Islam - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-01, 19:27   #181
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
a od czego sie roznia amerykanie co wyzywaja kobiety od mluzumana ktory wyzywa kobiety.....nie widze roznicy w twoim i twoich znajomych zachowaniu i tego muzułman, jedno i drugie sieje nienawiesc

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------



mieszkam w okolicach chicago sa tu wszystkie nacje

nie rozumiem czym ja prubuje byc bardziej amerykanska od amerykanki?.. ze co ze nie akceptuje chamstwa? dla mnie ma roznicy czy to muzuman czy amerykanin czy ktos na forum, chamstwa nie lubie, czy moze dlatego ze znam prawa i konstytucje usa....tu pewno masz racje bo wiekszosc amerykanow nie ma pojecia o konstytucij czy histroii swego kraju....albo moze dlatego ze akceptuje innych?

i czym oni sie nie dostosowuja? jak juz pisalam mieszkam w okolicach chicago wiele lat zwiedzilam cale stany i jakos nie widze tego nie dostosowania sie....co kolwiek to znaczy

Zawsze Polki mieszkajace w Stanach podaja to za argument "bo ja znam konstytucje i historie" a Amerykanie sa tacy glupi i nie wiedza nic o swoim wlasnym kraju.

Z tego co zauwazylam wszedzie w USA sa rozne nacje chociaz w Chicago jest naprawde duze zbiorowisko imigrantow z roznych krajow.
Mialam na mysli dzielnice.
U nas nie ma zadnego muzulmanina. Nie jest to tez wprost powiedziane, bo w USA sama powinnas wiedziec mieszkajac tutaj- mysla swoje, ale "jestesmy tolerancyjni na zewnatrz bo tak trzeba"..ale nigdy zaden muzulmanin nie probowal kupic domu, dzialki w tym okregu.Tutaj gdzie mieszkam naprawde ich nie ma Wiec widzisz sama ta wolnosc i tolerancje
Mamy meksykanina, dwoch murzynow oraz jednego araba,zona chodzi normalnie ubrana, wystrojona zawsze, niewierzacy sa, przesympatyczny facet i pracuje z moim TZ w szpitalu. jest lekarzem


Roxyroxy,
widzisz to zmienia postac rzeczy. Ten kolega Jest niewierzacy/niezbyt/niepraktykujacy. Ja mowie o tych wierzacych
__________________
"I like my money right where I can see it... hanging in my closet! " - Carrie Bradshaw

Edytowane przez carmen_88
Czas edycji: 2013-06-01 o 19:33
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 20:13   #182
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Odp: Islam

Polecam wszystkim artykuł: http://rebelya.pl/post/4101/islam-nie-jest-nowa-religia
Ciekawe i przerażające...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 22:45   #183
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
Zawsze Polki mieszkajace w Stanach podaja to za argument "bo ja znam konstytucje i historie" a Amerykanie sa tacy glupi i nie wiedza nic o swoim wlasnym kraju.

Z tego co zauwazylam wszedzie w USA sa rozne nacje chociaz w Chicago jest naprawde duze zbiorowisko imigrantow z roznych krajow.
Mialam na mysli dzielnice.
U nas nie ma zadnego muzulmanina. Nie jest to tez wprost powiedziane, bo w USA sama powinnas wiedziec mieszkajac tutaj- mysla swoje, ale "jestesmy tolerancyjni na zewnatrz bo tak trzeba"..ale nigdy zaden muzulmanin nie probowal kupic domu, dzialki w tym okregu.Tutaj gdzie mieszkam naprawde ich nie ma Wiec widzisz sama ta wolnosc i tolerancje
Mamy meksykanina, dwoch murzynow oraz jednego araba,zona chodzi normalnie ubrana, wystrojona zawsze, niewierzacy sa, przesympatyczny facet i pracuje z moim TZ w szpitalu. jest lekarzem


Roxyroxy,
widzisz to zmienia postac rzeczy. Ten kolega Jest niewierzacy/niezbyt/niepraktykujacy. Ja mowie o tych wierzacych

A ja caly czas mowie o tym ,ze sa tacy ktorzy sa fanatykami ( realne zagrozenie) i normalni, albo nie wierzacy i nie praktykujacy, albo wierzacy bez fanatyzmu. Ale niektorzy sie upieraja, ze kazdy wyznawca Islamu to samo zlo. Hehe, dyskutujemy zawziecie, a teraz sie okazuje ,ze w sumie obu nam o to samo chodzi
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 00:57   #184
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Jeszcze dodam, ze zabronienie wyznawcom Islamu wjazdu do Europy czy USA mija sie z celem i tylko zaogni sytuacje.
[...]
Jak udowodnicie ,ze ktos wyznaje Islam???? Deportowac mozna ludzi co najwyzej za nielegalny pobyt lub lamanie prawa, nie za to,ze wyznaja swoja wlasna religie w krajach ktore konstytucjnie gwarantuja wolny wybor.

A, bo widzisz, bladolicy z Europy czy USA to by chcieli miec i wilka sytego i owce cala. Dla "nich", czyli tych "cywilizowanych", emigracja nadal jest otwarta i cacy, a hordom islamskim - won.

A tak sie przeciez nie da. Jesli zaostrzyc przepisy - to dla kazdego, bez jakichkolwiek wyjatkow.
Ale wtedy wyjdzie na to, ze polowa Polakow, ktorzy tak krzycza na temat muzulmanow, tez nigdzie nie bedzie mogla wyjechac, bo ani wyksztalcenia nie maja, ani jezyka nie znaja, i nigdy nie uciulaja wystarczajacej ilosci punktow imigracyjnych, zeby dostac pozwolenie na osiedlenie sie w danym kraju.



A jesli Europa az tak bardzo chce innych przepisow imigracyjnych i zamkniecia granic, to niech ludzie zaczna glosowac na skrajnie prawicowe partie - wtedy ich zyczenia sie spelnia.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 01:51   #185
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
Zawsze Polki mieszkajace w Stanach podaja to za argument "bo ja znam konstytucje i historie" a Amerykanie sa tacy glupi i nie wiedza nic o swoim wlasnym kraju.

Z tego co zauwazylam wszedzie w USA sa rozne nacje chociaz w Chicago jest naprawde duze zbiorowisko imigrantow z roznych krajow.
Mialam na mysli dzielnice.
U nas nie ma zadnego muzulmanina. Nie jest to tez wprost powiedziane, bo w USA sama powinnas wiedziec mieszkajac tutaj- mysla swoje, ale "jestesmy tolerancyjni na zewnatrz bo tak trzeba"..ale nigdy zaden muzulmanin nie probowal kupic domu, dzialki w tym okregu.Tutaj gdzie mieszkam naprawde ich nie ma Wiec widzisz sama ta wolnosc i tolerancje
Mamy meksykanina, dwoch murzynow oraz jednego araba,zona chodzi normalnie ubrana, wystrojona zawsze, niewierzacy sa, przesympatyczny facet i pracuje z moim TZ w szpitalu. jest lekarzem
to skad twoje ogromne doswiadczenie jesli tam gdzie mieszkasz ich nie ma, a wczoraj w starbucks?

w moim miasteczku to 95% biali reszta to azjaci, hindusy i araby, zadnego chamstwa nie spotkalam. Na studia chodzilam na universytet w srodmiesciu chicago, wiele arabow, tez chamstwa nie spotkalam.

n
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 02:21   #186
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
to skad twoje ogromne doswiadczenie jesli tam gdzie mieszkasz ich nie ma, a wczoraj w starbucks?

w moim miasteczku to 95% biali reszta to azjaci, hindusy i araby, zadnego chamstwa nie spotkalam. Na studia chodzilam na universytet w srodmiesciu chicago, wiele arabow, tez chamstwa nie spotkalam.

n

yyyy? Ty pytasz serio?

