kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-16, 19:02   #331
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

To dobrze, ze kupilam mydelko anti blemish. Bo jesli pianka sie nie pieni to kiepsko. Ja tak nie lubie A mydelko anti blemish pieni sie lepiej niz zwykle z 3 krokow w plynie.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 14:48   #332
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Owszem, jest taka seria, nazywa się Derma White i ma likwidować przebarwienia. Niestety dostępna chyba tylko w Japonii (nie wiem czy przypadkiem też nie w Hong Kongu).
Tutaj link:
http://www.clinique.co.jp/templates/...ORY_ID=CAT1041

Są z tej serii też kosmetyki kolorowe:
http://www.clinique.co.jp/templates/...ORY_ID=CAT1040
Moja mama dostała jakiś krem z tej serii od taty, kiedy był w Dubaju. A ulotka w opakowaniu po chińsku(japońsku? koreańsku?)
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 16:19   #333
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Mi sie dzisiaj udalo upolowac maczka (Peony) za 12 funtow. Nowy z pudelkiem!
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:14   #334
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
To dobrze, ze kupilam mydelko anti blemish. Bo jesli pianka sie nie pieni to kiepsko. Ja tak nie lubie A mydelko anti blemish pieni sie lepiej niz zwykle z 3 krokow w plynie.
To nie to, że sie nie pieni... ale pieni się gorzej od mydła w płynie...

Mam prośbę, czy mogłybyście mi cos doradzić odnośnie pielęgnacji.

Używam 3-kroków, ale ostatnio zrobiło mi sie dużo zaskórników, wyskakują jakieś pojedyńcze niespodzianki.. poza tym mam przesuszone policzki i strasznie przesuszoną skórę pod oczami.

Z góry dziękuję za rady
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:52   #335
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
To nie to, że sie nie pieni... ale pieni się gorzej od mydła w płynie...

Mam prośbę, czy mogłybyście mi cos doradzić odnośnie pielęgnacji.

Używam 3-kroków, ale ostatnio zrobiło mi sie dużo zaskórników, wyskakują jakieś pojedyńcze niespodzianki.. poza tym mam przesuszone policzki i strasznie przesuszoną skórę pod oczami.

Z góry dziękuję za rady
Od dawna używasz 3 kroków? Dla którego typu? Nakładasz jakiś krem po 3 steps?
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:13   #336
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Używam od lutego, po 3-krokach nakładam krem anti-blemish, czasami cicaplast z LRP. Pod oczy miałam próbkę all about eyes, ale chyba jest dla mnie za słaby :-/
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 20:37   #337
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Używam od lutego, po 3-krokach nakładam krem anti-blemish, czasami cicaplast z LRP. Pod oczy miałam próbkę all about eyes, ale chyba jest dla mnie za słaby :-/

All about eyes bardzo słabo nawilża, on ma żelową konsystencję i łagodzi opuchliznę i cienie pod oczami. Krem Anti-Blemish i coś po nim tez nakładasz? Dla jakiego typu masz 3 kroki? Zwróć uwagę na swój preparat do demakijażu oczu- u mnie podziałało, skóra przestała być tak przesuszona, jednak krem na pewno się przyda.

A co do 3 kroków czesto bywa tak,że należy zmienić niektóre kosmetyki z zestawu- to całkiem normalne, nasza skóra zaczyna inaczej pracować nie tylko pod wpływem złuszczania, ale innych czynników.

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-05-17 o 20:40
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 09:59   #338
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Używam od lutego, po 3-krokach nakładam krem anti-blemish, czasami cicaplast z LRP. Pod oczy miałam próbkę all about eyes, ale chyba jest dla mnie za słaby :-/
Krem Anti Blemish jest 3 krokiem z serii Anti Blemish i powinno się go stosować jako 3 krok a nie 4 Napisz jakie zestaw - do jakiej skóry stosujesz.
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 10:27   #339
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dokladnie. ZObacz czym zmywasz makijaz z oczu. Ja mam wilkie problemy z przesuszona skora pod oczami. A plyny do demakijazu bardzo to poteguja. Chyba zle uzywasz 3 krokow. Bo na krem anti blemish tez chyba powinno sie cos nakladac. Powinnas sie przestawic na anti blemish. Ja mam tak że zwykla 1 nie wystarcza (uzywalam 1,5 tyg i mam wielki wysyp na twarzy) a 2 mnie podraznia. Wiec zostaje anti blemish. Pod oczy najepiej dziala all about eyes rich ale mi czasem nie wystarcza i raz -dwa razy w tygodniu smaruje okolice oczu kremem do rak i tak ide spac. Nic tak dobrze nie dziala No i koniecznie jakis krem do twarzy nawilzajacy. Bo same 3 kroki nie wystarcza. W sumie kazdy krem clinique dobrze nawilza Musialabym wiedziec wiecej o Twojej skorze zeby cos konkretnego polecic. Ja obecnie uzywam superdefense i chyba cale lato bede bo ma wysoki filtr i dobrze nawilza.

