Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-31, 20:45   #2971
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

No ja też poczekam jeszcze na swatche lakierów, poza tym to lipa trochę. cienie zdecydowanie za mało napigmentowane. Ja rozumiem pastele, ale nie kiedy żółty wygląda prawie tak jak brzoskwinia
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 20:46   #2972
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
No ja też poczekam jeszcze na swatche lakierów, poza tym to lipa trochę. cienie zdecydowanie za mało napigmentowane. Ja rozumiem pastele, ale nie kiedy żółty wygląda prawie tak jak brzoskwinia
Jak się pojawiły zapowiedzi to się serio wystraszyłam, bo moje dwie myśli były: "skąd ja wezmę na to kasę?" i "gdzie ja to będę trzymać?!" a teraz to normalnie megarozczarowanie a co za tym idzie megaulga
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 21:03   #2973
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Miałam chrapkę na lakiery, ale chyba sobie daruję. Chociaż może na żywo mnie zauroczą

A tak w ogóle, u mnie w Douglasie zlikwidowali Essence

W Naturze nowosci wymiecione. Udało mi się tylko dorwać dwa lakiery i jeden z wyprzedaży, bo już nic nie było
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 21:24   #2974
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

http://candyglaze.blogspot.com/2012/...fruity-le.html

zielony lakier fruity..po kiego grzyba te drobinki w nim

tutaj zdjęcie brzoskwiniowego:

http://wwwgirlsbeautiful-glossy01-gl...fruity-le.html

swoja drogą fajne miejsce
http://kezelese.hu/2012/03/30/cosnov...totajekoztato/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 21:30   #2975
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

a co to za 'kropy' w tych lakierach?
mialam nadzieje, ze cienie beda bardziej napigmentowane, a tu ledwo cos widac...choc i tak pewnie kupie

a roz mi przypomina catrice HW (pewnie bedzie u mnie rownie niewidoczny - po testach, chetnie oddam w dobre rece)

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
http://candyglaze.blogspot.com/2012/...fruity-le.html

zielony lakier fruity..po kiego grzyba te drobinki w nim

tutaj zdjęcie brzoskwiniowego:

http://wwwgirlsbeautiful-glossy01-gl...fruity-le.html

swoja drogą fajne miejsce
http://kezelese.hu/2012/03/30/cosnov...totajekoztato/

to ja juz wiem czego nie chce
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 21:41   #2976
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
http://candyglaze.blogspot.com/2012/...fruity-le.html

zielony lakier fruity..po kiego grzyba te drobinki w nim

tutaj zdjęcie brzoskwiniowego:

http://wwwgirlsbeautiful-glossy01-gl...fruity-le.html

swoja drogą fajne miejsce
http://kezelese.hu/2012/03/30/cosnov...totajekoztato/
Jednak nic mnie już nie interesuje
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 21:51   #2977
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
http://candyglaze.blogspot.com/2012/...fruity-le.html

zielony lakier fruity..po kiego grzyba te drobinki w nim

tutaj zdjęcie brzoskwiniowego:

http://wwwgirlsbeautiful-glossy01-gl...fruity-le.html

swoja drogą fajne miejsce
http://kezelese.hu/2012/03/30/cosnov...totajekoztato/
Brzydale może chociaż pomadki/balsamy będą fajne
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 21:55   #2978
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Szukam czegoś nie z limitki
Rozumiem ojj, to chyba ciężko będzie – chociaż te catricowe stainy jeszcze jest możliwość w niektórych N dorwać.
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Coco, spróbuj spróbuj Mam nadzieję, że będziesz zadowolona
U mnie kapuczino już zdepotowany siedzi sobie w inglotowej palecie, razem z oliwkowym cieniem i paroma innymi markami Ułatwia mi to codzienne sięganie po niego bez potrzeby grzebania w czeluściach mojego kufra
Spróbuje i dam znać co i jak
Z Twojej inspiracji Kochana zakupiłam Cappucino i Party all night – ten ostatni dość ciekawy zapowiada się na foliowy, metaliczny, ciepły, miedziany i mega napigmentowany cień, a pod spodem jest zimniejszy i perłowy. Z Cappucino prezentuje się fajnie, choć delikatnie – muszę go jeszcze spróbować czymś podbić
Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
heh, po prostu standardowo przeglądałam allegro i zobaczyłam aukcję no i kliknęłam

ja pewnie normalnie też nie dałabym tyle za jakiś inny pędzel essence, ale naczytałam się o nim wiele dobrych i pozytywnych opinii ze musiałam się skupić