Tak, mieszkam w drozszej dzielnicy miasta, na zamknietym osiedlu. Jak juz pisalam, tam nie ma muzulmanow, mamy araba-wyksztalconego lekarza. Ateiste. Moi sasiedzi to sa wyksztalceni, na wysokim poziomie ludzie (nawet jesli rozni nas kolor skory nie powiem na nich zlego slowa). Nie widzialam tu nigdy muzulmanina ani kobiet w tych ich szmatach.

A w Starbucksie bylam w innej czesci miasta z uwagi na to,ze mialam spotkanie biznesowe w sprawie projektu do ktorego bylam zatrudniona.
Nie pracuje w jednym miejscu wiec owszem, spotykam roznych ludzi.
__________________
"I like my money right where I can see it... hanging in my closet! " - Carrie Bradshaw
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 02:28   #187
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
yyyy? Ty pytasz serio?

Tak, mieszkam w drozszej dzielnicy miasta, na zamknietym osiedlu. Jak juz pisalam, tam nie ma muzulmanow, mamy araba-wyksztalconego lekarza. Ateiste. Moi sasiedzi to sa wyksztalceni, na wysokim poziomie ludzie (nawet jesli rozni nas kolor skory nie powiem na nich zlego slowa). Nie widzialam tu nigdy muzulmanina ani kobiet w tych ich szmatach.

A w Starbucksie bylam w innej czesci miasta z uwagi na to,ze mialam spotkanie biznesowe w sprawie projektu do ktorego bylam zatrudniona.
Nie pracuje w jednym miejscu wiec owszem, spotykam roznych ludzi.

no widzisz i problem masz rozwiazany najlepiej siedz na swoim zamknietym osiedlu i tam chamskich muzlumanow ktorzy cie bede wyzywac od dz.... i szm.... nie spotkasz, po co sie narazac a na spotkanie biznesowe zapraszaj do starbucka w swojej drozszej dzielnicy
__________________

Haters Gonna Hate

Edytowane przez OYE
Czas edycji: 2013-06-02 o 02:32
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 03:04   #188
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
no widzisz i problem masz rozwiazany najlepiej siedz na swoim zamknietym osiedlu i tam chamskich muzlumanow ktorzy cie bede wyzywac od dz.... i szm.... nie spotkasz, po co sie narazac a na spotkanie biznesowe zapraszaj do starbucka w swojej drozszej dzielnicy
I co, boli Cie to?
Moje zdanie nie jest po Twojej mysli i jedyne co potrafisz to ironizowac na temat mojego miejsca zamieszkania?
Spodziewalam sie podobnego komentarza, nie powinno mnie to dziwic.
Jednak odpowiadalam na Twoje naprawde glupie pytanie-jak to jest mozliwe miec z nimi doswiadczenie a nie miec ich w swoim otoczeniu.
Rozumiem,ze Ty za to siedzisz w domu, nigdzie sie nie przemieszczasz-ach te uroki bycia nielegalnym imigrantem.


DwaKoty,
ale ja sie zgadzam z tym,ze jesli zaostrzac to dla kazdego. Absolutnie sie zgadzam,ze emigracja powinna byc dla kazdego na tych samych zasadach.


Madana,
Rowniez kiedys czytalam o takiej sytuacji jaka Ty opisujesz. Na blogu jakiejs Amerykanki, ktora uciekla po kilku latach od meza, ktory nagle zmienil sie o 180st.
Znajde to wrzuce linka
__________________
"I like my money right where I can see it... hanging in my closet! " - Carrie Bradshaw

Edytowane przez carmen_88
Czas edycji: 2013-06-02 o 03:08
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 03:13   #189
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
Rozumiem,ze Ty za to siedzisz w domu, nigdzie sie nie przemieszczasz-ach te uroki bycia nielegalnym imigrantem.
Ahhh... nikt tak nie dokopie drugiemu Polakowi jak rodak za granica. I widze, ze w tej kwestii miejsce urodzenia nie ma nic do rzeczy.
Dobrze wiedziec, ze niektore cechy naszego narodowego charakteru sa nadal pieczolowicie kultywowane przez drugie pokoleniu na emigracji.

A teraz do rzeczy, carmen, skoro muzulmanie tak Cie draznia (choc nie ma ich tam gdzie bezposrednio mieszkasz i sama przyznajesz, ze rzadko masz z nimi kontakt), to dlaczego nie wyprowadzisz sie tam, gdzie ich w ogole nie ma i gdzie nigdy nie bedziesz narazona na przebywanie w ich towarzystwie?
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 09:51   #190
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Jakiś dowód? Link, zdjęcie, filmik? Bywam w Holandii dość często, w różnych miastach i nigdy mi się nie zdarzyło spotkać na ulicy modlących się ludzi.

Wręcz mam wrażenie, że są oni nieźle zasymilowani z tym krajem, bo w przeciwieństwie do wielu Polaków, którzy tam wyjeżdżają, potrafią się posługiwać holenderskim.
Myślę, że łatwo znajdziesz filmiki na youtube o tym, jak muzułmanie blokują paryskie ulice, bo muszą się pomodlić.

A Polacy różnią się tym od muzułmanów, że drugie-trzecie pokolenie już się w pełni asymiluje. I naturalnie nie robią 8 dzieci i nie żyją zasiłków z powodu swojej płodności.


Uważam, że gdybym był Francuzem czy Holendrem, na pewno nie byłbym obojętny na sytuację w kraju i nie bałbym się politycznej poprawności ani noży tych chorych ludzi, tylko prosto w oczy mówił kim są.

Na szczęście nasi muzułmanie (potomkowie Tatarów) są bardziej polscy niż większość Polaków.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 12:21   #191
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
yyyy? Ty pytasz serio?

Tak, mieszkam w drozszej dzielnicy miasta, na zamknietym osiedlu. Jak juz pisalam, tam nie ma muzulmanow, mamy araba-wyksztalconego lekarza. Ateiste. Moi sasiedzi to sa wyksztalceni, na wysokim poziomie ludzie (nawet jesli rozni nas kolor skory nie powiem na nich zlego slowa). Nie widzialam tu nigdy muzulmanina ani kobiet w tych ich szmatach.

A w Starbucksie bylam w innej czesci miasta z uwagi na to,ze mialam spotkanie biznesowe w sprawie projektu do ktorego bylam zatrudniona.
Nie pracuje w jednym miejscu wiec owszem, spotykam roznych ludzi.
Juz kolejny raz piszesz, o ich ' szmatach' naprawde nie mozesz miec troche szacunku? To nie sa szmaty tylko tradycyjne ubrania. Na goralke ubrana tradycyjnie tez powiesz ,ze lazi w szmatach?