Edytowane przez asik123456789
Czas edycji: 2009-05-18 o 10:29
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 17:46   #340
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

używam 3-kroków dla skóry o typie numer 2. Mam cerę przetłuszczająca się lekko w strefie T i suche policzki. Od czasu do czasu mam jakieś niespodzianki no i sporo zaskórników i kilka przebarwień po niespodziankach

Dobrze zrozumiałam że po kremie anti-blemish też trzeba stosować jakiś krem nawilżający? Moja niewiedza na temat pielęgnacji z clinique'a mnie przeraża...

Do demakijażu oczu zaczełam używac 2-fazowego płynu z garniera, ale musze chyba zmienić tusz, mam jakieś badziewie z isa dory, które się strasznie marze i ciężko zmywa..

asik123456789 jakiego kremu do rąk używasz pod oczy?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 19:39   #341
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
używam 3-kroków dla skóry o typie numer 2. Mam cerę przetłuszczająca się lekko w strefie T i suche policzki. Od czasu do czasu mam jakieś niespodzianki no i sporo zaskórników i kilka przebarwień po niespodziankach

Dobrze zrozumiałam że po kremie anti-blemish też trzeba stosować jakiś krem nawilżający? Moja niewiedza na temat pielęgnacji z clinique'a mnie przeraża...

Do demakijażu oczu zaczełam używac 2-fazowego płynu z garniera, ale musze chyba zmienić tusz, mam jakieś badziewie z isa dory, które się strasznie marze i ciężko zmywa..

asik123456789 jakiego kremu do rąk używasz pod oczy?

A dlaczego zdecydowałaś się akurat na krok 3 z serii Anti-blemish? Jeśli chodzi o działanie typowo przeciw wypryskom, to najskuteczniejsze jest połączenie kroku 2 i 3 z A-B.
Po 3 krokach jak najbardziej wskazane jest (tym bardziej przy cerze suchej) nałożenie kremu, ponieważ step 3 wyrównuje tylko barierę hydrolipidową, ale nie stanowi żadnej ochrony ani konkretnego nawilżenia.

Absolutnie nie trzyj twarzy przy kroku 2, jedynie delikatnie omieć twarz wacikiem, nie powtarzając drugi raz w jednym miejscu- to tak dla przypomnienia

A jeśli chodzi o skórę pod oczami, zwróć też uwagę myjąc twarz Facial Soap czy przypadkiem nie dotykasz tych partii.

Niepokoją mnie te przesuszone policzki...
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-18, 21:11   #342
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Policzki nie są jakoś bardzo przesuszone, ale co najdziwniejsze to właśnie na nich powstają mi różne niespodzianki

A krok 3 z Anti-blemish używam po 2 ze zwłych kroków, bo mam ten krem i jakoś trzeba było go zużyć...Nie byłam nim specjalnie zachwycona, ale może dlatego, że nie używałam kroku numer 2 z A-B? Myślicie, że to mogło mieć znaczenie?

Możecie mi polecić jakiś fajny krem nawilżający na noc i na dzień?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 23:38   #343
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Policzki nie są jakoś bardzo przesuszone, ale co najdziwniejsze to właśnie na nich powstają mi różne niespodzianki

A krok 3 z Anti-blemish używam po 2 ze zwłych kroków, bo mam ten krem i jakoś trzeba było go zużyć...Nie byłam nim specjalnie zachwycona, ale może dlatego, że nie używałam kroku numer 2 z A-B? Myślicie, że to mogło mieć znaczenie?

Możecie mi polecić jakiś fajny krem nawilżający na noc i na dzień?
Myślę,że tak Chociaż jeśli chodzi o samą konsystencję, pomijając działanie-rzeczywiście nie ma czym się zachwycać Na dzień mogę Tobie śmiało polecić Superdefense z filtrem SPF 25 a na noc Super Rescue.

Tu masz opinie na KWC:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...isturizer.html

Co do Anti-Blemish, ciekawe dlaczego w USA ta seria inaczej się nazywa...