Myślę, że i ja gdybym go dorwała to i za te 20 ponad mimo wszystko bym wzięła choć nie bez oporu –chodzi mi o samą zasadę, że te rzeczy na pewno są 2 x tańsze i ktoś sobie na nas zarabia
np. teraz wystawiony został jakiś stary bronzer z essence za 4 dychy, i parę innych takich kwiatków… perfumy VL za 5 dych itd. widzę że już ktoś je kupił wpiszcie w wyszukiwarkę vampire i szukaj w aukcjach zakończonych i kategoria perfumy – fajne ceny
Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
yy.. a to zbrodnia mieć bardzo jasną cerę
A gdzie ja napisałam, że to zbrodnia mieć jasną cerę?
Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Może się mylę, ale Coco chyba nie miała czegoś takiego na myśli. Podkreśliła, że ona ma ciemniejszą karnację (dlatego źle wygląda w jaśniejszych podkładach), a niektóre (ja również) mają bardzo jasną (i wtedy takie wyglądają okropnie przy zbyt ciemnych podkładach). Ale to jest oczywiste. Może zbyt drastyczne porównanie, ale wyobrażasz sobie np. Beyonce ze zbyt jasnym podkładem? A ciemniejszy już nie rzuca się w oczy tak bardzo.

Btw. absolutnie wszystko ma swój urok. Innym się podoba jasna cera, innym ciemne włosy. I co z tego? Każdy ma jakieś poczucie estetyki, nie mówiąc o żadnym "gorszym"/"lepszym". Po prostu inne.
Dzięki Katarynko
Własnie to miałam na myśli
Zwłaszcza że mi się podobają dziewczyny z wypielęgnowaną alabastrową cerą i czasami żałuję że ja tak nie będę nigdy wyglądać np. Kicia Wampirzyca albo Sroka
BTW uwielbiam jak ktoś złapie zdanie wyrwane z kontekstu i zinterpretuje je po swojemu
Na tej samej stronie, kilka postów wyżej napisałam:
Cytat:
Bez urazy oczywiście bo wiem że innym dziewczynom to pasuje i wygląda ładnie.

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Witajcie co prawda nie jestem essensowa maniaczką, ale lubię kosmetyki tej firmy i ostatnio zastanawiałam się czy jakiś ich podkład nadaje się do suchej cery? Mam problem z podkładami, bo większość wysusza mi skórę. Pomożecie?
Z Essence to może niekoniecznie, może spróbuj Catrice Photo Finish? Nie mam go ale będę miała bo dziewczyny mówią ze do suchej się sprawdza
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

moja pierwszą myślą na widok standu było: pychaaaaa
ale tak... różu nie chcę cieni po tych swatchach też raczej nie - liczyłam na matowe pastele a tu jakieś koszmarki perłowe których nie widać
balsamosy do ust fajne, i lakiery - jak na nie patrzę to chcę wszystkie wyglądają jak miąższ owocowy
Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
http://candyglaze.blogspot.com/2012/...fruity-le.html

zielony lakier fruity..po kiego grzyba te drobinki w nim

tutaj zdjęcie brzoskwiniowego:

http://wwwgirlsbeautiful-glossy01-gl...fruity-le.html

swoja drogą fajne miejsce
http://kezelese.hu/2012/03/30/cosnov...totajekoztato/
Kurczę Ishi - po tych swatchach mam pewien dylemat tzn bo wzięłabym lakiery dla samej smakowitości, ale to chyba bez sensu bo na paznokciach są po prostu dziwne i co, patrzyłabym na nie i śliniłabym się

