Differin - mam dosyć - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-15, 20:47   #1291
kikirikikiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Differin - mam dosyć

hej! mam pytanie jakie moga byc skutki stosowania differinu we wczesnej ciazy! Stosowalam differin przez 6 tygodni ale gdzies pod koniec stosowania zaszlam w ciaze!prosze o szybka odpowiedz
kikirikikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 07:45   #1292
alexya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Differin - mam dosyć

cze ja stosuje differin dokładnie od 02.09.08 i jak dotąd szczęśliwie nie mam wysypu (odpukać) i tak naprawde nie wiem co o tym myśleć ale ogólnie chwale sobie ten lek buźka wygładzona, bardziej jednolita i blizny coraz mniejsze i bladsze a syfki posmarowane lekiem giną lub są mniejsze( na marginesie stosuje rano skinoren wiec nie wiem któremu lekowi powinnam dziekować a moze to poprostu dobre połączenie)...hmm
alexya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 07:55   #1293
alexya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez kikirikikiki Pokaż wiadomość
hej! mam pytanie jakie moga byc skutki stosowania differinu we wczesnej ciazy! Stosowalam differin przez 6 tygodni ale gdzies pod koniec stosowania zaszlam w ciaze!prosze o szybka odpowiedz
Próbowałam coś poszperać w inernecie na temat skutków używania differinu podczas ciąży ale natknełam sie jedynie na pytania jak Twoje ale żadnych odpowiedzi nie było w ultce jak pewnie sama czytałas differin absotutnie zakazany jest podczas ciazy i karmienia piersia a przy podejrzeniu zajścia w ciąże trzeba go natychmiast odrzucić wiec kończąc mój długi wywód radzę poprostu skontaktować sie jak najszybciej z lekarzem (ale nie wiem co lepsze dermatolog czy ginekolog wiec najlepiej jedno i drugie) pozdrawim i gratuluje.
Napewno bedzie wszystko dobrze
alexya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 08:29   #1294
antoslaw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 56
Dot.: Differin - mam dosyć

Ja stosuje Differin od 1 sierpnia i mimo, ze stan mojej twarzy moznaby doskonale zilustrowac sinusoida, raz jest naprawde dobrze, potem mnnie wysypuje...to zauwazylem, ze im dluzej uzywam tego leku, tym wykwity sa mniejsze i jakby mniej "zapalne". Na krosty nakladam Zineryt, ale nie na cala twarz. Zrezygnowalem rowniez z wszelkich kosmetykow, uzywam jedynie zelu do mycia twarzy Lysanel.
antoslaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 19:03   #1295
azumi21
Raczkowanie
 
Avatar azumi21
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 104
Dot.: Differin - mam dosyć

czy ktos z Was uzywal razme z differinem lub samo DUAC?? prosze o opinie odnosnie tego leku
__________________
Pobierzemy się 30 maja 2010r.

http://s6.suwaczek.com/20100530290213.png
azumi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 19:10   #1296
oomonikaoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 7
Dot.: Differin - mam dosyć

Po 6 dniu stosowania differinu mam rzeczywiście taki drobniutki wysyp, ale WIDAC NA TWARZY ŻE TO DOPIERO POCZATEK! Wszytsko sie "gotuje". A mój problem polega na tym, że okolice T są dośc mocno zaniesczyszczone pod skórą... Na dodatek policzki teraz troche sie pogarszają. Po jakim czasie mam sie spodziewac wysypu?
oomonikaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 19:40   #1297
kikirikikiki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Differin - mam dosyć

