Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-18, 09:53   #151
olunia707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 17
Wąsik depilacja woskiem

Cześć,
ktoraś z Was miała już do czynienia z depilacją wąsika woskiem u kosmetyczki?
Jakie te wlosy odrastaja, mocne i grube?
Tak jak w przypadku brwi? Bo jeśli tak to nie mam zamiaru się na to zdecydować.
A moze jest ich mniej?
Jestescie zadwolone z depilacji woskiem?
Na ile macie spokoj?
(przejrzałam całe forum o wąsiku, nigdzie nie bylo odpowiedzi na moje pytanie)
olunia707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 10:25   #152
oniusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 24
Dot.: Wąsik depilacja woskiem

Ja kiedyś chodziłam do kosmetyczki by usunąć wąsik woskiem i byłam w miarę zadowolona. Ogólnie jestem brunetką i mam ciemne wloski nad ustami, więc efekt wosku utrzymywał się przez jakieś 3-4 tygodnie. Jednakże włoski odrastają słabsze i mniej czarne, to z pewnością. Teraz korzystam z plastrów Joanny do depilacji wąsika i z nich jestem najbardziej zadowolona (7 zł za opakowanie a starczy na poł roku).
Ale może lepiej pierwszy raz zacząć u kosmetyczki

pozdrawiam
__________________
W każdym człowieku powinno być coś, o czym wie tylko on sam.

Jakby czarami świat powołany został do życia, ale mistycznego, pełnego snów.




oniusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 10:42   #153
sweetcandy85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wąsik depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez olunia707 Pokaż wiadomość
Cześć,
ktoraś z Was miała już do czynienia z depilacją wąsika woskiem u kosmetyczki?
Jakie te wlosy odrastaja, mocne i grube?
Tak jak w przypadku brwi? Bo jeśli tak to nie mam zamiaru się na to zdecydować.
A moze jest ich mniej?
Jestescie zadwolone z depilacji woskiem?
Na ile macie spokoj?
(przejrzałam całe forum o wąsiku, nigdzie nie bylo odpowiedzi na moje pytanie)
Depiluje woskiem od ok. 4 lat. U mnie poprawa o 90 procent depiluje woskiem kosmetyczki dawniej raz w miesiącu a teraz raz na 3 miesiące a i bez tego nic nie widac prawie musisz tylko dobrać wosk,bo są różne rodzaje u różnych kosmetyczek, żeby skóra była jak najmniej podrażniona zwróć uwagę któa kosmetyczka smaruje skore po zabiegu preparatem łagodzącym itd na początku możesz mieć krostki po kilku pierwszych zabiegach najlepiej przez dwa dni nie nakladać na depilowaną skorę podkładu a depilację zrób przynajmniej tydz wcześniej jeśli planujesz jakąś imprezę , bo skóra różnie reaguje pozdrawiam
sweetcandy85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 11:42   #154
emma__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Wąsik depilacja woskiem

Ja na początku wybielalam kremem Sally hansen , ale po nalozeniu podkladu , wąsik znow robi sie widoczny , wiec odradzam.

Co do plastrów Joanny , sensual , nigdy wiecej ich nie dotkne. bylam zachwycona cena i opiniami , wiec je kupilam. tak mnei uczulily ,ze przez 1,5 tyg siedzialam w domu i wygladalam jak klaun.
Potem próbowalam , kremow do depilacji ,ale niestety wlosy odrastaly co raz szybciej.
W tej chwili , tylko pęseta ! Od poczatku chcialam stosowac pensete , bo nie uczuli, na dodatek nic nie kosztuje , ale moj meszek jest maly i gesty i na dodatek bolalo. a teraz tylko pęseta!