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-05-18 o 23:42
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 08:53   #344
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

No wlasnie. Niepotrzebnie mieszaja z ta nazwa.

Ja uwazam krok 2 z anti blimish za najlepszy. NAstepnym razem jak bedziesz kupowala to zamiast zwyklego toniku z 2 kup wlasnie anti blemish. No i najlepiej dokupic jakis krem nawilzajacy. Opakowanie 30ml superdefece kosztuje okolo 125zl. 50ml jest za 180zl. Jesli nie chcesz tyle wydawac to kup sobie jakis inny najlepiej apteczny krem nawilzajacy do skory suchej i normalnej. Ja zawsze moja traktowalam jako mieszana i tlusta (bo mam wypryski) ale bardzo ja tym skrzywdzilam Przesuszyla sie tylko a niedoskonalosci jak byly tak sa. Osobiscie uwazam ze kremy clinique bardzo dobrze nawilzaja (najlepiej antioxidant rescue) ale tez troche sa tluste. Ale t0 mila warstwa, nie przeszkadza tylko ze trzeba przypudrowac. POd makijaz rowniej pasuje. Jest jeszcze fajny kremik na naczynka ale mniej nawilza. Wchlania sie do matu. A kremu pod oczy uzywam firmy johnsonn&johnson taki rozowy do rak-24 godzinne nawilzanie Nic mi po nim nie wychodzi bo on nie jest tlusty. Na poczatku uzywalam go co noc ale na tyle mi sie poprawilo ze juz nie musze. Nawet since pod oczami sa mniej widoczne
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 14:01   #345
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

A na powiększone pory lepszą są zwykłe 3 kroki (ja stosuje 2), czy Anti-blemish? Po 2 mam już nieźle oczyszczoną skórę i zastanawiam się co teraz kupić, zostać przy starym czy próbować serii anti-blemish
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 14:08   #346
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

mysle, ze pod tym wzgledem dzialanie jest takie samo
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 16:38   #347
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
mysle, ze pod tym wzgledem dzialanie jest takie samo
Też mam takie odczucia
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 18:00   #348
Patikonik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Bardzo proszę Was o radę - mam cerę wybitnie tłustą, jeśli można to tak ująć. Już po 15 minutach 'ociekam' tłuszczem i nic nie pomaga. Mam też dość trądzik i zaskórniki.
Co polecacie w takim wypadku? Zestaw 4, czy kosmetyki do trądziku?
Patikonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 19:33   #349
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Patikonik Pokaż wiadomość
Bardzo proszę Was o radę - mam cerę wybitnie tłustą, jeśli można to tak ująć. Już po 15 minutach 'ociekam' tłuszczem i nic nie pomaga. Mam też dość trądzik i zaskórniki.
Co polecacie w takim wypadku? Zestaw 4, czy kosmetyki do trądziku?

Wygląda na to,że zestaw nr 4... A powiedz mi, jak Twoja skóra reaguje na słońce?
Co do Anti-blemish, wprawdzie jest najlepszy na wypryski, jednak krok 2, może nie poradzić sobie mimo wszystko z tak dużą produkcją sebum... Chociaż z czasem pewnie, kiedy gruczoły łowjowe się "uspokoją", możemy spróbować A-B. Albo Anti-Blemish+ dobry krem dla cery tłustej...?

Czekam na odpowiedź, to coś wymyślimy
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 09:03   #350
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Mi tez sie wydaje, ze najpierw zwykle 3 kroki (3 lub 4) a pozniej jak cera sie uspokoi to dopiero anti blemish. Robilas sobie test na stronie clinique?
http://www.clinique.com.pl/analiza_skory.html
Masz jakies naczynka pekajace? Jak sie opalasz? Czy masz sklonnosc do oparzen? Czy skora czasem sie przesusza?

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

A skad jestes? Bo w Warszawie i Poznaniu mozna isc do salonu clinique i oni wszystko dobiora.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 11:40   #351
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Mi tez sie wydaje, ze najpierw zwykle 3 kroki (3 lub 4) a pozniej jak cera sie uspokoi to dopiero anti blemish. Robilas sobie test na stronie clinique?
http://www.clinique.com.pl/analiza_skory.html
Masz jakies naczynka pekajace? Jak sie opalasz? Czy masz sklonnosc do oparzen? Czy skora czasem sie przesusza?

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

A skad jestes? Bo w Warszawie i Poznaniu mozna isc do salonu clinique i oni wszystko dobiora.