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
yyyy? Ty pytasz serio?

Tak, mieszkam w drozszej dzielnicy miasta, na zamknietym osiedlu. Jak juz pisalam, tam nie ma muzulmanow, mamy araba-wyksztalconego lekarza. Ateiste. Moi sasiedzi to sa wyksztalceni, na wysokim poziomie ludzie (nawet jesli rozni nas kolor skory nie powiem na nich zlego slowa). Nie widzialam tu nigdy muzulmanina ani kobiet w tych ich szmatach.

A w Starbucksie bylam w innej czesci miasta z uwagi na to,ze mialam spotkanie biznesowe w sprawie projektu do ktorego bylam zatrudniona.
Nie pracuje w jednym miejscu wiec owszem, spotykam roznych ludzi.

Ale Carmen jak mozesz sie wypowiadac tak negatywnie, o tak wielkiej grupie gdy masz prawie zerowy kontakt z nimi? Jak ja cale zycie bede siedziec w jedynym miejscu, odizolowana od konkretnej grupy spolecznej , a pitem udam sie na ich dzielnice, to wiadomo ,ze wszystko mnie bedzie szokowac. Nie mieszkasz obok tych ludzi, nie masz normalnego kontaktu z nimi, a swoje zdanie bazujesz na kilku glupich przypadkach ktore moglob bc z udzialem hindusa/ zyda/ katolika. Malo facetow lubi sobie pouzywac a potem szukac porzadnej kobiety na zone?

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Myślę, że łatwo znajdziesz filmiki na youtube o tym, jak muzułmanie blokują paryskie ulice, bo muszą się pomodlić.

A Polacy różnią się tym od muzułmanów, że drugie-trzecie pokolenie już się w pełni asymiluje. I naturalnie nie robią 8 dzieci i nie żyją zasiłków z powodu swojej płodności.


Uważam, że gdybym był Francuzem czy Holendrem, na pewno nie byłbym obojętny na sytuację w kraju i nie bałbym się politycznej poprawności ani noży tych chorych ludzi, tylko prosto w oczy mówił kim są.

Na szczęście nasi muzułmanie (potomkowie Tatarów) są bardziej polscy niż większość Polaków.
Cerveza prosila o blokowanie ulic w Holandii


Polacy urodzeni w zachodnich krajach asymiluja sie dobrze bo mamy taka sama kuture. Pokaz mi Polakow ktorzy wyemigrowali do Emiratow, czy Arabii Saudyjskiej ( zreszta jakichkolwiek Ludzi z zachodu) a jest takich wielu, ktorzy sie asymiluja z tamtejsza kultura. Zanim to powiesz, tak wiem, nie moga wyznawac swojej religii w tych miejscach ze wzgledu na prawo. Ale pod innymi wzgledami? Asymiluja sie tylko do teg stopnia,zeby nie lamac prawa.

I takie same zasady powinny byc dla wszystkich emigrantow we wszystkich krajach. Dodatkowo za zachodzi kazdy ma wolny wybor co do religii, wyznania, orientacji seksualnej ( w wiekszosci krajow)


Jak muzulmanin przeprowadzi sie z Emiratow do Turcji to tez szybko sie zasymiluje tak jak Polak w Niemczech czy Anglii

Edytowane przez roxyroxy
Czas edycji: 2013-06-02 o 12:26
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 12:45   #192
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
I co, boli Cie to?
Moje zdanie nie jest po Twojej mysli i jedyne co potrafisz to ironizowac na temat mojego miejsca zamieszkania?
Spodziewalam sie podobnego komentarza, nie powinno mnie to dziwic.
Jednak odpowiadalam na Twoje naprawde glupie pytanie-jak to jest mozliwe miec z nimi doswiadczenie a nie miec ich w swoim otoczeniu.
Rozumiem,ze Ty za to siedzisz w domu, nigdzie sie nie przemieszczasz-ach te uroki bycia nielegalnym imigrantem.
oh....biedny moj los
co ma mnie bolec? myslisz pojecia, bardziej smieszy dlatego iroznizuje
i nie chodzi o twoje zdanie tylko nienawiesc jaka siejesz na nijakimdoswiadczeniu. Nasluchalas sie Pameli cos tam i ci chyba rozum odebralo. To co ona glosi to tez fanatyzm i ty chyba w niego tez wpadlas. Wychodzi na to ze obracasz sie w takim srodowisku gdzie nienawiesc do innych jest normlana.
Po drugie nie rozumiem jak tylko widzisz chamsto u muzlumanow jak sama powiedzialas ze nie mozesz powtorzyc jak znajomi amerykanie mowia na kobiety biale ktore sie wiaza z muzulmanami. A jak cie muzluman wyzwie od dzi...czy szma... to jestesc wielce oburzona. Starszna hipokryta z ciebie
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 12:49   #193
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Polacy urodzeni w zachodnich krajach asymiluja sie dobrze bo mamy taka sama kuture. Pokaz mi Polakow ktorzy wyemigrowali do Emiratow, czy Arabii Saudyjskiej ( zreszta jakichkolwiek Ludzi z zachodu) a jest takich wielu, ktorzy sie asymiluja z tamtejsza kultura.
Obowiązkiem imigranta jest dostosować się do kraju, w którym chce zamieszkać. Jakoś Europejczycy w krajach arabskich głównie pracują za petrodolary, ale nie stawiają tam kościołów i nie żądają socjalu. A muzułmanie chcą przenieść swój świat do naszego.

Cytat:
Zanim to powiesz, tak wiem, nie moga wyznawac swojej religii w tych miejscach ze wzgledu na prawo. Ale pod innymi wzgledami? Asymiluja sie tylko do teg stopnia,zeby nie lamac prawa.
I tak nieźle łamią prawo. Na przykład facet bierze sobie 4 żony (jedna oficjalna, reszta z woli Allaha), robi gromadkę dzieci i nieźle żyje z socjalu.

Cytat:
I takie same zasady powinny byc dla wszystkich emigrantow we wszystkich krajach. Dodatkowo za zachodzi kazdy ma wolny wybor co do religii, wyznania, orientacji seksualnej ( w wiekszosci krajow)
Zasady powinny być takie, że imigrantów trzeba podzielić na kategorie. Zupełnie inni są Ci ze Wschodu zupełnie inni są z Zachodu, zupełnie inni są Azjaci, zupełnie inni są Arabowie. Po prostu zrobić listę krajów, z których imigranci są mile widziani (Azjaci, Europejczycy) a których się obawiamy i nie chcemy (państwa muzułmańskie).

To nie jest rasizm!

Cytat:
Jak muzulmanin przeprowadzi sie z Emiratow do Turcji to tez szybko sie zasymiluje tak jak Polak w Niemczech czy Anglii
Za przeproszeniem gdyby w Polsce pojawili się imigranci z Bliskiego Wschodu, to żądałbym od nich asymilacji. Wiem, że z Rosjana czy Ukraińca łatwo się robi Polaka, ale Arabowie czy Hindusi nie są świętymi krowami.