Myśle, ze powinnas iść do kosmtyczki , bo wosk na cieplo jest najbezpieczniejszy. I pomimo trudnosci jakie mialam ,przez wąsik NIGDY nie żałowałam ,ze sie tego pozbylam ! Efekty są naprawde warte zachodu
emma__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:11   #155
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: Wąsik depilacja woskiem

Cytat:
Napisane przez emma__ Pokaż wiadomość

Co do plastrów Joanny , sensual , nigdy wiecej ich nie dotkne. bylam zachwycona cena i opiniami , wiec je kupilam. tak mnei uczulily ,ze przez 1,5 tyg siedzialam w domu i wygladalam jak klaun.
Potem próbowalam , kremow do depilacji ,ale niestety wlosy odrastaly co raz szybciej.
Ja też kiedyś dostałam uczulenia i wyglądałam jakbym się poparzyła;dopiero wazelina mi pomogła
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:52   #156
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 488
Dot.: Wąsik depilacja woskiem

Moim zdaniem depilacja woskiem u kosmetyczki jest najskuteczniejsza wśród tych tanich metod. Nie jestem brunetką, ale mój wąsik był raczej gęsty i rzucał się w oczy. Sam zabieg to kwestia jakichś 10 minut, efekt utrzymywał się u mnie przez ok. miesiąc, nie zdarzyło mi się uczulenie. Płaciłam 15 złotych, więc niedużo, ale teraz w ramach oszczędności przerzuciłam się na plastry i też nie narzekam, staranna depilacja nimi nie jest trudna, to kwestia wprawy.
Angry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:53   #157
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Wąsik depilacja woskiem

Co 4 tygodnie chodzę do kosmetyczki za depilację płacę 8 zł, usunięcie wąsika woskiem jak najbardziej się opłaca tym bardziej, że jest tanie i prawie nie boli.
Mam ciemnobrązowe włosy, więc chcę, czy nie muszę pozbywać się meszku pod nosem
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 17:38   #158
kseno
Przyczajenie
 
Avatar kseno
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 26
Dot.: Wąsik depilacja woskiem

kobiety z wąsem to cos przerażajacego , jak widze takie to mi slabo
sama tez mam lekki i moja obsesja kaze mi biegac do kosmetyczki

efekt utrzymuje sie dlugo bo prawie dwa miesiace

w miedzyczasie pojawiaja sie pojedyncze wloski, które wyrywam pensetą

a potem znow do kosmetyczki.
kseno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 21:29   #159
cheera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wąsik depilacja woskiem

Swego czasu również walczyłam z wąsikiem, ale bezskutecznie. Próbowałam sama go depilować plastrami, ale nie przynosiło to żadnego widocznego efektu. W końcu odważyłam się pójść do kosmetyczki i bardzo pozytywnie sie zaskoczyłam! Kosmetyczka profesjonalnie i prawie bezboleśnie usunęła mi wąsik. Zapłaciłam 7 zł a do tego gratis była regulacja brwi. W efekcie jestem bardzo zadowolona, planuję zabieg powtórzyć za jakis miesiąc, ale widzę, że póżniej sama bedę mogła depilować wąsik plastrami bo teraz jest dużo mniejszy. Ale na pierwszy raz zdecydowanie polecam wizyte u kosmetyczki! Naprawdę warto a satysfakcja z gładkiej buzi wielka!
POzdrawiam
cheera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 23:23   #160
diotorka
Raczkowanie
 
Avatar diotorka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 236
Dot.: Wąsik depilacja woskiem

Mam pytanie , mam studniowke i chce wyrwać u kosmetyczki wąsik , teraz moje pytanie , czy jak wyrwę tylko raz te włosy to odrosna ciemniejsze i grubsze? Stosowałam wodę utleniona ale nie działala.dziś kupiłam rozjasniacz do twarzy sally hansen.dzięki za odp
diotorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 15:54   #161
Zuza 1310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

Dziewczyny ratunku mam dopiero 16 lat i tez mam tego wąsika niestety nie stać mnie na lasery czy cos, i boje sie ze jak bede usuwać go woskiem albo pęsetą to bd mi rosnąć wieksze i grubsze jak długo musze stosować wode utlenioną zeby to coś dało???
Zuza 1310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 21:45   #162
natunka
Raczkowanie
 
Avatar natunka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 65
GG do natunka
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

nie ma obaw, to mit, ze po goleniu wloski wyrastaja grubsze czy ciemniejsze! moze sie tak wydawac kiedy są w fazie wzrostu i jest to zwiazane z ich nachyleniem< wydaja sie bardziej sztywne> Mysle, ze mozesz uzywac wosku, wyrywac pęsetą czy zgolic, a kiedy bedziesz miec juz pieniadze usunac laserem.
natunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 20:53   #163
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