BTW korzystając z okazji pochwale się swoimi ostatnimi zakupami :d
- cienie Cappucino, Please oraz Party all night
- kajal limonkowy
- kredka do ust in the nude
- baza z HW na zapas
- żel do skórek i patyczki
- nudziak Hazelnut Cream Pie
- topper Soft Touch

wrażenia - poza cieniami, które opisywałam wyżej:
- kajal wydaje się mega, ale naocznie go jeszcze nie miałam
- in the nude jest gorsza od wycofanych soft rose i nude coral, leci w brąz
- żel do skórek - jakoś nie odnotowałam rozpuszczania się i myślałam że po nim w ogóle nie będę mieć skórek (to mój pierwszy specyfik tego rodzaju). ale skórki są, tylko tak jakby mniejsze :p
- HCP boski jeszcze poluję na ciastko, toffee i cafe ole. :d
- topper matujący myślałam że matuje bardziej :d a tu tylko taka satyna. Ale będę go dalej próbować.

PS nienawidzę jak wiadomość jest przeładowana grafiką
__________________

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2012-03-31 o 22:05
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 21:58   #2979
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Tak, tak...teraz to "nic mi się nie podoba", "rozczarowała mnie ta limitka", "chyba niczego nie kupię"...a jak przyjdzie co do czego i pojawi się stand to się zaraz wszystkie rzucą i nic nie zostanie

Swoją drogą ten zielony lakier wygląda jak mus z kiwi
I dlaczego na standzie są tylko po dwa balsamy do ust? Czyżby miejsca im brakło
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 22:02   #2980
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
http://candyglaze.blogspot.com/2012/...fruity-le.html

zielony lakier fruity..po kiego grzyba te drobinki w nim

tutaj zdjęcie brzoskwiniowego:

http://wwwgirlsbeautiful-glossy01-gl...fruity-le.html

swoja drogą fajne miejsce
http://kezelese.hu/2012/03/30/cosnov...totajekoztato/


łoooooooo zajefajne te owocowe lakiery !!!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 22:20   #2981
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
http://candyglaze.blogspot.com/2012/...fruity-le.html
zielony lakier fruity..po kiego grzyba te drobinki w nim
Całkowicie nieapetyczny Ten kolor i ten brokat w ogóle nie kojarzą mi się z kiwi

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Ten brzoskwiniowy w buteleczce wygląda całkiem przyjemnie, ale ciekawe jak z konsystencją i kryciem

Swoją drogą, te swatche różowego lakieru poniżej są tak odstręczające i brzydkie, że aż boli :/ Niektórzy nie powinni robić prezentacji, jeśli nie mają ku temu warunków, bo efekt jest całkowicie odwrotny i tylko zniechęca do zakupów

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
To u Węgrów otworzyli salonik Cosnovy z produktami Catrice i Essence, czy to tylko czasowo zaadaptowane jakieś miejsce na cele pokazów/konferencji itp.?

Co do Fruity to faktycznie, zdjęcia na żywo nie wyglądają już tak zachęcająco... Całość wydawała mi się pastelowa, a tu widzę, ze te kolory są dość żywe
Na pewno odpada róż... Co oni się uparli na tą mokrą konsystencję różu w musie? Ten wygląda zupełnie jak róż z HW. Cienie, pomijając już zupełnie ich prawie żadną pigmentację, są - o zgrozo! - perłowe! W każdym razie jakieś nadrobinkowane Więc odpadają. Lakiery, choć wyglądały tak apetycznie to nie pałam żądzą ich posiadania Choć może skuszę się na jeden, może żółty albo morelowy, ale to zależnie od swatchy, zobaczymy. Na pewno żaden z dodatkiem tego brokatu.