dzieki alexya za odpowiedz wlasnie jutro wybieram sie do gina wiec zapytam napewno czy to jest szkodliwe czy tylko pisza tak bo niemaja przeprowadzonych badan jesli chodzi o kobiety w ciazy i karmiace i zwyczajnie sie zabespieczaja tą notka w ulotce!!!! Bo ja tez szukalam w necie i nic ani slowa o skutkach tego kremu!!!!Pozdrawiam i dziekuje!!!
kikirikikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 08:22   #1298
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez azumi21 Pokaż wiadomość
czy ktos z Was uzywal razme z differinem lub samo DUAC?? prosze o opinie odnosnie tego leku
Uzywałam DUACU niedawno, po nim od miesiąca mam Differin no i tak: Duac moim zdaniem jest delikatniejszy, nie wysusza tak jak Diff, nie miałam przy nim wysypów, ładnie rozjasnia przebarwienia. Spektakularnych zmian po miesiącu uzywania nie widziałam, ale było na pewno lepiej.
Teraz się męczę z Differinem i mam wrazenie, ze jest gorzej a nie lepiej Ale moze to kwestia czasu..
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 08:28   #1299
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
Uzywałam DUACU niedawno, po nim od miesiąca mam Differin no i tak: Duac moim zdaniem jest delikatniejszy, nie wysusza tak jak Diff, nie miałam przy nim wysypów, ładnie rozjasnia przebarwienia. Spektakularnych zmian po miesiącu uzywania nie widziałam, ale było na pewno lepiej.
Teraz się męczę z Differinem i mam wrazenie, ze jest gorzej a nie lepiej Ale moze to kwestia czasu..
U mnie duac wysuszał bardziej niż differin. Nakładałam duac i miałam przyjemnie matową cerę, podczas nakładania differinu była tłusta powłoka, ale to pewnie dlatego, że mam differin w kremie nie w żelu. Przy obu nie miałam wysypu. Moja cera zdecydowanie korzystniej prezentowała się podczas stosowania duacu.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 09:15   #1300
alexya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Differin - mam dosyć

tak sie chwaliłam ze nie mam żadnego wysypu a w sumie od poczatku na brodzie i żuchwie pojawiły mi sie pod skóra takie białe grudki (kilkadziesiąt) które łatwo mozna wycisnac i które skubańce niestety rosną nie wiem co to jest ( napewno nie kaszaki) a tym samym nie wiem jak sie tego pozbyć..czy to mogabyć zanieczyszczenia które mi wychodzą..hmm...napiszcie prosze
alexya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 12:48   #1301
azumi21
Raczkowanie
 
Avatar azumi21
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 104
Dot.: Differin - mam dosyć

myslicie ze moge smarowac na noc syfki differinem a rano stoswac DUAC ??
__________________
Pobierzemy się 30 maja 2010r.

http://s6.suwaczek.com/20100530290213.png
azumi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 18:11   #1302
oomonikaoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 7
Dot.: Differin - mam dosyć

alexya, wydaje mi sie ze powinns poczekac znamin pozbedziesz się wysypu z brody. Poczekaj az ci wszytsko dojrzeje, prznajmniej nie bedziesz rozsiewa bakterii na twarzyczce. A w ogóle to takie zmiany na brodzie moga (ale nie musza)byc wywolane problemami z okresem itp. itd.

PS. po tygodniu stosowaia differinu akurat dzisiaj twarz wyglada standardowo. ale wysyp pewnie nadchodzi :/
oomonikaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 18:21   #1303
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Differin - mam dosyć

a nie ma ktos odsprzedac differinu ? wiem ze to troche glupie pytanie ,ale nieznosze wizyt u mojej pani dermatolog i moze akurat ktorejs nie przypasowal , albo nie wiem co i ma odsprzedac ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:09   #1304
emynia
Raczkowanie
 
Avatar emynia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 38
Dot.: Differin - mam dosyć

A czy któraś z was przy stosowaniu kuracji albo po małej przerwie opalała sie na solarium całkowicie wyłanczając opalacz twarzy ??? Czy jak sie wyłączy opalacz na twarz to może zaszkodzić opalanie reszty ciała ???
__________________
emynia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:16   #1305
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez emynia Pokaż wiadomość
A czy któraś z was przy stosowaniu kuracji albo po małej przerwie opalała sie na solarium całkowicie wyłanczając opalacz twarzy ??? Czy jak sie wyłączy opalacz na twarz to może zaszkodzić opalanie reszty ciała ???
ja po przerwie opalalam sie na sloncu, kilka razy na solarium.. kazdy jest inny-ale mi akurat nic a nic sie nie wydarzylo..-nie wylaczylam lamp na twarz..
jak wylaczysz to nie zaszkodzi.. nie bedzie wiekszej roznicy przy jednym razie..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:37   #1306
alexya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez alexya Pokaż wiadomość
tak sie chwaliłam ze nie mam żadnego wysypu a w sumie od poczatku na brodzie i żuchwie pojawiły mi sie pod skóra takie białe grudki (kilkadziesiąt) które łatwo mozna wycisnac i które skubańce niestety rosną nie wiem co to jest ( napewno nie kaszaki) a tym samym nie wiem jak sie tego pozbyć..czy to mogabyć zanieczyszczenia które mi wychodzą..hmm...napiszcie prosze
ma ktoś jeszcze pomysł co z tymi moimi grudkami bo stają sie coraz bardziej widoczne ale nie robia sie z nich pryszcze (naszczęscie)
alexya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:45   #1307
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