We Francji sytuacja jest zupełnie tragiczna, bo to jest chore, że nie mogę nosić krzyżyka na szyji, bo mogę kogoś tym obrazić. Muzułmanie jakoś mogą się modlić na ulicy bądź nosić swoje stroje i policja nie zareaguje, bo raz to się ich boi, a dwa jest polityczna poprawność i boją się posądzenia o rasizm. Natomiast chrześcijan można kopać po tyłku.

Zresztą przeczytajcie za co dają tam mandaty:
http://www.pch24.pl/francuska-policj...e,13987,i.html

Pewnie za koszulkę "Chłopak dziewczyna, normalna rodzina" bym się nie wypłacił gdybym tam mieszkał.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 12:57   #194
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Myślę, że łatwo znajdziesz filmiki na youtube o tym, jak muzułmanie blokują paryskie ulice, bo muszą się pomodlić.
.
nie sadze skoro jest to w Paryzu nielegalne

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
We Francji sytuacja jest zupełnie tragiczna, bo to jest chore, że nie mogę nosić krzyżyka na szyji, bo mogę kogoś tym obrazić. Muzułmanie jakoś mogą się modlić na ulicy bądź nosić swoje stroje i policja nie zareaguje, bo raz to się ich boi, a dwa jest polityczna poprawność i boją się posądzenia o rasizm. Natomiast chrześcijan można kopać po tyłku.

.
nie moga, od 2011 jest prawo ktore tego zabrania
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 13:45   #195
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Obowiązkiem imigranta jest dostosować się do kraju, w którym chce zamieszkać. Jakoś Europejczycy w krajach arabskich głównie pracują za petrodolary, ale nie stawiają tam kościołów i nie żądają socjalu. A muzułmanie chcą przenieść swój świat do naszego.



I tak nieźle łamią prawo. Na przykład facet bierze sobie 4 żony (jedna oficjalna, reszta z woli Allaha), robi gromadkę dzieci i nieźle żyje z socjalu.



Zasady powinny być takie, że imigrantów trzeba podzielić na kategorie. Zupełnie inni są Ci ze Wschodu zupełnie inni są z Zachodu, zupełnie inni są Azjaci, zupełnie inni są Arabowie. Po prostu zrobić listę krajów, z których imigranci są mile widziani (Azjaci, Europejczycy) a których się obawiamy i nie chcemy (państwa muzułmańskie).

To nie jest rasizm!



Za przeproszeniem gdyby w Polsce pojawili się imigranci z Bliskiego Wschodu, to żądałbym od nich asymilacji. Wiem, że z Rosjana czy Ukraińca łatwo się robi Polaka, ale Arabowie czy Hindusi nie są świętymi krowami.



We Francji sytuacja jest zupełnie tragiczna, bo to jest chore, że nie mogę nosić krzyżyka na szyji, bo mogę kogoś tym obrazić. Muzułmanie jakoś mogą się modlić na ulicy bądź nosić swoje stroje i policja nie zareaguje, bo raz to się ich boi, a dwa jest polityczna poprawność i boją się posądzenia o rasizm. Natomiast chrześcijan można kopać po tyłku.

Zresztą przeczytajcie za co dają tam mandaty:
http://www.pch24.pl/francuska-policj...e,13987,i.html

Pewnie za koszulkę "Chłopak dziewczyna, normalna rodzina" bym się nie wypłacił gdybym tam mieszkał.

Sorry nadal ie ogarniam wielocytowania.

W temacie, nie stawiamy kosciolow w krajach wyznaniowych bo prawo tego zabrania. Ile razy mam powtarzac ,ze u nas jest prawo wolnego wyboru jesli chodzi o religie? Jesli nie podoba ci sie meczet, cerkwia, hinduska swiatynia i kosciok kk ( i inne swiatynie) w Twoim panstwie to domagaj sie zmiany PRAWA. W krajach wyznaniowych prawo zabrania innej religii. Co to takiego ciezkiego do zrozumienia?


Gdzie lamanie prawa bo Arab ma jedna oficjalna zone i dwie na boku? Europejczyk moze miec zone i dwie kochanki i tez dostaje benefity. Lamanie prawa to by bylo gdyby popelnil bigamie


Dzielenie ludzi na narodowosc/ kraj pochodzenia/ wyzanie to jest jak najbardziej rasizm. Albo zamykasz granice dla wszystkich, albo wprowadzasz unie typu EU gdzie tylko konkretne pastwa sa czlonkami gdy spelniaja wymogi, albo ustalsz zasady emigracji dla wszystkich.

Juz widze jak by swiat funkcjonowal gdyby kazdy kraj zabranial emigracji wybranych krajow. Te kraje rowniez zabranialyby emigraci w odwecie, w te sytuacji odpada emigracja zarobkowa , za nia pewnie pojdzie eksport / import towarow. No bo jak nie moge wjechac do kraju to po cholere bede interesy z tym krajem robic? Po porstu cudna wizja gospodarki i ekonomii.


We Francji mozesz nosic krzyzyk, kobiety sie zakrywaja ( a o zakrywanie poszla cala ta wojna) chyba ze jest sie w urzedzie typu szkola/ urzad miasta itp. Uwierz mi na ulicy mozesz sobie chodzic z krzyzykiem jesli chcesz.

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
nie sadze skoro jest to w Paryzu nielegalne

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------



nie moga, od 2011 jest prawo ktore tego zabrania

Nie moga nosic w ogole czy tylko w konkretnych miejsach? Bo juz sama nie wiem

Edytowane przez roxyroxy
Czas edycji: 2013-06-02 o 13:46
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 13:56   #196
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
W temacie, nie stawiam kosciolow w krajach wyznaniowych bo prawo tego zabrania. Ile razy mam powtarzac ,ze u nas jest prawo wolneg wyboru jesli chodzi o religie ...
Już sobie wyobrażam płonące samochody w Paryżu gdyby Francja uznała, że islam jest zakazany jako ideologia zagrażająca demokracji. Część krajów muzułmańskich nie jest wyznaniowych, ale policja w Egipcie rzadko reaguje, jak zgwałcono chrześcijankę.

Cytat:
Gdzie lamanie prawa bo Arab ma jedna oficjalna zone i dwie na boku? Europejczyk moze miec zone i dwie kochanki i tez dostaje benefity. Lamanie prawa to by bylo gdyby popelnil bigamie
Bo to jest ich sposób na życie. Robią po dziesięcioro dzieci i sobie żyją z benefitów. Europejczycy zazwyczaj normalnie pracują. Nie jest to łamanie prawa oczywiście, ale obywatelska postawa to nie jest.

Cytat:
Dzielenie ludzi na narodowosc/ kraj pochodzenia/ wyzanie to jest jak najbardziej rasizm. Albo zamykasz granice dla wszystkich, albo wprowadzasz unie typu EU gdzie tylko konkretne pastwa sa czlonkami gdy spelniaja wymogi, albo ustalsz zasady emigracji dla wszystkich.
To nie jest rasizm. Polska jako w pełni suwerenny kraj ma prawo zamknąć granicę bądź zerwać kontakty dyplomatyczne z dowolnie wybranym krajem na świecie. Nie musimy przyjmować żadnych imigrantów. Możemy zrobić tak: przyjmujemy Hindusów, ale Pakistańczycy nigdy nie dostaną wizy. USA jakoś tak robi i chyba rasistami nie są?