Dziewczyny bez paniki!
Ja chodze raz w miesiącu do kosmetyczki,usuwanie kosztuje 10zł,nic nie boli,nie ma zaczerwienienia bo pani zawsze potraktuje skóre jakims dobrym specyfikiem,wiec ruszac dupska do kosmetyczki!!
A ostatnio to nawet wyrywałam sobie sama pesetą i efekt tez sie bardzo długo utrzymuje Wystarczy tylko przytrzymac wczesniej kostke lodu zeby uśmiezyc ból.
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 19:20   #164
Zuza 1310
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

wiecie, moja mama tez miała wąsika .;/ a zaczeła wyrywać własnie tą pęsetą i teraz ma jeszcze gorzej ! dlatego nie chce tego robic bo normalnie mam panike w oczach ( juz tydzień smaruje sobie wodą utlenioną - faktycznie są jaśniejsze ale i tak z bliska widac ze je mam no i nie sa jeszcze az tak jasne ;/ moze wypróbuje ten rozjaśniacz z Joanny.. <myśli>
Zuza 1310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 09:06   #165
zielonooka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Adligenwswil
Wiadomości: 371
Exclamation Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

hej dziewczyny. Mam takie pytanie jeśli chodzi o wąsik. Do tej pory miałam włoski ale nie było ich widać nie wiem co miało wpływ na to że aż tak dużo ich teraz mam i są strasznie ciemne. po zrobieniu kolczyka tak mi się zrobiło i tylko po jednej stronie mam ten wąsik wyglądam jak chłopak ;D nie mogę właśnie przez kolczyka zrobić depilacji woskiem i tez dlatego że jestem za granicą. czy jak użyje czegoś podobnego do wody utlenionej( tu nie ma normalnej wody utlenionej) to coś pomoże>?
zielonooka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 16:10   #166
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Wąsiki??!! Ale ja nie jestem facetem!!

bez paniki
masa kobiet ma wąsik - mniejszy lub większy. polecam go wyrwac woskiem, ewentualnie peseta.

Ja kiedys usuwalam peseta, nie mialam bardzo widocznego ale na punkcie owlosienia mam swira woskowalam , czasem peseta. A teraz wyrywam raz na miesiac, coraz mniej wloskow.

Duzo znajomych chodzi z takim wasikiem, ktory okropnie wyglada na zdjeciach, a mozna szybko i bezbolesnie usunac
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 15:15   #167
krowa1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Wąsik u dziewczyny.

Witam. Tak, wiem że było już mnóstwo wątków na ten temat, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. . Chodzi o to, że mam 13 lat i dość widoczny meszek nad ustami- ma to podłoże genetyczne . Rozmawiałam o tym z mamą i uznałyśmy, że plastry z woskiem do depilacji na zimno będą w sam raz. Moje pytania:
1.Co powinnam wiedzieć przed użyciem 1 raz wosku, może jakoś przygotować to miejsce, aby potem nie pojawiły się niechciane krostki?
2.Polecacie firmę ISANA?
3. Aby rozgrzać wosk wystarczy potrzeć go w dłoniach? A może położyć na grzejniku, bo o tym sposobie też słyszałam.. ?
4.Kiedy już wydepiluję sobie wąs to ile milimetrów musi urosnąć,abym go mogła znów usunąć?
5. Po oderwaniu plastra mam potzreć to miejsce załączoną chusteczką i co potem? Zmyć ją wodą, nałożyc jakiś krem?
6. Kiedy pojawią mi się krostki lub zaczerwienienia jakiego mogę użyć kremu,aby zniknąły? Nivea, Bambino, Sudocrem, maść cynkowa?

Uf.. No to wszystko. Bardzo proszę o pomoc, już nie daję sobie rady z tym wąsem ;(
krowa1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 15:24   #168
krowa1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Wąsik u dziewczyny.

