we wszelkie rudości

*kolor ust raczej różowo-koralowy

*kolory w ktorych jest mi do twarzy to zdecydowanie czern i wszelkie ciemne odcienie, ale takze biel i wszystkie mocne odcienie zdecydowanych kolorow np. amarant, czy turkus, natomiast zle wygladam w pastelach

z góry dziękuję za pomoc



Czytając to widziałam swoje odbicie w lustrze też mam kłopot ale wydaje mi się, że jestem raczej zimną wiosną
gagatek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:01   #4136
Filozoffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
Red face Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Bardzo proszę bardziej doświadczone oczy o pomoc w określeniu typu urody.
Panie tu się tak profesjonalnie wypowiadają a ja jako laik chciałabym w końcu dowiedzieć się coś o sobie od kogoś bardziej obeznanego
Załączam 2 zdjęcia (bez opalenizny -to z kotkiem) oraz (bez makijażu, z opalenizną)
Maluję się bardzo rzadko, gdyż wszelkie kolory które wybiore wydają mi się niepasujące, marzy mi się pofarbowanie włosó nie wiem jaką tonbację wybrać

proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2588.jpg (66,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1119.jpg (36,6 KB, 34 załadowań)
Filozoffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 03:25   #4137
ARTystka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 44
Dot.: pomoc w określeniu typu urody :)

dziękuję dziewczynki
ARTystka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 12:45   #4138
Karolina622
Raczkowanie
 
Avatar Karolina622
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 209
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Witajcie . ;-) .
Czy mógłby mi ktoś pomóc określić mój typ urody ?
Z góry dziękuję ;-*


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się szybko.Od razu opalam się na brązowo.Mój odcień opalenizny to taki złoto-brązowy.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Mam jasne oczy.W środku są żółto-zielone a obwódka jest niebiesko-turkusowa.Brwi mam jasne , rzęsy troszkę ciemniejsze .

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam .

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Moja cera ma odcień Jasny porcelanowy.Rumienię się na ciemniejszy róż.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalne włosy mam ciemny blond.Mam bardziej złote przebłyski ,lecz nie lubię siebię w naturalnym kolorze , więc farbuję się na ciemny brąz czasem wpadający w lekkie bordo .

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Raczej różowe.Choć też wpadają delikatnie w purpurę oraz koral.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w czerni ,bieli, beżach,brązach,Niebieskim ,granacie oraz takim ceglanym ( czerwono-brązowy.)
Źle czuję się w zielonym , fiolecie,czerwieni,różu.
Karolina622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 13:15   #4139
walkintheskies
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny proszę o pomoc Z góry dziękuję

1. Jak się opalasz
- dość szybko, najpierw krótko czerwona, potem złocisty-brąz

2. Kolor oczu - niebiesko-zielono-szare; brwi mam naturalnie czarne, rzęsy raczej jasne.

3. Piegi - brak jakichkolwiek.

4. Cera - trochę jaśniejsza niż na zdjęciu, bo się opalałam. Nie jest ani jasna ani ciemna. Chyba brzoskiwniowo-złotawa. Rumienię się na czerwono.

5. Naturalny kolor włosów- ciemny blond ze złotymi przebłyskami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - jak na zdjęciu. Nie umiem go za bardzo określić, chyba różowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Wydaje mi się, że dobrze mi w intensywnym habrowym.
Źle czuję się w szarościach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mlo.jpg (42,9 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez walkintheskies
Czas edycji: 2011-07-14 o 13:22
walkintheskies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 13:59   #4140
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wokół źrenic mam żółto - piwną otoczkę (czasem jest całkiem żółta), nie czarną. A źrenice same w sobie mam ogromne, takie już są.
A cera może jest zimna, sama nie wiem... Te policzki cały czas mnie mylą, nie wiem, jaki mam kolor, odcień cery. Niech ktoś pomoże
Opalam się łatwo, baaaardzo rzadko na czerwono (tylko jeśli byłabym w tropikach i nie użyła kremu do opalania). Teraz latałam bez ochrony spf i na brązowo się opaliłam od razu, w przeciągu dwóch dni chyba.

Na drugim zdjęciu widać najlepiej jaki mam kolor skóry. Najbardziej odwierciedla, o. Wiadomo, że na zdjęciu wszystko nie wygląda tak samo jak w rzeczywistości
na pewno nie zima
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.