Cytat:
Juz widze jak by swiat funkcjonowal gdyby kazdy kraj zabranial emigracji wybranych krajow. Te kraje rowniez zabranialyby emigraci w odwecie, w te sytuacji odpada emigracja zarobkowa , za nia pewnie pojdzie eksport / import towarow.
To jest normalna sprawa na świecie! Żeby pojechać do USA z Polski musisz mieć wizę, ale z Niemiec wystarczy sam paszport. Jakoś handel z USA kwitnie!

Cytat:
No bo jak nie moge wjechac do kraju to po cholere bede interesy z tym krajem robic? Po porstu cudna wizja gospodarki i ekonomii.
Dlatego każdy udaje, że Saudyjczycy są normalni, bo mają trochę ropy. Bądź wita się z Chińczykami, chociaż ich system polityczny był najbardziej krwawy na świecie.

Jeśli okazuje się, że imigracja z jakiegoś kraju przynosi więcej szkód niż pożytku, wystarczy zamknąć granicę. Serbowie pozwolili wejść Albańczykom do Kosowa i jak to się skończyło?

Cytat:
We Francji mozesz nosic krzyzyk, kobiety sie zakrywaja ( a o zakrywanie poszla cala ta wojna) chyba ze jest sie w urzedzie typu szkola/ urzad miasta itp. Uwierz mi na ulicy mozesz sobie chodzic z krzyzykiem jesli chcesz.
Odnieś się do mojego linka - człowiek który za koszulkę dostał mandat.
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 15:07   #197
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Już sobie wyobrażam płonące samochody w Paryżu gdyby Francja uznała, że islam jest zakazany jako ideologia zagrażająca demokracji. Część krajów muzułmańskich nie jest wyznaniowych, ale policja w Egipcie rzadko reaguje, jak zgwałcono chrześcijankę.



Bo to jest ich sposób na życie. Robią po dziesięcioro dzieci i sobie żyją z benefitów. Europejczycy zazwyczaj normalnie pracują. Nie jest to łamanie prawa oczywiście, ale obywatelska postawa to nie jest.



To nie jest rasizm. Polska jako w pełni suwerenny kraj ma prawo zamknąć granicę bądź zerwać kontakty dyplomatyczne z dowolnie wybranym krajem na świecie. Nie musimy przyjmować żadnych imigrantów. Możemy zrobić tak: przyjmujemy Hindusów, ale Pakistańczycy nigdy nie dostaną wizy. USA jakoś tak robi i chyba rasistami nie są?



To jest normalna sprawa na świecie! Żeby pojechać do USA z Polski musisz mieć wizę, ale z Niemiec wystarczy sam paszport. Jakoś handel z USA kwitnie!



Dlatego każdy udaje, że Saudyjczycy są normalni, bo mają trochę ropy. Bądź wita się z Chińczykami, chociaż ich system polityczny był najbardziej krwawy na świecie.

Jeśli okazuje się, że imigracja z jakiegoś kraju przynosi więcej szkód niż pożytku, wystarczy zamknąć granicę. Serbowie pozwolili wejść Albańczykom do Kosowa i jak to się skończyło?



Odnieś się do mojego linka - człowiek który za koszulkę dostał mandat.


Chyba jest roznica miedzy wjechaniem do kraju na wizie a zamknieciem granicy calkowicie? Juz widze rozkwitajacy handel, gdy nawet wizy nie mozesz dostac. amerykanie maja ograniczenia imigracyjne/ wizowe ale nie na podstawie religii! A to jest duza roznica. Zreszta muzulmanin moze miec narodowosc europejska wiec i tak to nas przed niczym nie uchroni.

Co do linka o koszulce, mom zdaniem za malo informacji jest podane - oczywiscie jest to strona religijna, wiadomo,ze bedzie to rozdmuchiwac. Zreszta tu nie chodzilo o religie, a o domniemanie ,ze ten facet koszulka wyrazal swoj sprzeciw ci do homoseksualnych zwiazkow ( co w ogole sie kupy nie trzyma) wiec z tematem nie ma nic wspolnego


Generalnie uwazam,ze prawa powinny byc dla kazdego takie same, ale z uwzgledniemie tradycji/ kultury w swom kregu.


W krajach islamu gwalt na jakiekolwiek kobiecie w wiekszosci sytuacji nie jest przestepstwem ( zeby nie bylo, oczywiscie sie z tym nie zgadzam) wiec czemu sie dziwisz ,ze gwalt na bialej kobiecie nie jest traktowany powaznie? Takie maja idiotyczne prawo.
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 17:23   #198
carmen_88
Raczkowanie
 
Avatar carmen_88
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miami, LA, NY
Wiadomości: 445
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Ahhh... nikt tak nie dokopie drugiemu Polakowi jak rodak za granica. I widze, ze w tej kwestii miejsce urodzenia nie ma nic do rzeczy.
Dobrze wiedziec, ze niektore cechy naszego narodowego charakteru sa nadal pieczolowicie kultywowane przez drugie pokoleniu na emigracji.

A teraz do rzeczy, carmen, skoro muzulmanie tak Cie draznia (choc nie ma ich tam gdzie bezposrednio mieszkasz i sama przyznajesz, ze rzadko masz z nimi kontakt), to dlaczego nie wyprowadzisz sie tam, gdzie ich w ogole nie ma i gdzie nigdy nie bedziesz narazona na przebywanie w ich towarzystwie?
Dlaczego sie nie wyprowadze? Poniewaz jestem u siebie w kraju.
Wydaje mi sie,ze to wystarczajaca odpowiedz.
__________________
"I like my money right where I can see it... hanging in my closet! " - Carrie Bradshaw
carmen_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 17:29   #199
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez carmen_88 Pokaż wiadomość
Dlaczego sie nie wyprowadze? Poniewaz jestem u siebie w kraju.
Wydaje mi sie,ze to wystarczajaca odpowiedz.

Carmen, wyznawcy Islamu ktorzy sie urodzili w USA maja takie samo prawo tam byc jak Ty.
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 18:36   #200
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Islam

Niepokoi mnie zjawisko szerzącej się islamizacji Europy Ciągły napływ kolejnych emigrantów z Bliskiego Wschodu, którzy nie chcą i nie potrafią dostosować się do obowiązujących tutaj zasad.

Nie chciałabym doczekać czasów w których obowiązującym prawem w Europie będzie prawo szariatu.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 19:30   #201
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Odp: Islam

Ja jestem tego samego zdania co Carmen. Jak sobie chcą chodzić w swoich "tradycyjnych szatach", to niech chodzą w swoim kraju. Człowiek się boi i nie ma co się dziwić. Przecież to nawet niewiadomo, czy to kobieta jest, jak tylko oczy za kratkami widać (w tych jeszcze bardziej tradycyjnych). Człowiek powinien być tak ubrany, żeby można byłoby go zidentyfikować, nie obchodzi mnie to czy to hindus czy muzułmanka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 19:54   #202
Powstaniec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 159
Dot.: Islam

We Francji już dochodzi do tego, że muzułmanie obrzucają kamieniami w dziadków wychodzących z kościołów. A naturalnie socjaliści, dla których kościół to wróg nr 1, nic z tym nie robią.