Witam. Tak, wiem że było już mnóstwo wątków na ten temat, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. . Chodzi o to, że mam 13 lat i dość widoczny meszek nad ustami- ma to podłoże genetyczne . Rozmawiałam o tym z mamą i uznałyśmy, że plastry z woskiem do depilacji na zimno będą w sam raz. Moje pytania:
1.Co powinnam wiedzieć przed użyciem 1 raz wosku, może jakoś przygotować to miejsce, aby potem nie pojawiły się niechciane krostki?
2.Polecacie firmę ISANA?
3. Aby rozgrzać wosk wystarczy potrzeć go w dłoniach? A może położyć na grzejniku, bo o tym sposobie też słyszałam.. ?
4.Kiedy już wydepiluję sobie wąs to ile milimetrów musi urosnąć,abym go mogła znów usunąć?
5. Po oderwaniu plastra mam potzreć to miejsce załączoną chusteczką i co potem? Zmyć ją wodą, nałożyc jakiś krem?
6. Kiedy pojawią mi się krostki lub zaczerwienienia jakiego mogę użyć kremu,aby zniknąły? Nivea, Bambino, Sudocrem, maść cynkowa?

Uf.. No to wszystko. Bardzo proszę o pomoc, już nie daję sobie rady z tym wąsem ;(
krowa1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 15:47   #169
Mutny
Zakorzenienie
 
Avatar Mutny
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 035
Dot.: Wąsik u dziewczyny.

Witam,
poodpowiadam trochę na Twoje pytania
1) Skóra przed depilacją musi być czysta, ale najlepiej nie robić depilacji po kąpieli, bo wtedy są rozszerzone pory skórne i wtedy mogą się robić krostki
2) Isany nigdy nie próbowałam... Próbowałam kilku marek: Tanita, Veet i Nair.. No i niestety najlepszy jest Veet (niestety, ponieważ jest najdroższy ) Ale te chusteczki do oczyszczania skóry mogłyby być lepsze w Veetcie.
3)Wystarczy ogrzać w dłoniach, chyba, że masz zimne ręce (tak jak ja miewam) to możesz podgrzać chwilkę na grzejniczku
4)Hmm, nie ma reguły.. Veet akurat usuwał nawet króciutkie włoski, generalnie, jak zaczyna Ci to już doskwierać, to depilujesz.
5)Trzeba bardzo dokładnie zmyć wosk tą chusteczką, a potem ciepłą wodą to zmyć. Często skóra może być podrażniona, możesz wtedy taki jakiś łagodzący krem nałożyć, np. nivea
6)własnie Nivea jest najlepsza

I też myśle, że powinnaś sie zastanowić jeszcze nad innymi metodami depilacji Są też takie rozjaśniacze do wąsów.. Daje całkiem dobre efekty, bo wąs nie jest ciemny
Ale ja Ci najbardziej polecam krem Bioxet, on naprawdę działa, codziennie trzeba nim smarować wąsa i równocześnie stosować inną depilację, np. woskiem. Włoski odrastają wtedy dużo wolniej i są słabsze Sprawdziłam to na sobie, teraz prawie nie mam z tym problemu, a wcześniej tyle łez przez to wypłakałam, że głowa mała
__________________
feelin' good

Razem: 10.06.2005
Zaręczeni: 31.12.2010
Mutny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-28, 16:14   #170
krowa1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wąsik u dziewczyny.

A czy po tej depilacji woskiem nie będę miała problemów z wrastającymi włoskami w tym miejscu ?
krowa1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 16:20   #171
Mutny
Zakorzenienie
 
Avatar Mutny
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 035
Dot.: Wąsik u dziewczyny.

Ja nie miałam takich problemów nigdy
__________________
feelin' good

Razem: 10.06.2005
Zaręczeni: 31.12.2010
Mutny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 16:28   #172
krowa1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wąsik u dziewczyny.

Dzięki wielkie za pomoc. Dziś wypróbuję sobie ten wosk. Trzymaj kciuki!
krowa1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 16:31   #173
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: Wąsik u dziewczyny.

A może zamiast wosku - pasta cukrowa? Mniej boli, mniej podrażnia skórę, odsyłam do wątku dotyczącego pasty.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=pasta+cukrowa
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 17:30   #174
blondynka_z_wyboru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Dot.: Wąsik u dziewczyny.