Racja zrób sobie analizę na stronie. Nie tylko w salonie można się poradzić w sprawie 3 kroków, w perfumeriach szukaj konsultantek w białym kitlu Konsultantki z perfumerii nie zawsze posiadają pełną wiedzę na temat 3 steps
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 18:36   #352
Patikonik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Bardzo Wam dziękuję
Nie mam żadnych naczyniek, skóra jest gruba z zaskórnikami.
Nie ulegam oparzeniom ani nic w tym stylu.
Patikonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 19:50   #353
Vallentina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 490
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Czy któraś z Was może mi polecić jakąś szminkę właśnie Clinique? Potrzebuje półtransparentną, nie różową. Najlepiej bez, ewentualnie fiolet. Czy są trwałe? Nawilżają?
Vallentina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 23:41   #354
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Moze sprobuj zapytac na forum "wizazystka" w watku o kolorowce clinique.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 14:29   #355
Vallentina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 490
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Moze sprobuj zapytac na forum "wizazystka" w watku o kolorowce clinique.
Dziękuję.
Vallentina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 21:37   #356
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziękuję bardzo za wszystkie rady (przepraszam, że dopiero teraz, ale ostatnio mam straszne urwanie głowy)

Mam jeszcze 2 pytania:

1) Co należy zastosować po użyciu kroku drugiego z serii anti-blemish? Czy może/powinien to być DDML lub DDMG? plus jeszcze jakiś nawilżacz oczywiście.

2) Orientujecie się może co w swoim składzie ma krok drugi z a-b? Chciałabym zacząć używać na noc kremu z avene diacneal albo cleanance k i boję się że te kremy stosowane razem z clinique mogą sie "pogryźć"

z góry dziękuje za pomoc
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 23:10   #357
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja uzywam DDML na krok 2 AB. I jest ok. Ale mozesz kupic krok 3 AB-jest lepszy. ALe to juz sprawa indywidualna. Ja kupie jak wykoncze DDML Moze jutro napisze co ma w skladzie bo teraz nie chce mi sie isc czytac Ale chyba kwas salicylowy.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 08:37   #358
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za wszystkie rady (przepraszam, że dopiero teraz, ale ostatnio mam straszne urwanie głowy)

Mam jeszcze 2 pytania:

1) Co należy zastosować po użyciu kroku drugiego z serii anti-blemish? Czy może/powinien to być DDML lub DDMG? plus jeszcze jakiś nawilżacz oczywiście.

2) Orientujecie się może co w swoim składzie ma krok drugi z a-b? Chciałabym zacząć używać na noc kremu z avene diacneal albo cleanance k i boję się że te kremy stosowane razem z clinique mogą sie "pogryźć"

z góry dziękuje za pomoc
ad 1. Najlepiej samemu zrobić rozpoznanie co Twojej cerze najlepiej służy. Każdemu pasuje co innego.
ad 2. Kwas Salicylowy
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 12:59   #359
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

1. Najlepiej gdybyś stosowała krok 3 z serii Anti-Blemish- DDML ani DDMG nie dadzą Ci takiego efektu jak ten duet (jeśli chodzi o działanie przeciwzapalne i antybakteryjne) Jednak step3 z A-B nie będzie tak nawilżał jak DDMG czy DDML.

2. Nie ma tam kwasu salicylowegro, wrrr! Acetyloglukozamina jest tu odpowiedzialna za złuszczanie, a nie kwas salicylowy (trzymam Claryfing Lotion w ręku- faktycznie jest w składzie, ale występuje tu raczej w śladowych ilościach). Inaczej nie byłby wskazany dla typów "suchych"

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-06-03 o 13:01
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:35   #360
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cześć Wam!
Potrzebuję pomocy.Przeczytałam ze 3-4 strony tego wątku i nie znalazłam nawet minimalnej informacji.Mam wrażliwą,bardzo suchą cerę i trądzik na policzkach.Troszkę się świecę na czybku nosa i na czole,ale to mi w ogóle nie przeszkadza.Chciałabym używać fluidu (lub czegoś podobnego) do częściowego zakrycia niedoskonałości mojej cery.Problem w tym,że w tym temacie jestem totalnie zielona i nie posiadam nawet najmniejszych informacji.Szukam czegoś lekkiego,a zarazem zakrywające choćby 1/4 moich pryszczolów.Czy któraś z Was ma także suchą skórę i znalazła bardzo dobry fluid?Jak tak bardzo proszę o pełną nazwę.Z góry bardzo dziękuję.
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.