Edytowane przez Powstaniec
Czas edycji: 2013-06-02 o 19:55
Powstaniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:03   #203
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
Ja jestem tego samego zdania co Carmen. Jak sobie chcą chodzić w swoich "tradycyjnych szatach", to niech chodzą w swoim kraju. Człowiek się boi i nie ma co się dziwić. Przecież to nawet niewiadomo, czy to kobieta jest, jak tylko oczy za kratkami widać (w tych jeszcze bardziej tradycyjnych). Człowiek powinien być tak ubrany, żeby można byłoby go zidentyfikować, nie obchodzi mnie to czy to hindus czy muzułmanka.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Te "bardziej tradycyjne" są jak najbardziej zakazane w krajach zachodnich.

A co Ci przeszkadza w tych mniej tradycyjnych? Zakonnice noszą podobny strój - habit, który zakrywa 'rysy' ciała oraz włosy. Mamy zakazać zakonnicom noszenia habitu?
A jakby Tobie zakazano ubierać się tak jak się ubierasz?

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
We Francji już dochodzi do tego, że muzułmanie obrzucają kamieniami w dziadków wychodzących z kościołów. A naturalnie socjaliści, dla których kościół to wróg nr 1, nic z tym nie robią.
Jakieś źródło?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:21   #204
Koko Szanelll
Rozeznanie
 
Avatar Koko Szanelll
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 678
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez juritka_94 Pokaż wiadomość
Tylko w przeciwieństwie do chrześcijaństwa, islam niestety nie zna pojęcia takiego jak zasady gościnności w kraju o innych poglądach i kulturze. Skoro jedziesz do kogoś na odwiedziny to jesteś jego gościem i podlegasz zasadom panującym w domu. Tak samo jak wynajmujesz mieszkanie/pokój to musisz dostosować się do panujących zasad. Muzułamnie jak wejdą do jakiegoś kraju to nie liczą się z zasadami panującymi.
Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Gdyby udało mi się wyjechać do USA albo Australii, znalazłbym pracę i nauczyłbym języka, byłbym wdzięczny tym krajom za to, że mogę godnie żyć. Starałbym się tak żyć, żeby nie drażnić gospodarzy, bo raczej dopiero moje dzieci poczułyby się gospodarzami.

A co robią muzułmanie? Mają niesamowitą postawę roszczeniową. Żądają meczetów, żądają wprowadzenia swoich praw z Koranu. I naturalnie robią po X dzieci i często żyją z zasiłków.


I naturalnie nie wolno o nich nic źle powiedzieć, bo przecież jest polityczna poprawność, ewentualnie wygrażają (i zdarzały się mordy).
Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Niestety się zgadzam. I zgadzam się również z poglądem, że ich emigracja do bogatych europejskich krajów i nastawienie tam na produkowanie dzieci ma swój cel, który zobaczymy wyraźnie za kilkadziesiąt lat.
Cytat:
Napisane przez Kansjella Pokaż wiadomość
Islam to nie religia. To chora, wypaczona ideologia, która gloryfikuje seks (nawet z dziećmi) i zabijanie wszystkich, którzy sprzeciwiaja się Koranowi.

Byłam kiedyś tolerancyjna, ale patrząc na to co sie dzieje. Jak muzłumanie zabijają Anglika, Francuza i gwałcą kobiety na nie swoich ziemiach zmieniłam swoje zdanie o 180 stopni! Kto w ogóle dopuścil Islam jako religię w Europie?? Czy Bóg, który każe poniżać kobiety i daje im mniejsze prawa od mężczyzn, pozwala na ślub z NIEMOWLAKIEM, każe zabijać innowierców jest jeszcze Bogiem? Wystarczy przeczytać Koran żeby zobaczyć ile nienawiści i krwi w nim jest i wyrobić sobie samemu zdanie na jego temat.
Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Lepiej poczytajcie, co muzułmanie wyprawiają z chrześcijanami na Bliskim Wschodzie. W Syrii czy Egipcie (kolebki naszej religii!) chrześcijanie stanowią około 10% mieszkańców i modne jest tam gwałcenie chrześcijanek czy palenie Kościołów. A Arabska Wiosna przyniosła chrześcijan tylko cierpienie, bo reżimy dyktatorów dbały o porządek. Na przykład w Syrii po stronie dyktatora są specjalne oddziały chrześcijan.

A u nas można dostać wyrok (naturalnie poza Polską, bo u nas jeszcze można mówić co się chce), bo wszelka krytyka wobec muzułmanów nie bierze się z faktów, tylko z nienawiści! We Francji nawet spokojnie krzyżyka na szyji nie można nosić, żeby nie urazić innych.

Naturalnie muzułmanie są różni, bo w Niemczech są Turcy, którzy są bardziej europejscy, ale tych z Algierii czy Pakistanu bym się obawiał.
Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Nie dotknie, bo mamy za słaby socjal. Nie bez powodu najwięcej ich (z tego co mi przychodzi na myśl) w UK, Niemczech i Francji.
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Wszytkie religi mają swoje pisma, w których mozna znaleźć róne tresci.

Ale wazne jest, co z tego wynikło w kontekście historycznym.
My chrześcijanie, zbudowaliśmy na tym demokrację.
Co by nie mówić, i jakie zaszłości historyczne nie wywlekać, to fakt jest taki, ze zbudowaliśmy na tym społeczeństwo demokratyczne, tolerancyjne, pokojowo rozwiązujace konflikty, zapewniajace równouprawnienie bez wzgldu na płeć, wiek, zdrowie itp.
Najpierw sądzimy, potem dopiero wydajemy werdykt i werdykt jest parawnei regulowany i jawny bez zagrozeni ze dojdzie do aktów przemocy w odwecie, morderstwa, znęcania się.

Niestety, prowadzi to do tego, e okropnie zmiękliśmy. A może nawt zgłupieliśmy.
Sami zobaczcie- mozna porwać, spalić zbeszcześcić Biblię i co najwyzej będzie się miało sparwę sądową, na której fafdziesieciu adwokatów będzie bredzić o naszej niewinności, naszym pokrzywdzeniu i jeszcze sie karierę na tym da zbudować.
Vide- Nergal.
A spróbujcie zbeszcześcić publicznie Koran.

Daleko to zaszo. Bardzo daleko.
Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie, że Radwańska gra w Polsce z Żydówką, gdy nagle publiczność zaczyna syczeć na podobieństwo gazu. Dosłownie świat rzuciłby się na nas, a Donald i Bronek przepraszaliby Izrael na kolanach.



1. Theo van Gogh - został zamordowany przez islamistę, bo nakręcał antyislamskie filmy.
2. Pewien pastor w USA chciał na 10 rocznicę World Trade Center spalić wiele egzemplarzy. Cały świat (Obama, Merkel) zaczął protestować, bo niby zagrażało to światu.
3. Sprawa karykatur Mahometa - od razu były zadymy w Danii, a imam z Mekki groził dziennikarzom śmiercią.
Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Obowiązkiem imigranta jest dostosować się do kraju, w którym chce zamieszkać. Jakoś Europejczycy w krajach arabskich głównie pracują za petrodolary, ale nie stawiają tam kościołów i nie żądają socjalu. A muzułmanie chcą przenieść swój świat do naszego.