Jedyne, co mi pozostało to pomadki, które na zdjęciach zapowiadających, o dziwo, wcale mnie nie pociągały

Mam tylko nadzieję, ze rozczarowanie limitką jest spowodowane kiepską jakością swatchy i na kolejnych Fruity będzie się prezentowało znacznie korzystniej, przez co i apetyty nam na nią dopiszą

Podsumowując - w związku z licznymi, bardzo zgodnymi, niepochlebnymi głosami Essencomaniaczek na temat tej limitki śmiem przypuszczać, że Fruity z dość dużą dozą prawdopodobieństwa pojawi się u nas (tzn. w Polsce)

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
moja pierwszą myślą na widok standu było: pychaaaaa
ale tak... różu nie chcę cieni po tych swatchach też raczej nie - liczyłam na matowe pastele a tu jakieś koszmarki perłowe których nie widać
O to to! Dokładnie tak samo sobie wyobrażałam te cienie na zdjęciach zapowiadających - że to będą matowe pastele. Wiadomo, z pigmentacją to loteria, ale nie spodziewałam się takiego szkaradziejstwa

A tak w ogóle, to zaskoczona jestem ilością wystawionych kosmetyków na standzie - tylko po 3?! A pomadek tylko 2 Choć dobrze, ze są do nich testery (ale odniosłam wrażenie, ze testery do pomadek robią "sztuczny tłok" bo wydaje się, ze jest ich 3, a tu lipa - tylko 2...). A cały stand wygląda na dość duży...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 22:20   #2982
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Faktycznie na swatchach najbardziej kiepsko prezentują się cienie, a byłam na nie napalona strasznie

Co do różu...podoba mi się jego konsystencja, ale zobaczymy jaki będzie miał odcień na skórze i wogóle...

A lakiery .. ja jestem na TAK ! co prawda moje paznokcie nie nadają się do malowania w obecnym momencie, ale te drobiny rzeczywiście przypominają drobinki owoców- a zwłaszcza kiwi

No a kończąc wywód no to wszystko się rozjaśni jak będziemy mogły pomacać, a będziemy bo podobno ma wejść do Nas jeszcze przed wakacjami
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 22:28   #2983
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
Faktycznie na swatchach najbardziej kiepsko prezentują się cienie, a byłam na nie napalona strasznie

Co do różu...podoba mi się jego konsystencja, ale zobaczymy jaki będzie miał odcień na skórze i wogóle...

A lakiery .. ja jestem na TAK ! co prawda moje paznokcie nie nadają się do malowania w obecnym momencie, ale te drobiny rzeczywiście przypominają drobinki owoców- a zwłaszcza kiwi

No a kończąc wywód no to wszystko się rozjaśni jak będziemy mogły pomacać, a będziemy bo podobno ma wejść do Nas jeszcze przed wakacjami
Masz rację, same kolory w sobie ładne, a te pływające szczątki to pestka!
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 22:31   #2984
Pandorzyca__
Raczkowanie
 
Avatar Pandorzyca__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 210
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

e tam od razu szczątki mnie to akurat zaciekawiło, przynajmniej coś innego a nie jakieś drobiny brokatu
Pandorzyca__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 22:33   #2985
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Fruity:
-cienie- szkoda, że są takie, kojarzą mi się z tymi z Crystaliced, trudno
- róż- wolę jednak w kamieniu
- pomadki całkiem apetyczne
- lakiery: zielony- mmm, też mi się kojarzy z musem kiwi- chętnie mu się przyjrzę , widzę tam jeszcze koktajl z truskawek i coś podchodzącego pod zmiksowanego arbuza z truskawkami- oj, ciekawie, ciekawie