hm.. nie mam zielonego..
a od kiedy uzywasz diff?
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 08:56   #1308
alexya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 17
Dot.: Differin - mam dosyć

od 02.09 ale coś mi sie wydaje że gruki dostałam juz jak używałam skinoren (rano i wieczór, a teraz uzywam skinoren rano a differin - noc) choc mogłam jeszcze je mieć przed skinorenem ale kurczne nie pamiętam. gdybym wiedziała co to za cholerstwo jest jaka jest tego przyczyna
alexya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-18, 09:03   #1309
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

uu..no to chwilkę używasz..
moim zdaniem cera zaczyna się oczyszczac, wyrzuca brzydactwo na wierzch..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 12:29   #1310
azumi21
Raczkowanie
 
Avatar azumi21
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 104
Dot.: Differin - mam dosyć

czy stosowac duac na noc razem z differinem na noc?? sama nie wiem czy mozna je laczyc, np nalozyc differin poczekac az wychnie i nalozyc duac?
__________________
Pobierzemy się 30 maja 2010r.

http://s6.suwaczek.com/20100530290213.png
azumi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 21:49   #1311
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez alexya Pokaż wiadomość
ma ktoś jeszcze pomysł co z tymi moimi grudkami bo stają sie coraz bardziej widoczne ale nie robia sie z nich pryszcze (naszczęscie)
Jedyne co mi przychodzi do głowy to antybiotyk miejscowy erytromycyna lub klindamycyna, preparatów z nimi jest ogrom. Wazneżeby to było cos bez alkoholu, bo po differinie skóa jest wrazliwsza.
Mozesz spróbować benzacne 5% na noc. Przez kilka dni zamiast toniku stosuj borasol, możesz też nakłdać na te miejsca wodę utlenioną w żelu.
Maseczki typu glinka czy aspirynowa też powinny pomóc w oczyszczeniu cery i przysuszeniu krostek.
Pozatym potrzeba czasu, żeby skóra się unormowała.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 06:56   #1312
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez azumi21 Pokaż wiadomość
czy stosowac duac na noc razem z differinem na noc?? sama nie wiem czy mozna je laczyc, np nalozyc differin poczekac az wychnie i nalozyc duac?
A czy mogę wiedzieć po co chcesz to łączyć?

W przypadku cery jak najwięcej wcale nie równa się = jak najlepszy efekt, a zazwyczaj jest wprost przeciwnie i można sobie naprawdę zaszkodzić

Ja bym stoswała te praparaty na przemian (na noc) i wcale nie nastawiała się na szybki efekt, bo to poprostu zazwyczaj nie możliwe. Leczenie trądziku trwa czasem miesiącami i pokrywanie cery coraz to innymi preparatami w tym samym czasie z nadzieją, że może przyśpieszy się ten proces jest błędne.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 07:39   #1313
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez azumi21 Pokaż wiadomość
czy stosowac duac na noc razem z differinem na noc?? sama nie wiem czy mozna je laczyc, np nalozyc differin poczekac az wychnie i nalozyc duac?
Nie radze robic takich kombinacji. Mi lekarz kazal uzywac duac rano, a diff wieczorem i po dwoch dniach moja skora na twarzy byla jak spalona, palila zywym ogniem! Pozniej uzywalam tych lekow na zmiane tylko wieczorem, a i tak luszczylam sie na potege i nie moglam tego opanowac, twarz byla caly czas czerwona i podrazniona.
Teraz wracam do tych lekow po przerwie 'wakacyjnej' i uzywam ich na zmiane co drugi dzien, bo boje sie znowu tego podraznienia, ktore szczegolnie w zimie jest bardzo uciazliwe
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 20:45   #1314
karlajn88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 17
Dot.: Differin - mam dosyć

A ja mam takie z koleji pytanie. Stosuję Differin od prawie miesiąca, i zarówno na samym początku jak i obecnie, wieczorem po nałożeniu Differinu moja twarz STRASZNIE SIĘ ŚWIECI! Wy piszecie, że skóra wam się łuszczy, wysusza, a mi?? Ani nie łuszczy ani nie wysusza tylko natłuszcza jakbym się olejem posmarowała.. Strasznie to wygląda.. Wieczorem jak latarnia, a rano to już wogóle się świecę jak nie wiem co.. Aż głupio tak się pokazywać komukolwiek z taką błyszczącą twarzą.. Poprawy też oczywiście nie widzę.. Czy to znaczy że Differin po prostu na mnie nie działa??? Skoro efekt jest całkiem odwrotny niż u wszystkich...