I tak nieźle łamią prawo. Na przykład facet bierze sobie 4 żony (jedna oficjalna, reszta z woli Allaha), robi gromadkę dzieci i nieźle żyje z socjalu.



Zasady powinny być takie, że imigrantów trzeba podzielić na kategorie. Zupełnie inni są Ci ze Wschodu zupełnie inni są z Zachodu, zupełnie inni są Azjaci, zupełnie inni są Arabowie. Po prostu zrobić listę krajów, z których imigranci są mile widziani (Azjaci, Europejczycy) a których się obawiamy i nie chcemy (państwa muzułmańskie).

To nie jest rasizm!



Za przeproszeniem gdyby w Polsce pojawili się imigranci z Bliskiego Wschodu, to żądałbym od nich asymilacji. Wiem, że z Rosjana czy Ukraińca łatwo się robi Polaka, ale Arabowie czy Hindusi nie są świętymi krowami.



We Francji sytuacja jest zupełnie tragiczna, bo to jest chore, że nie mogę nosić krzyżyka na szyji, bo mogę kogoś tym obrazić. Muzułmanie jakoś mogą się modlić na ulicy bądź nosić swoje stroje i policja nie zareaguje, bo raz to się ich boi, a dwa jest polityczna poprawność i boją się posądzenia o rasizm. Natomiast chrześcijan można kopać po tyłku.
Uważam się za osobę tolerancyjną i otwartą, ale jeśli chodzi o islamistów to zwyczajnie się ich boję i wolałabym, żeby ograniczono ich wpływy/ napływ w Europie. Przez kilka lat emigracji zaobserowałam, że choć są gośćmi w jakimś kraju, to reprezentują skrajnie roszczeniową postawę, nie asymilują się i są źródłem zamieszek, konfliktów religijno-etnicznych, uważają, że to wszystko im się zwyczajnie należy. A jeśli stawia się im sprzeciw, to wychodzą na ulice, płoną samochody,itp. Będąc przez pół roku w Francji z racji stypednium miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji z udziałem muzułmanów (doszło do tego, że nie mogłam się sama poruszać po mieście, a po zmorku- nie było nawet o tym mowy!). Wielokrotnie usłyszałam za plecami, co by jeden z drugim ze mną zrobił i jak, bo jestem europejską dz****. Że się nie szanuję, bo nie noszę burki, itp.
Co ciekawe, po powrocie do UK, gdzie muzułmanów jest znacznie mniej, takie sytuacje miały miejsce i w przypadku moich koleżanek...

Aaaa i nie wiem czy ktoś wrzucał ten filmik:

Edytowane przez Koko Szanelll
Czas edycji: 2013-06-02 o 20:22
Koko Szanelll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:21   #205
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Ale Carmen jak mozesz sie wypowiadac tak negatywnie, o tak wielkiej grupie gdy masz prawie zerowy kontakt z nimi? Jak ja cale zycie bede siedziec w jedynym miejscu, odizolowana od konkretnej grupy spolecznej , a pitem udam sie na ich dzielnice, to wiadomo ,ze wszystko mnie bedzie szokowac. Nie mieszkasz obok tych ludzi, nie masz normalnego kontaktu z nimi, a swoje zdanie bazujesz na kilku glupich przypadkach ktore moglob bc z udzialem hindusa/ zyda/ katolika. Malo facetow lubi sobie pouzywac a potem szukac porzadnej kobiety na zone?
roxy, ja siedzę na zadku w kraju, nosa spoza naszych granic nie wychyliłam, ponadto z tymi młodzieńcami i panami o tym wyznaniu miałam w zasadzie zerowy styk - ale słyszałam o zachowaniach o których pisze Carmen żyjąca tysiące kilometrów stąd.
Mieszka ode mnie baaardzo daleko, a jednak mówi ona o czymś, co dzieje się tu, w Polsce, oraz innych krajach europejskich, bo mówi to wiele dziewczyn! To nie dzieje sie wokół jej zamkniętego osiedla gdzieś w Boston Masaczjusets, ale też tu w Koziej Wólce przy Warszawą, oraz w Eddinkton Dolnym nad Tamizą.
Mowa tu o podchodzeniu do kobiet białych (do Polek jest też to bardzo nasilone) jak do gorszego sortu, jak podludzi, nadający się do przelecenia najwyżej, mięsa do przelecenia dokładniej mówiąc (niektórzy nawet tego właśnie określenia używają: fuck meat)
Było w tym temacie już o tym samym wspominane też przez inne dziewczyny
Ona pisze o pewnej nadzwyczaj częstej, jak widzę, i powtarzającej się rzeczy. O czymś całkiem często spotykanym: pogardy dla białych kobiet, jako łatwych, ale mało wartych.

Roxy, myślisz, że ona tak gada, bo "innych" nie lubi? A przecież w USA jest inna wyróżniająca się od razu z wyglądu grupa: Meksykanie. Też często się nie asymilują, też rzucają się w oczy - idealna grupa do "bezmyślnego hejtowania" które jej zarzucasz (że nie zna, więc nie lubi).
A jednak nie robi tego, tylko pisze o tej jednej konkretnie grupie śniadoskórych panów wyznających islam - myślisz, że ona tak tylko z rasizmu głupiego?

Tak się składa, że gdybym po wielokroć słyszała o tym, że Ukraińcy podchodzą do Polek jak do mięcha, nadającego się co najwyżej do przelecenia, jak do czegoś gorszego - to sądzisz, że bym roztkliwiała się nad nimi, jak to trzeba ich rozumieć oraz przeniknąć ich myślenie? To wcale nie chodzi o inną religię tylko, tu chodzi o pogardliwe podejście do nas jak do kogoś GORSZEGO. Do ciebie też, bez powodu, tylko dlatego, boś biała! Dlatego też nie będę rozumieć takiego, tylko uważam, że jeśli ktoś na ciebie leje i pluje ci w twarz, uważa za coś gorszego - to trzeba nie jak psychoterapeuta straceńczy go rozumieć i tłumaczyć, tylko przeciwstawić się mu równym brakiem tolerancji, co on wobec mnie.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-06-02 o 20:34
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:37   #206
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Odp: Dot.: Odp: Islam

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Te "bardziej tradycyjne" są jak najbardziej zakazane w krajach zachodnich.