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2012-03-31 o 22:44
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 22:40   #2986
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Pandorzyca__ Pokaż wiadomość
e tam od razu szczątki mnie to akurat zaciekawiło, przynajmniej coś innego a nie jakieś drobiny brokatu
Ale to właśnie są drobiny brokatu To widać bardzo dobrze na swatchach zielonego lakieru, do którego linka wkleiła Ishikawa - tam pływa zielony brokat, który miał bodajże imitować czarne pestki z kiwi
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 23:02   #2987
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ale to właśnie są drobiny brokatu To widać bardzo dobrze na swatchach zielonego lakieru, do którego linka wkleiła Ishikawa - tam pływa zielony brokat, który miał bodajże imitować czarne pestki z kiwi
Właśnie miałam to napisać
Strasznie się napaliłam na te lakiery, ale na chwile obecną jestem zmieszana (niewstrząśnięta), ale mogą mnie na żywo zauroczyć bardziej. Jeżeli miałabym wybrać jeden z nich wybrałabym brzoskwinkę. Ten brokat mnie troszkę odrzuca. Ale tak jak wyżej, trzeba obejrzeć na żywo
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 23:10   #2988
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Zapowiedź Nowej Edycji !!
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...league-le.html

__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 23:22   #2989
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
ewentualnie te do włosów, ale dlatego, że ja jestem maniaczka opasek i tym podobnych historii :P a poza tym, to nic więcej, te musy do oczu takie jak hw
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 23:23   #2990
Truflowa Babeczka
Raczkowanie
 
Avatar Truflowa Babeczka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Jejku, chyba pierwsza limitka, z której serio nic nie chcę...
Truflowa Babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 23:24   #2991
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Bronzer
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 23:34   #2992
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A tak w ogóle, to zaskoczona jestem ilością wystawionych kosmetyków na standzie - tylko po 3?! A pomadek tylko 2 Choć dobrze, ze są do nich testery (ale odniosłam wrażenie, ze testery do pomadek robią "sztuczny tłok" bo wydaje się, ze jest ich 3, a tu lipa - tylko 2...). A cały stand wygląda na dość duży...
Nie martw się, do Polski nie wejdzie pewnie spora część limitki, więc będzie więcej miejsca na pomadki na standzie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
O nie, okropna Mało ciekawa, tylko bronzer niestandardowy, ale ja bronzerów nie używam Cienie też się fajnie prezentują, ale nie muszą ich dawać do każdej limitki
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 23:35   #2993
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Nie zachwyciła mnie. Chyba się starzeję
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 23:55   #2994
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Hahhaa, przeglądam zdjęcia z zapowiedzi LE New League i podobają mi się tylko... gumki do włosów W ogóle ostatnio z Essence nic mi się nie podoba :P
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 00:02   #2995
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

jest jeszcze limitka z SYF, ale u nas jej raczej nie będzie, jak więszości SYFów, niestety

http://zakupowebestie.blogspot.com/2...zapowiedz.html
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 07:05   #2996
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Fruity:
- róż mi się podoba, ja lubię ten z HW, mam nadzieję że ten mi też podpasuje
- cienie, no masakra... jedyny matowy jaki dali w kremie to ten z Balleriny i był super, po co wciskają teraz wszędzie perłę
- pomadki/balsamy - chętnie wezmę
- ozdoby i sealing top coat -> nie jestem zainteresowana
- pachnący top coat
- lakiery -> podobają mi się ale ja jestem lakieroholiczka

aNL:
- kolory cieni wtórne że aż żal
- lip tint -> lubię takie zabawki, chętnie się nim zainteresuję
- brązer -> jak matowy to można ewentualnie mu się przyjrzeć
- lakiery -> -> lakieroholiczka
- eyelinery -> chętnie obejrzę
- szczotka -> nie wyobrażam sobie używania jej
- gumki do włosów -> tego u mnie nigdy za wiele
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2012-04-01 o 07:06
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 09:08   #2997
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A ja chcę wszystko oprócz szczotki.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 09:25   #2998
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A mi się w tej nowej limitce nic nie podoba :P
A z fruity po tych wczorajszych swatchach chcę już tylko pachnący top coat i owocki :P
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 09:26   #2999
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nic tu dla siebie nie widzę Może ewentualnie bronzer, ale to dopiero po dokładnym obmacaniu
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-01, 09:29   #3000
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

znowu cienie w musie
choc kolory wydaja sie zblizone do HW, poza bialym (w srodku)...
lakiery tez wygladaja przyjemnie
ciekawe czy bedzie u nas

a te gumki wygladaja jak kolorowe recepturki
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:25.