Aha, i jeszcze pod oczami mnie strasznie szczypie, jak robię demakijaż czy nakładam krem na dzień.. A Differinu nie nakładam przecież tuż pod oczami..
karlajn88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 21:29   #1315
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Differin - mam dosyć

Differin migruje pod oczy jesłi nakadasz go dość blisko oczodołu. Tak się zresztą dzieje ze wszytkimi kosmetykami, które nakładasz na twarz. Jedyne co możesz robić ot nawilżać skórę wokół oczu delikatnym kremem, jakimś prostym, aptecznym nawilżaczem lub czymś tresciwym przeznaczonym pod oczy.
Jeśłi masz differin w kremie, mozesz odczuć tłustość, ale skład jest ok i nie powinien zapychać. Po zmyciu differinu w ciagu dnia skóra też się bardziej przetłuszcza? Jeśłi jest w normie, nie ma pogorszenia to ok, w końcu w ciągu nocy nikt cię nie ogląda.
Rób co kilka dni maseczkę z glinki zielonej, która oczyszcza i ściaga pory, co powinno wyregulować przetłuszczanie skóry. I mimo wszystko nawilżaj, bo moze wbrew pozorom to przetłuszczanie to reakcja skóry na próbę wysuszenia jej differinem. Jakiego używasz filtra? Nawilżasz cerę czymś jeszcze?
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 21:01   #1316
oomonikaoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 7
Dot.: Differin - mam dosyć

Słuchajcie... Ja już powoli wymiękam. Uzywam differinu 3 tydzien. Chyba zaczyna mi sie wysyp na calej twarzy, (poliki- co dziwne bo niedy nie mialam z nimi problemów, broooda) ( jejciu znjacie jakies sposoby zeby to szybbko mminelo...?
oomonikaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 23:03   #1317
karlajn88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 17
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Differin migruje pod oczy jesłi nakadasz go dość blisko oczodołu. Tak się zresztą dzieje ze wszytkimi kosmetykami, które nakładasz na twarz. Jedyne co możesz robić ot nawilżać skórę wokół oczu delikatnym kremem, jakimś prostym, aptecznym nawilżaczem lub czymś tresciwym przeznaczonym pod oczy.
Jeśłi masz differin w kremie, mozesz odczuć tłustość, ale skład jest ok i nie powinien zapychać. Po zmyciu differinu w ciagu dnia skóra też się bardziej przetłuszcza? Jeśłi jest w normie, nie ma pogorszenia to ok, w końcu w ciągu nocy nikt cię nie ogląda.
Rób co kilka dni maseczkę z glinki zielonej, która oczyszcza i ściaga pory, co powinno wyregulować przetłuszczanie skóry. I mimo wszystko nawilżaj, bo moze wbrew pozorom to przetłuszczanie to reakcja skóry na próbę wysuszenia jej differinem. Jakiego używasz filtra? Nawilżasz cerę czymś jeszcze?
filtra żadnego nie używam... kremu na dzień jedynie stosuję Perfecty na blizny i przbarwienia.. także nic nawilżającego w sumie.. a i tak się świecę jak nie wiem co.. teraz idę do akademika więc to nie jest tak, że nikt w nocy nie będzie mnie widział hehe albo rano...
karlajn88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 23:08   #1318
Marmalade Cat
Przyczajenie
 
Avatar Marmalade Cat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
Dot.: Differin - mam dosyć

Polecam spróbować tabletek na bazie alg:Spirulina. Pomaga zregenerować skórę. Ew ziółka na bazie skrzypu, bratka, mniszka np. Vitax sekret piękna. Poza tym na lepsze gojenie działa woda z krzemionką, np. Iwostin woda termalna, i w moim przypadku to jedyny środek zastępujący wodę z kranu która podrażnia skórę. To wszystko zdaje się pomagać w moim leczeniu differinem.
Marmalade Cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 19:13   #1319
oomonikaoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 7
Dot.: Differin - mam dosyć

Byłam w tym tygodniu u dermatolog.

Ogółem to po 3 tygodniach kuracjii differinem mam śliczny gładki nosek !! Dawno takiego nie miałam.

Są też minusy mam ogólny wysyp na czole :/ I widać go baaaardzo. No ale mam nadzieje ze przezyje.

Dermatolog na dzien dała mi bioderm krem zeby wspomóc działanie differinu )
oomonikaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 22:00   #1320
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Differin - mam dosyć

przezyjesz! wytrzymaj, lapki z dala od twarzy, a poznej cala buzia bedzie niczym ten nosek ;]
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.