A co Ci przeszkadza w tych mniej tradycyjnych? Zakonnice noszą podobny strój - habit, który zakrywa 'rysy' ciała oraz włosy. Mamy zakazać zakonnicom noszenia habitu?
A jakby Tobie zakazano ubierać się tak jak się ubierasz?
To mi przeszkadza, że boję się, że pod tą szatą mogą mieć bombę, którą mogą odpalić w każdej chwili. Chcą zasłaniać włosy? Okej. Ale nie całe ciało. Jak byłam dzieckiem i byłam na wakacjach w Berlinie, to bałam się iść sama do parku, bo wszędzie siedziały takie kobiety całe zakryte z 10 dzieci. Nie wzbudza to mojego zaufania, bowiem jestem przyzwyczajona, że Europejczycy nie ukrywają się swoich tożsamości.
Zakonnice to inna sprawa. A moim ubiorem nikogo nie gorszę i widać, że ja to ja przynajmniej.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:41   #207
WszyscyUmrzemy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 41
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez JanePanzram Pokaż wiadomość
roxy, ja siedzę na zadku w kraju, nosa spoza naszych granic nie wychyliłam, ponadto z tymi młodzieńcami i panami o tym wyznaniu miałam w zasadzie zerowy styk - ale słyszałam o zachowaniach o których pisze Carmen żyjąca tysiące kilometrów stąd.
Mieszka ode mnie baaardzo daleko, a jednak mówi ona o czymś, co dzieje się tu, w Polsce, oraz innych krajach europejskich, bo mówi to wiele dziewczyn! To nie dzieje sie wokół jej zamkniętego osiedla gdzieś w Boston Masaczjusets, ale też tu w Koziej Wólce przy Warszawą, oraz w Eddinkton Dolnym nad Tamizą.
Mowa tu o podchodzeniu do kobiet białych (do Polek jest też to bardzo nasilone) jak do gorszego sortu, jak podludzi, nadający się do przelecenia najwyżej, mięsa do przelecenia dokładniej mówiąc (niektórzy nawet tego właśnie określenia używają: fuck meat)
Było w tym temacie już o tym samym wspominane też przez inne dziewczyny
Ona pisze o pewnej nadzwyczaj częstej, jak widzę, i powtarzającej się rzeczy. O czymś całkiem często spotykanym: pogardy dla białych kobiet, jako łatwych, ale mało wartych.

Roxy, myślisz, że ona tak gada, bo "innych" nie lubi? A przecież w USA jest inna wyróżniająca się od razu z wyglądu grupa: Meksykanie. Też często się nie asymilują, też rzucają się w oczy - idealna grupa do "bezmyślnego hejtowania" które jej zarzucasz (że nie zna, więc nie lubi).
A jednak nie robi tego, tylko pisze o tej jednej konkretnie grupie śniadoskórych panów wyznających islam - myślisz, że ona tak tylko z rasizmu głupiego?

Tak się składa, że gdybym po wielokroć słyszała o tym, że Ukraińcy podchodzą do Polek jak do mięcha, nadającego się co najwyżej do przelecenia, jak do czegoś gorszego - to sądzisz, że bym roztkliwiała się nad nimi, jak to trzeba ich rozumieć oraz przeniknąć ich myślenie? To wcale nie chodzi o inną religię tylko, tu chodzi o pogardliwe podejście do nas jak do kogoś GORSZEGO. Do ciebie też, bez powodu, tylko dlatego, boś biała! Dlatego też nie będę rozumieć takiego, tylko uważam, że jeśli ktoś na ciebie leje i pluje ci w twarz, uważa za coś gorszego - to trzeba nie jak psychoterapeuta straceńczy go rozumieć i tłumaczyć, tylko przeciwstawić się mu równym brakiem tolerancji, co on wobec mnie.
Coś czuje, że stosunek arabów do polskich facetów jest lepszy ( o ile jest) tylko ze względu na to, że tam facet ma wyższą pozycję od kobiety.

I taki pogląd, że niektóre nadają się tylko do przelecenia jest obecny nie tylko u nich, znam z jednego czy dwóch którzy mają taki pogląd. Co prawda tego nie robią ale zawsze coś.

Albo np. do azjatów. Nie słyszałem żeby ktoś źle mówił o azjatach. Znam nawet jedną pół-azjatkę gdzie jej ojciec jest polakiem a matka japonką i są bardzo ogarniętą rodziną a dziewczyna jest fajna.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Koko Szanelll Pokaż wiadomość
Uważam się za osobę tolerancyjną i otwartą, ale jeśli chodzi o islamistów to zwyczajnie się ich boję i wolałabym, żeby ograniczono ich wpływy/ napływ w Europie. Przez kilka lat emigracji zaobserowałam, że choć są gośćmi w jakimś kraju, to reprezentują skrajnie roszczeniową postawę, nie asymilują się i są źródłem zamieszek, konfliktów religijno-etnicznych, uważają, że to wszystko im się zwyczajnie należy. A jeśli stawia się im sprzeciw, to wychodzą na ulice, płoną samochody,itp. Będąc przez pół roku w Francji z racji stypednium miałam kilka nieprzyjemnych sytuacji z udziałem muzułmanów (doszło do tego, że nie mogłam się sama poruszać po mieście, a po zmorku- nie było nawet o tym mowy!). Wielokrotnie usłyszałam za plecami, co by jeden z drugim ze mną zrobił i jak, bo jestem europejską dz****. Że się nie szanuję, bo nie noszę burki, itp.
Co ciekawe, po powrocie do UK, gdzie muzułmanów jest znacznie mniej, takie sytuacje miały miejsce i w przypadku moich koleżanek...

Aaaa i nie wiem czy ktoś wrzucał ten filmik:

Ktoś wcześniej zamieścił bardzo mądry filmik o 3 etapach jihadu ( nie wiem czy dobrze to piszę, ale w sumie to nie ma znaczenia).

Edytowane przez WszyscyUmrzemy
Czas edycji: 2013-06-02 o 20:40
WszyscyUmrzemy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:43   #208
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Islam

póki nie wiedziałam o nich nic, to miałam podejście tolerancyjne - bo i co ci ludzie mi zrobili? Żydów darzę szacunkiem; przyjedzie tutaj jakiś Białorusin - i też takiego zrozumiem, chce człowiek żyć, to tu przyjeżdża.

A o panach wyznających islam zaczynam mieć coraz gorsze zdanie - przez takie właśnie częste wieści z różnych stron, im dalej w czas tym bardziej się zgadzam z tym, co napisała o nich Oriana Fallaci jako osoba przewidująca, z dalekosiężnym myśleniem a nie zaślepiona tępą nienawiścią.

Po prostu trzeba być ostrożnym, a nie zakładać "dobre zamiary" bez powodu.

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-06-02 o 20:53
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:46   #209
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
nie sadze skoro jest to w Paryzu nielegalne

http://www.wykop.pl/ramka/1336543/sz...am-we-francji/
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 20:58   #210
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Islam

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
A Polacy różnią się tym od muzułmanów, że drugie-trzecie pokolenie już się w pełni asymiluje. I naturalnie nie robią 8 dzieci i nie żyją zasiłków z powodu swojej płodności.
Ja mam bardzo wiele znajomych pochodzacych z muzulmanskich lub muzulmansko/wloskich malzenstw i wszyscy zostali wychowani w kulturze europejskiej. Moze i widac troche roznice ale sa to szczegoly.
Nwet u mnei w akademiku jest wielu hindusow, buddystow i muzulmanow i sa to moim zdaniem naprawde super ludzie. Fakt, ze jest tez sporo tych "gorszych" co stoja w bramach, ze strach obok nich przejsc ale to raczej wina nie religi a biedy i patologii.

Cytat:
Napisane przez Powstaniec Pokaż wiadomość
Obowiązkiem imigranta jest dostosować się do kraju, w którym chce zamieszkać.
zgadzam sie
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-07 19:36:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.