Nie polecam wosku. Boli jak diabli i podrażnia (przynajmniej u mnie). Zamiast wosku niedawno zaczęłam używać kremu do depilacji (Bielenda do cery naczynkowej) i jestem zadowolona - zupełnie bezboleśnie, szybko, bez podrażnień i efekty utrzymują się ok. 3 tygodni.
blondynka_z_wyboru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 18:32   #175
Wreeednia
Zadomowienie
 
Avatar Wreeednia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 371
Dot.: Wąsik u dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez krowa1998 Pokaż wiadomość
Witam. Tak, wiem że było już mnóstwo wątków na ten temat, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania. . Chodzi o to, że mam 13 lat i dość widoczny meszek nad ustami- ma to podłoże genetyczne . Rozmawiałam o tym z mamą i uznałyśmy, że plastry z woskiem do depilacji na zimno będą w sam raz. Moje pytania:
1.Co powinnam wiedzieć przed użyciem 1 raz wosku, może jakoś przygotować to miejsce, aby potem nie pojawiły się niechciane krostki?
2.Polecacie firmę ISANA?
3. Aby rozgrzać wosk wystarczy potrzeć go w dłoniach? A może położyć na grzejniku, bo o tym sposobie też słyszałam.. ?
4.Kiedy już wydepiluję sobie wąs to ile milimetrów musi urosnąć,abym go mogła znów usunąć?
5. Po oderwaniu plastra mam potzreć to miejsce załączoną chusteczką i co potem? Zmyć ją wodą, nałożyc jakiś krem?
6. Kiedy pojawią mi się krostki lub zaczerwienienia jakiego mogę użyć kremu,aby zniknąły? Nivea, Bambino, Sudocrem, maść cynkowa?
Spokojnie
Sądzę, że:
1. No to miejsce powinno być czyste. Przede wszystkim usuń makijaż
2. Według mnie plastry te są nawet dobre, chociaż do idealnych nie należą...
3. Wystarczy podgrzać je w ręku przez pocieranie
4. Ojej... no usuń je gdy będą z powrotem widoczne. Zbyt częste używanie plastrów nie jest chyba zbyt dobre dla skóry... Wiadomo przez jakiś czas pozostaje czerwony ślad ( tzn kilka minut )
5. Wiadomo, pozostałości wosku musisz czymś usunąć, albo przeznaczoną do tego chusteczką ( zawartość opakowania) albo płatkiem kosmetycznym nasączonym mleczkiem do demakijażu lub kremem, później użyj zwykłej wody i już
6. Jak pisałam w punkcie 4 po użyciu plastrów pozostanie czerwony ślad, jednak zniknie on sam, ale w przypadku wystąpienia innych komplikacji zastosowanie jakiś kremów lub maści jest ok

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

W ogóle wszystko jest umieszczone w instrukcji
__________________
"Dzięki Tobie jestem kobietą, wiem, że mam kuszące biodra, wrażliwe piersi. Podziwiasz mnie - swoje dzieło i nie chcesz, żebym była inna."
Wreeednia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 19:02   #176
krowa1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: Wąsik u dziewczyny.

Dzięki bardzo
krowa1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 11:00   #177
Mutny
Zakorzenienie
 
Avatar Mutny
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 035
Dot.: Wąsik u dziewczyny.

A widzisz, mnie natomiast zawsze kremy do depilacji podrażniały i nie były tak dokładne.. No i włoski dużo szybciej odrastały niż po depilacji, dlatego dziewczyna musi sama zobaczyć, co jest dla niej najlepsze
__________________
feelin' good

Razem: 10.06.2005
Zaręczeni: 31.12.2010
Mutny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 10:50   #178
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Wąsik u dziewczyny.

Polecam wybrać się do kosmetyczki na usunięcie niechcianego wąsiku, chodzę raz w miesiącu i jestem zadowolona, bo robi to bardzo szybko. Włoski nie wrastają, nie wyskakuje żadne uczulenie.
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 12:21   #179
Ewula4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 223
Dot.: Wąsik u dziewczyny.

a co z metodą usuwania włosków za pomocą lasera?ponoć włoski juz nie odrastają tylko ciekawa jestem czy jest to jeden zabieg czy więcej no i najwazniejsze czy faktycznie pozbywamy sie wąsika na zawsze??
__________________
...
Ewula4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 15:03   #180
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Wąsik u dziewczyny.

Ewula, o usuwaniu wąsika za pomocą lasera możesz poczytać na necie, dużo jest artykułów na ten temat. Jeden zabieg nie wystarczy, co najmniej 3-4, i co jakieś chyba 5-6 lat trzeba to powtórzyć ...
inverso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.